20+ parimat reaalajas kasutajaliidese komponentide raamatukogu / raamistikku 2020. aastaks

20+ parimat reaalajas kasutajaliidese komponentide raamatukogu / raamistikku 2020. aastaks

20+ parimat reaalajas kasutajaliidese komponentide raamatukogu / raamistikku 2020. aastaks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Parimad reaalajas kasutajaliidese komponentide teegid / raamistikud


Selles ressursis vaatleme parimaid veebis saadaolevaid React kasutajaliidese komponentide raamatukogusid ja raamistikke. Aga esmalt:

Mis on reageerimine?

React on avatud lähtekoodiga JavaScripti teek, mis aitab teil luua ülaliidese nii veebi kui ka mobiilirakenduste jaoks. See on mugavalt ühendatud teiste JavaScripti raamistike ja teekidega ning sisaldab pisikesi eraldiseisvaid koodibitte, mida nimetatakse komponentideks. Just need komponendid saavad selle ressursi tähelepanu keskpunkti.

Tore asi komponentide juures on see, et need on modulaarsed ilma suuremate rakendusespetsiifiliste sõltuvusteta. See tähendab, et peate komponente ülikiiresti vingete rakenduste ja liideste loomiseks uuesti kasutama. Ja tänu Natuke, saate neid jagada ka teiste Reaxi entusiastidega.

Enne kui hakkate oma järgmise projektiga Reactiga alustama, lugege mõni minut selle parima reaalajas UI komponendi teekide loendi skannimiseks, mis aitavad teil luua vinge välimusega kasutajaliidese.

Parimad React UI komponentide teegid ja raamistikud 2020. aastal

Materjalide komplekt reageerib

Kasutajaliidese reaktorite reaktorid Remater

Materjalide komplekt React, mis on loodud inspiratsiooniks Google’i materjalidisainist, ehitab rea elemente, mis panevad põhijooneks järjepidevuse. Nii säilitab teie veebiprojekt välimuse sarnasuse ja funktsioneerib kõik läbi.

Üldine paigutus sarnaneb mitmele paberilehele. See annab paigutustele põhjalikkuse ja korra. Komplekti kuulub kolm näidislehte. Need lehed illustreerivad mitte ainult selle komplektiga seotud võimalusi, vaid ka malle, kus saate teksti ja pilte omaga asendada.

Komplekt sisaldab ka mitmeid põhielemente, nagu nupud, märgid, liugurid, menüü, leheküljed, navigeerimisribad, vahelehed ja pillid. Saate kohandada enamiku elementide stiili, suurust ja värvi. JavaScripti elementide hulka kuuluvad modaalid, näpunäited, kuupäevavalija, karussellid ja hüpikaknad. Lisaks komplekti kasutamisele uue projekti käivitamiseks saate ümber korraldada ka mis tahes vana Bootstrap-projekti. Materjalide komplekt reageerib Pro versioon sisaldab palju rohkem komponente, jaotisi ja näidislehti.

Sipelgakujundus reaktorile

Sipelgakujundus reaktorile

See React kasutajaliidese teek on ettevõtte tasemel toodete disainisüsteem. See põhineb Sipelgakujundus ja sisaldab komplekti kvaliteetseid komponente ja demosid rikaste, interaktiivsete kasutajaliideste loomiseks. Komponendid hõlmavad kümnete keelte rahvusvahelistumise tuge.

Teil on ka võime kohandage komponente teie enda disaini spetsifikatsioonidele. Ant Design kasutab oma stiilikeele jaoks Less.js. Sipelgakujundus komponendid hõlmavad nuppe, ikoone, ruute, leivakraami, rippmenüüsid, lehekülgi ja palju muud.

Projektis on ligi 60 000 tähte saidil GitHub, nii et see on arendajate seas tohutult populaarne.

Reageeri administraatorile

React UI komponentide teegid: React Admin

See raamatukogu sobib ettevõtetevaheliste (B2B) administraatorirakenduste loomiseks REST / GraphQL API-de peale ja on disainilt kohandatav. Sellele on lisaks reaalajas ehitatud ka mitmed tuntud projektid: materjali kasutajaliides, reaalajas ruuter, redux ja reaalaja lõplik vorm. Viimane on populaarne vormihalduslahendus.

Lisaks tasuta versioonile ja selle komponendid, seal on ka ettevõtte lahendus. Ettevõttelahendus sisaldab Marmelabi (loojate) tugiteenuseid ja juurdepääsu privaatmoodulitele.

React Adminil on umbes 12 000 tähte saidil GitHub, ja seda hoitakse aktiivselt.

Shards reageerima

Reageeri kasutajaliidese komponentide teegid: kiibid

Shards React on avatud lähtekoodiga moodne React kasutajaliidese komplekt, mis on loodud nullist ja suunatud kiirele jõudlusele. Kaasaegne disainisüsteem võimaldab teil paljusid asju muuta. Lisaks saate alla laadida lähtefailid, et muuta asju ka kooditasandil. Stiiliks kasutatav SCSS parandab ainult arendaja kogemusi.

See raamatukogu põhineb Shards, ja kasutab Reageeri kuupäevavalijaleReageeri Popperile (positsioneerimismootor) ja noUIShlider. See toetab ikoone Material ja Fontawesome. Shards Pro pakett sisaldab 15 eelvalmistatud lehte, mis aitavad teil alustada. Kasulik on, et need lehed kasutavad blokke, millega saate ringi liikuda.

Sisse lülitatud ~ 270 tähte GitHub, see sisaldab ka kümneid kohandatud Reacti komponente, näiteks vahemike liugurid ja lülitussisendid. 350+ komponendid tagavad, et saate Shards Reaxi abil luua peaaegu igat tüüpi veebisaite.

Materjal-UI

Reaalse kasutajaliidese komponentide teegid ja raamistikud - materjali kasutajaliides

Ilmatu 55K tähega sisse GitHub, Materjal-UI kuulub populaarseimate React kasutajaliidese komponentide teekide hulka. Komponendid sõltuvad Reaktist, kuid kasutavad Google’i materjalikujundust. Neile, kes vajavad täitmist, võtab materjalidisain inspiratsiooni füüsilisest maailmast ja tekstuuridest, hoides tegelikud kasutajaliidese elemendid minimaalsena.

Saadaval on lai valik kasulikke komponente, näiteks rakenduste ribad, automaatne komplekteerimine, märgid, nupud, kaardid, dialoogiboksid, ikoonid, menüüd, liugurid ja palju muud. Kasulik on see, et Material-UI pakub ka reaalajas olevaid teemasid ja malle, nii et teil oleks oma rakenduse jaoks kohandatud värviteema.

Reageeri alglaadimine

reageerima-bootstrap

Järgmine meie React kasutajaliidese komponentide teekide loendis on React Bootstrap, kasutajaliidese komplekt, mis säilitab selle alglaadimisraami tuuma. Selleks, et saaksite rohkem kontrolli iga komponendi vormi ja funktsioonide üle, asendab see Bootstrapi JavaScripti Reaketiga. Iga komponent on ehitatud hõlpsasti juurdepääsetavaks, mis on oluline esiosa karkassi ehitamiseks.

Ja kuna React Bootstrap ei erine palju Bootstrap’i päritolust, saavad arendajad valida hõlpsalt saadaval olevate tuhandete Bootstrap-teemade hulgast. Sellega on teenitud 14500+ tähte GitHub.

Reageerida virtualiseeritud

reageerima-virtualiseeritud

Kas ehitate esipaneeli, mis on andmemahukas? Virtuaalseks muutunud reakt võib olla raamatukogu, millesse peate sukelduma. See sisaldab arvukalt komponente, kuidas tõhusalt renderdada suuri loendeid, tabeleid ja ruute. Näiteks leiate müüritise, veerud, automaatseks muutmise seadmed, suuna sorteerijad, akende kerijad ja palju muud. Lisaks saate tabeleid kohandada, konfigureerides rea kõrgusi ja kuvades lahtrites kohahoidjaid.

Samuti on React Virtualized-l väga vähe sõltuvusi ja see toetab tavalisi brausereid, sealhulgas iOS-i ja Androidi hiljutisi mobiilibrausereid. Sellel on 18 000+ tähte GitHub.

Argooni kujundussüsteem reageerib

Kasutajaliidese reaktorite reaktorid: Argooni kujundussüsteem

See raamatukogu pakub Bootstrap 4, React ja Reactstrap tasuta disainisüsteemi. Sellega on kaasas 100 kaasaegset ja uhket elementi, mis on rakendatud täielikult funktsionaalses koodis, nii et saate vaevata lülituda lehelt tegelikule veebisaidile.

Argooni kujundussüsteem pakub eelnevalt ehitatud näidislehed ja käputäis variatsioone kõigi komponentide jaoks, nagu värvid, stiilid, hõljuk ja fookus.

Vaadake vargsi kogu komponentide komplekt, mis sisaldab põhielemente, tüpograafiat, navigeerimisriba, teateid, pilte, ikoone, Javascripti komponente ja palju muud.

Projekt

blueprintjs

Projekti React komponendid on mõeldud kasutamiseks peamiselt töölauarakendustes. Need komponendid sobivad eriti keerukate ja andmetihedate liideste loomiseks. Komponentteegist saate korjata koodibitte ikoonide genereerimiseks ja kuvamiseks, kuupäevade ja kellaaegadega suhtlemiseks, ajavööndite valimiseks ja muuks..

Mis selles komponentide teegis veel on? Päris palju – riivsaiad, nupud, viiktekstid, kaardid, jagaja, navigeerimisribad, vahelehed, sildid ja palju muud. Peal GitHub, see saab sisse vähemalt 15 000 tähte.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • Rakenduste arendamiseks tasuta reaalajas mallid
  • Parimad administraatori nurga all olevad juhtpaneeli mallid

Semantiline kasutajaliidese reageerimine

Reageeri kasutajaliidese komponentide teegid: semantiline ui

Semantiline kasutajaliides kasutab oma arendusraamistikus inimsõbralikku HTML-i ning sellel on integratsioonid Reaketi, Nurga, Meteori, Emberi ja paljude teiste raamistikega. Kõik jQuery funktsioonid on Reaktis uuesti installitud.

See võimaldab teil laadida mis tahes semantilise kasutajaliidese CSS-i teema oma semantilise kasutajaliidese reaktori rakenduse peale. Veelgi enam, teil on ka täielik juurdepääs märgistusele, mis tähendab, et komponentide kohandamine on paindlik. See on täht, millele loota GitHub on üle 11 000.

Reageeri tööriistakast

reageeri-tööriistakast

Veel üks React kasutajaliidese komponentide kogu, mida saate oma projektis Google’i materjalide kujundamise põhimõtete rakendamiseks kasutada, on React tööriistakast. React Toolbox tugineb CSS moodulid Selle eesmärgi jaoks. Ehkki saate kasutada mis tahes moodulite kimbu, integreerub see korralikult veebipakk töövoog. Arvatavasti pakub React Toolboxi meeskond külastajatele brauserisisest redaktorit, kus saate reaalajas komponentidega katsetada.

React Toolboxiga töötades saate valida, kas impordida komponente pakettidena või töötlemata komponentidena. Erinevus on see, et esimeste jaoks on komponendid varustatud kõigi teie jaoks vajalike sõltuvuste ja teemadega. See tähendab, et iga sõltuvuse CSS on teie lõplikus CSS-is automaatselt saadaval. Vastupidi, töötlemata komponentidega CSS ei kuulu. See tähendab, et peate komponendi õige kujunduse jaoks pakkuma teema atribuutide kaudu. React tööriistakast on enam kui 8000 tärni kohal GitHub.

Reatseta töölauda

React UI komponentide teegid: react-desktop

Meie järgmine komponentide kogu, React Desktop kasutab macOS, Sierra ja Windows 10 komponente eesmärgiga tuua veebi loomuliku töölaua kogemus.

See kogu on JavaScripti teek, mis on üles ehitatud Facebooki reageerimine raamatukogu ja see ühildub kõigi JavaScriptipõhiste projektidega. See tööriist ületab 8000 tärni hinde GitHub.

Onseni KÜ

onsen-ui

Kui soovite luua platvormideüleseid mobiilirakendusi, huvitab teid see pakkumine meie React kasutajaliidese komponentide teekide loendis. Onseni kasutajaliides on HTML5 ja JavaScripti kasutav mobiilirakenduse arendusraamistik, mis pakub integratsiooni Angular, Vue.js ja React abil. Kõik komponendid on platvormil põhinevad automaatselt kujundatud ja seega toetab see sama lähtekoodi kasutades nii iOS-i kui ka Androidi.

Onseni kasutajaliides ühildub paljude populaarsete Reacti raamistikega. Interaktiivne õpe aitab teil selle tööriistaga hästi hakkama saada. Komponentteek kasutab puhast CSS-i, ilma JavaScripti käitumiseta. Mõne lisateabe saamiseks aitavad kohandatud elemendid. Täht loeb GitHub ületab 7800.

Igihaljas

Reageeri kasutajaliidese komponentide teegid: igihaljas

Evergreen sisaldab reareaktorikomponentide komplekti, mis sobib ettevõtte klassi veebirakenduste jaoks. Kuna ta kasutab Reageeri primitiivne, see on väga paindlik. Samal ajal töötab see sama lihtsalt karbist välja.

See sisaldab laias valikus komponente ja tööriistu, alates põhipaigutustest, tüpograafiast, värvidest ja ikoonidest kuni funktsioonipõhiste komponentideni, näiteks rippmenüüd, lülitused, failide üleslaadimine ja tagasiside indikaatorid. Pärast Evergreeni paketi installimist saate valida ja valida komponendid, mida soovite importida. Praegu on sellel 9000+ tähte GitHub.

Reaktsiooniriba

reageerimislõks

React Bootstrap 4 lihtsate komponentide jaoks vaadake Reactstrap. Sellel on kaks peamist levitamisversiooni. Üks, põhiversioon, mis välistab valikulised sõltuvused. See annab teile vajalike sõltuvuste konfigureerimisel suurema paindlikkuse.

Teine versioon on täisversioon, mis sisaldab kõiki valikulisi sõltuvusi. Seda soovitatakse väiksemate rakenduste jaoks. Reactstrap on järjekordne kollektsioon React kasutajaliidese komponentide teegis, mis ületab 8700 tähemärgi GitHub.

Rebass

Reageeri kasutajaliidese komponentide teegid: rebass

Rebass sisaldab ainult kaheksat põhikomponenti, kõik ülimadalas failis. Komponendid on laiendatavad ja kujundatavad ning need on loodud tundlikuks veebikujunduseks.

Komponendid kasutavad stiilisüsteemi ja on heaks lähtepunktiks teie rakenduse kohandatud kasutajaliidese komponentide laiendamiseks. Selles võib teid aidata ka ThemeProvider. Täht loeb GitHub on üle 6000.

Grommet

grommet

Grommeti komplektis on lai komponentide kogu ja see loeb kasutajate seas selliseid suuri nimesid nagu Netflix ja Boeing. Olenemata sellest, kas teie rakendus on mõeldud telefonidele või laiematele ekraanikuvadele, saate kujundada paigutusi. Juurdepääsetavus toimub klaviatuuri või ekraanilugeja kaudu.

Kujundustööriistad aitavad kohandada värvi, tüüpi ja paigutust. Selle React kasutajaliidese kogu teegis on tärnide arv üle 6000 GitHub.

Elementaarne kasutajaliides

Reageeri kasutajaliidese komponentide teegid: elemental-ui

Elementaarne kasutajaliides pakub mitmeid funktsionaalseid põhikomponente iseseisvaks kasutamiseks või mis tahes kombinatsioonis, kas vaikestiilis või pärast nende ühendamist. Mõned komponendid hõlmavad vorme, nuppe, kaarte ja viise.

Projekt on väljatöötamisel, kuid haldab 4000+ tärnide arvu GitHub.

React Suite

rsuite

React Suite sisaldab mitmesuguseid ettevõtte süsteemikomponentide komponenditeeke. See toetab kõiki peamisi brausereid ja platvorme, samuti serveripoolset renderdamist.

Kui olete kodus vähema arenguga, ei tohiks komponentide kohandamine probleeme tekitada. Selle raamatukogu komponendid hõlmavad ikoone, laadureid, jagajaid, näpunäiteid ja palju muud ning React Suite’il on ligi 4000 tähte GitHub.

Belle

belle

Kõige huvitavamate React UI komponentide raamatukogude hulgas pakub Belle tõeliselt laia valikut komponente. Neid komponente saate kohandada kahel tasemel – nii kõigi komponentide baastasemel ühiselt kui ka iga komponendi eraldi.

Komponentidega on kaasas mobiiltelefonide tugi ja ARIA tugi. Belle’i kasutamise viis on kõigepealt seadistada Reactiga lihtne rakendus ja seejärel importida kõik Belle-komponendid ja hakata seda kohe kasutama. Selles komponentide raamatukogus on rohkem kui 2400 tähte GitHub.

reageerima-md

reageerima-md

Veel üks React kasutajaliidese komponentide kogu, mida peaksite arvestama, kui soovite oma projektis materjali kujundada, on react-md. See annab teile valiku Reaxi komponentidest, mis töötavad Sassiga. Sel eesmärgil on Sassi stiilisisalduse asemel eraldatud stiilid. See lihtsustab komponentide kohandamist vastavalt olemasolevatele stiilidele.

Värve ja tüpograafiat saab kohandada ning üksikasjalik dokumentatsioon aitab teil põhitõdedest üle saada. Peal GitHub, react-md on rohkem kui 2000 tähte.

PrimeReact

põhireaktsioon

See React kasutajaliidese komponentide teekide loend ei oleks täielik ilma PrimeReactita. See pakub komponente, mis katavad peaaegu kõik liidese põhinõuded, näiteks sisestussuvandid, menüüd, andmete esitamine, sõnumid ja palju muud.

Samuti pööratakse tähelepanu puutetundlikele reageerivatele kujunduselementidele ka mobiilikogemustele. On mitmeid malle ja teemasid, mis võimaldavad teil kohandada ja valida tasapinnalise ja materjalikujunduse vahel. Selles komponentide raamatukogus on rohkem kui 1200 tähte GitHub.

KendoReact

kendoreaktsioon

Erinevalt eelnimetatud React kasutajaliidese komponentide raamatukogudest on KendoReact lisatasu komplekt komponente, mille litsentsid algavad 799 dollarist. Selles on uhke muljetavaldav klientide nimekiri, mis sisaldab Microsoft, NASA ja Sony. Ja ka teie saate seda kasutada kiirete ja funktsioonirikaste rakenduste loomiseks muljetavaldava kasutajaliidesega.

Komponentide komplekt on loodud spetsiaalselt Reacti arendamiseks. See tagab sõltumatuse nulli ja kõik komponendid on Reacti jaoks täielikult optimeeritud. Lisaks, kui teil on olemasolev komponentkogu, saate selle KendoReactis lihtsalt lisada, ilma et peaksite kogu teeki ümber kirjutama.

Noh, see on meie nimekiri parimatest React kasutajaliidese komponentide teekidest. Kas siin on teie lemmikraamatukogu?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector