Kas peaksite arendama WordPressi saiti maapinnalt asuvale kliendile või kasutama… Ekhm… abistajat?

Kas peaksite arendama WordPressi saiti maapinnalt asuvale kliendile või kasutama… Ekhm… abistajat?

Kas peaksite arendama WordPressi saiti maapinnalt asuvale kliendile või kasutama… Ekhm… abistajat?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Igal disaineril on oma harjumused…


Võib-olla meeldib see enamiku külgriba elementide peale panemine just seda tüüpi varjundiefektidena.

Või võib-olla on see viis, kuidas te eralduslinke eraldate.

Igatahes on alati midagi.

Aga mis siis, kui me võtame selle palju kaugemale ja palju laiemalt? Nimelt, kas peaksite klientide saitide ehitamisel kasutama kohahoidja WordPressi teemat? Või peaksite alustama nullist ja üles ehitama, iga element eraldi iga kliendi projekti jaoks?

Märge. Selle artikli kirjeldamine ei käi nii palju "mida on õige teha." Siinkohal soovin lihtsalt loetleda tehniliselt võimalikud lahendused ning plussid ja miinused. Seejärel peate ise otsustama, millise valite kõige tõenäolisemalt.

WordPressi saidi ehitamisel saate seda teha ühel järgmistest viisidest:

Koostage kohandatud teema juba algusest peale.
Ehitage teema teemaraami peale.
Ehitage olemasoleva teema peale, mis on sarnane sellele, mida soovite saavutada.
Looge teema, kasutades käivitusteemat, näiteks _S.
Looge oma algusteema ja kasutage seda siis iga kliendisaidi loomisel.

Olgu, võtame selle ülaltpoolt:

1. Kohandatud teema loomine maast üles

Lubage mul seda kohe tunnistada Ma ei ole fänn.

Oma kohandatud teema loomine on iga kord, kui töötate kliendiprojekti kallal äärmiselt ebaproduktiivne lähenemine.

Mõelge ainult sellele, peate alustama vajaliku kataloogistruktuuri, kõigi vajalike PHP-failide loomisega, hoolitsema kohustuslike WP-funktsioonide eest, rakendama põhifunktsioone, veenduge, et CSS toimiks sarnaselt igas brauseris ja hulgaliselt muid asju.

Võite arvata, et kliendid soovivad, et nende veebisaidid oleksid maast üles ehitatud, sest see on parim tõend selle kohta, et teie töö on originaalne. Aga vastupidi. See, mida kliendid tegelikult tahavad, on kvaliteet ennekõike. Ja kui töötate teemaga maast madalast, siis ei jõua te kunagi funktsionaalsuse tasemele, nagu oleksite raamistiku või alustava teemaga.

Olgu, nii et rääkimata miinustest, räägime mõned positiivsed küljed.

Ausalt öeldes näen ainult kahte:

  • Iga Photoshopis loodud kujundusomadust on tavaliselt lihtsam rakendada kohandatud kujundusele, mitte raamidele või alustavatele teemadele tuginevatele teemadele. Selle põhjuseks on asjaolu, et raamistikuga peate mahtuma raamistiku enda mehhanismidesse ega saa koodi vabalt luua.
  • WordPressi tavapäraste teadmiste kõrval pole õppimiskõverat. Olgem ausad, mõned raamistikud on natuke keerulised ja nende oskusliku kasutamise õppimine võtab natuke aega.

2. Teema loomine käivitusteema abil nagu _S

_S

_S teema, mida tuntakse ka kui alamtulemust, nimetatakse seda algusteemaks. See tähendab, et _S ei ole mõeldud teie loomingu vanemteemaks (nagu tavaliselt teiste teemaraamide puhul), vaid selle asemel soovitatakse teil teemafaile otse modifitseerida ja kasutada neid oma loomingu alusena kohandatud teema – sel juhul kliendisaidi jaoks.

Niisiis, kuidas see erineb oma teema üles ehitamisest juba maast madalast?

Noh, see pakub terve rea funktsioone kohe nahkhiires. Kui nimetada vaid mõnda, siis koos _S-ga saate optimeeritud HTML 5-lehekülje malle minimaalsete elementidega, 404-lehekülje, näidise päise juurutamist, navigeerimisskripte, hästi korraldatud CSS-i algfaili (pluss kaks näidispaigutust) ja hunniku muid värk.

Teisisõnu, _S annab teile täieliku ja optimeeritud paketi, et alustada oma lõpliku kujunduse / teema väljatöötamist.

Varjuküljed? Enne kui saate seda tõhusalt kasutada, peate olema lähtekoodiga töötades üsna kindel ja oskama ka _S-i struktuuri.

Veel üks negatiivne külg on see, et iga kord, kui genereerite ametlikul saidil uusi _S-teema versioone, võib vahepeal kasutusele võetud värskenduste tõttu olla mõningaid erinevusi..

Peale selle, see on tõenäoliselt kõige mitmekülgsem viis kliendi saidi ehitamiseks, viisil, mis annab teile täieliku kontrolli funktsionaalsuse ja kujunduselementide üle. See tähendab, et kui olete juba tutvunud sellega, kuidas _S ise töötab.

3. Teema ülesehitamine teemaraami peale

Teemaraamistikud on järgmine samm edasi, kui on vaja leida viis, kuidas panna inimesi toime tulema teie tööga.

Olgu, teeme nalja, aga mõtlen seda, et teemaraamistiku abil ei pea te tegelikult kogu saidi ülesehitust ise üles ehitama. Mida peate tegema, on luua lapseteema, mis pärib vanema elemendid – raamistiku – ja seejärel täita tühjad, ehitades lõpuks kliendi saidi lõpliku vormi juurde.

Raamistiku abil saate hulga kasulikke funktsioone ja funktsioone, mis aitavad kogu projektiga kiiremini hakkama saada. Samuti saate SEO-le optimeeritud struktuuri, mõned kohandatud vidinad ning mõnikord ka tuge ja värskendusi (sõltuvalt teie valitud raamistikust).

Negatiivne külg on see, et mõned teemaraamistikud võivad olla mõnevõrra piiravad, kui rääkida teatud saidielementide loomisviisist ja ka sellest, mida saate nendega koos oma esialgse Photoshop-projektiga teha..

Raamistiku kasutamise tõeliseks oskuseks saamine võtab aega, kuid see võib olla väga kulutatud aeg, eriti kui ehitate igal aastal märkimisväärsel arvul kliendisaidid. Võite minna aadressile WordPress.org lühike loetelu raamistikest.

hübriid

4. Oma starditeema loomine ja seejärel selle kasutamine iga kliendisaidi loomisel

Seda nimetaksin vana kooli lähenemiseks. See on see, mida me tegime enne selliste algajate teemade vanust nagu _S.

Sellegipoolest annab selline lähenemisviis teile palju võimalusi funktsioonide ja elementide eelloomiseks, mida te igal juhul kasutate kõigil kliendisaitidel. Seega, kogu saidi ehitamise protsessi muutmine paar sammu lühemaks, võrreldes saidi ehitamisega maast üles.

Peate siiski silmitsi seisma probleemidega, milleks on oma algusteema ajakohastamine WordPressi uute versioonide, uute kujunduse ja saidi loomise trendide ja tehnoloogiate (nt HTML 5) ning kõige muu abil, mis selles suures veebiruumis juhtuda võib..

Olemasoleva algusteema, näiteks _S, kasutamine on päeva lõpuks ilmselt parem lahendus. Ja kui soovite, et iga teie töötatava kliendisaidi jaoks oleks mõni omaenda kohandamine valmis, siis miks mitte alustada selle asemel eritellimusel valmistatud function.php-failiga?

5. Kasutage olemasolevat teemat, mis on sarnane sellele, mida soovite saavutada

Ehkki mõned inimesed üritavad seda ikkagi ära tõmmata, ütleksin, et see on laisa mehe lähenemine. Ja üllataval kombel on see ka lähenemisviis, mis võib võtta palju rohkem aega kui ükski ülalnimetatutest.

Selle põhjuseks on asjaolu, et sageli võite veeta tunde sobiva teema otsimisel, kui mõistate, et selle ülesehitust pole nii lihtne aru saada, kui lootsite. Selle tulemusel kulutate tunde lisaks, et saada see ilusaks ja töötaks poole korralikuna.

Teie pingutused kulutatakse palju paremini kas teemaraamistiku omandamisele või alustamisteema kasutamise õppimisele.

Mis seal veel?

Tõsi, kõik ülaltoodud lähenemisviisid nõuavad teatavat taset WordPressi toimimisviisi ja üldiselt PHP-kodeerimise osas. Kui see kõrvale jätta, võtab ka oma kliendi jaoks teema kokku panemine aega. Ja sõltuvalt asja keerukusest võib see teie esialgsele hinnangule lisanduda tunde.

Vihje. Vihje. Kui te ei soovi selle kõigega ringi mängida, kutsun teid üles helistama ja andma meile selle projekti osa teie jaoks. Vaja on vaid teie PSD-faile ja vastutasuks pakume teile läikiva uue teema.

Kuid mis on teie seisukoht selles küsimuses? Kuidas muuta oma disain täielikult funktsionaalseks kliendisaidiks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector