Mūsų sąžiningas „Kinsta WordPress Hostingas“ įvertinimas po 3 metų

TL; DR: „CodeinWP“ tinklaraštį perkėlėme į „Kinsta WordPress“ prieglobą prieš porą metų. Šiame pranešime norėtume jums nuoširdžiai įvertinti „Kinsta“ platformą, nes tai mūsų tiesioginės patirties su ja rezultatas. Kitaip tariant, mes stengiamės atsakyti į klausimą, ar „Kinsta WordPress“ priegloba yra tokia nuostabi, kaip visi sako.


„CodeinWP“ turėjome nemažą dalį hostingo eksperimentų. Kai pradėjome 2013 m. Pradžioje, kaip ir dauguma tinklaraščių, nekreipėme daug dėmesio į mūsų vykdomą prieglobos sąranką. Kadangi bet kokiu atveju srautas buvo mažas, nematydami vertės investavome į prieglobą.

Tačiau bėgant metams mūsų poreikiai išaugo ir vidutiniškai kasdien daugiau nei 10 000 žmonių lankėsi tinklaraštyje, tapo akivaizdu, kad turėtume iš tikrųjų pergalvoti, kaip svetainė talpinama, kaip ją galima optimizuoti ir ką galime padaryti. suteikti vartotojams nuolatinę patirtį, nesvarbu, koks krovinys yra.

Šiek tiek pasistūmėję į priekį, ankstesnis mūsų kompiuteris prieš pat „Kinsta WordPress“ prieglobą buvo „WiredTree“. Aš sąžiningai negaliu pasakyti nieko blogo apie įmonę, o pačioje prieglobos platformoje nebuvo nieko blogo.

Taip yra tik tam laikui bėgant ir su daugiau svetaines prisijungdami prie mūsų portfolio, mes nustatėme, kad „Kinsta“ pasiūlymai yra labiau viliojantys.

„Kinsta WordPress Hostingas“ apžvalga

Prie to prisidėjo keletas veiksnių. Pvz., Neturėdamas talpyklos serverio, kažkuriuo metu svetainė pradėjo veikti iš lėto, o TTFB (laikas iki pirmo baito) veikė stulbinamai. Taigi mums reikėjo pokyčių.

Mes taip pat svarstėme apie Pagely, galvodami apie žingsnį. Tačiau galiausiai mes nusprendėme eiti su „Kinsta“, nes jie leido mums nemokamai nustatyti tinklaraščio atvirkštinį įgaliotinį. „Pagely“ uždėjo 200 USD / mėn. Kainų etiketę.

Apskritai, mes tiesiog įsitikinome dėl puikios „Kinsta“ reputacijos ir jų dėmesio "valdomas „WordPress“ priegloba + naudojimo paprastumas" kombo. Be to, naudotojų indėlis, kurį gavome iš mūsų paskutinės „WordPress“ prieglobos apklausos, taip pat nurodė „Kinsta WordPress“ prieglobą kaip vieną iš aukščiausios kokybės sprendimų..

Bet pradėkime nuo pradžių:

Kas vis tiek yra „Kinsta WordPress“ priegloba?

Taigi, kas vis dėlto yra „Kinsta“ ir jų „Kinsta WordPress“ prieglobos paketas? Be to, kuo jie skiriasi nuo visų kitų „WordPress“ interneto prieglobos planų?

„Kinsta WordPress“ priegloba

Man „Kinsta“ siūlo vieno sakinio santrauką: „Google Cloud Platform“ prieglobos galia padaryta prieinama ir lengvai suprantama kiekvienam..

Apgailestaujame, jei tai mano manymu atrodo šiek tiek skatinamai, tačiau tai sąžiningai jaučiuosi. Kad pateikčiau jums vieną greitą to, ką turiu omenyje, pavyzdį (prieš tai giliau įsigilinę į tai), atrodo, kad „Kinsta“ netiki tradiciniu „cPanel“ administratoriumi, valdančiu jūsų prieglobos sąskaitą. Vietoj to, jie pateikia jums savo pasirinktinį sprendimą, kurį naudoti yra daug lengviau, ir pateiks jums svarbiausią informaciją / metriką..

Bet pradėkime nuo pradžių. Po gaubtu „Kinsta WordPress“ priegloba yra:

 • Visiškai valdoma „WordPress“ prieglobos platforma. Ir aš tai žinau "valdė" yra etiketė, kurią mėgsta naudoti daugelis šeimininkų, tačiau „Kinsta“ akivaizdus jų dėmesys visoms su valdymu susijusioms problemoms. Pvz., Minėtoje administratoriaus grupėje nėra net visiškai į valdymą panašių parinkčių.
 • Jis veikia toliau „Google Cloud Platform“.
 • Jis siūlo verslo, verslo ir pasirinktinio prieglobos sprendimus, pagrįstus jūsų poreikiais.
 • Pats paprasčiausias planas suteikia jums:
  • Galimybė paleisti vieną „WordPress“ svetainę
  • 10 GB SSD atminties
  • Iki 20 000 unikalių apsilankymų per mėnesį
  • 1 nemokama svetainės migracija
  • Kasdien 1440 patikrinimų kiekvienoje svetainėje
  • Galimybė prijungti pasirinktą CDN
  • Leiskite užšifruoti palaikymą
  • HTTP / 2 palaikymas, PHP 7
  • SSH, WP-CLI, „Git“ palaikymas
  • Automatinis duomenų bazės optimizavimas per savaitę, siekiant padidinti našumą.
  • Savigyda PHP technologija
  • Aukščiausio lygio DNS valdymas
  • (sužinokite daugiau apie pagrindines „Kinsta“ funkcijas čia)
 • Jūs turite pasirinkti savo duomenų centro vietą
 • Galimos sustojimo vietos
 • Platus žinių bazė prieinama

Mums labiausiai atsiskleidė „Kinsta“ bruožai:

SSL palaikymas per „Let’s Encrypt“. Iš esmės naudodamiesi „Kinsta WordPress“ prieglobos administratoriaus skydeliu, galite lengvai įdiegti SSL sertifikatą savo svetainėje. Viskas yra nemokama (dabartinio plano dalis). Be to, kadangi kalbame apie „Let’s Encrypt“, tai taip pat reiškia, kad jums nereikia eiti į visą senosios mokyklos (ir laiko reikalaujantį) procesą, kad gautumėte savo pažymėjimo raktus ir pan..

Galite naudoti pasirinktą CDN. Prieglobos įmonėms dažnai būna taikomi tam tikri apribojimai, kokius kitus sprendimus jums leidžiama naudoti su jų serveriais (pvz., „WP Engine“ netgi turi draudžiamų „WordPress“ papildinių sąrašas), todėl malonu matyti, kad „Kinsta“ nori dirbti su jūsų dabartiniu CDN.

Optimizuotos ir apgalvotos atsarginės kopijos. Kasdieninės atsarginės kopijos šiais laikais yra šiek tiek įprasta tarp hostingo įmonių, tačiau „Kinsta“ vis tiek sugeba išsiskirti su konkrečia jų įgyvendinimu. Atsarginės kopijos sukuriamos akimirksniu ir be jokių serverių. Be to, tai nėra atskiros jūsų svetainės elementų (pvz., Duomenų bazės, failų, parametrų ir kt.) Atsarginės kopijos, bet tai yra visos jūsų izoliuotos sistemos atsarginės kopijos. Dėl to atsargines kopijas galima atkurti vienu paspaudimu.

Laisva migracija. Tai akivaizdu. Keisdami šeimininkus, tikrai nenorite mokėti už perkėlimą ir neprivalote to daryti patys. Mūsų atveju galiu patvirtinti tik tai, kad „Kinsta“ migracija veikia be jokio žagsėjimo.

Kaip atrodo „Kinsta“ prietaisų skydelis

Trumpai paminėjau informacijos suvestinės pobūdį, bet dabar pažvelkime į tai, kaip ji iš tikrųjų atrodo vartotojo požiūriu:

„Kinsta“ prietaisų skydelis 1

„Kinsta“ prietaisų skydelis 2

„Kinsta“ prietaisų skydelis 3

„Kinsta“ prietaisų skydelis 4

Kaip matote, jis labai skiriasi nuo to, kokie sprendimai, tokie kaip „cPanel“, mus priprato. Paprasčiau tariant, „Kinsta“ skydelis daugiau dėmesio skiria savo kasdienėms / įprastoms užduotims kaip susiję su jūsų prieglobos platforma, o ne su serverio administravimu per se.

Per skydą galite lengvai pasiekti:

 • Jūsų svetainės – čia taip pat galite suderinti pradinę sąranką, sukurti naujas FTP paskyras, pamatyti ankstesnes atsargines kopijas, pridėti HTTPS ir kt..
 • Svetainių perkėlimas – puiki visų jūsų paskyroje atliktų svetainių perkėlimų apžvalga ir galimybė atlikti daugiau.
 • DNS nustatymai.
 • „Analytics“ – šis skyrius man labai patinka. Tai puikus papildymas to, ką gaunate iš trečiųjų šalių analizės scenarijaus.

kinsta analitika

Taip pat yra skyriai „Atsiskaitymas“, „Nustatymai“, „Veiklos žurnalas“ ir „Vartotojo vadovas“.

Mūsų pirminis įspūdis apie „Kinsta WordPress“ prieglobą

Apskritai, įspūdis buvo teigiamas, tačiau pakeliui buvo keletas nedidelių problemų.

Visų pirma, sąranka ir pats perkėlimas buvo atlikti be rūpesčių. Vieną dieną svetainė buvo Pagely, kitą – Kinstoje.

(Asmeniškai aš visai nedalyvavau migracijos procese ir vienintelė priežastis, kodėl pastebėjau, kad kažkas pasikeitė, buvo ta, kad, deja, migracijos metu redagavau paštą. Taigi aš padariau savo darbą, išsaugojau viską , atnaujinau puslapį … ir pakeitimų nebebuvo. Kaip paaiškėjo, aš dirbau prie tų pakeitimų, naudodamas senąją versiją, ir tada pamačiau „Kinsta“, kai atnaujinau visa tai.)

Iškart po perkėlimo pamatėme, kad labai sumažėjo reakcijos laikas – nuo maždaug 400 ms iki maždaug 50 ms.

kinsta reakcijos laikas

Švelniai tariant, našumas buvo ryškus, pastebimų patobulinimų net ir rankiniu būdu įeinant į svetainę be jokių matavimo priemonių.

Kad istorija nebūtų per daug tobula, mes taip pat patyrėme netikėtų prastovų. Iš viso tas prastovos laikas per mėnesį padidėjo iki 1: 30h.

Kai kurie iš mūsų „UptimeRobot“ statistikos:

veikimo laikas 1
2 veikimo laikas

Nesvarbu, kaip į tai žiūrite, 1: 30h yra daug. Jei atliksime šiek tiek matematikos, tai 1: 30h virsta 99,79% viso veiksnumo laiko, o tai nėra rezultatas, kuriuo būtumėte patenkintas iškart persikėlęs į naują kompiuterį.

Galų gale problema buvo išspręsta ir nuo to pirmo mėnesio (2016 m. Rugsėjo mėn.) Nematėme jokių reikšmingų prastovų. Apskritai nuo to laiko esame patenkinti „Kinsta“ pasirodymu.

Praėjus maždaug mėnesiui po perkėlimo, mes taip pat nusprendėme perjungti svetainę į SSL. Pats procesas vyko sklandžiai, tačiau tai galiausiai atitiko mūsų reakcijos laiką šiek tiek žemiau 100 ms ribos (tai galite pamatyti viename iš aukščiau pateiktų ekrano vaizdų).

Vis dėlto to šiek tiek tikimasi. SSL visada reikalauja daug išteklių, nes kitame programinės įrangos / naršyklės variante kiekvieną kartą reikia iššifruoti atsakymą, prieš jį rodant..

„Kinsta WordPress“ prieglobos vykdymas

Našumas yra galbūt antra svarbiausia „WordPress“ pagrindinio kompiuterio savybė – pirmasis yra patikimumas.

Pastaraisiais metais interneto svetainės sparta sulaukė daug spaudos. Kai kurie mano, kad tai labai svarbu SEO, o kiti nėra tokie įsitikinę. Tačiau visi yra visiškai įsitikinę, kad greito įkėlimo svetainė yra labai svarbi vartotojo patirčiai ir to negalima nuginčyti.

Taigi natūraliai tikėjomės, kad „Kinsta“ pateiks mums aukščiausią spektaklį!

Ir iškart prie šikšnosparnio, turiu pripažinti, kad mes šią dalį šiek tiek sugadinome. Turiu omenyje, kad dienoraštis nėra ypač optimizuotas, kai kalbame apie šaltinio kodą, kurį jis naudoja, ir įvairius rankomis padarytus patobulinimus, kurie jam buvo padaryti per daugelį metų.

Nepaisant to, net ir nedaugelis F apdovanojimų, kuriuos mums suteikė „Pingdom“, „Kinsta WordPress“ priegloba vis tiek vis tiek sugeba įkelti viską per 2 sekundes. Be to, kažkas, ką aš jums anksčiau parodžiau – mūsų TTFB – buvo sumažinta 50% (ir tai, įskaitant padidėjimą, kurį patyrėme pereidami prie SSL).

Ką skelbia hostingo apklausos duomenys apie „Kinsta“

Prieš kurį laiką vykdėme tai, kas ten pasirodė didžiausia „WordPress“ prieglobos apklausa. Rezultatai buvo tikrai įžvalgūs, ir nuo to laiko juos naudojame kaip duomenų bazę keliems straipsniams.

Pripažinta, kad „Kinsta“ gavo tik keletą atsakymų į tą apklausą, tačiau visi jie buvo tikrai teigiami. Tiesą sakant, jie buvo tokie pozityvūs, kad mes net pažiūrėjome, iš kur atsirado šie įrašai ir ar už užuolaidos galbūt buvo kažkas žuvingo. Nebuvo.

Santrauka. „Kinsta“ siūlo greitą, patikimą valdomą „WordPress“ prieglobą, pagrįstą „Google Cloud Platform“. Atrodo, kad vartotojai tai mėgsta, ir tai greičiausiai viena greičiausiai augančių „WordPress“ kompanijų per pastaruosius dvejus metus.

Mūsų apklausos respondentai pateikia „Kinsta“ reitingus:

(Grafikai „Visualizer Lite“.)

Kaip lengva pradėti nuo „Kinsta“

Kai prisiregistruojate, turite dvi galimybes: galite arba pradėti naują svetainę, arba perkelti esamą.

Pradėti naują yra nepaprastai paprasta. Jūs tiesiog einate į savo vartotojo skydą > Sklypai > ir spustelėkite "Pridėti svetainę." Šiame etape turite pateikti pagrindinę informaciją:

„Kinsta“ įdiegia naują „WordPress“ svetainę

Esamos svetainės perkėlimas yra beveik toks pat paprastas, tačiau tai reiškia, kad reikia pateikti „Kinsta“ daugiau informacijos apie jūsų dabartinę instaliaciją. Bet tai iš tikrųjų yra geras dalykas; tai reiškia tik tai, kad „Kinsta“ nori sužinoti visas jūsų svetainės puses ir galimybes prieš perkeldama ją į savo serverius, taip sumažindama bet kokią gedimo tikimybę.

Kinsta migruoja

Kai užpildysite šią formą, „Kinsta“ pasirinks ir pasirūpins visu procesu.

Kinsta skiriasi nuo varžybų

Mano nuomone, tai lemia:

 • „Kinsta“ suteikia didelę prieglobos platformos – „Google Cloud Platform“ – galią, tačiau tai daro labai lengvai naudojamu būdu, kad jums net nereikia žinoti apie viską, kas vyksta po gaubtu..
 • „Kinsta WordPress“ priegloba yra optimizuota našumo ir yra pasirengusi bet kokiems eismo srautams, kuriuos galite įmesti.
 • Tai suteikia didelį saugumą, tuo pačiu išlaikant viską, kas yra atsarginių kopijų.
 • Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, atrodo, kad jie taip pat laikosi nesąmonių, kai kalbama apie jų serverio parametrus, pažadėtą ​​našumo ir pralaidumo metriką..

Viena iš nedaugelio silpnų vietų, kurią pastebėjome su „Kinsta“, yra gana pagrindinė jų pastatymo aplinka. Trumpai tariant, vienintelė galimybė yra perkelti viską gyventi. Pavyzdžiui, negalite perkelti tik failų ar duomenų bazės. Tai nėra tinkama naudoti, jei dirbate esamoje svetainėje ir tiesiog norite pakeisti ką nors ar du joje. Vis dėlto manau, kad naujoms svetainėms tai yra puiku.

Čia pateiktas kai kurių populiarių valdomų prieglobos sprendimų palyginimas, kad būtų galima geriau apžvelgti „Kinsta“ vietą prie stalo:

Kaip „Kinsta WordPress“ priegloba palyginti su konkursu

Kinsta
Pagely
WP variklis
Smagratis

Kaina (mėn.) 30, 60, 100, 100, 200, 300, 400, 400, 600, 900, 1200, 1500, 1500 USD / mėn.. 199 USD, 299 USD, 499 USD, 999 USD, 1249 USD, 2249 USD / mėn. 35 USD, 115 USD, 290 USD / mėn. 25 USD, 115 USD, 290 USD / mėn.
Tinka *~ 20 000 apsilankymų per mėnesįneatskleidžiama~ 25 000 apsilankymų per mėnesį~ 25 000 apsilankymų per mėnesį
Disko talpa *10 GB30 GB10 GB10 GB
leidžiama # svetainių *11011
Palaikymas *24/7 pokalbių ir bilietų palaikymas24/7 bilietų palaikymas24/7 pokalbių ir bilietų palaikymas24/7 palaikymas internetu, ribotas palaikymas telefonu

* pagal pigiausią planą

Kiek tai kainuoja praktikoje

Galbūt pastebėjote kainų lentelės stulpelį aukščiau esančioje lentelėje …

Taip, „Kinsta WordPress“ priegloba yra šiek tiek brangesnė, palyginti su kitais prieglobos paslaugų teikėjais.

Pigiausias planas grąžins jums bent 30 USD per mėnesį, o progresas vėliau taip pat bus gana staigus.

„kinsta“ kainodara

Šiose kainų lentelėse verta atkreipti dėmesį į leidžiamą laisvą pralaidumą. Esame „Verslo 2“ planas, todėl per mėnesį sulaukiame iki 250 000 apsilankymų. Kalbant iš patirties, tai ne tiek kaina, tiek svetainė, kurios srautas yra didelis, ji gali būti labai greitai nusausinta. Kadangi šis planas leidžia turėti iki 10 svetainių, pralaidumo problema tampa dar rimtesnė.

Laimei, jūs šiek tiek integruosite CDN su savo planu, o tai padės, nes didžiąją dalį statinio srauto gausite per CDN ir todėl nenaudosite savo vertingo „Kinsta“ pralaidumo. Mums vien „CodeinWP“ tinklaraštis per mėnesį sunaudoja 241 GB CDN duomenų.

Kalbant apie tai, kas dažnai būna tylus sąskaitų užmušimas – per dideli mokesčiai -, „Kinsta“ nėra tokie žiaurūs. Jei peržengate leistiną pralaidumą, jūs nieko nenukenčiate, o tiesiog gaukite 1 USD / 1 000 apsilankymų. (Ankstesnė mūsų prieglobos sąranka buvo VPS, turinti 4 TB pralaidumo, todėl mums tikrai nereikėjo jaudintis dėl to.)

Galų gale, jei jūsų svetainė yra pakankamai maža, turėtumėte daryti gerai, naudodamiesi tik laisvu pralaidumu „Kinsta“ paskyroje, tačiau jei tai yra nustatyta svetainė, labai greitai sužinosite, koks iš tikrųjų 100 000 arba 200 000 ultravioletinių spindulių yra..

Ar reikėtų pasirinkti „Kinsta“?

Akivaizdu, kad „Kinsta WordPress“ priegloba ne visiems.

Sąžiningai kalbant, tikriausiai tai nėra geriausias pasirinkimas ką tik pradedančioms svetainėms arba svetainėms, kurių srautas mažas.

Vis dėlto yra konkrečių scenarijų, kuriuose galėsite gauti didelę naudą iš „Kinsta“ pasiūlymo.

Naudokite „Kinsta WordPress“ prieglobą, jei:

Jei paleidžiate svetainę, kurios populiarėja ir kuri stabiliai (arba greitai) auga po mėnesio.

Jei naudojate nusistovėjusią svetainę, kurios srautas yra didelis, o jums tiesiog nepatinka staigmenos dėl prastovų, nesėkmių ir kitų linksmų dalykų.

Jei vykdote tiesioginį internetinį verslą, pavyzdžiui, el. Prekybos parduotuvę, kur geras svetainės našumas yra esminis dalykas, nes jis tiesiogiai paverčiamas doleriais.

Jei jūsų svetainė yra linkusi patirti staigų srauto padidėjimą – nesvarbu, ar tai viruso populiacija, ar dar ko nors – ir jei sugebėtumėte tvarkyti tuos smaigalius, jūsų verslui yra būtina (pavyzdžiui, jei tai lemia pardavimą).

Jei kuris nors iš aukščiau paminėtų dalykų atrodo kažkas, ko jums reikia, drąsiai išbandykite „Kinsta“. Jei kaina jums niekuo nepagrįsta, apsvarstykite mūsų kitų „WordPress“ hostingo palyginimą – tas, kuris orientuotas į šiek tiek ekonomiškesnius sprendimus.

Eik į Kinsta

Mums įdomu sužinoti, ką jūs manote apie „Kinsta“ ir jų „WordPress“ prieglobos paketus. Ar jūs dar išbandėte jų platformą??

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map