WordCamp Europe 2014 (#wceu) 1. päev – siin on toimuv

– 26. september –

Selle aasta WordCamp Europe alustas pisut oodatust varem. Kuigi ametlik roheline tuli anti täna hommikul (27. september), hakkasid asjad tegelikult toimuma juba eile õhtul.


Sellegipoolest polnud päevakava eriti pingeline, kuna peale #wceu oli kõige populaarsem hashtag… oodake seda… #beer. Paistis, et inimesed jõudsid teiste mõttekaaslastega WordPressi entusiastide poole lootuses, et neil on mõnusast külmast joogist kiire kohtumine ja WordPressi asju rääkida.

Liikuge edasi tänapäeva hommikuni.

– 27. september kell 8 –

Nii nagu plaanitud, algas registreerimine kell 8.00 ja laud nägi kõigi nimekaartidega üsna muljetavaldav välja (vabandust pildikvaliteedi pärast):

laud

Pärast sissejuhatavaid märkusi oli aeg teha otsus, milles me tegelikult osaleda tahtsime.

Lihtsalt selleks, et teid kiirendada. Selle aasta WordCamp pakub kahte seanssi, mis toimuvad korraga – toimuvad üla- ja allkorruse saalides. Nii et kahjuks ei näe te kõike.

Sellegipoolest on ajakava tasakaalus. Näiteks kui olete arendaja ja olete huvitatud kõigest, mis on seotud saidiehitusega, kuid pole siiski eriti asjatundlik ettevõtte asjade või kujunduse suhtes, siis olete peaaegu kõik valmis selleks, et mitte millestki ilma jääda..

Kogu ajakava vaadates on ainult üks juhtum, kus kaks arenguvestlust toimuvad korraga.

– 27. september 9:30 –

Kaks esimest kõnet algasid tugevalt, kuna inimesed olid tõesti põnevil, et lõpuks ometi osa saada aasta suurimast WordPressi üritusest (vähemalt Euroopas).

Noel Tock avas esimese jutu #wceu päevaks saalis 3: koodist kaugemale. pic.twitter.com/TMfZUtFa3U

– WordCamp Europe (@WCEurope) 27. september 2014

Noel Tock jagas oma tarkusi ettekandes pealkirjaga Beyond the Code (praktiline juhend WordPressiga enamaks tegemiseks) ja kohe pärast seda rääkis Luca Sartoni kasvunõuannetest ükskõik millise WordPressi saidi jaoks. See hõlmas palju maad, keskendudes sellistele asjadele nagu kasvuehitus ja õigete kasvustrateegiate rakendamine. Mis kõige parem, seda nõu kasutati nii väikeste isiklike ajaveebide kui ka suuremate kirjastamissaitide jaoks.

Ainult selleks, et anda teile neist vestlustest kiire kokkuvõte, tutvuge Studionettingi vingete visandite märkustega:

Vaadake seda postitust Instagramis

Kaks esimest seanssi #wceu #sketchnotes

Postitus, mida jagas Stuudio tasaarveldus (@studionetting) 27. septembril 2014 kell 1:38 PDT

– 27. september 11:30 –

Allkorruse saalis Konstantin Dankov (@kdankov) oli juttu WordPressi administraatori kujundamise üle – see on teema, mis on meile südamelähedane, arvestades selle ajaveebi ühte uusimat artiklit. Üsna huvitavad teadmised wp-adminile täiesti uue ilme loomiseks koos toredate näidetega.

Dankovi jutule järgnenud jutt oli Underscores – üks populaarsemaid WordPressi algteemasid seal. Konstantin Obenland viis meid teema alguse juurde ja rääkis selle õnnestumistest, viimastest täiustustest ja muudest Underscoresi meeskonnas toimuvast..

Muide, näib, et _S on alla laaditud enam kui 350 000 korda. Palju õnne!!

Avalduste voor seni 350 000 allalaadimise jaoks ja püsiv küsimuste ring Inside Underscores’is #wceu pic.twitter.com/k4YtB4fkYq

– WordCamp Europe (@WCEurope) 27. september 2014

– 27. september 13:00 –

Lõunapaus polnud pehmelt öeldes tavaline. Igaüks, kellel on pillimängu ajal mugav, võiks proovida oma tugevusi jam-sessioonil. Kuidas see on a "tehnikakonverents?"

Just fyi, saali 9 ees toimub päris lahe akustiline moos. Ja klaveritool on tühi! #wceu pic.twitter.com/wAfZiDoe2j

– WordCamp Europe (@WCEurope) 27. september 2014

– 27. september 14.30 –

Pärastlõunane sessioon algas Julio Potieri vestlusega värvide kohta. Värvipimeda inimesena jagab Julio oma peavalusid WordPressi saitide värvikasutustega ja kontrastidega.

Ja jällegi on Studionettingil jutu käigus tehtud mõned toredad visand märkmed:

Vaadake seda postitust Instagramis

Veel rohkem visandite # sketchnotes #wceu

Postitus, mida jagas Stuudio tasaarveldus (@studionetting) 27. septembril 2014 kell 6.51 PDT

Järgmisena Adrian Zumbrunneni (@azumbrunnen_) jutt pealkirjaga Sisu loomise ümbermõtestamine. Algne katkend näitas, et see jutt pidi olema veebiväljaannete toimimise ümbermõtestamine ja kogemuste loomine, mis võimaldavad inimestel end rikkamal viisil väljendada. See, mida Adrian ka tegi, oli tema uue projekti FrontKit esilinastus.

Ta ütles ka väga tõetruu asja veebisisu eesmärgi kohta:

"Kõige alus, mida me veebis teeme ja armastame, on sisu"

– 27. september 16.30 –

Pärast kiiret kohvipausi olime tagasi Helen Hou-Sandi (@helenhousandi) rääkides sellest, miks peaksid arendajad WordPressi tuuma vastu uudishimu tundma. Seal oli üks asi (paljude seas), mis Helen ütles, et see lõi meiega tõesti akordi:

"Kui mind ei häbene aasta tagasi kirjutatud kood, siis ei õpi ma piisavalt."

See ei saaks tõsi olla.

Päeva kahest lõpusessioonist oli Michael Schroderi jutt WordPressi tuuma panustamisest. Michael, kes oli üks WordPress 3.9 väljalaseid, oli sellel teemal palju jagada. Ta rääkis oma WordPressi teekonnast, mainides mõningaid kaasautorina tekkinud probleeme ja seda, kuidas ta nendega toime tuli.

– homme? –

See on täna!

Homme alustame tugevalt Chris Lemaga. Ta juba hoiatas kõiki, et nad ei peaks õhtul liiga palju pidutsema, nii et vist pole meil muud valikut.

Ärge minge hilja öömajale #wceu pärast pidu alustan homme hommikul kell 9.30.

– Chris Lema (@chrislema) 27. september 2014

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map