50 populaarsemat ajaveebi WordPressi ja nende parimate postituste kohta

parimad WordPressi ajaveebid


Kas soovite oma teadmisi laiendada? See WordPressi käsitlevate parimate ajaveebide kogu ja nende kõige populaarsemad postitused aitavad teil leida kõige väärtuslikumaid ressursse WordPressi kogukonnas.

Selle loendi koostamise kriteeriumid olid keskenduda sisule, mis on kas saanud kõige rohkem liiklust (kui WordPressi blogija on neid andmeid jaganud), saanud kõige rohkem sotsiaalmeedia jagamisi või kutsunud esile kõige rohkem kommentaare.

Olgu, alustame (mitte mingis kindlas järjekorras)!

1. WP Newsify

WP Newsify avaldab segu WordPressi uudistest ja WordPressi juhenditest. Tavaliselt avaldavad nad kord nädalas.

2. Hüüdke mind valjusti

Shout Me Loud avaldab põhjalikke artikleid mitmesugustest teemadest, mis on seotud WordPressi ja ajaveebi kaudu raha teenimisega.

3. Teemagrill

Themegrill keskendub Best Of nimekirjadele. Kui otsite uusi pistikprogramme, teemasid või muid WordPressi tööriistu, leiate siit vajaliku teabe.

4. WinningWP

WinningWP koostab erinevate niššide parimate WordPressi saitide ja tööriistade loendeid. Samuti avaldavad nad mõnikord üksikasjalikke juhendeid WordPressi saidi käitamise erinevate aspektide kohta.

5. WPLeaderid

WPLeaders avaldab mitmesuguseid WordPressi juhendeid, keskendudes Best Of loenditele.

6. BeginDot

BeginDot avaldab WordPressi juhendeid mitmesugustel teemadel, keskendudes WordPressi saidi käitamise tehnilisele küljele.

7. WP Crafter

WP Crafter avaldab üksikasjalikud juhendid igasuguste WordPressi teemade kohta koos juhusliku tooteülevaate või Best Of roundup’iga.

8. WPKube

Väga tugev sait, kus on palju suurepäraseid ressursse. Lisaks nende lipulaeva sisule (lingitud allpool) leiate ka mitmesuguseid teemade, pistikprogrammide ja muude WordPressi saidi muutmise õpetusi.

9. DeveloperDrive

WordPressi ja selle võimaluste tehnilisem pilk. Külastage seda, et leida koodirikkaid õpetusi ja mitmeid suurepäraseid juhendeid, mis keerlevad ka muude veebitehnoloogiate (nt CSS, PHP jne) ümber..

10. WPMU DEV

WordPressi ajaveeb, mis on täis õpetusi ja näpunäiteid, paljud neist on suunatud algajatele. Nad õpetavad, kuidas teha oma märk WordPressi äriruumi, samuti pakuvad väga üksikasjalikke juhendeid WordPressi tehniliste aspektide kohta.

11. Elegantsete teemade ajaveeb

WordPressi ajaveeb, mis on rohkem orienteeritud WordPressiga seotud erinevatele turundusstrateegiatele, näiteks konkreetse külastajani jõudmine, jälgijate saamine sotsiaalmeedias või oskuste arendamine, mis muudavad teid efektiivsemaks blogijaks.

12. WP kõrts

WordPressi ajaveeb, mis põhineb uusimal WordPressi maailmas. Sellised asjad nagu tooted, teemad, pistikprogrammid ja palju muud. Samuti toob see teavet WordPressi kogukonna, kohtumiste ja intervjuude kohta.

13. WPLift

Kena ja isikupärase kujundusega ning hästi struktureeritud teabega WPLift annab teile kogu vajaliku teabe mitmesuguste WordPressiga seotud probleemide kohta. See hõlmab uusimaid värskendusi, pistikprogramme, teemasid ja jagab palju kasutatavaid näpunäiteid.

14. WPBeginner

See on asutatud 2009. aastal Syed Balkhi poolt. See on üks populaarseimaid blogisid algajatele. Kui teil on probleeme WordPressis kodeerimisega seotud konkreetse väljakutsega, leiate siit oma vastuse.

15. WPExplorer

Kui otsite usaldusväärseid allikaid kõigist WordPressiga seotud asjadest, on see tõenäoliselt teie jaoks ajaveeb. See keskendub pistikprogrammidele, teemadele ja ka koodirohketele õpetustele, kuidas WordPressis konkreetseid probleeme lahendada.

16. WPEka

Selles WordPressi ajaveebis jagatakse erinevaid WordPressi näpunäiteid, pakkumisi, teavet pistikprogrammide, teemade kohta ja õpetatakse teile ka oma WordPressi äri üles ehitama. Lisaks turundusnõuannetele hõlmavad need ka mitmesuguseid tehnilisi küsimusi.

17. WP linnapea

Üks vanimaid WordPressi ressursside saite, WP Mayor, asutas Jean Galea 2013. aastal. Spetsialiseerub WordPressi pistikprogrammidele, teemadele, ülevaadetele, õpetustele, uudistele, arvamuspostitustele ning ka mitmesugustele näpunäidetele oma WordPressi veebisaidi täiustamiseks..

18. WP Superstaarid

Nõuandeid, näpunäiteid ja õpetusi oma WordPressi veebisaidilt paremate tulemuste saamiseks. Leiate teavet pistikprogrammide, teemade, hostimise ja muu kohta.

19. ManageWP ajaveeb

Vladimir Prelovaci asutatud WordPressi ajaveeb loodi kasutajatele ja see jagab nõuandeid halduse, seire, varundamise, juurutamise, avaldamise, turbevahendite ja muude veebisaidiga seotud probleemide kohta.

20. JustWP

Selle WordPressi ajaveebi asutas Karan Chopra ja see pakub uudiseid teemade, pistikprogrammide, hostimise, pakkumiste ja lõikude kohta. Neil on eraldi kategooria graafika jaoks, kus nad jagavad Photoshopi näpunäiteid, taustapilte, pilte, ikoone, fonte ja palju muud.

21. WordPressi areenil

Dünaamiline ajaveeb WordPressi arendajatele ja disaineritele. See jagab teavet erinevates küsimustes, näiteks: kodeerimine, teemad, tööriistad, näpunäited, nipid, uudised, turundus ja palju muud.

22. Luksusblogide näpunäited

Tran Ngoc Tuan Anh on saidi autor (ta on olnud veebiarendaja kaheksa aastat) ning ta jagab oma teadmisi kogu maailmale, pakkudes näpunäiteid ja õpetusi, mida on lihtne lugeda ja rakendada.

23. WPAll klubi

Hiljuti käivitatud ajaveeb, mille eesmärk on tuua teile suur hulk ressursse. See sisaldab näpunäiteid mis tahes WordPressi teema kohta, alustades algajate õpetustest ja lõpetades SEO, kiiruse, turvalisuse, e-kaubanduse, ülevaadete, ringhäälingute jne.

24. Tom McFarlin

See on Tom McFarlini isiklik ajaveeb, kus ta õpetab WordPressi maailmast, annab ülevaate WordPressi professionaalsest arengust ja jagab muid näpunäiteid erinevates seotud küsimustes.

25. BobWP

Bob Dunn kirjeldab end õpetajana, avatud meelega, hea kuulajana ja sotsiaalmeedia veidrikuna. Selle ajaveebi kaudu soovib ta pakkuda abikätt alustajatele, pakkudes oma ressursse, et saaksite oma saiti õppida ja juhtida.

26. Tuts Plus

See on keeruline ajaveeb, mis koondab 18 780 õpetust ja ligi 500 videokursust paljudest piirkondadest, paljud neist WordPressi kogukonnast. Samuti leiate WordPressiga seotud värskendusi, uudiseid, uuringuid ja pakkumisi.

27. Pärm

Joost de Valk asutas selle veebisaidi mõni aasta tagasi ja nüüd ehitavad tema koos veel 16-liikmelise meeskonnaga pistikprogramme ja optimeerib veebisaite. See tähendab, et need muudavad need kasutatavamaks, kergemini navigeeritavaks, kiiremaks ja usaldusväärsemaks. Siin on mõned kasulikud turundusjuhendid ja näpunäited.

28. Pöördemoment

Vaadates interaktiivset nagu ajakirjandussait, pakub see WordPressi ajaveeb õpetusi, juhendeid, arvamusi, näpunäiteid, uudiseid, funktsioone, intervjuusid ja "lihtne" postitusi, kõik WordPressi maailmast. Kui olete algaja, leiate siit nõu, kuidas oma ettevõtet kasvatada ja edukaks muuta.

29. Saidi punkt

Veebiarendajatele ja veebidisaineritele pühendatud ajaveeb. Seal on ainult WordPressiga seotud jaotis, kust leiate uusimaid uudiseid, näpunäiteid ja õpetusi, enamik neist kogenud kasutajatele.

30. Elementor

Elementor on üks parimatest WordPressi lehtede koostajatest ja majutab ühte parimat WordPressi ajaveebi. Neis on ülevaade ettevõtete omanike tööriistadest, nõuandeid turunduse ja ärijuhtimise valdamiseks ning palju muud.

31. WP Smackdown

WP Smackdown pakub üksikasjalikke tehnilisi õpetusi mitmesugustel WordPressiga seotud teemadel.

32. KassidWhoCode

Jean-Baptiste Jung alustas selle ajaveebi loomist 2008. aasta juunis ja ta pühendas selle veebisaitide loojatele ja haldajatele (veebiarendajad, veebidisainerid, veebimeistrid jne). Selle ajaveebi peamine eesmärk on muuta veebiarendus lihtsamaks ja naljakamaks, nii et siit leiate suurepäraseid ressursse ja õpetusi.

33. WP Doze

WP Doze on teemadele ja pistikprogrammidele keskenduv ajaveeb – see pakub selles valdkonnas palju soovitusi. Samuti pakub see uudiseid, näpunäiteid ja juhendeid paljudel WordPressiga seotud teemadel.

34. WPZoom

Blogi, mis on rohkem orienteeritud omanike välja töötatud teemade ja toodete reklaamimisele. Kui olete sellest teemast huvitatud, võite vaadata nende kollektsiooni, mis hõlmab selliseid kategooriaid nagu äri, video, ajakiri, e-kaubandus jne.

35. Cozmos Labs

Selle saidi peamine eesmärk on pakkuda erinevaid lahendusi disaineritele ja arendajatele. Neis pakutavad näpunäited, näpunäited ja õpetused on tehnilisemad ja suunatud rohkem kogenud kasutajatele. Sellest hoolimata leiate siit häid nõuandeid ja ettepanekuid.

36. Matt Report

Blogi ja vlogi kombinatsioon. See veebisait on väga interaktiivne, sellel on õpetused, intervjuud edukate inimestega ja juhised, kuidas oma WordPressi äri kasvatada. Enamik neist postitustest sisaldab Matt’i videoid. Ta hoolitseb selle eest, et inimesed püsiksid tema sisuga kursis.

37. BloggingPro

Esmapilgul professionaalne see ajaveeb annab avalikkusele suurepäraseid üksikasjalikke artikleid uusimate uudiste, pistikprogrammide, tööriistade, teemade, piltide ja muude toodete kohta WordPressi ruumis.

38. Foo pistikprogrammid

Siin tegutsev meeskond on spetsialiseerunud pistikprogrammide loomisele, kuid ajaveeb on täis WordPressi nõuandeid nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes tunnevad end mugavalt lähtekoodi läheduses.

39. IsItWP

Enamik sellest, mida leiate sellest ajaveebist, on suurepärased kodeerimisnõuanded ja õpetused. See on klassikaline ja tehniline veebisait, mis on pühendatud veebiarendajatele, kes soovivad oma oskusi täiendada.

40. WP kutt

Autor Neil Matthews kutsub ennast ise "evangelist" WordPressi versioonist, lõi selle ajaveebi 2008. aastal, et aidata teistel inimestel hõlpsalt oma veebisaite kasutada ja luua ning hoida neid ühenduses igapäevaste värskendustega. Seal on õpetusi, nõuandeid, näpunäiteid ja selgitusi mitmesuguste WordPressi probleemide kohta.

41. WP õpipoiss

Mänguliste esiletõstetud piltidega töötleb see WordPressi ajaveeb WordPressi uusimaid uudiseid, pakub teile kasulikke õpetusi, värskendusi ja proovib näpunäidete kuvamiseks lihtsat ja sõbralikku moodust pakkuda, et algajad saaksid paremini õppida.

42. WebDevStudios

Blogi, mis hõlmab nii asjade tehnilist poolt kui ka maa-ala aspekte saidi ehitamisel. Nad postitavad õpetusi, soovitusi, tutvustusi, sündmusi ja näpunäiteid pistikprogrammide, teemade, teenuste, turvalisuse, SEO ja muu kohta.

43. InstantShift

Veebidisaineritele ja arendajatele pühendatud ajaveeb, kust leiate näpunäiteid ja ressursse, mida saate oma WordPressi saidil töötades kasutada.

44. 1.veebidisainer

Päris meeldejääv veebisait, kust leiate kodeerimisnõuandeid, juhendeid ja juhendeid veebidisaini ja WordPressi jaoks.

45. Bill Erickson

Bill Erickson lõi selle ajaveebi, et aidata kasutajaid ja anda nõu neile, kes soovivad luua karjääri WordPressi arendajana. Siit leiate näpunäiteid ja õpetusi veebisaitide kodeerimise ja loomise kohta.

46. Otsingumootori ajakiri

Peale SEO, otsimootorite, sisuturunduse ja sotsiaalmeedia on sellel saidil ka terve jaotis, mis on pühendatud WordPressile. See on suurepärane ajaveeb, kust leiate palju huvitavaid õpetusi, uudiseid, näpunäiteid, värskendusi ja ettepanekuid asjade turunduse poolelt.

47. Kiirestiriknev press

Jeff Starr on seda blogi kirjutanud aastast 2005. Ta hõlmab peamiselt WordPressi, veebidisaini, koodi ja pakub teile õpetusi, näpunäiteid ja tööriistu, mida saate kohe kasutada.

48. WP101

Selle ajaveebi loodud Shawn Heskethi poolt pakutakse videoõpetusi ja see on peamiselt pühendatud alustavatele ja algajatele, kes soovivad oma veebisaidi sisu luua, muuta ja hallata.

49. WP-puhurid

See ajaveeb sisaldab õpetusi, kasulikke ressursse, näpunäiteid pistikprogrammide kohta, nõuandeid algajatele ja veebiturundusega seotud asju.

50. Paulund

Paul Underwoodi välja antud ajaveeb pakub teile õpetusi, näpunäiteid, ressursse ja katkendid kogu WordPressi maailmast. Paul kirjutab veebiarendajatele ja keskendub peamiselt pistikprogrammide arendamisele.

51. TeemaIsle

ThemeIsle on meie teine ​​ajaveeb, mille eesmärk on pakkuda algajatele ja edasijõudnutele teavet kõige kohta, mis on seotud WordPressiga, olgu see siis arendus, disain, sotsiaalmeedia, turundus või kogukond. Lühidalt – kõike, mida WordPressi inimene vajab õitsva ettevõtte jaoks.

52. CodeinWP

CodeinWP (see oleme meie!) On veebisait, kus arendajate meeskond loob suurepäraseid teemasid oma klientidele (agentuurid, ettevõtted ja vabakutselised). Sa kujundad, nad kodeerivad! Ajaveebist leiate õpetusi, näpunäiteid, teemasoovitusi, infograafikat ja ka tehnilisi nõuandeid, kui soovite kodeerida.

  • Kuidas alustada edukat blogi
  • Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 3,95 dollari kuus

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map