Muusika kodeerimine! Esitusloendid ja nõuanded kodus (või kontoris) kodeerimisel produktiivsemaks muutmiseks

Muusika kodeerimine! Esitusloendid ja nõuanded kodus (või kontoris) kodeerimisel produktiivsemaks muutmiseks

Muusika kodeerimine! Esitusloendid ja nõuanded kodus (või kontoris) kodeerimisel produktiivsemaks muutmiseks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Mis saab muusika kodeerimisest? Kas peaksite vaeva nägema oma lõpliku esitusloendi koostamise üle? ⏯️


Inimesed on muusika ja produktiivsuse üle vaielnud juba enne seda, kui koopamehed Walkmansi kasutama hakkasid. Lõppude lõpuks oleme kõik väitnud, et numbriga 11 mängitav muusika on ainus tõhus viis algebra õppimiseks. ��‍♂️

Nüüd, kui oleme natuke targemad, teame, et kell 11 mängitud Linkin Park pole millegi jaoks efektiivne, rääkimata kodeerimisest. Kuid teisest küljest ei aita telefoni helisemise või tolmuimeja helisid ka keegi koodi. Õnneks meeldib paljudele teadlastele ka idee tööl muusikat mängida ja meil on arvukalt uuringuid, mida saaksime kasutada hea kodeerimisega muusika esitusloendi koostamiseks.

Seetõttu vaadeldakse seda artiklit kuidas muusika mõjutab tootlikkust, ja kuidas seda teavet ideaalse esitusloendi koostamiseks kasutada. Jagan ka parimad esitusloendid ja tööriistad töökoha muusikalise elamuse saamiseks sõltumata sellest, kas töötate kodust või olete kontoris.

Muusika kodeerimine! Esitusloendid ja nõuanded kodus kodeerimisel produktiivsemaks muutmiseks

Kuidas "muusika kodeerimine" mõjutab teie tootlikkust

Töökohale keskendumise suurendamiseks on mitmeid erinevaid viise ja heli juhtimise võtmine on üks olulisemaid. Näiteks äkiline ja dissonantsne müra on kaks stiimulit, mis võivad teie aju sunniviisiliselt tsoonist välja viia teadvuseta kaitseseisundisse.

Isegi kui te ei koge jahmatavat efekti, kõlab ikkagi vali, ootamatu või tüütu kontorimüra häirib tähelepanu ja viib loovuse vähenemiseni.

Tegelikult, mida teie arvates peetakse kõige tüütumaks heliks? ��

Isegi meeldivad helid, näiteks vestlus Netflixi kohta, võivad seda häirida närvitegevuse koordineerimine. Kui töö kolm suurt "fookus" neuromodulaatorid: atsetüülkoliin, dopamiin ja norepinefriin on halvenenud, aju kaotab suuna ja te kogete:

 • Suutmatus kindlaks teha, mis on kõige olulisem: teie kood või võõrad asjad?
 • Te hakkate keskenduma ebaolulisele teabele.
 • Te reageerite aeglasemalt, mõistate vähem ja tunnete end unisena.

Teisest küljest on kodeeriva muusika kuulamisel oma eelis vastupidine mõju neile ajupiirkondadele. Tõepoolest, uuringud on näidanud see, et teie lemmikmuusika kuulamine vabastab dopamiini kahes aju piirkonnas – selja ja ventraalses striaatumis. Lühidalt öeldes on see nagu suure kallistuse saamine. Muusika kodeerimise tuttava esitusloendi valimine on vaid üks trikk, mida saame kasutada muusikapõhise tootlikkuse suurendamiseks.

Kuidas valida parim kodeeriv muusika kiirete tulemuste saamiseks

Alustame kõige ilmsemast trikkist; vältige vihatud muusika kuulamist. Muidugi on see valusalt ilmne, kuid vastupidine pole tingimata tõsi.

Tõepoolest, enne lemmik-esitusloendisse esitamise alustamist tuleb kaaluda vähe ettevaatusabinõusid. Esiteks on vaja dopamiini neuronite tulistamiseks teatud kogust uudsust. Uuringud on näidanud et peamine ajutegevus toimub siis, kui muusika pole ilmne, kuid piisavalt tuttav, et tekitada ootustunnet, mis aitab dopamiini vabastada.

Liiga palju uudsust aga suunab teie tähelepanu muusikale ja teie koodist eemale. Muusika, mille suhtes olete ambivalentne, võib aga tuua suurepäraseid tulemusi. Esiteks pole see nii häiriv kui midagi, mida sa armastad või vihkad.

Valige ülesande jaoks sobiv muusika. Kui teete midagi igavat ja korduvat, siis vali hümni optimistlike laulusõnadega. Laulusõnad on hea viis tüdimusest lahti saada ja motiveerida.

Varem nägime, et eristatav kõne võib olla tõeline tootlikkuse hävitaja. See kehtib ka laulusõnade kohta muusikas. Kui töötate sügavamate ülesannetega, mis nõuavad keskendumist ja õppimist, siis peaksite vältima laulusõnadega muusikat. Parem võimalus sügavamateks ülesanneteks oleks pidevad helid, mida mängitakse 70 detsibelli ulatuses, mis seni on olnud näidatud loova mõtlemise abistamiseks.

Seda silmas pidades peaksite valima muusika, millel on püsivad tempod, rütm ja režiim, et hoida end keskendununa, tõsta meeleolu ja parandada oma tunnetust. Tempo võib tõepoolest olla produktiivse päeva üks saladusi. Maksimaalne kasu on siis, kui kuulate muusikat tempodega 60–120 BPM (PDF) mis hõlbustavad õppimist ja hoidmist.

Õige tempo abil saab vabastada ka alfa-ajulained, mis aitab teil leida veadele elegantsemaid lahendusi. Oleme kõik süüdi probleemide lahendamisel tähtsa punkti libisemises, kuid kui pääsete alfa-ajulainetesse, saate seda teha vältige probleemide lahendamisel levinud vastuseid.

Teie esitusloend peaks olema nii pikk, kui kavatsete töötada, see tuletab meelde, et peaksite pausi tegema. See pole mitte ainult parem tootlikkuse jaoks, vaid väldite pikemas perspektiivis läbipõlemist. Lisatasu teenuse valimine on tõepoolest parim viis, kuidas tagada selline kontroll oma töö helimaastiku üle.

Mis kõige tähtsam, ja muidugi, valige muusika piisavalt vali, et varjata oma töökeskkonna soovimatut müra. Nii optimeerite muusikat kognitiivseks funktsioneerimiseks. Mõõdukas helitugevus on edu võti, kui tasakaalustate muusikat ja tööd. Muusika peaks olema tekk soovimatu müra kohal, mitte keskenduma.

Parimad esitusloendid muusika kodeerimiseks

Muusika esitamisel eelistan teenuse ja tööriistade voogesitust YouTube’i kaudu. Esiteks ei ole ma YouTube’ist leidnud esitusloendeid, mis vastaksid voogesitusteenustes leiduvatele ning nende tootlikkust soodustavad vähesed reklaamid.

Videomängude heliriba

 • Parim: Kõik ülesanded, mis nõuavad keskendumist ja püsivat keskendumist.
 • Plussid: Videomängude heliribade eesmärk on aidata mängijatel mõistatusi lahendada, vestluse käigus teavet koguda, väljaspool kasti mõelda.

Klassikalised esitusloendid

 • Parim: Kõik, kes otsivad oma loominguga klassikalist muusikat.
 • Plussid: Barokkmuusikal on hea tempo, mis võib teie tuju tõsta ja keskendumist suurendada.

Tuntud poplaulude klassikalised kaaned

 • Parim: Inimesed, kes soovivad klassikalise eeliseid tuttava tundega.
 • Plussid: Suurepärane tuttavuse pakkumisel, mis vabastab dopamiini häirimatult.

Ambient

 • Parim Inimesed, kes peavad kontori helisid varjama.
 • Plussid: Ümbritsev muusika on üles ehitatud meeleolu ja keskendumise parandamiseks.

Alfa-aju lained

 • Parim: Suurendamine keskendumist ja loovust mõelda väljaspool kasti.
 • Plussid: Hea häkk vooluseisunditesse sisenemiseks.
 • Hoiatus: Helid võivad olla tüütud ja neid ei saa pikema aja vältel kasutada. Kuna nad töötavad ajulainetel, peaksid seda vältima ka rasedad, raskete seadmete operaatorid või inimesed, kellel on krampide oht.

Üllatav muusika laulusõnadega

 • Parim: Töö igavate ja korduvate ülesannetega, mis ei vaja keskendumist.
 • Plussid: Valitud esitusloendeid värskendatakse regulaarselt populaarsete lauludega.

Loodus kõlab

 • Parim: Maskeeriv kontorimüra, kui peate keskenduma.
 • Plussid: Helide juhuslikkus on suurepärane viis dopamiini vabanemiseks ilma valge mürata.

Parimad rakendused kasulike helide kodeerimiseks

Esitusloendid kõrvale jättes vaatame nüüd mõnda lahedat tööriista, mis muudavad kogu teie kodeerimise muusika pakkumise natuke sujuvamaks.

Aju.fm

Aju.fm

Brain.fm toob teile uusimad neuromusikoloogia arengud helide ja muusika abil, mis aitavad teil töötada, magada ja lõõgastuda.

Plussid: Lai valik valikuid, mis sobivad igale maitsele. Iga fookusvalikut saab sõltuvalt teie ülesandest ka valida. Neil on võimalused töötamiseks, lugemiseks, loominguliseks tööks või õppimiseks. Nad arendavad oma uusi lugusid teiste suundumuste põhjal, nagu lo-fi fookus, mille inspiratsiooniks oli lo-fi kanal YouTube’is.

Miinused: Prooviversioon annab teile ainult viis seanssi. See on tellimusteenus, mille hind on 6,99 dollarit kuus või 49,99 dollarit aastas.

Eripakkumine: Võta üks tasuta link selle lingi kaudu.

myNoise

myNoise

myNoise on Freemium’i veebirakendus, millel on hulgaliselt helisid, mis aitavad teil töö tegemiseks maskeerida kontori helisid.

Plussid: Sellel on lai valik unikaalseid helisid, mis katavad peaaegu kõik kasutusjuhud. See kasutab brauseripõhiseid mürageneraatoreid, nii et te ei kasuta helide voogesituse ajal mingeid andmeid.

Miinused: Muusikavalikud on piiratud.

Tasuta muusikaarhiiv (FMA)

Tasuta muusikaarhiiv

Avatud lähtekoodiga tarkvara liikumisest inspireerituna pakub tasuta muusikaarhiiv kvaliteetseid seaduslikke allalaadimisi mitmesugustel eesmärkidel.

Plussid: Saadaolevate lugude kvaliteet on kõrge ja valik lai. Liides on lihtne ja hõlpsasti kasutatav, ilma keerukate registreerumiste ja varjatud kuludeta.

Miinused: Kui otsite midagi populaarset või tuttavat, siis tõenäoliselt seda siit ei leia. See võib viia selleni, et peate kuulama muusikat liiga palju uudsust ja kahjustama seeläbi teie pingutusi.

Programmeerimismuusika

Programmeerimismuusika

Peaksite selle järjehoidja märkima, mitte ainult, et seda arendajad ehitasid, vaid see hõlmab kõiki olulisi valdkondi, mida me varem käsitlesime: vähe sõnu, piiratud keerukus ja mõni vanamuusika.

Plussid: Esiteks, mulle meeldib liides. Veelgi olulisem on see, et arendajad koostasid muusika oma kogemuste põhjal, mis nende jaoks töötab.

Miinused: Mõnele inimesele juhtnupud ei pruugi meeldida.

Lõplikud mõtted muusika kodeerimise kohta

Avatud planeeringuga kontor on suurepärane võimalus koostöö soodustamiseks ja kultuuri arendamiseks. Ehkki see võib tõsi olla, võib avatud kontori helimaastik häirida. Kui leiate end soovimatust mürast pidevalt segadusse, siis aitab heli ja muusika juhtimine nende tekitatud müra tekitamiseks.

Teisisõnu võite kasutada muusikat täiustatud fookuse perioodide esilekutsumiseks ja enama saavutamiseks. Kui tegemist on teie igavate tööülesannetega, saate nende täitmiseks muusikat kasutada. Kui teil on vaja õppida või olla loominguline, aitab ümbritsev muusika õiges helitugevuses kindlasti leida ebatavalisi lahendusi. Pidage seda meeles, pidage meeles, et õige muusika valimine aitab teil mis tahes ülesannet paremini toime tulla!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector