Parima domeeninimede registripidaja valimine: 8 parimat firmat

Milline on parim viis domeeninime saamiseks? Kas peaksite valima hostimispaketi koos lisatud domeeniga või ostma oma domeeni ja hostimise eraldi kohtades? Ja kõigi võimalike võimaluste abil saate valida oma ettevõtte jaoks parima domeeninimede registripidaja?


Kohandatud domeeninimi muudab teie ettevõtte võrgus professionaalseks. Mitte ainult see, vaid õige domeeninimi ütleb ka otsimootoritele ja klientidele, mida teie saidile tulles oodata.

Selles juhendis võtame vaatluse alla selle, mis teeb heaks domeenide registripidajaks, loetleme parimad saadaolevad valikud ja jagame, milliseid registripidajaid soovitame erinevat tüüpi ettevõtetele.

Parim domeeninimede registripidaja

Kaheksa parimat domeeninimede registreerimisega tegelevat ettevõtet

Allpool uurime parimaid domeeninimede registreerijaid turul, seda, mida nad nõuavad erinevat tüüpi domeenide eest, lisaseadmeid, mis on teie domeeninime ostmisega komplekteeritud, ja kiiret teavet selle kohta, millised lisandmoodulid on igal ettevõttel saadaval.

�� Kas te pole veel oma ideaalset domeeninime valinud? Andke DomainWheel proovida. See on meie AI-toega domeeninimede generaator. Tasuta kasutamiseks.

1. Domeen.com

Parim domeeninimede registripidaja nr 1: Domain.com

Domeen.com, nagu nimigi ütleb, on üks maailma suurimaid domeenide registreerijaid, keskendudes taskukohase hinnaga turvaliste domeenide pakkumisele.

Domeeni registreerimise käigus saate ka mitmesuguseid tasulisi lisandmooduleid, näiteks G Suite.

Kui otsite lihtsat võimalust, mis võimaldab teil valida täpselt selle, mida saate, on Domain.com suurepärane valik.

Domeenide hinnad domeenil.com.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
9,99 dollarit12,99 dollarit14,99 dollarit49,99 dollarit39,99 dollarit28,99 dollarit14,99 dollarit14,99 dollarit
 • Komplekteeritud funktsioonid: SSL-sertifikaat, domeeni edastamine, DNS-i haldus, ülekande lukk
 • Lisandmoodulid: veebimajutus, G Suite, Comodo SSL, SiteLock

2. Nimihell

Parim domeeninimede registripidaja nr 2: Namecheap

Namecheap on veel üks sait, mis sai alguse lihtsa domeenide registreerijana ja kasvas mitmesuguste veebimajutuskavade ja muude veebiteenuste pakkumiseks.

Nende põhitegevus on siiski endiselt inimeste abistamine domeenide registreerimisel taskukohase hinnaga. Namecheap ei paku nii palju väga spetsialiseerunud laiendusi, kuid nad pakuvad mõnda parimat pakkumist .com-, .net- ja .org-saitidel.

Domeenide hinnad Namecheapis.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
8,88 dollarit11,98 dollarit11,98 dollarit25,88 dollarit6,88 dollarit8,88 dollarit
 • Komplekteeritud funktsioonid: WhoisGuard
 • Lisandmoodulid: veebimajutus, G-Suite, SSL-sertifikaat

3. 1&1 Ionos

Parim domeeninimede registripidaja nr 3: 1 ja 1 Ionos

1&1 Ionos algas 1988. aastal, mitte kaua pärast Interneti enda sündi. Need on aidanud miljonitel ettevõtetel aastate jooksul oma veebisaite käivitada ning neil on praegu 12 miljonit domeeni kogu Euroopas ja USA-s.

Nad maksavad oma domeenide eest natuke rohkem kui enamik teisi siin loetletud domeeniregistripidajaid, kuid iga üksiku domeeni komplekt sisaldab sisseehitatud domeeni lukustamist, 2 GB postkasti, tasuta SSL-metamärgi sertifikaati ja võimalust luua 10 000 alamdomeeni . 1&1 kaitseb teid ka enamiku domeenide privaatse registreerimisega (lisateavet leiate siit).

Domeenide hinnad 1&1 Ionos.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
1 dollar; Uuendamine 15 dollarit1 dollar; Uuendamine 20 dollarit1 dollar; Uuendamine 20 dollarit35 dollarit; 50 dollari pikendamine5 dollarit; 50 dollari pikendamine
 • Komplekteeritud funktsioonid: privaatne e-post, SSL-sertifikaat, 10 000 alamdomeeni, domeeni lukustamine
 • Lisandmoodulid: veebimajutus, veebisaidi koostaja, kuni 25 kontoga e-posti hostimine

4. Register.com

Register.com

Register.com on hea koht, et leida hea hinnaga ühiseid domeenilaiendeid. Kui soovite loobuda privaatsest registreerimisest, saate nende kaudu domeeni saada vaid 5 dollarit aastas.

Register.com pakub küll täiendavaid veebiteenuseid, nagu veebimajutus ja e-posti hostimine, kuid need pole eriti soovitatavad. Kui soovite oma veebisaidi hostimiskava ja oma domeeni samasse kohta paigutada, võiksite kaaluda mõnda muud loendis olevat varianti.

Domeenide hinnad saidil Register.com.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
5 dollarit; $ 16 privaatne registreerimine5 dollarit; $ 16 privaatne registreerimine5 dollarit; $ 16 privaatne registreerimine49,99 dollarit; 60,99 dollari eraviisiline registreerimine
 • Komplekteeritud funktsioonid:
 • Lisandmoodulid: SSL-sertifikaat, privaatne registreerimine (lisatakse automaatselt kõigile ostudele; eemaldage see ostukorvist, kui te seda ei soovi), e-posti hostimine, veebisaidi majutamine, täiustatud SEO-tööriistad

5. OVH

ovh

OVH ei paku domeenide registreerimist Põhja-Ameerikas, kuid need on Euroopa ettevõtete jaoks kõige populaarsemad domeenide registreerimise võimalused.

Kui juhite mõnda Euroopa ettevõtet ja soovite hoida oma kulutused kohalikus vääringus – suurepärane viis maksude aja säästmiseks -, on OVH teie jaoks suurepärane võimalus. Nende veebisaidi hostimiskavad, mida saab ostuprotsessis hõlpsasti oma ostule lisada, on samuti üsna taskukohased.

Domeenide hinnad OVH-s.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
6,99 kr; 9,99 naela pikendamine6,49 naela7,59 kr18,39 kr3,53 kr6,99 kr; 9,99 naela pikendamine1,79 kr; 21,39 naela pikendamine
 • Komplekteeritud funktsioonid: DNSSEC-kaitse, SSL-sertifikaat
 • Lisandmoodulid: veebimajutus koos lisatud e-posti hostimisega

6. Sinine vaim

Sinine vaim

Bluehost on WordPressi kasutajate jaoks üks populaarsemaid veebisaidi majutamise võimalusi ja seda mõjuval põhjusel. Kõigi nende plaanide juurde kuulub ühe klõpsuga WordPressi installimisvalik.

Samuti pakuvad nad WordPressi eelinstalleeritud optimeeritud hostimist, et saaksite kohe oma saiti üles ehitama. Ja muidugi pakuvad nad teile viisi oma domeeni registreerimiseks nende kaudu.

�� Pro-näpunäide: kui plaanite oma uue domeeni jaoks veebisaidi üles ehitada, siis valige selle asemel, et domeeni eraldi osta, kohe kohe ühe Bluehost’i hostimisplaanist. Sisselogimise ajal peate domeeninime esimesel aastal tasuta registreerima.

Domeenide hinnad Bluehostis.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
11,99 dollarit12,99 dollarit8,99 dollarit11,99 dollarit11,99 dollarit11,99 dollarit11,99 dollarit
 • Komplekteeritud funktsioonid: SSL sertifikaat; tasuta domeeninimi on komplekteeritud Bluehosti veebisaidi hostimiskavadega
 • Lisandmoodulid: privaatne registreerimine, veebimajutus, Microsoft Office 365

7. GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy on ehk kõige kuulsam domeeniregistripidajatest tänu nende üldlevinud reklaamikampaaniatele.

Saate GoDaddy kaudu registreerida tohutu hulga laienditega domeeni ja hankida madalama hinna eest isegi oma domeeni laiendid .com, .net ja .org.

GoDaddy pakub ka mitmesuguseid veebisaitide hostimise kavasid, sealhulgas WordPressi jaoks optimeeritud kavasid.

Domeenide hinnad GoDaddy’s.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
11,99 dollarit; Pikendamine 17,99 dollarit13,99 dollarit9,99 dollarit44,99 dollarit; 59,99 dollari pikendamine7,99 dollarit14,99 dollarit12,99 dollarit9,99 dollarit; Pikendamine 44,99 dollarit
 • Komplekteeritud funktsioonid:
 • Lisandmoodulid: privaatne registreerimine, privaatsuse kaitse, SEO tööriistad, e-posti hostimine, veebisaidi majutamine

8. Domeenid.Google

domains.google

Google’il on oma käed peaaegu kõigis Interneti-äri vormides, mida võimalik ette kujutada, ja nad suudavad neid kõiki hästi teha. Nende domeeni registreerimisteenus kutsus Domeenid.Google käivitati 2015. aastal ja kuigi seda ei teata eriti hästi, on see üks parimatest võimalustest.

Iga domeen pakub tasuta privaatsuse kaitset. Google ei paku siiski veebimajutuspakette, nii et peate oma hostimisplaani otsima mujalt.

Domeenide hinnad saidil Domains.Google.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
12 dollarit12 dollarit12 dollarit60 dollarit
 • Komplekteeritud funktsioonid: privaatsuse kaitse
 • Lisandmoodulid:

Mida otsida domeenide registripidajalt

Ettevõtte jaoks parima domeeninimede registripidaja valimisel tuleb arvestada mitmete asjadega:

Hinnakujundus
Hinnakujundus on oluline tegur, mida tuleb iga ettevõtte ostmisel arvestada, kuid seda on veelgi olulisem arvestada domeeniregistri valimisel. Igal domeenilaiendil (.com, .ca, .org jne) on iga domeeniregistripidaja puhul erinev hind. See tähendab, et registripidaja võib pakkuda .com domeenide jaoks häid hindu, kuid .org domeenide jaoks kohutavaid hindu. Paljud registripidajad nõuavad ka turvalisuse ja privaatsuse funktsioonide eest lisatasusid. Kui otsustate oma hostimispaketi ja oma domeeni osta samas kohas, peate arvestama ka tüüpiliste veebisaidi hostimise kuludega. Nende kulude kohta saate lisateavet, kui vaadata meie juhendit parimate WordPressi hostimiskavade kohta.
Uuendushinnad
Domeeni esmase registreerimise hind on sageli madalam kui selle hilisemad pikendamised. Enne domeeni registripidaja valimist peaksite veelkord kontrollima, millised need erinevused on. Mõnikord leiate, et reklaamitud soodushind on kaugel sellest, mida peate hiljem maksma pärast esialgse registreerimisperioodi lõppu.
Domeenide ülekandmine
Mis tahes õnne korral ei pea te seda suvandit kasutama, kuid kui olete oma domeeniregistriga rahulolematu, soovite oma domeeni hõlpsalt teise domeeni üle viia. Muidugi võite ka siin olla, kuna soovite lahkuda oma praegusest domeeni registripidajast; sel juhul on veelgi hõlpsam domeeni ülekandmise võimalus. Samuti peaksite vältima domeeniregistripidajaid, kes nõuavad domeenide ülekandmise eest lisatasusid. Enamik lugupeetud registripidajaid lubab seda, kuid enne investeerimist tasub läbi lugeda domeeni ülekandmise eeskirjad.
Aegumispoliitika
Kõigi domeenide ostmisel on aegumiskuupäev. Kui teie domeenil aegub, saab keegi teine ​​seda osta, lukustades teie ettevõtte. Seejärel võite olla sunnitud ostma oma domeeni kõrgema hinnaga tagasi või, mis veelgi hullem, kaotate oma domeenile jäädavalt juurdepääsu. Enamik domeeniregistreid seab teie domeeni automaatselt automaatne uuendamine, et saaksite seda probleemi vältida, kuid tasub uurida, mis juhtub, kui teie domeen aegub. Parimad domeeniregistripidajad pakuvad ajapikendust, lukustades teie domeeni teie kontole kindlaksmääratud päevadeks. See võib säästa palju muret, kui teie domeeni uuendamise töötlemisel ilmnevad probleemid.
Lisateenused
Paljud parimatest domeenide registripidajatest pakuvad ka mitmesuguseid muid teenuseid. Need ulatuvad lihtsatest asjadest, nagu domeeni privaatsus ja parkimine, kuni veebimajutamise, e-posti hostimise ja meiliturunduse teenusteni. Mõni neist teenustest võib olla teie domeeni registreerimisega komplekteeritud, teised aga lisandmoodulid. Siin tuleks kaaluda mõnda asja. Kas soovite tõesti mingeid täiendavaid lisaseadmeid? Kui jah, siis millised lisavõimalused teid huvitavad? Kui oluline on teie jaoks nende teenuste kvaliteet? Kõik need tegurid aitavad teil valida oma vajadustele parima domeeninimede registripidaja.

Kuidas valida oma ettevõtte jaoks parim domeeninimede registripidaja?

Kõik siinsed ettevõtted on nimekirja koostanud, kuna nad pakuvad häid hindu ja usaldusväärset teenust. Nende vahel on siiski mõned suured erinevused. Ettevõtte jaoks parima domeeninimede registripidaja valimiseks peate kaaluma, millised on teie prioriteedid:

 • Kui teie peamine mure on taskukohasus, tahate minna kummagiga Register.com või nimevalik.
 • Kui otsite domeeni registreerijat komplekteeritud turvaelemendid, teie parim panus on kas Domeen.com või 1&1 Ionos.
 • Kvaliteetse veebisaidi majutuse saamiseks kaaluge ka Bluehostit.
 • Kui olete Euroopas ja soovite jääda mõne Euroopa ettevõtte juurde, valige OVH.

Kas pole endiselt kindel, milline on teie jaoks parim domeeninimede registripidaja? Kiire võrdluse saamiseks vaadake allolevat tabelit:

Milline on parim domeeninimede registripidaja?Kohtusekretär
.com
.võrk
.org
.io
.de
.ru
.seda
.pood
Domeen.com9,99 dollarit12,99 dollarit14,99 dollarit49,99 dollarit39,99 dollarit28,99 dollarit14,99 dollarit14,99 dollarit
Nimehekk8,88 dollarit11,98 dollarit11,98 dollarit25,88 dollarit6,88 dollarit8,88 dollarit
1&1 Ionos1 dollar; Uuendamine 15 dollarit1 dollar; Uuendamine 20 dollarit1 dollar; Uuendamine 20 dollarit35 dollarit; 50 dollari pikendamine5 dollarit; 50 dollari pikendamine
Register.com5 dollarit; $ 16 privaatne registreerimine5 dollarit; $ 16 privaatne registreerimine5 dollarit; $ 16 privaatne registreerimine49,99 dollarit; 60,99 dollari eraviisiline registreerimine
OVH6,99 kr; 9,99 naela pikendamine6,49 naela7,59 kr18,39 kr3,53 kr6,99 kr; 9,99 naela pikendamine1,79 kr; 21,39 naela pikendamine
Sinine vaim11,99 dollarit12,99 dollarit8,99 dollarit11,99 dollarit11,99 dollarit11,99 dollarit11,99 dollarit
GoDaddy11,99 dollarit; Pikendamine 17,99 dollarit13,99 dollarit9,99 dollarit44,99 dollarit; 59,99 dollari pikendamine7,99 dollarit14,99 dollarit12,99 dollarit9,99 dollarit; Pikendamine 44,99 dollarit
Domeenid.Google12 dollarit12 dollarit12 dollarit60 dollarit

Kas teil on veel küsimusi selle kohta, kuidas valida parimat domeeninimede registripidajat? Jagage neid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map