8 ülimaitsvat hüljatud ostukorvi e-kirja – õppige neilt 7-st kümnest ostjast ilma jääma

Suurepärased hüljatud ostukorvi meilid


Ehkki e-kaubandus on märkimisväärselt kasvanud (alates 2017. aastast on müük 2,3 triljonit dollarit), see on arv eeldatavasti kahekordistub aastaks 2021!) on veel palju ruumi optimeerimiseks. Siin tulevad mängu hüljatud e-posti aadressid.

Üks suurimaid probleeme, mida e-kaubanduspoodid üritavad lahendada, on ostukorvist loobumine. Kuni 70% ostukorvidest loobutakse, tulemuseks on 18 miljardi dollari suurune tulude kaotus igal aastal. See tähendab, et isegi kui teil läheb e-kaubandusega hästi hakkama, teil jääb tegelikult tegemata 7 potentsiaalsest ostjast 10 muutmine, keskmiselt.

Üks viis selle traditsiooni parandamiseks on hüljatud ostukorvimeilisõnumite saatmine. Seda peate teadma järgmiselt.

Mis on hüljatud ostukorvi meilid?

Hüljatud ostukorvimeilisõnumid saadetakse võimalikele ostjatele automaatselt, et neile meelde tuletada esemeid, mille kohta nad osutasid huvi, kuid ei lõpetanud ostu.

Peamised põhjused, miks online-ostukorvidest loobutakse kaasama suured saatmiskulud, sooduskood ei tööta, krediitkaardi andmed tuleb uuesti sisestada jne.

Siin on andmed:

(Diagramm Visualizer Lite.)

Saate seadistada hüljatud ostukorvimeilisõnumid, mis edastavad automaatselt päästikute põhjal selliste populaarsete e-posti teenuse pakkujate kaudu nagu Mailchimp, AWeber, Infusionsoft või ConvertKit. Ettevõtte e-kaubanduse platvormid, nagu BigCommerce või Shopify, pakuvad sisseehitatud funktsioone hüljatud ostukorvimeilisõnumite saatmiseks.

Õigesti optimeeritud hüljatud ostukorvimeilisõnumite korral ei pea klient naasma ostuprotsessi algusesse; saavad nad kohe isikupärastatud lingi kaudu otse sinna, kus nad on pooleli jäänud. Sellise sujuva väljamakseprotsessi hõlbustamine, nagu see on, on üks parimaid viise hüljatud ostukorvi meilidega oma pingutuste maksimeerimiseks.

Miks peaks teie ettevõte hüljatud ostukorvi e-kirju saatma

Kui hüljatud ostukorvi e-kirjad on õigesti tehtud, võivad need olla e-poe müügi jaoks väga tõhusad.

Vaatleme fakte:

 • Vastavalt Adobe, 71% mobiiliostudest mõjutavad jaemüüja e-kirjad.
 • Saleckeli andmetel, umbes pool kõigist hüljatud ostukorvimeilisõnumitest avatakse ja kolmandik klikkidest viivad tagasi veebisaidi ostmiseni. Lisaks müügitsükkel leitud et 3% e-kaubanduse tuludest tuleb hüljatud ostukorvimeilide kaudu.
 • Vastavalt BigCommerce’ile, 5,64 dollarit on tehtud keskmiselt hüljatud e-kirjade kohta, võrreldes 0,02 dollariga reklaammeilidelt ja 0,18 dollarini saadetud tervitatavate e-kirjade eest. Lisaks leidis BigCommerce, et mõned kaubamärgid teatasid tulude kasv alates 8-20% pärast hüljatud ostukorvi meilide saatmist.

Kaheksa hämmastavat hüljatud ostukorvimeili (ja mida saate neist õppida)

Teate, mida nad ütlevad – varastage nagu kunstnik.

Suure konversiooniga hüljatud ostukorvimeilide loomiseks peaksite esmalt uurima brände, kes teevad suurepärast tööd, ja seejärel kasutama nende näiteid hüppepunktina, et oma pingutusi inspireerida.

Vaatame kaheksa hämmastavat hüljatud ostukorvimeili ja õppetunde, mida saate neist ära võtta:

1. Saatke oma hüljatud ostukorvi meiliaadressid ASAP, nagu BaubleBar

Alustuseks 75% inimestest, kes on oma vankrist loobunud tavaliselt plaanid tagasi tulla ostude lõpuleviimiseks, nii et hüljatud ostukorvimeili ASAP-i saatmine aitab kliendi mälu värskendada ja toob teile müügi.

Sa peaksid püüdma: saata vähemalt kolm hüljatud ostukorvimeili, esimese saatmine tunni jooksul pärast ostukorvist loobumist. GoDaddy soovitab saata teile esimese meili 15 minuti jooksul kolm korda rohkem konversioone.

BaubleBarE-post töötab, kuna see sisaldab ühte kahest olulisest elemendist, mis teie esimesel hüljatud ostukorvi meilil olema peavad: Meeldetuletus sellest, millest klient on loobunud.

BaubleBari hüljatud ostukorvi meil

Esimene e-kiri ei tohiks puudutada müügi lõpetamist. Selle asemel peaks see kindlaks tegema, miks keegi teie veebisaidilt lahkus, ja seejärel näitama kliendile, mida saate talle ostu vormistamiseks pakkuda.

Pange tähele, et ostukorvist loobumisel pole alati kliendi süü; mõnikord võib see olla veebisaidi oma (või välise tähelepanu kõrvalejuhtimine ostuprotsessi ajal). Ligikaudu 40% küsitletud klientidest ütles seda veebisaidi krahhid ja ajakatkestused on üks põhjusi, miks nad ei suutnud ostu sooritada.

BaubleBari hüljatud ostukorvi e-post töötab, kuna see mitte ainult ei tule teile meelde, kui jätsite ostukorvi, vaid sellel on ka suurepärased visuaalid ning sisaldab mitmeid linke, mis viivad teid ostukorvi tagasi (pange tähele, et pealkiri, tegevusele kutsumise nupp ja kõik fotod on klõpsatavad).

2. Kasutage mitte-geneerilist koopiat, mis sobib teie kaubamärgiga, näiteks Fab

See, mis eristab hämmastavaid hüljatud ostukorvimeili teistest, on suurepärane koopia. Mõelge oma hüljatud ostukorvi meilidest kui võimalusest täiendavaks turundamiseks. Kaasake oma meilisse mõni isiksus, et teie kliendid saaksid aru, kes te olete ja milline on teie ettevõte.

See e-kiri aadressilt Fab on lihtne ja arusaadav, brändil (tobe ja lõbus koopia), sisaldab fotot, mida ostja kaalus, ja pakub linki mahajäetud ostukorvile. Samuti pakub see soodustust (tasuta kohaletoimetamine) koos lisatud kupongi koodiga.

Fabi hüljatud ostukorvi meil

Soodustuste lisamine nagu kuponkikood on asi, mida tuleks kaaluda teise hüljatud ostukorvimeili puhul, mis tuleks saata järgmise 24 tunni jooksul.

3. Paku soodustust, nagu Anese

Kui klient avas esimese e-kirja, tuleks teine ​​hüljatud e-posti aadress saata 24 tunni jooksul pärast selle avamist. Kui nad seda ei avanud, proovige see saata 24 tundi pärast esimese hüljatud ostukorvi e-kirja saatmist.

Kasutage psühholoogilisi taktikaid, nagu kiireloomulisus ja nappus, et klient hakkaks kiiresti ostul tegutsema, nt Anese teeb siin:

Anese hüljatud ostukorvi meil

Teine e-kiri peaks esile kutsuma kiireloomulisuse, pakkudes ajatundlikku pakkumist, hoiatust või ergutust.

Allahindlused on suurepärane viis meelitada kliente ostma ja need saadetakse tavaliselt teise (või kolmanda!) osana hüljatud ostukorvimeili osana. Te ei soovi oma meeldetuletuse osana oma kasumimarginaali kannibaliseerida – see võib olla kõik, mis on vajalik selleks, et keegi saaks ostu vormistama.

See tähendab, et te ei soovi oma kliente koolitada, et nad ootaksid igal ajal kupongi koodi, kui nad hülgavad oma vankrid. Seda silmas pidades jagage oma e-posti automatiseerimise jõupingutused nii, et ainult esmakliendid saaksid pärast ostukorvist loobumist sooduspakkumist.

Kui teie kliendid tegelevad hüljatud ostukorvi e-kirjaga ja otsustavad osta, võib olla abiks automaatsema protsessi lisamiseks kupongi kood tellimuse vormistamiseks, et protsess oleks sujuvam..

Kuna kallis saatmine on sageli hüljatud kärude peamine põhjus, pakub pakkumine tasuta saatmine on tavaliselt palju rohkem hinnatud kui allahindlused.

Teisest küljest võite nappuse tunde esile kutsuda, öeldes oma klientidele, et hoiate nende ostukorvi piiratud arv päevi. See toimib eriti hästi, kui teil on väike pood, mis müüb spetsialiseeritud tooteid. Suuremates poodides on (peaaegu) alati laos populaarseid tooteid ja kliendid teavad seda (ja panevad pahaks, kui te nende intelligentsust muidu solvate).

4. Saatke kuni kolm e-kirja, näiteks Kate Spade

Mõned ettevõtted saadavad kolmanda meilisõnumi, teised aga ei soovi – kui neid ei teavitata rämpspostist.

Hea soovitus hämmastavate hüljatud ostukorvi e-kirjade jaoks on saata üks lõplik e-kiri, kui üks kahest esimesest meilist on avatud, kuid saajad pole viimase 48–72 tunni jooksul reageerinud. See kolmas e-post peaks pakkuma kliendile tõeliselt head stiimulit konverteerimiseks, mis on teie viimane ettevõtmine müügi saamiseks.

Võta see Kate Spade e-post kui näide, mis pakub kiireloomulist stiimulit, et julgustada kliente tegutsema.

Kate Spade hüljatud ostukorvimeili

Mitmeid hüljatud ostukorvimeilisõnumeid saates pidage meeles:

 • Struktureerige oma automatiseeritud e-posti järjestused läbimõeldult, et nad ei jätkaks saatmist, kui klient on konversiooni teinud.
 • Kasutage A / B-testimist, et näha, millised teie hüljatud ostukorvi meilidest (ja nende komponentidest) on kõige tõhusamad.

5. Kuva seotud tooteid, näiteks Amazon

Kui hüljatud ostukorvimeilisõnumeid silmas pidades on kahte asja, mida tuleks meeles pidada ja mille jaoks midagi muud planeerida, siis on need ajastus ja sagedus. Kõike muud – näiteks täiusliku teemarea kujundamist ja allahindluste pakkumist – tuleks pidada teisejärguliseks (ehkki mitte tähtsusetuks).

Sel juhul, Amazon, ülemus müügi ja ristmüügi vahel, hoiab selle automatiseeritud / isikupärastatud e-posti aadressidega hüljatud kärude jaoks lihtsana, kuid tõhusana.

Amazoni hüljatud ostukorvi meil

Seotud üksuste kohta ettepanekute pakkumine on suurepärane viis müügi suurendamiseks ja / või ristmüügiks, mille tulemuseks on suurem müük mahajäetud ostukorvi peal, kuigi selle asemel, et alati keskenduda seotud toodete müümisele, on Amazoni e-posti aadressid hiljuti vaadatud toodete jaoks.

Klientide arvustuste jagamine võib olla ka suurepärane viis hüljatud ostukorvimeilisõnumite sotsiaalse tõendusmaterjali kasutamiseks müügi suurendamiseks.

6. Valmistage see midagi enamat kui lihtsalt ostukorv, näiteks Chubbies Shorts

Kui te ei soovi midagi juhuse hooleks jätta, peate optimeerima KÕIKI oma hüljatud ostukorvimeilisõnumeid (teema rida, koopia ja pildid kaasa arvatud) nii, et teie e-kirjad paistaksid silma paistma.

Näitena võiks tuua selle Chubbies e-posti teema rida loeb "Millest me räägime??", mis võib panna teid mõtlema selle peale kui tervitusmeili. Kuid see on tegelikult hüljatud ostukorvi e-post.

Chubbies hüljatud ostukorvimeili

E-posti allosas on ostjat ergutatud sooduskoodiga. Saak on, kood kehtib ainult piiratud aja jooksul, seega peab ostja selle järgi viivitamatult tegutsema. Samal ajal seob see teid hüljatud käruga, täpselt nagu see oli siis, kui inimene lahkus sellest.

See e-kiri sisaldab kolme elementi: teemarida, koopia ja kujutised.

Teemavaldkondade puhul on kaks kõige olulisemat hõlmatavat järgmist: öelge adressaadile, mida nad peavad e-kirjaga suheldes saama, ja vastavusse viies teie brändi üldise tundega.

Võite lisada teemareale ka selle üksuse nime, millest loobuti.

Pange tähele, et kui hakkate kasutama tähelepanu haaravat teemarida, veenduge, et see oleks kooskõlas teie klientide huumorimeelega, nii et see ei tuleks solvav ega solvav.

Kujutiste jaoks on brändi meeldejäämise loomiseks oluline valida pildid, mis vastavad teie kaubamärgile. Pealegi mäletavad inimesed visuaalseid elemente lihtsamini kui teksti, üksi. Kuid ärge lõpetage piltide tegemist – tähelepanu saamiseks võite ka oma hüljatud ostukorvimeilisõnumitesse lisada videoid ja GIF-faile.

Vahet pole, ärge laske end käest lasta: CTA-d tuleb selgelt näha tõhusa konverterina!

7. Pange oma e-post mobiili jaoks valmis, näiteks Bombas

Veel üks näide hästi tehtud e-kirjast on pärit Bombas: meilisõnum on iseenesest armas, pakkudes lugejale tähelepanu, mainides, et sokid loodavad, et neile antakse hea sokkide sahtel. Sellegipoolest on võtmeks see, et see näeks mobiilis hea välja.

Enamik inimesi pääseb oma mobiiltelefonide e-kirjadele juurde ja mobiilse e-poe müük USA-s võib ulatuda kuni 2021. aastaks 333,65 miljardit dollarit, nii et hüljatud ostukorvimeilide optimeerimine mobiiltelefonidele on kohustuslik.
Bombase hüljatud ostukorvimeili

Siin on mõned põhinipid, mis aitavad luua hämmastavaid hüljatud ostukorvi e-kirju, mis vastavad erinevatele seadmetele:

 • Kasutage tundlikke e-posti malle.
 • Vähendage pildi suurust kuna allalaadimiskiirus on mobiilis aeglasem kui töölaual.
 • Kasutage lühemaid teemaridu (umbes 25–30 tähemärki), nii et see tekst oleks mobiiliekraanil täielikult nähtav.
 • Suurendage linkide ja CTA-nuppude suurust. Kolm inimest neljast kasutage ainult nende pöialt seadme ekraani puudutamiseks. Veenduge, et nupud oleksid kõrgemad ja laiemad kui 57xx57x.
 • Viimaseks, testige, kuidas e-kirju kuvatakse enne nende väljasaatmist.

8. Isikupärastage toodete ja kliendi, American Eagle’i jaoks

Kui saate, lisage oma e-posti aadressile isikupärastamine, kasutades selleks seni kogutud asjakohaseid andmeid. Selle näiteks võiks olla allahindluste lisamine väärtuslikele ostukorvidele või ostukorvi lisamine subjektile, kuna see sisaldab ostukorvi Ameerika kotkas e-post näitab.

American Eagle'i hüljatud ostukorvi e-post

Sellise teabe hankimine e-kaubanduse tarkvarast ei tohiks olla probleem.

Viimased mõtted hüljatud ostukorvi e-kirjade meisterdamise kohta, mis konverteerivad

Hüljatud ostukorvimeilisõnumid on lihtne ja tõhus lahendus, mis aitab e-kaubanduse ettevõtetel rohkem müüa. Täiuslike hüljatud ostukorvi meilide meisterdamise saladus peitub mõnes asjas:

 • ajastus – saatke oma esimene e-posti aadress ASAP
 • sagedus – saatke kuni kolm hüljatud ostukorvimeili
 • suurepärased kujutluspildid – lisage toodete pildid
 • kaubamärgikoopia – veenduge, et te ei saada üldkoopiat
 • stiimulid – andke inimestele põhjus tagasi tulla
 • mobiil – veenduge, et teie meilid näeksid mobiilis head välja

Kas olete viimasel ajal saanud huvitavaid hüljatud e-posti aadresse? Meile meeldiks neid näha! Postitage aadressil @CodeinWP ja jagame parimaid.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map