Cory Milleri intervjuu – mõtisklused WordPressist ja Gutenbergist, vaimse tervise teadlikkuse vajalikkusest ja juhendamisest

Cory Milleri intervjuu


Sellest ajast on möödas, kui võõrustasime CodeinWP-s intervjuud. Seekord räägin ühe WordPressi kogukonna veteranidega, iThemesi asutaja Cory Milleriga. Cory on sõnatu tüüp ja meil õnnestub tänapäeval puudutada kolme väga kuuma teemat: teemad, vaimne tervis ja juhendamine.

Neile, kes ei tea, oli iThemes üks esimesi eksisteerivaid teemapoode, mis käivitati 2008. aastal ja teenis 1 miljoni tulu 3 aasta jooksul. Kümme aastat hiljem omandas Liquid Web tema ettevõtte eduka väljumise käigus. Räägime täna natuke teemaettevõtetest ja sellest, kus Gutenberg neid viib.

Pole kindel, et olete märganud, kuid WordPressi kogukond on avatud teemadele väljaspool tehnikavaldkonda. Möödunud aastal Bukaresti WordCamp Bukarestis minu linnas kutsuti Emanuel Blagonici juttu "Kuidas leida rahu ja muuta maailma." Kolm aastat enne seda rääkis Word Camp Denveris Cory "Ettevõtluse emotsionaalne mägiratas." Inimesed räägivad oma võitlustest avameelselt ja seda tehes aitavad nad teistel oma probleeme teadvustada, abi saada ja paremaks saada.

Cory Miller

Järgmisena arutame vaimse tervise teemat ja Cory osalemist töörühmas&UP algatus. Lõpuks siseneme ettevõtluse valdkonda ja kuhu Cory tänapäeval oma energiat paneb. Kui ta ei anna intervjuusid, on Cory osa kahest uuest ettevõtmisest, millest üks juhendab ja teine ​​turundab. Ta on ka aktiivne Youtube ja loeb PALJU raamatuid.

Olgu, hüppame vestlusesse.

Kui olete selle Cory Milleri intervjuu läbi lugenud, oleksin uudishimulik, keda soovite, et me järgmisena vestleksime. Jätke oma kangelase nimi allolevatesse kommentaaridesse.

Contents

Cory Milleri intervjuu WordPressi üle kümne aasta leidude kohta

Olete asutanud ühe esimestest teemapoodidest, peaaegu 11 aastat tagasi. Kas saaksite rääkida natuke suurimatest väljakutsetest / verstapostidest, mida olete iThemesiga sel perioodil läbi elanud?

Tead, kui ma vaatan tagasi meie ajale iThemesega, siis kõige kõrgemad tõusud olid madalaimad madalaimad alati inimeste ümber. Madalseis oli siis, kui pidid meeskonna liikmega hüvasti jätma või pidid nad minema laskma. Need on alati kõige madalamad hetked. Ja siis ei tegutse kliendid muidugi alati kõige sobivamal viisil, eriti kui midagi läheb valesti. Nii et madalseisud on alati inimeste kohta.

Kuid teisest küljest olid tõusud kindlasti seotud inimestega. Lahkusin sealt selle aasta alguses, kuid ma naudin sõprussuhteid ja suhteid mõne suurepärase inimesega. Kõigist inimestest, kellega sain kohtuda läbi äri ajamise, klientide, sõprade ja partnerite kaudu, armastan ja hindan ning pean mõnedeks parimateks sõpradeks elus.

Mis oli tollal WordPressi ökosüsteemi headest ja halbadest ning kus nüüd asuvad head ja halvad?

Toona oli see kindlasti Metsik Metsik Lääs. 2006. aastal olid kõikjal WordPressi teemad. Ma mõtlen nende kvaliteeti, teil on palju häid, mõned halbu ja mõned lihtsalt kohutavaid.

Kuid see oli võimalus, mida me ära kasutasime. Hakkasime kliente teenindama väga heade ja kvaliteetsete teemadega. Kuid tollane hea võimalus oli meil olnud võimalus ja see hämmastav tarkvara, mis meil oli. Ja äri vaatepunktist muutis WordPress ilmselgelt minu elu, kui suutsin käivitada iThemes ja võtta ette sõitu, mida tegime üle 10–11 aasta.

WordPress on nüüd küpsenud. See on erinev. Olen näinud, et mõned näod tulevad ja mõned näod lähevad ning uued inimesed ilmuvad alati kogukonda, mis on nii vahva. Äritarkvarana näen selles valdkonnas palju konsolideerumist, eriti hostiettevõtetega. Automattic on viimasel ajal saanud väga suure rahastamisvooru. Nüüd olen põnevil just WordPressi blogijana. Lisasin uue pealkirja, "WordCamp vabatahtlik" nädalavahetusel WC DFW-s. Mul on hea meel näha, mis WordPressi jaoks ettevõttes ees ootab, kuna tarkvara jätkub küpsemise ja paremaks muutumise osas.

Kuna WordPress on muutumas saidiehitajaks, muutuvad ka teemad, nagu me neid teame. Milline on teie nõuanne teemapoodidele täna ettevõtluses püsimiseks?

Milline suurepärane küsimus. Ma arvan, et see polnud tegelikult see teemapood, mida me müüsime. Umbes kaks, kolm aastat ettevõttest mõistsime, et WordPressiga seotud teenusena on parem võimalus pistikprogrammides ja eriti tarkvaras. Nägime kiiresti, et teemad olid konkurentsitihedad.

Nüüd oleks soovitatav hüpata Gutenbergi rongile. See on siin, kas see meile meeldib või mitte. Olen seda lobisenud ja see on tõesti huvitav. Ma näen Gutenbergiga tulemas palju asju. Nii et kui olete teemapood ja te pole seda omaks võtnud, on see WordPressi olevik ja tulevik.

Milliseid võimalusi saavad WordPressi ettevõtted pikas perspektiivis avada?

Võimalus on alati, alati, alati: püsige oma klientidega lähedal ja oodake neid. Hoolige oma klientide eest.

Meie asi oli, sõltumata sellest, mis WordPressis juhtub, tahame, et kliendid oleksid meile lojaalsed. Teenindamiseks äärmiselt hästi, et kui me ühel päeval ei viibiks seal, siis nad meist igatseksid. Oleme proovinud kõikvõimalikke võimalusi nende elu paremaks muutmiseks. Ja ma arvan, et see on hea nõu igale WordPressi ettevõttele: hoidke oma klientidega lähedal. Nagu Wayne Gretzky tsitaat, oli tema edu selles, et ta uisutas sinna, kuhu ripats asus, mitte sinna, kuhu see oli olnud. Sama nõu võib anda ka WordPressi ettevõtetele.

Vaimse tervise kohta WordPressi kogukonnas

Liigume edasi vaimse tervise teema juurde. Olete rääkinud oma isiklikest võitlustest WordCamp USA-s 2015. aastal. Kas teate teisi kogukondi, kes on selle teema osas sama avatud?

Tead, ma arvan, et tehnika tervikuna näib olevat vaimse tervise teemal aruteludeks rohkem avatud kui muudes tööstusharudes. Tundub, et Tech juhib muudatusi ja mul on selle üle väga hea meel. Ma pole teadlik paljudest muudest kogukondadest väljaspool WordPressi. Kuid eriti WordPress on minu arvates tõesti teed viinud ja omaks võtnud võimaluse vaimse tervise teemal avalikult jagada.

Suur osa meie kogukonnast töötab kaugjuhtimisega, nii et sellel on isolatsiooniefekt. Arvan, et elus on vaimse tervise teemal rääkimine täiesti asjakohane.

Panete end sinna, räägite, ajaveebite, olete oma isiklikust elust täiesti võõrastega lahti. Kas see oli midagi, mille valisite tervenemisprotsessiks? Kuidas see teie elu muutnud on?

2015. aastal esitasin jutu pealkirjaga "Ettevõtlus ja vaimne tervis" WordCamp Denverisse. Nad andsid mulle armulikult sellest rääkida. Valisin selle mitte paranemisprotsessi osana. See on see, mida ma usun, et teete seda privaatselt usaldusväärsete inimestega. Jagasin seda avalikult vaimse tervise häbimärgistamise lõpetamiseks, vaimse tervise häbimärgistuse kustutamiseks, hävitamiseks, hävitamiseks ja hävitamiseks igavesti, et olla osa sellest protsessist, öelda, et on sobilik otsida ja saada abi eraviisiliselt inimestelt, kellele usaldate , eriti professionaalsed, litsentseeritud terapeudid.

Ma kannatasin üksinduses ega olnud oma elus lähimate inimesteni jõudnud. Olles võimeline jõudma oma põhivõrgustikuni, tormavad inimesed kohale, kui kõik fänni tabab, kui kõik teised. See oli osa minu loost, mida ma jagasin. Ja nii et ma jagan seda kella helisemist nii valjuhäälselt ja nii tihti, kui minult küsitakse.

Olete liitunud WP&ÜLES meeskond, kes pakub vaimse ja füüsilise tervise tuge. Miks on vaja sellist organisatsiooni WordPressi kogukonnas eksisteerida??

Minult küsiti suve jooksul usaldusisikuks. Armastan olla osa igast organisatsioonist või ettevõtmisest, mis annab vaimse tervise valdkonnas head. Olen osa WP-st&Üles, kuna tahan olla osa positiivsest muutusest, mis võib juhtuda inimeste elus. Kuid ma usun, et see peab kogukonnas eksisteerima, kuna kogukonnas on inimesi. Meile teeb haiget, me elame läbi palju kriise, raskusi, eluperioode ja me pole selle vastu immuunsed. Ja nii et mulle meeldib, et WordPress on teinud erilisi jõupingutusi WordPressi kogukonna liikmete abistamiseks, eriti vaimse tervisega.

Milliseid veebiressursse soovitaksite kellelegi, kes tegeleb vaimse tervise probleemidega üksinduses?

Suurim asi, mida ma ütleksin, on ettevaatlik sotsiaalmeedias. Ma ei usu, et see oleks õige koht paranemise leidmiseks. Ehkki jagan oma lugu avalikult, on selle otsene eesmärk häbimärgistamine lõpetada ja luba saada ning inimesed vabastada, et nad saaksid eraviisiliselt tuge ja abi otsida. Ja muide, ma räägin teile lugu, mis juhtus aastaid tagasi, mitte minu praeguse päeva võitlus, see on suur nüanss. Nii et ole ettevaatlik. Ma ei usu, et leiate paranemist sotsiaalmeedia kaudu. Arvan, et leiate tervendamise inimeste ja inimeste kaudu, kes hoolivad ja usaldavad ja armastavad teid privaatselt ja litsentseeritud professionaalsete nõustajate kaudu.

Usun, et oleme mõeldud ja ehitatud elama koos kogukonnas, mitte eraldatult. Ja ma armastan oma üksindust, ärge mind valesti ajage. Kuid usun põhimõtteliselt, et oleme üles ehitatud kogukonnale, selleks, et olla inimeste ümber. Vajame inimlikku suhtlemist, inimlikku puudutust, inimlikku vestlust. Keegi, kes hoolib meist ja sellest, mida me läbi elame ja on kohal, kui meile haiget tehakse.

WP&UP on üks ressurss, mida ma soovitaksin.

Cory Miller tänapäeval – jooksmine, digitaalne turundus ja nõustamine

Ütlesite hiljuti, "Mul pole hobisid, hobi on äri." Kas arvate, et see on see, mis määratleb ettevõtja??

Ma ei usu. Ma ütlen lihtsalt, et see on minu konkreetne asi, ja ma ei usu, et see on muide alati hea olnud. Juhtusin just leidma see vinge videomäng, parim videomäng, mida ma kunagi mängida oskasin, ja mida kutsuti ettevõtluseks ning armastasin seda mängu mängida. Harrastuste puudumise negatiivne külg on aga see, kui läbite ülemineku, nagu mul on konkreetselt oma alustava lapse müümine, ja raskused, et seda enam ei ole..

Olen väga veendunud, et mitmekesistan teie identiteeti ja mitmekesistate viise, kuidas leiate oma elus väärtust. Kui mul oleks olnud midagi kõrvalettevõtte taolist või isegi päris suur hobi, millesse hüpata, kui ettevõttest lahkuksin, oleks see minu jaoks parem olnud.

Hobi, mis mul praegu on, nimetatakse treeninguks. Jooksmine – ma leidsin selle kaks aastat tagasi. See aitab mu vaimset tervist, aitab mu tuju, aitab mu vaimu.

Kuidas kirjeldaksite tööd, mida praegu teete? Kes on need inimesed, kellele võiks teiega koos töötamine kõige rohkem kasu tuua?

Leader.team minu partner Jeff ja mina aitame väikestel rühmadel aidata juhtidel õppida ja kasvada. Me koondame eakaaslastest juhid väikesesse rühma, mis toimub võrgus Zoomi kaudu kord kuus 90 minuti jooksul. Nii Jeff kui ka mina oleme üheksa aastat kuulunud sarnastesse rühmadesse. See on, kuidas me kohtusime, kuidas meist said kallid sõbrad ja nüüd ka partnerid. Ja nii oleme võtnud selle võlu kõige paremini ära ja loonud tõeliselt ainulaadse formaadi noortele juhtidele, kes soovivad üksteiselt õppida ja kasvada.

Teine ilmub üsna pea, see on Digiturunduse köök minu kalli sõbra Rebecca Gilliga. Ta on SEO ekspert juba üle 11 aasta. Üks asi, millele ma keskendusin lisaks tootele, oli turundus, täpsemalt sisu ja e-posti turundus. Nii et me teeme paarid, et pakkuda varsti kursus. Võite registreeruda ja meil on seal suurepärane kogukond, mis saab olema fantastiline. Seega on need kaks projekti minu elus praegu kaks suurt.

Kas osalete endiselt WordCampsis? Kas kavatsete oma konsultatsiooniettevõttega WordPressi kogukonnast kaugemale jõuda??

Käisin just oma selle aasta esimesel WordCampil, WC Dallas Fort Worthis. Olen viimase 11–12 aasta jooksul käinud ilmselt 50 WordCampis. Nüüd ei ole mul vaja ega pea minema veel rohkem suhteid looma, see ei kuulu praegu põhiosa. Kui mulle aga sõna palutakse, armastan ma sellest osa võtta. Tahan öelda, et armastan alati WordPressi või olen alati osa WordPressi kogukonnast, kuid jah, ma laienen nüüd ja asjad, mida ma praegu proovida saan, kehtivad ka WordPressist kaugemale.

Kui heaolu on kõik, siis on oluline, mis on personaalse treeneri väärtus, mis terapeudi väärtust lisab?

Usun, et osa terapeudi rollist on suunatud minevikku. Näha, kas teie minevikus on trauma, ja tervendada mõnda minevikku, mis mõjutab teid praegu ja tulevikus. Professionaalsed nõustajad on absoluutselt võti. Ma arvan, et see on üks osa võrrandist.

Teine osa, mida te mainisite, on minu arvates nii vinge, on isiklik treener. Mul on olnud eelmine aasta isiklik treener. Treener vaatab koos teiega tulevikku, aitab teil selge ja enesekindlana jõuda sinna, kuhu proovite minna, ja teeb selles osas suuri edusamme. Treener on see, mis ootab teid ees, kuhu soovite jõuda. Minu treeneri nimi on Kelly ja ta on fantastiline. Aidates mul asju läbi mõelda, laskma kellelgi asju maha tõmmata ja esitama väljakutse mulle, kus mind on vaja väljakutsuda, toetab ja julgustab mind, kus mind tuleb toetada ja julgustada. Ütlesin teisel päeval kellelegi, et kui mul oleks maailma jaoks midagi, oleks see kaks asja: juurdepääs treenerile ja juurdepääs nõustajale.

See on meie Cory Milleri intervjuu kohta. Kas on midagi, mida soovite temalt küsida? Kes teab, võib ta tulla tagasi ja vastata teie kommentaaridele. Täname, et lugesite!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map