100 parimat WordPressi kasutajat, keda Twitteris jälgida

Uue (või isegi kogenud) Twitteri kasutajana võib alguses olla raske täpselt teada saada, keda peaksite jälgima. Võite alustada Twitteri eliidist – kasutajatest, keda peetakse Twitteri eliidiks kõrge jälgijate arvu tõttu. Ainult Twitteri eliidi jälgimise probleem on aga see, et harva õnnestub teil head vestlust alustada ja ma ei usu, et keegi neist kavatseb osaleda WordPressiga seotud teemadel.


Nii et siin on erinev nimekiri … mida peaks jälgima rohkem WordPressi inimesi, kui võite pulka raputada:

100 parimat WordPressi kasutatavat inimest, keda Twitteris jälgida

WPTavern

"WordPress Tavern on sait, mis on keskendunud kõigile asjadele WordPress. Lisaks katame ka BuddyPressi, bbPressi ja kõiki Automatticu katusel olevaid projekte."

Chrislema

Chris Lema. "CTO & @Crowdfavorite’i strateeg. Esineja. Treener. Autor. Blogija. Õpin kõrgetasemelisi & juhtida kõrge jõudlusega meeskondi. clema.cc/sticky-teaching"

pärm

"Aitame teie veebisaiti optimeerida (WordPress) pistikprogrammide, ajaveebi postituste, e-raamatute ja isegi säutsude kaudu!"

Michael Fields. "HTML, CSS, PHP, JS, esmakordne mobiilidisain koos kirega standardite vastu ja teeme seda kohe esimest korda."

adii

"Töötab saidil @Receiptful. Kaasasutaja @WooThemes. Uus isa. Ex-Rockstar."

Kriesi

"Minu nimi on Christian, olen saidi Kriesi.at asutaja ja müün tippkvaliteediga WordPressi teemasid :)"

wpbeginner

"WPBeginner on suurim mitteametlik #WordPress ressursside sait, mis pakub WordPressi näpunäiteid, nippe ja muid ressursse."

w3edge

Frederick Townes "Kaasasutaja @placester, loodud W3 kogu vahemälu saidile #WordPress, endine nõustaja & CTO @mashable asutamine, asutatud @ w3markup & @ w3edge"

WordPress

"WordPress.org-iga (see on ise hostitud versioon) seotud värskendused ja muu lõbus värk."

markjaquith

Mark Jaquith. "Teen WordPressi. Veebikirjastus on minu kirg. Skeptik, INTJ. Mind huvitab peaaegu kõik. Hobuse põhjustel."

bgardner

Brian Gardner. "Starbucksi sõltlane. Sarah McLachlani fänn. Kujundaja. Kirjanik. Podcaster. Vihmameister. @Nosidebar looja."

fotomatt

Matt Mullenweg. "@WordPress, @Automattic, @Jetpack, @Akismet, @SimplenoteApp, @Cloudup, @ VaultPress… Töötagem koos: automattic.com/work-with-us/"

syedbalkhi

Syed Balkhi. "Tehniliselt vinge. Kujundusmüüja & Dev Skills (see on surmav). Lõin @wpbeginner @ list25 @optinmonster @soliloquywp @enviragallery jne."

lorelleonwp

Lorelle WordPressis. "WordPressi, ajaveebide ja veebiväljaannete näpunäited, tehnikad ja koolitus."

wplift

"WPLift on ajaveeb, mis sisaldab kõike WordPressi kohta, katame näpunäiteid & õpetused, teema & pistikprogrammide ülevaated ja kõik muu, mis on seotud meie lemmik CMS-iga."

wpkube

"WPKube, #WordPress-ressursside sait, mis keskendub WordPressi teemadele, pistikprogrammidele, uudistele, õpetustele ja muudatustele. Hooldab Devesh Sharma."

bobWP

BobWP. "koolitaja | treener | blogija | WordPressi töötoad Seattle’is & Bellevue | kohapealsed rühmatreeningud"

kassikood

Jean-Baptiste Jung. "Veebiarendaja, WordPressi kasutaja, blogija."

kiiresti riknev

Jeff Starr. "Professionaalne disainer, arendaja, autor ja kirjastaja. Projektid: kiirestiriknev ajakirjandus, Tao of WP, DigWP, .htaccess tehtud lihtsaks, WP teemad sügavuses, Plugin Planet"

wpmudev

WPMU DEV. "Kõik, mida vajate WordPressi, Multisite ja BuddyPressi jaoks. Pluginad, tugi & Teemad: premium.wpmudev.org"

Andrew Nacin. "WordPressi juhtiv arendaja. Uudised narkar. Tweets on minu omad."

WP Explorer. "WPExploreri ametlik twitter – www.wpexplorer.com/wpexplorer-tf-portfolio"

Tom Ewer. "Professionaalne blogija, WordPress.org pähkel ja lahkumisteenuste.com asutaja."

Ryan Hellyer. "WordPressi geek. Blogid geeky kraami kohta geek.hellyer.kiwi ja isiklikke asju aadressil ryan.hellyer.kiwi"

Oliver Dale. "Kujundaja & Kooc Media asutaja, WPLift, ThemeFurnace & DisaineridTalk."

Sarah Gooding. "WordPress ajakirjanik @ Audrey Capital, teejoomine, kuduja, BJCP sertifitseeritud õllekohtunik. Mul on WordPressi südames & BuddyPress. Leidke mind kõrtsist."

Matt Medeiros. "Ma intervjueerin inimesi, kes teenivad elatist WordPressi abil Matt Report’is. Slocumi stuudio kaasasutaja. Püüan joosta ja elu nautida."

Joost de Valk. "Yoasti tegevjuhi ja asutaja Joosti privaatne müristamine. Tweets enamasti inglise keeles, kuigi mõnikord ka hollandi keeles."

Jean Galea. "WPMayori asutaja & WPRSSAggregator"

Ahsan Parwez. "Praegu WordPressi kogukonnahaldur Cloudways. Tehniline #SEO ja WordPressi arendaja. Huvitatud #PCGames, veteran #Dota mängija."

Mike Väike. "WordPressi spetsialist. Olen WordPressi kaasasutaja, saidi http://zed1.com asutaja ja direktor."

Noel Tock. "Toode Human Made Ltd / Juhtige Happytablesi / WordCamp Šveitsi korraldaja / Nomad, surf, päike & džinni."

Jeff Chandler. "Kaaskirjanik saidile WPTavern.com"

TorqueMag. "WordPressi uudiste tuum. Pöördemoment on WordPressi uudiste, äri ja kogukonna keskus."

Tom McFarlin. "Haldan Pressware, kus pakun tooteid ja teenuseid koos WordPressiga. WordPressi põhiline toetaja. http://devpractic.es kaupadele."

Vitaly Friedman. "Professionaalsetele veebidisaineritele ja arendajatele mõeldud veebiajakirja Smashing Magazine peatoimetaja Vitaly Friedman."

Kuus redaktsiooni. "Six Revisions on veebisait, mis avaldab praktilisi ja kasulikke artikleid disaineritele ja veebiarendajatele."

Brian Jackson. "Endine Microsofti MVP #PPC #SEO #SMM #WordPress #AffiliateMarketer & #GrowthHackeri ekspert. Moderaator @RiseForums – tellige Feedly: http://feedly.com/brianjackson"

Raelene Morey. "Asutaja saidil @wordsbybirds. Ex @wpmudev ja #thewhip. Endine ajaleherünnak. WordPressi geek. Sõna nohik. Kohvisõltlane. Bruncher. Bushwalker."

Elegantsed teemad. "Ilusad Premium WordPressi teemad koos täiustatud funktsionaalsuse ja vinge toega."

Chris Coyier. "Kujundaja CodePen. Kirjanik Real_CSS_Tricks. Podcasteri pood ShopTalkShow. Plii Hucklebucker."

Niiluse Flores. "Sassy blond Illinoisist. WordPressi veeb & Graafiline disainer. WordCampi konverentsi esineja (15x.) Aitan inimestel oma saite välja ajada aadressil http://Blondish.net"

Brian Krogsgard. "Olen WordPressi professionaalide veebisaidi post_status toimetaja."

BloggingPro. "BloggingPro on üks vanimaid uudiste saite ajaveebide, WordPressi ja muude ajaveebiplatvormide ümber"

Alex Vasquez. "Aitan ettevõtetel rohkem äritegevust luua, pakkudes WordPressiga vaimustavaid funktsionaalseid kogemusi – http://bit.ly/trVUq9 ja ma ei suuda Hendricksile vastu seista."

c.bavota. "c.bavota on esmaklassiline WordPressi teema arendaja"

Konstantin Kovshenin. "WordPressi sõltlane. Ma teen Automatticus lahedaid asju."

StudioPress. "WordPressi kujundusraamistike tööstusstandard. WordPressi abil saate kiiresti ja hõlpsalt uskumatuid veebisaite luua."

Helen Hou-Sandi. "OG ja platvormi kogemus 10up direktor. WordPressi juhtiv arendaja. Pizza Roll mõttejuht. Kapp mädanenud banaan."

George Stephanis. "WordPressi põhikaaslane, CSS Guru, jQuery Fanatic, HTML5 Aficionado. Juhin @Jetpack meeskonda @Automattic."

Brad Williams. "Asutaja @WebDevStudios | Asutaja @ AppPresser | Host @DradCast | Autoriprofessionaalne WordPressi seeria | Korraldaja @WordCampPhilly &@PhillyWP."

Jen Mylo. "Kogukonna kraam WordPressi jaoks. Kasside päästja ja pooleldi moodustatud ideed. aka Jane Wells enne nimevahetust."

Bill Erickson. "WordPressi konsultant"

Carl Hancock. "Isa, abikaasa, reisisõltlane, fotograaf, diehardi pesapalli fänn ja amatöör-astronaut. Partner Rocketgenius’is lõime WordPressile gravitatsioonivormid."

Ben Metcalfe. "Töötab sekrit shit @Uber, @WPEngine kaasasutaja. Uhke Brit. Bassimuusika väljavalitu."

WP insener. "Püüame alati näidata võimalusi, kuidas WordPressit natuke paremaks, mugavamaks, paindlikumaks või lühidalt öeldes muuta – lihtsalt fantastiline!"

Adam Connell. "Kasutage minu näpunäiteid, et suurendada oma liiklust üle 400%. @ BloggingWizard asutaja. Firefly ja Hiina võtete fänn."

WP Superstaarid. "Aitame teil WordPressist rohkem kasu saada. Siit leiate näpunäiteid, näpunäiteid, õpetusi, kingitusi ja WP-ga seotud eksklusiivseid allahindlusi."

HaldaWP. "Tere, tore teid piiksutada! Ehitage oma äri koos meiega ja saate esmaesitluse WordPressi tootlikkuse tööriista. Mured, mis vajavad vastust [email protected]"

WP lahendaja. "WPSolver.com (endine WP JEDI) Kõik WordPress. Parimad WordPressi teemad, pistikprogrammid ja näpunäited"

Miriam Schwab. "WordPressile spetsialiseerunud veebiagentuuri illuminea sõbralik tegevjuht. Olen selline nohik, et vabal ajal armastan lugeda WordPressi, SEO ja sotsiaalsete teemadega seotud teemasid."

WPShout. "Parimad õpetused ja nõuanded kogukonna #WordPress hulgast! @PressUpInc tegijatelt &@WPBusinessTips."

Devin Hind. "Texases Austinis elav WordPressi austaja. Töötab väike teemapood nimega @ DevPress."

WP mootor. "Kiusame tasuta WordPressi hostimine. Võtke ühendust toega @WPEsupport kaudu. 24-tunnise piletitoe ja 9–6p CST otsevestluse saamiseks külastage veebisaiti wpengine.com."

Stuart Duff. "Toetage Ninja @WooThemes, kõigi asjade väljavalitu WordPress"

WP Areen. "WordPress Arena on WordPressi arendajate ja kujundajate jaoks kasvav koht, neile tasuta ja kasulikud veebiressursid."

Tran Ngoc Tuan Anh. "WordPressi arendaja"

Tuts+. "Tuts + õpetab miljonitele inimestele kogu maailmas loomingulisi ja tehnilisi oskusi sellistel teemadel nagu disain, arendus, fotograafia, video, andmetöötlus ja käsitöö."

SitePoint. "Jagame oma kirge uskumatute Interneti-asjade loomise vastu. Jälgige meid veebiuudiste, näpunäidete, tasuta pakkumiste ja pakkumiste kohta & rohkem."

Dave Clements. "Insener päeva kaupa. WordPressi arendaja ööseks. Õnnelik abikaasa, rõõmus isa, tõhus nats, vegan kalduvused ja uhke Brit alati."

Peter Nilsson. "Asutaja
@WPNewsify, @WPPluginsify & @WPDailyThemes – teie igapäevane #WordPressi uudisteallikas. #WordPress & #Blogimine."

WordPress TV. "Hoidke end kursis uusima WordPress.tv sisuga või edastage meile oma peamisi näpunäiteid tulevasteks linastusteks :)"

Tim Nash. "Kunagi kirjutasin koodi, nüüd ütlen peamiselt teistele, mida nad peaksid selle asemel kirjutama. Kirjutan / räägin ka @WordPressist ja käitan @wpleeds"

Vedel veeb. "Pakume usaldusväärset, hästi kättesaadavat, turvalist ja probleemivaba hostimist. Teenindame üle 30 000 kliendi ja võtame tööle rohkem kui 500 kõige kasulikumat inimest Hosting ™ -is."

Bryce Adams. "Olen @WordPressi arendaja. WC Ninja saidil @WooThemes. @NomadSMS-i taga on muu hulgas @CaptainTheme @RecipeHeroWP @ThaiWithLove. Leidke mind Taist või joomist."

Justin Tadlock. "TeemaHybrid.com omanik ja teemaReview.co kaasretsensendiks. Professionaalse WordPressi pistikprogrammi arendamise kaasautor. Ja muud lahedad asjad."

Hooratas. "Hooratas on premium veebimajutusettevõte WordPress, mis on loodud spetsiaalselt veebidisaineritele, vabakutselistele ja loomeagentuuridele."

Cristian Antohe. "Lehe www.cozmoslabs.com kaasasutaja ja mina kurameerin wpmail.me"

WPZOOM. "Loome professionaalse & Muljetavaldavad WordPressi teemad"

Pavel Ciorici. "@WPZOOM asutaja"

TeemaShock. "Superkvaliteetsed tasuta kujundusressursid WordPressi ja veebispetsialistidele."

Regina Smola. "#WordPress turbeekspert, treener & Esineja – #Turvalisuse näpunäited #internetsecurity, #socialmedia, #onlinesafety, #infosec and #hosting. Samuti saidil @WPSecurityLock"

Leheline. "Hallatud WordPress on juurutatud Amazonase pilve. Suure jõudluse saavutamine, mida usaldavad suured kaubamärgid ja tuhanded teised."

WP turvalukk. "#WordPress Turvanõuanded turvalisemaks ajaveebi loomiseks & olulised #turvalisuse uudised #internetsecurity, # socialmedia, # onlinesafety, #cybercrime, #infosec and #hosting."

WP õpipoiss. "Aidates ettevõtete omanikel WordPressi abil suurepäraseid veebisaite luua."

Pippin Williamson. "WordPressi pistikprogramm Arvukate pistikprogrammide arendaja ja asutaja, sealhulgas Restrict Content Pro ja Easy Digital Downloads"

WebDevStudios. "WordPress, BuddyPress, Mobile & Tugi suurtele kaubamärkidele! WebDevStudios kirjutas raamatud WordPressist. Võtame teie kaubamärgi reisile!"

Brad Williams. "Asutaja @WebDevStudios | Asutaja @AppPresser | Host @DradCast | Autoriprofessionaalne WordPressi seeria | Korraldaja @WordCampPhilly & @PhillyWP"

1stWebDesigner. "Meie isiklik ülesanne on veenduda, et te saaksite parimaks veebidisaini asjatundjaks, kes võite olla. – James Richman, tegevjuht / kaasasutaja"

"WP101 on lihtsalt kiireim viis WordPressi õppimiseks. Alates 2008. aastast oleme aidanud kümnetel tuhandetel algajatel WordPressi kasutamist õppida!"

Shawn Hesketh. "WP101.com looja, esmajärjekorras algajate WordPressi videoõpetussarja. GeekDad kolmele lapsele ja abiellus seksika @kheskethiga."

TeemaIsle. "Ahoi! Oleme piraadid, kellel on ekstreemsed #WordPress oskused. Pakume teemasid, üksikasjalikke õpetusi ja teadmisi. Me saame aidata teil muuta teie saidi vingeks."

Paulund. "Blogija, veebiarendaja. Piiksun WordPressi, PHP, CSS3 ja HTML5 õpetustest ja lõikudest."

Hongkiat. "Hongkiat.com kujundaja, arendaja, peatoimetaja"

Jennifer Bourn. "@BournCreative’i loovjuht, digistrateeg ja #WordPress Evangelist. Ema. Armastus #genesiswp, Legos, Tähesõjad, tacos, šokolaad, & kontoritarbed"

Lisa Sabin Wilson. "COO, kaasomanik: @WebDevStudios / Asutaja: @AppPresser / Autor: WordPress For Dummies / Toodetud TX-s, vanuses WI – GO PACK! veebdevstudios.com"

Jason Tucker. "WordPress Dev tucker.pro wpwatercooler.com wpmedia.pro Presslinks.com abielus kasutajaga @JenTucker"

David Bisset. "3. WordPressi / BuddyPressi arendaja isa. WordCamp Miami, konverentsi, kokkutuleku korraldaja."

koodinwp

Muidugi, ärge unustage @codeinwpi.

Jälgige @codeinwp

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kes on mõned teie lemmik WordPressi inimesed, keda jälgida? Jäta oma mõtted kommentaaridesse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map