Kuidas Fiverril raha teenida: täpsed sammud, mida ma võtsin, et teenida iga kuu 2–3 000 dollarit

"Kuidas leiate Fiverril edu? Kuidas Fiverris raha teenida?"


Neid küsimusi saan mitu korda nädalas Fiverri müüjatelt, kes alles alustavad platvormi loomist. Muidugi on vastus liiga keeruline, et kiiresti reageerida, kiiruga ära saata.

Õnneks järgmisele inimesele, kes küsib, võin saata selle juhendi lingi: põhjalik ülevaade minu parimatest näpunäidetest, kuidas Fiverris raha teenida.

Aga miks inimesed küsivad minult nõu?

Kuidas Fiverris raha teenida

�� BONUS: Kuidas Fiverril lühidalt raha teenida

 1. Registreeruge Fiverri müüjaks
 2. Brainstorm kontserdid, mida soovite üles seada
 3. Looge kaasnev Fiverri profiil
 4. Uurige, kuidas võistlus korraldab nende kontserte
 5. Proovige esimest korda kaariku seadistamiseks, seejärel paluge kellelgi oma valdkonna ettevõttest see üle vaadata ja juhtida tähelepanu kõigele, mis pole selge või veenv.
 6. Täpsustage oma esialgset katset GIG-i seadistamiseks koos esinduslike kujutiste, selge pealkirja, märksõna rikka kirjelduse, asjakohaste otsingusiltide ja kasulike KKK-dega
 7. Määrake Gig-i nõuded, mille eesmärk on saada ostjalt kogu asjakohast teavet, et piirata muudatuste vajadust
 8. Kinnitage iga saabuvat tellimust, kui soovite ainult mõõdikuid kõrgel hoida
 9. Pange iga päev kindel kellaaeg klientidega suhtlemiseks ja Fiverri tellimustega tegelemiseks
 10. Kasutage klientide tagasisidet GIG-sõnumite (sh KKK), GIG-i lisade täpsustamiseks ja uute GIG-ide käivitamiseks
 11. Võimalusel alakompromiteeritud ja ülepakutud

Contents

Kuidas Fiverril raha teenida – kuidas teenin iga kuu 2000–3000 dollarit

Ma olen olnud Fiverris alates 2015. aasta juunist.

Ma poleks ausalt öeldes seda isegi kaalunud, kui oma mentori ja esimese suure kliendi juhendamisel, kui alustasin täistööajaga vabakutselisena. Ta oli seda kasutanud sotsiaalse meedia halduspakettide müümiseks, mille lõpuks muutis pikaajalisteks kliendisuheteks.

4,5-aastase platvormiga töötamise ajal olen näinud, kuidas Fiverr kasvab halva maine tõttu, mille põhjuseks oli iga tellimuse hind algab 5 dollarist, andekate inimeste mitmekesisele turule, kes on õppinud Fiverris raha teenima, laadides vastavalt oma oskustele ja kogemustele.

Ajavahemikus 2015. aasta juuni kuni selle artikli avaldamise kuupäevani on olnud erinevusi selles osas, kui palju tööd ma platvormi kaudu tegelikult teinud olen. Kuid ma ei lahkunud kunagi täielikult ega jätkanud pikemat pausi, hoides alati ühtlast kohalolekut.

Just see järjepidevus aitas mul liikuda ühelt müüjalt teisele.

Olen mõlemad a "Enim hinnatud müüja" ja Pro turuplatsi liige, mis paneb mind tõhusamalt totemipulga tippu, et ma saaksin oma kontserte näidata Fiverri asjakohaste otsingute kaudu – pakkudes samal ajal ka põhjendust minu hinnakujundusele.

Väärib märkimist, et teist ei saa kõrgeimat hinnamüüjat ega Pro-turu liiget ilma, et Fiverri meeskond oleks teid eelnevalt kontrollinud. Erinevalt teistest Fiverri müüjatasemetest ei juhtu kumbki automaatselt teatud verstaposte saavutades.

Alles 2019. aastal sai minust enim hinnatud müüja. Nüüd, rohkem kui kunagi varem, saan minimaalselt vaeva nägemata pidevalt kõiki uusi kontserte.

Võib-olla sellepärast, et kaua ma platvormil olen olnud ja minu töö olemuse (peamiselt sisukirjutamise) tõttu jõuavad Fiverri töötajad regulaarselt minu kontserte osta.

Ma olen kirjutanud And.co, Veed.me, Fiverri veebisaidi ghostwriteering ja on ka olnud kajastatud Fiverri ajaveebis kui minust sai Pro müüja.

Koos Pro-turu turuletoomisega tõsteti mind reklaamidesse lisaks Jerry Media (of @f *** jerry Instagrami kuulsus):

Kuidas Fiverris raha teenida

Kõik see tähendab, et olen platvormil kindlasti mõnda õnnelikku pausi tabanud, kuid tõenäoliselt poleks minusse nende poole pöördutud, kui mul poleks Fiverri müüjana head järjekindlust ja ametikohta..

Alates 2019. aastast olen teinud 2000–3000 dollarit kuus ainuüksi Fiverri abil (mis ei moodusta enamikku minu vabakutselistest sissetulekutest) – ja ma käin teid läbi kõik, mida peate tegema, et õppida raha teenima Fiverris.

Kuidas Fiverr töötab vabakutseliste jaoks

Peamine erinevus selliste populaarsete vabakutseliste turgude nagu Upwork ja Fiverr vahel on töö klientidega.

Kliendiga Upwork töötamine tähendab pidevalt uute tööde otsimist. Nii et uus töö ei toimu taustal ilma teiepoolse sisendita – peate olema ennetavalt uute tööde otsimisel, kui soovite.

Fiverr on hoopis teine ​​lugu.

Fiverriga saate sisuliselt oma teenust Gigsi kaudu toota.

Iga kaarik kirjeldab konkreetset tarnet, mille te edastate määratud hinna eest, alustades sõnadest, "Ma hakkan…"

Kuidas Fiverril raha teenida: Kontserdid

Võite pakkuda erinevaid pakette, mis hõlmavad paljaste luude pakkumisi, kuni "teosed". Võite pakkuda ka Gig-lisad, mis võimaldavad inimestel kohandada teie pakkumist seotud teenustega, millest nad kasu saavad.

Kuid parim osa Fiverri kohta on see Kontserdite seadistamise viisi tõttu on klientidel õigus teha oste ilma sinuga isegi rääkimata.

See tähendab, et kui teie kontsert sobib nende vajadustega õigel ajal, saate magama minnes müüa.

Kahtlemata võtavad inimesed aeg-ajalt ikkagi ühendust küsimustega või küsivad kohandatud tarneid. Fiverri kasutamine ei tähenda, et saaksite ettevõtluse arendamisega täielikult hakkama saada, kuigi see aitab kindlasti protsessi sujuvamaks muuta.

Päeva lõpus, kui soovite vabakutselisena rohkem teenida, tähendab aktiivseks tööks kulutamise aja vähendamine seda, et teil on töö tegemiseks rohkem aega.

Olgem seda öelnud, vastakem nüüd esimesele küsimusele, mis inimestel on Fiverri karjääri alustades:

Mida Fiverris müüa

Olen juba varem kirjutanud sellest, kuidas Fiverriga oma ettevõtet laiendada WPMU DEV, sealhulgas mitu ideed, mida Gigid üles seada.

Isiklikult on mul kontserte, mis aitaksid inimesi kasutajate testimisel, SEO audititel ja ajaveebi sisu loomisel. Kuid see olen ainult mina ja tõenäoliselt soovib enamik lugejaid uurida muid võimalusi.

Parim koht inspiratsiooni saamiseks on Fiverril müüdava toote valimisel Fiverri enda kategoorialehed. Sealt leiate kümneid erinevaid kategooriaid ja alamkategooriaid ning kõigil neil on mitu kontserti.

Sirvige neid kategooriaid ja külastage neid, mis mängivad teie tugevusi. Seejärel sirvige üksikuid kontserte ja pange tähele kõike, mis näeb välja nagu midagi, mida võiksite ka pakkuda.

Pange tähele, mis teile iga olemasoleva kaariku ja selle kirjelduse kohta meeldib, mis teile ei meeldi ja mida teeksite oma pakkumise eristamiseks. Oma konkurentsi vähemalt mingil määral jäljendamine on lihtsaim viis alustamiseks ja täpsete kontsertide tüüpide leidmiseks, mida inimesed tegelikult tahavad osta.

"Mis siis saab, kui tahan pakkuda midagi sellist, mida platvormil veel pole?" Noh, alguses võib täiesti originaalse Gig-i pakkumine tunduda varjatud niši koputamisest, kuid tavaliselt pole see üldse nii. Kui te ei leia oma kontserti platvormilt, siis tähendab see tõenäoliselt seda, et kliendid pole sellest tegelikult huvitatud.

Ettevõtluses ja isegi veebidisainiäris on konkurents hea. Konkurentsi ainus olemasolu kinnitab turgu. Pole konkurentsi ega turgu.

Näiteks Programmeerimine & Tech kategooria hõlmab suurt hulka tulemusi, mis võivad teie oskustele vastata. Veebiarendaja jaoks võivad Fiverr Gigi pakkumised hõlmata põhilise veebisaidi seadistamist, WordPressi hooldusteenuste pakkumist, vigade parandamist, turbevahendite juurutamist, pluginate kohandamist või maandumislehtede loomist. Kui soovite platvormiga liituda uue arendajana, on teie parimate panus tõenäoliselt selle vahemiku piires midagi tegemine.

Alles hiljem saate katsetada teiste kontsertide või kohandatud pakkumistega. Näiteks asusin hiljuti tegema punkte, mis ühendavad ostjate jaoks UX-i ja SEO-i auditeerimiskontuuride punktid.

Inimesed ei pruugi aru saada, et oskan mõlemat teenust pakkuda siis, kui puutun kokku ühe või teise kontsertiga. Pakun nüüd kellelegi võimalust osta teine ​​Gig (põhipakett) selle järgi, mida nad praegu vaatavad. Olen meeldivalt üllatunud, kui hästi need müüjad toimivad – loodan, et see sama strateegia võib teid aidata!

Sellega seoses võiksite kaaluda Fiverr Studios Gigi loomist, kus saaksite teha lisateenuseid, mida kliendid soovivad, kuid mida te ei saa või ei soovi teha, kus saaksite teha koostööd teise müüjaga ja mõlemad saaksite kasumist.

Midagi sellist sobiks väga hästi minu SEO või UX auditigruppi, mis mõlemad hõlmavad veebisaidi probleemide diagnoosimist, seejärel partnerlust teise müüjaga veebisaidi muudatuste tegemiseks, mis aitab ostjatel tulevikus auditit läbi viia.

Nüüd, kui teil on olnud võimalus näha, mis on Fiverriga võimalik, uurime edu leidmise kõige olulisemat tahku – kuidas seadistada Fiverri tähtkujuke.

Kuidas üles seada edukas Fiverr Gig

Üks olulisemaid asju, mida saate Fiverril raha teenimise õppimisel teha, on oma kontsertide ehitamisel olla väga sihikindel.

Siin on minu pakutavad esinemised ja mõned seotud statistika otsingutulemuste ja konversioonide toimivuse kohta viimase kuue kuu jooksul:

minu esinemised

Esialgu piirdute sellega, kui palju kontserte saate seadistada, samuti seda, kui palju Gigi lisateenuseid (müügisummasid) ja Gigi kordajaid (teie Gigi tarnitavate toodete mitu kogust) saate pakkuda. Igal müüjatasandil kõrgemale liikudes on teil kõigis nendes piirkondades üha vähem piiranguid.

Need esialgsed piirangud võivad olla pettumust valmistavad, kui teil on palju ideid selle kohta, mida platvormil müüa, kuid proovige neid just hea asjana mõelda, kui alles alustate. Mida vähem teenuseid müüte, seda hõlpsam on luua suurepärane protsess tarnetoodete tootmiseks ja suurepärase ostjakogemuse pakkumiseks.

Fiverrist armastan kõige rohkem järgmist:

Fiverri kaariku seadistamine sunnib sind "tootma" teie teenused.

Täpsemalt tähendab see selgelt eesmärgi kirjeldamist, mille ostja teatud hinna eest saab. Neid tarneid saab vastavalt ostja vajadustele isikupärastada mitmesuguste pakettide, Gigi lisamüügi ja Gigi korduvate osas.

Fiverri jaoks teie teenuste produtseerimise ilu seisneb selles, et neid on lihtsam tellida, näiteks kui klient võtab ühendust eritellimusega. Kui teie pakkumised on mõnevõrra standardiseeritud, on ka lihtsam luua sarnaseid tellimusi täites protsesse – säästes teie aega ja suurendades potentsiaalseid väljundeid.

Kui olete oma aja alguses Fiverril sunnitud piiranguid tegema, peate sundima keskenduma selliste teenuste tootmisele, milles olete kõige kindlam. Selle kitsa fookuse korral saate aru, kuidas tõhusust suurendada.

Kaasraha saanud $ 2000 + / kuu Fiverri müüja, Shahzad Saaed, räägib maandumislehe kujundamise Gigist, mille ta sai mallide ümberpaigutamisega kenasti mõõtu, nii et kättetoimetatav ei olnud mõistlik.

Tunnen samamoodi oma UX-i audiitorkontrolli. Need on mul kiiresti tehtud ja ma suudan kiiresti tühjaks lüüa.

Mida saaksite siis pakkuda?

Haarake seda natuke aega, kuni tutvume oluliste kaalutlustega, mis on seotud teie kontsertide seadistamisega:

Fiverri Gigi visuaalid: pildid ja video

"Ära hinda raamatut selle kaane järgi" ei tohiks Fiverri kaariku seadistamisel olla teie juhtiv mantra.

Tõepoolest, sellel, kuidas te oma Fiverri kontserte müüte, on suur mõju sellele, kas inimesed kunagi klikivad seotud otsingu kaudu ja ostavad.

Fiverri PR-juht Holly Steffy jagab järgmisi parimaid tavasid:

 • Soovitame lisada pilkupüüdev peamine Gig-pilt (608 x 410 pikslit või suurem ja sarnane suurussuhe). Põhipilt peaks teenust tugevdama ning olema professionaalne ja esmaklassiline. See peaks välja nägema professionaalne, olenemata kategooriast, ja pildid peaksid olema autoriõiguseta.
 • Soovitame ka omada minimaalne tekst pildi sees (20% või vähem pildist).
 • Sest visuaalsed kategooriad, parim tava on näita ühe pildi kohta ühte tööproovi.
 • Sest mittevisuaalsed kategooriad, Pilt peaks esindama osutatavat teenust ja sisendama kindlustunde, et müüja on professionaalne ja suudab pakkuda kvaliteetset kogemust. Igal visuaal- ja mittevisuaalse kategooria Gig-kujutisel peaks siiski olema oma ainulaadne pilt.

Ma ei ole kindel, et minu pildid järgivad kõiki neid juhiseid täiuslikult, kuid need pole mind takistanud mul õppida Fiverril raha teenima.

Olen hiljuti oma Fiverr Gigi pilte ümber kujundanud, et kajastada minu enda kaubamärgi esteetikat:

minu esinemised 2

Väärib märkimist, et kui olete Pro-turul, võib olla kasulik lisada oma Gig-pildi põhipildile ka pilt endast – eriti kui olete oma valdkonnas tuntud.

Lisaks peamistele visuaalidele, mida te oma kontsertide eristamiseks kasutate, peaksite kaaluma ka videote lisamist, et ennast (ja oma teadmisi) tutvustada, selgitades ühtlasi, mida inimesed tellimuse vormistamisel saavad, ning ka Gig-lisad, mida nad saavad osta ja miks nad seda teevad. oled väärt lisakulusid.

Kontserdivideod ei pea olema eriti produtseeritavad katsed – filmige end lihtsalt hõivatud taustal, professionaalselt riides ja selgelt koos teiega koostöö väärtust.

Gig kirjeldus: müüge oma pakkumine suurepärase eksemplariga

Nagu mujal veebis müügi leht, on ka Gigi kirjeldus tõenäoliselt see, kas keegi ostab teie Gig-i või mõne muu müüja.

Seetõttu veenduge, et loodaksite igal tasandil (ja ka Gig-Lisad) pakutavate tulemuste üksikasjad. See suurendab ka teie saadetise koostamise tõhusust – vähendab võimalust, et keegi soovib muudatusi, kuna nad ei saanud tegelikult aru, mida nad ostavad.

Proovige Fiverri turult otsida teenuse tüüpi, mida plaanite pakkuda, et näha, kuidas teised inimesed sellest räägivad, sealhulgas milliseid konkreetseid sõnu nad kirjeldavad.

Pane tähele: Jaotis "Kuidas töötab Fiverri otsingu algoritm?" pakub Fiverr SEO kohta lisateavet ja asjakohaste märksõnade kaasamist oma kontsertidele. ��

Oma Gig-i kirjelduse kirjutamisel võtke arvesse küsimusi, mis inimestel tekivad. Veenduge ostjaid, et olete töö jaoks parim inimene, täpsustades ka oma asjakohast kogemust.

Kui pakute muid sarnaseid kontserte, mainige neid kirjelduses koos üleskutsega ostjale neid kontrollida.

Ärge unustage vormindage oma koopia hõlpsa loetavuse huvides nii et olulised asjad paistaksid silma.

Siin on mõned kiired näpunäited koopiate suurepäraseks vormindamiseks:

 • Rõhu lisamiseks kasutage tekstikaunistusi (paksus kaldkirjas, allajoonitud)
 • Loendite hõlpsaks lugemiseks kasutage täpitähti
 • Hoidke laused ja lõigud lühikesed, et väljavaated ei jääks teksti seina alla

Kõiki neid kaalutlusi silmas pidades on siin minu UX-i auditigrupi Gig kirjeldus:

Kuidas Fiverril raha teenida: oma keika kohta

Ülesmüük koos pakendite ja Gig-lisadega

Fiverril oma teenuste müümisel mõeldes peate mõtlema nii põhi-, standard- kui ka lisatasu osas pakendid.

Teisisõnu:

 • Mis on teie teenuse kõige paljaste versioonidega versioon?
 • Mida saate teha, et pakkuda tavapaketis suuremat väärtust kui teie põhipakkumine??
 • Milliseid väljundmaterjale seostataks paketiga, mis sisaldab kõiki kellasid ja vilet?

UX-i auditigrupi Gig-pakettide seadistamiseks toimige järgmiselt:

hinnad

On ostjaid, kes esindavad Fiverril erinevaid eelarveid, nii et võiksite pakkuda ka võimalusi, kuidas kõigile neile meeldida, luues pakette, mis on mõistlikud erinevateks kasutusjuhtudeks.

Lisaks pakenditele soovite luua ka Gigi lisad, luues müügivõimalusi.

Gig-lisad pakuvad ostjatele võimaluse tellida rohkem samu tarnitavaid (nagu näiteks rohkem lehti, mida on minu UX-i auditi Gig-is auditeeritud), tellimusi kiiremini kohale toimetada (näiteks ühe päeva käibe eest tasuda) või täiendavaid teenuseid (müün kaariku lisatasu minu SEO auditi GIG-i UX-auditi jaoks ja vastupidi).

Soovitan tungivalt pakkuda võimalusi ühepäevaseks pöördumiseks, kui suudate nende tellimuste juurde püsida – see on lihtne rahateenija.

Lihtsalt veenduge, et see oleks üldiselt realistlik tarnekuupäevadega.

Andke endale piisavalt aega, et mahutada tavalisele töökoormusele lisaks ühe päeva ümardamise järjekord. Või ennustage Fiverri tõenäoline töökoormus ja eraldage selleks oma kalendris aeg.

Et anda teile idee, kuidas see tegelikkuses töötab, on siin minu UX-i auditi Gig-i lisad:

hinnavorm

Võite märgata, et mõned valikud on eelnevalt asustatud soovitused, mis põhinevad kategoorias Gig (nt täiendavate lehtede katsetamine või ekraanil kuvatavate täiendavate minutite pakkumine). Lisaks põhinevad mõned minu lisatud Gig-Listide valikud sellel, mida kliendid on varem küsinud.

Fiverri kasutamine tähendab teie iga pakkumise standardiseerimist. Kuid kasutades Gigi pakettide ja Gigi lisade strateegilist kasutamist, paned inimesed tundma, nagu prooviksite neile konkreetselt vastata – ja nad hindavad seda.

Seadke ootused Gig-i nõuete ja KKK-jaotise abil

Parim osa Fiverri kasutamisel on see, et see hõlbustab müüki, ilma et peaksite isiklikult äriarendustöid tegema.

Põhjalikku KKK-jaotist ja GIG-i nõudeid käsitlevaid küsimusi saate edasi-tagasi suhtlemist veelgi vähendada.

Nende sektsioonide korrektseks ülespanemiseks on oluline teha vajalikke jõupingutusi, sest minu jaoks on Fiverri kasutamise mõte aidata vähendada ettevõtluse arendamiseks kuluvat aega – jättes rohkem aega tööle, iseendale keskendumiseks.

Kasutage inimeste küsimustele ennetavalt vastamiseks jaotist KKK. Täpsemalt peaks KKK ette nägema tavalisemaid küsimusi teie protsessi ja tulemuste kohta.

Siin on minu UX-i auditigrupi KKK-d:

Kuidas Fiverril raha teenida: pidage nõu

Kui olete praegu komistanud, leiate pärast uue Gig-i käivitamist, et teie Fiverri postkast pakub rohkesti KKK-ideid.

Kui teil on samalaadne küsimus mitu korda, on see hea märk sellest, et te ei jaga kõike, mida inimesed peavad enne oma kaariku ostmist teadma. Te ei saa aru, kui tüütu võib olla neile sõnumitele ikka ja jälle vastamine, kuni need muutuvad igapäevaseks sagedaseks esinemiseks.

Sellegipoolest ei võta mõni ostja aega enne teie küsimustega tutvumist teie Gig-kirjelduse (ja toetavate üksikasjade) lugemiseks. Püüdke mitte ärrituda – oleme kõik süüdi, kui jätame vahele klienditoega otse ühenduse võtmise ja KKK-de sirvimise kaudu vahelejäämise..

Veel üks teie KKK-de parim tava: jagage konkreetseid küsimusi, mida te esitate oma Gig-i nõuete osas pärast seda, kui inimene on tellimuse esitanud. See aitab ostjatel visualiseerida teiega koostööd.

Üks suuremaid piiranguid selles osas, mida saate oma KKK-s (või mujal, avalikult Fiverris) jagada, on klõpsatavad lingid, nagu need, mis viiksid teie portfoolios jagatavate sarnaste projektideni.

Sellegipoolest saate oma töö näiteid üles laadida otse Fiverrisse, et nad oma portfellina tegutseksid.

Programmiprogrammide ja tehniliste Fiverr-kontsertide geeninõuded

Gig-i nõuete seadistamine on kasulik projektiga edasi-tagasi minimeerimise seisukohalt, tagades samas, et loote lõpptoote, millega teie ostja rahul on..

Mõtisklen, mida küsida oma klientidelt jaotisest Kontserni nõuded?

Fiverri PR-juht Holly Steffy jagab järgmisi ühiseid põhinõudeid kategoorias Programmeerimine ja tehnika:

 • Veebisaidi URL ja sisselogimised
 • Sisselogimiste majutamine
 • Foto või tekst, mis tuleks lisada
 • Näited teistelt veebisaitidelt (kui müüja loob ostjale uue veebisaidi)
 • Küsige ostjalt oma ettevõtte ja veebisaidi eesmärkide kohta

Siin on veel üks vaatenurk – mida ma küsin ostjatelt minu UX-i auditigrupis:

pardale

Kuidas oma Fiverr-i kontserte hinnastada?

Fiverri PR-juhi Holly Steffy sõnul palutakse neil, kui müüjad kaaluvad, kuidas oma esinemispaika hinnas hoida, kaaluda järgmist:

 1. Kui nad töötavad võrguühenduseta, kui palju nad võrguühenduseta maksavad?
 2. Kui palju nad tahavad tunnis teenida (ja mitu tundi see töö võtaks)?
 3. Kui palju maksab nende võistlus Fiverril, eriti neil, kes on samal tasemel ning sama suure kogemuste ja oskustega?
 4. Kui palju nende võrguühenduseta võistlus selle teenuse eest maksab?

Kui soovite õppida Fiverril raha teenima, peate olema konkureeriv oma kategooria sarnaste kontsertidega – vähemalt mingil määral. Pro turul olemine muudab reegleid, et võimaldada rohkem hinnakujunduse variatsioone, tagades samas kvaliteedi.

Hee on kõige olulisem küsimus, millele soovite ilmselt enne Fiverriga alustamist vastata:

"Kas ma pean tõesti alustama oma kontsertide hinnast 5 dollariga?"

Olen leidnud, et see vastab tõele:

Kui alustate otse hüpates Pro turule, on vastus järgmine: kindlasti mitte. Tegelikult võib teie kontsertide liiga madala hinnaga Fiverr Pro hinnastamine tähendada, et olete teistest selle taseme müüjatega võrreldes liigast väljas..

Teisest küljest, kui teil pole platvormi ametiaega ja alustate täiesti värsket, võib vähemalt ühe madala hinnaga kontsert oma mõõdikute, tellimuste ja hinnangute ülesehitamiseks olla teie kasuks – kõik, mis on vajalik taseme tasakaalustamiseks.

Kvaliteedi tagamise võti ilma põlemata seisneb teenuse kiire pakkumisega.

Minu jaoks varem – enne tasandamist – on need hõlmanud minu UX-i auditi Gigi ja SEO-i auditi aruannete jaoks viieminutilisi ekraanisalvestusi, mille genereerib automaatselt üks minu lemmik SEO tööriistu, koos mõne kommentaariga selle kohta, millised probleemid tuleb kohe parandada ja miks.

Kõike seda öeldes, kui olete omandanud usaldusväärse müüjana mõne sotsiaalse tõendi (kõrgemad tasemed ja / või suurepärased arvustused), pole mingit põhjust pakkuda ühtegi Gigit, mille hind algab 5 dollarist..

Kuidas töötab Fiverri otsingu algoritm?

Gig-i reastamisel asjakohases otsingus on palju tegureid.

Nagu Google, on ka Fiverri otsingu algoritmi täpsed üksikasjad ärisaladus. Kuid tundub õiglane eeldada, et komponendid võivad sisaldada järgmist:

 • Mitu viietärni arvustust teil on ja teie keskmine tärnide arv
 • Täidetud tellimusi kokku
 • Müüja tase
 • Teie mõõdikute kaalutud keskmine, mida hinnatakse skaalal alates "hea" kuni "halb" (tundub, et kõik, mis on alla 90%, langeb Rumeenia valdkonda) "halb", vähemalt vastavalt müüja taseme säilitamise nõuetele)
 • Märksõnade strateegiline kasutamine Gigi pealkirjas, kirjelduses ja üleslaaditud pildi- / videofailide nimedes

Ehkki kuupäev, 2015. aasta Inet lahendused artikkel soovitab Kontserdivaated ja tellimused järjekorras kui täiendavaid potentsiaalseid järjestamistegureid, mis on minu jaoks palju mõtet. Lihtsalt ettevõtlus jagab täiendavaid mõtteid signaalide järjestamise kohta ja asjakohaseid näpunäiteid oma esinemiste kohandamiseks.

Kui teate lehekülje SEO põhitõed üldiselt olete Fiverri otsingu jaoks optimeeritud Gig-i seadistamiseks hästi ettevalmistatud.

Peamine erinevus nende kahe otsingutüübi vahel?

Fiverris, mõjutavad teie suhtlemine klientidega täpselt sama palju teie paigutust asjakohases otsingus kui ka seda, kuidas optimeerite erinevaid seadeid.

Siin on veel üks võimalik Fiverri otsingu paremusjärjestus:

Kui sa oled hilja, et anda üle kaarik, Fiverr võtab kasutusele riba, mis heidab teile ette, et olete hilinenud, märkusega, et see võib tellimusi vähendada 10%.

On ebaselge, kas selle põhjuseks on otsingu algoritmi tegur või ostjate reaktsioon teie keskmisele tarneaja näitajale Gigi lehel (või mõlemal).

Fiverrcast 13. osa jagab mõnda täiendavat näpunäidet Fiverr SEO jaoks, mille Fiverr on oma olemuselt oma blogis avaldanud:

 • Looge iga konkreetse teenuse jaoks GIG, nii et te ei alandaks seotud märksõnade optimeerimist.
 • Veenduge, et jaotaksite kontserte õigesti.
 • Ära topi märksõnu kokku (liigselt kasuta neid ebaloomulikult)..
 • Täpsustage oma Gig-kirjeldust koopiaga, mis kasutab asjakohaseid märksõnu.
 • Mõista, et pildifailide nimed mõjutavad Google’i indekseerimist. Fiverri esimene müüja ja ametlik suursaadik, twistedweb123 (Adam) mainib, et on oluline nimetada oma Gigi pildifailid vastavalt sellele, mida te edastate.

Selle Fiverrcast podcasti episoodi ajal ütleb Adam ka: "Fiverr käsib [Google] proovida otsingumootori tulemustes kuvamiseks kasutada teie kirjelduse esimest tüüpi lauset või kahte lauset".

Minu kasutajanime ja sõna Google’i otsing "Fiverr" tagasid mallivastused, mis ei tõmmanud otse minu Gig-kirjeldusi:

google

Sellega öeldes ei nõustunud ma iga SEO iseloomustamisega, mida nad eespool mainitud Fiverrcasti jaos Fiverr SEO kohta üldistasid, kuid leidus häid näpunäiteid.

Lisaks jagab see taskuhäälingusaadete näpunäiteid, mis aitavad kombineerida Google’is sisemist otsingut ja indekseerimist – kuid ei ole kumbki teineteisest sõltumatu.

Kuid siin on midagi, mida võime lõplikult öelda:

Fiverri PR-juhi Holly Steffy sõnul on programmeerimises kõige paremad otsingud & Tech kategooriasse kuuluvad terminid: WordPress, e-kaubandus, veebisaitide arendamine, Shopify ja veebidisain.

Viimane asi, mida meil on Fiverri juhistega otsingu toimimise kohta: kuidas kasutada otsi silte et kontsertidest rohkem muljeid saada.

Mõned Fiverri otsingusildi parimad tavad hõlmavad järgmist:

 • Kasutades silte teie pakutavate konkreetsete teenuste ja majandusharude kirjeldamiseks.
 • Maksimaalselt suurendage oma võimet lisada viis asjakohast silti.
 • Ärge proovige kasutada erimärke ja dubleeritud termineid – neid ignoreeritakse.

Fiverr vs muud populaarsed vabakutselised turud

CodeinWP jagab nimekirja seitsmest populaarsest WordPressi vabakutselisest turust ja töölauast, kuid see arv on tõesti vaid jäämäe tipp. Iga spetsialiseeritud niši jaoks on olemas turg, kus leiate inimesi, kes abistaksid seotud ülesannete täitmisel.

Vabakutselise tegemisel domineerivad vestluses aktiivse kohaloleku säilitamise osas kaks suurt nime: Upwork ja Fiverr.

Upwork ja Fiverr: ühinemised, ülevõtmised ja IPO-d

Nii Upwork kui ka Fiverr on teinud julgeid samme oma mõjusfääride laiendamiseks.

Täpsemalt, Upwork ühendati kahe sarnase iseloomuga ettevõttega: oDesk ja Elance.

Fiverr on teinud ka samme ühinemiseks sarnaste vabakutseliste turgudega, näiteks Veed.me (videotoodangu turg) ja ClearVoice (sisukirjutamisplatvorm). Veelgi huvitavam on Fiverri huvi omandada tööriistu, mis aitavad vabakutselistel oma ettevõtet juhtida, näiteks And.co.

ja.co

�� Loe ka: ajahaldus vabakutselistel, kel pole aega

Väljaandmisel on iga ettevõtte suuruses erinev erinevus, kuigi ma pole kindel, kui palju see müüjate jaoks oluline on:

Fiver on suletud miljonile müüjale nende turul – 830 000+ rohkem kui ilmub. Kuigi Fiverr ei jaota numbrit vertikaalide kaupa, on veebikujunduse ja arenduse kategooriates esindatud tuhandeid müüjaid.

Kuidas see siis Upworkiga võrrelda on?

A 2018 Inc artikkel tsiteeris Mary Meekeri 30. mai kõnet. Meekeri sõnul oli Upwork oma platvormil 16 miljonit vabakutselist, mis moodustas 23% -lise kasvu ajavahemikus 2017 kuni 2018. See oli kõige täpsem ja ajakohasem teave, mida ma Upworki vabakutseliste arvu kohta võisin leida..

Huvitav on see, et Upworki ja Fiverri ostjate arvu vahe pole peaaegu nii suur. Fiverril on Upwork’s 5M-ile 2,3 miljonit müüjat+.

logod

Sellekohase märkuse kohta mõlemad Fiverr ja Üles on lähiajaloos läbi teinud esmase avaliku pakkumise (IPO).

Need ühinemised ja ülevõtmised koos edukate pingutustega avalikkuse ette jõudmiseks näitavad kõrgete kasvueesmärkide olemasolu. Nende saavutamiseks peavad nad jääma headele tingimustele tööjõuga, kes neid platvorme juhib.

Miks valida Fiverr Upworkist või vastupidi??

Lõppkokkuvõttes sõltub see, kui palju aega soovite tellimuse saamiseks kulutada.

Kuidas Upwork töötab vabakutseliste jaoks

Upwork’is vastavad vabakutselised klientide postitatud töödele.

Iga töö määratletakse järgmiselt:

 • Kirjeldav pealkiri ja pikem ametijuhend
 • Pakutakse tunnitasu või fikseeritud hinda
 • Kestus
 • Kogemuste tase
 • Asukoha nõuded, kui need on kohaldatavad

Upwork pakub mitmeid tööriistu, mis aitavad teil vastavates töödes kitsendada, sealhulgas täpsemat otsingufunktsiooni ja filtreid.

Kuid põhimõtteliselt peate iga kord, kui soovite töötada Upworkiga uue kliendiga, peate varuma natuke aega ja vaeva, et näidata, miks teile sobib. Efektiivsusi saate luua põhitööülesande malli abil, kuid peate siiski pingutama, et seda väljavaate jaoks kohandada. Tegelikult, kuna tööotsijaid on nii palju teisi, peate tõesti oma A-mängu välja paistma.

Paratamatult ei too suurem osa Upwork-projektide jaoks ette nähtud kulutamisest kunagi raha, kuna leidub keegi, kes sobib paremini või on lihtsalt nõus seda odavamalt tegema.

Seega muutub Upworkis pussitamine palju raisatud jõupingutusi, mida te ei saa rahaks teenida.

Nii et kui see ei olnud juba piisavalt tüütu, pole see ainus takistus, millega Upworkil kokku puutute.

Seal on "Ühendab".

Kuidas Upwork raha teenib? Üleslaadimistasud klientidele ja vabakutselistele

Üles ühendab on valuuta, mida vabakutselised kasutavad Upwork-i klientidele ettepanekute esitamiseks. Kumbki maksab 0,15 dollarit ja teil on vaja ühte kuni kuut Ühendab töö jaoks pikslit (mis arvutatakse projekti eelarve põhjal).

Jah, nende turul pakutavate tööde eest, mida te võib-olla kunagi ei leia, peate maksma Upwork.

Kuigi nad pakuvad "vaba kava", teid julgustatakse neid kasutama Freelancer Plus planeerige 14,99 dollarit kuus, et saada 10,50 dollarit kuus ühenduste krediiti koos muu ebamäärasega "kasu". Agentuurid peavad maksma ka vabakutseliste tasumisega seotud ühenduste ja maksete töötlemise tasud.

Lisaks ühendustega seotud kuludele on ka vabakutselised nõutavad tasud selle põhjal, kui palju raha nad kliendile arve esitavad:

teenustasud

Upwork laeb ka 0,99 dollarit panga väljavõtmise kohta vabakutselistele, mis ei sisalda võimalikke sissetulevaid tasusid pankades, kuhu raha saadetakse.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Upwork teenib raha mõlemast otsast – nii vabakutseliselt kui ka kliendilt – ning ka iga kord, kui raha ümber kolitakse.

Kuid nad pole selles osas vaevalt üksi.

Kuidas Fiverr raha teenib? Fiverri tasud klientidele ja vabakutselistele

Fiverril raha teenimise õppimine tähendab mõistmist, et Fiverr teenib teie teenustega ka palju raha.

Nagu Upwork, nõuab ka Fiverr nii vabakutselistelt kui agentuuridelt oma turu kasutamist ning lisaks sellele, kui raha liigutate.

Vabakutseliste jaoks hõlmab see kindla projektiga seotud 20% määra. See on võrreldav Upwork’iga, ehkki Fiverril pole mingit stiimulit jätkata ühe kliendiga koostööd, et vähendada seda tasu kogu teie suhte jooksul.

Mida ma tõesti ei mõista, on see, et Fiverr võtab 20% maha ka tellimuse lisakuludest, kui klient teile nõu annab.

Makse töötlemise tasu, mis järgib tööstusharu standardit 3%, võiks olla mõistlik, kuid praegune olukord on kindlasti kleepuv. Fiverr võtab ka 1 dollarit iga kord, kui soovite otsekontoga raha oma pangakontole kanda. Saate raha tasuta Paypali kolida, kuid peate ikkagi hakkama hakkama Paypali töötlemistasudega, nii et see pole tegelikult parem olukord.

Kliendi poolel võtab Fiverr tasu a teenustasu tellimuse vormistamiseks: kuni 40 USD tellimuste korral 2 USD ja üle 40 USD ostude korral 5%.

Ehkki võib kindlasti haiget tekitada teadmine, et loobute automaatselt 20% -l müügist Fiverris või Upworkis asuva uue kliendiga, võib see pisut valu leevendada, kui mõista, et need tasud on maksust mahaarvatavad.

See on väike asi.

Ehkki mõlemad platvormid teenivad raha tehingu iga mõeldava aspekti osas, arvan siiski, et Kontserdite seadistamise viisi tõttu on mõistlikum Fiverrile oma aega ja energiat kulutada..

�� Kas teie raamatupidamine pole veel välja mõelnud? Lugege seda väikeettevõtluse ja vabakutseliste parima raamatupidamistarkvara võrdlust.

Miks peaks Fiverr olema teie valitud vabakutseline turg

Kuulge, ükski vabakutseliste turg pole täiuslik.

Ma ei soovitaks teil oma vabakutselist ettevõtet täielikult ehitada renditud maale, mis on Fiverri-sugune turg.

Teie lõppeesmärk peaks olema brändi (loe siit) loomine, mis meelitaks kliente teie teenuste juurde mitmesugustest allikatest. Nii juhtub, et kui mõni neist sisenditest kunagi laguneb – näiteks kui vabakutseline turg otsustab teie konto sulgeda -, pole te arvete tasumisel täiesti kindel..

Kuid kõik, mis öeldud, võib Fiverr olla vabakutseliste ettevõtete sissetuleku suurepärane kõrvaldamine või täiendus. Fiverri turuplatsil on sisseehitatud kasutajabaas, mis suunab teie kontsertidele liiklust: peate selle liikluse lihtsalt teisendama suurepärase pakkumisega, mida toetab kindel maine platvormil.

Isegi kui te ei ole tehniliselt kliendisuhe, võib Fiverr aidata teil luua regulaarse klientuuri lahedatest ettevõtetest, kellega koos töötada, ja headest agentuuripartneritest.

Ja teil on võimalus kasutada Fiverrit rohkem kui lihtsalt müüjana – seal on palju talente, mida võiksite kasutada oma ettevõtte abistamiseks platvormil.

Seotud märkmel, Fiverri stuudiod pakub veel ühe võimaluse töötada koos vabakutselistega mitmetahulistes projektides.

Mulle meeldib Fiverri kasutamine viimase mitme aasta jooksul väga, et see on võimaldanud mul katsetada erinevaid teenusepakkumisi ja neid moodustavaid komponente.

Saadud küsimuste ja inimeste tellitud pakettide põhjal saan rohkem teada, mida inimesed tegelikult tahavad. See aitab toetada oma pakkumiste struktureerimist – isegi väljaspool platvormi.

Fiverr on oma algsest turuletoomisest jõudnud kaugele platvormina, mis sundis vabakutselisi pakkuma teenuseid alates 5 dollarist.

Ehkki oma kontsertide struktureerimisel peaksite kindlasti arvestama seotud turupakkumistega, on teil täielik vabadus oma hinnakujundust määrata (sõltuvalt müüja tasemest koos mõningate väiksemate piirangutega kohandatud pakkumiste saatmiseks).

Kõik see ütles, et Fiverril raha teenimise õppimine on pikk mäng.

Uue müüjana alustatava taseme ja taseme vahel, mis teil on vaja, et teenida 2-3 000 dollarit kuus, mille ma olen sisse tõmmanud, on suur vahe..

Fiverri müüjatasemete mõistmine & kuidas tasandada

Ma olen seda juba varem öelnud ja ütlen uuesti:

Fiverriga korraliku raha teenimine ei toimu üleöö. See ei pruugi juhtuda isegi teie esimesel aastal platvormil.

Kui teie eesmärk on saada parimaks müüjaks, peab teid valima Fiverri meeskond, mis nõuab pikka aega palju järjepidevust, enne kui see juhtub.

Fiverri abil raha teenimise väljamõtlemine on pikaajaline strateegia, mis selgub selgemalt pärast müüja tasandamise üksikasju ja muid kaalutlusi klientide platvormil õnnelikuna hoidmiseks.

Lagundame, mida see tähendab müüa igal tasemel Fiverril:

Fiverri müüja

Kui registreerute esmakordselt Fiverri kontole, on see teie tase.

Fiverri üldine nõuanne on "kõvasti tööd ja mängi ausalt", mis pole halb üldistus – kuigi see on mõttekam, kui näete nõudeid esimese taseme müüjaks saamiseks üles liikuda.

Kuidas Fiverril raha teenida: alustage müüjana

Fiverri esimese taseme müüja

Taseme tõstmine on kasulik, kuna saate otsingus rohkem nähtavust, lisaks saate tutvuda reklaamikirjetega – näiteks see, mis juhtus minuga, kui Fiverr Pro käivitati.

Ühtlustamine avab ka teie kontsertide ümber täiendavad kohandamisvõimalused.

Minimaalselt ei saa te esimese taseme müüjaks hakata enne, kui teie Fiverri konto on vähemalt aktiivne olnud 60 päeva. Peate ka vähemalt täitma 10 eraldi tellimust ja teenida kollektiiv 400 dollarit.

Sel hetkel muutuvad asjakohaseks erinevad mõõdikud: tärnide hinnangud, reageerimise määr, tellimuste täitmise määr ja õigeaegne kohaletoimetamine.

Pärast ülejäänud taseme läbimist uurime, mida peate nende mõõdikute kohta rohkem mõistma.

1. tase

Fiverri teise taseme müüja

Lisaks enim hinnatud müüjaks saamisele on teise taseme müüja kõrgeim Fiverri tase, mille saate iseseisvalt ise saavutada, märkides iga nõudega seotud ruudud.

Nimelt peate olema Fiverris aktiivne 120 päeva, täielikult 50 tellimust, ja vähemalt teenida 2000 dollarit kogu aeg.

Üks neist "kasu" Teise taseme müüjaks saamine parandab juurdepääsu Fiverri klienditoele – ehkki see pole tingimata kergendus. Peagi saate teada, et Fiverr on enamasti enamikus olukordades petturitest ostjatega õige müüja kohal..

tase 2

Fiverr enim hinnatud müüja

See on Fiverri müüja kõrgeim tase ja võin teile kinnitada, et seda pole lihtne saavutada.

Lisaks Fiverr Proks saamisele pole ka enim hinnatud müüjaks tõusmise protsess automaatne. Peate olema käsitsi kinnitatud ja lisaks praegustele mõõdikutele võtab Fiverr arvesse ka varasemat toimivust.

Enim hinnatud müüjaks kvalifitseerumiseks peate olema Fiverris aktiivne 180 päeva, täielik 100 tellimust, ja vähemalt teenida 20 000 dollarit (lisaks heade mõõdikute üldisele säilitamisele).

Kui vaadata seda alles alustava inimese vaatenurka, siis ma ei usu, et tegin Fiverriga 20 000 dollarit kokku kuni 2018. aastani ehk 3 aastat hiljem kui algselt registreerusin. See tähendab, et ma ei kasutanud kunagi Fiverrit oma esmase allikana uue ettevõtte leidmiseks.

Siin on minu tulu Fiverrilt seisuga 1/5/20 nelja aasta jooksul pärast platvormi esmakordset registreerumist:

Kuidas Fiverril raha teenida: minu sissetulekud

Tähelepanuväärne on ka kõigi teiste tasemete jaoks vastuvõetud tarnetega teenitud raha tühjendamiseks 14 päeva. Enim hinnatud müüjana peate ootama ainult 7 päeva pärast tellimuse täitmist.

parima hinnanguga müüja

Fiverr Pro müüja

Fiverri lehel, mis täpsustab müüjatasemeid, puudub kummaline puudutus Fiverr Pro, nišiturg vabakutselistele, keda Fiverri meeskond on isiklikult kontrollinud.

Fiverr Pro on mitmel viisil horisontaalne samm selle asemel, et olla enim hinnatud müüja. Mõlemad eristused aitavad õigustada kõrgemat hinda ja aitavad suunata suurema koguse ostjaid teie kontsertide poole.

Fiverri plussid saavad küsida kõrgeid hindu, kuna need tagavad tarnitavate toodete kõrge kvaliteedi – mida laiemal Fiverri turul on keerulisem kontrollida. Fiverr väidab ainult seda 1% taotlejatest teha seda nende kontrollimisprotsessi kaudu.

Fiverri PR-juht Holly Steffy lisab need täiendavad üksikasjad, "Professionaalseid müüjaid kontrollitakse nende kogemuste põhjal ja seda mitte ainult Fiverris, vaid ka offline ja isegi muudel platvormidel".

Vaadake Fiverr Pro tooteid lehe kohta lisateavet selle kohta, mis eristab Pro-müüjaid.

Millal Fiverr Pro jaoks kandideerimine, palutakse teil jagada sotsiaalseid profiile, töökogemust (sh portfoolio, kui teil seda on) ja hariduskogemust. Üksikasjalikult kirjeldage peamiste klientide võite, auhindu ja suuri nimesid, kellega olete koos töötanud, et aidata Fiverri töötajatel mõista, miks olete üle kõige muudetud, ja edastada oma taotlus läbi.

Kui soovite, et teid võidakse Fiverr Pro kandidaadiks nimetada, on oluline mõista, et teid kiidetakse heaks korraga ühe kitsa Gig-kategooria jaoks.

Näiteks kiidetakse mind praegu heaks artikli kirjutamise ja sotsiaalmeedia haldamisega seotud Pro Gigsi jaoks. Laiemal Fiverri turul pole piiranguid selle osas, milliseid kontserte saate pakkuda erinevates kategooriates.

Lisaks barjäärile, mille on loonud oskuste testid, potentsiaalselt.

Pro-müüjaks saades lisab Fiverri PR-haldur Holly Steffy,

"Oskuste testid ei takista sisenemist, et luua Fiverril programmeerimis- ja tehniline teekond. Kuid selleks, et saada Pro-müüjaks, on palju asju, mida üks peab valimiseks jagama.

Fiverri sisemised sidusrühmad otsivad vähemalt 3-5 töö näidist.

Spetsiaalselt veebisaitide jaoks tahavad nad näha kohandamist, mobiilset reageerimist ja integratsiooni. Lisaks tööportfelli kontrollimisele vaatavad sidusrühmad ka kogemuste taseme kontrollimiseks ka inimeste elulookirjeldusi, LinkedIni profiile, isiklikke saite ja muud.".

Fiverri stuudiod

Fiverr Studios võimaldab teil teha mitme tahuga projekti tarnimiseks koostööd teiste Fiverri müüjatega. Näiteks kui teil oli veebisaidi kujundamiseks Fiverr Studios Gig, siis võib teil olla üks müüja, kes tegutseb kujundajana, teine ​​müüja, kes teeb arendustööd, aga ka teised müüjad, kes abistavad copywriting ja SEO.

See ei ole tehniliselt Fiverri müüja tase, kuid see on sortide eristamine, reeglite komplektiga, mis erineb pisut teie keskmisest esinemiskavast.

fiverri stuudiod

Isik, kes on nimetatud "Stuudiojuht" tegutseb projektijuhi ja kliendi ühtse kontaktpunktina:

stuudiod2

Ma pean ütlema, et Fiverr Studios intrigeerib mind, kuid mul oleks ilmselt ebamugav riskeerida oma mõõdikutega kellegi teise hilinenud kohaletoimetamise pärast.

Küsisin Fiverr PRilt, "Millised on teie näpunäited Stuudio efektiivseks kasutamiseks? Müüjana oleksin mures, et keegi teine ​​viiks mu mõõdikud alla".

See oli nende vastus:

"Fiverr Studios on suurepärane võimalus vabakutseliste koostööks ja oma oskuste laiendamiseks. See on ka võimalus laiendada oma klientuuri, töötades keerukamate projektide kallal.

Enne kui müüja peaks otsustama, kas nad soovivad stuudioga liituda, on oluline, et ta võtaks aega teiste Stuudio liikmete kontrollimiseks ja veenduks, et kõik vastaksid pakutavatele teenustele ja ootustele projekti iga osa kohta, jne.

Paljudel Fiverr-müüjatel on juba olemas suhted teiste varasemate projektide või viidete müüjatega, mis on suurepärane koht nende vestluste alustamiseks".

Kahjuks ei vastanud see täielikult minu küsimusele, kuidas koostöö teiste müüjatega võib teie mõõdikuid mõjutada.

Aga see Studios KKK leht teeb:

Nagu ka see:

Praegu on see funktsioon endiselt beetaversioonis ja pole kõigile müüjatele saadaval.

Kuidas siis kandideerida? Praegu näib, et Fiverr ei aktsepteeri rakendusi, vaid pigem tuvastab müüja ja pöördub müüjate poole, kes nende arvates hästi läheksid:

Igal juhul on heade mõõdikute parandamine ja säilitamine sellel turul olulist kasvu aspekt.

Mis viib mind järgmise punkti juurde …

Mõõdikute tähtsus Fiverri tasandamisel

Fiverr-müüjana ülesastumiseks vajalikke erinevaid nõudeid uurides pakutakse põhitaset teenuse tasemele, mida eeldatavasti pakute selle platvormi klientidele.

Täpsemalt, oma taseme hoidmiseks (ilma madalama astme alla astumiseks) või järgmisele liikumiseks loodab Fiverr, et säilitaksite:

 • Minimaalne keskmine 4,7-tärnine hinnang
 • 90% reageerimise määr 60 päeva jooksul
 • 90% tellimuste täitmise määr 60 päeva jooksul
 • 90% -line kohaletoimetamine 60 päeva jooksul
 • Üle 30 päeva hoiatusi pole

Seda on lihtsam öelda kui teha. Eriti seetõttu, et mõned nende mõõdikute aspektid on täiesti teie kontrolli alt väljas.

Lubage mul tuua teile näide:

Teisel päeval ostis keegi ühe minu kontserti ja tühistas selle kohe. Enne ega pärast seda, kui ta selle tellimuse esitas, pole mul selle kliendiga suhelnud.

Küsisin, kas see mõjutab minu tellimuste täitmise määra ja seda pidi Fiverri tugi ütlema:

Lõbus, eks ole?

Sellest, et Fiverr ei saa sellistes olukordades müüjataseme algoritmi aspekte käsitsi muuta, on see piisav, et veri keema tõusta.

Kuid kõik see tähendab, et te ei saa kõike kontrollida, eriti kui ehitate oma vabakutselist ettevõtet renditud maal. Nii et parem oleksite sellega nüüd leppida, kui te ei soovi, et Fiverr teid hullumeelseks ajab.

Siin on mõned näpunäited halbade mõõdikute vältimiseks üldiselt:

 • Kui edastamisega hilinesite ja keegi tühistab tellimuse, saate automaatselt ühe tärni arvustuse. Seega vältige põhimõtteliselt iga hinna eest hilinenud tarnimist, kuna see võib mõjutada ka õigeaegse kohaletoimetamise mõõdikut. Vajadusel saate valida pikendage tellimust ostja nõusolekul.
 • Üle ootuste täitmine on suurepärane viis 5-tärniliste arvustuste tagamiseks, mis on oluline mõõdik müüja taseme tasandamiseks või hoidmiseks. Minu sisuga Gigit kirjutades võib see tähendada sõnade arvu pisut ületamist. Minu UX-i auditi Gigi jaoks võib see tähendada mõne lisaminuti filmimist ekraanilindistusele. Ja ülepakkumine ei pea tähendama kasumi ohverdamist – õnnelikud Fiverri kliendid on head kallurid.
 • Hoia oma reageerimise määr roheliselt, vastates kõigile uutele sõnumitele 24 tunni jooksul. Isegi kui teil on vaja aega hea reageerimise väljamõtlemiseks, vastake ASAP-ile, et seada ootused, millal naasete kellegi juurde. Soovitan määrata kalendrimõistmise meeldetuletus, et see toimuks iga päev samal kellaajal, nii et te ei jääks kogemata maha.
 • Ehkki reageerimisaeg ei ole mõõdik, mis mõjutab teie taset, võib see olla tegur, kui inimesed soovivad teiega koostööd teha mõne teise müüjaga. See võib olla ka Fiverri otsingu algoritmi tegur, mis soovitab Gigsi ostjatele soovitada. Rohkem spekulatsioone Fiverri järjestamise tegurite kohta leiate selle artikli pealkirjast, "Kuidas töötab Fiverri otsingu algoritm?".
 • Kasutage Kontorist väljas režiim uute tellimuste ja isegi sissetulevate sõnumite peatamiseks, kui vajate pausi. Kui soovite tõsiselt õppida Fiverri abil raha teenima, siis saate aru, et parem on kaotada tellimusi kui rikkuda mõõdikuid, kui olete muidu liiga hõivatud, et sammu pidada.

Milline võiks välja näha mõõdikute tulevik?

Ütleb Fiverri PR-juht Holly Steffy, "Tellimuste täitmine, tärnide hinnangud ja õigeaegne kohaletoimetamine on alati olnud mõõdikute hulgas". Ta lisab, "Kuna platvorm on kasvanud, otsime alati, millised mõõdikud on meie ostjaskonna jaoks kõige olulisemad, ja kajastame seda, kuidas mõõdame müüjat nende edukuse järgi".

Mis tagab järgmise sektsiooni jaoks ideaalse segi:

Fiverril on kliendil alati õigus

Nüüd, kui olete aru saanud iga Fiverri taseme erinevustest ja sellest, kuidas ühele tasemele jõuda, on aeg tegeleda karmi tõega, mis käib käsikäes Fiverril raha teenimise õppimisega:

Kliendil on alati õigus. Isegi siis, kui nad on täiesti valed.

See on tõesti minu peamine jama Fiverriga. Oma olemuselt nii paljude tellimuste täitmise ja nii paljude aastate platvormis olemise tõttu pidin statistiliselt rääkides tegelema mõne halva munaga.

Olenemata olukorrast, enamikul juhtudel, kui ostja otsustab, et teile ei meeldi teie töö, makstakse talle tagasimakse ja see tuleb teie sissetulekust välja.

Pole vahet, mis "tõestus" jagate seda klienditoega – on olnud vaid käputäis olukordi, kus olen esinenud vaidlustes ostjate üle, kellel on juba pikka aega olnud vabakutseliste kuritarvitamine Fiverris.

Nii et ma hoiatan teid nüüd seda kui investeerite oma aja Fiverrisse, ootab teid ees mõni masendav olukord. Sellegipoolest on neid olukordi muutunud vähemaks ja kaugemaks, kui olen nii professionaal kui ka enim hinnatud müüja.

Siin on hea näide pettumust valmistavast lõhest, kuidas Fiverr kohtleb ostjaid võrreldes müüjatega:

Selles olukorras valib Fiverr ostja müüjast kahel viisil:

 • Kuna ostjatel on pikendatud läbivaatamisperiood, makstakse õigel ajal täidetud tellimused müüjale välja kolm kuni seitse päeva arvatust hiljem, kui müüja otsustab selle lisaaja kasutada (aja jooksul, mis on tavaliselt seotud suurte kulutustega).
 • Müüjale ei anta pühade ajal tellimuse täitmiseks täiendavaid tööpäevi, mis paneb tundma, et nende aeg on ostjat vähem väärt (hindame ka seda, et meil on aega ja ruumi puhkuse nautimiseks oma sõprade ja perega).

Üldiselt, mida odavamad on teie hinnad Fiverris, seda halvem on ostjate klass, kellega kokku puutute. Ja see on sama tõsi väljaspool Fiverrit: kõige odavamad kliendid on tavaliselt need, kes ootavad sinult kõige rohkem, samal ajal kui neil on kõige raskem töötada.

Väärib märkimist, et kui alustate odavate hindadega, on hiljem raske klientidega, kellega olete juba töötanud, hinnakujundust tõsta. Nii et ideaalis alustage säästva hinnakujundusega ja kohandage vastavalt vajadusele, kui saate uusi kogemusi ja teadmisi.

Fiverri kohutavate klientidega suhtlemise piiramise tõeline võti peab olema kristallselge selle pakkumise olemuse osas, mida pakute iga Gigi paketiga. Peate tegema ka hoolsuskohustusi, kui kogute kliendilt teavet iga uue tellimuse korral käivituvate küsimuste komplektiga (nn Gig Nõuded)..

Lõpuks määrake paranduste limiit (isegi null on korras), nii et teie ja klient oleksid samal lehel selle kohta, mis on lisatud.

Minu tavapärane pakkumine sisukirjutamisteenuste jaoks – sealhulgas ka see, mida ma teen väljaspool Fiverrit – sisaldab kahte versiooni. See on aidanud mul saada häid ülevaateid, teenida häid näpunäiteid ja hoida püsikliente.

Kuid kui soovite õppida Fiverril raha teenima, tehke kõik endast olenev, et anda inimestele esmakordselt seda, mida nad soovivad, vastasel juhul võivad muudatused võtta nii palju aega, et teie esinemised pole enam kasumlikud.

Müün ennast oma Fiverri profiiliga

Oma kogemuste ja kogemuste edastamiseks Fiverri profiilil on palju võimalusi.

Esiteks on Fiverril jaotis, kus saate loetleda "tähelepanuväärne" kliendid. Kui olete töötanud mõne suure nimega või hoolitsenud kindla valdkonna üle ja teil on laialdased kogemused teiste selle valdkonna esindajatega, siis veenduge, et kasutate seda jaotist oma teadmiste tutvustamiseks.

Fiverr pakub ka Oskuste testid võite põhioskuse demonstreerimiseks peamistes teenuseliikides. Ma võin teile öelda, et ma pole seda kunagi võtnud ja tõusin ikka ridadesse, ehkki see funktsioon on uus. Ma arvan, et teatud tehniliste kontsertide puhul (või keeleoskuse tõendamiseks) on oskuste testid tõenäoliselt kõige olulisemad.

oskuste testid

Võib-olla on kõige veidramaid sektsioone, mida saate oma profiilis täita "Professionaalne kohalolek" ja "Sotsiaalne kohalolu".

Mõlemad kutsuvad teid jagama veebisaidi ja sotsiaalmeedia linke, kuid kumbki sisendite komplekt ei muutu teie profiilis klõpsatavaks, mis paneb mind mõtlema, miks nad seal üldse asuvad.

Fiverri PR-juht Holly Steffy aitas asjad selgeks teha, "Sotsiaalsete linkide kaasamine müüja profiili on ostjaskonna suureks usaldusnäitajaks, et nad on Fiverri konto taga tegelik inimene".

Parim, mida teha saate, on lisaks oma profiilikirjelduses sarnaste oskuste, haridusalaste kogemuste ja sertifikaatide täielike üksikasjade jagamisele eesmärk, et pakkuda ka sellist laadi liftitaset..

Vastake kindlasti järgmistele küsimustele:

 • Mida sa teed?
 • Keda te teenite?
 • Mis eristab teid oma võistlusest?

Täpsustage üksikasju. Jagage, kui kaua olete oma valdkonnas töötanud ja mis saab sellest, et teete põnevusega oma tööd teha. Jagage julgesti ka oma isikupära.

Põhimõtteliselt öeldes – andke inimestele midagi, millest teiega rääkida, kui nad teile sõnumit annavad.

Holly Steffy jagas ka neid täiendavaid näpunäiteid:

"Fiverri müüja jaoks on nende profiil see, kuidas nad tutvustavad end Fiverri globaalses kogukonnas. See on võimalus tutvustada end, oma tausta, andeid ja kogemusi potentsiaalsetele klientidele. Biokirjeldus peaks otse rääkima sellest, kes on müüja ja nende ainulaadse kogemuse. Samuti peaksid müüjad võtma enda käsutusse saadaolevad väljad nii palju kui võimalik täita."

Kuna teie enda peas on lihtne kinni jääda, soovitaksin paluda kellelgi (või mõnel inimesel) teie Fiverri profiili kontrollida, kas teil on midagi olulist puudu või kui teil on mingeid ilmseid küsimusi, millele te pole vastanud.

Kuid üldiselt on Fiverriga raha teenimise õppimiseks parem lihtsalt alustada – isegi siis, kui teie profiil ja esinemised pole 100% ideaalsed. Saate nende varade optimeerimist aja jooksul jätkata.

Viie tärni arvustused võivad Fiverril teie edu muuta või selle murda

Võite märgata, et edasiliikumiseks ja müüja kõrgema taseme hoidmiseks peate 60 päeva jooksul säilitama keskmiselt 4,7 tärnihinnangut.

Seda on lihtsam öelda kui teha. Ehkki enamus kaasaegseid Fiverri kliente pole odavad, on nad kindlasti kriitilised.

Võib-olla on selle põhjuseks asjaolu, et Fiverr palub ostjatel jagada tagasisidet sama mõõdiku kohta, mida nad mõõdavad koos teie kontoga:

Selle tulemusel arvestavad ostjad tärnihinnangust lahkudes palju enamat kui lihtsalt lõpptulemust. Nad võtavad arvesse kogu tellimiskogemust, seega on teie üle kõige suhelda ja üle toimetada.

Ja ületoimetamine ei pea tähendama lisatöö tegemist: see võib tähendada tellimuse kohaletoimetamist oodatust varem.

Inimesed on selle minu ülevaadetes konkreetselt esile tõstnud:

"Õigel ajal" on veel üks levinud fraas, mis tuleb esile seoses minu viie tärni arvustustega:

… Mis paneb mind mõtlema, et Fiverri müüjaid on palju, kellega koostööd teevad ostjad, kes ei tarni õigeaegselt.

Ja kui ma lähen läbivaatamistaotlusega kaugemale ja kaugemale, saan tavaliselt suurepärase arvustuse (koos näpunäitega):

Tellimuse esitamisel kutsuge ostjaid üles muudatusi taotlema või küsimusi esitama – mitte seetõttu, et soovite lisatööd, vaid seetõttu, et te ei taha üle saada halbade arvustuste negatiivsetest mõjudest.

Päeva lõpus võidavad müügi võita suurepärased arvustused klientidelt, kes on teiega kindlasti üle miili minemisest tõeliselt rahul, kui ostjad võrdlevad kaht sarnast müüjat.

Küsisin Fiverri PR-haldurilt Holly Steffylt, kas on põhjust tunda end sunnitud müüja arvustusele vastama, ja ta ütles:

"See näitab ostja hindamist, kuid näitab ka potentsiaalseid ostjaid, et müüja on nende klientidega kursis. Kui müüja saab arvustuse, mis pole soodne, annab see ka müüjale võimaluse vastata lugu küljega lugupidaval viisil".

Mis on täiesti mõistlik – nii heades kui ka halbades olukordades.

Mul oli uudishimulik teada saada sõnade kohta, mis esinevad kõige sagedamini minu enda arvustuste taustal (sealhulgas ostjate seas, kes kõige tõenäolisemalt need jätavad).

Minu viimase 12 kuu Fiverri arvustuste põhjal on siin üks sõnapilv:

Olen kindel, et mõtlete – mis juhtub, kui soovite teisaldada kliendisuhted Fiverrist?

Sellele küsimusele vastamiseks tuleb kõigepealt astuda samm tagasi. Kuna Fiverr teeb iga müügi väiksemaks, on neil kindel huvi hoida teie kliendisuhteid oma platvormil..

Tegelikult on nad huvitatud teie lojaalsuse koolitamisest, mida nad pakuvad vahendustasuta tehingud mis tahes teie enda kliendi jaoks, kelle viite nende platvormile.

Kuna Fiverr soovib omada neid kliendisuhteid, saate konto peatamise korral hoiatuse, kui proovite teisaldada Fiverril alustatud kommunikatsiooni Fiverri platvormilt.

Muidugi, on ka mõned erandid. Näiteks kui kliendid võtavad ühendust portfelliproovide küsimisega, ei karista Fiverr mind, kui saadan oma portfelli veebisaidile linke (kuigi ma ei saa oma Fiverri profiili mis tahes avalikkusele avatud aspektides jagada klõpsatavaid linke minu enda kinnistutele) ).

�� Muide, kui teil veel pole portfelli veebisaiti, siis kaaluge selle loomist, kasutades ühte neist platvormidest.

Mõnikord küsivad kliendid, kas võime enne tellimuse esitamist telefonikõnes hüpata, ja ma pean ütlema, et ei. Tehniliselt pakub Fiverr mõnda videokõne funktsionaalsus kuid ma pole selle kasutamisest tegelikult huvitatud. Kui ma pean enne tellimuse tegemist suhte jaoks palju aega kulutama, siis see rikub minu jaoks Fiverri eesmärgi (ja ei õigusta nende 20% -list kärpimist).

�� Lugege ka: teie ettevõtte jaoks parim kohtumiste ajastamise tarkvara võrreldes

Kõik see tähendab põhimõtteliselt seda, et te ei tohiks teha mingeid ilmseid katseid kliendisuhte Fiverrist eemaldamiseks, sest see võib tõenäoliselt oma konto keelata.

Kuidas hoida Fiverri kliente õnnelikena: näpunäiteid Fiverri klientidega töötamiseks

Isegi kui te ei soovi konkreetse tellijaga mõne muu tellimuse kallal koostööd teha, peate järgima mõnda parimat tava, et säilitada (või parandada) Fiverri müüja praegust taset.

See võib alata mõtteviisi muutumisega.

Kui soovite tõesti teada saada, kuidas Fiverriga raha teenida, peate üle mõtlema, et see on koht odavatele klientidele. Mitte kõik, isegi mitte enamik kasutajaid, kellega ma töötan, pole odavad kliendid – eriti need, kes ostavad Pro tellimusi.

Keskmiselt saadakse tellimusi vähemalt kord nädalas, kuni 40 USD juba makstud summa peale.

Väärib märkimist, et kuigi PayPal pakub kallutamise funktsiooni, ei lisaks ma kunagi Fiverrist väljapoole oma tavalistele arvetele jootraha valikut. See pole lihtsalt sobiv. Kuid on tore teada, et sellel platvormil on võimalus, mida inimesed saavad kasutada, kui nad tahavad, kuid ei tohiks tunda survet.

Tõesti, näpunäited on tasu selle eest, et minna üle ja kaugemale.

Kas te hakkate mind märkama "alakompromiteerimine ja ülepakkumine" teema?

Kõike seda öeldes üritavad mõned inimesed teid enne tellimust tööle saada. Ideaalis on teil mingi Gigi põhipakett, mida saate soovitada neile, keda nad ostavad, isegi kui see ei ole täpselt abiga, mida keegi soovib.

Kui nad otsivad vastust keerukale küsimusele, saate suunata nad sinna ja öelda, et veedate hea meelega aega nende küsimustele vastamiseks, kui nad tahavad seda Gig-i osta.

Minu SEO GIG, täpsemalt põhipakett, on hea näide sellest, mida soovitan klientidel, kes paluvad mul uurida SEO küsimusi.

Teine viis piirata väljavaatega kulutatud aega enne, kui nad kliendiks saavad, on kasutada kiire reageerimise mallid.

Mõned minu järelmallid sisaldavad:

 • Üldine kutse küsimuste esitamiseks
 • Keel spetsiifiliste suhete edastamiseks teatud kontsertide ümber
 • Google Drive’is valmis töö näidiste otsetee

Seotud märkmel, tead oma hinnakujunduse spetsiifikat oma pea kohal (või hõlpsalt viidatava dokumendiga), kuna inimesed eiravad paratamatult teie Gig-il öeldut ja küsivad teilt otseteatega üksikasju.

Kuna teie reageerimise määr on oluline mõõdik, soovite teada saada oma hinnakujundust piisavalt hästi, et tellimusi tsiteerida ka siis, kui te pole arvutis ja vastate oma telefoniga.

Hinnakujunduse tundmine on oluline ka seetõttu, et inimesed küsivad kohandatud stsenaariume ja soovite, et saaksite neid kohandada – eriti seetõttu kohandatud paketid tähendavad tavaliselt kõrgemat hinnapunkti.

Kui keegi taotleb kohandatud tellimust, mis enam-vähem sobib ühe teie olemasoleva paketi ulatusega, siis ärge kõhelge, kui suunate nad seda tellima.

Siin on veel üks oluline majapidamisnõuanne:

Kasutage puhkuserežiimi alati, kui teil on põhjust uskuda, et te ei saa uusi tellimusi vastu võtta, eriti kui teil on ühepäevase vahetusvõimalusega kontserte.

Te ei soovi sattuda olukorda, kus pettute kedagi, kellel on homme midagi vaja, kui teie mõõdikud kannatavad seetõttu, et te ei saa tellimust vastu võtta.

Lisateavet kasutaja mõõdikute olulisuse ja nende kõrgel hoidmise kohta leiate selle artikli pealkirjast "Mõõdikute tähtsus Fiverri tasandamisel".

Küsisin suhtekorraldusjuhilt Holly Steffylt Fiverri näpunäiteid kliendisuhtluse parimate tavade kohta ja tema öeldi järgmist:

 • Fiverri vabakutseliste jaoks on ülioluline, et nad harjutaksid läbipaistvust ja annaksid ostjale võimalikult palju teavet selle kohta, mida nad saavad pakkuda, eeldatavat ajakava ning täpsustaksid, mis kuupäevad nad kliendi poole pöörduvad, ja üldise hinna jaotuse.
 • Võtmeks on müüja ja ostja vaheline regulaarne suhtlus kogu protsessi vältel. Müüjad peaksid projekti olekut regulaarselt värskendama.
 • Ostjad pole asjatundjad, müüjad on! Nii et müüjad peaksid veenduma, et nad jaotavad keele võhikute terminiteks, et ostjal oleks seda lihtne mõista.
 • Müüjad peaksid alati olema ennetavad ega tohiks kunagi jätta klienti mõtlema, kus nad oma tellimusega seisavad. Iga sõnum peaks olema üleskutse tegevusele. "Kas ma saadan teile kohandatud pakkumise? Kuidas see kõlab? Mida arvate XYZ-ist?"

Need on minu kogemuste põhjal kõik kindlad näpunäited. Eriti viimane – kui teil pole konkreetset tegevuskava, on raske teid konverteerivaid inimesi ostjateks muuta.

Viimane näpunäide klientidega suhtlemiseks:

Mõned ostjad on tõmblused ja taotlevad muudatuste tegemist ka pärast tellimuse kohaletoimetamist, väites, et see pole just see, mida nad tahavad, kuni annate järele ja lubate neil selle tühistada – maksate oma kontolt raha tagasi.

Mul on kahju, et tegin selle teile lahti, kuid enamikul juhtudel, säästate palju aega, kui lihtsalt järele annate. Isegi kui seisate oma loodud tööga täielikult.

Usu mind, kui ütlen, et see pole lihtsalt võitlust väärt, eriti väikese tellimuse väärtuse tõttu. Sel ajal hoolib Fiverr rohkem kliendist kui nendest, kes neist hoolib – ja tõenäoliselt nad seda ka alati teevad.

Kuidas Fiverr saab parema müüja kogemuse luua

Kui olete sellega kaugele jõudnud, teate seda üldiselt, olen oma kogemusega Fiverri müüjana väga rahul. Kuid teate ka, et mul on mõni luu korjamiseks.

Ehkki Fiverr on alates nende esinemispäevade algusaegadest, mis pidid algama 5 dollarist, teinud palju täiustusi, on neil siiski veel vaja tööd teha, et luua ideaalne müüja kogemus.

Siin on minu soovitused:

 • Ärge võtke protsenti näpunäiteid. Kui teenin kliendi jaoks ülepakkumisi, peaksin teenitud lisaraha endale jätma. See ülepakkumine aitab luua ka lojaalse Fiverri kliendi, kes ostab teistelt müüjatelt rohkem kontserte – sellest piisab Fiverri kasuks lisaks teenustasudele, mis nad on juba minult ja kliendilt kogunud..
 • Mõõtke tarneaeg tööpäevades. Saan tihti tellimusi, mille tähtpäev on nädalavahetustel või pühadel. Selle kõrval pole mingeid kaitsemeetmeid peale meeldetuletuste seadmise ja kontorivälise töö käsitsi seadmise nendel ajaperioodidel (tellimusi võiks siiski saada enne tähtaegade seadmist enne kontorist väljasoleku seadmist). Ma ei usu, et tahan üksi säilitada inimväärset töö- ja eraelu tasakaalu – mind ei sunnita suvaliselt nädalavahetustel ega pühadel tööle.
 • Võtke ostja pool avalikult, kuid hüvitage müüjale hüvitis, kui tal on tehniliselt õigus. Vaata, ma ei hooli sellest, mida peate ostjale, kes pöördub klienditoe poole, ütlema, et ta lõpetaks kaebuse esitamise. Kuid ärge kruvige mind selle üle, et teha keegi õnnelikuks, kes on kaebuse osas tehniliselt valesti. Kui võtate 20% igast minu müüdavast tellimusest, peab juhusliku halva kliendi stsenaariumi arvessevõtmiseks olema piisavalt puhvrit – eriti müüjate jaoks, kes on tasunud oma tasud ja platvormil vanemus.
 • Vaadake üle iga müüja tase käsitsi. Ma tõin selles artiklis välja mõned Fiverri müüjataseme algoritmiga seotud probleemid, mida automatiseeritud protsess ei saa alati arvestada. Arvan, et müüjatel peaks olema vähemalt võimalus taotleda vajadusel käsitsi ülevaatamist, pakkudes oma tõendeid selle kohta, miks nende taset ei tohiks alandada.
 • Ärge looge automaatselt ühe tärni arvustusi hilinenud tellimuste korral, mis tühistatakse. Igal juhul andke ostjale võimalus seda teha (kuni soovitada ühe tärni arvustust halva kogemusega tegelemiseks), kuid tundub ebaõiglane seda reitingut automaatselt kasutusele võtta, võttes arvesse selle mõju teie taseme hooldamisele..
 • Parandage mobiilirakendustega seotud probleemid. Minu postkasti sõnumid ja teatised ei kattu täielikult sellega, mida näen töölaua veebisaidil, mis tähendab, et kui ma töötan sel päeval tööl, jääb mul mõnikord olulistest suhtlustest puudu. Selle tulemusel mõjutavad mõõdikud negatiivselt muul põhjusel kui tehnoloogiaprobleemid.

Fiverri kasutamine ostjana äriülesannete sisseostmiseks

Lisaks Fiverri kasutamisele müüjana soovitan tungivalt seda ka ostjana proovida.

See aitab teil saada teavet kogemuse kohta, mida oma klientidele pakute. Võib-olla oleks isegi hea mõte osta teie pakutavatega sarnaseid kontserte, et saada konkurentide jaoks paremini aru, kuidas nad oma gigi müüvad, kuidas nende tarne välja näevad ja kuidas nad kogu protsessi vältel suhelda saavad..

Kuid peaksite kaaluma ka Fiverri kasutamist selliste äriülesannete sisseostmiseks, millega te ei soovi tegeleda ega oma kogemusi, et neid hästi teostada.

Isiklikult, Olen kasutanud Fiverrit põhiliste graafilise disaini vajaduste jaoks abi konkreetsete WordPressi parandustega, millega ma ei taha tegeleda, ja abi Mailchimpi seadistamisel.

Väärib märkimist saate kasutada kontsertide komplekteerimisel kogunenud saldo, et tasuda teiste kontsertide eest ilma teenustasuta.

Lõplikud mõtted selle kohta, kuidas Fiverri poolse saginuga iga kuu 2–3 000 dollarit teenida

Kui soovite tõsiselt õppida Fiverri abil raha teenima, aitab see minu enda lähenemisviisi kajastav kontrollnimekiri teil oma alused katta ja teid edu saavutamiseks valmis seada:

 • Registreeruge Fiverri müüjaks
 • Brainstorm kontserdid, mida soovite üles seada
 • Looge kaasnev Fiverri profiil
 • Uurige, kuidas võistlus korraldab nende kontserte
 • Proovige esimest korda kaariku seadistamiseks, seejärel paluge kellelgi oma valdkonna ettevõttest see üle vaadata ja juhtida tähelepanu kõigele, mis pole selge või veenv.
 • Täpsustage oma esialgset katset GIG-i seadistamiseks koos esinduslike kujutiste, selge pealkirja, märksõna rikka kirjelduse, asjakohaste otsingusiltide ja kasulike KKK-dega
 • Määrake Gig-i nõuded, mille eesmärk on saada ostjalt kogu asjakohast teavet, et piirata muudatuste vajadust
 • Kinnitage iga saabuvat tellimust, kui soovite ainult mõõdikuid kõrgel hoida
 • Pange iga päev kindel kellaaeg klientidega suhtlemiseks ja Fiverri tellimustega tegelemiseks
 • Kasutage klientide tagasisidet GIG-sõnumite (sh KKK), GIG-i lisade täpsustamiseks ja uute GIG-ide käivitamiseks
 • Võimalusel alakompromiteeritud ja ülepakutud

Sõltumata sellest, kuidas te kliente leiate, ei juhtu vabakutselise ettevõtte edu saavutamiseks piisavalt raha üleöö. Tõenäoliselt ei juhtu seda ka aasta pärast. See on pikk mäng ja ainus viis edu saavutamiseks on järjepidevus.

Samuti ei tee haiget see, kui ületad pidevalt klientide ootusi teie suhtes.

Fiverr ei erine teiste vabakutseliste platvormide poolest selle poolest, kuidas peate klientide saamiseks oma oskusi esindama. Mõõdikud, mis määravad teie müüja taseme, pakuvad kasulikke juhiseid selle kohta, kuidas olla hea suhtleja klientidega – isegi väljaspool platvormi. Mis tahes kliendi õnnelikuna hoidmine tähendab õigel ajal reageerimist, kõigi võetud tellimuste täitmist ja õigeaegset kohaletoimetamist.

Fiverr pole täiuslik – ta otsib end endiselt ja määrab kindlaks, millist tüüpi ettevõte ta soovib olla. Kuid ma arvan, et Fiverr on nende esimestest päevadest alates teinud suuri edusamme, kuna platvorm taunis oma üleskutset esinemistele alates 5 dollarist..

Täna on mul tunne, et nad on minuga koos meeskonna partnerid, et mõlemad meie vastastikust edu saavutada.

Fiverri töötajad, sealhulgas need, kes töötavad Fiverri sõsarbrändide (And.co ja Veed.me) nimel, ostavad regulaarselt minu täishinnaga GIG-e (sageli minu 400-dollarise ajaveebi kirjutamispaketti) ja on unistus, kellega koos töötada. Kui Fiverri meeskond vajab projekti osas abi, alustavad nad omaenda turult ja premeerivad müüjaid, kes näitavad üles professionaalsust ja toodavad kvaliteetseid tooteid.

Mida kauem Fiverril järjekindel olete, seda rohkem võimalusi teile avaneb. Kui olete süsteemist aru saanud, on see hõlpsam navigeerida ja saate paremini aru, kuidas Fiverriga raha teenida.

Kuid ma pole ainus, kes lõi sellel vabakutselisel turul eduka kõrvalreisi. Ütle mulle: kuidas olete Fiverriga palju raha teeninud? Või kui alles alustate, siis millised muud küsimused teil sellel platvormil navigeerimise kohta on?

Kõlagu kommentaarides!

Teid võivad huvitada ka:

�� Parimad WordPressi teemad vabakutselistele ja väikeettevõtetele
�� Ülim juhend veebidisainiäri alustamiseks – alates esimeste klientide leidmisest kuni endale nime panemiseni

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map