[Juhtumianalüüs 2. OSA] 0–4000… Kuidas me oma meililisti kasvatasime – kõike avatud hindadest CTR-ideni

See on meie e-posti turunduse juhtumiuuringu 2. OSA. 1. osas arutasime meie üldist loendi koostamise ja e-posti turunduse strateegiat, meie kasvumäära, tellimisvorme, mida kasutame, nende vormide käitamiseks kasutatavaid tööriistu, mis on meie e-posti teenuse pakkuja ja miks ning kuidas veenda inimesi tellima. Enne selle osaga tutvumist kontrollige seda kindlasti.


Kuna me oleme juba arutanud kõike, mis on seotud e-turundusega ja mis toimub ajaveebis, keskendume täna sellele, mis toimub meie tellijate postkastides.

Teisisõnu, siin on kõike meie saadetud e-kirjade, saadud tulemuste kohta, meie juhitavad kampaaniad jne mis kõige tähtsam, mis töötab ja mis mitte.

Ülevaade meie saadatavatest e-kirjadest

Põhimõtteliselt on kahte tüüpi e-kirju, mida tavaliselt saadame:

 • "Uute postitusteatised" – kus räägime inimestele, et blogis avaldatakse midagi uut.
 • "Eksklusiivne sisu" – juhendid, õpetused, muu teave, mida mujal ei avaldata – asjad, mis on loodud ainult infolehe jaoks.

Samuti peaksin lisama, et ükski meie meilidest pole 100% automatiseeritud. See tähendab, et uusi postitusteatisi ei genereerita otse RSS-kanalist ega kopeerita ega kleepita postituse sisust. Kirjutame neid iga kord ükshaaval. Nii saame üksikasjalikult selgitada, mis on igas postituses ja miks keegi soovib seda lugeda.

"Aga kuidas on reklaamimisega?"

Ma kuulen sind. Me ei eralda oma e-kirju tavaliselt "sisu" vs. "edutamine." Võite väita, et igas meilis reklaamitakse alati midagi nii või teisiti. Lõppude lõpuks, kui me mainime ajaveebi postitust või meie uut teemat, on see ikkagi reklaam. Põhimõtteliselt võite alati öelda, et kui e-kirja põhiosas on mõni aktiivne link – see on alati -, et see on mingil määral reklaammeil.

Nagu öeldud, ei saada me kunagi puhtaid müügikeskseid e-kirju. Igas sõnumis on alati ainulaadne ja kasulik teave.

"Aga sidusettevõtete lingid?"

Jah, me kasutame neid, kuid me ei osale ühelgi käimasoleval toote lansseerimisel. Meie kaasatud sidusettevõtte lingid on alati üksikud meilisõnumi teemaga seotud tarkvara / tööriistade / teenuste mainimised ega kuulu mingisse suuremasse skeemi.

Tavalise meilisõnumi struktuur

Pole vahet, kas see on postiteatis või ainuõiguslik sisu, on struktuur väga sarnane.

Siin on vaid paar nädalat tagasi saadetud e-posti näide:

e-posti näide

Pealtpoolt:

 1. (Pole nähtav) Teemarida, mis ei pea alati olema 100% seotud e-posti sisuga (antud juhul oli see: "Vajab WordPressi statistikat").
 2. Üldiselt väga lihtne disain. See on endiselt HTML-i struktuur, kuid ainult minimaalne. Peamine eelis on see, et see pole liiga karjuv ja teeb selle kenasti mobiilis nähtavaks. Põhimõtteliselt on seal ainus bränding logo.
 3. Sissejuhatus. Intro, mida me kasutame, on e-posti teel erinev. Mõnikord on nad lühemad, mõnikord pikemad. Mõnikord faktilisem, mõnikord rohkem lugudepõhine. Isiklikult ei uskunud ma kunagi, et peate oma sõnumeid hoidma kas pikkade või lühikestena, vaid peaksite selle asemel kasutama seda, mis on loo jaoks kasulik (rohkem andmeid, mis seda varundavad minutiga). Lõpuks on sissejuhatus mõeldud lugejale sisu / lingi suunas liikumiseks ja ühtlasi neile teada andmiseks, miks see sisu / link neile huvi pakub.
 4. Peamised lingid. Me kasutame neist kahte: pilti ja nuppu. Ma ütleksin, et peamine link on nupp ja et pildilink on olemas, et tabada seda, kes klikib lihtsalt impulssil pildil.
 5. Kujutis ise. Lisaks lingile on pilt mõeldud ka e-kirjade vaatamiseks atraktiivsemaks muutmiseks ja meie varasemate meilide seast eristumiseks. See on lihtne visuaalne näpunäide.
 6. Täiendavate linkide blokeerimine. Täpsemalt sellest minutiga.
 7. Peentrükk. Sel hetkel on e-posti tekst valmis ja ainus, mis üle jääb, on osa kõrvalteave, mis peaks ikkagi leidma oma koha igas ärilises e-kirjas – mis infoleht on oma olemuselt alati. Siin on meil järgmised andmed: teave selle kohta, miks keegi selle e-kirja saab, tellimisest loobumise link, meie ettevõtte aadress, sidusettevõtte avaldamine (vaikimisi on mall mallil olemas, isegi kui ainult väike osa meie meilidest sisaldab sidusettevõtte linke).

Sagedus

Praegu saadame meilisõnumeid alati, kui mõni uus postitus avaldatakse, mis on tavaliselt igal teisel esmaspäeval ja reedel ning igal teisel kolmapäeval.

Peale selle saadame neid eksklusiivseid sisusõnumeid alati, kui tahame. Tõenäoliselt võiksime seda paremini teha ja tutvustada mingisugust kalendrit.

Kokkuvõttes, saadame igal nädalal umbes kaks e-kirja meie peamiste ajaveebide loendisse.

Lingid, mida kasutame – mida, miks ja kuidas

Nagu ma juba paar lõiku mainisin, kirjeldame oma meilides tavaliselt käputäis erinevaid linke.

Esiteks on kaks peamist linki: pildi link ja nupulink:

pilt ja nupp

Need kaks peamist lüli on üsna sirged. Tahame lihtsalt põhipostitusele võimalikult palju eksponeerida ja veenduda, et kõik saaksid teada, millega on tegemist.

Seejärel on seal blokk, mis sisaldab täiendavaid linke. Meeldib nii:

lingid-blokeeri-koopia

Selle kasutamise põhjused on järgmised:

Sel hetkel, kui keegi on kaks peamist linki läbi käinud ja pole klõpsanud, pole nad siis kas üldse huvitatud või pole sõnum seni olnud nende jaoks piisavalt veenv..

See täiendav linkide plokk on mõeldud selle parandamiseks ja võimalusel veel käputäis klikkide saamiseks. Selles lingime artikli konkreetsete osadega (eraldatud HTML-iga) sildid). Kasutatavad ankrud on kombinatsioon artikli tegelikust alampeast ja meie poolt mingist copywriting loovusest.

Oleme selle leidnud see linkide plokk genereerib 21% lisaklikke. (Teine võimalus seda öelda: see tõstab meie CTR-i 21%.)

Veel üks asi, mida saate sellise meetodi abil saada, on suurepärane uurimus teie copywritingu võimsuse kohta. Näiteks siin on üks meie aruannetest (e-kirja jaoks, milles mainitakse meie hiljutist õpetust):

lingid-blokeeri-koopia

Nagu näete, paistab esimene fraas silma ja on suutnud suurema osa lisaklikkidest saada. Seda tüüpi andmeid saab uurida erinevatel eesmärkidel, näiteks uute sisuideede pakkumisel.

"Aga kuidas on lood tekstilinkidega või isegi lihttekstiga e-kirjadega?"

Noh, me oleme neid testinud. Mingil hetkel jagasime oma nimekirja pooleks ja saatsime tavalise kujundusega sama meilisõnumi nagu tavaline tekst.

Võrdlus:

split-email-1a
jagatud e-post-1b

Täpsed tulemused:

Kujundus:

split-email-1a-r
Lihttekst:

split-email-1b-r

Miks on avatud intressimäärade erinevus? Ilmselt standardi tõttu A / A eksitus. Üldiselt ärge pöörake tähelepanu tooretele arvudele, vaid rohkem protsentidele – CTR-dele.

Olen kindel, et tavalise tekstiga meilide ja lihtteksti linkide jaoks on veel argument. Kuid meie puhul pole lihtsalt mingit märgatavat erinevust. Ja see pole ka statistiliselt oluline:

Testitud saidil http://getdatadriven.com/ab-significance-testTestitud saidil http://getdatadriven.com/ab-significance-test

Veel üks tüüpi link, mida oleme katsetanud (ja jätkame selle kasutamist alati, kui see on mõttekas), on otsetee.

Näide:

otsetee

Põhimõtteliselt on otsetee link mõeldud meie innsatele fännidele – inimestele, kes ei soovi ilmtingimata meili lugemiseks aega kulutada, kuid eelistavad minna otse ajaveebi.

Meie statistikat vaadates võin öelda, et kui otseteetilink on meilis, moodustab see umbes 36% selle meilisõnumi klõpsudest.

Kuidas seda kasutada? Noh, ma arvan, et on ainult üks nõue, ja see, et teie e-posti aadress peab olema piisavalt pikk, et teil oleks tegelikult otseteelingi lisamiseks ruumi. Ja täpselt nii me seda teemegi – kui eksemplare on piisavalt, lisame selle lingi algusesse.

Kaasavõtmine. Proovige alati saada täiendavaid klikke, lihtsalt lisage oma meilisse rohkem linke. See võib olla midagi nii lihtsat kui lihtsalt paar korda sama URL-i linkimine (tavaliste linkide ja otseteede linkide kaudu). Kui soovite aga süveneda, looge kohandatud ankrud teie sisusse ja seejärel linkige artikli konkreetsete osadega mitu korda.

Avatud kursid ja CTR-id, mida me saame

Nii et ma olen võtnud meie viimased 20 kampaaniat ja arvutanud numbrid keskmiselt välja. Meie tüüpiline avatud intressimäär on 26%.

Keskmine CTR on 5,8%. Kuid ma ei usu, et see on väga informatiivne number. Ma mõtlen, et seda mõjutavad suuresti meie tehtud testid ja igas meilis sisalduvate linkide arv.

joonistatud statistika

Teisisõnu, CTR arvutamisel tuleb pildile mitu tegurit, samas kui avatud tariifide vaatamine on palju lihtsam – igal meilil on ainult üks teemarida, mis on adressaadi peamine otsustuskoht.

Siin on mõni põhjalikum statistika. Keskmiselt iga meilisõnumi kohta, mida saadame:

5,3

5,3% saadud klõpsudest pärineb peamise pildi lingilt.
17,9

17,9% klõpsudest tuleb täiendavate linkide plokist.
37,2

37,2% klõpsudest tuleb otsetee lingilt (nende meilide korral).

 
59,1

59,1% klõpsudest pärineb põhinupu lingilt.
 

Lisaks. Pole üllatav, et enamik klikke ja avanemisi toimub esimese 24 tunni jooksul pärast meili väljasaatmist.

Kuid huvitavam statistika on see, et 60,3% kõigist klikkidest toimub esimese 5 tunni jooksul.

Siin on näide ühe meie kampaania ajateljel klikkide (roheline) ja avatud määrade (sinine) jaotusest; iga punkt on tund:

ajajoon

Just selliste numbrite ja statistika nägemine on just põhjus, miks otsustasime oma e-kirjade saatmiseks kasutada kvaliteetset kolmanda osapoole tööriista (meie puhul – SendinBlue). Isegi kui ühe Amazoni serveriga töötamine või kõige ettevõttesisese haldamine oleks odavam, ei annaks see meile seda teavet.

Julgustan teid minema ka sama teed … vali lihtsalt oma e-posti teenuse pakkuja ja lase neil rasked raskused teha, nii et sa ei pea muretsema selliste asjade pärast nagu kohaletoimetatavus, kaebused, rämpsposti filtrid ja nii edasi.

Pikk e-posti koopia vs lühike e-posti koopia – mis on parim?

Ah jaa, üks e-posti turunduse kõige igihaljasemaid küsimusi:

"Kas peaksin saatma lühikesi või pikki e-kirju?"

Hoiatus. Kõige kasulikum vastus kogu laias maailmas, mis teie ette tuleb:

See sõltub.

Vabandust.

Kuid peamine asi, millest see sõltub, on see: kas teil on palju öelda?

Peale selle ei näe me usaldusväärseid andmeid, mis seaksid mõne lähenemisviisi eeliseks.

Siin on üks meie testidest:

Pikk e-post – avaneb ja CTR:

split-email-2a-r
Lühike e-kiri – avaneb ja CTR:

split-email-2b-r

Jällegi avaneb erinevus … keegi ei tea, miks see seal on.

Vaatame statistilise olulisuse numbreid. See on jagatud testi tulemus, kus versioon A oli pikk e-post ja versioon B oli lühike. Suured numbrid tähistavad avamisi ja väikesed numbrid klikke:

split-email-2

Nagu näete, pole need erinevused statistiliselt olulised.

… Või võib-olla on, aga peame lihtsalt sügavamale kaevama?

Siin ma mõtlen. Pikk e-post oli sisu e-post. Teisisõnu, selle asemel, et linkida postitusele ajaveebis, jagas see iseenesest ainulaadset teavet ja seejärel lingiti mitmete tööriistade / lahendustega otse e-posti sõnast. Mõned neist linkidest olid sidusettevõtte lingid. Kokku saime sellelt meililt 134 tootekliki.

Lühike e-kiri oli siiski teistsugune. Toodetele linkimise asemel linkis see ajaveebi ressursi, mis seejärel linkis nende samade toodetega. Inimesed, kes sellele lehele maandusid, klõpsasid neid linke kokku 46 korda.

Järeldus? Pikk e-post toimis palju paremini (klõpsuga). See andis meile tegelikult 191% rohkem klikke.

Ausalt öeldes eeldasin, et lühike e-post ületab pika testi, kui ma seda testi esimest korda seadistasin. Vastupidine nägemine oli üllatus.

Kaasavõtmine. Pole olemas kõigile sobivat juhendit. Katsetage nii pikkade kui ka lühikeste meilidega. Vaadake, mis teie konkreetses olukorras paremini sobib.

Mis järgmiseks?

Kaks peamist asja, mida me lähitulevikus teeme, on: a) katsetada sagedust ja (b) parema nimekirja segmenteerimise tutvustamine.

Umbes (b). Kuigi kõik, mida me välja saadame, on seotud WordPressiga, on siiski palju alam nišše, millega saab individuaalselt tegeleda.

Näiteks kui saadame uudiskirja WordPressi vabakutseliste kohta käiva uue postituse kohta ja näeme, et X protsenti inimestest klikib läbi, annab see meile nende inimeste kohta teatud ülevaate. Me teame, et nad tegelevad vabakutselistega ja et nad võiksid olla huvitatud muudest sarnastest teemadest. Sama asi kehtib WordPressi arendamise, kujundamise või millegi muu kohta.

Päeva lõpus annab klikkide ja teemade kohta andmete kogumine meile oma tellijate kena profiili ja parema arusaamise sellest, kuidas neile rääkida sellest, mida nad tahavad kuulda.

See peaks olema palju parem seadistus kui lihtsalt iga kord e-kirjade lõhkamine kõigile.

Ehkki see kõlab keeruline, on (b) tegelikult aja jooksul lihtsam testida ja ehitada.

Umbes (a). Saatmise sagedusega katsetamine ja usaldusväärsete järelduste tegemine võib olla veelgi keerulisem.

Mängus on lihtsalt palju rohkem tegureid. Näiteks kui saadame ühel nädalal 2 ja järgmisel nädalal 4 ja saadame teisel nädalal rohkem klikke, kas see ütleb meile midagi?

Tingimused on lihtsalt tohutult erinevad. See on teine ​​aeg, teine ​​nädal, teine ​​maht muud veebis ringlevat teavet, teine ​​meilisõnumite enda kvaliteet ja sees ja edasi … praktiliselt kõik on erinev.

Teisisõnu, kuidas me sellise testi tegelikult lõpule jõuame ja otsustame, et üks saatmissagedus on parem kui teine? Jagage seda kommentaarides, kui teil on selle kohta ideid.

Olgu, see on see meie e-posti turunduse kogemuse kaheosalise juhtumianalüüsi jaoks. Loodetavasti on see olnud informatiivne.

Ja jagage seda palun palun kõigiga, kellel sellest infost kasu oleks. Palju hinnatud! ��

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map