Kur vyksta „WordPress“ priegloba? Geriau pasiruoškite savo „Wix“ patirčiai ��

„WordPress“ prieglobos rinka yra greičiausiai greičiausiai besikeičianti ir įdomiausia „WordPress“ ekosistemos erdvė. Mes nuolat girdime abstrakčias mintis apie "rinka tampa konkurencingesnė", "didesni žaidėjai apsunkina mažų kompanijų veiklą", ir "rinka bręsta"; „WordPress“ priegloba yra tas, kur vyksta visi šie pokyčiai.


Didžiausi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai imasi vis didesnių vartotojų bazės dalių ir imasi vis didesnių lėšų. Vis dėlto visi jie susiduria su nuožmia konkurencija ir, nors galime manyti, kad visi esami stambūs šeimininkai išgyvens ateinančius penkerius metus, daug sunkiau skambinti, kas klestės per ateinančius penkerius metus.

Taigi „WordPress“ prieglobos rinkos ateitis siūlo langą likusiai „WordPress“ ekonomikai. Šis įrašas bandys pažvelgti į tą ateitį, teigdamas, kad intensyvi konkurencija varo šeimininkus link a "tikrai valdomas" patirtis, kai viskuo, ko reikia, rūpinamasi savimi.

Nelengva įsivaizduoti ateitį, kurioje jūsų „WordPress“ patirtis labai skiriasi tarp populiariausių prieglobų, kurie visi turi savo valdomas platformas, kurios rūpinasi saugumu, atsarginėmis kopijomis ir atnaujinimais; puslapių kūrimo patirtis; ir pasirinktą iš anksto įdiegtų priedų arba papildinių priedų rinkinį.

Staiga priglobta „WordPress“ patirtis yra „Wix“ arba „Squarespace“, išskyrus tai, kad ji veikia „WordPress“.

Tačiau kelias ten patekti yra sudėtingas ir jokiu būdu nėra tikras. Pradėkime nuo pačių pagrindų ir paimkime iš ten.
„WordPress“ ateities priegloba

Kas tiksliai yra „WordPress“ priegloba?

Reikalavimai norint tapti „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu yra minimalūs: palaikoma PHP versija 7.2, HTTPS ir MySQL 5.6 versija arba „MariaDB“ 10.0 versija. Tai reiškia, kad tiesiogine prasme yra tūkstančiai potencialo "„WordPress“ kompiuteriai" vartotojui pasirinkti.

Tai gali sukelti problemų vartotojams, todėl vis sudėtingesnė užduotis tampa atskirti šeimininkus. Prieglobos įmonės tai, žinoma, supranta, todėl daro viską, ką gali, kad išsiskirtų. Paprasčiausiu lygmeniu tai apima „WordPress“ specifinių prieglobos paketų siūlymą arba savęs kaip specializuotų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių pozicionavimą. 2010 m. Tai buvo maždaug taip sudėtinga "„WordPress“ talpinimas" gavo.

Tačiau nuo to laiko hostingo kompanijos norėjo atskirti save. „WordPress“ specialistai dabar yra linkę rūpintis didžiąja dalimi sunkumų kilnojimo, susijusio su „WordPress“ svetainės priegloba. Dauguma valdo apsaugą, talpyklos kaupimą ir našumą serverio lygiu. Kai kurie prieglobos žengia žingsnį toliau, automatiškai atnaujindami „WordPress“ ir kai kuriais atvejais papildinius jums. Visi teikia „WordPress“ specifinę paramą. 2018 m. Atrodo labiausiai specializuotas „WordPress“ priegloba.

Kai kurios hostingo kompanijos mėgsta WP variklis, Kinsta ir „Automattic“ „WordPress.com“ (paliesime daugiau apie tai, kodėl teisinga manyti, kad „WordPress.com“ yra priegloba vėliau) priglobs tik „WordPress“ svetainę. Kiti tokie kaip „SiteGround“, Skystas internetas ir Varyk Tėti yra laikomi "„WordPress“ specialistai", bet vis tiek priglobia svetaines, kurios nėra sukurtos „WordPress“.

„WordPress“ priegloba: nebe niša

Pokytis, paskatinęs šią pamainą nuo "čia yra prieglobos paskyra, kurioje galite įdiegti „WordPress“" į "čia yra „WordPress“ svetainė, kuria pasirūpinta jūs" yra paklausa. Vartotojai nori „WordPress“ prieglobos ir tai perėmė iš nišos pasiūlymo tam, ką galite sukurti visame savo prieglobos versle..

Be to, „WordPress“ rinka tapo pakankamai didelė, kad joje būtų perspektyvių nišų "„WordPress“ talpinimas".

Pavyzdžių yra daugybė: pradedant pigiausiais „WordPress“ kompiuteriais, siūlančiais paketus, kurių vertė mažesnė nei doleris per mėnesį, kur modelis geriausiai apibūdinamas kaip "drožti ir deginti" (Nauji klientai greitai prisijungia ir išvyksta, tačiau jūs įtraukiate tiek naujų klientų, kad viskas gerai), iki pat valdomos „WordPress“ hostingo, kuris gali tvarkyti viską iki pačių didžiausių svetainių.

Išties įdomus augimas atsirado šioje tvarkomoje hostingo erdvėje, ypač link žemutinės. Čia hostingo kompanijos kuria savo įdomiausius produktus ir gana tikėtina, kad vidutinės trukmės laikotarpiu jų pelningiausias augimas.

Šis žemesnės klasės valdomas priegloba turi prasmę: klientas nori sumokėti nedidelę priemoką už gerą produktą, todėl tai gali būti pelningiau, ir nors visi turi gauti pagrindinį produktą tinkamai (gerą, greitą ir patikimą „WordPress“ prieglobą), pridėtinės vertės pridėtinė vertė yra didžiulė.

Be to, kadangi šie priedai gali pašalinti daugybę skausmų, susijusių su „WordPress“ priegloba, tai pradeda atrodyti labiau kaip visiškai valdomas svetainių kūrėjas, panašus į „Squarespace“ ar „Wix“. Šiuo metu, jei norite sukurti svetainę, „Wix“ daro ją neįtikėtinai lengva, o prieglobos įmonės tai žino. Galų gale prieglobos klientai gauna naudos iš interneto, o ne pačios prieglobos, taigi, nors šių svetainių kūrėjai kelia grėsmę nuosaikiam „WordPress“, jie kelia didžiulę grėsmę prieglobos įmonėms..
Wix

Taigi galite pamatyti, kaip ši žemos kokybės valdomoji „WordPress“ priegloba vidutinės trukmės laikotarpiu turi tapti visiškai valdoma „WordPress“ svetainių kūrimo platforma ir kad tai ilgainiui turi būti pagrindinis prieglobos produktas. Štai kodėl šiuo metu „WordPress“ priegloboje vyksta tiek daug įdomių pokyčių, o tai yra objektyvas, per kurį pakeitimai turėtų būti žiūrimi. Pažvelkime į tai kai kurias specifines aplinkybes.

„WordPress“ priegloba ateityje: įsigyjant galima nusipirkti žinių, priedų ir sukurti bendruomenės vertę

Per pastaruosius 10 metų „iThemes“ kūrė įmonę, kuriančią „WordPress“ produktus. Jų gaminių serijoje yra atsarginis įskiepis, saugos papildinys, prietaisų skydas, skirtas stebėti kelias „WordPress“ svetaines, ir „WooCommerce“ ataskaitų papildinys parduotuvių savininkams. Nors jie pradėjo kurti „WordPress“ temas, tai buvo pagrindiniai jų produktai.

itemos
2018 m. Sausio mėn „Liquid Web“ įsigijo „iThemes“ grynaisiais pinigais, į kuriuos įtraukė „iThemes“ produktus ir komandą. Dėl to, kad „WordPress“ priegloba suteikia papildomos vertės, kad būtų pašalinta „WordPress“ svetainės prieglobos našta, tai turi daug prasmės.

„Liquid Web“ pastaraisiais metais bandė patobulinti savo „WordPress“ pasiūlą ir, įsigijusi „WordPress“ ekspertų komandą bei produktų grupę, kurią galima integruoti į jos prieglobos pasiūlą, ji paspartins šį procesą. Tuo tarpu „iThemes“ susidūrė su sunkesne konkurencine aplinka – jos temos pardavimai jau mažėjo, o tokie produktai kaip „Jetpack“ kelia rimtą konkurenciją dėl jo saugumo ir atsarginių produktų – įsigijimas leidžia išlaikyti komandą kartu ir užsitikrinti didesnius išteklius, reikalingus konkuruoti. einant į priekį.

„godaddy pro“ svetainėse
Panaši istorija yra ir su „GoDaddy“ pastaraisiais metais: po to, kai anksčiau stengėsi įsitraukti į augančią „WordPress“ profesionalų rinką, 2016 m. Pabaigoje „GoDaddy“ įsigijo „ManageWP“, svetainės valdymo ir atsarginių kopijų paslaugą..

Po metų jie paskelbė Pro svetainės, visiems klientams prieinamas priedas, kuris tvarko masinį svetainės valdymą ir atsargines kopijas. Garsas pažįstamas?

Šiuo metu „Pro Sites“ tikrai nesiskiria nuo to, kaip naudoti „ManageWP“ paslaugas kartu su „GoDaddy“ priegloba. Kaip ir „Liquid Web“ įsigyjantis „iThemes“, ši gili nemokamų produktų integracija daro „GoDaddy Pro“ prieglobą patrauklesnę vartotojams. Tai išskiria juos iš tūkstančių kitų potencialių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių ir turėtų būti vertinamas kaip pirmasis žingsnis link visiškai valdomo sprendimo.

Panaši istorija yra ir su „GoDaddy“ saugos tarnybos „Sucuri“ įsigijimas praėjusiais metais ir „Beaver Builder Lite“ komplektacija praėjusiais metais, ir įtraukimas į sąrašą "nuvilkite puslapio kūrimo priemonę" kaip svarbiausią jų „WordPress“ prieglobos planų pardavimo tašką.

Visiškai valdomas objektyvas parodo, kokia prasmė tai padaryti: bet kuris iš populiarių puslapių kūrėjų būtų puikus įsigijimo tikslas: užuot susieję juos su jūsų prieglobos produktu, galite pamatyti svarų argumentą pirkti visą papildinį ir sukurti pritaikytą patirtį, kuri puikiai tinka savo hostingo infrastruktūrai ir pasigirti tuo, kad turi unikalią pridėtinę vertę.

Puslapių kūrėjai ar ne, „iThemes“, „ManageWP“ ir „Sucuri“ nebus paskutiniai įsigijimai ar partnerystės: viskas, kas „WordPress“ tema ar papildinių verslas gali pridėti talentus ir gerus produktus į prieglobos paslaugą, būtų įdomūs prieglobos įmonėms.

Kur tinka WordPress.com?

Iki šiol aptarėme esamus „WordPress“ pagrindinius kompiuterius, bandydami įtraukti talentus ir paslaugas į savo valdomą „WordPress“ pasiūlymą. Yra vienas žaidėjas, kurio paprastai negalvotume apie „WordPress“ prieglobos įmonę, į kurią turime atsižvelgti: „Automattic“ WordPress.com.

„Automattic“ yra neįtikėtinai gerai pasirengusi pasiūlyti būtent tokią masinės rinkos valdomą „WordPress“ prieglobą, apie kurią mes diskutavome. Jie turi didžiulę „WordPress“ ekspertų komandą, turinčią didelę įtaką „WordPress“ projektui, turi išskirtinį komercinį „WordPress“ prekės ženklo naudojimą – ir iš esmės jie jau siūlo masinės rinkos valdomą „WordPress“ prieglobą per „WordPress.com“..

Istoriškai „WordPress.com“ nebuvo laikomas valdomu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu, nes, nepaisant siūlomų funkcijų, kurių tikėjotės: atsarginių kopijų, atnaujinimų ir palaikymo, nesugebėjimas įdiegti pasirinktinių temų ar papildinių padarė platformą ribojančią ir pašalino jos tęstinumą bei pritaikomumą tai daro „WordPress“ tokį patrauklų.

„WordPress.com“ verslas
Tai pasikeitė įvedus palyginti naujas „WordPress.com“ verslo planas. „WordPress.com“ verslas turi visas kitų planų funkcijas, tačiau visomis lankstumo galimybėmis, kurių paprastai tikitės iš „WordPress“: galite įdiegti pasirinktines temas ir papildinius.

Stebina tai, kad jis siūlo neribotą srautą už kainą (mažesnę nei 25 USD per mėnesį), kuri paprastai yra pradinis lygis daugumai kitų valdomų „WordPress“ prieglobų..

Be to, nors pastaraisiais metais „Automattic“ „Jetpack“ papildinys pridėjo daugybę valdomo stiliaus funkcijų kitiems „WordPress“ pagrindiniams kompiuteriams, siūlydamas ją visuose „WordPress.com“ planuose, "savarankiškai apsigyvenęs" ir ".com" „WordPress“ yra daug paprastesnė – ir „Automattic“ prisiima atsakomybę už produktą, siūlantį panašias funkcijas, kokias konkurentai išleidžia milijonus dolerių įsigydami. Pastarųjų metų „Jetpack“ strategija atrodė neaiški, tačiau šiame kontekste galima pamatyti, kaip visa tai pradeda derėti.

Čia taip pat tinka naujasis „Gutenberg“ redaktorius: „Gutenberg“ nustato pagrindinę „WordPress“ silpnybę, palyginti su konkurentų svetainių kūrėjais: jo redaktoriumi. „Gutenberg“ su „WordPress 5.0“ bus atnaujinimas redaktoriui, kuris pagerina „WordPress“ patirtį, tačiau nėra visiškai radikalus pokytis. Skirkite tai vieneriems metams ar dvejiems metams, o kai esame „WordPress 6.0“, tai yra visiškai tikėtina, kad turime visiškai patikimą „drag-and-drop“ sąsajos kūrėją.

Kai tai atsitiks, visų pirma „WordPress.com“ turės puikiausias galimybes pasinaudoti „WordPress“ lankstumu ir Gutenbergo pasiekiamumu – visa tai bus galima palyginti su „Squarespace“ kaina. Tai kokia gi gi integracija "visiškai valdomas" artimiausiais metais vis labiau atrodys, ir pagrįstai reikia sakyti, kad būtent ten vyksta „WordPress“ priegloba.

Tvarko „WooCommerce“ prieglobą, kad patektų į sceną

Jau matome daugiau šios gilios integracijos į labai specifines nišas pavyzdžių. Geriausias to pavyzdys yra valdomas „WooCommerce“ prieglobos atvejis.

„WooCommerce“ talpinimas
„Liquid Web“ paskelbė naują valdoma „WooCommerce“ parinktis anksčiau šiais metais, ir jie nebus paskutiniai, kurie tai padarys. Tai labai „viskas viename“ parinktis, apimanti visas technines savybes, kurių galite tikėtis iš „WordPress“ pagrindinio kompiuterio, kartu su temomis, puslapių kūrimo priemone, neribotais produktais, vaizdų palaikymu (įskaitant miniatiūrų tvarkymą, vaizdo šviesų dėžutes ir vaizdo mastelio keitimą), analizė ir SEO optimizavimas.

Tradiciškai mes negalvojame apie „WordPress“ prieglobą ir ji pradeda atrodyti daug panašesnė į „Squarespace“, „Shopify“ ir „Wix“, išskyrus be uždaros platformos apribojimų..

„Automattic“ gali lažintis dėl visiškai valdomos „WordPress“ patirties kūrimo, tačiau tai vis tiek palieka daug erdvės kitiems, kad galėtų „WordPress“ srityje atsidurti nišoje. Tvarkytas „WooCommerce“ priegloba yra geriausias to pavyzdys; tikimasi pamatyti daugiau to per ateinančius mėnesius ir metus.

Atsakas į pokyčius

Vieną kartą pasirodžius „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu su dideliu palaikymu, vartotojams to pakako. Tačiau augant „WordPress“ vartotojų bazei ir plečiantis prieglobos įmonėms, „WordPress priegloba“ nėra tokia niša, kokia ji buvo kadaise.

Norėdami išsiskirti iš daugybės vartotojams siūlomų galimybių, prieglobos įmonės turi pritaikyti savo paslaugas ir tendenciją "visiškai valdomas" pastaraisiais metais greičiausiai spartės.

Kiek „WordPress“ vartotojų bazė iš čia išaugs, dar reikia išsiaiškinti. Net esant dabartiniam „WordPress“ vartotojų ratui, įvairūs poreikiai ir toliau skatina inovacijas prieglobos įmonėse; vis dėlto, kaip atrodo šeimininkai "visiškai valdomas" pagrįstą prielaidą, kad tai gali būti ateities svetainių kūrėjų platforma.

Pati „WordPress“ atsidūrė ant didelių permainų slenksčio – atsirado nauja redaktorė Gutenberg. Tai tik vienas žingsnis reikšmingų pokyčių ateinančiais metais link. Tikriausiai geriausia pasiruošti dabar.

Ko čia imiesi? Ar manote, kad „WordPress“ prieglobos rinka tik drastiškai pasikeis, palyginti su tuo, kaip ji buvo pastaruosius keletą metų?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map