SOS! Kde najít nejlepší nápovědu WordPress

SOS! Kde najít nejlepší nápovědu WordPress

SOS! Kde najít nejlepší nápovědu WordPress
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Skvělá věc při práci s WordPress je, že nejlepší pomoc s WordPress není nikdy obtížné najít. Ať už máte jednoduchou otázku týkající se obnovení hesla nebo složitější problém týkající se vlastních typů příspěvků, je k dispozici podpora a vzdělání pro všechny úrovně uživatelů..


Není neobvyklé cítit se zmatený a dokonce frustrovaný s WordPress. Každý potřebuje pomoc v určitém okamžiku, dokonce i zkušené veterány WordPress! Naštěstí existuje mnoho zdrojů, které vám pomohou najít odpověď na váš problém. A pokud se vám stále škrábe hlava a snaží se přijít na to, jak opravit svůj web, existují některé skvělé služby, které nabízejí pomoc specifickou pro WordPress.

Pro tento příspěvek jsem shromáždil své oblíbené bezplatné a prémiové weby – některé, které možná znáte, a jiné, se kterými jste se možná dříve nesetkali – které nabízejí vynikající individuální podporu, která vám pomůže vyřešit vaše problémy s WordPress a získat vaše hladký vzhled a provoz webu:

Kde najít nejlepší nápovědu WordPress

Kde najít nejlepší pomoc WordPress zdarma

Fórum podpory WordPress - některé z nejlepších nápovědy WordPress

Fóra podpory WordPress

Začněme s nejznámějším a možná nejzřetelnějším místem, kde hledáme nejlepší pomoc WordPress: Fóra podpory WordPress.

Fóra podpory poskytují skvělé místo pro začátek, když máte problém s WordPress, zejména pro ty, kteří začínají používat WordPress. Fóra moderuje přátelská skupina dobrovolníků z celého světa, kteří znají WordPress naruby a jsou připraveni odpovědět na jakoukoli otázku..

Je důležité si uvědomit, že dobrovolníci, kteří pomáhají na fórech, jsou právě to, dobrovolníci, takže k nim buďte milí a děkujte jim za jejich čas, pokud se na fórech zastavíte a ptáte se! Také mějte na paměti, že existuje více lidí, kteří žádají o pomoc, než jsou moderátoři, takže na vaši otázku nemusí být hned zodpovězena.

Výměna zásobníku

Výměna zásobníku

Výměna zásobníku WordPress pro vývojáře je webem otázek a odpovědí pro – uhodli jste – vývojáře WordPress. Je to zdarma a nemusíte se registrovat.

Stack Exchange je ideální pro lidi s technickými a / nebo pokročilými otázkami. Kdokoli může položit otázku nebo odpovědět na otázku. Odpovědi lze hlasovat a dostávat se na vrchol, takže vždy víte, že nejlépe hodnocená odpověď byla v zásadě přezkoumána a je možná nejlepší dostupná pomoc WordPress..

Otázky obvykle zahrnují kód. Co se mi na Stack Exchange líbí, je to, že má skvělou komunitu vývojářů, kteří rychle pomáhají, jsou přátelští a uctiví. Na Stack Exchange není žádný nesmysl, drzost nebo špatné chování – všichni se jen staví na skvělých webech.

Pokročilá skupina WordPress Facebook

Pokročilá skupina WordPress Facebook

S více než 30 000 členy je Advanced WordPress Facebook Group jedním z nejlepších míst pro setkání s ostatními vývojáři WordPress, sdílení nápadů a znalostí a získání nejlepší pomoci WordPress.

Tato skupina je samozřejmě zaměřena na pokročilé uživatele, takže bohužel zde nejsou žádní začátečníci! Ale i když jste začátečník, můžete se toho hodně naučit připojením se k této skupině a sledováním aktualizací. Otázky členů jsou různé a různorodé a pokrývají vše od problémů s kódováním až po SEO a vyžádání zpětné vazby o novém webu, který někdo vytvořil.

Na stránce skupiny je sice hodně aktivit, ale moderuje ji skupina zkušených správců. Jen mějte na paměti, že existuje několik pravidel, která můžete najít a přečíst o Pokročilý web WordPress Facebook.

Kde najdete nejlepší pomoc WordPress: prémiový

WPMU DEV

WPMU DEV

Věděli jste, že tým podpory WPMU DEV odpovídá na všechny otázky týkající se WordPress, nejen na otázky související s produkty WPMU DEV? Teď je to užitečné.

Tým podpory vyřizuje více než 3 000 otázek souvisejících s WordPress za měsíc – a většinu z nich zodpovídá za méně než hodinu. Protože tým má zaměstnance po celém světě, je vždy po ruce někdo, kdo zodpoví vaše live chat, fórum podpory nebo e-mailové otázky 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Pro tým podpory WPMU DEV není pochyb. Pokud máte nainstalovaný zásuvný modul WPMU DEV Dashboard, můžete týmu podpory poskytnout přímý přístup k vašemu webu, aby mohli rychle vyřešit vaše problémy. Jsou dokonce "Podpora druhé úrovně" – specializovaný tým vývojářů v pohotovosti, který vám pomůže s pokročilejšími a složitějšími požadavky na podporu.

Jednou z velkých věcí na účasti na fórech podpory WPMU DEV je to, že když pomáháte ostatním členům, můžete získat body za bezplatné celoživotní členství. Skvělý.

WP Buffy

WP Buffy

WP Buffs poskytuje plány údržby WordPress pro seriózní majitele webových stránek & agenturní partneři. Zvládají neomezené úpravy, vylepšení výkonu, každodenní údržbu zdraví a pravidelné řešení problémů se zabezpečením, takže nemusíte. To vám umožní činit odvážná rozhodnutí, pokud jde o vaše webové stránky, aniž byste váhali kvůli technickým omezením.

S podporou 24/7 v USA, misí řízenou svými zákazníky a spojeneckým sponzorem WordCamps, chce být WP Buffs nejlepším partnerem technické podpory pro každého jednotlivce, firmu nebo organizaci s webem WordPress..

A s plánem začínajícím na 57 USD měsíčně budou jejich plány péče dobře fungovat pro jakýkoli rozpočet. Oslovte je prostřednictvím livechatu kdykoli a štěstí Buff vám rád zodpoví všechny vaše dotazy.

Udržovat

Udržovat

Agentura WordPress Maintainn nabízí některé z nejlepších pomoci, pokynů a údržby WordPress pro váš web WordPress již od 49 $ měsíčně. Zatímco technická podpora je k dispozici pouze od 9:00 do 17:00 EST od pondělí do pátku, můžete odeslat lístek podpory kdykoli a tým pěti osob se k vám vrací ASAP.

Maintainn koupil WebDevStudios v roce 2014 s tím, že by to byla podpůrná složka rozvojové agentury. Kromě podpory nabízí Maintainn také aktualizace, monitorování zabezpečení, zálohování a údržbu.

Péče o stránky WP

Péče o stránky WP

Od spuštění v roce 2012 nabízí WP Site Care podporu a údržbu WordPress ze své americké základny v Utahu. Od 79 $ měsíčně získáte přístup k technické podpoře pro váš web WordPress ak dalším službám údržby, jako jsou zálohy, aktualizace a výukové video.

Jednou z funkcí podpory služby je "Vysílačka," rozhraní administrátora WordPress vašeho webu, pomocí kterého můžete odesílat žádosti o podporu a obejít potřebu e-mailu. To poskytuje snadný způsob, jak získat podporu jeden na jednoho, pokud se na vašem webu vyskytnou nějaké problémy.

Správce WP

Správce WP

Tým tříčlenného týmu WP Maintainer nabízí prémiovou podporu a údržbu WordPress za cenu 99 $ měsíčně. Každý měsíc získáte přístup k vývojovému týmu agentury pro vše, co potřebujete, od instalace zásuvných modulů až po odstranění problémů s CSS a dokonce i stylem front-end vašeho webu..

Kromě poskytování nejlepší pomoci WordPress nabízí WP Maintainer všechny obvyklé věci, které poskytují další služby údržby a podpory, včetně aktualizací, zálohování, sledování zabezpečení a vlastního vývoje..

Valet.io

Valet.io

Valet.io se může pochlubit více než 50letou kombinovanou zkušeností s WordPress a poskytuje komplexní podporu, včetně řešení problémů se stávajícími problémy, konzultací o bezplatných a prémiových tématech a pluginů a asistence se SEO.

Společnost začala jako WP Valet v roce 2012, poskytovala měsíční profesionální služby a podporu majitelům webových stránek WordPress, ale po získání místní designérské agentury se rozšířila o další klientskou práci. Začátkem tohoto roku společnost rebranded s novým názvem.

Valet.io není ve srovnání s ostatními službami podpory WordPress tak transparentní, pokud jde o stanovení cen – musíte vyplnit kontaktní formulář s podrobnostmi o tom, co potřebujete, což je poněkud těžkopádné.

Získání nejlepší pomoci pro váš web WordPress

K dispozici je tolik nápovědy pro WordPress, od tutoriálů a videí až po individuální podporu – stačí vědět, kde hledat.

Ať už potřebujete pomoc se základním problémem nebo pokročilejší nebo pokračující podporu pro váš web, existují zde bezplatné a prémiové možnosti.

Pokud jste novým uživatelem WordPress, je nejlepším místem, kde začít, fóra podpory WordPress, protože jsou zdarma. A pokud hledáte více pokročilé nápovědy, zkuste Stack Exchange nebo skupinu Advanced WordPress Facebook.

Pokud hledáte prémiovou podporu, podívejte se na WPMU DEV – můžete se zaregistrovat na 14 dní a vyzkoušet bezplatnou podporu 24/7 – nebo jakoukoli další podporu a služby údržby, které jsem do tohoto kola zahrnul. Všechny nabízejí fantastickou podporu jednoho na jednoho, která vám pomůže v jakékoli lepivé situaci a poskytne vám nejlepší možnou pomoc WordPress..

Co je tam dalšího? Víte o jakémkoli jiném "SOS pro WordPress" řešení, které stojí za pozornost každého? Neváhejte se podělit o komentáře.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector