12 parimat uudiskirja, mida tellida 2020. aastal

12 parimat uudiskirja, mida tellida 2020. aastal

12 parimat uudiskirja, mida tellida 2020. aastal
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Parimad tehnika infolehed


Kas otsite parimaid infolehti, mida 2020. aastal tellida? Tehnoloogilise arengu tempo tõttu on ajakohastamine (ja ka aeganõudev) väga raske. Visake tohutul hulgal iga päev toodetavat suurt sisu ja võite olla kõvasti vaeva, et kõigega kursis olla. Seetõttu on kureeritud uudiskiri tagasitulek ja see on praegu nii populaarne!

Mõiste ise on üsna lihtne – kureeritud infolehed on lihtsalt e-kirjad, mis sisaldavad valikut populaarset, huvitavat või tähelepanuväärset sisu. Paljud parimad infolehed seal aitavad teil nisu kõrtsist eraldada, säästes samal ajal ka väärtuslikku tundi (vähendades kohe otsingu- ja skannimisaega).

Seda silmas pidades oleme koostanud järgmise 12 parima tehnoloogia infolehe (ja veebikultuuri infolehed) nimekirja. Neis käsitletavad teemad ulatuvad A.I.-st kuni blogimise surmani (jälle!).

Mõned infolehed pakuvad ümarlaudu, teised aga põhjalikumalt konkreetseid teemasid.

Üks tähelepanuväärne näide viib teid isegi orumullist väljapoole, et näha, mis toimub tehnika valdkonnas vähem esindatud maakera piirkondades.

Vaatame neid (pole konkreetset tellimust):

Parimad tech-infolehed, mida saate vaadata 2020. aastal

1. Bizarro Devs

bizzarodevs

Kas soovite jääda lahedaks ilma liiga palju rasket tööd tegemata? Bizarro Devsi infoleht on vastus. Kuraator on huvi veebikultuuri ja WordPressi vastu. Infolehe mõte on leida kõige lahedamad ja (mõnikord) varjatud lingid, mis aitavad teil jahutada oma viisi.

Vitaalid: tasuta. Avaldatakse igal nädalal. Leiate nimekirja vingetest linkidest, mille tähelepanelikumad tehnosõbrad kahe silma vahele jäid või plahvatavad.

Kuraator on ThemeIsle’i meeskond (ka mina). Sukeldume sügavalt veebi tohututesse ookeanidesse, et leida lahedaid linke. Pole ühtegi teemat, mida me Doge krüptovaluutast ei puudutaks Interneti-sekundite andmete visualiseerimine (kui jõuate e-posti visualiseerimise lõppu, teenite medali). See infoleht aitab teil oma kontoris kõige lahedamaid reaktsioone teenida.

2. Laadige alla

allalaadimine

Nii üllatav kui see ka ei tundu, on tehnosfääri asustatud palju rohkem kui WordPressi lapsevanemaks pidamise ajaveebid või sotsiaalmeedia, või Bitcoin. Õnneks võib The Download from MIT-i tehnoloogiaülevaade anda tohutu ülevaate tärkava tehnoloogiamaailmast. Silt on sõna otseses mõttes "mis on areneva tehnoloogiaga seotud?"

Vitaalid: tasuta. Tarnitakse iga päev. Sisaldab kavasid, kuidas arenevaid tehnoloogiaid looduses rakendatakse.

Kuraator on innovaatiline MIT Technology Review meeskond, et pakkuda värsket teavet tekkiva tehnoloogia maailma kohta. Selle tulemusel saate veebisaidil ilmuvatega erinevaid lugusid koos linkidega akadeemiliste ringkondade ja uudiste väljaannete kaudu.

Kui soovite olla tehnoloogia tipptasemel, on see parim uudiskiri, mida võite leida. See lubab teile anda "mis on areneva tehnoloogiaga seotud."

3. Tedium

tüütus

Tedium on esimene uudiskiri selles nimekirjas, mis ulatub nii kureeritud idee kui ka tehnoloogia valdkonda. See ei paku veebist linke, vaid leiab varjatud loo ja sukeldub sellesse sügavalt. Jutud keskenduvad veebile ja digitaalsele kultuurile, kuid nende artikleid käsitletakse pikemalt NES padrunid ja ketasmädanik.

Vitaalid: tasuta. Tarnitakse kaks korda nädalas. Põhjalikum pilk ühele loole, mitte linkide kogumile.

Kuraator: Ernie Smith Lühiformaali ajaveeb et luua kirje huvitavatest lugudest, mis eksivad infolõvis. Ernie on veebikultuuri arheoloog, kes osaleb lugude esitamisel, mis muidu võidakse unustada. Selle kohta on ka suurepärane artikkel blogimise langus (spoileri märguanne: see ütleb, et ajaveeb on surnud … jälle).

4. Eksponentsiaalne vaade

eksponentsiaalvaade

Teine meie parimate tehnikauudiste uudiskirjade loendis on Exponential View kureeritud uudiskiri, mis on keskendunud just eksponentsiaalsetele tehnoloogiatele. Selle tulemusel leiate siit palju teavet tuleviku ja selle kujundamise kohta. Järgides standardset kureeritud vormingut koos ülikoolidelt tõmmatud linkide ja uudiste väljavõtetega, esitab see kokkuvõtte, mis teeb kõik natuke lihtsamaks. Lisaks on emotikone.

Elujõud: tasuta ja tasulised versioonid. Iganädalaselt. Otsite lähitulevikust teavet mängude muutmise tehnoloogiate kohta, aga ka parimaid lugusid A.I. maailma, krüptovaluuta ja tulevase meedia maailmadest, kui nimetada mõnda.

Kuraator on Azeem Azhar Harvard Business Review’i toimetusest. Investor tech-idufirmadesse, kellel on eriline huvi A.I. Kaasas mõnus huumori külg ja üks minu lemmiklõike on "Lühikesed moorid, et õhtusöökidel nutikad välja ilmuda."

5. Benedicti uudiskiri

Benedictus

Emotikonid pole uudiskirja olulisim osa, kuid siiski lisavad nad särtsu. Selles infolehes on ka riskikapitaliettevõtte Andreeson Horowitzi isiklik kontakt Ben Evans. Lisaks on see kõige sagedamini tsiteeritud tech-infoleht, mis teeb ringi.

Vitaalid: tasuta. Iganädalaselt (pühapäeviti). Suurepärane uudisteallikate ja ajaveebiartiklite kogum, mis Benil oli huvitav.

Kuraator: Ben Evans. Esiteks on sellel üsna tihe keskendumine tehnoloogiale ja esilekerkivatele muutustele, kuid see on teemade osas endiselt lai. Suur hulk parimat kraami, mida loete tehnoloogia kohta alates sotsiaalmeediast kuni iOS-i kraamini.

6. wpMail.me

parima tehnika infolehed nr 1: wpmail

Siia kuulub see lihtsal põhjusel, et meil on WordPressi südamelähedane roll. Seda silmas pidades tutvustame wpMail.me kui vaieldamatult parimat praegu saadaolevat WordPressi uudiskirja.

Vitaalid: tasuta. Tarnitakse igal nädalal. Sisaldab hulgaliselt olulisi WordPressi uudiseid ja artikleid.

Kuraator on Cozmoslabs, et pakkuda WordPressi iganädalast kokkuvõtet. Teeb seda, mida tina peal ütleb ja palju muud. Lisaks uudistele ja artiklitele on ka suurepäraseid teemajaotusi, parimaid õpetusi ja kõige enam huvitavad netisaated ja videod, mis hõljuvad WordPressi maailmas.

WordPressi armastajatele kohustuslik.

7. Tihe avastus

tihe avastus

Parimatel tehnoloogia infolehtedel on tavaliselt nutikad nimed. Kuid see ei puuduta ainult nime … teavet lehel Tiheda avastuse infoleht on ühe infolehe jaoks väga lai. Eriti meeldib mulle selle uudiskirja visuaalne külg koos sellele pühendatud esteetiliselt meeldiva jaotisega.

Vitaalid: tasuta. Iganädalaselt. Lahedate saitide ja kodukaupade suurepäraste tööriistade seguga on siin midagi kõigile.

Kuraator on Melbourne’i ja Berliini Kai filiaal. Igal nädalal toob see infoleht teile huvitavaid artikleid lisaks nädala mõistlikele vidinutele ja GIF-idele. Igas numbris on ka vitriin lahedaid tööriistu, tooteid ja raamatuid.

8. TLDR

TLDR on tehnikauudiste uudiskiri huvitavate lugudega väikestes osades
See on oluline infoleht tehnikahuvilistele. Lisaks on see üks parimaid infolehti, mis on minu nimekirjas. Infolehte pole mitte ainult hõlpsasti lugeda, vaid ka koos uskumatu uudiste, tööriistade ja tipptasemel tehniliste linkide loendiga. Kõigi linkide juurde kuulub TLDR, kui olete pikkade lugemiste jaoks lihtsalt liiga hõivatud.

Vitaalid: tasuta. Iga päev. Lai linkide loetelu alustavatest ettevõtetest kuni tööriistade ja tootlikkuseni. "Baidisuurune" kõige olulisemate lugude versioonid, et teid silm peal hoida.

Tore, kui otsite kiiret viisi kõigi päevauudiste jälgimiseks, ilma et oleksite seganud. Iga igapäevane infoleht tuleks niimoodi üles seada, sest see annab teile ülevaate viimastest arengutest ohverdamata liiga palju üksikasju.

9. Import AI

Import AI

A.I. on vaieldamatult praegu domineeriv tärkava tehnoloogia teema, seetõttu on meil sel põhjusel veel üks infoleht tugeva A.I. fookus. Seda seetõttu, et me kõik teame, et järgmised maa valitsejad on A.I. Nii et tellige see üks ja minge mängu ette.

Vitaalid: tasuta. Iganädalaselt. Kõigi valdkonna uusimate uuringute, vestluste ja uudistega.

Kuraatorid: Jack Clark, ametlikult ZDNet, The Register ja Bloomberg (nüüd üle maja Eloni OpenAI-s).

10. Külgriba.io

külgriba

Üks asi, mida me parimatelt tehnikauudiste lehelt ootame, on aidata meil leida uusi lahedaid asju, millega mängida, ja siin on pilt Sidebar.io. Veebidisainerid ei leidnud paremat ega sisutihedamat infolehte. Ehkki väljaspool põhifookust võib olla aeg-ajalt linke, huvitab see infoleht peamiselt kasutajaliidese kujundajaid, CSSersi, tüpograafi jne..

Vitaalid: tasuta. Iga päev. Vaid viis parimat linki veebidisaini kohta.

Kuraator Sacha Greif koos kasutajate abiga. Mulle meeldib see, et linke saate hõlpsalt kaalumiseks esitada. Armastad, et see on lühike – Sidebar.io sisaldab vaid viis linki päevas. Seetõttu on see kena infoleht, millel on suurepärane kasutajakeskne lähenemine. Leiate lahedaid uusi rakendusi, artikleid ja ressursse kasutajaliidese kujundamise, tüpograafia, CSS-i, kasutajauuringute ja disaini kõigi muude tahkude kohta.

11. Master WP

masterwp

Veel üks väga eriline infoleht, mis käsitleb WordPressi kõiki asju. Master WP alustas tegevust 2017. aastal ja seda on seni välja antud ainult umbes 50 väljaannet. See veojõu tho … WordPressi austajad peavad jooksma selle peal, et olla kursis ja saada ka teadmisi väljaspool WordPressi mulli.

Vitaalid: tasuta. Iganädalaselt. Viis linki kuraatorite lühikokkuvõttega.

Kuraatoriteks WordPressi spetsialistid Alex Denning ja Ben Gillbanks. Igas numbris on esitatud tihe ja kokkuvõtlik ülevaade viiest lingist. Mulle meeldib artikli kokkuvõte, kuna see täiendab minu laiskust. Ma tunnen, et sain ikkagi maitsta midagi suurepärast. Te ei saa mitte ainult suurimaid WordPressi uudiseid, vaid ka lugusid uute rakenduste, tekkivate veebisaitide ja muu kohta. Uskumatult palju mitmekesisust vaid viiel lingil.

12. Muud orud

muud vallid

See on üks parimatest tehnikauudiste uudiskirjadest, mis laiendab teie silmaringi mitmel viisil. Muud orud on seotud kogu maailmaga, mis asub Silicon Valleys, kus uskumatud ettevõtlusettevõtted ja loomingulised projektid arenevad, vaatamata sellele, et nad pole tähelepanu keskpunktis..

Vitaalid: tasuta. Iganädalaselt. Toredad lood, mida toetavad lingid.

Kujundanud Anjali Ramachandran lingiloendiks koos üksikasjalike kokkuvõtetega, et illustreerida kasvavat tehnomaastikku väljaspool tavapärast ökosüsteemi. Suur tähelepanu on suunatud Indiale ja Aasia mandrile, kuid sisaldab ka innovatsioonilugusid kogu Aafrikast ja Euroopast. Sarnasel viisil keskendub see ka uskumatult tehnika valdkonnas tegutsevatele naistele.

See on minu nimekiri parimatest tehnikauudiste infolehtedest, mida 2020. aastal tellida. Need hõlmavad üsna suures osas tehnoloogiasektori kõiki aspekte ja annavad teile siiski piisavalt aega lisakohviks.

Kas ma olen igatsenud ühtegi, mida sa armastad? Palun jätke nimed ja lingid kommentaaridesse, et saaksin neid kontrollida.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector