50 nejlepších blogů o WordPressu a jejich nejlepších příspěvcích

50 nejlepších blogů o WordPressu a jejich nejlepších příspěvcích

50 nejlepších blogů o WordPressu a jejich nejlepších příspěvcích
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

nejlepší blogy WordPress


Chcete rozšířit své znalosti? Tato sbírka nejlepších blogů o WordPressu a jejich nejoblíbenějších příspěvcích vám pomůže objevit ty nejcennější zdroje v komunitě WordPress.

Kritéria při sestavování tohoto seznamu byla zaměřit se na obsah, který získal buď největší provoz (pokud blogger WordPress sdílí tato data), obdržel nejvyšší počet sdílených sociálních médií, nebo vyvolal nejvíce komentářů.

Dobře, začněme (v žádném konkrétním pořadí)!

1. WP Newsify

Program WP Newsify publikuje směs zpráv WordPress a průvodců WordPress. Obvykle publikují jednou týdně.

2. Křič mě nahlas

Shout Me Loud publikuje podrobné články o široké škále témat souvisejících s WordPress a vydělávání peněz prostřednictvím blogů.

3. Themegrill

Themegrill se zaměřuje na seznam nejlepších. Pokud hledáte nové pluginy, motivy nebo jiné nástroje WordPress, najdete zde potřebné informace.

4. WinningWP

WinningWP sestavuje seznamy nejlepších webů a nástrojů WordPress do různých míst. Někdy také zveřejňují podrobné návody k různým aspektům provozování webu WordPress.

5. WPLeaders

WPLeaders publikuje řadu průvodců WordPress se zaměřením na seznamy Best Of.

6. BeginDot

BeginDot publikuje průvodce WordPress o různých tématech se zaměřením na technickou stránku provozování webu WordPress.

7. WP Crafter

WP Crafter publikuje podrobné návody ke všem druhům WordPress témat, spolu s příležitostnou kontrolou produktu nebo Best Of Roundup.

8. WPKube

Velmi silné stránky se spoustou skvělých zdrojů. Kromě jejich vlajkového obsahu (odkaz níže) najdete také různé návody o tématech, zásuvných modulech a dalších způsobech úpravy webu WordPress..

9. DeveloperDrive

Techničtější pohled na WordPress a jeho možnosti. Navštivte jej pro tutoriály náročné na kód a řadu skvělých průvodců, kteří se točí kolem jiných webových technologií, jako jsou CSS, PHP atd..

10. WPMU DEV

Blog WordPress plný kurzů a tipů, z nichž mnohé jsou určeny začátečníkům. Učí, jak si vytvořit značku v obchodním prostoru WordPress, a také nabízejí velmi podrobné návody o technických aspektech WordPress..

11. Elegantní blog témat

Blog WordPress se více zaměřuje na různé marketingové strategie související s WordPress, jako je oslovení konkrétního počtu návštěvníků, získání následovníků na sociálních médiích nebo rozvoj dovedností, díky nimž budete efektivnější blogger.

12. WP Tavern

Blog WordPress založený na nejnovějších událostech ve světě WordPress. Věci jako produkty, motivy, pluginy a další. Také vám přináší informace o komunitě WordPress, schůzkách a rozhovorech.

13. WPLift

Díky hezkému a přizpůsobenému designu s dobře strukturovanými informacemi vám společnost WPLift poskytne veškeré informace, které potřebujete o různých otázkách souvisejících s WordPress. Obsahuje nejnovější aktualizace, pluginy, témata a sdílí mnoho užitečných tipů.

14. WPBeginner

Společnost byla založena v roce 2009 společností Syed Balkhi a jedná se o jeden z nejlepších blogů pro začátečníky. Pokud se potýkáte s konkrétní výzvou související s kódováním ve WordPress, najdete zde odpověď.

15. WPExplorer

Pokud hledáte důvěryhodný zdroj pro všechny věci související s WordPress, pak je to pravděpodobně blog pro vás. Zaměřuje se na pluginy, témata a také na náročné návody, jak řešit konkrétní problémy ve WordPressu.

16. WPEka

Tento blog WordPress sdílí různé tipy, nabídky, informace o zásuvných modulech, tématech a také vás naučí, jak si vytvořit vlastní firmu WordPress. Kromě marketingových tipů pokrývají také řadu různých technických problémů.

17. Starosta WP

Jeden z nejstarších zdrojů WordPress, WP Mayor, byl založen Jean Galea v roce 2013 a specializuje se na pluginy WordPress, témata, recenze, návody, zprávy, příspěvky, názory a také různé tipy, jak vylepšit svůj web WordPress..

18. WP Superstars

Rady, tipy a návody, jak dosáhnout lepších výsledků z webu WordPress. Najdete zde informace o zásuvných modulech, tématech, hostingu a další.

19. ManageWP Blog

Tento blog WordPress, který založil Vladimir Prelovac, byl vytvořen pro uživatele a sdílí rady ohledně správy, monitorování, zálohování, nasazení, publikování, bezpečnostních nástrojů a dalších problémů souvisejících s webovými stránkami..

20. JustWP

Tento blog WordPress byl založen společností Karan Chopra a nabízí zprávy o tématech, zásuvných modulech, hostingu, nabídkách a úryvcích. Mají samostatnou kategorii pro grafiku, kde sdílejí tipy pro Photoshop, tapety, obrázky, ikony, písma a další.

21. WordPress Arena

Dynamický blog pro vývojáře a designéry WordPress. Sdílí informace o různých záležitostech, jako jsou: kódování, témata, nástroje, tipy, triky, zprávy, marketing a další.

22. Deluxe Blog Tipy

Tran Ngoc Tuan Anh je autorem stránky (osm let pracuje jako webový vývojář) a sdílí své znalosti se světem poskytováním tipů a návodů, které jsou snadno čitelné a aplikovatelné.

23. Klub WPAll

Nedávno spuštěný blog, jehož cílem je přinést vám širokou škálu zdrojů. Dodává se s tipy na jakékoli téma WordPress, počínaje začátečníky a končící SEO, rychlostí, zabezpečením, elektronickým obchodem, recenzemi, zaokrouhlením atd..

24. Tom McFarlin

Toto je osobní blog Toma McFarlina, kde učí o světě WordPress, dává svůj pohled na profesionální vývoj WordPress a sdílí další tipy na různé související záležitosti.

25. BobWP

Bob Dunn se označuje za učitele, otevřeného, ​​dobrého posluchače a šílence sociálních médií. Prostřednictvím tohoto blogu chce nabídnout začátečníkům pomocnou ruku tím, že poskytne své zdroje, abyste se mohli učit a ovládat svůj vlastní web.

26. Tuts Plus

Jedná se o složitý blog, který shromažďuje 18 780 výukových programů a téměř 500 video kurzů z mnoha oblastí, z nichž mnoho je z komunity WordPress. Najdete zde také aktualizace, zprávy, průzkumy a nabídky související s WordPress.

27. Yoast

Joost de Valk založil tento web před několika lety a nyní on a jeho tým dalších 16 lidí vytvářejí pluginy a optimalizují webové stránky. To znamená, že je činí použitelnější, snadnější na navigaci, rychlejší a spolehlivější. Zde najdete některé užitečné marketingové návody a tipy.

28. Točivý moment

Tento blog WordPress, který vypadá interaktivně, jako tisková stránka, představuje návody, návody, názory, tipy, novinky, funkce, rozhovory a "snadný" příspěvky, vše ze světa WordPress. Pokud jste začátečník, najdete zde rady, jak rozšířit své podnikání a dosáhnout úspěchu.

29. Místo

Blog věnovaný webovým vývojářům a webovým návrhářům. Sekce se vztahuje pouze na WordPress, kde najdete nejnovější zprávy, tipy a návody, většina z nich pro pokročilé uživatele.

30. Elementor

Elementor je jedním z nejlepších tvůrců stránek pro WordPress a hostuje jeden z nejlepších blogů WordPress v okolí. Zahrnují recenze nástrojů pro majitele podniků, rady, jak ovládat svůj marketing a obchodní administrativu a další.

31. WP Smackdown

WP Smackdown nabízí podrobné technické návody na širokou škálu témat souvisejících s WordPress.

32. CatsWhoCode

Jean-Baptiste Jung zahájil tento blog v červnu 2008 a věnoval jej těm, kdo vytvářejí a udržují webové stránky (vývojáři webu, weboví designéři, webmasteři atd.). Hlavním účelem tohoto blogu je usnadnit a vylepšit vývoj webových aplikací, takže zde najdete některé skvělé zdroje a návody.

33. WP Doze

WP Doze je blog zaměřený na témata a pluginy – nabízí v této oblasti řadu doporučení. Poskytuje také zprávy, tipy a návody k mnoha tématům souvisejícím s WordPress.

34. WPZoom

Blog zaměřený více na propagaci témat a produktů vyvinutých jeho vlastníky. Pokud vás toto téma zajímá, můžete se podívat na jejich sbírku, která zahrnuje kategorie jako obchod, video, časopis, elektronický obchod atd..

35. Laboratoře Cozmos

Hlavním účelem tohoto webu je poskytovat různá řešení projektantům a vývojářům. Rady, tipy a návody, které představují, jsou více technické a více zaměřené na pokročilé uživatele. Přesto zde naleznete několik dobrých rad a doporučení.

36. Matt Report

Kombinace blogu a vlogu. Tento web je velmi interaktivní, má výukové programy, rozhovory s úspěšnými lidmi a návody, jak rozšířit své podnikání v oblasti WordPress. Většina z těchto příspěvků obsahuje videa Matta. Zajišťuje, aby lidé zůstali zapojeni do jeho obsahu.

37. BloggingPro

Na první pohled tento blog poskytuje veřejnosti skvělé podrobné články o nejnovějších zprávách, zásuvných modulech, nástrojích, tématech, obrázcích a dalších produktech v prostoru WordPress..

38. Foo Pluginy

Tým se specializuje na vytváření zásuvných modulů, ale blog je plný rady pro WordPress, kterou lze použít, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele, kteří mají rádi zdrojový kód.

39. IsItWP

Většinu toho, co na tomto blogu najdete, jsou skvělé tipy a návody k programování. Je to klasický a technický web určený vývojářům webových stránek, kteří si chtějí zlepšit své dovednosti.

40. WP Dude

Neil Matthews, autor, si říká sám sebe "evangelista" WordPress, vytvořil tento blog v roce 2008 s cílem pomoci ostatním lidem snadno používat a vytvářet své vlastní webové stránky a udržovat je ve spojení s každodenními aktualizacemi. Existují návody, rady, tipy a vysvětlení různých otázek WordPress.

41. Učeň WP

Díky hravým doporučeným obrázkům zpracovává tento blog WordPress nejnovější zprávy ve WordPress, nabízí užitečné návody, aktualizace a snaží se poskytnout snadný a přátelský způsob, jak odhalit tipy, aby se nováčci mohli lépe učit..

42. WebDevStudios

Blog, který se věnuje jak technické stránce věcí, tak i aspektům budování webu. Zveřejňují návody, doporučení, propagační akce, události a tipy týkající se pluginů, témat, služeb, zabezpečení, SEO a dalších.

43. Okamžitý posun

Blog věnovaný webovým návrhářům a vývojářům, kde najdete tipy a zdroje, které můžete použít při práci na webu WordPress..

44. 1.webdesigner

Pěkně chytlavý web, kde najdete tipy na programování, návody a návody pro webdesign a WordPress.

45. Bill Erickson

Bill Erickson vytvořil tento blog, aby pomohl uživatelům a radil těm, kteří si chtějí vybudovat kariéru jako vývojář WordPress. Zde naleznete tipy a návody ohledně kódování a vytváření webových stránek.

46. Deník vyhledávače

Kromě SEO, vyhledávačů, marketingu obsahu a sociálních médií má tato stránka také celou sekci věnovanou WordPress. Je to skvělý blog, kde najdete mnoho zajímavých tutoriálů, novinek, tipů, aktualizací a návrhů z marketingové stránky věcí.

47. Rychle se kazící tisk

Jeff Starr napsal tento blog od roku 2005. Zabývá se hlavně WordPress, webovým designem, kódem a nabízí návody, tipy a nástroje, které můžete okamžitě použít.

48. WP101

Tento blog vytvořil Shawn Hesketh a poskytuje videonávody a je určen převážně začínajícím uživatelům a nováčkům, kteří chtějí vytvářet, upravovat a spravovat obsah svých webových stránek..

49. WP Buffy

Tento blog poskytuje návody, užitečné zdroje, tipy týkající se pluginů, rady pro začátečníky a věci související s online marketingem.

50. Paulund

Tento blog, který vydal Paul Underwood, vám poskytuje návody, tipy, zdroje a úryvky z celého světa WordPress. Paul píše pro webové vývojáře a zaměřuje se hlavně na vývoj pluginů.

51. ThemeIsle

ThemeIsle je náš další blog, který se zaměřuje na začátečníky a pokročilé informace o všem, co souvisí s WordPress, ať už jde o vývoj, design, sociální média, marketing nebo komunitu. Stručně řečeno, cokoli, co člověk WordPress potřebuje pro kvetoucí firmu.

52. CodeinWP

CodeinWP (to jsme my!) Je web, na kterém tým vývojářů vytváří pro své klienty skvělá témata (agentury, firmy a nezávislí uživatelé). Ty design, oni kód! Na blogu najdete návody, tipy, doporučení témat, infografiky a také technické rady, pokud se chystáte kódovat.

  • Jak začít úspěšný blog
  • Nejlepší levný hosting WordPress: 10 možností za méně než 3,95 $ / měsíc

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector