15 kõige huvitavamat Vue kasutajaliidese komponendi raamatukogu 2020. aastaks

15 kõige huvitavamat Vue kasutajaliidese komponendi raamatukogu 2020. aastaks

15 kõige huvitavamat Vue kasutajaliidese komponendi raamatukogu 2020. aastaks
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Huvitavad Vue UI komponentide teegid


"Miks vaevata Vue UI komponendi teekidega?" Noh, Vue või Vue.js on populaarne JavaScripti teek, mida saate kasutada esiotsa dünaamiliste rakenduste loomiseks. Alates oma tagasihoidlikust algusest 2014. aastal on see viimase kahe aasta jooksul hoogustunud. Vue on kujunenud Angular and Reaketi peamiseks konkurendiks ning Vue populaarsuse üheks põhjuseks on lai komponentide kasutamine, mis muudavad arengu palju hõlpsamini haaratavaks.

Selles postituses, katame mõned kõige huvitavamad Vue UI komponentide teegid et peaksite kõigepealt uurima. Need on kindlasti kasulikud, kui teil on töödes Vue-rakendus!

1. Vue materjalide komplekt

vue materjalide komplekt

Vue-materjalide komplekt on suurepärane otsetee, mida saate kasutada uute saitide või veebirakenduste ehitamisel disaini / arendusprotsessi kiirendamiseks. Vaja on põhiteadmisi JavaScripti, Vuejsi ja Vue Routeri kohta, kuid peale selle on pakett üsna hõlpsasti haaratav ja ilus.

Komplektis on 60 käsitööna valminud komponenti, kaks kohandatud pistikprogrammi ja kolm näidislehte.

2. Vuetify

Vuetify koduleht

Vuetify on Vue kohal olev raamistik, mis võimaldab teil seda teha luua puhtaid, semantilisi, korduvkasutatavaid kasutajaliidese komponente. See töötab koos Vue serveripoolse renderdamisega (SSR).

Mis teeb Vuetify’st huvitava valiku parimate Vue UI-komponentide teekide hulgas, on valmis tellingute olemasolu koodile – eelvalmistatud vue-cli-mallide kujul. See aitab teil kiiresti alustada. Samuti on Vuetifyl hea kogukond ja regulaarsed värskendused.

3. Buefy

Buefy

Buefy on Vue ja Bulma, CSS-i raamistik. Ehkki Bulma komplekteeritud raamistik on alla 100 kB.

Kui teil on SASS-iga rahul, tunnete end sellega koduselt Buefy sarnasused SASS-iga. Kuigi Buefy pakub valmisloendit komponentidest, mida kasutada algajatele rakendustele, võib see suure projektiga töötamisel osutuda ebapiisavaks.

4. Vue materjal

Vue materjal

Vue materjal on skaleeritav kogu, mis on loodud vastavalt Google’i uusimatele tehnilistele kirjeldustele. Raamatukogu sisaldab kasulikud komponendid , et hõlbustada keerukate rakendusekestade valmistamise protsessi.

Rohkem kui 1,7 miljoni allalaadimisega pakub see kerget kogu, mis võimaldab luua rakendusi, mis sobivad igale ekraanile. Vue materjalide teek ühildub tänapäevaste veebibrauseritega ja selle API on algajasõbralik, muutes selle ideaalselt meie 2020. aasta loendisse.

5. Kala-UI

Kalade UI

Fish UI on kerge Vue UI komponentide raamatukogu tööriistakomplekt, mis toetab veebipakki ja ES2015.

Selle projekti koostamise ajal oli sellel projektil ainult viis toetajat. Viimase kuu jooksul on siiski tegevust olnud, mis viitab sellele, et see on endiselt aktiivne. Võite minna üle projekti dokumentatsioon proovida!

6. Kvasar

Kvasar

Quasar on esiosa raamistik, mis põhineb Vue-l. Kui kavatsete töötada tundlike veebi- ja mobiilirakendustega, peaksite seda kaaluma. See on täieõiguslik raamistik, mis toetab lisaks teie raamistiku komponentidele ka selliseid funktsioone nagu minimeerimine ja vahemällu salvestamine. 2020. aasta mai seisuga on see möödas GitHubis 14,6 000 tähte.

Quasar on võib-olla kõige ulatuslikum kõigist Vue UI komponentide teekidest, mida siin käsitletud oleme. Sellel on põhjalik dokumenteerimine ja jõuline, otsast lõpuni rakendamine.

7. Vux

Vux

Vux on Vue ülaosas WeChati WeUI-l ja veebipakil põhinev raamistik. Dokumentatsioon on enamasti hiina keeles, ingliskeelse tõlkega minimaalselt. Vux keskendub peamiselt teie rakenduse jaoks mõeldud mobiilsete komponentide kiirele arendamisele.

Siin on reaalajas demo , mis loetleb brauseris kõik komponendid ja nende renderduse.

8. Element

Element

Element on veebi kasutajaliidese komponentteek, millel on ka versioonid Reageeri ja Nurgeline, lisaks Vue’le. See komponentteek on keskendunud spetsiaalselt töölauarakendustele, kuna selle komponendid ei reageeri.

Ka elemendil on hiina keeles märkimisväärne dokumentatsioon, kuigi tõlked on olemas hispaania ja inglise keeles. Võõrkeelt kõnelevad hiina inimesed peaksid minema läbi rahvusvahelistumise dokumentatsioon enne elemendi kasutamist oma projektides.

9. Keen-UI

Keen UI dokumentatsioon

Erinevalt enamikust teistest Vue UI komponentide teekidest, näiteks käesolevas artiklis, keskendub Keen-UI interaktiivsusele JavaScripti, mitte visuaalsete komponentide kaudu. Keen-UI on inspireeritud Google’i materjalikujundus, ja sellega on kaasas hõlpsasti kasutatav API.

Keen UI ei korda vajadust kasutada kogu teie rakenduses ja sellel on mõned kasulikud komponendid, mida saab strateegiliselt paigutada kuhu vaja. Seega on Keeni kasutajaliides hea valik, kui lisada olemasolevale rakendusele iteratiivseid funktsioone.

10. AT-UI

AT-UI

AT-UI on järjekordne Vue UI komponentide kogu, mis keskendub töölauarakendustele.

AT-UI pakuvad teie veebirakenduste jaoks tasaseid kasutajaliidese komponente. Kaastöölisi on 14 ja toetust pole palju, ehkki on stardimalli saidil GitHub saate seda kasutada.

11. Rahapaja-UI

Rahapaja-UI

Mint UI on kerge Vue UI komponentide kogu, mis põhineb Babeli JavaScripti kompilaatoril. Selle paketi väiksus muudab selle kasutamiseks mobiilirakendustes. Mint UI pakub iOS-i tüüpi teemat teie rakenduse komponentide jaoks. Siin on demo Mint UI komponentide hulgast.

Rahapaja UI-s on üle 15 000 tähe saidil GitHub. Raamistiku arendamine jätkub täies hoos ning jaanuari keskel on uued kohustused kaptenialale. Kiire pilk GitHubi väljaande jälgijale ütleb teile, et Mint UI on mõeldud ennekõike Hiina arendajatele.

12. VuePress

VuePress

VuePress on staatiline saitide generaator, mis põhineb Vue-l. See raamistik kasutab veebipaketi abil eelnevalt renderdatud staatiliste HTML-lehtede loomiseks (kuidas on staatiliste WordPress-saitidega?), Mis muudab töötlemise märkimisväärselt kiiremaks.

VuePressi kasutamine avab teie projekti jaoks palju võimalusi – nt dokumenteerimisprotsessi automatiseerimine. Seda on lihtne integreerida ka olemasolevasse rakendusse. Märkimisväärne puudus on aga see, et SEO tugi on endiselt uus ja dokumentatsioon ei keskendu veel sellele teemale.

13. Eagle.js

Eagle.js

Eagle.js on Vue raamistik, mis võimaldab arendajatel luua slaidiseanss veebirakenduses. Eagle.js-s saab valida ja kohandada palju teemasid, animatsioone, vidinaid ja stiile.

Ehkki Eagle.js pakub demonstratsioonisaidil häid näiteid, dokumentatsioon on endiselt minimaalne. Eagle.js ilmselge alternatiiv on Reveal.js, eraldiseisev JavaScripti raamistik veebislaidide jaoks. Eagle.js ületab aga Reveal.js-i suurima vea – slaidiseansi struktuuri jäikuse.

14. Bootstrap-Vue

Bootstrap-Vue

Bootstrap-Vue toob laialt kasutatava CSS-teegi Bootstrap võimu Vue-sse. See pakub teile hõlpsasti saadaolevaid kasutajaliidese komponente ja ruudustikusüsteemi, lisaks on kõik esmalt mobiilne ja reageeriv. Lisaks ühilduvad selle raamatukogu komponendid WAI-ARIA veebi juurdepääsetavuse juhistega. Bootstrap-Vue, pidades Bootstrapi filosoofiat UI-komponentide kiire loomise kohta, võimaldab arendajal projekti kiiresti käivitada.

dokumentatsioon on ulatuslik ja kogukonna tugi on tugev, mistõttu on kellegi jaoks projekti alustamiseks ohutu võimalus.

15. iView kasutajaliides

iView-UI

iView UI on Vue’is asuv raamatukogu, mis pakub kasutajaliidese komponente ja vidinaid, keskendudes ilusale kujundusele. iView-l on oma käsuribaliidese (CLI) tööriist, iView-cli, mis pakub visuaalset tööriista komponentide tellingutele ja dokumentide võrguühenduseta versiooni. Seda hooldatakse aktiivselt koos regulaarsed värskendused vigade lahendamine ja funktsioonide lisamine.

Kui kasutate oma projektis iView-d, siis siin on a stardikomplekt, mis aitab teil alustada raamatukogu põhikasutusega.

Millist Vue UI komponendi teeki valida?

Oleme siin loetlenud 15 Vue UI komponendi teeki, mis täidavad mitmesuguseid funktsioone, kuid kumb on parim? Noh, vastus, nagu tavaliselt, on "see sõltub." Kui soovite täielikku lahendust, võiksite minna ja valida Kvasar. Teisest küljest, kui otsite olemasolevatele projektidele plug-and-play-lahendust, võiksite minna edasi Vuetify või Keen-UI.

Milliseid Vue UI komponentide teegid te oma projektides kasutate? Andke meile oma kommentaarides allpool teada.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

  • Parimad administraatori nurga all olevad juhtpaneeli mallid

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector