Kuidas me oma blogi täpselt kasvatasime? – läbipaistvusaruanne nr 4

Kuidas me oma blogi täpselt kasvatasime? – läbipaistvusaruanne nr 4

Kuidas me oma blogi täpselt kasvatasime? – läbipaistvusaruanne nr 4
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

See on meie läbipaistvusaruande neljas väljaanne. See sari on mõeldud jagama kõiki huvitavaid detaile, mis toimuvad CodeinWPi (äri mõttes) kulisside taga. Siin on sarja spetsiaalne kategooria, kui soovite näha mõnda eelnevat aruannet. Avaldame selle lihtsalt selleks, et oleksime oma suhetes läbipaistvad, ning ka selleks, et anda kogukonnale tagasi ja jagada äritegevust. Selles väljaandes räägin kõigest, mis CodeinWP-is toimus 2015. aasta mais:


Toimetanud Karol K.

Kuidas me oma ajaveebi kasvatasime

Arhiividesse uurides pärineb ajaveebi esimene postitus 2013. aasta aprillist, mis tähendab seda ajaveeb on praegu natuke üle kahe aasta vana.

Pärast seda on see olnud pikk teekond. Nagu arvata võis, ei olnud kogu blogi esimese aasta jooksul peaaegu midagi toimumas. Ma mõtlen kindlasti, et avaldasime (peamiselt mina) sisu ja jõudsime sotsiaalmeedia kaudu inimesteni, kuid me ei näinud märgatavaid liiklusnumbreid kuni meil oli selle asja kallal rohkem kui 12 kuud.

Liikuge veel ühe aasta võrra edasi ja nüüd saame kuus umbes 60 000 külastust. Huvitavam on see, et mais saime 50 protsenti rohkem liiklust kui aprillis. Juuni statistika üle vaadates tundub, et tulemused muutuvad veelgi paremaks.

Kuid ma kardan, et mul pole standardit "Vaata mind" selline lugu teile siin.

Ma ei kavatse teile öelda, et saate oma blogi kasvatada ainuüksi sisuga ja ainus, mida peate tegema, on olla vapper, hoida iga päev postitusi ja head asjad tulevad ka.

Nad ei tee seda.

Üks asi on puudu.

Igaüks võib arvata, mis see võib olla?

Olgu, meie puhul on selle asja ülesehitamise võrrand järgmine:

Hea sisu + kannatlikkus + Eelarve = Liikluse eksponentsiaalne kasv

Umbes "eksponentsiaalne kasv" asi. See väljend on tänapäeval muutumas pisut klišeeks. Inimesed kujutavad seda sünonüümina "muutudes tohutult edukaks." Kuid sellel pole üldse tähendust. See on eksponentsiaalne kasv tegelikult:

graafik

Eksponentsiaalne kasv on siis, kui üldse ei juhtu väga pikka aega, ja alles siis hakkate kogema, et asjad kasvavad kiiresti. Kuid see teine ​​etapp pole ilma esimeseta võimalik. Koht, kus enamik inimesi ebaõnnestub, ei ole piisavalt kannatlikkust, et saada läbi selle perioodi miski, mis toimub. Ehkki nad oleks võinud kiire kasvu juurde jõuda, hõõrusid nad kuskil reisi alguses.

Kannatlikkus on oluline, see on kindel. Kuid ainuüksi hea sisu ja kannatlikkus ei vii teid väga kaugele. Või äkki nad ka võtavad, kuid see võtab kindlasti palju kauem aega … nõuab tõenäoliselt rohkem aega, kui peate varuma.

Pigem varakult mõistsin, et kui ma tahan tõesti võimalusi uurida ja proovida, kui kaugele ma selle ajaveebi jõuan, pean lihtsalt valmis investeerima..

Tegin rahu ka sellega, et kui ajaveeb peab pikema aja jooksul pinnal püsima, peab see olema enda jaoks raha teenimine. Lõputult millessegi investeerimine ilma tootluseta on lihtsalt hull.

Nii et päeva lõpus, vajasime sisu, mis oleks nii hariv kui ka rahaks mõeldud mõistlikul viisil.

Raske osa haridussisu avaldamisel ja mis puudutab mis tahes seal leiduvat ajaveebi nišši, on see, et sageli õpetavad teie vaatajaskonna esmakordsed teemad seda, mida te õpetate. See on klassikaline juhtum "sa ei tea, mida sa ei tea."

Seetõttu pole kõigil haridusalastel teemadel otsimootorile suur mõju, lihtsalt seetõttu, et inimesed, kes nende vastu võisid huvi tunda, ei tea isegi nende teemade olemasolust, seega ei otsi google neid.

Selle kõige tulemuseks on see, et oma ala mõttejuhiks olemine ei ole alati parim äristrateegia, vähemalt kui loota otsingumootoritele, kes teid abistavad.

Niisiis otsustasin keskenduda kahele peamisele sisutüübile:

 • sisu, mis annab kogukonnale tagasi ja selgitab mitmesuguseid WordPressiga seotud probleeme (õpetused, juhendid jne),
 • ja sisu, mis on kasulik peamiselt neile, kes tulevad otsingumootorist ja otsivad konkreetset lahendust.

Enne kui uurin, kuidas seda täpselt tehti, näete järgmist: kuidas otsingumootori liiklus on viimase kuue kuu jooksul kasvanud:

blogi-graafik

(Jällegi, see on lihtsalt otsimootorite liiklus ja ma ei näita esimest 18 kuud ainult seetõttu, et seal polnud peaaegu midagi.)

Nüüd juhtub lihtsalt nii, et suurem osa sellest liiklusest maandub postitustele, mis on loodud spetsiaalselt SEO-d silmas pidades. Kuidas me seda teeme, uurime WordPressi teemadega seotud märksõnu ja avaldame siis konkreetsesse kategooriasse kuuluvate teemade loendid.

Näiteks pärast nägemust, et Bootstrap-i teemad on tõusuteel, avaldasime selle postituse, loetledes populaarsemad Bootstrap-i teemad. Ja praegu on see otsimootorite meie kõige külastatum postitus. Avaldasime sama idee järgi terve rea teisi postitusi ja jätkame seda ka tulevikus. Veel selliseid artikleid:

 • 25+ parimat WordPressi ülevaatamise teemat
 • 30+ parimat tasuta WordPressi kujundust 2015. aastaks
 • Parimad lohistatavad ja loodavad WordPressi teemaehitajad 2015. aastal

Märge. Ma ei taha, et teile siin vale mulje jäetaks. See ei puuduta ainult otsimootorite liiklust. Pidagem meeles, et nende numbrite taga on tegelikult päris inimesed – tõelised inimesed, kes kirjutavad Google’i antud fraasi, kuna nad soovivad näha Bootstrap-i teemade (või muud tüüpi teemasid) loendit, nii et nende vajaduste rahuldamine tundub olevat hea lähenemisviis.

Avaldame tavaliselt umbes ühe loendipostituse umbes iga ühe või kahe õppe- / juhendamis- / uudispostituse kohta.

Blogi pidamise kulud

Vaatame selle kõige sisse.

Kokku kulutame umbes 200 dollarit artikli kohta lihtsalt selle loomiseks.

Märge. Enamiku artiklite koostamine on palju odavam, kuid iga kord avaldame midagi suuremat, mis tõstab seda keskmist summat. Mõlemal juhul tundub 200 dollar olevat aus keskmine arv.

Siis kulutame umbes 300 dollarit reklaamimisel (jällegi keskmine). Need reklaamieeskirjad hõlmavad näiteks järgmist:

 • Facebooki reklaamid (kõik nende vormid),
 • uudiskirja reklaamid (näiteks meie kõige paremini toimiv artikkel on Kuidas lihtsustada / muuta WP-administraatorit kliendisõbralikumaks), mis sai algse veojõu, reklaamides seda külgriba.io infoleht),
 • otsene teavitustegevus (ringhäälingud aitasid siin palju, pärast paar korda jõudmist ja kaasamise palumist / kerjamist saadakse meie häid artikleid nüüd regulaarselt, ilma et oleks vaja neid suunata),
 • sotsiaalmeedia reklaam jne.

See teeb sellest postituse käivitamiseks kokku 500 dollarit, niiöelda. Keskmiselt avaldame iga kuu 6,5 postitust. Nii et kokkuvõttes tähendab see 3250 dollarit kuus, mis kulutatakse sisu loomisele ja reklaamimisele.

Muidugi ei investeerinud me kohe esimesest päevast nii palju, kuid kuna me hakkasime tulemusi nägema, nihutasime käike ja hakkasime kulutama rohkem suuremale, põhjalikumale ja lõpuks paremale sisule. Lõppude lõpuks ei saa ükski reklaam maailmas teid aidata, kui teie sisu pole hea. Reklaamimine võimaldas meil teiste saitide seas märgata, kuid siis hakkasime teenima orgaanilisi linke ja ekspositsiooni puhtalt sisu kvaliteedi tõttu.

Olgu, kui suure osa sellest 3250-dollarilisest investeeringust suudame ajaveebi kaudu tagasi teenida.

Kuni paar kuud tagasi oli meil kõige rohkem võimalik teenida ühe kuu jooksul 1000 dollarit ja umbes esimese aasta jooksul oli see rohkem kui 0 dollarit. Tänapäeval ulatub ajaveebi tulu aga umbes 3000–4000 dollarini, mis tähendab, et oleme lõpuks hakanud tasaarvestama (umbes aeg!).

Selle tulu kohta. Enamasti pärineb see sidusettevõtte turundusest (lingid muudele teemapoodidele ja veebitoodetele) ning ThemeIsle’i enda teemade reklaamimisega. Praegu ei müü me blogis otseselt midagi.

Arvan, et sõnum, mida üritan siin edastada, on see midagi ei tule ilma investeeringuteta Interneti-äri tänapäevasel ajastul.

Olen peaaegu kindel, et me poleks suutnud saada sarnaseid tulemusi, kui poleks olnud neid 500 dollarit kulutatud artikli kohta. Lõpuks pole me ikkagi eriti suured ajaveebid, vähemalt võrreldes mõne selle turu väljakujunenud mängijaga, kuid meil on kavas asjad ümber tõsta ja tutvustada teisi tooteid ja pakkumisi lähimas funktsioonis. See aitab meil mitmekesistada ja juhtida inimesi suurema hulga erinevate kanalite kaudu.

Loodan, et lähiaastatel oleme ehitanud kena ökosüsteemi kolme peamise piirkonna ümber:

 • haridus (sisu, õpetuste, kursuste, videote, võimaluse korral raamatute pakkumine),
 • tooted (teemad ja pistikprogrammid),
 • Kõigi eelnimetatuga seotud teenused ja tööriistad.

Laienemisest rääkides …

Uued täiendused CodeinWP perekonnas!

Oleme omandanud kolm põnevat pistikprogrammi:

Intergeo kaardid

Lihtne, lihtne ja üsna võimas Google Mapi tööriist kohandatud Google Mapsi loomiseks, haldamiseks ja manustamiseks oma WordPressi postitustele ja lehtedele.

Visualizer: diagrammid ja graafikud

Lihtne, hõlpsasti kasutatav ja üsna võimas diagrammitööriist interaktiivsete diagrammide loomiseks, haldamiseks ja manustamiseks oma WordPressi postitustesse ja lehtedele.

(Seda olete võinud selles postituses näha.)

WooCommerce’i võrdlusloend

WooCommerce’i võrdlusloendi pistikprogramm lisab võimaluse hõlpsalt võrrelda teie WooCommerce’i juhitud poe tooteid.

Tulude jaotus (1. mai – 1. juuni)

Siin on mai numbrid:

rev-mai

Võrreldes eelmise kuuga:

 • klientide arv: 774
 • tulu kliendi kohta: 87,34 dollarit
 • kogutulu: 67 601,13 dollarit

Mis annab meile (umbes):

 • klientide arv: + 13,6%.
 • tulud kliendi kohta: + 4,5%.
 • kogutulu: + 18,7%.

Nagu näete, kasvas klientide arv eelmise kuuga võrreldes märkimisväärselt, kuid see on siiski pisut vähem kui märtsis (see oli 954). Ainult teile meelde tuletamiseks toimus aprillis mõnevõrra ärimudeli muutus ja selle tulemuseks oli klientide arvu langus 19 protsenti (suurendades samal ajal meie kogutulu). Lugege selle kohta kõike aruandest nr 3.

Nii nagu meie ajaveebi puhul, kohandame ka ThemeIsle’iga sarnast strateegiat. Mis tähendab suurepärase sisu ja toodete tootmist. Vabastame pidevalt uusi teemasid (nii tasuta kui ka tasulisi) ja värskendame pidevalt meie enimmüüdud teemad, muutes need tõhusamalt paremaks. Selle arvele langeb selle kuu kasv (vähemalt IMO).

Kui vaadata meie kasvamist, tundub see suurepärane, kuid see tekitab ka palju stressi ja survet, et saaksin maksta iga kuu kõigile palku (ja ka siis, kui tahame, et ettevõte kasvaks, peavad need ka kasvama). õige projekti valimine järgmise eest hoolitsemiseks ning asjade turvaliseks ja hallatavaks hoidmine.

Igal kuul investeeritakse suur osa tulust tagasi meeskonda, toodetesse ja ajaveebi sisusse. See on ainus viis meie tehtud tegevuse täiustamiseks. Blogi on kindlasti üks meie suurimaid panuseid ja olen kindel, et see peaks selliseks pikaks ajaks jääma.

Okei, ma arvan, et see on ka selle läbipaistvusaruande väljaande puhul. Loodan, et see on olnud informatiivne ja et olete veel järgmine kuu pardal. Täname lugemise eest ja nagu alati, tänu CodeinWP toetamise eest!

Ärge unustage olla kursis meie toimuvaga. Kõik, mida siin jagatakse:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector