Top 100 lidí WordPress, které je třeba sledovat na Twitteru

Jako nový (nebo dokonce zkušený) uživatel Twitteru může být zpočátku těžké přesně vědět, koho byste měli následovat. Můžete začít s elitou Twitteru, těmi uživateli, kteří jsou považováni za elitu Twitteru kvůli vysokému počtu sledujících. Problém s sledováním pouze Twitter elity je však v tom, že zřídka budete moci zahájit dobrou konverzaci, a nemyslím si, že by někdo z nich měl v úmyslu účastnit se témat souvisejících s WordPress..


Tady je tedy jiný seznam… více lidí, kteří WordPress následují, než můžete potřást hůlkou:

Top 100 WordPress lidí, kteří budou následovat na Twitteru

WPTavern

"WordPress Tavern je web zaměřený na všechny věci WordPress. Kromě toho pokrýváme také BuddyPress, bbPress a jakýkoli projekt pod automatickým deštníkem."

chrislema

Chris Lema. "CTO & Hlavní stratég pro @crowdfavorite. Mluvčí. Trenér. Autor. Blogger. Studuji vysoce výkonné & vést vysoce výkonné týmy. clema.cc/sticky-teaching"

yoast

"Pomůžeme vám optimalizovat váš web pomocí pluginů (WordPress), blogových příspěvků, elektronických knih a dokonce i tweety!"

Michael Fields. "HTML, CSS, PHP, JS, první návrh webu pro mobilní zařízení s vášní pro standardy a dělá to hned poprvé."

adii

"Práce na @Receiptful. Spoluzakladatel @WooThemes. Nový táta. Ex-Rockstar."

Kriesi

"Jmenuji se Christian, jsem zakladatelem Kriesi.at a prodávám kvalitní WordPress Themes :)"

wpbeginner

"WPBeginner je největší neoficiální zdrojový web #WordPress nabízející tipy, triky a další zdroje WordPress."

w3edge

Frederick Townes "Spoluzakladatel @placester, vytvořil celkovou mezipaměť W3 pro #WordPress, bývalý poradce & Založení CTO @mashable, Founded @ w3markup & @ w3edge"

wordpress

"Aktualizace a další zábavné věci související s WordPress.org (to je verze s vlastním hostitelem)."

markjaquith

Mark Jaquith. "Vyrábím WordPress. Webové publikování je moje vášeň. Skeptic, INTJ. Zajímá mě téměř všechno. Z koňských důvodů."

bgardner

Brian Gardner. "Narkoman Starbucks. Sarah McLachlan Fan. Návrhář. Spisovatel. Podcaster. Rainmaker. Tvůrce @nosidebar."

photomatt

Matt Mullenweg. "@WordPress, @Automattic, @Jetpack, @Akismet, @SimplenoteApp, @Cloudup, @ VaultPress … Pojďme společně pracovat: automattic.com/work-with-us/"

syedbalkhi

Syed Balkhi. "Technicky úžasné. Obchodník s designem & Dev Skills (to je smrtící). Vytvořil jsem @wpbeginner @ list25 @optinmonster @soliloquywp @enviragallery atd.."

lorelleonwp

Lorelle na WordPress. "WordPress, blogování a tipy pro publikování na webu, techniky a školení."

wplift

"WPLift je blog o WordPressu, věnujeme se tipům & návody, téma & recenze pluginů a vše ostatní související s naším oblíbeným CMS."

wpkube

"WPKube, #WordPress zdrojový web, který se zaměřuje na WordPress Themes, Plugins, News, Tutorials and Modifications. Spravuje Devesh Sharma."

bobWP

BobWP. "trenér | trenér | blogger | Workshopy WordPress v Seattlu & Bellevue skupinový výcvik na místě"

catswhocode

Jean-Baptiste Jung. "Webový vývojář, uživatel WordPress, blogger."

rychle se kazící

Jeff Starr. "Profesionální návrhář, vývojář, autor a vydavatel. Projekty: Perishable Press, Tao of WP, DigWP, .Htaccess snadné, WP Témata v hloubce, Plugin Planet"

wpmudev

WPMU DEV. "Vše, co potřebujete pro WordPress, Multisite a BuddyPress. Pluginy, podpora & Témata: premium.wpmudev.org"

Andrew Nacin. "Vedoucí vývojář WordPress. Novinky feťák. Tweety jsou moje vlastní."

Průzkumník WP. "Oficiální twitter pro WPExplorer – www.wpexplorer.com/wpexplorer-tf-portfolio"

Tom Ewer. "Profesionální blogger, matice WordPress.org a zakladatel odchoduworkbehind.com."

Ryan Hellyer. "WordPress geek. Blogy o podivínských věcech na geek.hellyer.kiwi a osobních věcech na ryan.hellyer.kiwi"

Oliver Dale. "Návrhář & Zakladatel Kooc Media, WPLift, ThemeFurnace & DesignersTalk."

Sarah Goodingová. "WordPress Journalist @ Audrey Capital, piják čaje, pletař, soudce piva s certifikací BJCP. Srdce WordPress & BuddyPress. Najděte mě v hospodě."

Matt Medeiros. "Rozhovor s lidmi, kteří se živí pomocí WordPress na Matt Report. Spoluzakladatel studia Slocum Studio. Snažím se běžet a užívat si života."

Joost de Valk. "Soukromé vrčení Joosta, generálního ředitele a zakladatele Yoastu. Tweety většinou v angličtině, i když někdy v holandštině."

Jean Galea. "Zakladatel společnosti WPMayor & WPRSSAgregátor"

Ahsan Parwez. "Aktuálně CloudPress WordPress Community Manager. Technický vývojář #SEO a WordPress. Zajímá vás #PCGames, veterán #Dota player."

Mike Little. "WordPress Specialist. Jsem spoluzakladatelem WordPress, zakladatelem a ředitelem stránek http://zed1.com."

Noel Tock. "Produkt Human Made Ltd / Veďte nahoru Happytables / WordCamp Switzerland Organizer / Nomad, surf, slunce & gin."

Jeff Chandler. "Přispívající spisovatel na WPTavern.com"

TorqueMag. "Jádro zpráv WordPress. Torque je rozbočovač pro zprávy, podnikání a komunitu WordPress."

Tom McFarlin. "Provozuji Pressware, kde poskytuji produkty a služby s WordPress. Hlavní přispěvatel WordPress. http://devpractic.es pro zboží."

Vitaly Friedman. "Vitaly Friedman, šéfredaktor Smashing Magazine, online časopis pro profesionální webové designéry a vývojáře."

Šest revizí. "Šest revizí je web, který publikuje praktické a užitečné články pro designéry a vývojáře webu."

Brian Jackson. "Bývalý Microsoft MVP #PPC #SEO #SMM #WordPress #AffiliateMarketer & # GrowthHacker Expert. Moderátor @RiseForums – Přihlaste se k odběru Feedly: http://feedly.com/brianjackson"

Raelene Morey. "Founder ve společnosti @wordsbybirds. Ex @ wpmudev a #thewhip. Bývalý novinový časopis. WordPress geek. Slovo blbeček. Závislý na kávě. Bruncher. Bushwalker."

Elegantní témata. "Krásné prémiové WordPress Themes ve spojení s pokročilými funkcemi a úžasnou podporou."

Chris Coyier. "Designer CodePen. Spisovatel Real_CSS_Tricks. Podcaster ShopTalkShow. Olovo Hucklebucker."

Nile Flores. "Sassy blondýna z Illinois. WordPress Web & Grafik. Řečník konference WordCamp (15x.) Pomáhám lidem rozvazovat své stránky na adrese http://Blondish.net"

Brian Krogsgard. "Jsem redaktor post_status, web pro profesionály WordPress."

BloggingPro. "BloggingPro je jedním z nejstarších zpravodajských webů kolem blogů, WordPress a dalších blogovacích platforem"

Alex Vasquez. "Pomáhám firmám získat více podniků vytvářením nádherných funkčních zážitků s WordPress – http://bit.ly/trVUq9 a nemůžu odolat Hendricks."

c.bavota. "c.bavota je prémiový vývojář motivů WordPress"

Konstantin Kovshenin. "Závislý uživatel WordPress. V Automatic dělám skvělé věci."

StudioPress. "Průmyslový standard konstrukčních rámců WordPress. Rychle a snadno vytvořte neuvěřitelné webové stránky s WordPress."

Helen Hou-Sandi. "OG a ředitel platformy Experience 10up. Vedoucí vývojář WordPress. Myslitel vůdce Pizza Roll. Skříň shnilý banán."

George Stephanis. "Hlavní přispěvatel WordPress, CSS Guru, jQuery Fanatic, HTML5 Aficionado. Vedu tým @Jetpack na @Automattic."

Brad Williams. "Zakladatel @WebDevStudios | Zakladatel @ AppPresser | Host @ DradCast | Autor Professional WordPress Series | Organizátor @WordCampPhilly &@PhillyWP."

Jen Mylo. "Komunitní věci pro WordPress. Záchranář koček a napůl vytvořené myšlenky. aka Jane Wells před změnou jména."

Bill Erickson. "WordPress Consultant"

Carl Hancock. "Otec, manžel, narkoman, fotograf, baseballový fanoušek a amatérský astronaut. Jako partner společnosti Rocketgenius jsme vytvořili Gravity Forms pro WordPress."

Ben Metcalfe. "Práce na sekrit shit @ Uber, spoluzakladatel @WPEngine. Hrdý Brit. Milovník basové hudby."

WP Engineer. "Vždy se snažíme ukázat způsoby, jak WordPress trochu vylepšit, pohodlněji, flexibilněji nebo zkrátka – prostě úžasné!"

Adam Connell. "Použijte mé tipy ke zvýšení provozu o více než 400%. Zakladatel @ BloggingWizard. Fanoušek Firefly a čínských s sebou."

WP Superstars. "Pomáháme vám získat více z WordPress. Sledujte nás a získejte tipy, triky, návody, dárky a exkluzivní slevy související s WP."

Spravovat WP. "Ahoj, rád tě pípám! Budujte s námi své podnikání a zažijte premiérový nástroj produktivity WordPress. V případě obav, které vyžadují odpověď [email protected]"

WP Solver. "WPSolver.com (dříve WP JEDI) Vše WordPress. Nejlepší WordPress témata, pluginy a tipy"

Miriam Schwab. "Přátelský generální ředitel illuminea, webová agentura specializující se na WordPress. Jsem tak blbej, že ve svém volném čase rád čítám o WordPress, SEO a sociálních sítích."

WPShout. "Nejlepší návody a rady z komunity #WordPress! Od tvůrců @PressUpInc &@WPBusinessTips."

Devinová cena. "WordPress aficionado žijící v Austinu v Texasu. Provozuje malý tématický obchod s názvem @ DevPress."

WP Engine. "Bezproblémové hostování WordPress. Kontaktujte podporu prostřednictvím @WPEsupport. Přejděte na adresu wpengine.com a získejte podporu 24/7 lístků a 9-6p CST Live Chat."

Stuart Duff. "Podpora Ninja @ WooThemes, Lover Of All Things WordPress"

WP Arena. "WordPress Arena pro vývojáře a designéry WordPress roste a je pro ně bezplatné a užitečné online zdroje."

Tran Ngoc Tuan Anh. "Vývojář WordPress"

Tuts+. "Tuts + učí miliony lidí po celém světě tvůrčí a technické dovednosti o tématech jako je design, vývoj, fotografie, video, práce s počítačem a řemesla."

SitePoint. "Sdílíme naši vášeň pro vytváření neuvěřitelných internetových věcí. Sledujte nás pro webové zprávy, tipy, freebies, nabídky & více."

Dave Clements. "Inženýr ve dne. Vývojář WordPress v noci. Šťastný manžel, nadšený táta, nacistická účinnost, veganské tendence a vždy hrdý Brit."

Peter Nilsson. "Zakladatel
@WPNewsify, @WPPluginsify & @WPDailyThemes – váš denní zdroj zpráv #WordPress. #WordPress & #Blogování."

WordPress TV. "Udržujte krok s nejnovějším obsahem WordPress.tv nebo nám nasaďte své nejlepší tipy pro budoucí projekce :)"

Tim Nash. "Psal jsem kód, teď říkám hlavně ostatním, co by měli psát. Také píšu / mluvím o @ WordPress a spouštím @wpleeds"

Tekutý web. "Poskytujeme spolehlivý, vysoce dostupný, bezpečný a bezproblémový hosting. Sloužíme 30 000+ zákazníkům a zaměstnáváme 500+ nejužitečnějších lidí v Hosting ™."

Bryce Adams. "Jsem vývojář @WordPress. WC Ninja na @WooThemes. Za @NomadSMS, @CaptainTheme @RecipeHeroWP @ThaiWithLove, mimo jiné. Najděte mě v Thajsku nebo pijete."

Justin Tadlock. "Vlastník ThemeHybrid.com a spoluzakladatel na ThemeReview.co. Spoluautor vývoje profesionálních pluginů WordPress. A další skvělé věci."

Setrvačník. "Flywheel je prvotřídní hostingová společnost WordPress postavená speciálně pro webové designéry, nezávislé pracovníky a kreativní agentury."

Cristian Antohe. "Spoluzakladatel www.cozmoslabs.com a já kurátorem wpmail.me"

WPZOOM. "Vytváříme profesionální & Působivé motivy WordPress"

Pavel Ciorici. "@ Zakladatel @WPZOOM"

ThemeShock. "Vysoce kvalitní zdroje bezplatného designu pro profesionály v oblasti wordpress a web."

Regina Smola. "#WordPress Security Expert, Coach & Speaker – #Security tips on #internetsecurity, #socialmedia, #onlinesafety, #infosec and #hosting. Také na @WPSecurityLock"

Pagely. "Spravováno WordPress nasazeno do cloudu Amazon. Výkon v měřítku, kterému důvěřují velké značky a tisíce dalších."

Bezpečnostní zámek WP. "#WordPress Bezpečnostní tipy pro bezpečnější blogování & důležité # bezpečnostní zprávy o #internetové bezpečnosti, # socialmedia, # onlinesafety, # kyberkriminalitě, #infosec a #hosting."

Učeň WP. "Pomáháme majitelům firem vytvářet skvělé webové stránky pomocí WordPress."

Pippin Williamson. "Doplněk WordPress Vývojář a zakladatel řady pluginů, včetně Omezit obsah Pro a Snadné digitální stahování"

WebDevStudios. "WordPress, BuddyPress, Mobile & Podpora velkých značek! WebDevStudios napsal knihy na WordPress. Dovolte nám vzít vaši značku na cestu!"

Brad Williams. "Zakladatel @WebDevStudios | Zakladatel @AppPresser | Host @ DradCast | Autor Professional WordPress Series | Organizátor @WordCampPhilly & @PhillyWP"

1stWebDesigner. "Je naší osobní misí, abychom se ujistili, že se stanete nejlepším profesionálem v oblasti webdesignu. – James Richman, generální ředitel / spoluzakladatel"

"WP101 je prostě nejrychlejší způsob, jak se naučit WordPress. Od roku 2008 jsme pomohli desítkám tisíc začátečníků naučit se používat WordPress!"

Shawn Hesketh. "Tvůrce WP101.com, přední série videotutoriálu WordPress pro začátečníky. GeekDad se třemi dětmi a provdala se za sexy @khesketh."

ThemeIsle. "Ahoj! Jsme piráti s extrémními dovednostmi #WordPress. Dodáváme témata, podrobné návody a informace. Můžeme vám pomoci učinit váš web úžasným."

Paulund. "Blogger, vývojář webu. I pípání WordPress, PHP, CSS3 a HTML5 návody a úryvky."

Hongkiat. "Návrhář, vývojář, šéfredaktor hongkiat.com"

Jennifer Bourn. "Kreativní ředitel, digitální stratég a #WordPress Evangelist ve společnosti @BournCreative. Maminka. Láska #genesiswp, Legos, Star Wars, tacos, čokoláda, & kancelářské potřeby"

Lisa Sabin Wilsonová. "COO, spolumajitel: @WebDevStudios / Founder: @AppPresser / Autor: WordPress For Dummies / Produced in TX, ve věku WI – GO PACK! webdevstudios.com"

Jason Tucker. "WordPress Dev tucker.pro wpwatercooler.com wpmedia.pro presslinks.com Ženatý s @JenTucker"

David Bisset. "Otec 3. vývojáře WordPress / BuddyPress. WordCamp Miami, konference, organizátor setkání."

codeinwp

Samozřejmě nezapomeňte na @codeinwp.

Sledujte @codeinwp

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Kdo jsou někteří z vašich oblíbených WordPress lidí, kteří je mají následovat? Nechte své myšlenky v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map