[Juhtumianalüüs 1. OSA] 0–4000… Kuidas me oma meililoendit kasvatasime – meie statistika, tööriistad, lubamisvormid

Elades siin maailmas nii palju aastaid, peate seda tundma:


See on stseen Sergio Leone filmidest “Hea, halb ja kole” – ühest kinoajaloo tuntuimast filmist.

Noh, filmi pealkiri sarnaneb meie CodeinWP-i siinse e-posti turunduse kogemusega.

(Vabandage sujuva sego pärast.)

Viimaste kuude / aastate jooksul oleme katsetanud palju meiliturunduse tehnikaid, meetodeid, nippe, pikki või lühikesi e-kirju, mõnda sisu täiendust jne.

Oleme näinud koledate kampaaniate häid tulemusi, heade (nii arvasime) kampaaniate halbu tulemusi ja kõike nende vahelist.

Ja me oleme näinud ka igasuguseid tulemusi. Oleme näinud koledate kampaaniate häid tulemusi, heade (nii arvasime) kampaaniate halbu tulemusi ja kõike nende vahelist.

Seega vaatame täna tagasi asjadele, mis pole töötanud ja mis pole toiminud, lõikame need lahti ja räägime neist avameelselt. Selles juhtumianalüüsis saate teada, milliseid tööriistu me kasutame, meetodid, statistika, sisu täiendused ja kuidas jõudsime sinna, kus praegu oleme.

Meie üldine loendi koostamise ja e-posti turunduse strateegia

Nii nagu ka enamikku tänapäevaseid äripäevikuid, suhtume ka meiliturundusse üsna tõsiselt ja muudame selle üheks meie peamiseks turundusriistaks.

Turundusriist on selle kirjeldamiseks tegelikult hea termin. Me ei müü tingimata otse e-posti teel, vaid kasutame seda rohkem, et hoida oma tavapäraste lugejatega ühendust, suunata nad tagasi meie veebisaidile (alati, kui avaldame uue ajaveebi postituse) ning pakkuda ka eksklusiivset sisu ja ressursse, mis pole saadaval mujal.

Miks meilisõnumid?

Korraks on ainus turunduskanal, millele saab tõesti loota.

Pole tähtis, millist Google’i algoritmi värskendust olete saanud, ja hoolimata sellest, milliste hostimisprobleemidega võite vaevata, võite alati oma loendile meilisõnumi saata ja neile teada anda, mis toimub.

EMarketeri sõnul nimetati e-turundust 2014. aasta kõige tõhusamaks digitaalse turunduse kanaliks klientide hoidmiseks Ameerika Ühendriikides.

See on kindlasti asi, millega saame suhestuda. Isegi kui kõik muu ebaõnnestub, on teil endiselt oma e-posti loend.

Meie kasvutempo

Viimased mitu kuud on meie nimekiri pidevalt kasvanud. Kui täpsem olla, siis tavaliselt meelitame 450-500 uut liitujat kuus. Iga kuu toimivus sõltub turundustegevusest, mida me reklaamime ajaveebi teatud postituste reklaamimisel, mis muudavad meie infolehtede pakkumised nähtavamaks (näiteks pakkudes konkreetseid sisuuuendusi).

Meie kasv:

graafik

Selle kirjutamise ajal on meie e-posti infolehel üle 4000 tellija!

See on ka suurepärane hetk, et tänada teid, kui olete üks neist tellijatest. Oleme väga tänulikud, et toetate meid! Sa rokid!

Tellimisvormid, mida me kasutame

Kui ma oma esimese WordPressi saidi mõnda aega tagasi käivitasin, oli e-posti turundus mõneti uus kontseptsioon. Vähemalt oli see ajaveebimaailmas uus … peavooluettevõtted olid sellega juba rohkem kui tuttavad.

Igatahes, tollal oli ainus, mida vajasite, külgribal olev vorm. Valikuhinnad olid üsna toredad ja kui teil oleks tasuta pakkumist inimestele vastutasuks pakkuda, saaksite tõesti oma e-posti nimekirja kiiresti koostada.

Tänapäeval on see aga hoopis teine ​​pallimäng.

Tegelikult on külgriba opt-in-vormid kõige halvemini toimivad.

Ma arvan, et inimesed on aja jooksul lihtsalt välja arendanud mingi opt-in-pimeduse vormi, just nagu 10-15 aastat tagasi.

Igatahes on siin kõik tüüpi vormid, mida praegu kasutame:

sait

Kokkuvõtteks võib öelda, et meil on järgmised vormid:

 • ülemine riba,
 • peamenüü all olev päis,
 • ajaveebi postituste sees,
 • külgribal,
 • otse blogipostituste all,
 • paremas alanurgas sisselülitamiseks,
 • jaluses.

Tööriistad, mida me nende vormide käitamiseks kasutame

Ainult paar meie vormi on käsitsi valmistatud HTML-i looming. Enamasti kasutame WordPressi pluginaid ja väliseid tööriistu (vähemalt nüüd teeme seda).

Täpsemalt:

1. Paljud kontaktid (link)

Me kasutame seda ajaveebi ülemise riba jaoks.

ülemine riba

Parim asi ManyContactsi jaoks on see, et see on tasuta lahendus. Ehkki neil on PRO-kava (99 dollarit aastas; valge sildiga versioon – ei logosid ega midagi), leiame, et tasuta see on meie vajadustele täiesti sobiv.

Installimine on lihtne ja riba töötab hästi kõigi seadmete ja brauseritega.

2. OptinMonster (link)

Me kasutame seda mitmetes asjades (tegelikult peamine tööriist, mida kasutame ajaveebis osalemise vormide jaoks):

 • Üldised vormid, mida kuvatakse ajaveebi postituste all ja ajaveebi sisus. Nagu see:
 • MonsterLinks – klõpsuga käivitatavad lubamisvormid, mida kasutame ajaveebi sisus. Valikuvormi asemel kuvatakse tavaline link. Alles siis, kui keegi sellel klõpsab, näeb ta tegelikku vormi. See on üles ehitatud põhimõttel Zeigarnik Effect. Põhimõtteliselt öeldakse, et kui keegi alustab antud protsessi, siis tõenäoliselt see ka lõpule jõuab (sel juhul lingil klõpsamine viib külastaja registreerumise tõenäolisemalt lõpule). Siin on MonsterLinki näide:

MonsterLink: Siin on MonsterLinki näide, mis viib meie 10 tööriista loendisse teie WordPressi töö kiirendamiseks. Kliki siia.

 • Tavalised hüpikakende vormistamise vormid mõnel lehel ja postituses. Ekraanipilt:

hüpik

 • Väljuge kavatsuse lubamise vormidest mõnel lehel ja postituses.

3. Vormid kerimis aktiveeritava kasti sees

Seda tehakse pistikprogrammiga, mida nimetatakse Kerige käivitatud kasti.

kerige

Pistikprogramm ise ei paku e-posti teel turunduse funktsioone. Selle asemel on see laiem lahendus, mis võimaldab kuvada keritava aktiveeritud kasti sees mis tahes sisu. Niisiis võtsime tavalise opt-in vormi manustamiskoodi ja panime selle kasti.

4. Tavalised manustamisvormid

(Need on käsitsi valmistatud või võetud meie e-posti teenuse pakkujalt – sellest saate minutiga rohkem teada).

Meil on need saidi külgribal, päises ja jaluses. Lisaks on konkreetsetes postitustes käputäis neid vorme, mida pole OptinMonsteriga veel integreeritud.

standard

Mis on meie e-posti turundusteenuse pakkuja ja miks

Alguses olime MailChimpiga.

Kuid teie e-posti loendi kasvades läheb MailChimp kalliks. Tegelikult väga kallis.

Kirjutasime sellest probleemist tegelikult odavamate MailChimpi alternatiivide arutamisel.

Selles postituses on oluline osa:

Näiteks võimaldab tasuta pakett [aadressil MailChimp] teil olla kuni 2000 tellijat ja saata neile kuni 12 000 e-kirja kuus. See sobib suurepäraselt mõne ettevõtte jaoks, eriti just alustava ettevõtte jaoks.

Kui aga saate oma 2001. aasta tellija, kaotate tegelikult võimaluse neile kõigile korraga sõnumeid saata, kui te ei uuenda plaani, mis on 30 dollarit kuus.

Kui te minult küsite, on 0–30 dollarit kuus suur hüpe (= 360 dollarit aastas).

See on ka probleem, mis meid mingil hetkel tabas. Üleöö blokeeriti meie e-kirjade saatmise võimalus ja pidime kas uuendama 30-dollarist plaani või lahkuma. Nii me lahkusime.

Praegu oleme koos SendinBlue’iga – ettevõttega, kellele osutasime MailChimpi alternatiivina nr 1.

(Okei, me ei lahkunud tegelikult MailChimpist täielikult. Blogis on meil veel mõned MailChimpi vormid, kuid kontaktide loend ise on seatud automaatselt eksportima SendinBlue’i.)

SendinBlue on palju soodsam ettevõtetele, kes saadavad kuus 12 000–100 000 e-kirja ja kellel on suurem loend (või mitu loendit).

See sõltub alati igaühe enda eelistustest, kuid ka SendinBlue annab meile oma kampaaniate toimivuse kohta mõnevõrra selgemad aruanded ja statistika. Lisateavet selle juhtumiuuringu teises osas.

Asjad, mis meil on tellivate inimeste jaoks (teise nimega "altkäemaksu")

Sõnumid meeldivad, "Uuenduste saamiseks tellige meie uudiskiri" on juba ammu kadunud.

Ja õigustatult! Ma mõtlen, miks peaks keegi jätma oma e-posti aadressi – tegelikud kontaktandmed – ükskõik kuhu ilma mõjuva põhjuseta, eks?

Praegu pakume paar "altkäemaksu" inimeste pardale võtmiseks:

 • Meie peamine ressurss. See on nimekiri 10 tööriistast, mida kasutame WordPressi kujundamisel ja mis vähendavad meie tööaja pooleks. See pole tegelikult ainult nimekiri. See on terve ressursside leht. Iga tööriist saab lühikese kirjelduse selle kohta, mis see on, ja põhjalikuma kirjelduse selle kohta, miks me seda kasutame.
 • Sisu täiendamine nr 1. Loetleme 9 konkreetset meetodit, kuidas muuta WordPressi funktsioonifaili toimimist teie saidi toimivuse parandamiseks. Välja antud selle postituse värskendusena.
 • Sisu täiendamine nr 2. Näidisettepanek, mida saate kasutada WordPressi kontrollpaketi klientidele suunamisel. Välja antud selle postituse värskendusena.
 • Sisuuuendus nr 3. Lühike ressurss, mis kirjeldab arvustuste hostimise tõde (räägime sellest, kuidas võltshinnangust aus ülevaade anda ja kuidas valida enda jaoks ainulaadsete vajaduste jaoks sobiv hostimisplaan). Välja antud selle postituse värskendusena.

Nagu näete, on olemas üks põhipakkumine, mis meie arvates on WordPressiga töötavatele inimestele kõige parem võimalus, ning kolm konkreetset pakkumist, mis on optimeeritud üksikute ajaveebipostituste jaoks.

Algne kingitus pärines tegelikult omamoodi sisuuuendusena. Avaldasime selle esmakordselt, kui see postitus reaalajas käivitus.

Mõlemal juhul ei ole kolm või neli palju ja me mõistame, et tõenäoliselt peaksime uue sisu täienduse andma suurema osa oma pingutustest edasi viimiseks. Tervik sisu uuendamise kontseptsioon on tõesti huvitav ja inimesed kogu veebis teatavad nende kasutamisel uskumatutest tulemustest.

Mis siis saab meie tulemustest??

Meie kõige tulemuslikum sisu tellijate saamiseks

Võime kinnitada, et kui teil on kingitus, mis on optimeeritud konkreetse postituse või lehe jaoks, mida inimene loeb, annab see palju paremaid tulemusi kui üldine pakkumine.

Parima toimivusega ajaveebi sisu (teisendamise mõttes) on:

Kuueastmeline projekteerimisprotsess

6-etapiline protsess WordPressi saidi kiireks kujundamiseks ülalt alla (& Viisil, mida teie klient armastab)

konverteeriva väärtusega 6,68%
Kuidas saada oma kliente-maksta-teile-kuus-säilitajale1

Kui te seda WordPressi vabakutselisena / agentuurina ei paku, jätate raha lauale

konverteerides 3,63%

The CodeinWP-Family-in-2015-Transparency-Report-1a

CodeinWPi perekond 2015. aastal – läbipaistvusaruanne nr 1

konverteerides 1,49%

Neist kahest postitusest on neile määratud konkreetsed sisuuuendused. Kolmas on meie esimene läbipaistvusaruanne. Ma arvan, et kõrgem liitumistasu on seotud inimestega, kes tahavad lihtsalt olla kursis kõigi järgmiste aruannetega.

Nüüd sisu uuendamise kohta. Blogi üldine konversioonimäär, välja arvatud sisutäiendustega postitused, on 0,39%. See tähendab seda sisu täiendustega postitused täidavad meie jaoks kõike, alates 831% kuni 1613%.

Uue sisuuuenduste puudumine on tõenäoliselt peamine viga, mida praegu teeme. Ehkki olemasolevad versiooniuuendused toimivad hästi, pole meil neid meie kõige populaarsemates postitustes. See jätab lauale palju võimalusi.

Järeldus ja tegelik plaan edasiseks? Looge rohkem sisuuuendusi, alustades ajaveebi kõige populaarsematest postitustest!

Samuti pole kõik sisuuuendused võrdsed. Isegi meie väikesest proovist selgub, et sisu edukaks täiendamiseks tuleb teha peamiselt ühte asja, mis on:

See peab aitama lugejal saavutada oma eesmärki lihtsamal, kiiremal või tõhusamal viisil .

Teisisõnu, see ei pea tingimata laiendama jagatava sisu ulatust (nagu meie "9 lisafunktsiooni" kingitus), kuid tehke selle asemel asjad paremini seeditavaks – edastage kiirparandus (näiteks meie nimekiri 10 tööriistast teie WordPressi töö kiirendamiseks).

Veel üks märkus endale siin: Rohkem pole alati parem. Selle asemel keskenduge sisuuuenduse loomisel asjade hõlpsamaks ja paremini seeditavaks muutmisele.

Statistika ja opt-in-ide jälgimine

Üks põhjusi, miks me kasutame OptinMonsterit nüüd tihedamalt ja jätkame selle integreerimist ajaveebi erinevatele lehtedele, on selle jagatud testimisvõimaluste ja pakutava selge statistika tõttu.

Selle tööriista abil on teil genereeritavate tulemuste analüüsimine ja spetsiaalsete testide seadmine, mis aitavad teil neid täiustada, uskumatult lihtsaks..

See on asi, mida me pole palju teinud. Ehkki oleme GA seadistanud viisil, mis jälgib registreerumisi, saame näha ainult neid lehti, mis annavad parimat konversiooni, mitte üksikuid vorme, mis neid konversioone tekitavad. See on kole.

Hea on see, et OptinMonsteri ja muude jälgimisriistade abil saame paremini aru, kuidas asjad käivad ning kuidas oma vorme ja "altkäemaksu" konkreetsete postituste jaoks optimeeritud.

Mis järgmiseks?

Selle juhtumianalüüsi teises osas vaatame stseeni teist külge – mida me teeme tegelike meilidega ja mis on meie strateegia tellijatega ühenduse võtmisel.

 • Kui palju sisu me jagame.
 • Kui sageli reklaamime asju.
 • Kuidas me oma e-kirju struktureerime?.
 • Millised on meie avatud kursid.
 • Mis annab tulemusi / klikke ja mis mitte. Pluss palju muud.

Häälestage kindlasti järgmine kord.

Ja kui otsite sellest osast otsest äravõtmist, siis on see järgmine:

Teie meiliturunduse puhul tehke neli toimingut:

 1. Seadistage oma saidil konversioonide jälgimine – nii teate, mis sisu tellijaid toob. Seejärel looge veelgi rohkem sellist sisu.
 2. Hankige selline tööriist nagu OptinMonster või tasuta alternatiiv ja katsetage erinevate vormidega, "MonsterLinks," hüpikaknad. See värk töötab.
 3. Looge mõned sisuuuendused.
 4. Looge mõned sisuuuendused! Päriselt! Meie jaoks annavad need standardvormidega võrreldes 831–1613% paremaid tulemusi.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map