15 Reagujte knihovny nativních komponent, které byste měli vědět v roce 2020

Reagujte knihovny nativních komponent, které byste měli vědět


Reagovat Nativní knihovny komponent mohou být obrovským šetřičem času, když pracujete na dalším projektu aplikace. Jak to? Začněme se samotnou React. Pravděpodobně víte, že React je knihovna s otevřeným zdrojovým kódem JavaScript, která pomáhá při vytváření uživatelských rozhraní pro webové i mobilní aplikace. Obsahuje řadu komponent, které můžete snadno použít pro své aplikace.

Při vytváření komponent v Reactu je obvykle nutné je upravit tak, aby vyhovovaly pokynům platformy, na kterou cílíte. To je tam kde Reagovat Nativní může pomoct. Je to rámec, který můžete použít k vývoji mobilních aplikací pomocí React spolu s nativními schopnostmi cílové platformy.

Dříve jsme psali příspěvek představující nejlepší knihovny komponent a rozhraní UI. V tomto příspěvku se podrobněji podíváme na knihovny React Native komponent.

Nejlepší React Native komponenty knihovny roku

1. NativeBase

Nejlepší knihovny reagujících na nativní složky č. 1: NativeBase

Pokud zjistíte, že přepisujete komponenty React pro různé platformy, měli byste si to vyzkoušet pomocí NativeBase, dynamického rozhraní front-end. Knihovna je sbírka nezbytných komponent napříč platformami React Native a je dobrým místem pro zahájení vytváření aplikace. Komponenty jsou vytvořeny s React Native v kombinaci s některými funkcemi JavaScriptu s přizpůsobitelnými vlastnostmi. Můžete také použít jakékoli nativní knihovny třetích stran.

NativeBase je plně open-source a má 12 000+ hvězd Github. Témata však přicházejí o prémii, protože jsou přidány další funkce a obrazovky. NativeBase je nyní k dispozici pro uživatelé webu také. Pomocí stejné kódové základny JavaScriptu a práce s designem specifickým pro platformu pro Android a iOS můžete pro svou aplikaci dosáhnout nativního vzhledu a pocitu. Mezi jejich projekty s otevřeným zdrojovým kódem patří aplikace Native Starter, aplikace Twitter Clone, aplikace ToDo a výukový program. V prémiovém koši najdete spouštěcí aplikace pro rezervace, výpůjčky, výpisy úloh, zasílání zpráv a další.

2. Material Kit React Native

Nejlepší knihovny reagujících na nativní složky č. 2: nativní materiál-kit-reagují

Material Kit React Native nabízí bezplatnou nativní šablonu aplikace s materiálovým designem. Postaveno s Galio rámec, Přepracovává nejběžnější součásti tak, aby byly co nejmenší a bylo v souladu s materiálovým designem společnosti Google. Snadno se používá a zahrnuje více než 200 ručně vytvořených prvků, jako jsou tlačítka, karty, navigace a vstupy. Všechny součásti mohou převzít barevné variace provedením změn motivu. Kromě toho existuje pět přizpůsobených doplňků a pět příkladových stránek.

S téměř 200 hvězdami Github, nabízí Pro verze také vám umožní přístup k dalším vzorovým stránkám a dokumentaci.

3. Reagujte na původní prvky

Nejlepší knihovny reakcí s nativními komponentami # 3: reagencie-nativní prvky

React Native Elements je sada platforem React Native UI pro různé platformy, která na jednom místě spojuje řadu skvělých komponent UI s otevřeným zdrojovým kódem vytvořených vývojáři. Můžete se ponořit do balíčků sestavených pomocí React Native Elements a ujistit se, že API má konzistentní vzhled a dojem. Není divu, že získal 17.000 hvězd Github.

Balíček obsahuje celý košík komponent, jako je cena, odznak, overlay, dělič a vyhledávací lišty specifické pro platformu. Jsou snadno použitelné a opravdu přizpůsobitelné. Podložky pro všechny komponenty jsou definovány na jednom centrálním místě, což umožňuje snadnou aktualizaci nebo úpravu součástí. Kromě toho může sloužit jako platforma spojující malé týmy vyvíjející komerční aplikace React Native s příspěvkem z otevřeného zdroje.

Chcete-li použít React Native pro vaše webové projekty, existuje Reagovat na nativní web. Umožňuje vytváření rychlých, adaptivních uživatelských rozhraní v JavaScriptu a integruje se s nástroji React Dev. Budete moci sdílet svou kódovou základnu mezi aplikacemi React Native a webovými aplikacemi. Podporuje typ, kliknutí nebo přejetí prstem jako režimy vstupu, má vestavěnou přístupnost a podporu RTL a používá je podobně jako Twitter, Uber a Flipkart..

4. Lottie pro React Native

lottie

Lottie je knihovna od společnosti Airbnb pro mobily, která vám pomůže přidávat do aplikací animace. Po vytvoření animací v aplikaci Adobe After Effects je obvykle nutné převést je do formátu použitelného ve vaší webové aplikaci. Lottie vám s tím pomůže.

Funguje tak, že exportuje animační data ve formátu JSON z rozšíření After Effects, BodyMovin. Toto rozšíření je dodáváno s přehrávačem JS pro vykreslování animací na webu. Funguje to také s React Native a vy máte přístup k oficiálním dokumentům Github kde získala téměř 12 000 hvězd.

Knihovny a zásuvné moduly Lottie jsou k dispozici zdarma, a můžete použít kurátorskou sbírku animačních souborů, aby byly vaše aplikace atraktivní a zajímavé. Animační soubory mají malou velikost a jsou ve vektorovém formátu. Proto byste neměli mít žádný dopad na výkon vaší aplikace. Zároveň to může okořenit vaše uživatelské rozhraní a učinit ho vizuálně přitažlivějším.

5. Reagovat Nativní vektorové ikony

reagovat-nativní-vektorové ikony

Toto je jedna z nejlepších knihoven komponent React Native, pokud hledáte některé ikony, které můžete použít ve svých aplikacích. S knihovnou 3 000+ ikon si můžete určitě najít něco, co bude vyhovovat vašim potřebám. A co víc, je možné přizpůsobit, upravit a rozšířit ikony a zároveň je integrovat do vašeho projektu.

Balíček podporuje TabBar a Toolbar Android, stejně jako zdroj obrázků a více stylů písma. S téměř 12 000 hvězdami Github, může se perfektně hodit pro tlačítka, loga a navbars. Čerpá to dál Reagujte na animovanou knihovnu Native zkombinováním s libovolnou ikonou vytvoříte animovanou komponentu. Pokud již máte ikonu písma s přidruženým souborem CSS, můžete snadno vytvořit sadu ikon pomocí skriptu generování ikony.

6. Ignite CLI

zapálit

Ignite CLI je solidní startovací sada pro aplikace React Native. Ve výchozím nastavení kotle React Native bez námahy můžete snadno vytvářet nativní aplikace. Snadno se instaluje a dodržuje osvědčené postupy při jeho konstrukci a zároveň umožňuje přizpůsobit desky kotle vašemu projektu. Po vybalení to funguje jak pro Android, tak pro iOS. K dispozici je také podpora samostatných pluginů.

Kromě toho si můžete vybrat z několika schémat nebo založit vlastní. Modulární zásuvný systém umožňuje přidávat funkce aplikace nebo psát vlastní. Obrazovka s příkladem použití vám pomůže testovat knihovny třetích stran a vytvářet aplikace sestávající z více komponent. Obrazovka také obsahuje příklady běžně používaných aplikací postavených na základních komponentách. Abychom vám pomohli identifikovat komponenty a snadno je změnit, tato obrazovka také zaregistruje příklady v souborech komponenty. Na této obrazovce můžete testovat, používat a sdílet komponenty se svým týmem. Ignite CLI získal 10.000+ hvězd Github.

7. Reagovat Nativní Mapview

reakčně-nativní mapy

Jednou z knihoven komponent React Native, která nabízí mapové komponenty pro Android a iOS, je React Native Mapview. Jeho konstrukce je taková, že pravidelné prvky na jakékoli mapě, jako jsou značky a polygony, jsou určeny jako děti komponenty Mapview. To pomáhá API intuitivně ovládat funkce na mapě. Z vaší strany budete muset zajistit, aby Google Maps API v Google konzoli.

Pro přizpůsobení stylu mapy můžete udělat hodně. Budete moci změnit polohu zobrazení mapy, oblast sledování / polohu a umožnit kliknutí zajímavých bodů na Mapách Google. Můžete povolit přiblížení na určené značky nebo souřadnice, nebo je dokonce animovat. Pokud přiřadíte podpěru hodnotu animované oblasti, Mapview může použít Animované API k ovládání středu mapy a přiblížení. Pokud nezadáte vlastní značky, budou vykresleny výchozí značky.

Skvělé je, že značky jsou přetahovatelné, lze je přizpůsobit pomocí obrázků a během přetahování aktualizují další uživatelská rozhraní. Pokud potřebujete více, existuje vlastní popisek ke značkám, tvůrcům mnohoúhelníků a překryvným kroužkům a mnohoúhelníkům. Uživatelé iOS mohou vytvářet křivky přechodu. Není divu, že má 10 000+ hvězd Github.

8. Reagovat Nativní nadaný chat

reagovat-nativní-nadaný-chat

Jak název napovídá, React Native Gifted Chat vám pomůže při nastavování uživatelského rozhraní chatu pro React Native (a web). Napsáno pomocí TypeScript, obsahuje plně přizpůsobitelné komponenty, které pomáhají načítat dřívější zprávy nebo kopírovat zprávy do schránky a další. K dispozici je také panel InputToolbar, který uživatelům pomáhá přeskočit klávesnici.

Pro zvýšení spokojenosti uživatelů umožňuje Avatar jako uživatelské iniciály, lokalizovaná data, víceřádkový TextInput, zprávy rychlých odpovědí (bot) a systémové zprávy. Také existuje podpora pro Redux. Gifted Chat má na 8 000+ hvězd Github.

9. Reagovat Nativní kotě UI

rea-nativní-ui-kotě

Jednou z knihoven komponent React Native, které lze použít jako startovací sadu pro mobilní aplikace pro jakoukoli doménu, včetně eCommerce, je React Native UI Kitten – reaktivní implementace Eva Design systém. S hodnocením 5 000+ hvězd Github, Nabízí sadu asi 20 součástí pro všeobecné použití navržených stejným způsobem, aby se postaral o vizuální vzhled.

S touto navždy bezplatnou a otevřenou zdrojovou knihovnou můžete použít poskytovaná témata nebo vytvořit libovolný počet vlastních témat, a to vše bez změny zdrojového kódu součástí. A co víc, můžete přepínat mezi temnými a světlými tématy za běhu, aniž byste museli stránku znovu načíst. Po instalaci balíčku UI Kitten z NPM můžete importovat komponenty a začít je používat v projektu.

10. Reagujte na nativní papír

reaktivní papír

Další bezplatnou a open-source knihovnou je React Native Paper. Má všechny hlavní komponenty a tyto komponenty jsou navrženy v souladu s normami společnosti Google pro návrh materiálů.

Papír je napříč platformami a funguje na webu i v mobilu. Existují komponenty a interakce, které vyhovují téměř každému scénáři použití. O většinu podrobností, včetně animací, přístupnosti a logiky uživatelského rozhraní, se postará. Můžete přizpůsobit výchozí barvy nebo si vytvořit vlastní. Kromě toho máte plnou podporu tematiky a také možnost přepínání mezi tmavým a světelným režimem. Na Github, pojme 4 000+ hvězd.

11. React Native Material Kit

kit-native-material-kit

Další na našem seznamu knihoven komponent React Native je další sada komponent UI, která přináší materiálu React Native návrh materiálu. Uvnitř najdete tlačítka, karty, posuvníky rozsahu a textová pole. Uvidíte také otočné knoflíky a ukazatele průběhu zobrazující načítání a přepínače přepínačů, přepínačů a zaškrtávacích políček.

Stačí přidat několik řádků kódu pomocí tlačítek s předdefinovanými staviteli, kteří dodržují výchozí výchozí motiv materiálu Návrh materiálu. Pomocí tvůrce můžete také vytvářet přizpůsobená tlačítka od nuly. Totéž platí pro zabudovaná textová pole. Nejen to, že styly můžete přizpůsobit změnou globálního tématu. Ovlivní to všechna zaškrtávací políčka a přepínače v celé aplikaci. Na Github, tato knihovna získala 4 700 hvězd.

12. Uživatelské rozhraní Native Material React

reakční-nativní-materiál-ui

Uživatelské rozhraní React Native Material UI nabízí téměř 20 komponentů pro React Native. Komponenty zahrnují akční tlačítka, avatary, podkapitoly, zásuvky, děliče, panely nástrojů a další. Tyto komponenty jsou vysoce přizpůsobitelné a používají konstrukci materiálu ve své konstrukci. Jakékoli přizpůsobení, které provedete v tématu, lze rozšířit i na další komponenty, včetně těch, které sami stavíte. Lokální změny lze provést přepisováním stylů, kdykoli je to potřeba.

V případě, že již používáte Reagovat Nativní vektorové ikony, není při instalaci co dělat. Jinak budete muset stáhnout materiální ikony pro Android a ujistěte se, že máte Roboto pro iOS. Tato knihovna vydělala na 3.000+ hvězd Github.

13. RNUILIB

rnuilib

S více než 60 komponenty v této sadě, RNUILIB hodiny téměř 2000 hvězd na Github. S živými příklady zahrnutými pro všechny komponenty si můžete vyzkoušet dostupné možnosti, než je použijete v projektu.

Některé ze složek jsou: animovaný obrázek, skener označující pokrok, avatary pro zobrazení profilových obrázků, základní tlačítka a komponenty posuvných prvků přechodu.

14. Nachos UI

Nachos UI

Díky 30+ hotovým komponentám, které můžete použít s jakýmkoli projektem JavaScript nebo React Native, Nachos UI skóre na 1 900+ hvězd na Github. To, co opravdu pomáhá, je, že se nemusíte příliš starat o styling jakékoli součásti. Jediné, co musíte udělat, je importovat některý z přednastavených vstupů z jedné komponenty do druhé. Po instalaci sady Nachos UI vyberte jakoukoli součást, kterou chcete, importujte odpovídající kód React Native a poté jej upravte podle svého projektu..

Tento bezplatný software s otevřeným zdrojovým kódem a komunitou využívá Avocode, plně vybavený nástroj pro sdílení a kontrolu návrhů Photoshopu a Skica. Díky Reagovat Nativní pro web, můžete jej použít také pro webové projekty.

15. Shoutem

shoutem

Shoutem je platforma pro vytváření aplikací, která funguje pomocí rozšíření nebo modulárních stavebních bloků, poněkud jako vytváření webových stránek s pluginy na WordPress. S více než 40 plně funkčními rozšířeními se shromáždilo 450+ hvězd Github. Rozšíření zahrnují galerie pro fotografie a videa, produkty, události, nabídky restaurací a další. Tato rozšíření s otevřeným zdrojovým kódem můžete v aplikaci používat volně. Jednoduše je rozvětvíte a můžete je libovolně upravit.

Shoutem nabízí mnoho mobilních back-end služeb, jako je analytika, autentizace uživatelů, rozložení, oznámení push a další. Dále existuje mnoho dobře kódovaných témat, která můžete použít a přizpůsobit. Shoutem používá 100% JavaScript a React Native.

To je náš seznam nejlepších knihoven komponent React Native. Který z nich si vyberete? Podělte se o komentáře.

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • Zdarma Reagovat Nativní šablony pro vývoj aplikací

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map