Geriausias „WordPress“ priegloba agentūroms: kaip išsirinkti „One + 5“ variantus

Jei vykdote „WordPress“ agentūrą, jūsų prieglobos poreikiai bus daug kitokie nei vartotojų, valdančių vieną svetainę. Pirma, daugelis klientų greičiausiai pasikliauja jumis priegloba, o tai reiškia, kad tinkamo paslaugų teikėjo pasirinkimas tampa daug kritiškesnis sprendimas. Štai kur pateikiamas toks geriausių agentūrų „WordPress“ prieglobos palyginimas.


Mes daug kalbėjome apie geriausius „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus praeityje (ir net turime didžiulius tyrimus, kad išspręstume šią temą). Tačiau daugelis tų šeimininkų taip pat siūlyti specialiai agentūroms pritaikytus planus. Jie apima daugybę galimybių palengvinti jūsų gyvenimą, pavyzdžiui, balta etiketė ir tiesioginės sąskaitos klientui.

Šiame straipsnyje mes gilinsimės į „WordPress“ prieglobos agentūroms pasaulį. Įspėkite – dauguma šių paslaugų teikėjų nekainuoja pigių paslaugų, tačiau kadangi priegloba yra kertinis jūsų verslo akmuo, kainų etiketė neturėtų jūsų gąsdinti..

Geriausias „WordPress“ priegloba agentūroms

Kokių prieglobos funkcijų reikia agentūrai??

Yra keletas funkcijų, kurias mes visi galime sutikti su kiekvienos žiniatinklio prieglobos teikėjais, pavyzdžiui, kasdieninės atsarginės kopijos, inscenizacijos funkcijos ir kita. Tačiau agentūroms reikia visiškai kitokių papildomų funkcijų, tokių kaip:

Balta etiketė:

Jei ketinate tvarkyti savo klientų prieglobą, galbūt taip pat pritaikysite visą jų patirtį. Naudodami baltą etiketę galite pridėti prekės ženklo elementų savo prieglobos valdymo skydelyje, taigi jis tampa visiškai integruotu jūsų verslo komponentu.

Apriboti kliento prieigą:

Mažiau įgudusiems klientams tai gali būti sumanus žingsnis apriboti jų prieigos prie prieglobos nustatymų lygį. Tačiau daugelis klientų norės visiškos prieigos, o tai apsunkina šiuos pokalbius.

Palaikymas neribotoms svetainėms:

Idealiu atveju jūsų teikėjas leis jums priglobti neribotą skaičių svetainių. Praktiškai klientų projektų, kuriuos galite surengti, skaičius dažnai priklauso nuo plano, prie kurio prisiregistruojate.

Puikus pralaidumas:

Kadangi ketinate lankyti daugybę svetainių, jums reikia tiekėjo, kuris siūlo išskirtinį pralaidumą ir našumą visame pasaulyje.

Valdomos „WordPress“ funkcijos:

Jei nenorite praleisti daug laiko įsitikindami, ar jūsų klientų svetainės veikia sklandžiai, norėsite pasirinkti valdomas „WordPress“ priegloba. Nors vis tiek turėsite patys išspręsti kai kurias problemas, šio tipo planas leidžia sutelkti dėmesį į su klientais susijusius didelius paveikslėlius, o ne į trikčių šalinimą..

Įtrauktos el. Pašto paskyros:

Tai yra puikus premijos dalykas, kurį turite turėti savo prieglobos sąranką. Daugelis klientų tikėsis, kad kartu su savo svetaine taip pat galės talpinti savo el. Pašto dėžutes.

Visos šios funkcijos turi vieną bendrą tikslą – padėti efektyviau valdyti savo verslą. Kuo mažiau turėsite jaudintis dėl prieglobos, tuo daugiau laiko galėsite praleisti pritraukdami naują verslą į savo agentūrą ir rūpindamiesi geriausiais klientais.

Geriausias palyginamas agentūrų „WordPress“ priegloba

Tikriausiai jau esate susipažinę su daugeliu čia esančių žiniatinklio prieglobos, nes jie yra gana populiarios parinktys. Tačiau jūs negalite žinoti, kad visi jie taip pat siūlo konkrečių agentūrų planus. Sužinokime, kaip jie gali palengvinti jūsų gyvenimą:

 • Smagratis
 • WP variklis
 • Pagely
 • „SiteGround“
 • Skystas internetas

1. Smagratis (getflywheel.com)

„WordPress“ priegloba agentūroms: smagratis

„Smagratis“ yra sukurtas nuo pat pradžių „WordPress“ agentūroms. Visuose jo planuose yra funkcijų, kurios palengvina bendradarbiavimą, pavyzdžiui, tiesioginis atsiskaitymas klientui. Tai taip pat siūlo vieną iš lengviausiai naudojamų prieglobos plokščių, su kuriomis mums buvo malonu dirbti, ir palaiko kelis bendradarbius, todėl ji puikiai tinka agentūroms..

Visi „Flywheel“ planai siūlo valdomas „WordPress“ funkcijas. Tačiau neabejotinai mėgstamiausia mūsų funkcija yra „brėžiniai“. Tai leidžia išsaugoti „WordPress“ sąrankos kopijas, kad būtų galima pakartotinai naudoti būsimiems projektams. Kai sukursite naują kliento svetainę, galite pradėti nuo projekto, o ne nuo nulio.

Galiausiai „Flywheel“ nemokamai siūlo ir vietinį „WordPress“ kūrimo įrankį. Su Vietinis pagal smagratį, galite dirbti kliento svetainėse neprisijungę, tada stumkite jas tiesiai į savo sąskaitą, o ne naudokite inscenizacijos sąranką (nors jūs taip pat turite šią parinktį).

⚙️ Pagrindinės savybės agentūroms:

 • Atsiskaitymas tiesiogiai klientui
 • Palaikymas keliems bendradarbiams
 • Naujų klientų svetainių brėžinių funkcija
 • Prieiga prie vietinio „WordPress“ kūrimo įrankio
 • Valdomos „WordPress“ prieglobos funkcijos

�� Kainodara:

Smagratis daug ko pasieks, nors šios agentūroms palankios funkcijos nėra pigios. Čia pateikiami jų agentūrai svarbūs planai:

 • Laisvai samdomi darbuotojai (115 USD per mėnesį): Iki dešimties svetainių, 100 000 apsilankymų per mėnesį, 20 GB saugyklos ir 200 GB pralaidumo.
 • Agentūra (290 USD per mėnesį): Iki 30 svetainių, 400 000 apsilankymų per mėnesį, 50 GB saugyklos ir 500 GB pralaidumo.

Nors šios kainos atrodo brangios, kai lyginate jas su labiau pritaikytomis „WordPress“ galimybėmis, 115 USD per mėnesį mainais į dešimties klientų svetainių prieglobą yra gana geras sandoris. Be to, jei mokate kasmet, jie sunaikina visus du mėnesius nuo kainos. Apskritai „smagratis“ yra toks pat patogus naudoti kaip ir agentūrų priegloba.

�� Eikite į smagratį

2. „WP Engine“ (wpengine.com)

„WordPress“ priegloba agentūroms: „WP Engine“

„WP Engine“ yra gerai žinomas vardas valdomoje „WordPress“ priegloboje. Jie dažnai gali pasigirti aukščiausio lygio pasirodymais, o visi jų planai apima daugybę funkcijų.

Nors „WP Engine“ nesiūlo tokių funkcijų kaip balta etiketė ar tiesioginis kliento sąskaitų išrašymas, jos yra labai patogus pasirinkimas kūrėjams. Kiekvienas planas suteikia jums prieigą prie kūrimo, pastatymo ir gamybos aplinkos. Jie taip pat susideda iš „Genesis Framework“ ir daugiau nei 35 nemokamų „StudioPress“ temų, kurias galite naudoti greitai paleisdami klientų svetaines.

⚙️ Pagrindinės savybės agentūroms:

 • Valdomos „WordPress“ prieglobos funkcijos
 • Prieiga prie „Genesis Framework“ ir dešimtys „StudioPress“ temų
 • Parama kūrimo, pastatymo ir gamybos aplinkoms

�� Kainodara:

„WP Engine“ iš tikrųjų siūlo pigesnius planus nei „smagratis“, kai kalbama apie agentūros prieglobą. Štai ką jis gali pasiūlyti:

 • Augimas (95 USD per mėnesį): Iki 10 svetainių, 100 000 apsilankymų per mėnesį, 20 GB saugyklos ir 200 GB pralaidumo.
 • Mastelis (241 USD per mėnesį): Iki 30 svetainių, 400,00 apsilankymų per mėnesį, 50 GB saugyklos ir 500 GB pralaidumo.

Kaip ir smagratis, jūs gausite dviejų mėnesių atostogas, jei nuspręsite mokėti kasmet. Jei jums labiau rūpi kūrėjams patogi funkcija ir jums nereikia tiek pagalbos dėl klientų valdymo, „WP Engine“ yra puikus pasirinkimas.

�� Eikite į „WP Engine“

3. Pagely (pagely.com)

pagely

„Pagely“ yra šiek tiek unikalus, kai kalbama apie valdomą „WordPress“ prieglobą. Jie yra vieni iš labiausiai išskirtinių tiekėjų, nes neparduoda savęs įprastiems vartotojams. Jų planai prasideda nuo 199 USD ir akivaizdu, kad jų tiksliniai vartotojai yra didelius reikalavimus keliančios įmonės.

Skirtingai nuo kitų žiniatinklio prieglobų, „Pagely“ pateikia visą techninį visų planų suskirstymą, užuot sutelkęs dėmesį į kitas funkcijas. Jie taip pat siūlo agentūroms strateginę partnerystę, nors tai veikia kiekvienu konkrečiu atveju.

⚙️ Pagrindinės savybės agentūroms:

 • Valdomos „WordPress“ prieglobos funkcijos
 • Visas serverio valdymas ir mastelio konsultacijos

�� Kainodara:

Kaip jau minėjome anksčiau, „Pagely“ nėra pigus. Jie taip pat siūlo neįtikėtinai platų planų spektrą, priklausomai nuo to, kiek arklio galių jums reikia. Planai prasideda nuo 199 USD per mėnesį (penkioms svetainėms) ir visiškai padidinkite iki 2 249 USD (iki 60 svetainių).

Norėdami suteikti jums idėją, „Pagely“ yra žingsnis aukščiau „WP Engine“, atsižvelgiant į į „WordPress“ orientuotą į našumą. Jie siūlo daugiau funkcijų ir geresnį našumą, tačiau visa tai pateikiama už aukštesnę kainą. Agentūrai šie papildomi pinigai gali būti verti, tačiau nuolatiniams vartotojams tai yra per didelė kaina.

�� Eikite į Pagely

4. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“

Kaip jau supratote, „WordPress“ priegloba agentūroms gali būti brangi. Tai prasminga atsižvelgiant į unikalią programą. Tačiau „SiteGround“ šią tendenciją vertina kaip agentūrų biudžeto pasirinkimą.

Naudodamiesi „SiteGround“, jūs gausite prieigą prie agentūroms būdingų funkcijų, tokių kaip lengvas nuosavybės teisių perkėlimas į svetaines, galimybė pridėti komandos narius kaip bendradarbius ir dar daugiau. Svetainėms, kurias perduodate klientams, vis tiek galite išsaugoti prieigą prie jų skydelio. Tai reiškia, kad jie tvarko sąskaitas, o jūs tvarkote jų svetainę. Be to, „SiteGround“ palaiko baltą etiketę, kuri yra tvarkingas dalykas.

⚙️ Pagrindinės savybės agentūroms:

 • Valdomos „WordPress“ prieglobos funkcijos
 • Perduokite nuosavybės teises į svetainę (tačiau būkite bendradarbiais)
 • Palaikymas keliems bendradarbiams
 • „Baltojo ženklo“ tinklalapiai
 • Pašto priegloba įtraukta

�� Kainodara:

Kaip minėjome, „SiteGround“ patenka į biudžetinių „WordPress“ prieglobos agentūroms kategoriją. Štai kokie veiksmai sugrąžins kiekvieną iš jo planų:

 • „GrowBig“ (5,95 USD per mėnesį): Ši pakopa suteikia galimybę pridėti bendradarbius, palaiko neribotą skaičių svetainių iki 25 000 apsilankymų per mėnesį ir suteikia 20 GB vietos.
 • „GoGeek“ (11,95 USD per mėnesį): Palaiko bendradarbius ir baltas etiketes, neribotą skaičių svetainių, iki 100,00 apsilankymų per mėnesį ir suteikia 30 GB vietos.
 • Debesis (80 USD per mėnesį): Siūlo visas ankstesnių dviejų planų funkcijas, taip pat visiškai pritaikomus išteklius.

„SiteGround“ gali nepalaikyti tiek srauto, kiek ankstesni mūsų pasirinkimai, tačiau tai puiki alternatyva, jei bandote įkurti agentūrą ir jums siūlomos kainos už kitas galimybes.

�� Eikite į „SiteGround“

5. Skystas internetas (www.liquidweb.com)

Skystas internetas

Iš visų žinomų žiniatinklio prieglobų, kurias mes iki šiol pasiūlėme, „Liquid Web“ siūlo bene plačiausią planų spektrą visų tipų vartotojams. Jie teikia bendrą prieglobą, virtualius privačius serverius (VPS), debesų planus, dedikuotus serverius ir dar daugiau.

Jie taip pat siūlo valdomų „WordPress“ planų liniją su plačia pakopų įvairove. Nepaisant to, kad nesiūlote jokių konkrečioms agentūroms būdingų privilegijų, planų pasirinkimas čia yra fantastiškas, todėl jis yra pretendentas.

⚙️ Pagrindinės savybės agentūroms:

 • Valdomos „WordPress“ prieglobos funkcijos
 • Komplektuota su „iThemes Security Pro“ ir „Sync“ papildiniais
 • Pašto priegloba įtraukta

�� Kainodara:

„Liquid Web“ siūlo šešias skirtingas valdomų „WordPress“ prieglobos planų pakopas. Kad viskas būtų paprasta, susitelksime į dvi įdomiausias agentūras:

 • Statybininkas (149 USD per mėnesį): Iki 25 svetainių, 100 GB saugyklos ir 5 TB pralaidumo.
 • Gamintojas (299 USD per mėnesį): Iki 25 svetainių, 300 GB saugyklos ir 5 TB pralaidumo.

Jei peržengsite šiuos planus, „Liquid Web“ taip pat siūlo parinktis palaikyti iki 100 ir 250 svetainių. Tačiau šiuo metu jūs nebėra agentūra – iš esmės esate pati prieglobos įmonė.

�� Eikite į „Liquid Web“

Koks yra geriausias „WordPress“ prieglobos variantas agentūroms?

Mes palyginome daugybę duomenų, todėl skirkime šiek tiek laiko visa tai išdėstyti:

Geriausias „WordPress“ priegloba agentūroms Priimančioji
Agentūros planai nuo
Savybės agentūroms
svetainių skaičius
Lankytojai
Sandėliavimas
Pralaidumas
Tvarko „WordPress“
El. Paštas įtrauktas
Smagratis115 USD / mėn10100 00020 GB200 GB
WP variklis95 USD / mėn10Neribota20 GB200 GB
Pagely199 USD / mėn5
„SiteGround“5,95 USD / mėnNeribota25 00020 GB
Skystas internetas149 USD / mėn25100 GB5 TB

Nors kiti žiniatinklio prieglobos kūrėjai siūlo sudėtingesnes funkcijas ir geresnį našumą, „Flywheel“ yra geriausias pasirinkimas agentūroms. Jie kuriami nuo pat pradžių atsižvelgiant į laisvai samdomų vertėjų ir agentūrų veiklą. Tai rodo nuo to momento, kai jūs prisiregistruojate gauti planą.

Arba biudžetas yra „SiteGround“. Tai pigiausias sprendimas sąraše, jis taip pat rūpinsis jūsų klientų el. Pašto prieglobos poreikiais.

Kaip manote, kokia yra svarbiausia „WordPress“ prieglobos agentūroms savybė? Pasidalykite savo mintimis su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map