SOS! Kust leida parimat WordPressi abi

WordPressiga töötamise suurepärane asi on see, et parimat WordPressi abi pole kunagi raske leida. Ükskõik, kas teil on lihtne küsimus parooli lähtestamise kohta või keerukam küsimus kohandatud postitustüüpide kohta, on tugi ja haridus saadaval kõikidele kasutajatele.


Pole tavaline, et tunnete WordPressi pärast segadust ja isegi pettumust. Kõik vajavad mingil ajahetkel abi, isegi kogenud WordPressi veteranid! Õnneks on teie probleemile vastuse leidmiseks saadaval palju ressursse. Ja kui te ikka kratsite oma pead saidi parandamise väljamõtlemisel, on mõned fantastilised teenused, mis pakuvad WordPressile spetsiifilist abi.

Selle postituse jaoks olen kokku pannud oma lemmik tasuta ja tasulised saidid – mõned, mida te ehk teate, ja teised, millega te pole varem kokku puutunud – pakuvad kõik suurepärast üks-ühele tuge, mis aitab teil lahendada oma WordPressi probleeme ja hankida teie saidi ilme ja sujuvus:

Kust leida parimat WordPressi abi

Kust leida parimat WordPressi abi tasuta

WordPressi tugifoorumid on mõned parimatest WordPressi abidest

WordPressi tugifoorumid

Alustame kõige tuntumast – ja võib-olla kõige ilmsemast – kohast, kus otsida parimat WordPressi abi: WordPressi tugifoorumid.

Tugifoorumid pakuvad suurepärase koha alustamiseks, kui teil on mõni WordPressi probleem, eriti neile, kes on WordPressi kasutamisega alles alustanud. Foorumeid modereerib sõbralik kamp vabatahtlikke kogu maailmast, kes tunnevad WordPressi väljastpoolt ja on valmis vastama igasugustele küsimustele.

Oluline on meeles pidada, et foorumites abistavad vabatahtlikud on just sellised, kes on vabatahtlikud, nii et olge nende vastu toredad ja tänage neid aja eest, kui te peatute foorumite juures küsimuse esitamisel! Samuti pidage meeles, et abi taotlevaid inimesi on palju rohkem kui moderaatoreid, nii et teie küsimusele ei pruugita kohe vastata.

Stack Exchange

Stack Exchange

WordPressi arendamise korstnavahetus on küsimuste ja vastuste sait – arvasite seda – WordPressi arendajate jaoks. See on tasuta ja te ei pea registreeruma.

Stack Exchange sobib ideaalselt inimestele, kellel on tehnilisi ja / või edasijõudnute küsimusi. Igaüks saab esitada küsimuse ja / või sellele vastata. Vastuste üle saab hääletada ja tõusta tippu, nii et teate alati, et parimaks hinnatud vastus on põhimõtteliselt läbi vaadatud ja see on võib-olla parim WordPressi saadaolev abi.

Tavaliselt hõlmavad küsimused koodi. Mis mulle Stack Exchange’is meeldib, on see, et sellel on suur arendajate kogukond, kes on kiiresti abiks, on sõbralikud ja lugupidavad. Stack Exchange’is pole mingit jama, ebaviisakust ega halba käitumist – kõik tegelevad lihtsalt suurepäraste veebisaitide loomisega.

Täpsem WordPressi Facebooki grupp

Täpsem WordPressi Facebooki grupp

Rohkem kui 30 000 liikmega Advanced WordPressi Facebooki grupp on üks parimaid kohti teiste WordPressi arendajatega kohtumiseks, ideede ja teadmiste jagamiseks ning parima WordPressi abi saamiseks.

See grupp on ilmselgelt suunatud kogenud kasutajatele, nii et kahjuks pole siin ühtegi algajat! Kuid isegi kui olete algaja, võite selle grupiga liitumisega palju värsket õppida ja värskendustel silma peal hoida. Liikmete küsimusi on palju ja erinevaid ning need hõlmavad kõike alates kodeerimise teemadest kuni SEO-ni ja tagasiside küsimiseni kellegi uue loodud saidi kohta.

Kuigi grupi lehel on palju tegevust, modereerib seda suur grupp kogenud administraatoreid. Pidage ainult meeles, et seal on mõned reeglid, mille leiate ja leiate saidil Täpsema WordPressi Facebooki veebisait.

Kust leida parimat WordPressi abi: lisatasu

WPMU DEV

WPMU DEV

Kas teadsite, et WPMU DEV tugimeeskond vastab kõigile WordPressi puudutavatele küsimustele, mitte ainult WPMU DEV toodetega seotud küsimustele? Nüüd on see mugav.

Tugimeeskond väljastab kuus üle 3000 WordPressiga seotud küsimuse – ja vastab enamikule neist vähem kui tunniga. Kuna meeskonnas on töötajad, kes tegutsevad kogu maailmas, on alati keegi, kes vastab teie reaalajas vestlusele, tugifoorumile või e-posti küsimustele 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas.

WPMU DEV tugimeeskonna jaoks pole liiga lihtne ega liiga raske küsimus. Kui teil on installitud pistikprogramm WPMU DEV Dashboard, saate tugimeeskonnale anda otsese juurdepääsu teie saidile, et nad saaksid teie jaoks probleemid kiiresti lahendada. Seal on isegi "Teise taseme tugi" – spetsiaalne arendajatele mõeldud meeskond, kes saab abi keerukamate ja keerukamate tugitaotluste korral.

Üks suurepäraseid asju WPMU DEV tugifoorumites osalemise juures on see, et kui aitate teisi liikmeid, saate teenida punkte kogu elu tasuta liikmeks saamise suunas. Väga lahe.

WP-puhurid

WP-puhurid

WP Buffs pakub WordPressi hooldusplaane tõsiste veebisaitide omanikele & agentuuripartnerid. Nad töötlevad piiramatu hulga muudatusi, jõudluse täiustusi, igapäevast tervisehooldust ja regulaarset turvaotsingut, nii et te ei pea seda tegema. See võimaldab teil teha oma veebisaidil julgeid otsuseid, ilma tehniliste piirangute tõttu kõhklemata.

24-tunnise USA-põhise toe, klientide juhitud missiooni ja WordCampsi sponsorluse huvides soovib WP Buffs olla WordPressi veebisaidiga parimaks tehnilise toe partneriks igale üksikisikule, ettevõttele või organisatsioonile.

Ja kuna plaanid algavad 57 dollarist kuus, töötavad nende hooldusplaanid iga eelarve korral hästi. Uurige neid otseülekande kaudu igal ajal ja õnneharu vastab meeleldi kõigile küsimustele.

Maintainn

Maintainn

WordPressi agentuur Maintainn pakub teie WordPressi saidi jaoks parimat WordPressi abi, juhiseid ja hooldust alates 49 dollarist kuus. Ehkki tehniline tugi on saadaval ainult esmaspäevast reedeni kella 9–17 EST, saate tugipileti esitada igal ajal ja viie inimese meeskond võtab teiega ühendust ASAP-iga.

WebDevStudios ostis Maintainna välja 2014. aastal, idee oli, et see oleks arenguagentuuri tugivarras. Lisaks tugiteenustele pakub Maintainn ka värskendusi, turvaseiret, varundamist ja hooldust.

WP saidi hooldus

WP saidi hooldus

Alates ettevõtte käivitamisest 2012. aastal on WP Site Care pakkunud WordPressi tuge ja hooldust oma USA baasist Utahis. Alates 79 dollarist kuus pääsete juurde oma WordPressi saidi tehnilisele toele ja muudele hooldusteenustele, näiteks varukoopiatele, värskendustele ja videoõpetustele.

Üks teenuse tugifunktsioone on "Raadiosaatja," oma saidi WordPressi administraatori liides, mida saate kasutada tugitaotluste esitamiseks ja e-posti vajaduse vältimiseks. See on lihtne viis ükshaaval toe saamiseks, kui teil on oma saidiga probleeme.

WP hooldaja

WP hooldaja

WP Maintaineri kolmemeheline meeskond pakub tasulist WordPressi tuge ja hooldustüüpi 99 dollari eest kuus. Igal kuul saate juurdepääsu agentuuri arendusmeeskonnale kõige vajalikuga, alates pistikprogrammide installimisest kuni CSS-i probleemide puhastamiseni ja isegi oma saidi esiosa kujundamiseni..

Lisaks parima WordPressi abi pakkumisele pakub WP Maintainer ka kõiki tavalisi asju, mida muud hooldus- ja tugiteenused pakuvad, sealhulgas värskendusi, varundamist, turbekontrolli ja kohandatud arendust..

Valet.io

Valet.io

Valet.io on uhke 50-aastase WordPressi kogemusega ja pakub igakülgset tuge, sealhulgas olemasolevate probleemide tõrkeotsingut, tasuta ja premium-teemade ning pistikprogrammide nõustamist ja SEO-ga seotud abi.

Ettevõte asus WP Valetina 2012. aastal, pakkudes igakuiseid professionaalseid teenuseid ja tuge WordPressi veebisaitide omanikele, kuid laienes, et pärast kohaliku disainibüroo omandamist asuda rohkem klienttöid. Selle aasta alguses muutis ettevõte uue nime.

Võrreldes teiste WordPressi tugiteenustega pole Valet.io oma hinnakujundusega nii läbipaistev – peate täitma kontaktvormi vajalike andmetega, mis on mõnevõrra tülikas.

Parima abi saamiseks oma WordPressi saidi jaoks

WordPressi abi on nii palju, alates õppematerjalidest ja videotest kuni üks-ühe toeni – peate lihtsalt teadma, kust otsida.

Ükskõik, kas vajate abi põhiprobleemi lahendamiseks või oma saidi täpsemaks või pidevamaks toetamiseks, on seal tasuta ja premium-valikuid.

Kui olete WordPressi kasutaja alles uus, on parim koht alustamiseks WordPressi tugifoorumid, kuna need on tasuta. Ja kui otsite täpsemat abi, proovige Stack Exchange’i või Advanced WordPressi Facebooki gruppi.

Kui otsite premium-tuge, siis vaadake WPMU DEV – saate registreeruda 14 päevaks ja proovida tasuta ööpäevaringset tuge – või mis tahes muud tugi- ja hooldusteenused, mille olen sellesse ümarlaua hulka lisanud. Kõik pakuvad fantastilist üks-ühele tuge, et aidata teil kõigist kleepuvatest olukordadest välja tulla ja pakkuda teile parimat WordPressi võimalikku abi.

Mis seal veel on? Kas teate mõnda teist "SOS WordPressi jaoks" lahendus, mis on igaühe tähelepanu väärt? Jagage julgelt kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map