Time Management pro WordPress na volné noze bez času

Time Management pro WordPress na volné noze bez času

Time Management pro WordPress na volné noze bez času
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Na volné noze v prostoru WordPress je nesmírně atraktivní nabídka: WordPress zažil neuvěřitelný růst již více než deset let a navzdory výzvám není známka toho zastavení nebo nedostatek práce..


Existují dokonce skvělé příležitosti, jak rozdělit svůj čas mezi práci s klienty a vlastní projekty, které se mohou rozvíjet ve velmi velkých podnicích (ilustrovat to lze v pokroku v našich zprávách o transparentnosti)..

Toto rozdělení času mezi klientem / osobním projektem a komunitou WordPress je snem pro mnoho nezávislých, ale realitou pro velmi málo. Jak jsme se dostali k tomuto nepořádku a jak se z toho dostaneme?

Time Management pro WordPress na volné noze

Ekonomika toho je velmi základní: jako nezávislý pracovník si vyměníte čas za peníze. Je to nejjednodušší forma výměny, o kterou se opírá jakákoli kapitalistická ekonomika.

Přesto, jako nezávislý nezávislý pracovník, získáte přístup k několika skutečně revolučním zlepšením produktivity v minulém století (kromě internetu samozřejmě, i když není jasné, zda to ve skutečnosti vede k vyšší produktivitě). Nemůžete využít Linka hromadné výroby Henryho Forda nebo Vědecké řízení pracovního postupu Fredricka Taylora. Ve skutečnosti je váš příjem omezen počtem hodin týdně, které jste ochotni pracovat.

Vzhledem ke všem příležitostem v prostoru WordPress není naplnění vašeho času největší výzvou: je to, co dělat, jakmile vám v týdnu dojdou hodiny. Co děláte, když jste "dojde čas"? Opakujete jen nekonečno? Jak se máš? "udělat si čas" pro projekty, na kterých chcete pracovat?

Tento příspěvek se bude kopat řízení času pro freelancery WordPress bez času. Nezáleží na tom, jak je váš čas v současné době rozdělen; Pokud se v současné době snažíte najít čas na cokoli, tento příspěvek je pro vás.

 • Uvidíme, jak se zaměřit na to, co je důležité,
 • nástroje pro chytřejší práci,
 • a nástroje pro méně práce.

Také jsme dostali rozumné hlasy od komunity WordPress, abychom poskytli šťavnaté další informace.

Pojďme se k tomu rovnou.

Správné řízení času: Zaměřte se na to, co je důležité

Rozhodování a soustředění na to, co je důležité, je klíčovým předpokladem pro efektivnější správu vašeho času. Musíte to udělat, abyste zjistili, jak to, co právě děláte, ve srovnání s vašimi prioritami a tím, co chcete dělat.

Chcete-li to usnadnit, můžete položit řadu otázek:

 • Kam jdeš? Jak to vypadá za šest měsíců, dva roky?
 • Co je pro vás důležité? Chceš životní styl podnikání nebo vytrvale sledovat růst? Máte stanovený cíl příjmů?
 • Jaké jsou vaše cíle?? Jsou oni CHYTRÝ?

Můžete to pak vyhodnotit na základě toho, na čem právě pracujete. Jak se každá aktivita nebo položka v kalendáři hromadí proti vašim cílům a prioritám? Z tohoto cvičení můžete vyladit, na čem pracujete, s tím, na čem chcete pracovat.

Pokud plníte svůj výnosový cíl, můžete se rozhodnout, že je čas přestat s prací na volné noze nebo přestat dělat ten, který se vám nelíbí. Pokud se vám nelíbí směr, kterým v současné době směřujete, jak můžete změnit své zaměření, abyste to vyřešili? Na tyto věci je třeba myslet. Zde je přehled nezávislých CTO Toby Osbourn řekl jsem, když jsem se ho zeptal na jeho přístup k řízení času:

Vím, kolik peněz vydělávám z konkrétního osobního projektu. Vím, kolik peněz musím vydělat od klienta, abych mohl platit účty / mít úspory / mít život. Naplánuji dostatek práce s klientem v měsíci, abych zasáhl tyto cíle, všechno ostatní je osobní práce …

Cílem je samozřejmě pracovat na smysluplných vylepšeních svých osobních projektů, takže příští měsíc uvidím, že udělali o něco více, což nakonec může znamenat, že jsou méně vázáni na práci s klienty..

Důležité je nezapomenout na peníze a "následuj svou vášeň", ale najít realistickou rovnováhu mezi požadavky na potřebu vydělávat a soustředit se na budování pro budoucnost.

Je užitečné si pamatovat, že každý má stejné množství času. Nikdo nemá na všechno čas; vždy je čas si udělat čas. Pokud je pro vás něco důležitého, musíte na to najít čas.

Přemýšlejte o tomto procesu jako o plánu "audit". Pravidelně procvičujte: zaměřte se na to, co je důležité, a tím na volný čas, který v současné době utratíte za méně podstatné věci. Celkově získáte plán, který je lépe vyvážený mezi časem klienta a vlastním časem.

Výběr správných nástrojů pro rychlejší práci

Zřejmým způsobem, jak najít více času, je pracovat rychleji. Pokud dokážete stejnou práci provést za kratší dobu, máte více času. Je to velmi jednoduché a boj o zvýšení produktivity je ten, který okupoval dělníky od průmyslové revoluce.

V anketě jsem oslovil kolegy na volné noze WordPress Pokročilá skupina WordPress Facebook vidět, jak jiní odborníci přistupovali k řízení času, a jednoduše pracovat rychleji byl zdaleka nejoblíbenějším nástrojem řízení času.

Zde je přehled výsledků v plném rozsahu. Jak vidíte, byly dvě nejoblíbenější odpovědi podle určitého rozpětí výběr softwaru, který pomáhá pracovat rychleji a automatizace opakujících se úkolů:

(Graf podle Visualizer Lite.)

Nejpravděpodobnějším důvodem popularity těchto dvou metod je, že jsou vysoce přístupné a pokud jde o časovou úsporu, jsou zjevně nízké plody. Jak je tedy využijete?

Začněme s výběr správného softwaru. Jak profesionálové WordPress dosvědčují, může to být velký rozdíl. Zde jsou některé z vašich nejlepších možností:

Software je velmi osobní a neexistuje žádná jediná nejlepší možnost, která by vyhovovala všem. Vyzkoušejte různé nástroje a podívejte se, co vám nejlépe vyhovuje.

Ukázka uživatelského rozhraní Simple Diagrams.

(Výběr správných nástrojů je důležitý: drátový software, například Simple Diagrams, může urychlit váš pracovní postup.)

Automatizace úkolů je složitější záležitost, ale zisky jsou stejně zřejmé: pokud provádíte stejné úkoly znovu a znovu, hledejte způsoby automatizace a poté uložte uložený čas do kapsy. Toto jsou druhy věcí, které můžete snadno automatizovat:

Velké výhody plynoucí z automatizace je třeba dosáhnout opakovanými vývojovými úkoly. Mluvil jsem s Ben Gillbanks, WordPress téma vývojář, který běží ProThemeDesignMasterWP. Ben je jedním z nejplodnějších vývojářů témat na WordPress.com a udržuje knihovnu více než 20 témat, takže oceňuje výhody vyhýbání se opakujícím se úkolům. Požádal jsem Ben, aby vysvětlil svůj přístup k automatizaci vývoje:

Moje filozofie ke všemu, co souvisí s vývojem, je automatizovat co nejvíce.

Všechno jednoduché a opakující se, které nepotřebuje žádnou myšlenku, je pravděpodobně možné zabalit do nějaké programovací úlohy (Gulp / Grunt / PHP), a tak to udělám. Znamená to trochu více kódu a trochu více vývoje, ale z dlouhodobého hlediska mi to ušetřilo dny (pravděpodobně týdny) práce – takže se mohu soustředit na věci, které mě baví dělat. Dokonce i něco tak jednoduchého, jako je vytvoření mého vlastního úvodního tématu (nebo použití s) šetří mi hodiny práce s každým projektem.

Benův přístup je na místě: zpočátku může trvat delší dobu, než se systémy nastaví na automatizaci úkolů, ale časová úspora z dlouhodobého hlediska více než tato zpětná vazba.

Outsourcing v anketě Advanced WordPress se moc nelíbilo, ale stojí za to se rychle zmínit. Úkoly, které od nich nemusíte dělat (a zejména ty, které se vám nelíbí), mohou být zadány externě. Není to úplně nulová částka: musíte spravovat svůj outsourcing, který vyžaduje čas, ale uděláme to správně, může to ušetřit spoustu času.

Další příspěvek naleznete v dalším příspěvku společnosti CodeinWP o tom, jak zadávat práci související s WordPress zadáváním zakázek.

Rychlejší práce uvolňuje čas. Jako nezávislý nezávislý pracovník jste možná neobdrželi velké zisky produktivity dvacátého století, ale to neznamená, že neexistují způsoby, jak vám pomoci pracovat rychleji.

Pracovní chytřejší s blokováním času

Pracovní chytřejší propojení všech těchto časových řízení dohromady. Prověřili jste audit, na čem pracujete, a našli jste nástroje, které vám pomohou pracovat rychleji, ale co teď? Pracujte chytřeji.

"80/20" pravidlo nebo Pareto princip je jednou z velkých fenoménů produktivity. Jeho předpoklad je dobře znám: zhruba 20% úsilí vede k 80% výsledků. Myšlenka, že můžete jednoduše zkrátit pracovní dobu o 4/5 a okamžitě vydejte se na pláž je víceméně zcela bez reality. Pokud zadáte pouze 20% práce, můžete získat až 30% nebo dokonce 40% výsledků, ale vaši klienti, šéfové a vrstevníci to považují za naprosto nepřijatelné..

Ačkoli je princip Pareto při doslovném použití nepostradatelný, je obecný koncept užitečný: jak můžete dosáhnout 90%, 95% nebo 100% výsledků v kratším čase? To je mnohem zajímavější otázka, protože je to naprosto dosažitelné. Jaké jsou způsoby, jak pracovat o 10% nebo 20% rychleji na uvolnění poloviny nebo dokonce celého dne?

Jak jsme již dříve hovořili, je dobrý začátek prohlédnout si svůj rozvrh a zeptat se, co je důležité, ale funguje to pouze u pracovních úkolů, které výslovně naplánujete. A co ty věci, které nejsou naplánované, ale mohou spotřebovat nekonečné množství času? Zkuste položit tyto otázky:

 • Je nejnovější #wpdrama vážně stojí za vaši nerozdělenou pozornost, nebo se svět bude i nadále otáčet bez vašeho zapojení?
 • Potřebuje každá konverzace Slack váš vstup?
 • Potřebujete odpovědět na každý e-mail, jakmile jej dostanete?
 • Jaké jsou vaše oblíbené pracovní činnosti, které ve skutečnosti nefungují?

Spoiler: svět se stále hýbe a ráno se ráno vynoří slunce ať se stane cokoli. Tyto činnosti sání času se neobjeví ve vašem rozvrhu, ale téměř určitě se dějí. To je snadná rezerva pro uvolnění více času.

Řešení tohoto problému je důležité. Je pozoruhodné, že nikdo v citovaném průzkumu Advanced WordPress neuvedl, "omezující čas na používání e-mailu nebo sociálních médií" jako strategii, kterou používají, ale podle mého názoru je blokování času jednou z nejlepších metod pro zlepšení správy času:

Blokování času je jednoduše časový rozvrh pro práci na konkrétním projektu a pak strávení plánovaného času na tomto projektu. Můžete například naplánovat v pondělí 9-12 pro práci s klientem a 1-5 pro konkrétní osobní projekt. S časovým blokováním máte předem kontrolu nad tím, kolik času strávíte na každém projektu. To je obrovská výhra.

Pokud se snažíte orientovat na nezávislých pracovních a osobních projektech, je to nutné. Přichází s doporučeními podnikatelů, včetně Elon MuskSyed Balkhi a vše, co potřebujete ke spuštění, je kalendář. Zde je opět Toby Osbourn, pokud jde o jeho přístup k blokování času:

Pokud jsem ve středu mezi 2 a 4 zablokoval čas na procházení a přepracování některých starých osobních blogových příspěvků, to je to, co budu dělat – nezáleží na tom, jestli vím, že na mě čeká fakturovatelná práce mezi 4 a 6. Blokování takového času slouží jako umělý způsob, jak vynutit zaostření. Mám 2 hodiny na to, abych si to prošel, a to 10 minut na kontrolu Twitter / e-mail / cokoli není možné.

Můj přístup k tomu je velmi podobný Tobymu, časem blokuje způsob, jak přinutit cenné hluboká práce to zajišťuje, že mám hotovou práci.

Časové blokování je pravděpodobně největší oprava pro freelancery WordPress bez času. Předem určíte, jak dlouho na každý projekt utratíte, a poté se celý týden sledujte podle plánu. Je to jednoduchá technika, ale zázraky se dělají pro ty, kteří bojují mezi více klientskými projekty a osobními cíli.

Co děláš se svým volným časem??

Zaměření na správu času vám umožní věnovat čas věcem, které chcete dělat, ať už jde o osobní projekty, zapojení do komunity nebo rovnou volno. Vzhledem k tomu je na začátku mnoho lidí na volné noze, nelze podceňovat a důležitost správného řízení času nelze podceňovat.

Třístranná sbírka diskutovaných nástrojů a technik může skutečně vyřešit problém, na který se vztahují nezávislí uživatelé WordPress "nemám čas":

 • Soustředíme se na to, co je důležité dává vám perspektivu, abyste viděli, které projekty jsou cenné, a vykopat ty projekty, které nejsou v souladu s vašimi dlouhodobými cíli.
 • Výběr správných nástrojů je jednoduchý způsob, jak pracovat rychleji, uvolnit více času. Diskutovaná doporučení nabízejí skvělý balíček, jak udělat více za kratší dobu.
 • Pracovní chytřejší blokování času je nejlepší řešení pro správu času, které jsem našel pro nezávislé pracovníky. Osobní projekty jsou prvními, které začínají, když klientská práce vábí, takže je explicitně naplánujte, abyste jim zajistili čas..

Nedostatek času je problém, kterému všichni čelíme, ale je to řešitelný problém a diskutované techniky by měly nabídnout solidní základy pro jeho vyřešení. Jaké jsou vaše oblíbené techniky a nástroje pro správu času pro freelancery WordPress? Dejte nám vědět v komentářích.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector