6 nejlepších Mac klávesnic, které si peníze mohou koupit v roce 2020 (porovnány a testovány)

Hledáte nejlepší dostupnou Mac klávesnici? Jste na správném místě! V tomto kole projdu šest nejlepších Mac klávesnic, které trh může nabídnout, a porovnám je do hloubky. Ale počkejte, proč poslouchejte tohoto chlapa (mě) o něčem, co souvisí s klávesnicemi Mac?


Pro začátek bych mohl mít mírnou závislost na klávesnici. Testoval jsem v podstatě každou životaschopnou klávesnici Mac na trhu. Dobře, možná ne každý, ale jen proto, abych vám dal nápad …

Hledáte nejlepší Mac klávesnici

Snažit se najít nejlepší Mac klávesnici byla moje osobní mise od té doby, co jsem přešel z PC na Mac. Rychle jsem zjistil, že snaha o bezproblémovou spolupráci klávesnice s počítačem Mac není vždy tak přímočará a že některé klávesnice splňují úkol jen částečně. Bohužel, nevýhody nejsou něco, co výrobci rádi zmiňují na krabici.

Zde přichází do úvahy následující zaokrouhlování a srovnání. Následuje seznam šesti nejlepších klávesnic Mac, jejich výhod a nevýhod, cen a celkových dojmů po použití každé z nich po dobu nejméně jednoho měsíce.

Nemáte čas číst? Zde jsou moje nejlepší tipy pro nejlepší Mac klávesnice:

�� Výběr editora:

Logitech MX Keys

nejlepší mac klávesnice # 1: logitech mx klávesy

Logitech je značka, pokud chcete kvalitní klávesnici. Bez ohledu na to, jaké zařízení máte, najdete pro něj špičkovou klávesnici v katalogu Logitechu. Není divu, že Logitech také vyrábí některé úžasné klávesnice pro Mac.

Klávesnice MX je skvělá všestranná klávesnice, která vám poskytne všechny funkce, které potřebujete, a bezchybně pracuje s počítačem Mac. Navíc jej můžete spárovat až se třemi zařízeními (podporuje Mac, PC, iOS, Android).

Je to nízký profil, ale nabízí slušné cestování klíčem, díky čemuž je psaní velmi příjemné. Pomocí softwaru Logitech Options můžete také nakonfigurovat, jak se funkční klávesy chovají – a můžete je dokonce přizpůsobit podle aplikace (to znamená, že mohou dělat něco jiného v prohlížeči Chrome vs Photoshop atd.).

To vše za cenu 100 $. Pravděpodobně nejlepší $ 100, kterou můžete utratit za alternativní klávesnici pro Mac, a pravděpodobně poslední klávesnici, kterou budete vůbec potřebovat.

Pick Výběr rozpočtu:

Keychron K2

nejlepší mac klávesnice # 2: keychron

Keychron byl známý svými kvalitními klávesnicemi a je také velmi cenově dostupný. Navíc je to mechanická klávesnice, což z něj dělá ještě lepší řešení! Za pouhých 74 USD opravdu nenajdete lepší klávesnici.

Keychron vám také umožňuje přizpůsobit klávesnici výběrem typu požadovaného mechanického přepínače a barvy podsvícení.

Funguje to jak přes Bluetooth, tak kabelem, což znamená, že se nemusíte starat o vyčerpání šťávy. Ne, že byste stejně museli od té doby, co je výdrž baterie v tomto měsíčním rozmezí, nemusíte.

Nakonec může být spárována až se třemi zařízeními a funguje jak na Mac, tak na PC.

⭐ Čestné uznání:

Satechi Aluminium Bluetooth Keyboard

satechi

Za 80 USD je to další velmi zajímavá klávesnice, která se snaží vylepšení ukázat ty nejlepší funkce z kláves Logitech a z vlastní magické klávesnice Apple.

Zážitek z psaní je velmi podobný zážitku s kouzelnou klávesnicí, ale je zde o něco více klíčových cest, což je o něco pohodlnější. Mezery mezi klávesami jsou podobné produktům společnosti Logitech, což dále pomáhá zabránit náhodnému stisknutí kláves.

Z výrobního hlediska je vyrobena z hliníku a vypadá velmi robustně. Určitě to má pocit prémiového produktu. Jediná nevýhoda; nemůžete konfigurovat funkční klávesy.

Za 80 USD je to určitě klávesnice pro Mac, kterou byste měli zvážit.

Co potřebujete vědět, než hledáte nejlepší Mac klávesnici

Ne všechny klávesnice jsou vytvořeny stejně – to pravděpodobně očekáváte. Některé faktory však způsobují, že hledání nejlepších Mac klávesnic je trochu jiné než hledání, řekněme, nejlepší klávesnice pro Windows PC.

Při lovu dávejte pozor:

podpora systému MacOS

První věc, kterou vaše klávesnice naprosto potřebuje, je podpora nativního rozložení klávesnice a funkcí Mac.

Například vlastní klávesnice Apple jsou dodávány s těmito klávesami:

ovládací klávesy mac

Každý dělá určitou věc. Zde je ovládání jasu obrazovky, přístup k Launchpadu, Mission Control a všechny další zábavné věci.

V nastavení si také můžete vybrat, zda chcete tato tlačítka použít nebo přepnout na klasickou sadu funkčních kláves F1-Fn.

nastavení

Pokud vaše klávesnice tyto funkce nepodporuje, možná nebudete moci vybrat, jak chcete používat funkční klávesy vůbec.

Pak je tu CMD klíč. Pokud budete používat klávesnici primárně určenou pro PC, nebudete mít tu správnou klávesnici – a bude také na špatném místě (více o tom níže).

Stručně řečeno, ujistěte se, že klávesnice, kterou uvažujete o koupi, má plnou podporu Mac nebo vlastní software výrobce, aby byla klávesnice plně podporována. Například Logitech takový software nabízí uživatelům Mac, ale ne všichni výrobci.

Mac klíčenky

Mít všechny funkce makra, které pracují s vaší klávesnicí, je jedna věc, ale pravděpodobně budete chtít mít i nativní výtisky kláves..

Přiznejme si to; jste přešli na Mac, abyste nebyli nuceni prohlížet si logo Windows na vaší klávesnici.

Více k tomu v sekci FAQ níže.

Rozložení Mac

Pokud vaše klávesnice nepřichází s nativním rozvržením Mac, hlavní rozdíl je v tom, že se přepne levá klávesa CMD a levá klávesa alt / opt..

Klávesnice vytvořené pro Mac nativně mají správné rozložení.

Více k tomu v sekci FAQ níže.

Spolehlivé spojení

Kabel USB je nejspolehlivějším připojením.

Pokud nejste fanouškem kabelů, připojení Bluetooth na vlastní magické klávesnici Apple funguje dobře. Připojení Bluetooth jiných výrobců lze vyhrát.

Produkty Logitech přicházejí s vlastním konektorem, který je založený na rádiu. Použijte tento se svým Mac namísto Bluetooth. Je to mnohem spolehlivější.

Číselná klávesnice nebo nah?

Klávesnice s numerickými klávesami jsou větší. Ale číselné podložky jsou také velmi užitečné, takže se jich zbavit není vždycky možné.

To vše zní jasně, ale při výběru klávesnice mějte na paměti. Nechcete být překvapeni, když se klávesnice dodává.

Mechanické nebo nah?

Mechanické klávesnice jsou v dnešní době zlobou. Volba je v konečném důsledku na vás. Jedinou nevýhodou je, že na trhu existuje jen velmi málo mechanických klávesnic, které byly vyrobeny speciálně pro Mac.

Více k tomu v sekci FAQ níže.

Kouzelná klávesnice nebo nah?

Vlastní Magic Keyboard od společnosti Apple je mezi třemi nejlepšími nejlepšími klávesnicemi IMO pro Mac. Je to prostě velmi velmi dobré a bude fungovat s vaším Mac bez závad.

Pokud k vašemu stroji došlo, ale dosud jste jej nedělali dobře, nekoupte si další klávesnici po dobu nejméně několika měsíců. Vyzkoušejte kouzelnou klávesnici. Můžete to nakonec milovat.

Šest nejlepších testovaných klávesnic Mac

Seznam jsem rozdělil do dvou kategorií:

 • nízkoprofilové klávesnice
 • mechanické klávesnice

I když jsem mohl udělat z kategorií něco jako kabelové vs bezdrátové nebo Mac nativní vs multi-OS klávesnice, rozhodl jsem se nakonec zaměřit na mechanismus, který je pod keycap – protože to je to, co dělá největší rozdíl při interakci s vaší klávesnicí.

Kategorie č. 1: nejlepší klávesnice Mac s nízkým profilem

Logitech Craft nebo Logitech MX Keys

nejlepší mac klávesnice: logitech craft

#Bezdrátový
# Multi-OS
# Více zařízení

Klávesy Craft a MX jsou v podstatě stejné klávesnice s jediným rozdílem. Craft má toto:

koruna

Je to kupolovitý ciferník (nazývaný koruna), který lze zmapovat, aby dělal nejrůznější věci. Všechno ostatní – mechanismus klíčů, kryty klíčů a rozvržení jsou stejné.

Všechny klávesnice Logitech jsou dodávány s vlastním konfiguračním softwarem Logitech. Najdete zde spoustu zajímavých možností, které vám umožní ovládat, co každá funkční klávesa dělá, plus to, co chcete, aby koruna dělala.

Když už mluvíme o koruně, můžete ji použít provedením jedné ze tří akcí:

možnosti koruny

Ty lze libovolně konfigurovat, ale výchozí nastavení je to, co vidíte na obrázku výše.

Nejlepší ze všeho je, že můžete nakonfigurovat korunu a všechna funkční tlačítka pro jednotlivé aplikace. Takže můžete nechat korunu udělat něco jiného v prohlížeči Chrome vs v uživatelském rozhraní macOS. To také otevírá mnoho možností, pokud používáte nástroje jako Sketch nebo Adobe XD hodně.

Zpět na klíče a jak fungují. Klíčové cestování je slušné, dává vám příjemný pocit a nezaměňuje vás, zda bylo stisknuto nějaké tlačítko. Každý klíč má také pěkné odsazení. Tím se zabrání náhodnému stisknutí tlačítka – vždy můžete snadno najít střed klíče.

�� Cena

Logitech Craft: 199 $
Logitech MX Keys: 100 $

Life Životnost baterie

Baterie je 1500 mAh. Z mé zkušenosti, pokud si vzpomenete vypnout na noc, nemusíte ji nabíjet více než jednou měsíčně.

�� Pros

 • Lze spárovat až se třemi zařízeními současně. To znamená, že nemusíte znovu spárovat klávesnici při každém přepínání zařízení.
 • Nízkoprofilový, ale stále nabízí slušné cestování klíčem, což zjemňuje psaní.
 • Konfigurovatelné funkční klávesy a korunka jsou výbuchem.
 • Logitech Options – ovládací software dodávaný s klávesnicí umožňuje snadno nakonfigurovat vše.
 • Dobrá výdrž baterie.

�� Nevýhody

 • Pozice psaní není nastavitelná.
 • Připojte jej prostřednictvím sjednocujícího konektoru Logitech. Pokud používáte Bluetooth, může dojít k problémům s připojením.

⚙️ Brejle:

Řemeslo

 • Výška x šířka x hloubka: 32 mm x 430 mm x 149 mm
 • Hmotnost: 960 g
 • Podpora připojení: Logitech Unifying 2.4GHz wireless technology, Bluetooth Low Energy technology
 • Softwarová podpora: Logitech Options pro Mac OS 10.11 a vyšší

MX Keys

 • Výška x šířka x hloubka: 20,5 mm x 430 mm x 131,63 mm
 • Hmotnost: 810 g
 • Podpora připojení: Logitech Unifying 2.4GHz wireless technology, Bluetooth Low Energy technology
 • Softwarová podpora: Logitech Options pro Mac OS 10.11 a vyšší

�� Galerie produktů:

logitech plavidlo 2

logitech plavidlo 3

logitech řemeslo 4

logitech plavidlo 5

logitech plavidlo 6

⭐ Verdikt

Pro mě je to nejlepší dostupná klávesnice pro Mac. Je vysoce přizpůsobitelný, baterie vydrží dlouho, je spolehlivá a estetická je také v souladu s ostatními produkty Apple. Pokud chcete korunu, získejte řemeslo. Pokud ne, získejte klíče MX. A cena je samozřejmě také faktorem. Craft je dvakrát tak drahý než MX Keys.

Klávesnice Apple Magic

nejlepší mac klávesnice: magická klávesnice

#Bezdrátový
# Mac-native

Opravdu bychom to neměli uvést? Jedná se o nejkompaktnější, nejčistší vzhled a nejkompatibilnější nejlepší klávesnici pro Mac na trhu.

Současná generace klávesnice má vylepšený mechanismus nůžkových kláves. Ve srovnání s předchozí generací je pohyb klíčů menší a mezi klíči je o něco méně místa. Celkově je trochu snazší zasáhnout jiné klíče náhodou.

Design-moudrý, to je krásný produkt. Je to úhledný, jednoduchý, minimalistický a dělá vše, co by většina uživatelů chtěla.

To však nenabízí mnoho přizpůsobení. Jediné, co můžete udělat, je rozhodnout se, zda chcete používat funkční klávesy jako standardní klávesy nebo klávesy rozhraní Mac.

Klávesnice Magic má také výrazně menší rozměry než jakákoli jiná klávesnice na tomto seznamu.

K dispozici jsou dvě verze: s a bez číselné klávesnice.

�� Cena

Apple Magic Keyboard: 99 $ a 129 $ (s numerickou klávesnicí)

Life Životnost baterie

Baterie je 2980 mAh. Osobně si však myslím, že jsem to od dob, kdy jsem ji dostal, účtoval pouze dvakrát. Vypadá to, že vůbec nevyužívá elektřinu. ��‍♂️

�� Pros

 • Je to oficiální klávesnice Apple, takže musí dobře fungovat s Mac.
 • Malý, kompaktní, super minimální.
 • Nízké klíčové cestování, pokud se vám takové věci líbí.
 • Skvělá výdrž baterie.

�� Nevýhody

 • K dispozici je pouze minimální přizpůsobení.
 • Opět platí, že cestování s nízkými klíči, pokud se vám takové věci nelíbí.
 • Není nastavitelné.

⚙️ Brejle:

 • Výška x šířka x hloubka:
  • Kouzelná klávesnice: 0,16–0,43 palce (0,41–1,09 cm) x 10,98 palce (27,9 cm) x 4,52 palce (11,49 cm)
  • Kouzelná klávesnice s numerickou klávesnicí: 0,16–0,43 palce (0,41–1,09 cm) x 16,48 palce (27,9 cm) x 4,52 palce (11,49 cm)
 • Hmotnost:
  • Magic Keyboard: 231 g
  • Kouzelná klávesnice s numerickou klávesnicí: 390 g
 • Připojení Bluetooth 3.0 + EDR a přes port Lightning

�� Galerie produktů:

magická klávesnice 2

magická klávesnice 3

magická klávesnice 4

magická klávesnice 5

magická klávesnice 6

magická klávesnice 7

⭐ Verdikt

Toto je druhá nejlepší klávesnice v kategorii nízkoprofilových. Vypadá to opravdu čistě, nabízí skvělou výdrž baterie a pracuje s Macem po vybalení. Není potřeba žádná konfigurace. Použijte tento, pokud vám nevadí nedostatek možností přizpůsobení nebo nízká klíčová cesta.

Logitech K750 Solar Mac

nejlepší mac klávesnice: logitech k750

#Bezdrátový
# Mac-native

Upřímně řečeno, K750 Solar by byl na tomto seznamu vyšší, pokud by bylo snazší koupit jej a kdyby Logitech aktualizoval design od prvního spuštění v roce 2011 (myslím)..

Přestože tuto klávesnici stále najdete v obchodech a na Amazonu v některých zemích, jedná se o jeden ze starších produktů společnosti Logitech. Nejsem si jistý, zda se již propaguje nebo již nevyrábí úplně.

Klávesnice sama o sobě je docela unikátní v několika způsoby:

Za prvé, je solární. To je to, co tento proužek dělá:

logitech k750 2

Za druhé, je to opravdu nízký profil – položí se na stůl. Není to šikmé nebo nic. Zároveň existují tyto patky, které můžete nasadit pro naklonění klávesnice směrem k sobě.

Klíče jsou opravdu pěkně rozmístěny a mezi nimi je hodně místa. To omezuje náhodné lisy na minimum. Klíčové cestování je pěkné, ale hnutí je ve srovnání s modernějšími produkty společnosti Logitech trochu nerafinované.

Konfigurace, klávesnice bohužel nefunguje s nejnovějším softwarem Logitech. Jediné, co můžete nastavit, je, jak fungují funkční klávesy. I to je k dispozici pouze prostřednictvím jiného (pravděpodobně) staršího softwaru Logitech s názvem Logitech Control Center.

logitech řídící středisko

�� Cena

Logitech K750 Solar Mac: 60–70 $

Life Životnost baterie

To, že je to sluneční, znamená, že to nemusíte vůbec nabíjet. Bude to prostě fungovat. Jak už bylo řečeno, měl jsem jinou verzi této klávesnice pro můj počítač a ten se rozhodl zemřít po tom, co si myslím, že bylo 3-4 roky používání. Stále docela dobré pro bezdrátovou klávesnici bez nutnosti nabíjení.

�� Pros

 • Nemusíte to nikdy účtovat!
 • Leží na stole.
 • Nastavitelný.
 • Dostatečný pohyb klíčů a velké oddělení klíčů.
 • Úhledný a dobře vypadající.

�� Nevýhody

 • S novým softwarem Logitech nefunguje.
 • K dispozici je pouze minimální přizpůsobení.
 • Těžko získatelný.

⚙️ Brejle:

 • Výška x šířka x hloubka: 10 mm x 431 mm x 156 mm
 • Podpora připojení: Bezdrátová technologie Logitech Unifying 2.4GHz
 • Požadavky: Mac OS® X 10.5 nebo novější, port USB, zdroj světla ze slunečního světla nebo vnitřní osvětlení

�� Galerie produktů:

logitech k750 3

logitech k750 4

logitech k750 5

logitech k750 6

⭐ Verdikt

Celkově je to skvělá klávesnice. Líbí se mi to ještě lépe než oficiální Magic Keyboard, ale nemůžu to zařadit vyšší, protože se jedná o starší produkt. Hlavní věc, kterou pro ni má, je solární funkce – takže získáte bezdrátovou klávesnici, kterou nemusíte vůbec nabíjet. Ve srovnání s ostatními produkty je také poměrně levný. Pokud to najdete, získejte to!

Satechi Aluminium Bluetooth Keyboard

nejlepší mac klávesnice: satechi

#Bezdrátový
# Mac-native
# Více zařízení

Satechi je známý hráč na trhu příslušenství pro Mac. Nabízejí rozbočovače, držáky, nabíječky, myši a také klávesnice.

Satechi Aluminium Bluetooth Keyboard je podobná několika klávesnicím, které jsem již testoval výše. Má podobné mezery mezi klávesami jako Logitech K750 Solar. Odsazení na klávesách jsou podobné těm, které najdete u Logitech Craft, a zážitek z psaní je velmi podobný kouzelnické klávesnici, pouze existuje více cestování klíčem.

Z výrobního hlediska je vyrobena z hliníku a vypadá velmi robustně. Určitě to má pocit prémiového produktu.

Jak jsem již zmínil, psaní je podobné jako u Magic Keyboard, ale s větším množstvím klíčových cest. Klávesy se cítí velmi lehce, což může nebo nemusí být něco, co se vám líbí.

Můžete jej také spárovat až se třemi zařízeními.

Hlavní nevýhoda pro mě je, že tuto klávesnici nemůžete nijak upravovat. Nemůžete ani změnit chování funkčních kláves. Pro mě je to skutečný obchod, protože tam mám zmapována různá makra. Pokud to pro vás není tak velký, budete se s touto klávesnicí dobře bavit.

�� Cena

Satechi Aluminium Bluetooth Keyboard: 80 $

Life Životnost baterie

Satechi říká, že jejich klávesnice má dostatečnou výdrž baterie až na 80 hodin nepřetržitého pracovního času mezi nabíjením. Ne tak skvělé, ale také tragické.

�� Pros

 • Kvalita sestavení je vynikající.
 • Podporuje až tři zařízení současně.
 • Má vlastní klíče pro pořizování snímků obrazovky a kopírování & vkládání.
 • Zážitek z psaní je skvělý, klíče jsou lehké, ale je zde dostatek cestování, aby byl pohodlný.

�� Nevýhody

 • Neupravitelné samo o sobě, ale ty nárazníky, které můžete použít, získáte.
 • Není k dispozici žádné přizpůsobení a vy ani nemůžete nastavit, jak fungují funkční klávesy.

⚙️ Brejle:

 • Výška x šířka x hloubka: 17 x 4,7 x 0,4 palce
 • Hmotnost: 500 g

�� Galerie produktů:

satechi 2

satechi 3

satechi 4

satechi 5

satechi 6

⭐ Verdikt

Pro mě by to asi bylo v top 2, pokud ne kvůli nedostatečnému přizpůsobení. Psaní na této klávesnici je skvělé, mezi klávesami je dobré oddělení a vypadá to přímo na stole vedle vašich produktů Apple.

Kategorie # 2: mechanické klávesnice pro Mac

Způsob, jakým se podívám na mechanické klávesnice pro Mac, bude velmi podobný, ale s jedním rozdílem klíčů:

Nebudu trávit tolik času mluvením o klíčových cestách a o tom, jak se klíče cítí při psaní. To vše závisí na přesném modelu klíčových spínačů, které vyberete při nákupu klávesnice. Většina mechanických klávesnic vám nabízí několik možností, takže můžete vždy jít s přesným přepínačem, který vám nejlépe vyhovuje.

Keychron K2 a K4

nejlepší mac klávesnice: keychron

#Bezdrátový
# Kabelové
# Multi-OS
# Více zařízení

Pokud jste se někdy pokusili o google mechanické klávesnice pro Mac, všimli jste si, že tam opravdu není tolik možností.

Z nějakého důvodu se zdá, že uživatelé Mac obecně se o mechanické klávesnice tolik nestarají, jako uživatelé PC.

To znamená, že existuje stále více než několik vhodných možností.

Keychronové klávesnice jsou skvělým příkladem kvalitních mechanických klávesnic pro Mac. Diskutujeme zde o dvou hlavních modelech: Keychron K2 a Keychron K4.

Funkce jsou na obou klávesnicích stejné, přičemž velikost je hlavní rozdíl. K4 má navíc také číselnou klávesnici.

Hlavní síla Keychronů spočívá v tom, že si můžete klávesnici ještě před zakoupením docela přizpůsobit. Můžete si vybrat z řady mechanických spínačů (včetně optických spínačů). Můžete si vybrat, zda chcete podsvícení bílé nebo RGB. A můžete si také objednat vlastní klíčenky.

Klávesnice jsou kompatibilní s Mac a PC a lze je připojit přes Bluetooth i pomocí USB kabelu (stejný model klávesnice nemusíte vybírat mezi Bluetooth a kabelovou klávesnicí).

Pokud jde o přizpůsobení softwaru, opět není toho tolik k dispozici. Prostřednictvím panelu nastavení makra si můžete vybrat, jak se mají funkční klávesy chovat.

Ale vy si budete hrát s podsvícením. Na klávesnici je samostatný klíč pro ovládání sekvencí podsvícení. To je druh zábavy.

Zde je ukázka:

Klíče jsou zabaleny trochu těsně, ale stále je mezi nimi dostatek místa, abyste se vyhnuli náhodnému stisknutí. Přesto ne do té míry, jak se dostanete z některých dalších klávesnic zde.

�� Cena

Keychron K2: 74 $
Keychron K4: 79 $

Life Životnost baterie

Životnost baterie je více než skvělá. K2s a K4s mají kapacitu baterie 4000 mAh, což je více než dvojnásobek kapacity, kterou získáte od Logitech Craft. Při zapnutém podsvícení jej budete moci používat déle než měsíc.

�� Pros

 • Skvělá hodnota za peníze.
 • Přizpůsobitelný hardware. Můžete si vybrat požadované přepínače klíčů.
 • Celkově dobře vyrobený produkt, má prvotřídní pocit a originální vzhled.
 • Skvělá výdrž baterie.
 • Funguje přes Bluetooth a kabelem.
 • Lze spárovat až se třemi zařízeními a funguje na počítačích Mac i PC.
 • Cena je velmi atraktivní pro mechanickou klávesnici.

�� Nevýhody

 • Rozložení klávesnice na K4 může být matoucí. Zejména umístění kláves se šipkami. Možná si na to budete muset zvyknout a určitě vás to bude stát několik náhodných stisknutí kláves.
 • Plast na klávesách by mohl být lepší, alespoň podle mého pocitu.
 • Je to poměrně vysoké, což může být pro některé uživatele problematické.

⚙️ Brejle:

K2

 • Výška x šířka x hloubka: 313 x 123 x 38,5 mm
 • Hmotnost: 875 g
 • K dispozici klíčové spínače: Gateronové modré / červené / hnědé spínače
 • Baterie: 4 000 mAh dobíjecí li-polymerová baterie

K4

 • Výška x šířka x hloubka: 371 x 124 x 38 mm
 • Hmotnost: 773 g
 • Dostupné klíčové spínače: Gateronově modré / červené / hnědé / žluté spínače, Optické modré / červené spínače
 • Baterie: 4 000 mAh dobíjecí li-polymerová baterie

�� Galerie produktů:

keychron 2

keychron 3

keychron 4

keychron 5

keychron 6

⭐ Verdikt

Celkově se jedná o nejlepší mechanickou klávesnici, kterou si můžete koupit pro Mac. Mluvím o obou K2 a K4. Hardware si můžete před zakoupením přizpůsobit (vyberte typ přepínače, barvu podsvícení). K2 je menší model bez num pad. K4 má num pad, ale je stále velmi těsně zabalen, což zmenšuje půdorys menší než klávesnice plné velikosti se samostatnými numerickými pady.

Azio MK MAC BT / USB

nejlepší mac klávesnice: azio

#Bezdrátový
# Mac-native

Aktualizace. Zdá se, že Azio přestal nabízet Bluetooth verzi své klávesnice. Nyní je k dispozici pouze verze USB. Cena zůstává stejná.

Azio MK MAC USB je další skvělá mechanická klávesnice pro váš Mac. Design-moudrý, je to trochu odlišné od produktů Keychron – jsou převážně bílé, vs Keychron tmavé barevné schéma.

Kvalita sestavení je skvělá, má povrchovou úpravu z hliníku (vrchní vrstva) a samotné pouzdra na klíče jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Barva je také na místě bílá, což odpovídá estetice Apple.

Klávesnice bohužel přichází pouze s jedním typem přepínačů, Kailh Browns.

Přizpůsobení – můžete nastavit pouze to, jak chcete používat funkční klávesy. K dispozici je také kolečko pro nastavení hlasitosti, které funguje dobře. Nemůžete však přizpůsobit, co kolečko dělá, kromě ovládání hlasitosti.

Klíče na klíče jsou na vyšší straně, ale jejich tvar by vám měl pomoci zabránit náhodnému stisknutí kláves. Celkově si tady nemůžu stěžovat.

Azio MK MAC USB přichází s odnímatelnou opěrkou rukou, což je pěkný bonus.

�� Cena

Azio MK MAC USB: 100 $

Life Životnost baterie

Azio hodnotí svou klávesnici na měsíc používání. Řekl bych, že je to v pořádku, ale ve srovnání s ostatními klávesnicemi na tomto seznamu není kapacita baterie ohromující na pouhých 250 mAh.

�� Pros

 • Nativní pro Mac.
 • Konstrukce je dobrá.
 • Robustní a dobrá kvalita sestavení.

�� Nevýhody

 • Žádné podsvícení
 • K dispozici je pouze jeden typ spínačů.
 • Velmi omezené přizpůsobení.
 • V současné době je k dispozici pouze kabelová verze USB.

⚙️ Brejle:

 • Výška x šířka x hloubka: 445 x 137 x 35 mm (opěrka rukou 445 x 18 x 64 mm)
 • Hmotnost: 1060 g
 • K dispozici jsou klíčové spínače: Kailh Brown
 • Baterie: Li-ion 250 mAh

�� Galerie produktů:

azio 2

azio 3

azio 4

azio 5

azio 6

⭐ Verdikt

Můj druhý nejlepší výběr pro mechanickou klávesnici pro Mac. Je to o něco dražší než Keychrons, nedovolí vám přizpůsobit vaše klíčové přepínače a není podsvícení. To znamená, že pokud jste připraveni na bílé barevné schéma produktu a myslíte si, že se lépe hodí k vašemu nastavení, jděte na to.

Shrnutí, kterou z těchto nejlepších klávesnic Mac vybrat?

První rozhodnutí, které musíte udělat, je, zda chcete nízkoprofilovou nebo mechanickou klávesnici. Bohužel mezi těmito dvěma kategoriemi není jasný vítěz. Někteří lidé milují své mechanické klávesnice, zatímco jiní preferují nízkoprofilový vzhled a dojem.

�� Podívejte se do sekce FAQ níže, která vám pomůže zjistit, zda jít s nízkoprofilovým vs. mechanickým.

Až budete mít dobrou představu o tom, jaké jsou vaše preference "mechanické nebo ne," Zde jsou moje tipy:

�� Výběr editora:

Logitech MX Keys

nejlepší mac klávesnice # 1: logitech mx klávesy

Logitech je značka, pokud chcete kvalitní klávesnici. Bez ohledu na to, jaké zařízení máte, najdete pro něj špičkovou klávesnici v katalogu Logitechu. Není divu, že Logitech také vyrábí některé úžasné klávesnice pro Mac.

Klávesnice MX je skvělá všestranná klávesnice, která vám poskytne všechny funkce, které potřebujete, a bezchybně pracuje s počítačem Mac. Navíc jej můžete spárovat až se třemi zařízeními (podporuje Mac, PC, iOS, Android).

Je to nízký profil, ale nabízí slušné cestování klíčem, díky čemuž je psaní velmi příjemné. Pomocí softwaru Logitech Options můžete také nakonfigurovat, jak se funkční klávesy chovají – a můžete je dokonce přizpůsobit podle aplikace (to znamená, že mohou dělat něco jiného v prohlížeči Chrome vs Photoshop atd.).

To vše za cenu 100 $. Pravděpodobně nejlepší $ 100, kterou můžete utratit za alternativní klávesnici pro Mac, a pravděpodobně poslední klávesnici, kterou budete vůbec potřebovat.

Pick Výběr rozpočtu:

Keychron K2

nejlepší mac klávesnice # 2: keychron

Keychron byl známý svými kvalitními klávesnicemi a je také velmi cenově dostupný. Navíc je to mechanická klávesnice, což z něj dělá ještě lepší řešení! Za pouhých 74 USD opravdu nenajdete lepší klávesnici.

Keychron vám také umožňuje přizpůsobit klávesnici výběrem typu požadovaného mechanického přepínače a barvy podsvícení.

Funguje to jak přes Bluetooth, tak kabelem, což znamená, že se nemusíte starat o vyčerpání šťávy. Ne, že byste stejně museli od té doby, co je výdrž baterie v tomto měsíčním rozmezí, nemusíte.

Nakonec může být spárována až se třemi zařízeními a funguje jak na Mac, tak na PC.

⭐ Čestné uznání:

Satechi Aluminium Bluetooth Keyboard

satechi

Za 80 USD je to další velmi zajímavá klávesnice, která se snaží vylepšení ukázat ty nejlepší funkce z kláves Logitech a z vlastní magické klávesnice Apple.

Zážitek z psaní je velmi podobný zážitku s kouzelnou klávesnicí, ale je zde o něco více klíčových cest, což je o něco pohodlnější. Mezery mezi klávesami jsou podobné produktům společnosti Logitech, což dále pomáhá zabránit náhodnému stisknutí kláves.

Z výrobního hlediska je vyrobena z hliníku a vypadá velmi robustně. Určitě to má pocit prémiového produktu. Jediná nevýhoda; nemůžete konfigurovat funkční klávesy.

Za 80 USD je to určitě klávesnice pro Mac, kterou byste měli zvážit.

Nakonec uvádíme nejčastější dotazy a odpovědi na téma nejlepších klávesnic Mac a na výběr jedné:

�� FAQ

Bude každá klávesnice pracovat s mým Macem?

Technicky ano. To znamená, že jakákoli klávesnice, kterou máte po ruce, může být připojena k počítači Mac a funkční v základní sadě funkcí. To znamená, že budete moci psát znaky, používat většinu funkčních tlačítek atd.

Možná však nebudete moci používat některé pokročilejší funkce, jako je ztlumení obrazovky, ovládání hlasitosti atd..

Klávesnice PC bude fungovat na počítačích Mac?

To je v podstatě stejná otázka jako ta výše. Ale je tu nějaká nuance.

Krátká odpověď je opět ano; bude to fungovat.

Ale! Výzva je, že na některých klávesách nemáte nativní výtisky kláves Mac. Nejdůležitější je, že neexistuje žádný klíč CMD (místo toho máte klíč Windows). Funkční klávesy také nemají štítky Mac pro ovládací prvky Mission, Launchpad, jas obrazovky a další věci.

ovládací klávesy mac

Rovněž standardní rozložení obvykle není přesně kompatibilní s rozložením Mac. Především:

 • rozložení Mac je od levého okraje klávesnice: ovládací klávesa → klávesa alt / možnost → klávesa CMD
 • pro PC je to: ovládací klíč → klávesa Windows → klávesa alt

Ve výchozím nastavení se klíč Windows stane klávesou CMD.

Chcete-li převést klávesnici do nativního rozložení Macu, budete muset přepínat klávesnice mezi levou klávesou alt a klávesou Windows a poté je přemapovat v nastavení makra.

Můžete také narazit na problémy s funkčními klávesami. Ale to je na bázi klávesnice na klávesnici.

Celkově je připojení klávesnice PC k počítači Mac na vaše vlastní riziko. Bude to fungovat, ale možná nebudete moci využít všech funkcí.

Měl bych jít mechanicky?

Jsem si jistý, že jste už slyšeli o těch mechanických klávesnicích, které byly poslední dobou vztek.

Jednoduchý nápad za mechanickou klávesnicí je, že místo jednoduchého mechanismu membránových nebo nůžkových spínačů, který se používá v notebookech, získáte mechanický spínač, který je aktivován pružinou.

Někteří lidé naprosto přísahají svými mechanickými klávesami a říkají, že jsou to nejlepší, co kdy bylo. Jediný problém s tím – pokud jste uživatelem Mac – je to, že při hledání 100% mechanické mechaniky klávesnice Mac není tolik možností. Ve výše uvedeném příspěvku jsem uvedl dva, ale to je o tom, co se týče rozpočtu.

Kvalitní mechanické spínače nemusí být nutně lepší než běžné spínače, ale při psaní a celkové práci se strojem působí odlišně. Někteří lidé to mají rádi, jiní ne. Jsem na plotě s ním osobně.

Celkově můžete udělat následující:

 • Pokud si užijete cestování s nízkými klávesami (podobně jako ve výchozí magické klávesnici), držte se dál od mechanických klávesnic
 • Pokud máte rádi cestování s vysokými klávesami a máte hmatovou zpětnou vazbu při stisknutí tlačítka, vyzkoušejte mechanické klávesnice

Počítače Mac pracují s klávesnicemi Bluetooth?

Ano. Všechny moderní počítače Mac mají modul Bluetooth a budou komunikovat s každou klávesnicí podporující Bluetooth na trhu.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na některý z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, obdržíme provizi. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map