Palyginti 6 geriausi serverių prieglobos paslaugų teikėjai – įperkama ir galinga

Kartais jums reikia daugiau išteklių, nei gali suteikti bendro naudojimo prieglobos planas arba virtualus privatus serveris (VPS). Didelės, sraunios teritorijos dažnai reikalauja savo erdvės, kuri paprastai būna gana brangi. Jei ketinate išleisti tokius pinigus, norėsite pasirinkti iš geriausių dedikuotų serverių prieglobos paslaugų teikėjų.


Su teise dedikuoto serverio priegloba planas, jūsų svetainė turėtų skristi. Kai gausite prieigą prie išteklių, skirtų tik jūsų svetainei, kliūtys ir prastovos gali tapti praeitimi. Tai gali pagerinti vartotojo patirtį ir padėti padidinti konversijų rodiklius bei lankytojų išlaikymą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokių funkcijų turėtumėte ieškoti tokio tipo paslaugose. Tada supažindinsime jus su šešiais geriausiais dedikuotais serverių prieglobos paslaugų teikėjais, įskaitant jų siūlomą aparatinę įrangą ir funkcijas, taip pat jų kainas. Pabandykime!

Palyginti geriausi dedikuotų serverių prieglobos paslaugų teikėjai

Ko ieškoti dedikuoto serverio talpinimo plane

Dedikuotas priegloba yra skirta tiems, kurie pralenkė kitas galimybes. Pigesni planai reikalauja, kad dalintumėtės ištekliais su kitais klientais. Turėdami savo serverį, gausite visišką prieigą prie kompiuterio, nustatyto pagal jūsų specifikacijas.

Galbūt jau žinote kai kurias funkcijas, į kurias norite atkreipti dėmesį, kai svarstote, kurie dedikuotų serverių prieglobos paslaugų teikėjai turi geriausius pasiūlymus. Norėdami įvardyti pagrindines savybes:

 • Naudojamo centrinio procesoriaus (CPU) tipas
 • Kiek procesoriaus branduolių yra įtraukta ir kokiu greičiu jie veikia
 • Kiek laisvosios kreipties atminties (RAM) turi serveris
 • Pateiktos saugyklos vietos kiekis
 • Kiek pralaidumo serveris gali palaikyti
 • Jums paskirtų IP adresų skaičius
 • Kokią operacinę sistemą (OS) naudoja serveris

Tačiau atminkite, kad serveriai naudoja kitokio tipo procesoriaus architektūrą nei, tarkime, stalinis kompiuteris. Kai kurie iš minėtų modelių gali būti neatpažįstami, kai perkate specialųjį prieglobą.

Dauguma pradedančiųjų skirtų hostingo planų taip pat siūlo mažiau RAM, nei matote vartotojams paruoštuose kompiuteriuose. Taip yra todėl, kad šie aparatai yra visiškai atsidavę jūsų svetainės valdymui. Daugeliu atvejų tam nereikia daug atminties (nors tai nepakenkia).

Atsižvelgdami į tai, kokia brangi gali būti skirta priegloba, norėsite įsitikinti, kad nepermokite už savo poreikius. Pati „WordPress“ gali veikti labai kukliai.

Tačiau dauguma dedikuotų serverių prasideda aplink keturių branduolių, 8 GB RAM, ženklą. Šie papildomi ištekliai skirti dideliam srautui valdyti.

Šeši geriausi serverių prieglobos paslaugų teikėjai

Kitame skyriuje išskaidysime, ką kiekvienas iš šių dedikuotų serverių prieglobos paslaugų teikėjų siūlo savo klientams. Žemiau pateikiami vardai nerodomi tam tikra tvarka, tačiau mes palyginsime juos tarpusavyje.

 • „Bluehost“ (www.bluehost.com)
 • Skystas internetas (www.liquidweb.com)
 • „SiteGround“ (www.siteground.com)
 • „A2“ priegloba (www.a2hosting.com)
 • „InMotion“ priegloba (www.inmotionhosting.com)
 • „DreamHost“ (www.dreamhost.com)

Pabandykime!

1. „Bluehost“

Geriausi serverių prieglobos paslaugų teikėjai: „Bluehost“

„Bluehost“ yra vienas didžiausių vardų prieglobos rinkoje. Tai teikia įvairių tipų planus, pradedant nuo bendrų bendrų serverių ir baigiant skirtingais variantais.

Kalbant apie specialius planus, „Bluehost“ siūlo tris pakopas, pradedant nuo 79,99 USD per mėnesį su trejų metų įsipareigojimu. Kiekviename pakete yra nemokamas SSL sertifikatas, domeno vardas, tinkintas „cPanel“ prietaisų skydas ir keli skirti IP adresai.

Štai ką jūs gaunate su standartiniu dedikuoto serverio planu, kalbant apie aparatinę įrangą:

 • CPU: 4 branduolių procesorius, kurio dažnis yra 2,3 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Pralaidumas: 5 TB
 • Sandėliavimas: 500 GB
 • Specialūs IP adresai: 3

Dėl gero kainos ir efektyvumo santykio „Bluehost“ buvo pavadinta viena geriausių „WordPress“ žiniatinklio prieglobos šalių 2020 m. Nors mūsų apklausa buvo pagrįsta bendro hostingo planais, tai leidžia suprasti, kokio lygio paslaugų galite tikėtis iš šio teikėjo.

�� Eikite į „Bluehost“

2. Skystas internetas

Geriausi serverių prieglobos paslaugų teikėjai: „Liquid Web“

Skystasis internetas gali būti ne taip gerai žinomas kaip kai kurie kiti šio sąrašo pagrindiniai kompiuteriai. Tačiau jis siūlo puikų dedikuotų serverių planų pasirinkimą (be kitų variantų).

Ši konkreti žiniatinklio priegloba teikia šešias skirtingas skirtingas valdomų serverių pakopas, kurių kiekviena pavadinta pagal tai suteikiančio procesoriaus tipą. Kiekvienoje pakopoje, viršijančioje pagrindinę parinktį, galite net pasirinkti vieną arba dvigubą centrinį procesorių.

"pagrindinis" „Intel Xeon 1230 v6“ planas jus sugrąžins 149 USD per mėnesį jei mokate kasmet. Ši parinktis, kaip ir visos kitos, apima integruotą turinio pristatymo tinklą (CDN), apsaugą nuo paskirstyto paslaugų atsisakymo (DDoS) apsaugos, apkrovos balansavimą, programos ugniasienę ir dar daugiau..

Jei prisiregistruosite prie startuoliams skirto serverio plano, štai ką gausite:

 • CPU: 4 branduolių procesorius, kurio dažnis yra 3,9 GHz
 • RAM: 32 GB
 • Pralaidumas: 5 TB
 • Sandėliavimas: 2 × 240 GB
 • Specialūs IP adresai: 1

Šią žiniatinklio prieglobą reikia daug išpakuoti. Pirma, jis siūlo daug didesnę RAM atmintį visoms pakopoms nei iš esmės bet kuri kita šio sąrašo parinktis. Tai daro fantastišką pasirinkimą, jei norite paleisti kelis projektus viename serveryje.

Be to, čia plano pasirinkimas yra labai paprastas ir jame pateikiama daug informacijos apie tai, ką siūlo kiekviena pakopa. Jei ieškote valdomų paslaugų, turinčių prieigą prie šaknų, žemesnėmis kainomis nei „SiteGround“, tačiau turinčias panašaus lygio funkcijas, „Liquid Web“ yra puiki galimybė.

Vienintelis galimas sandorio nutraukėjas yra tai, kad „Liquid Web“ nesiūlo valdomų serverių, naudojančių „Ubuntu“, prieglobos. Valdomos parinktys galimos tik „CentOS“, „CloudLinux“ ir „Windows“ serveriuose.

�� Eikite į „Liquid Web“

3. „SiteGround“

„SiteGround“

„SiteGround“ nuolat vertina geriausius įvertinimus teikiant palyginimus ir apžvalgas. Tai siūlo puikius interneto prieglobos planus už palyginti mažas kainas. Tačiau atminkite, kad dedikuoti serveriai retai kada vadiname mus "prieinamas."

Kalbant apie specialius hostingo planus, „SiteGround“ pakopos prasideda nuo 269 ​​USD per mėnesį. Visi jie yra visiškai valdomi, tačiau vis tiek turite šakninę prieigą. Tačiau, skirtingai nuo kitų planų, už tokio tipo paslaugas galite mokėti vieno, trijų ar šešių mėnesių laikotarpyje, kai kainos yra maždaug tokios pačios.

Naudodami „SiteGround“, galite gauti valdomos „WordPress“ paslaugos parinktį. Tai reiškia, kad turėsite prieigą prie automatinių atnaujinimų, inscenizacijos funkcijų, WP-CLI palaikymo ir integruoto „Git“. Kiekviename plane taip pat yra nemokama Debesuota integracija, penki skirti IP, kelios valdymo pulto parinktys ir dar daugiau.

Kalbant apie aparatinę įrangą, štai kas suteikia jums Entry Server pakopą:

 • CPU: 4 branduolių procesorius, kurio laikrodis yra 3,20 GHz dažnis („Intel Xeon E3-1230“)
 • RAM: 16 GB
 • Pralaidumas: 10 TB
 • Sandėliavimas: 480 GB (SSD)
 • Specialūs IP adresai: 5

Tuoj pat nuo šikšnosparnio „SiteGround“ sunaudoja daug daugiau energijos, nei „Bluehost“ (už papildomą mokestį). Be to, joje taip pat pateikiama daug daugiau informacijos apie kiekvieno serverio aparatinę įrangą, būtent to ir norite, jei už prieglobą mokėsite šimtus dolerių per mėnesį..

�� Eikite į „SiteGround“

4. A2 talpinimas

A2 talpinimas

„A2 Hostingas“ turi konkurencingų kainų reputaciją ir kalba apie didelį žaidimą, kai kalbama apie našumą. Anksčiau tai išbandėme ir galime remti tas pretenzijas bent jau bendrojo prieglobos lygiu.

Kalbant apie dedikuotus serverius, „A2 Hosting“ siūlo ir valdomas, ir nevaldomas parinktis, kas yra retai. Tiesą sakant, ji turi keturių skirtingų tipų planus, kurių kiekvienas apima tris paslaugų pakopas.

Tarp šių variantų yra trys nevaldomų dedikuotų planų lygiai. Likusi jo katalogo dalis yra visiškai valdoma ir tik vienas iš tų planų siūlo pagrindinę prieigą prie savo serverio.

Nevaldomi skirti serveriai prasideda nuo 99,59 USD per mėnesį su vienerių metų įsipareigojimu. Tačiau „A2 Hosting“ siūlo mėnesio mokėjimo galimybes su priemoka, kuri nėra tokia staigi. Kita vertus, valdomų serverių kaina prasideda nuo 129,30 USD per mėnesį. Norint gauti pagrindinę prieigą, ši kaina padidėja iki 141,09 USD per mėnesį.

Štai ką gausite, jei prisiregistruosite prie nevaldomo „A2 Hosting“ dedikuoto serverio:

 • CPU: 2 branduolių procesorius, kurio dažnis yra 3,1 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Pralaidumas: 10 TB
 • Sandėliavimas: 2 × 500 GB
 • Specialūs IP adresai: 2

Pagal skaičius „A2 Hosting“ siūlo galingesnę alternatyvą nevaldomiems „Bluehost“ planams, kai kainos yra tik šiek tiek didesnės. Be to, tai galbūt pigiausias pasirinkimas, jei ieškote valdomo dedikuoto serverio, sėdinčio maždaug už pusę kainos, kurią apmokestina „SiteGround“..

Šie du faktai paverčia A2 prieglobą įdomia "biudžetas" , jei esate tam skirto serverio rinkoje. Vis dėlto reikia pasakyti, kad plano pasirinkimas gali būti galvos skausmas, jei nežinote specifinių išteklių, kurių jums reikia.

�� Eikite į „A2 Hostingas“

5. „InMotion“ talpinimas

„InMotion“ talpinimas

„InMotion“ priegloba yra dar viena paslauga, kuri yra pagrindinė mūsų metinių geriausių „WordPress“ žiniatinklio prieglobos dalyvių dalis. Paprastai jis vertinamas gana gerai visose kategorijose, įskaitant našumą ir palaikymo kokybę.

Kalbant apie dedikuotus serverius, „InMotion“ siūlo šešis skirtingus planus. Kiekvienas naudoja skirtingą procesoriaus modelį, tačiau visi jie apima kelias nemokamas valdomo valdymo valandas.

Valandinis požiūris į valdomą prieglobą yra šiek tiek neįprastas. Tačiau tai tinkama parinktis, jei norite paleisti serverį savarankiškai, tačiau vis tiek norėtumėte retkarčiais pasiekti asmenį, kuris prireikus gali padėti sukonfigūruoti..

„InMotion Hosting“ serverių planai prasideda nuo 105,69 USD per mėnesį su vienerių metų įsipareigojimu, nors yra ir mėnesinių galimybių. Štai ką jūs gaunate tokiu lygiu:

 • CPU: 4 branduolių procesorius, veikiantis 3,5 GHz dažniu
 • RAM: 8 GB
 • Pralaidumas: 6 TB
 • Sandėliavimas: 500 GB SSD arba 1 TB HDD
 • Specialūs IP adresai: 5

Verta paminėti, kad „InMotion“ siūlo vieną didžiausių skirtų IP iš visų iki šiol palygintų interneto prieglobų, suderintą tik su „SiteGround“. Plius konkurencinga kainodara daro jį fantastišku pasirinkimu, jei norite viename serveryje talpinti kelis projektus.

�� Eikite į „InMotion Hostingas“

6. „DreamHost“

„DreamHost“

„DreamHost“ iš esmės yra populiarus dėl to, kad viskas yra paprasta. Tai pasakytina ir apie tam skirtus serverius.

„DreamHost“ siūlo nedidelį dviejų valdomų specialių prieglobos lygių pasirinkimą, pradedant nuo 149 USD per mėnesį. Pagrindinis skirtumas tarp planų yra jų procesoriai. Be to, galite tiksliai sukonfigūruoti, kiek RAM norite, kad jūsų serveris turėtų.

Su standartiniu dedikuotu serveriu gausite šias specifikacijas:

 • CPU: 4 branduolių procesorius, veikiantis 3,5 GHz dažniu
 • RAM: 4 GB
 • Pralaidumas: Neįvertinta
 • Sandėliavimas: 1 TB HDD
 • Specialūs IP adresai: 1

Tiesiai sakant, svarbu paminėti, kad nors daugelis žiniatinklio prieglobų reklamuoja neribotą pralaidumą, visada yra "sąžiningas naudojimas" galiojančios taisyklės. Jei viršysite tai, kas, jų manymu, yra priimtina, gausite papildomus mokesčius, todėl dažniausiai teikiame pirmenybę, kai teikėjai pateikia jums tikslius skaičius.

Čia trūksta SSD parinkčių saugykloms parinkties, tačiau mes norime leisti šliaužti, nes „DreamHost“ suteikia jums visišką kontrolę, kiek RAM norite jūsų serveriui..

�� Eikite į „DreamHost“

Kaip nuspręsti, kuris iš šių serverių prieglobos paslaugų teikėjų yra jums geriausias

Šiame palyginime mes peržvelgėme daugybę informacijos, todėl sudėkime viską kartu:

Geriausi serverių prieglobos paslaugų teikėjai Priimančioji
Įėjimo kaina / mėn.
Centrinis procesorius
RAM
Pralaidumas
Sandėliavimas
Dedikuoti IP
„Bluehost“79,99 USD4 branduolių 2,3 GHz4 GB5 TB500 GB3
Skystas internetas149 USD4 branduolių 3,9 GHz32 GB5 TB2 × 240 GB1
„SiteGround“269 ​​USD4 branduolių 3,20 GHz16 GB10 TB480 GB SSD5
A2 talpinimas99,59 USD2 branduolių 3,1 GHz8 GB10 TB2 × 500 GB2
„InMotion“ talpinimas105,69 USD4 branduolių 3,5 GHz8 GB6 TB500 SSD arba 1 TB HDD5
„DreamHost“149 USD4 branduolių 3,5 GHz4 GBNeįvertinta1 TB HDD1

Išvada

Dedikuoti serveriai nėra pigūs, tačiau jūs tikriausiai žinojote, kad tai padarysite. Netgi taip, jei jūs ieškote pagrindinio kompiuterio, kuris siūlo geriausią sprogimą už jūsų pinigus, „Bluehost“ ir A2 talpinimas būtų loginiai variantai.

Jei ieškote planas, kuris puikiai tinka keliems projektams, „InMotion“ talpinimas teikia penkias skirtas IP su jų pagrindine pakopa.

Kai kalbama apie valdomi planai, Skystas internetas visada yra saugus statymas. Tačiau šiuo atveju pradinės kainos taškai gali būti didesni už likusius mūsų rinkinius. Beje, jei turite tam biudžetą, ramybė gali būti verta išlaidų.

Kaip minėjome, skirti serveriai gali būti brangūs. To aplinkybės nėra. Jei išleisite tiek pinigų, galbūt taip pat pasirinksite vieną iš geriausių dedikuotų serverių prieglobos paslaugų teikėjų, kurį galite rasti!

Ar turite klausimų apie dedikuotą prieglobą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map