Geriausias „WordPress“ hostingas Indijoje: 5 geriausi pagrindiniai kompiuteriai, palyginti su 2020 m. ����

Geriausias „WordPress“ hostingas Indijoje: 5 geriausi pagrindiniai kompiuteriai, palyginti su 2020 m. ����

Geriausias „WordPress“ hostingas Indijoje: 5 geriausi pagrindiniai kompiuteriai, palyginti su 2020 m. ����
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

„WordPress“ pramonė dažniausiai orientuojasi į JAV, tačiau, kaip ir pats internetas, „WordPress“ yra tikrai globalus reiškinys. O jei esate kitoje pasaulio vietoje, galbūt nenorėsite eiti su JAV esančiu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu. Laimei, beveik visose pasaulio vietose yra vietinių „WordPress“ prieglobos galimybių. Šiame vadove, ištirsime geriausius Indijos „WordPress“ hostingo pasiūlymus rinkoje.


Kas yra „WordPress“ priegloba?

Techniškai bet kurią svetainės prieglobą galima naudoti kartu su „WordPress“, tačiau „WordPress“ priegloba šiam tikslui yra specialiai optimizuota. Daugelis „WordPress“ prieglobos planų yra iš anksto įdiegti „WordPress“, kad galėtumėte iškart pradėti kurti savo svetainę. Nepaisant to, yra ir keletas kitų veiksnių, kurie svarbūs, kai ieškote „WordPress“ pagrindinio kompiuterio Indijoje …

Geriausias „WordPress“ hostingas Indijoje

���� Geriausias „WordPress“ priegloba Indijoje

1. „Bluehost India“ (www.bluehost.in)

Geriausias „WordPress“ priegloba Indijoje: Nr. 1 „Bluehost“

 • Kaina nuo: Rs. 199 / mėn
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: Neįvertinta
 • El. Paštas: Neribota paskyra
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis internetinis serveris: Taip
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Taip

„Bluehost India“ yra „Bluehost“ Indijos šaka, viena iš trijų interneto prieglobų, kurią oficialiai rekomenduoja pati „WordPress“. Per pastaruosius porą metų „Bluehost“ pakeitė jų paslaugą, padarydama viskuo lengvesnį naudojimąsi ir pasiūlydama įvairesnių planų aptarnauti bet kokios formos ir dydžio įmones..

„Bluehost India“ „WordPress“ prieglobos planai pateikiami iš anksto įdiegus „WordPress“, automatinius atnaujinimus ir nemokamą SSL sertifikatą. MOJO prekyvietė ir Reaktyvinė skraidyklė papildiniai taip pat automatiškai įdiegiami visose „Bluehost India WordPress“ svetainėse.

�� Eikite į „Bluehost India“

2. „BigRock“ priegloba (www.bigrock.in)

Geriausias „WordPress“ priegloba Indijoje: # 2 „BigRock“

 • Kaina nuo: Rs. 199 / mėn
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: Neįvertinta
 • El. Paštas: Neribota paskyra
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis internetinis serveris: Taip
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Taip

„BigRock“ priegloba siūlo platų hostingo planų pasirinkimą, įskaitant keturis skirtingus „WordPress“ optimizuotus planus. Skirtingai nuo daugelio šiame sąraše esančių kompanijų, „BigRock“ iš tikrųjų startavo Indijoje ir nuo to laiko išplėtė serverių valdymą taip pat JAV, o ne atvirkščiai..

Visi „BigRock“ prieglobos planai yra su iš anksto įdiegta „WordPress“, neribotomis el. Pašto paskyromis ir paprasta SSL sertifikatų generavimu. Galite pasirinkti vieną iš „WordPress Suite“ planų, skirtą papildomoms saugos funkcijoms ir automatinėms atsarginėms kopijoms kurti.

�� Eikite į „BigRock Hostingas“

3. „GoDaddy“ (in.godaddy.com)

Varyk Tėti

 • Kaina nuo: Rs. 99 / mėn. Už pirmus metus (449 / mėn. Po atnaujinimo)
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: Iki 25 000 lankytojų per mėnesį
 • El. Paštas: Pirmais metais viena sąskaita nemokama
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis internetinis serveris: Ne
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

Varyk Tėti yra viena didžiausių svetainių prieglobos dalyvių visame pasaulyje, mūsų metinėse apklausose nuolat priskiriama populiariausių „WordPress“ prieglobos dalyvių kategorijai. Jų „WordPress“ planuose yra iš anksto įdiegta „WordPress“, automatinės atsarginės kopijos ir kenkėjiškų programų nuskaitymas, 10 GB saugyklos, CDN stiprintuvas ir vienerių metų nemokamas domenas..

„GoDaddy“ siūlo visą parą veikiantį palaikymą, kad galėtumėte susisiekti su jais nepriklausomai nuo jūsų darbo laiko, tačiau šiuo metu jie neturi tam skirto Indijos klientų palaikymo ar serverio..

�� Eikite į „GoDaddy“

4. A2 priegloba (www.a2hosting.in)

A2 talpinimas

 • Kaina nuo: Rs. 208 / mėn. (Vyksta dažni pardavimai)
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: Neįvertinta
 • El. Paštas: Iki 25 paskyrų
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis internetinis serveris: Ne
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

A2 talpinimas teikia aukštos kokybės „WordPress“ prieglobą su keliais pranašumais, įskaitant elektroninės komercijos integraciją vienu paspaudimu, nemokamą SSL sertifikatą, „turbo“ serverius 20 kartų greitesnį įkėlimo laiką ir nemokamus reklamos kreditus.

„A2 Hostingas“ siūlo klientų aptarnavimą visą parą, visą parą, todėl niekada nebūsi be pagalbos, tačiau jie neturi specialių klientų aptarnavimo paslaugų Indijoje. Šiuo metu jie taip pat neturi serverių Indijoje; artimiausias serveris yra Singapūre.

�� Eikite į „A2 Hostingas“

5. „Hostinger“ (www.hostinger.in)

„Hostinger“

 • Kaina nuo: Rs. 45 / mėn
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: 100 GB
 • El. Paštas: Viena sąskaita (atnaujinkite daugiau)
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis internetinis serveris: Ne
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

„Hostinger“ yra geriausias nuolaidų sprendimas verslo savininkams, norintiems užmegzti ryšį su daugiausia indų auditorija. Visose „Hostinger“ paskyrose yra iš anksto įdiegtas „WordPress“, bent vienas el. Pašto adresas, lengvai naudojamas valdymo skydelis, prieiga prie 24/7 palaikymo ir mažiausiai 100 GB pralaidumo.

Tačiau „Hostinger“ nebūtinai yra geriausias pasirinkimas. Nepaisant to, kad turi specialią svetainę ir kainų planus Indijos klientams, „Hostinger“ šiuo metu Indijoje neturi serverių.

�� Eikite į „Hostinger“

�� Ko reikia ieškoti geriausioje „WordPress“, talpinančioje Indiją

Geriausi „WordPress“ savininkai Indijoje galės pasiūlyti keletą vertingų pranašumų:

�� Vietiniai serveriai
Geriausias būdas užtikrinti greitą konkrečios šalies auditorijos įkėlimo laiką yra įsitikinti, kad jūsų žiniatinklio priegloba turi serverius toje šalyje, kurią norite pasiekti. Tai reiškia, kad jei jūsų pagrindinė auditorija yra Indijoje, turėtumėte pasirinkti „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, turintį serverius Indijoje. Jei jūsų auditorija yra paskirstyta visame žemyne ​​ar visame pasaulyje, galite pagerinti savo pasaulinį įkėlimo greitį naudodami CDN.
�� Vietinis klientų aptarnavimas
Viena didžiausių priežasčių, kodėl verta pasirinkti „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, yra vietos klientų aptarnavimo pažadas, palaikymo pareigūnams dirbant jūsų laiko zonoje. Tai užtikrins, kad galėsite gauti pagalbos per savo darbo dieną. Kai kurie šeimininkai taip pat gali pasiūlyti klientų aptarnavimą kitomis kalbomis nei anglų, tai gali būti naudinga, jei anglų kalba yra jūsų antroji kalba.
�� Pardavimo planai vietine valiuta
Visada lengviau atsiskaityti už paslaugas vietine valiuta, ypač atėjus mokesčių laikotarpiui. Geriausi „WordPress“ savininkai Indijoje leidžia jums įsigyti domenus, prieglobos planus ir kitas paslaugas rupijomis. Kadangi šios įmonės yra oficialiai įregistruotos Indijoje, taip pat galite būti tikri, kad jos laikosi vietinių įstatymų.
���� Vietinių verslo savininkų atsiliepimai
Žiniatinklio priegloba, siūlanti puikų palaikymą jų Amerikos klientams, gali neteikti tokio paties lygio paslaugų savo klientams iš Indijos. Vietos verslo savininkų atsiliepimai gali pasakyti, kokia paslauga ir palaikymas yra jūsų rajone. Įsitikinkite, kad aktyviai ieškote jų tyrimo proceso metu. Trumpai tariant, geriausi „WordPress“ savininkai Indijoje teikia vientisą patirtį tiek svetainių savininkams, tiek svetainių lankytojams Indijoje.
�� Pralaidumas / srautas
Tikriausiai iš karto negausite didžiulio srauto srauto, tačiau norite plano, kuriame būtų pakankamai pralaidumo, kad tilptų auganti auditorija. Naujose svetainėse 10 000–25 000 lankytojų per mėnesį paprastai yra daugiau nei pakankamai. Kai kurie svetainių šeimininkai siūlo neišmatuotą pralaidumą, kuris paprastai leidžia žymiai išaugti, tačiau turi griežtas taisykles dėl srauto padidėjimo. Tokiais atvejais svarbu išsamiai perskaityti srauto ir pralaidumo sąlygas. Taip pat galbūt galėsite apytiksliai įvertinti maksimalų srauto lygį, kalbėdami su klientų aptarnavimo atstovu.
�� Nemokamas domeno vardas
Daugelis interneto prieglobų siūlo nemokamą domeno vardą pirmaisiais jų prieglobos metais. Tai sumažina sąrankos išlaidas maždaug 15 USD. Tačiau daugeliu atvejų po pradinio laikotarpio domeną reikės atnaujinti atskirai nuo prieglobos plano.
�� Leidžiamų svetainių skaičius
Dauguma hostingo planų leidžia kurti tik vieną svetainę, tačiau kai kurie leis sukurti kelias svetaines. Tai gali būti naudinga, jei norite sukurti atskiras svetaines skirtingoms savo verslo šakoms.
�� „WordPress“ iš anksto įdiegta
Bet kuri patikima žiniatinklio priegloba padės jums lengvai įdėti „WordPress“ į savo svetainę, tačiau „WordPress“ priegloba daro vieną geresnį variantą – įsitikinkite, kad „WordPress“ iš anksto yra įdiegta į jūsų svetainę, kad galėtumėte pasinerti į tinkinimą..

Nepaisant to, čia yra santrauka apie tai, ką mes aptarėme apie šiuos geriausius „WordPress“ pagrindinius kompiuterius Indijoje įsikūrusiems verslams:

�� Geriausias „WordPress“ priegloba Indijoje: galutinis verdiktas

Kaip ir svarbiausi sprendimai, susiję su jūsų svetaine (ir apskritai jūsų verslu), čia pasirinktas pasirinkimas turėtų būti pagrįstas unikaliais jūsų verslo poreikiais. Norėdami padėti išsiaiškinti dalykus, pažiūrėkite į šį geriausių Indijos prieglobos „WordPress“ palyginimą:

Geriausias „WordPress“ priegloba Indijoje: santrauka

Priimančioji
Bazinė kaina
Pralaidumas
Pašto adresą
„WordPress“ įdiegta?
Vietiniai serveriai?
Vietinė parama?
„Bluehost“Rs. 199 / mėnNeįvertintaNeribota paskyra
„BigRock“Rs. 199 / mėnNeįvertintaNeribota paskyra
Varyk TėtiRs. 99 / mėn. Už pirmus metus (449 / mėn. Po atnaujinimo)Iki 25 000 lankytojų per mėnesįPirmais metais viena sąskaita nemokama
A2 talpinimasRs. 208 / mėn. (Vyksta dažni pardavimai)NeįvertintaIki 25 paskyrų
„Hostinger“Rs. 45 / mėn100 GB1 sąskaita nemokama

Remdamasis šiais palyginimais, „Bluehost“ (�� mūsų pasirinkimas) ir „BigRock“ priegloba yra geriausi variantai įmonėms, kurių klientų bazė ir (arba) personalas yra tik Indijoje. Šios bendrovės siūlo vietinius serverius ir klientų aptarnavimą, užtikrindamos greitą krovimo laiką ir sklandų ryšį, jei iškiltų problemų.

Geriausia yra aukštos kokybės, subalansuota interneto priegloba ir puiki el. Pašto prieglobos paslauga. Galiausiai, jei jūsų pagrindinis rūpestis yra mažos biudžeto svetainės kūrimas, „Hostinger“ yra idealus pasirinkimas jums.

Dabar, kai jau esate pakeliui į idealų „WordPress“ pagrindinį kompiuterį savo klientų bazėje Indijoje, greičiausiai norėsite atidaryti ir jiems optimalią svetainę. Jei norite sukurti tinklaraštį, turime visiškai nemokamą 11 skyrių vadovą, kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį „WordPress“. Tai patarimas, pagrįstas mūsų patirtimi auginant tinklaraštį nuo 0 iki 250 000 lankytojų per mėnesį. Pažiūrėkite čia. ��

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector