Palyginti 9 „spartiausi“ „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (2020 m.)

Ar tu ieškote greičiausio „WordPress“ prieglobos jūsų svetainei?


Nesvarbu, ar pradedate naują verslą, ar jau turite kurį laiką veikiantį verslą, greitis yra vienas iš raktų, užtikrinančių, kad jūsų svetainė gali augti ir išlikti sveika. Premijos taškas … tai taip pat leis jūsų lankytojams būti aktyviems.

Ieškant tinkamo greičiausio interneto prieglobos, gali būti šiek tiek sudėtinga, nes kiekvienas kompiuteris yra skirtingas. Jie turi daugybę paketų, kurie gali jus supainioti, kai jūs einate pro juos. Visi nori, kas geriausia jų verslui, nesvarbu, ar tai maža, ar didelė. Ir, žinoma, vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį galite pasikliauti, yra greitis.

Greičiausias „WordPress“ priegloba

Kodėl svarbu greitis??

Greičiausias „WordPress“ priegloba padės lengvai organizuoti ir tobulinti turinį. Lėtas kompiuteris ne tik sulėtina puslapio įkėlimą lankytojams, bet ir gali sulėtinti administratoriaus skydą. Tai padarys jūsų darbą sunkesnį ir atima daugiau laiko.

Tačiau, svarbiausia, greitas priegloba padarys jūsų lankytojai jaučiasi patogiai bandydami patekti į jūsų svetainę ir tam tikru būdu su ja bendrauti (pvz., komentuokite ar bandykite spustelėti savo socialinės medijos mygtukus). Svetainė, kurios nepavyksta greitai įkelti, privers jas dingti.

Trumpai tariant, jei jūs ieškote greičiausio „WordPress“ prieglobos, kuri nesugadins jūsų banko, tai tikrai yra „SiteGround“, tačiau drąsiai išsiaiškinkite, kuris jums tinkamiausias, skaitydami toliau pateiktą tyrimą..

Greičiausi palyginami „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai (trumpai tariant)

Jei skubate, čia pateikiami svarbiausi mūsų pastebėjimai:

 1. „SiteGround“ (www.siteground.com)
 2. „WP Engine“ (wpengine.com)
 3. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

Pagrindinė priežastis, kodėl mes rekomenduojame „SiteGround“, yra ta, kad ji pateikė kelis geriausius krovimo laikus kitame palyginimo įraše, kurį mes padarėme (nuoroda į geriausius „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus čia). Čia yra ištrauka, susijusi su „SiteGround“:

„LoadImpact“ testai:

Serverio vieta: Amsterdamas
Testavimo mašinos vieta: Dublinas, Airija
Minimalus atsako laikas: 0,46 s
Maksimalus atsako laikas: 0,87 s

„SiteGround LoadImpact“ testas

VISAS PALYGINIMAS:

Taip pat yra dar viena problema, kuri iš pirmo žvilgsnio nėra tokia akivaizdi, kai kalbama apie greičiausią „WordPress“ prieglobą. Iš esmės, net jei jūsų dabartinis žiniatinklio priegloba puikiai sugeba valdyti vidutinius jūsų srautus, kas nutiks, jei pasieksite tikrai populiarią dieną? Kaip paaiškėja, ne visi prieglobos planai gali tai sutvarkyti.

Lankytojai yra… koks žodis… nuotaikingi. Jie tiesiog nepraleis dienos laukdami svetainės, kuri vos nejuda, ir, kas yra dar svarbiau, daugelis iš jų negrįš vėl, jei nesiūlysite jiems patogios naršymo patirties..

Kaip Dave’as Artzas iš AOL padarė išvadą Studija, Puslapių peržiūros sumažėja, nes pailgėja puslapio įkėlimo laikas. Tyrime teigiama, kad:

Vartotojai, kurių puslapių įkėlimo laikas yra didžiausias decilis, peržiūri 7,5 puslapių / apsilankymas. 3-ame decile jis sumažėja iki 6 puslapių / apsilankymas, o mažiausias – 5 puslapiai / apsilankymas vartotojams, kurių puslapio įkėlimo laikas yra lėčiausias.

Remiantis tuo pačiu tyrimu, padidės greitis sumažinti veiklos sąnaudas taip pat. Philas Dixonas iš „Shopzilla“ dalijasi savo patirtimi ir parodo, kad:

Per metus trukęs spektaklio pertvarkymas padidino 5 sekundžių greitį (nuo ~ 7 sekundžių iki ~ 2 sekundžių). Dėl to puslapio peržiūra padidėjo 25%, pajamos padidėjo 7–12%, o aparatinė įranga – 50%. Šis paskutinis punktas parodo, kad pagerėja našumas ir padidėja pajamos, mažinant veiklos sąnaudas.

Reikia daugiau? Pagal a tyrimas, kurį „Akamai“ padarė 2009 m, 47 procentai lankytojų tikisi, kad interneto puslapis bus įkeltas per dvi sekundes ar mažiau. Be to, 40 procentų žmonių palieka puslapį, jei jo įkėlimas užtrunka daugiau nei tris sekundes. Dėl vienos sekundės vėlavimo į puslapio atsakymus konversijų skaičius gali sumažėti septyniais procentais.

Kaip matote, svetainės greičio vaidmuo verslo požiūriu yra didžiulis ir gali turėti reikšmingos įtakos svetainės sėkmingumui.

Ieškote greičiausio „WordPress“ prieglobos – svarstomi veiksniai

Yra pora svarbūs veiksniai, kuriuos turite žinoti, kai ieškote tinkamo šeimininko:

Dabartinės auditorijos dydis:

Jūsų auditorijos dydis yra pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį ieškodami greičiausio „WordPress“ prieglobos.

Svarbu žinoti, kiek lankytojų gali aptarnauti jūsų priegloba ir ar jis sugebės sutvarkyti jūsų augimą.

Su standartiniais prieglobos paketais kiekvienas klientas turi tam tikrą erdvę, skirtą serveryje. Net jei šeimininkas sako, kad vietos yra "neribotas," tai nėra tiksliai tas atvejis, kurį greitai sužinosite, jei perskaitysite puikų atspaudą pagal vartotojo sutikimą.

Neišvengiamai didelis srautas padidins jūsų svetainės sulėtinimą, jei ji vykdoma pagal bendrojo prieglobos planą. Ir jei smaigalys yra pakankamai didelis, tam tikru metu jūsų svetainė visiškai išnyks.

Prieš pasirinkdami žiniatinklio prieglobą, naršykite kai kuriuos internetinius forumus ir taip pat susisiekite su žiniatinklio prieglobos palaikymu. Pabandykite ieškoti informacijos apie srauto numerius, kuriuos šeimininkas gali realiai valdyti.

Serverio vieta:

Tai yra kažkas, kas dažnai yra pamiršta. Bet apskritai, norėdami įsitikinti, kad jūsų žiniatinklio priegloba bus greita jūsų auditorijai, turėtumėte pasirinkti serverį, kuris iš tikrųjų yra artimas jūsų auditorijos geografinei vietai..

Kitaip tariant, nepatalpinkite savo auditorijos savo auditorijai kitoje pasaulio pusėje tik todėl, kad ji yra pigesnė.

„WordPress“ prieglobos tipai

Sprendimas, kokį prieglobos tipą pasirinkti, priklausys nuo jūsų asmeninių poreikių, kiek vėliau norėsite atlikti savo serverį ir savo svetainę..

Jei jūs tik pradedate veiklą ir norite sužinoti, kaip „WordPress“ svetainė bus jums naudinga, galite eksperimentuoti su nemokamais prieglobos įrankiais ar bendro naudojimo prieglobos paketais (tai yra vieta, kur jūs bendrinate prieglobos vietą su kitais klientais; įmonės, tokios kaip „InMotion“ ar „Bluehost“, suteiks tu tai).

Profesionalams ir svetainėms, sukūrusioms didesnę auditoriją, atsakymas bus apie valdytą prieglobą ir VPS (naudojant „WP Engine“, Pagely, arba smagratis, pvz.). Jie yra brangesni, tačiau pasižymi daugybe funkcijų ir privalumų. Svarbiausia, kad jums nereikia patiems spręsti techninės pusės.

Hostingo kompanijos, į kurias turėtumėte pasidomėti

Yra daugybė hostingo kompanijų, iš kurių galima rinktis, ir kiekviena iš jų teikia šiek tiek skirtingas paslaugas ir funkcijas. Mes pasirinkome keletą įdomesnių, ypač turėdami omenyje pagrindinį tikslą – surasti greičiausią „WordPress“ prieglobą.

Čia esančios įmonės yra vienos greičiausių šioje srityje, jos keičiasi nuo brangios iki pigios, atsižvelgiant į jūsų biudžetą. Jie siūlo patikimą klientų palaikymą ir pagalbą, gerą saugumą ir saugias atsargines kopijas.

1. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“ yra puikus pasirinkimas, kai ieškote greičiausio „WordPress“ prieglobos (ir taip pat vienos iš nedaugelio platformų, kurias rekomenduoja „WordPress.org“)..

Jie siūlo tris pagrindinius planus nuo 3,95 USD iki 5,95 USD iki 11,95 USD per mėnesį, todėl tai yra labai prieinamas sprendimas. Kaip pagrindinio plano dalį, gausite 10 GB vietos diske, nemokamą domeną, palaikymą visą parą, visą parą, nemokamas atsargines kopijas, nemokamą SSL sertifikatą ir visa kita, ko tikėjotės iš prieglobos paslaugos.

Greičiausias „WordPress“ priegloba: „SiteGround“

Tada yra keletas papildomų funkcijų, kaip kitų dviejų planų dalis (pvz., Prioritetinis palaikymas, nemokamas PCI laikymasis ir dar daugiau). Be to, yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Kitas perkėlimas, dėl kurio „SiteGround“ yra geras pasirinkimas ieškant greičiausio „WordPress“ prieglobos, yra jų pritaikytas „SG Optimizer“ papildinys, leidžiantis pasinaudoti „SiteGround“ talpyklos algoritmų pranašumais (įskiepiai pateikiami kartu su jūsų prieglobos planu)..

2. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

Tai įmonė, kurios specializacija yra profesionalus bendrasis priegloba. Tai yra oficialus „WordPress“ patvirtintas prieglobos paslaugų teikėjas. Jie teikia diegimą vienu spustelėjimu, automatines atsargines kopijas, palaikymą be trikdžių.

Jų pasiūlymas prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį (su sąlyga, kad jūs ketinate pasirašyti 36 mėnesių sutartį) su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ši „WordPress“ priegloba yra geras pasirinkimas mažoms įmonėms ir tinklaraštininkams.

Greičiausias „WordPress“ priegloba: „bluehost“

3. „WP Engine“ (wpengine.com)

Šiek tiek brangesnis nei kai kurie kiti valdomi „WordPress“ prieglobos planai, tačiau tai verta.

Jie teikia geras paslaugas, ypač greitus serverius, puikų techninį aptarnavimą ir klientų aptarnavimą. Jų prieglobos infrastruktūra yra ypač sukurta tam, kad jūsų „WordPress“ svetainė veiktų greitai ir sklandžiai. 

Planai prasideda nuo 22,50 USD per mėnesį ir yra 60 dienų pinigų grąžinimo garantija. Kaip 22,50 USD plano dalį, jūs gausite neribotą duomenų perdavimą ir 10 GB vietinės atminties.

Tai turėtų būti daugiau nei pakankamai naujai svetainei ir galėtų aptarnauti iki 25 000 lankytojų per mėnesį.

Greičiausias „WordPress“ priegloba: „WP Engine“

4. „InMotion Hostingas“ (www.inmotionhosting.com)

Vienas iš populiariausių „WordPress“ bendrųjų kompiuterių, „InMotion“ pateikia efektyvų kainos ir savybių santykį.

Pirmasis planas prasideda tik nuo 3,99 USD per mėnesį, o tai yra vienas pigiausių pasiūlymų rinkoje. Kas jame tau? Neribota vieta diske, 2 svetainės vienoje paskyroje, nemokamos duomenų atsarginės kopijos, nemokami svetainių perkėlimai be prastovų, nemokama domenų registracija, neribotos el. Pašto paskyros. Ir dar vienas nuostabus dalykas: jis pateikiamas iš anksto įdiegus „WordPress“, todėl jums jo nereikės diegti atskirai.

Greičiausias „WordPress“ priegloba: intarpų priegloba

5. Pagely (www.pagely.com)

Šiek tiek brangesni nei kiti sprendimai šiame sąraše, tačiau tai tikrai suteikia daug už jūsų investiciją (tai yra valdomas prieglobos planas).

Pagrindinis paketas yra 199 USD per mėnesį ir suteikia daugybę privilegijų. Pakanka tik paminėti kelis dalykus: gausite iš anksto įdiegtą „WordPress“, automatinius „WordPress“ ir papildinių atnaujinimus, automatines atsargines kopijas, nemokamą CDN ir visą parą JAV ir JK pagrįstą palaikymą (svarbu!).

„Pagely“ buvo žinomas dėl savo „WordPress“ optimizuotų prieglobos planų ir iš esmės suteikė jums kuo greitesnį „WordPress“ prieglobos planą, taigi, jei ieškote kažko, kas suteiktų jums be rūpesčių, tai gali būti jūsų paslaugų teikėjas. Be to, jūs galite paleisti iki 5 svetainių viename plane ir gausite 25 GB pralaidumo.

Greičiausias „WordPress“ priegloba: puslapis

6. Smagratis (www.getflywheel.com)

Tai yra „WordPress“ priegloba, sukurta dizaineriams ir agentūroms, tačiau ji taip pat yra patogi mažiau pažengusiems žmonėms, norintiems kurti savo svetaines.

Nuo 13.00 USD / mėn. „Smagratis“ užtikrina gerą kainos ir našumo balansą. Tame pradinio lygio plane jūs aptarnaujate net 25 000 lankytojų per mėnesį.

Smagratis suteikia didelį greitį, saugumą, klientų bendradarbiavimą ir saugias atsargines kopijas.

smagratis

7. „WPXHosting“ (www.wpxhosting.com)

Tai vadinate greitu „WordPress“ priegloba, turėdami puikų palaikymą ir gerą puslapių įkėlimo laiką. Jie siūlo galią ir greitį kaip du svarbiausius savo įmonės raktus. „WPXHosting“ suteikia vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimą, nemokamą CDN, patobulintą apsaugą ir gerą klientų palaikymą.

Kainos prasideda nuo 24,99 USD per mėnesį. Šis pasiūlymas leidžia jums sukurti penkias svetaines, gauti 100 GB pralaidumo ir 10 GB saugyklos limitą (visi diskai yra SSD, o tai yra milžiniškas svetainės greitis).

„wpxhosting“

8. „HostGator“ (www.hostgator.com)

Kita bendro naudojimo „WordPress“ priegloba, kuri yra viena didžiausių internetinių hostingo kompanijų.

Jis siūlo keletą žemiausių jūsų siūlomų kainų, pradedant nuo 2,75 USD per mėnesį (pagal 36 mėnesių sutartį). Galite įdiegti savo svetainę vienu mygtuko paspaudimu. Tinka geriausiai žmonėms, norintiems pradėti savo pirmąją verslo svetainę.

Jei jums reikia daugiau, „HostGator“ siūlo bendrus, perpardavinėtojo, VPS ir skirtų serverių paketus pradedantiesiems ir profesionalams skirtingose ​​kainų vietose..

hostgatorius

9. Svetainė5 (www.site5.com)

Bendra „WordPress“ priegloba, kuri yra labai gera pradedantiesiems, norintiems paleisti savo pirmąją svetainę.

„Site5“ teikia diegimą vienu spustelėjimu, planai prasideda nuo 6,95 USD per mėnesį ir jie net siūlo nemokamą svetainės perkėlimą į tą kainą (jei jūsų svetainę priglobė kita įmonė).

Verta paminėti, kad pigiausias planas yra geras iki 10 000 lankytojų per mėnesį, jo turėtų pakakti norint pradėti. „Site5“ taip pat suteikia patogų valdymo skydelį.

svetainė5

Kaip išsirinkti jums greičiausią „WordPress“ prieglobą:

Čia pateiktas žingsnis po žingsnio, kai reikia pasirinkti prieglobos paketą, kuris bus greitas jums ir jūsų auditorijai:

Pasirinkite vieną iš bendrovių
Eikite per aukščiau išvardytas įmones ir susipažinkite su jų teikiamomis galimybėmis. Atkreipkite dėmesį į kiekvieną įdomią jų pasiūlymo detalę. Čia reikia žaisti jūsų biudžetui.
Patikrinkite jų serverio vietą, norėdami sužinoti, ar jis tinka jūsų
Pasirinkę įmonę, turėtumėte patikrinti galimas serverio vietas. Tai reiškia, kad turite patikrinti, ar ji yra gana arti jūsų auditorijos vietos. Kuo arčiau, tuo geriau. Šis aspektas yra svarbus, nes jis suteikia geresnių rezultatų už tą pačią investiciją. Kai kurios įmonės registracijos metu rodo savo serverio vietas, kitoms reikia tiesiogiai susisiekti.
Pasirinkite planą
Kai nuspręsite, kuri įmonė yra arčiau ir patenkina visus jūsų poreikius, turite pasirinkti vieną iš jų siūlomų planų. Jums reikalingas planas geriausiai atitinka jūsų biudžetą, auditoriją ir tikslus.

Išvada

Yra daugybė hostingo kompanijų, galinčių patenkinti kiekvieno poreikius ir biudžetus. Tačiau tai gali padaryti dar griežtesnį jūsų svetainės „WordPress“ prieglobos pasirinkimą.

Labai svarbu gerai žinoti savo verslą ir tikslus, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą įmonę. Be to, yra daugybė įrankių ir paslaugų – nemokamų ir priemokų -, kurie gali dar labiau patobulinti jūsų svetainę ir paversti ją dar sklandesne..

Atnaujinimas (2020 m. Gegužė). Šiuo metu atrodo, kad populiariausios hostingo kompanijos šiame sąraše yra „SiteGround“ ir „InMotion Hosting“. Įrodyta, kad jie sukuria gerą įkrovimo laiką, o jų serveriai yra patikimi diegiant „WordPress“.

Tai yra mūsų požiūris į greičiausius „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus rinkoje. Nesivaržykite pasidalyti su mumis savo pasiūlymais ir nuomonėmis! Papasakokite, kaip greitai veikia jūsų žiniatinklio priegloba. Ar yra įmonė, kurios jūs rekomenduotumėte (ar nerekomenduotumėte) kitiems?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map