12 nejlepších informačních zpravodajů, které si chcete objednat v roce 2020

Nejlepší technické zpravodaje


Hledáte nejlepší informační bulletiny k odběru v roce 2020? Tempo technologického rozvoje může být velmi obtížné udržet si přehled (i časově náročné). Házejte do ohromného množství skvělého obsahu vytvářeného každý den a můžete opravdu bojovat, abyste drželi krok se vším. To je důvod, proč kurátorský zpravodaj přináší návrat a je nyní tak populární!

Samotný koncept je docela jednoduchý – kurátorské informační bulletiny jsou pouze e-maily, které obsahují výběr oblíbeného, ​​zajímavého nebo pozoruhodného obsahu. Mnoho nejlepších informačních bulletinů vám pomůže oddělit pšenici od plev a zároveň vám ušetří několik drahocenných hodin (okamžité zkrácení času vyhledávání a skenování).

S ohledem na to jsme sestavili následující seznam 12 nejlepších informačních zpravodajů (a zpravodajů o webové kultuře) v okolí. Témata v nich sahají od A.I., až po smrt blogů (opět!).

Některé informační bulletiny poskytují přehledy, zatímco jiné se věnují konkrétním tématům.

Jeden pozoruhodný příklad vás dokonce vezme mimo bublinu údolí, abyste viděli, co se děje v technice v méně zastoupených oblastech světa.

Podívejme se na ně (bez zvláštního pořadí):

Nejlepší informační bulletiny, které si můžete vyzkoušet v roce 2020

1. Bizarro Devs

bizzarodevové

Chcete zůstat v pohodě, aniž byste příliš pracovali? Odpověď je Newsletter Bizarro Devs. Kurzy se zájmem o webovou kulturu a WordPress. Celý bod zpravodaje je najít ty nejlepší a (někdy) nejasné odkazy, které vám pomohou podvádět vaši cestu.

Vitality: Zdarma. Publikováno týdně. Najdete zde seznam úžasných odkazů, které byly buď zmeškány náročnými technologickými milenci, nebo se chystají explodovat.

Citováno týmem v ThemeIsle (včetně mě). Ponoříme se hluboko do rozsáhlých oceánů webu, abychom našli skvělé odkazy. Neexistuje žádný předmět, kterého bychom se nedotkli z Dogeovy kryptoměny vizualizace dat sekund internetu (Pokud se dostanete na konec vizualizace e-mailu, získáte medaili). Tento informační bulletin vám pomůže vydělat co nejvíce Slackových reakcí ve vaší kanceláři.

2. The Download

stažení

Jak překvapivé, jak se může zdát, v technické sféře žije mnohem více než blogů WordPress o rodičovství, nebo sociální média, nebo bitcoin. Naštěstí, stahování z MIT technologické recenze může poskytnout ohromný vhled do rozvíjejícího se technologického světa. Slogan je doslova "co se děje v rozvíjejících se technologiích?"

Vitality: Zdarma. Dodává se denně. Zahrnuje shrnutí toho, jak vznikající technologie jsou implementovány ve volné přírodě.

Zakázáno inovativním týmem MIT Technology Review, který poskytuje aktuální informace o světě vznikajících technologií. Díky tomu získáte různé příběhy, než ty, které se objevují na webových stránkách, s odkazy z akademické obce a zpravodajských středisek.

Pokud byste chtěli být na špičce technologie, pak je to nejlepší zpravodaj, který můžete najít. Slibuje vám "co se děje v rozvíjejících se technologiích."

3. Tedium

nuda

Tedium je první zpravodaj v tomto seznamu, který se táhne jak pojetí kurátorů, tak technologie. Neposkytuje zaokrouhlování odkazů z celého webu, ale místo toho najde temný příběh a ponoří se do něj hluboko. Příběhy jsou soustředěny kolem webu a digitální kultury, ale s články o nich mají delší pohled NES kazety a kotoučová hniloba.

Vitality: Zdarma. Dodáváno dvakrát týdně. Důkladně se podívejte na jeden příběh, nikoli na sbírku odkazů.

Citován Ernie Smith formálně z ShortFormBlog vytvořit záznam zajímavých příběhů, které se ztratí v lavině informací. Ernie je archeologem webové kultury s talentem, jak odhalit příběhy, na které by se jinak mohlo zapomenout. Existuje také skvělý článek o pokles blogů (výstraha spojleru: říká, že blogování je mrtvé … znovu).

4. Exponenciální pohled

exponenciální pohled

Dalším z našich nejlepších informačních bulletinů je Exponenciální pohled, který je kurátorem zaměřeným speciálně na exponenciální technologie. Výsledkem je, že zde najdete spoustu informací o budoucnosti ao tom, jak se formuje. V souladu se standardním kurátorským formátem se seznamy odkazů z univerzit i ze zpravodajských středisek představuje přehled, který vše trochu zjednodušuje. Navíc jsou tu emodži.

Vitality: Zdarma a placené verze. Týdně. Chystáte se najít informace o technologiích měnících hry od blízké budoucnosti, ale také nejlepší příběhy ze světa A.I., kryptoměny a budoucích médií, abychom jmenovali alespoň některé.

Autorem Azeem Azhar z redakční rady časopisu Harvard Business Review. Investor do technologických startupů se zvláštním zájmem o A.I. Přichází s příjemnou stránkou humoru a jedna z mých oblíbených sekcí je "Krátké sousty, aby se na večírcích objevily inteligentně."

5. Benediktův zpravodaj

Benedikt

Přestože emodži nejsou nejdůležitější součástí informačního bulletinu, přesto jiskří. Tento zpravodaj má také osobní kontakt s Benem Evansem z VC firmy Andreeson Horowitz. Navíc se jedná o nejčastěji citovaný technický zpravodaj, který se účastní kol.

Vitality: Zdarma. Týdenní (v neděli). Velká sbírka zpravodajských zdrojů a článků v blogu, které Ben našel zajímavé.

Coven Ben Benans. Zaprvé, má velmi úzké zaměření na technologii a vznikající změny, ale z hlediska předmětů zůstává široká. Velké množství nejlepších věcí, které si přečtete o tech od sociálních médií po iOS.

6. wpMail.me

nejlepší technické zpravodaje č. 1: wpmail

Zahrnuto zde z jednoduchého důvodu, že jsme lidé WordPress v srdci. S ohledem na to představujeme wpMail.me jako pravděpodobně nejlepší WordPress zpravodaj k dispozici v tuto chvíli.

Vitality: Zdarma. Dodává se týdně. Zahrnuje souhrn důležitých zpráv a článků WordPress.

Cozy by Cozmoslabs poskytoval týdenní přehled WordPress na jednom místě. Dělá to, co říká na cínu a další. Kromě novinek a článků existují skvělé sekce s tématy, nejlepší návody a přehled všech zajímavé podcasty a videa plovoucí po celém světě WordPress.

Nutnost pro milovníky WordPress.

7. Hustý objev

densediscovery

Nejlepší informační bulletiny mají tendenci mít chytrá jména. Ale nejde jen o jméno … informace v Informační bulletin Dense Discovery je velmi široký pro jeden zpravodaj. Obzvláště si užívám vizuální stránku tohoto zpravodaje s vyhrazenou sekcí esteticky potěšující.

Vitality: Zdarma. Týdně. Díky kombinaci skvělých webů prostřednictvím úžasných nástrojů pro domácí potřeby je tu pro každého něco.

Vystoupil z pobočky Kai v Melbourne a Berlíně. Každý týden vám tento zpravodaj přináší zajímavé články spolu s bystrými tweety a GIFy týdne. V každém čísle je také ukázka skvělých nástrojů, produktů a knih.

8. TLDR

TLDR je technický zpravodaj se zajímavými příběhy v malých porcích
Toto je nezbytný zpravodaj pro milovníky techniky. Kromě toho je to jeden z nejlepších technologických zpravodajů, který je na mém seznamu otevřených seznamů. Nejen, že je zpravodaj snadno čitelný, ale také je spojen s neuvěřitelným seznamem zpráv, nástrojů a špičkových technologických odkazů. Všechny odkazy přicházejí s TLDR, když jste příliš zaneprázdněni dlouhými čteními.

Vitality: Zdarma. Denně. Široký seznam odkazů od startupů k nástrojům a produktivitě. "Byte-size" verze nejdůležitějších příběhů, které vás udržují ve smyčce.

Skvělé, pokud hledáte rychlý způsob, jak sledovat všechny denní zprávy, aniž byste se zapadli. Každý denní zpravodaj by měl být nastaven takhle, protože vám dává podstatu nejnovějšího vývoje, aniž by obětoval příliš mnoho podrobností.

9. Importovat AI

Importovat AI

A.I. je v současnosti dominantním nově se objevujícím technologickým tématem, takže z tohoto důvodu máme další zpravodaj se silným A.I. soustředit se. Je to proto, že všichni víme, že další vládci Země budou A.I. Přihlaste se k odběru tohoto a zůstaňte před námi.

Vitality: Zdarma. Týdně. Díky nejnovějšímu výzkumu, chatování a zprávám v oboru.

Zakladatel Jack Clark formálně z ZDNet, The Register a Bloomberg (nyní u OpenAI House of Elon).

10. Sidebar.io

postranní panel

Jednou z věcí, které od nejlepších technologických zpravodajů očekáváme, je pomoci nám najít skvělé nové věci, se kterými bychom si mohli hrát, a to je místo, kde Sidebar.io přichází na obrázek. Weboví designéři nemohli najít lepší nebo stručnější zpravodaj. Přestože mimo hlavní zaměření může být příležitostný odkaz, tento zpravodaj je zajímavý především pro návrháře uživatelského rozhraní, CSSers, typografy atd..

Vitality: Zdarma. Denně. Pouze pět z nejlepších odkazů týkajících se webdesignu.

Coven by Sacha Greif s pomocí uživatelů. Líbí se mi, že můžete snadno odeslat odkazy k posouzení. Budete milovat, že je krátký – Sidebar.io obsahuje pouhých pět odkazů denně. Výsledkem je, že se jedná o pěkný zpravodaj s velkým přístupem zaměřeným na uživatele. Najdete skvělé nové aplikace, články a zdroje o designu uživatelského rozhraní, typografii, CSS, průzkumu uživatelů a všech dalších aspektech designu.

11. Mistr WP

masterwp

Další velmi speciální zpravodaj týkající se všech věcí WordPress. Master WP byl zahájen v roce 2017 a zatím vyšel pouze kolem 50 čísel. Že tah tho … Milovníci WordPress musí skočit na tento jeden, aby zůstali aktuální, ale také získat informace o mimo bublinu WordPress.

Vitality: Zdarma. Týdně. Pět odkazů se souhrnem kurátorů.

Autorem profesionálů WordPress Alex Denning a Ben Gillbanks. Každé vydání poskytuje těsný, čistý přehled pěti odkazů. Líbí se mi synopse článku, protože to doplňuje moji lenost. Cítím, že jsem pořád měl chuť něčeho skvělého. Nejenže budete dostávat největší zprávy WordPress, ale budete také dostávat příběhy o nových aplikacích, nově se objevujících webech a další. Neuvěřitelné množství rozmanitosti v pouhých pěti odkazech.

12. Ostatní údolí

othervalleys

Toto je jeden z nejlepších technologických zpravodajů, které rozšiřují vaše obzory mnoha způsoby. Ostatní údolí jsou o světě mimo Silicon Valley, kde se daří neuvěřitelným podnikatelským podnikům a tvůrčím projektům, i když nejsou v centru pozornosti.

Vitality: Zdarma. Týdně. Skvělé příběhy podporované odkazy.

Anjali Ramachandran byl uveden na seznam odkazů s podrobnými synopsy, které ilustrují rozvíjející se technologickou scénu mimo obvyklý ekosystém. Velké zaměření na Indii a asijský kontinent, ale také obsahuje příběhy o inovacích z celé Afriky a Evropy. Podobně se také neuvěřitelně zaměřuje na ženy v technice.

Tohle je můj seznam nejlepších technologických zpravodajů, které si chcete objednat v roce 2020. Do značné míry pokrývají všechny aspekty technologického sektoru a stále vám poskytují dostatek času na další kávu.

Zmeškal jste něco, co máte rádi? Vložte prosím do komentářů jména a odkazy, abych si je mohl prohlédnout.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map