Rozhovor s Cory Millerovou – úvahy o WordPress a Gutenbergovi, nezbytnosti vědomí duševního zdraví a koučování

Rozhovor s Cory Millerovou


Už je to dlouho, co jsme uspořádali rozhovor o CodeinWP. Tentokrát mluvím s jedním z obchodních veteránů v komunitě WordPress, zakladatelem iThemes, Cory Millerovou. Cory je otevřený chlap a v těchto dnech se nám podařilo dotknout se země na třech velmi žhavých předmětech: témata, duševní zdraví a koučování.

Pro ty, kteří to nevědí, byl iThemes jedním z prvních tématických obchodů, který existoval, byl spuštěn v roce 2008 a za 3 roky dosáhl příjmů 1 milionu. Deset let poté, co jeho podnikání bylo získáno Liquid Web v úspěšném odchodu. Dnes mluvíme o tematických firmách, kam je Gutenberg bere.

Nejste si jisti, že jste si toho všimli, ale komunita WordPress se otevírá tématům mimo technickou oblast. Na loňském veletrhu WordCamp v Bukurešti, který se odehrával v mém městě, byl povolán projev Emanuela Blagonika "Jak najít mír a změnit svět." Tři roky před tím, ve WordCamp Denveru, mluvil Cory "Emoční horská dráha podnikání." Lidé otevřeně mluví o svých zápasech a pomáhají ostatním při rozpoznávání jejich problémů, získávání pomoci a zlepšování..

Cory Millerová

Dále diskutujeme o tématu duševního zdraví a zapojení Coryho do WP&UP iniciativa. Nakonec vstupujeme do sféry podnikání a kam Cory v současnosti věnuje svou energii. Když nedává rozhovory, je Cory součástí dvou nových podniků, jeden dělá koučování a druhý marketing. Je také aktivní Youtube a čte hodně knihy.

Dobře, skočme do rozhovoru.

Po přečtení tohoto rozhovoru s Cory Millerem bych byl zvědavý, koho byste chtěli, abychom s námi provedli další rozhovor. V komentářích nechte jméno svého hrdiny.

Contents

Rozhovor s Cory Millerovou o nálezech WordPressu za více než deset let

Téměř před 11 lety jste založili jeden z prvních tématických obchodů. Mohli byste si trochu promluvit o největších výzvách / milnících, se kterými jste v tomto období prošli s iThemes?

Víte, když se ohlédnu zpět na náš čas s iThemes, nejvyššími maximy, nejnižší minima byla vždy kolem lidí. Minimum bylo, když jste se museli rozloučit se členem týmu nebo jste je museli nechat jít. To jsou vždy nejnižší okamžiky. A pak samozřejmě zákazníci nejednají vždy nejvhodnějším způsobem, zejména pokud se něco pokazí. Takže minima jsou vždy o lidech.

Ale na druhé straně byly výšiny rozhodně všechno o lidech. Letos jsem tam odešel, ale vychutnávám si přátelství a vztahy s některými úžasnými lidmi. Ze všech lidí, se kterými se setkám v podnikání, zákaznících, přátelích a partnerech, miluji a vážím si a zvažuji některé nejlepší přátele v životě.

Co bylo tehdy dobrým a špatným ekosystémem WordPress a kde nyní dobré a špatné bydlí?

Tehdy to rozhodně byl divoký divoký západ. V roce 2006 byla témata WordPress všude na místě. Myslím tím jejich kvalitu, máš nějaké dobré, jiné špatné a jiné prostě hrozné.

Ale to byla příležitost, kterou jsme využili. Začali jsme obsluhovat zákazníky s velmi kvalitními vysoce kvalitními tématy. Dobrá tehdy byla příležitost, kterou jsme měli, a tento úžasný software, který jsme měli. A z obchodního hlediska WordPress očividně změnil můj život tím, že jsem byl schopen zahájit iThemes a ujít se jízdy, kterou jsme dělali více než 10-11 let.

WordPress nyní vyzrál. Je to rozdílné. Viděl jsem, jak přicházejí některé tváře a některé tváře, a noví lidé se vždy objevují v komunitě, což je tak úžasné. Business moudrý, vidím hodně konsolidace v tomto odvětví, zejména s hostitelskými společnostmi. Automattic nedávno získal velmi velké kolo financování. Nyní jsem nadšený, stejně jako bloger WordPress. Přidal jsem nový název, "Dobrovolník WordCamp" na můj životopis na WC DFW přes víkend. Jsem nadšený, když uvidím, co bude pro WordPress v podnikání příští, protože software neustále zraje a zlepšuje se.

Protože se WordPress mění na tvůrce stránek, transformují se také témata, jak je známe. Jaká je vaše rada pro dnešní tematické obchody, aby zůstaly v podnikání?

Jaká skvělá otázka. Myslím, že to opravdu nebyl obchod s tématy, který jsme prodali. Asi za dva, tři roky v podnikání jsme si uvědomili, že tato příležitost byla lepší v zásuvných modulech a zejména v softwaru jako službě související s WordPress. Rychle jsme viděli, že témata jsou hyperkonkurenční.

Nyní by bylo doporučeno nastoupit na vlak Gutenberg. Je to tady, ať se nám to líbí nebo ne. Daboval jsem s tím a je to opravdu zajímavé. Vidím spoustu věcí, které přicházejí s Gutenbergem. Takže pokud jste tématický obchod a dosud jste ho nepřijali, je to současnost a budoucnost WordPress.

Jaké jsou příležitosti, které mohou podniky WordPress odemknout z dlouhodobého hlediska?

Příležitost je vždy, vždy, vždy: zůstaňte v blízkosti svých zákazníků a dívejte se na ně. Postarejte se o své zákazníky.

Naše věc byla, bez ohledu na to, co se stane ve WordPress, chceme, aby naši zákazníci byli loajální k nám. Aby nám bylo dobře poslouženo, že kdybychom jednoho dne tam nebyli, postrádali by nás. Vyzkoušeli jsme všechny možné způsoby, jak zlepšit jejich životy. A myslím, že to je dobrá rada pro všechny firmy WordPress: zůstaňte blízko vašich zákazníků. Jeho druh byl stejně úspěšný jako Wayne Gretzky a jeho úspěch spočíval v tom, že bruslil tam, kde bude puk, nikoliv tam, kde byl. Stejnou radu lze poskytnout i firmám WordPress.

K duševnímu zdraví v komunitě WordPress

Pojďme k tématu duševního zdraví. O vašich osobních zápasech jste hovořili na WordCamp USA v roce 2015. Znáte další komunity, které jsou k tomuto tématu otevřené?

Víte, myslím, že technika jako celek se zdá být otevřenější diskusi o duševním zdraví než jiná průmyslová odvětví. Zdá se, že Tech vede změnu, a jsem z toho opravdu šťastný. Nevím o mnoha jiných komunitách mimo WordPress. Ale myslím si, že zejména WordPress skutečně vedl cestu a přijal možnost otevřeně se podělit o duševní zdraví.

Velký segment naší komunity funguje vzdáleně, takže existuje izolační efekt. V životě si myslím, že je absolutně relevantní mluvit o duševním zdraví.

Vyjíždíte se tam, mluvíte, blogujete, máte otevřený svůj osobní život s úplnými cizími lidmi. Bylo to něco, co jste se rozhodli udělat jako léčebný proces? Jak to změnilo váš život?

V roce 2015 jsem předložil přednášku s názvem "Podnikání a duševní zdraví" na WordCamp Denver. Vlídně mi dovolili o tom mluvit. Vybral jsem si to jako součást procesu hojení. To je to, co věřím, že děláte v soukromí, s důvěryhodnými lidmi. Veřejně jsem to sdílel, abych ukončil stigma duševního zdraví, odstranil, zničil, zničil stigma duševního zdraví ze Země navždy, aby byl součástí tohoto procesu, abych řekl, že je v pořádku vyhledávat a získávat soukromou pomoc od lidí, kterým důvěřujete , zejména profesionální, licencovaní terapeuti.

Trpěl jsem osamělostí a nesáhl jsem k nejbližším lidem v mém životě. Byli schopni oslovit vaši základní síť lidí, lidí, kteří se rozběhnou, když všechno zasáhne fanouška, zatímco všichni ostatní se rozběhnou. To byla část mého příběhu, který jsem sdílel. A tak sdílím zvonění toho zvonku tak hlasitě a často, jak jsem o to požádán.

Připojili jste se k WP&NAHORU tým, který poskytuje podporu duševního a fyzického zdraví. Proč je třeba, aby taková organizace existovala v komunitě WordPress?

Přes léto jsem byl požádán, abych byl správcem. Miluji být součástí jakékoli organizace nebo úsilí, které se daří dobře v prostoru duševního zdraví. Jsem součástí WP&UP, protože chci být součástí pozitivní změny, ke které může dojít v životě lidí. Ale věřím, že v komunitě musí existovat, protože v komunitě máme lidi. Zraníme se, procházíme tunami krizí, obtížemi, ročními obdobími života a nejsme vůči tomu imunní. A tak jsem rád, že ve WordPressu je zvláštní úsilí pomoci členům komunity WordPress, zejména s duševním zdravím.

Jaké online zdroje byste doporučil někomu, kdo se zabývá problémy duševního zdraví v samotě?

Největší věc, kterou bych řekl, je být na pozoru před sociálními médii. Osobně si nemyslím, že je to správné místo k nalezení léčení. Takže i když svůj příběh sdílím veřejně, je to výslovným účelem ukončit stigma a pomoci získat povolení a propustit lidi, aby šli hledat podporu a pomáhat soukromě. A mimochodem, vyprávím vám příběh, který se stal před lety, ne moje současné boje, to je velká nuance. Buďte opatrní. Nemyslím si, že uzdravujete prostřednictvím sociálních médií. Myslím, že vás uzdravují lidé a lidé, kteří vás pečují, důvěřují a milují vás soukromě a prostřednictvím profesionálních poradců s licencí.

Věřím, že jsme zamýšleni a postaveni tak, abychom žili společně v komunitě, ne izolovaně. A miluji svou samotu, nechápejte mě špatně. Ale v zásadě věřím, že jsme vybudovali komunitu, abychom byli kolem lidí. Potřebujeme lidské interakce, lidský dotek, lidský rozhovor. Někdo, kdo se stará o nás ao tom, čím procházíme a budeme tam, když budeme bolet.

WP&UP je jeden zdroj, který bych navrhl.

Cory Miller v současnosti – běh, digitální marketing a poradenství

Nedávno jsi to řekl, "Nemám koníčky, koníčkem je podnikání." Myslíte si, že to je to, co definuje podnikatele??

Nemyslím si to. Jen říkám, že to je moje konkrétní věc, a nemyslím si, že to vždy bylo dobré, mimochodem. Právě jsem náhodou našel tuto úžasnou videohru, nejlepší videohru, jakou jsem kdy mohl hrát, nazval podnikání a miloval ji hraní. Nevýhodou toho, že nemám koníčky, je, když procházíte přechodem jako já, konkrétně prodávám své začínající dítě a potíže s tím, že to už nemám.

Jsem velký věřící v diverzifikaci vaší identity a diverzifikaci způsobů, jak ve svém životě naleznete hodnotu. Kdybych měl něco jako vedlejší podnik, nebo dokonce dost velké koníčky, do kterých bych při odchodu z podnikání skočil, myslím, že by pro mě bylo lepší.

Koníček, který teď mám, se nazývá cvičení. Běh – zjistil jsem, že před dvěma lety. Pomáhá mému duševnímu zdraví, pomáhá mé náladě, pomáhá mému duchu.

Jak byste popsal práci, kterou právě děláte? Kdo jsou ti lidé, kteří by mohli těžit z spolupráce s vámi?

Leader.team je místo, kde můj partner Jeff a já pomáháme malým skupinám pomáhat vůdcům učit se a růst. Shromažďujeme vzájemné lídry v malé skupině, která se setká online přes Zoom jednou měsíčně po dobu 90 minut. Oba Jeff a já jsme součástí podobných podobných skupin již devět let. Takto jsme se potkali, jak jsme se stali drahými přáteli a nyní partnery. A tak jsme využili to nejlepší z této magie a vytvořili skutečně jedinečný formát pro mladé vůdce, kteří se chtějí učit a růst od sebe navzájem.

Druhá vyjde docela brzy, to je Digitální marketing kuchyně se svou drahou kamarádkou Rebecca Gill. Je SEO expertkou více než 11 let. Jednou z věcí, na které jsem se soustředil mimo produkt, byl marketing, konkrétně marketing obsahu a e-mail. Takže se párujeme, abychom nabídli kurz velmi brzy. Můžete se zaregistrovat a my tam budeme mít skvělou komunitu, která bude úžasná. Takže tyto dva projekty jsou právě teď v mém životě dva velké.

Navštěvujete WordCamps? Plánujete s konzultační činností jít za komunitu WordPress?

Letos jsem šel na svůj první WordCamp, WC Dallas Fort Worth. Během posledních 11-12 let jsem měl asi 50 WordCampů. Teď už nemusím ani potřebovat budovat ještě více vztahů, právě teď to není hlavní věc. Ale když mě požádají, abych promluvil, ráda se zúčastním. Chci říci, že vždy budu milovat WordPress nebo budu součástí komunity WordPress, ale ano, nyní se rozšiřuji a věci, které se snažím udělat, nyní platí i za WordPress.

Pokud je dobře, na čem záleží, jaká je hodnota osobního trenéra, který zvyšuje hodnotu terapeuta?

Věřím, že část role terapeuta se dívá do minulosti. Zjistit, zda ve vaší minulosti došlo k traumatu a uzdravit některé z minulých věcí, které vás dnes a do budoucna ovlivňují. Profesionální poradci jsou naprosto klíčoví. Myslím, že je to jedna část rovnice.

Druhou částí, o které jste se zmínil, je myslím, že je úžasná, je osobní trenér. Měl jsem osobní trenér za poslední rok. Trenér se s vámi dívá na budoucnost, pomáhá vám dostat se tam, kam se snažíte, jasný a sebevědomý a v tom dělá velký pokrok. Trenér je o tom, co je před vámi, kam se chcete dostat. Jméno mého trenéra je Kelly a je fantastická. Pomozte mi přemýšlet skrze věci, nechat někoho odrazit věci a vyzvat mě tam, kde musím být vyzván, podporovat a povzbuzovat mě, kde musím být podporován a povzbuzován. Minule jsem někomu řekl, že kdybych mohl mít pro svět něco, byly by to dvě věci: přístup k trenéru a přístup k poradci.

To je o tom pro náš rozhovor Cory Millera. Chtěli byste se ho na něco zeptat? Kdo ví, může se vrátit a odpovědět na vaše komentáře. Děkuji za přečtení!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map