Palyginami 3 geriausi el. Prekybos sprendimų sprendimai

Palyginami 3 geriausi el. Prekybos sprendimų sprendimai

Palyginami 3 geriausi el. Prekybos sprendimų sprendimai
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Jei naudojate įprastą svetainę, pakankamai sunku rasti tinkamą žiniatinklio prieglobą. Niekada negalvokite, jei ieškote tokios, kuri galėtų palaikyti internetinę parduotuvę. Kad jūsų gyvenimas būtų paprastesnis, mes patys ėmėmės ieškoti geriausių el. Prekybos prieglobos sprendimų. (Tvirti duomenys viduje)


Tačiau ne visi prieglobos sprendimai yra lygūs. Jei dirbate el. Prekybos srityje, jums reikia kažko patikimesnio ir saugesnio, nei jums gali suteikti įprasti hostingo planai. Tokiu būdu savo klientams galėsite suteikti aukščiausio lygio patirtį.

Šiame straipsnyje palyginsime tris mėgstamiausius el. Prekybos prieglobos sprendimus. Apimsime jų siūlomas internetinių parduotuvių funkcijas, jų palaikymo ir saugos sistemų būklę bei jų veikimą. Mes turime daug žemės, kurią turime padengti, todėl pažvelkime į dešinę ir išsiaiškinkime jums geriausią e-komercijos prieglobos sprendimą!

Geriausi elektroninės komercijos prieglobos sprendimai palyginti

Pagrindinės el. Prekybos prieglobos sprendimo ypatybės

Pasirinkdami geriausią el. Prekybos svetainių prieglobą, turite būti šiek tiek išrankesni nei įprastai. Griežtai nekalbame ir apie našumą – kai kurie kompiuteriai tiesiog siūlo daugiau funkcijų, būdingų el. Prekybos poreikiams.

Nepamirškime, kad čia kalbame apie jūsų elektroninės komercijos verslą … jei net gana trumpą laiką neveikiate svetainėje, tai gali būti žiaurus jūsų piniginėje..

Pavyzdžiui, apskaičiuota kad „Amazon“ praranda 2 milijonus dolerių už kiekvieną prastovos minutę!

Aišku, padėtis jums greičiausiai nėra tokia žiauri, tačiau vis tiek bet koks doleris, prarastas dėl interneto svetainių problemų, neturėtų būti toks dalykas.

Šiame straipsnyje mes jums pranešime, kokie žiniatinklio prieglobos specialistai siūlo šias funkcijas, kurios turėtų padėti priimti pagrįstą sprendimą. Jei nematote tam tikros funkcijos, išvardytos pagrindinio kompiuterio el. Prekybos ypatybių skiltyje, tas kompiuteris to nesiūlo. Mes jums taip pat pranešime, kai pagrindinė funkcija galima tik tam tikruose planuose.

Nepaisant to, rekomenduojame nedaryti pasirinkimo remiantis vien funkcijų sąrašu. Galų gale kiekviena žiniatinklio priegloba turi unikalių privalumų, į kuriuos norėsite atsižvelgti rinkdamiesi geriausią el. Prekybos prieglobos variantą, kurį aptarsime toliau.

Palyginami trys geriausi el. Prekybos prieglobos sprendimai (trumpai tariant)

Jei šiuo metu neturite laiko perskaityti nuodugnaus palyginimo, peržiūrėkite šią mūsų rezultatų santrauką (ir grįžkite vėliau, kad gautumėte visą istoriją!):

Įmonė
Kaina
„SiteGround“3,95 USD / mėn
„InMotion“ talpinimas3,99 USD / mėn
A2 talpinimas3,92 USD / mėn

Jei esate susijęs su elektroninės komercijos sritimi, tada žinote, kaip svarbu pasirinkti tinkamą pagrindinį kompiuterį. Tai pasirinkimas, kuris gali smarkiai paveikti jūsų internetinės parduotuvės sėkmę. Atsižvelgdami į tai, mes pasirinkome tris pagrindinius kompiuterius, kurie išsiskyrė mūsų pačių hostingo apklausos rezultatuose.

Norėdami gauti išsamesnį vaizdą, mes sukūrėme paprastą „WooCommerce“ parduotuvę, kurioje yra sauja produktų, naudojant kiekvieną pagrindinį kompiuterį. Visiems trims el. Prekybos prieglobos sprendimams, įskaitant pačią parduotuvę ir visus kitus mūsų naudojamus papildinius, naudojome tą pačią sąranką ir išbandėme jas naudodami Pingdom ir Apkrovos poveikis.

Geriausi palyginti elektroninės komercijos prieglobos sprendimai (visiškai)

Štai ką sužinojome apie kiekvieną pagrindinį kompiuterį, ne tam tikra tvarka:

1. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“

Vietoj to, kad būtų siūlomas visiems tinkamas e. Prekybos planas, „SiteGround“ siūlo pritaikytą prieglobą kelioms pagrindinėms el. Prekybos platformoms. Tai apima „WooCommerce“ (kaip matyti aukščiau), „PrestaShop“, ir Magento.

El. Prekybos ypatybės

 • Žiniatinklio programos ugniasienė (WAF)
 • Nemokami „Encrypt“ sertifikatai
 • Keleto pagrindinių elektroninės komercijos platformų nestandartinių hostingo planai
 • 24/7 palaikymas
 • Visiškai suderinamas su PCI (nors ir tik dėl brangesnių jų planų)
 • Dienos atsarginių kopijų tarnyba

Parama ir saugumas

Atlikdami testus, mes nustatėme, kad „SiteGround“ palaikymo komanda buvo labai gerai išmananti ir greitai atsakinėjo į visus klausimus, kuriuos turėjome tiesioginio pokalbio metu. Be to, jie siūlo gražų saugos funkcijų rinkinį, kuris žymiai viršija tai, ko tikėjotės dėl žemų jų kainų.

Puslapio greičio testai naudojant „PingdomBasic“ apkrovos bandymus su „Load ImpactChart“

 • Apkrovos generatorius: Ashburn, JAV
 • Testavimo serveris: Ashburn, JAV
 • Minimalus atsako laikas: 0,73 sek
 • Maksimalus atsako laikas: 0,89 sekundės

„SiteGround“ apkrovos poveikio bandymo rezultatai.

Paskutinės mintys apie „SiteGround“

Panašiai kaip mūsų pirmasis pasirinkimas, „SiteGround“ siūlo puikią e-komercijos prieglobos patirtį labai priimtinomis kainomis. Jų palaikymo komanda yra fantastiška, o jų apsauginės savybės yra naudinga tiek augančioms e. Prekybos įmonėms, tiek ir tik pradedančioms įmonėms. Beje, jų elektroninės komercijos efektyvumas yra gana geras, tačiau mastelio požiūriu jie yra menki (dėl riboto pasirinkimo planų).

Eikite į „SiteGround“

2. „InMotion“ priegloba (www.inmotionhosting.com)

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ garsėja mažomis kainomis ir išsamiu funkcijų rinkiniu, o elektroninės komercijos talpinimo sprendimai nėra išimtis.

Specifinės el. Prekybos ypatybės

 • Kai kuriems jų planams skirti IP adresai (tiems, kurie nepatenka į bendrojo prieglobos skėčius)
 • Įvairios SSL parinktys
 • Palaiko kelias elektroninės komercijos platformas, įskaitant „PrestaShop“, „OpenCart“, „Magento“ ir „WooCommerce“
 • Atitinka PCI
 • Parama visą parą
 • Automatinės atsarginės kopijos

Parama ir saugumas

„InMotion Hosting“ elektroninės komercijos prieglobos planai siūlo stabilų prieglobos sprendimą už biudžetą. Jūs gaunate prieigą prie tinkamo saugumo funkcijų rinkinio ir įprastų palaikymo parinkčių, nors pagrindinis kompiuteris neišsiskiria nė viena iš sričių. Tačiau už šią kainą jums bus sunku paspausti geresnę alternatyvą.

Puslapio greičio testai naudojant „PingdomBasic“ apkrovos bandymus su „Load ImpactChart“

Norėdami įvertinti kiekvieno šeimininko našumą, atlikome tuos pačius du testus. Pirmasis išmatuotas įprastas krovimo laikas ir mes juos patikrinome naudodamiesi trimis skirtingais serveriais:

Antruoju bandymu mes patikrinome, kaip mūsų internetinė parduotuvė išgyveno šiek tiek streso – būtent iki 25 vienu metu naudojamų vartotojų modeliavimą:

 • Apkrovos generatorius: Ashburn, JAV
 • Testavimo serveris: Ashburn, JAV
 • Minimalus atsako laikas: 0,27 sekundės
 • Maksimalus atsako laikas: 0,37 sek

„InMotion Hosting“ apkrovos poveikio testo rezultatai.

Paskutinės mintys apie „InMotion Hosting“

„InMotion Hosting“ elektroninės komercijos prieglobos planai yra tinkamas pasirinkimas mažoms parduotuvėms ir naujoms elektroninės prekybos sritims. Jūs gaunate gerą mastelio parinkčių rinkinį ir puikų našumą už mažą kainą. Dienos pabaigoje tikriausiai norėsite atnaujinti brangesnius VPS planus, kai tik jūsų parduotuvė pradės augti.

Eikite į „InMotion“

3. A2 priegloba (www.a2hosting.com)

A2 talpinimas

Suapvalinę sąrašą, turime „A2 Hosting“. Ši palyginti nežinoma žiniatinklio priegloba siūlo el. Prekybos prieglobos sprendimus, palaikančius populiariausias platformas, tokias kaip „PrestaShop“, „OpenCart“, „Magento“ ir „WooCommerce“..

El. Prekybos ypatybės

 • Dviguba ugniasienės sistema
 • Nustatymai vienu paspaudimu daugeliui pagrindinių elektroninės komercijos platformų
 • Kai kurių jų planų galimos automatinės atsarginių kopijų kūrimo ir serverio atsukimo funkcijos (virš žemiausių pakopų)
 • Paskirtieji IP adresai galimi už nedidelį mokestį (maždaug 2 USD per mėnesį)
 • Nemokami SSL sertifikatai

Parama ir saugumas

Kalbant apie palaikymo laiką, „A2 Hosting“ pralenkia kitus mūsų pasirinkimus. Daugeliu atvejų per trumpą laiką pavyko susisiekti su palaikymo specialistu.

Saugumo sumetimais jie siūlo neblogą funkcijų rinkinį savo kainų diapazonui. Jų ugniasienės yra tinkamos kursui, tačiau jų serverio atsukimo funkcija tikrai pravers, nes jos veikia kaip patobulinta atsarginė kopija. Geriausia tai, kad šią funkciją galite pasiekti tiesiogiai iš „cPanel“, tai reiškia, kad galite ją naudoti norėdami atgauti savo svetainės kontrolę tuo atveju, jei negalite jos tiesiogiai pasiekti.

Puslapio greičio testai naudojant „PingdomBasic“ apkrovos bandymus su „Load ImpactChart“

 • Apkrovos generatorius: Ashburn, JAV
 • Testavimo serveris: Ashburn, JAV
 • Minimalus atsako laikas: 0,21 sek
 • Maksimalus atsako laikas: 0,45 sek

„A2 Hosting“ apkrovos poveikio bandymo rezultatai.

Paskutinės mintys apie A2 prieglobą

„A2 Hosting“ siūlo puikų našumą (ypač JAV) ir patikimą palaikymą žemomis kainomis. Tai puikus pasirinkimas visur, pasižymintis tinkamu saugos elementų rinkiniu. Jie neturi daug įvairių planų variantų, tačiau jų pasiūlymai yra pakankamai tvirti mažoms ir vidutinėms internetinėms parduotuvėms.

Eikite į „A2 Hostingas“

Išvada

Tavo pasirinkimas elektroninės komercijos žiniatinklio prieglobos turės didelį poveikį visos jūsų parduotuvės gyvavimo metu. Jūsų kompiuteris gali paveikti jūsų svetainės našumą, saugumą ir palaikymo, prie kurio turite prieigą, kokybę. Tai nėra sprendimas, kurį reikia priimti lengvai, tačiau jei laikysitės mūsų patarimų, turėtumėte eiti teisingu keliu.

Jei jums sunku apsispręsti ir pasirinkti šiuos el. Prekybos prieglobos sprendimus, pateikiame tiesioginį mūsų veiklos eksperimentų palyginimą:

(Grafikai Vizualizatorius.)

Kaip matote, „A2“ priegloba nuolatos yra žemiau (skaitykite: jie yra greitesni už) visų kitų žaidėjų, išskyrus „SiteGround“ Stokholmui (todėl „SiteGround“ galbūt yra geresnis pasirinkimas ES įsikūrusiai internetinei parduotuvei)..

Prieš susitvarkydami daiktus, apžvelkime tris mūsų aptartus el. Prekybos prieglobos sprendimus:

 1. „InMotion“ priegloba: Puikus biudžeto pasirinkimas mažoms internetinėms parduotuvėms, siūlantis gerą našumą.
 2. Svetainės pagrindas: Puiki galimybė kuklioms ir saugumą užtikrinančioms parduotuvėms.
 3. A2 priegloba: Puikus universalus variantas, puiki palaikymo sistema ir tinkamas mastelio keitimas.

Čia vėl pateikiama visa pagrindinė kiekvienos platformos informacija:

„InMotion“
„SiteGround“
A2 talpinimas

Elektroninės komercijos planai prasideda nuo (USD per mėnesį)3,99 USD3,95 USD3,92 USD
Palaikykite žinių ir reakcijos laiką3/55/55/5
Apsaugos priemonės4/55/53/5
Minimalus puslapio įkėlimo laikas (sekundėmis)0,270,730,21
Maksimalus puslapio įkėlimo laikas (sekundėmis)0,370,890,45
Našumas (atsižvelgiant į aukščiau pateiktus balus)5/54/55/5
Bendras rezultatas4/54,6 / 54/5

Ko jūs ieškote svarstant elektroninės komercijos prieglobos sprendimus? Pasidalykite savo kriterijais su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Originalus John Hughes tekstas. Karolio K išdėstymas ir pristatymas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector