6 parimat Maci klaviatuuri, mida raha saab 2020. aastal osta (võrrelda ja testida)

Kas otsite parimat saadaolevat Maci klaviatuuri? Oled õiges kohas! Selles voorus lähen läbi kuus parimat Maci klaviatuuri, mida turg pakub, ja võrdlen neid põhjalikult. Kuid oodake, miks kuulake seda kutti (mind), kui neil on pistmist Maci klaviatuuridega?


Noh, alustajate jaoks võib mul olla kerge klaviatuuri sõltuvus. Olen testinud põhimõtteliselt kõiki turul olevaid elujõulisi Maci klaviatuure. Olgu, võib-olla mitte igaüks, vaid lihtsalt selleks, et teile idee anda …

Otsite parimat Maci klaviatuuri

Parima Maci klaviatuuri leidmine on olnud minu isiklik missioon sellest ajast, kui ma vahetasin arvutilt Macile. Sain kiiresti teada, et klaviatuuri saamine Maciga sujuvaks koostööks ei ole alati nii lihtne ja mõned klaviatuurid on ülesande täitmiseks vaid osaliselt täidetud. Kahjuks pole varjuküljed sellised, mida tootjatele meeldib karbil nimetada.

Siin tuleb mängu järgmine voor ja võrdlus. Järgnevas loendis on kuus parimat Maci klaviatuuri, nende plussid ja miinused, hinnad ja üldmuljed pärast vähemalt ühe kuu kasutamist.

Pole aega lugeda? Siin on minu parimad näited parimate Maci klaviatuuride kohta:

�� Toimetaja valik:

Logitech MX võtmed

parimad mac-klaviatuurid nr 1: logitech mx-klahvid

Logitech on brändi, kui soovite kvaliteetset klaviatuuri. Pole tähtis, mis seade teil on, selle jaoks leiate tipptehnoloogia klaviatuuri Logitechi kataloogist. Pole üllatav, et Logitech teeb suurepäraseid klaviatuure ka Maci jaoks.

MX-klahvid on suurepärane universaalne klaviatuur, mis annab teile kõik vajalikud funktsioonid ja töötab teie Maciga veatult. Lisaks saate selle siduda kuni kolme seadmega (toetab Mac, PC, iOS, Android).

See on madala profiiliga, kuid pakub siiski korralikku võtmereisi, mis teeb selle kirjutamise väga nauditavaks. Funktsiooniklahvide käitumise konfigureerimiseks saate kasutada ka tarkvara Logitech Options – ja saate neid klahve isegi rakendusepõhiselt kohandada (see tähendab, et nad saavad Chrome’is või Photoshopis teha midagi muud).

Kõik selle hinnaga 100 dollarit. Tõenäoliselt parim 100 dollarit, mida saate kulutada alternatiivse klaviatuuri jaoks Maci jaoks, ja tõenäoliselt viimane klaviatuur, mida te üldse vajate.

�� Eelarve valik:

Keychron K2

parimad mac-klaviatuurid nr 2: klahvid

Keychron on tuntud oma suurepärase kvaliteediga klaviatuuride poolest, olles samas ka väga taskukohased. Pealegi muudab see mehaanilise klaviatuurina veelgi paremaks! Ainult 74 dollari eest ei leia te sealt paremat klaviatuuri.

Samuti võimaldab Keychron teil klaviatuuri kohandada, valides soovitud mehaanilise lüliti tüübi ja taustvalgustuse värvi.

See töötab nii Bluetoothi ​​kui kaabli abil, mis tähendab, et te ei pea muretsema, et mahl otsa saab. Mitte nii, et peaksite niikuinii hakkama saama, kuna selle aku kestvus on üks kuu.

Viimaseks saab seda siduda kuni kolme seadmega ja see töötab nii Macis kui ka PC-s.

⭐ Austatud märkus:

Satechi alumiiniumist Bluetooth-klaviatuur

satechi

80 dollarise hinnaga on see veel üks väga huvitav klaviatuur, mis proovib tuua välja parimad omadused Logitechi klaviatuuridelt ja Apple’i enda Magic Keyboardilt.

Tippimiskogemus on väga sarnane võluklaviatuuri omaga, kuid klahvide liikumist on pisut rohkem, muutes selle pisut mugavamaks. Klahvide vahe on Logitechi toodetega sarnane, mis aitab veelgi vältida juhuslikke klahvivajutusi.

Tootmise mõttes on see valmistatud alumiiniumist ja näeb välja väga vastupidav. Kindlasti tunneb see esmaklassilist toodet. Ainus negatiivne külg; funktsiooniklahve ei saa konfigureerida.

80 dollari eest on see kindlasti Maci klaviatuur, mida peaksite arvestama.

Mida peate teadma enne oma parima Maci klaviatuuri otsimist

Kõik klaviatuurid pole loodud sarnaselt – seda võite arvatavasti oodata. Kuid mõned tegurid muudavad parimate Maci klaviatuuride otsimise pisut teistsuguseks kui näiteks Windowsi personaalarvuti jaoks parima klaviatuuri otsimine.

Jahtimisel tuleb tähelepanu pöörata järgmisele:

macOS-süsteemi tugi

Esimene asi, mida teie klaviatuur hädasti vajab, on Maci loomuliku klaviatuuri paigutuse ja funktsioonide tugi.

Näiteks Apple’i enda klaviatuuridel on järgmised klahvid:

mac juhtklahvid

Igaüks teeb teatud asja. Siin on ekraani heleduse juhtimine, Launchpadi juurdepääs, Mission Control ja kõikvõimalikud muud toredad asjad.

Lisaks saate seadetes valida, kas soovite neid nuppe kasutada või lülitada need funktsiooniklahvide F1-Fn klassikalisele komplektile.

seaded

Kui teie klaviatuur neid ei toeta, ei pruugi te võib-olla valida, kuidas soovite funktsiooniklahve üldse kasutada.

Siis on seal CMD-võti. Kui kasutate klaviatuuri, mis on mõeldud peamiselt personaalarvutite jaoks, ei pea teil seal olema õiget klahvikatet – ja see tuleb ka valesse kohta (täpsemalt allpool).

Lühidalt – veenduge, et klaviatuur, mida soovite mõelda, on varustatud täieliku Maci toega või tootja enda tarkvaraga, et klaviatuur oleks täielikult toetatud. Näiteks Logitech pakub sellist tarkvara Maci kasutajatele, kuid mitte kõik tootjad seda ei tee.

Maci klaviatuurikaaned

Kõigi macOS-funktsioonide kasutamine oma klaviatuuriga on üks asi, kuid tõenäoliselt soovite, et ka natiivne klaviatuuri prinditaks sinna.

Olgem ausad; olete lülitanud Macile, et teid ei sunnita siis vaatama klaviatuuri Windowsi logot.

Lisateavet leiate allolevate KKK-jaotiste alt.

Maci paigutus

Kui teie klaviatuuril pole kaasasolevat Maci paigutust, on peamine erinevus see, et vasak vasak CMD klahv ja vasak vasakpoolne alt / opt klahv lülitatakse.

Maci jaoks loodud klaviatuuridel on õige paigutus.

Lisateavet leiate allolevate KKK-jaotiste alt.

Usaldusväärne ühendus

USB-kaabel on kõige usaldusväärsem ühendus.

Kui te pole kaablite austaja, töötab Apple’i enda Magic Keyboardi Bluetooth-ühendus hästi. Teiste tootjate Bluetooth-ühendused võivad olla keerulised.

Logitechi toodetel on oma pistik, mis on raadiopõhine. Kasutage seda Bluetoothi ​​asemel Mac-arvutiga. See on palju usaldusväärsem.

Numbripadi või ei?

Numbripaneelidega klaviatuurid on suuremad. Kuid ka numbripatjad on omamoodi käepärased, nii et neist lahti saamine pole alati võimalus.

See kõik kõlab ilmselgelt, kuid pidage seda klaviatuuri valimisel alati meeles. Te ei soovi imestada, kui klaviatuur kohale jõuab.

Mehaaniline või ei?

Mehaanilised klaviatuurid on tänapäeval kõik raevunud. Lõppkokkuvõttes jääb teie valik. Ainus negatiivne külg on see, et turul on väga vähe mehaanilisi klaviatuure, mis on spetsiaalselt Maci jaoks loodud.

Lisateavet leiate allolevate KKK-jaotiste alt.

Maagiline klaviatuur või ei?

Apple’i enda loodud Magic Keyboard on parimate Mac-klaviatuuride IMO esikolmikus. See on lihtsalt väga hea ja töötab teie Maciga ilma tõrgeteta.

Kui see oli teie masinaga kaasas, kuid te pole sellele veel head tööd andnud, siis ärge ostke vähemalt paar kuud teist klaviatuuri. Testige võluklaviatuuri välja. Võite lõpuks seda armastada.

Kuus parimat testitud Maci klaviatuuri

Jagasin nimekirja kahte kategooriasse:

 • madala profiiliga klaviatuurid
 • mehaanilised klaviatuurid

Ehkki oleksin võinud kategooriad muuta näiteks juhtmega või traadita või Mac-i ja mitme opsüsteemiga klaviatuurideks, otsustasin siiski keskenduda klaviatuuri all olevale mehhanismile – kuna just see teeb klaviatuuriga suheldes kõige rohkem vahet,.

1. kategooria: parimad madala profiiliga Mac-klaviatuurid

Logitech Craft või Logitech MX võtmed

parimad Mac-klaviatuurid: Logitech käsitöö

# Juhtmeta
# Mitme OS
# Mitme seadmega

Craft ja MX-klahvid on põhimõtteliselt samad klaviatuurid, millel on ainult üks erinevus. Käsitööl on see:

kroon

See on kuplikujuline ketas (nn kroon), mida saab kaardistada igasuguste erinevate asjade tegemiseks. Kõik muu – võtmemehhanism, võtmekapid ja paigutus on samad.

Kõigil Logitechi klaviatuuridel on kaasas Logitechi enda seadistustarkvara. Seal leiate palju huvitavaid võimalusi, lubades teil kontrollida, mida iga funktsiooniklahv teeb, lisaks sellele, mida soovite kroonil teha.

Kroonist rääkides saate seda kasutada, tehes ühe kolmest toimingust:

kroonivõimalused

Neid saab vabalt konfigureerida, kuid vaikimisi on see, mida näete ülaltoodud ekraanipildil.

Mis kõige parem, saate krooni ja kõiki funktsiooniklahve konfigureerida rakendusepõhiselt. Nii saate lasta kroonil teha midagi muud Chrome’i ja macOS-i kasutajaliidese vahel. See avab palju võimalusi ka siis, kui kasutate palju tööriistu nagu Sketch või Adobe XD.

Tagasi klahvide juurde ja kuidas need töötavad. Võtme liigutamine on korralik, annab teile mõnusa tunde ega sega teid segamini, kas klahvi on vajutatud või mitte. Igal võtmel on ka kena taane. See aitab vältida juhuslikke klahvivajutusi – klahvi keskpunkti leiate alati hõlpsalt.

�� Hind

Logitechi käsitöö: 199 dollarit
Logitech MX võtmed: 100 dollarit

Aku eluiga

Aku on 1500 mAh. Minu kogemuste kohaselt ei pea te seni, kuni te öösel selle välja lülitate, laadima seda rohkem kui üks kord kuus.

Plussid

 • Saab siduda kuni kolme seadmega korraga. See tähendab, et te ei pea iga kord seadme vahetamisel klaviatuuri uuesti siduma.
 • Madala profiiliga, kuid pakub siiski korralikku võtmereisi, mis teeb kirjutamise kenaks.
 • Konfigureeritavad funktsiooniklahvid ja kroon on lööklaine.
 • Logitechi valikud – klaviatuuriga kaasas olev juhttarkvara võimaldab teil kõike hõlpsalt konfigureerida.
 • Hea aku tööiga.

�� miinused

 • Kirjutamisasendit ei saa reguleerida.
 • Ühendage see Logitechi ühendava pistiku kaudu. Kui kasutate Bluetoothi, võib teil tekkida mõni ühendusprobleeme.

⚙️ Andmed:

Käsitöö

 • Kõrgus x laius x sügavus: 32 mm x 430 mm x 149 mm
 • Kaal: 960 g
 • Ühenduse tugi: Logitech Unifying 2,4 GHz traadita tehnoloogia, Bluetooth Low Energy tehnoloogia
 • Tarkvara tugi: Logitechi suvandid opsüsteemis Mac OS 10.11 ja uuemates versioonides

MX-klahvid

 • Kõrgus x laius x sügavus: 20,5 mm x 430 mm x 131,63 mm
 • Kaal: 810 g
 • Ühenduse tugi: Logitech Unifying 2,4 GHz traadita tehnoloogia, Bluetooth Low Energy tehnoloogia
 • Tarkvara tugi: Logitechi suvandid opsüsteemis Mac OS 10.11 ja uuemates versioonides

�� Tootegalerii:

logitech käsitöö 2

logitech käsitöö 3

logitech käsitöö 4

logitech käsitöö 5

logitech käsitöö 6

⭐ Kohtuotsus

Minu jaoks on see parim võimalik klaviatuur Maci jaoks. See on väga kohandatav, aku kestab kaua, see on usaldusväärne ja esteetiline on kooskõlas ka teiste Apple’i toodetega. Kui soovite krooni, hankige Käsitöö. Kui ei, siis hankige MX-võtmed. Ja ilmselgelt on teguriks ka hind. Käsitöö on kaks korda kallim kui MX-võtmed.

Apple Magic klaviatuur

parimad Mac-klaviatuurid: maagiline klaviatuur

# Juhtmeta
# Mac-emakeel

Kas me tõesti ei saaks seda loetleda? See on turul kõige kompaktsem, puhtama väljanägemisega ja kõige ühilduvam Mac-i klaviatuur.

Klaviatuuri praegusel põlvkonnal on täiustatud käärvõtmete mehhanism. Võrreldes eelmise põlvkonnaga on klahvi liikumine väiksem ja klahvide vahel on pisut vähem ruumi. Üldiselt on natuke lihtsam juhuslikult teistele klahvidele lüüa.

Kujunduslikult on see ilus toode. See on libe, lihtne, minimalistlik ja teeb kõik, mida enamik kasutajaid sooviks.

Sellegipoolest ei paku see palju kohandamist. Ainus, mida saate teha, on otsustada, kas soovite kasutada funktsiooniklahve standardklahvide või Mac-liidese klahvidena.

Samuti on Magic-klaviatuuril märkimisväärselt väiksem jalajälg kui ühelgi teisel selle loendi klaviatuuril.

Saadaval on kaks versiooni: numbripaneeliga ja ilma.

�� Hind

Apple Magic klaviatuur: 99 dollarit ja 129 dollarit (numbripaneeliga)

Aku eluiga

Aku on 2980 mAh. Isiklikult arvan siiski, et pärast seda, kui ma selle sain, laadisin selle vaid kaks korda. Näib, et see ei kasuta üldse elektrit. ��‍♂️

Plussid

 • See on Apple’i ametlik klaviatuur, nii et see peab Maciga hästi hakkama saama.
 • Väike, kompaktne, ülimalt minimaalne.
 • Madala võtmega reisimine, kui teile meeldib selline asi.
 • Suurepärane aku tööaeg.

�� miinused

 • Ainult minimaalne kohandamine on saadaval.
 • Jällegi, vähese tähtsusega reisimine, kui teile selline asi ei meeldi.
 • Ei ole reguleeritav.

⚙️ Andmed:

 • Kõrgus x laius x sügavus:
  • Maagiline klaviatuur: 0,16–0,43 tolli (0,41–1,09 cm) x 10,98 tolli (27,9 cm) x 4,52 tolli (11,49 cm)
  • Numbriklahvistikuga võluklaviatuur: 0,16–0,43 tolli (0,41–1,09 cm) x 16,48 tolli (27,9 cm) x 4,52 tolli (11,49 cm)
 • Kaal:
  • Maagiline klaviatuur: 231 g
  • Numbriklahvistikuga võluklaviatuur: 390 g
 • Ühenduvus Bluetooth 3.0 + EDR ja välklambi pordi kaudu

�� Tootegalerii:

maagiline klaviatuur 2

maagiline klaviatuur 3

maagiline klaviatuur 4

maagiline klaviatuur 5

maagiline klaviatuur 6

maagiline klaviatuur 7

⭐ Kohtuotsus

See on madala profiiliga kategoorias paremuselt teine ​​klaviatuur. See näeb välja tõesti puhas, pakub pikka akukestvust ja töötab teie Maciga karbis. Konfiguratsiooni pole vaja. Kasutage seda, kui te ei pea silmas kohandamisvõimaluste puudumist või madala sõidu kiirust.

Logitech K750 Solar Mac

parimad Mac-klaviatuurid: logitech k750

# Juhtmeta
# Mac-emakeel

Ausalt öeldes oleks K750 Solar selles loendis kõrgem olnud, kui seda oleks lihtsam osta ja kui Logitech värskendaks disainilahendust alates ajast, kui see esimest korda turule toodi 2011. aastal (ma arvan).

Kuigi mõnes riigis leiate seda klaviatuuri endiselt kauplustest ja Amazonist, on see üks Logitechi vanemaid tooteid. Ma pole kindel, kas seda lihtsalt enam ei reklaamita või toodetakse seda täielikult.

Klaviatuur ise on üsna ainulaadne kahel viisil:

Esiteks on see päikeseenergiaga. See riba teebki seda:

logitech k750 2

Teiseks on see tõesti väheprofiilne – asetub lauale tasaselt. See pole nurga all ega midagi. Samal ajal on olemas need jalad, mida saate kasutada klaviatuuri enda poole kallutamiseks.

Klahvid on kenasti paigutatud ja nende vahel on palju ruumi. See piirab juhusliku vajutamise miinimumini. Võtmereis on kena, kuid võrreldes Logitechi moodsamate toodetega on liikumine pisut rafineerimata.

Konfiguratsiooni osas klaviatuur kahjuks ei tööta Logitechi uusima tarkvaraga. Ainus, mida saate seada, on see, kuidas funktsiooniklahvid töötavad. Ja isegi see on saadaval ainult Logitechi teise (arvatavasti) vanema tarkvara kaudu, mille nimi on Logitechi juhtimiskeskus.

logitechi juhtimiskeskus

�� Hind

Logitech K750 Solar Mac: 60–70 dollarit

Aku eluiga

Noh, päikese käes olemine tähendab, et te ei pea seda üldse laadima. See lihtsalt töötab. Sellegipoolest oli mul oma arvutile veel üks selle klaviatuuri versioon ja see otsustas surra pärast seda, kui ma arvasin, et see on olnud 3-4 aastat vana. Ikka üsna hea traadita klaviatuuri jaoks, mida pole vaja laadida.

Plussid

 • Te ei pea seda kunagi laadima!
 • Lamab laual.
 • Reguleeritav.
 • Piisav võtme liikumine ja klahvide suur eraldus.
 • Libe ja nägus.

�� miinused

 • Ei tööta uue Logitechi tarkvaraga.
 • Ainult minimaalne kohandamine on saadaval.
 • Raskesti kättesaadav.

⚙️ Andmed:

 • Kõrgus x laius x sügavus: 10 mm x 431 mm x 156 mm
 • Ühenduse tugi: Logitech Unifying 2,4 GHz traadita tehnoloogia
 • Nõuded: Mac OS® X 10.5 või uuem, USB-port, päikesevalgusest tulenev valgusallikas ja / või sisevalgustus

�� Tootegalerii:

logitech k750 3

logitech k750 4

logitech k750 5

logitech k750 6

⭐ Kohtuotsus

Üldiselt on see suurepärane klaviatuur. Mulle meeldib see isegi paremini kui ametlik võluklaviatuur, kuid ma lihtsalt ei saa seda kõrgemale paigutada, kuna see on vanem toode. Peamine asi, mis sellel vaja on, on päikesefunktsioon – seega saate traadita klaviatuuri, mida te ei pea üldse laadima. See on ka teiste toodetega võrreldes üsna odav. Kui leiate selle, hankige see!

Satechi alumiiniumist Bluetooth-klaviatuur

parimad Mac-klaviatuurid: satechi

# Juhtmeta
# Mac-emakeel
# Mitme seadmega

Satechi on Maci aksessuaaride turul tuntud mängija. Nad pakuvad jaotureid, aluseid, laadijaid, hiiri ja ka klaviatuure.

Satechi Aluminium Bluetoothi ​​klaviatuur sarnaneb paari klaviatuuriga, mida ma juba eespool testisin. Sellel on klahvide vahel sarnane vahe nagu Logitech K750 Solaril. Klahvide taanded on sarnased Logitech Craftiga leitavatele ja sisestuskogemus on väga sarnane võluklaviatuuriga, ainult klahvide liikumine on suurem.

Tootmise mõttes on see valmistatud alumiiniumist ja näeb välja väga vastupidav. Kindlasti tunneb see esmaklassilist toodet.

Nagu ma mainisin, on kirjutamiskogemus sarnane võluklaviatuuri omaga, kuid suurema klahvireisiga. Klahvid on väga kerged, mis võib olla midagi, mis teile meeldib.

Samuti saate selle siduda kuni kolme seadmega.

Minu jaoks on peamine negatiivne külg see, et te ei saa seda klaviatuuri kuidagi kohandada. Te ei saa isegi funktsiooniklahvide käitumist muuta. Minu jaoks on see tõeline tehingute murdja, kuna mul on seal kaardistatud erinevad makrod. Kui see pole teie jaoks nii suur asi, siis on teil selle klaviatuuriga tore veeta.

�� Hind

Satechi alumiiniumist Bluetooth-klaviatuur: 80 dollarit

Aku eluiga

Satechi sõnul on nende klaviatuuril piisavalt aku, et laadimiste vaheline katkematu tööaeg oleks kuni 80 tundi. Mitte nii suurepärane, aga ka mitte traagiline.

Plussid

 • Ehituse kvaliteet on suurepärane.
 • Toetab korraga kuni kolme seadet.
 • Tal on kohandatud võtmed ekraanipiltide tegemiseks ja kopeerimiseks & kleepimine.
 • Tippimiskogemus on suurepärane, klahvid on kerged, kuid mugavuse tagamiseks on reisimiseks piisavalt ruumi.

�� miinused

 • Pole iseenesest reguleeritav, kuid need kleepuvad kaitserauad saate siiski kätte.
 • Kohandamist pole saadaval ja te ei saa isegi funktsiooniklahvide toimimist seada.

⚙️ Andmed:

 • Kõrgus x laius x sügavus: 17 x 4,7 x 0,4 tolli
 • Kaal: 500 g

�� Tootegalerii:

satechi 2

satechi 3

satechi 4

satechi 5

satechi 6

⭐ Kohtuotsus

Minu jaoks oleks see võib-olla kahel kohal, kui mitte kohandamise puudumise tõttu. Sellel klaviatuuril kirjutamine tundub suurepärane, klahvid on hästi eraldatud ja see näeb välja otse teie Apple’i toodete kõrval asuval töölaual.

2. kategooria: mehaanilised klaviatuurid Maci jaoks

See, kuidas ma Mac’i mehaanilisi klaviatuure vaatan, on väga sarnane, kuid ühe võtme erinevusega:

Ma ei kavatse veeta nii palju aega klahvireisidest ja sellest, kuidas klahvid kirjutades end tunnevad. Kõik sõltub klahvilülitite täpsest mudelist, mille valite klaviatuuri ostmisel. Enamik mehaanilisi klaviatuure annab teile mõned võimalused, nii et saate alati minna täpse lüliti abil, mis teie jaoks kõige paremini sobib.

Keychron K2 ja K4

parimad Mac-klaviatuurid: klahvid

# Juhtmeta
#Ühendatud
# Mitme OS
# Mitme seadmega

Kui olete kunagi proovinud Google’i jaoks mehaanilisi klaviatuure Macile, olete märganud, et seal pole tegelikult nii palju valikuvõimalusi.

Miskipärast ei paista Mac-kasutajad üldiselt mehaaniliste klaviatuuride eest nii palju hoolivat kui arvuti kasutajad.

Sellegipoolest on sobivaid võimalusi veel rohkem kui paar.

Keychroni klaviatuurid on suurepärased näited kvaliteetsetest mehaanilistest klaviatuuridest Maci jaoks. Siin on kaks peamist mudelit, millest arutame: Keychron K2 ja Keychron K4.

Funktsioonid on mõlemal klaviatuuril samad, peamine erinevus on suurus. Lisaks on K4-l kaasas ka numbripadi.

Keychrons’i peamine tugevus on see, et saate oma klaviatuuri üsna ulatuslikult kohandada enne selle ostmist. Võite valida paljude mehaaniliste lülitite (sealhulgas ka optiliste lülitite) hulgast. Saate valida, kas soovite valget või RGB-taustavalgust. Ja võite tellida ka kohandatud võtmekaaneid.

Klaviatuurid ühilduvad Maci ja personaalarvutiga ning neid saab ühendada nii Bluetoothi ​​kui ka USB-kaabli abil (sama klaviatuuri mudel, te ei pea valima Bluetoothi ​​ja kaabelklaviatuuri vahel).

Mis puutub tarkvara kohandamisse, siis jällegi pole neid nii palju saadaval. MacOS-i seadete paneeli kaudu saate valida ainult selle, kuidas funktsiooniklahvid käituvad.

Kuid peate mängima taustvalgustusega. Taustvalgustuse järjestuste juhtimiseks on klaviatuuril eraldi klahv. See on omamoodi lõbus.

Siin on demo:

Klahvid on natuke tihedalt pakitud, kuid nende vahel on siiski piisavalt ruumi, et vältida juhuslikke vajutusi. Kuid ikkagi mitte selles osas, mida saate mõne teise klaviatuuri abil siin.

�� Hind

Keychron K2: 74 dollarit
Keychron K4: 79 dollarit

Aku eluiga

Aku eluiga on üle väga hea. K2-de ja K4-de aku maht on 4000 mAh, mis on enam kui kahekordne, kui saate Logitech Craftilt. Saate seda kasutada rohkem kui kuu ühe laadimisega, kui taustvalgus on sisse lülitatud.

Plussid

 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.
 • Kohandatav riistvara. Võite valida soovitud klahvilülitid.
 • Üldiselt hästi valmistatud toode on esmaklassilise ilme ja originaalse väljanägemisega.
 • Suurepärane aku tööaeg.
 • Töötab Bluetoothi ​​ja kaabli kaudu.
 • Saab siduda kuni kolme seadmega ja töötab nii Macis kui ka PC-s.
 • Hind on mehaanilise klaviatuuri jaoks väga atraktiivne.

�� miinused

 • K4 klaviatuuripaigutus võib olla segane. Eriti nooleklahvide paigutus. Võib-olla peate sellega harjuma ja see maksab teile kindlasti mõned juhuslikud klahvivajutused.
 • Klahvide plastik võiks vähemalt minu arvates parem olla.
 • See on üsna pikk, mis võib olla mõne kasutaja jaoks problemaatiline.

⚙️ Andmed:

K2

 • Kõrgus x laius x sügavus: 313 x 123 x 38,5 mm
 • Kaal: 875 g
 • Klahvlülitid saadaval: Gateroni sinised / punased / pruunid lülitid
 • Aku: 4000 mAh laetav li-polümeer aku

K4

 • Kõrgus x laius x sügavus: 371 x 124 x 38 mm
 • Kaal: 773 g
 • Klahvlülitid on saadaval: Gateroni sinised / punased / pruunid / kollased lülitid, optilised sinised / punased lülitid
 • Aku: 4000 mAh laetav li-polümeer aku

�� Tootegalerii:

klahv 2

klahvid 3

klahvid 4

klahvid 5

klahvid 6

⭐ Kohtuotsus

Üldiselt on see parim mehaaniline klaviatuur, mida Macile osta saate. Ma räägin nii K2-st kui ka K4-st. Enne riistvara ostmist saate oma riistvara kohandada (valige lüliti tüüp, taustvalgustuse värv). K2 on väiksem numbriklahvita mudel. K4-l on numbriklahv, kuid see on siiski väga tihedalt pakitud, mis muudab jalajälje väiksemaks kui täissuuruses klaviatuurid koos eraldi numbripaneelidega.

Azio MK MAC BT / USB

parimad Mac-klaviatuurid: azio

# Juhtmeta
# Mac-emakeel

Uuenda. Näib, et Azio lõpetas oma klaviatuuri Bluetooth-versiooni pakkumise. Nüüd on saadaval ainult USB-versioon. Hind jääb samaks.

Azio MK MAC USB on veel üks suurepärane mehaaniline klaviatuur teie Maci jaoks. Kujunduslikult on see pisut erinev Keychroni toodetest – olles valdavalt valge, võrreldes Keychroni tumedate värviskeemidega.

Ehituse kvaliteet on suurepärane, seal on alumiiniumviimistlus (pealmine kiht) ja võtmekorgid ise on valmistatud kvaliteetsest plastmaterjalist. Värv on ka täpiline valge, mis sobib õuna esteetikaga.

Kahjuks on klaviatuuril ainult ühte tüüpi lülitid, Kailh Browns.

Kohandamise mõttes saate funktsioonide klahve kasutada ainult selles, kuidas soovite kasutada. Samuti on olemas helitugevuse reguleerimise ratas, mis töötab hästi. Kuid te ei saa ratta helitugevuse kontrollimiseks muud kohandada.

Klahvikaaned asuvad kõrgemal, kuid nende kuju peaks aitama vältida juhuslikke klahvivajutusi. Üldiselt ei saa siin nuriseda.

Azio MK MAC USB on kaasas eemaldatava peopesaga, mis on kena boonus.

�� Hind

Azio MK MAC USB: 100 dollarit

Aku eluiga

Azio hindab oma klaviatuuri ühe kuu kasutusajaga. Ma ütleksin, et see on õige, kuid võrreldes teiste selles loendis olevate klaviatuuridega ei ole aku võimsus vaid 250 mAh.

Plussid

 • Natiivne Macile.
 • Kujundus on hea.
 • Vastupidav ja hea ehituskvaliteediga.

�� miinused

 • Taustavalgust pole
 • Saadaval on ainult ühte tüüpi võtmelülitid.
 • Väga piiratud kohandamine.
 • Praegu on saadaval ainult juhtmega USB-versioon.

⚙️ Andmed:

 • Kõrgus x laius x sügavus: 445 x 137 x 35 mm (peopesa 445 x 18 x 64 mm)
 • Kaal: 1060 g
 • Lülitid saadaval: Kailh Brown
 • Aku: Li-ion 250 mAh

�� Tootegalerii:

asio 2

asio 3

asio 4

asio 5

asio 6

⭐ Kohtuotsus

Minu teine ​​parim valik mehaanilise klaviatuuri jaoks Maci jaoks. See on natuke kallim kui Keychrons, ei lase teil võtmelüliteid kohandada ja taustvalgustust pole. See tähendab, et kui olete valmis toote valge värvilahenduse jaoks ja arvate, et see sobib paremini teie seadistusega, siis otsige seda.

Kokkuvõte, milline neist parimatest Maci klaviatuuridest valida?

Esimene otsus, mille peate tegema, on see, kas soovite madala profiiliga või mehaanilist klaviatuuri. Kahjuks pole nende kahe kategooria hulgas ühtegi selget võitjat. Mõni inimene armastab oma mehaanilisi klaviatuure, teised aga eelistavad madala profiiliga ilmet.

�� Tutvuge alloleva KKK jaotisega, mis aitab teil aru saada, kas minna madala profiiliga või mehaanilise profiiliga.

Kui teil on hea idee, mida teie eelistada soovite "mehaaniline või mitte," siin on minu kirkad:

�� Toimetaja valik:

Logitech MX võtmed

parimad mac-klaviatuurid nr 1: logitech mx-klahvid

Logitech on brändi, kui soovite kvaliteetset klaviatuuri. Pole tähtis, mis seade teil on, selle jaoks leiate tipptehnoloogia klaviatuuri Logitechi kataloogist. Pole üllatav, et Logitech teeb suurepäraseid klaviatuure ka Maci jaoks.

MX-klahvid on suurepärane universaalne klaviatuur, mis annab teile kõik vajalikud funktsioonid ja töötab teie Maciga veatult. Lisaks saate selle siduda kuni kolme seadmega (toetab Mac, PC, iOS, Android).

See on madala profiiliga, kuid pakub siiski korralikku võtmereisi, mis teeb selle kirjutamise väga nauditavaks. Funktsiooniklahvide käitumise konfigureerimiseks saate kasutada ka tarkvara Logitech Options – ja saate neid klahve isegi rakendusepõhiselt kohandada (see tähendab, et nad saavad Chrome’is või Photoshopis teha midagi muud).

Kõik selle hinnaga 100 dollarit. Tõenäoliselt parim 100 dollarit, mida saate kulutada alternatiivse klaviatuuri jaoks Maci jaoks, ja tõenäoliselt viimane klaviatuur, mida te üldse vajate.

�� Eelarve valik:

Keychron K2

parimad mac-klaviatuurid nr 2: klahvid

Keychron on tuntud oma suurepärase kvaliteediga klaviatuuride poolest, olles samas ka väga taskukohased. Pealegi muudab see mehaanilise klaviatuurina veelgi paremaks! Ainult 74 dollari eest ei leia te sealt paremat klaviatuuri.

Samuti võimaldab Keychron teil klaviatuuri kohandada, valides soovitud mehaanilise lüliti tüübi ja taustvalgustuse värvi.

See töötab nii Bluetoothi ​​kui kaabli abil, mis tähendab, et te ei pea muretsema, et mahl otsa saab. Mitte nii, et peaksite niikuinii hakkama saama, kuna selle aku kestvus on üks kuu.

Viimaseks saab seda siduda kuni kolme seadmega ja see töötab nii Macis kui ka PC-s.

⭐ Austatud märkus:

Satechi alumiiniumist Bluetooth-klaviatuur

satechi

80 dollarise hinnaga on see veel üks väga huvitav klaviatuur, mis proovib tuua välja parimad omadused Logitechi klaviatuuridelt ja Apple’i enda Magic Keyboardilt.

Tippimiskogemus on väga sarnane võluklaviatuuri omaga, kuid klahvide liikumist on pisut rohkem, muutes selle pisut mugavamaks. Klahvide vahe on Logitechi toodetega sarnane, mis aitab veelgi vältida juhuslikke klahvivajutusi.

Tootmise mõttes on see valmistatud alumiiniumist ja näeb välja väga vastupidav. Kindlasti tunneb see esmaklassilist toodet. Ainus negatiivne külg; funktsiooniklahve ei saa konfigureerida.

80 dollari eest on see kindlasti Maci klaviatuur, mida peaksite arvestama.

Viimaseks on siin korduma kippuvad küsimused ja vastused parimate Maci klaviatuuride ja nende valimise teemadel:

KKK

Kas iga klaviatuur töötab minu Maciga?

Tehniliselt jah. See tähendab, et mis tahes klaviatuuri, mis teil on käepärast, saab ühendada Maciga ja muuta selle põhifunktsioonide komplekti töötavaks. See tähendab, et saate kirjutada tähemärke, kasutada enamikku funktsiooninuppe jne.

Mida te siiski ei saaks teha, on mõne keerukama funktsiooni kasutamine, näiteks ekraani timmimine, helitugevuse reguleerimine jne..

Kas arvuti klaviatuur töötab Macis?

See on põhimõtteliselt sama küsimus, mis eespool. Kuid siin on mõni nüanss.

Lühike vastus on jällegi jah; see töötab.

Aga! Hoiatus on selles, et teil pole mõnele klahvile prinditud Mac-i klaviatuuri prindipead. Kõige olulisem on see, et CMD-võtit pole (teil on selle asemel Windowsi-võti). Funktsiooniklahvidel pole ka Maci silte mission Controli, Launchpadi, ekraani heleduse ja muude asjade jaoks.

mac juhtklahvid

Samuti pole tavaline paigutus tavaliselt täpselt ühilduv Maci paigutusega. Peamiselt:

 • Maci paigutus on klaviatuuri vasakust servast: juhtklahv → alt / valikuklahv → CMD-klahv
 • personaalarvuti jaoks on see: juhtklahv → Windowsi klahv → alt-klahv

Vaikimisi saab teie Windowsi võtmeks CMD-võti.

Nii et klaviatuuri konverteerimiseks emakeelena kasutatavaks Mac-paigutuseks peate lülitama klahvikaaned vasaku alt ja Windowsi klahvi vahel ning seejärel need klahvid macOS-i sätetes ümber kujundama.

Funktsiooniklahvidega töötades võite ka komistada. Kuid see toimub klaviatuuri kohta klaviatuuri kohta.

Üldiselt on teie arvuti klaviatuuri haakimine Maci jaoks teie enda vastutusel. See töötab, kuid te ei pruugi kõiki funktsioone kasutada.

Kas peaksin mehaaniliseks minema??

Olen kindel, et olete kuulnud nendest mehaanilistest klaviatuuridest, mis on viimasel ajal eriti raevunud.

Mehaanilise klaviatuuri idee on selles, et sülearvutites kasutatava lihtsa membraani või käärlüliti mehhanismi asemel saate mehaanilise lüliti, mis on vedruga aktiveeritud.

Mõni inimene vannub absoluutselt oma mehaaniliste klaviatuuride taga ja ütleb, et need on parimad asjad, mis kunagi varem. Ainus probleem – kui olete Maci kasutaja – on see, et 100-protsendiliselt Maci emakeelena kasutatavat mehaanilist klaviatuuri otsides pole nii palju valikuid. Olen ülaltoodud postituses kahte näidanud, kuid see puudutab eelarve asju.

Kvaliteedilt mehaanilised lülitid ei ole tingimata paremad kui tavalised lülitid, kuid masinale tippimisel ja teie masinaga töötamisel annavad need teistsuguse tunde. Mõnele inimesele meeldib see, mõnele mitte. Olen sellega isiklikult aia peal.

Üldiselt saate teha järgmist:

 • kui teile meeldib madala klahviga reisimine (sarnaselt vaikeklaviatuuriga Magic Keyboard), hoidke mehaanilistest klaviatuuridest eemal
 • kui teile meeldib klahvide suure liikumisega reisil käia ja kui võtmelülitit vajutades puutetundlik tagasiside on, proovige mehaanilisi klaviatuure

Kas Macid töötavad Bluetooth-klaviatuuridega?

Jah. Kõigil tänapäevastel Macidel on Bluetooth-moodul ja nad saavad suhelda kõigi turul olevate Bluetooth-toega klaviatuuridega.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, saame selle eest komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map