Geriausias žiniatinklio priegloba smulkiajam verslui – ko nori jūsų klientai ir ko jiems iš tikrųjų reikia

Geriausias žiniatinklio priegloba smulkiajam verslui – ko nori jūsų klientai ir ko jiems iš tikrųjų reikia

Geriausias žiniatinklio priegloba smulkiajam verslui – ko nori jūsų klientai ir ko jiems iš tikrųjų reikia
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Žiniatinklio priegloba mažam verslui nėra kažkas tokio, į kurį paprastai skiriame per daug dėmesio. Aš turiu omenyje, kad net kurdami svetainę mažam verslo klientui, mes vis dar labai linkę rekomenduoti populiarų bendrą prieglobos sprendimą, pvz., „WP Engine“ ar „SiteGround“..


Bet galbūt žiniatinklio prieglobos tema konkrečiai smulkiajam verslui – kokia tai priegloba optimizuotas mažoms įmonėms tam tikru būdu – nusipelno šiek tiek daugiau dėmesio.

Aš galvoju apie tai, net jei mažo verslo svetainė gali būti mažai pažengusi į „WordPress“ plėtrą ar net nėra labai srauni, ji vis dar turi specifinius reikalavimus, susijusius su viso projekto priegloba..

Pabandykime išsiaiškinti, kas tai gali būti, ir tada nuspręsime apie hostingo planus, kurie turi gerą šansą dirbti tokiam smulkaus verslo klientui, ir jų „WordPress“ svetainę.

Geriausias žiniatinklio priegloba smulkiam verslui

Turinys:

�� Geriausi šeimininkai trumpai
Hosting Prieglobos apribojimai smulkiajam verslui
�� Funkcijos, kurių jums reikia prieglobai
�� Palyginti trys geriausi šeimininkai
�� Išvada

Geriausi palyginti mažų įmonių interneto prieglobos paslaugų teikėjai (trumpai tariant)

Jei skubate, čia pateikiami svarbiausi mūsų pastebėjimai:

Įmonė
Kaina
„InMotion“3,99 USD / mėn
„SiteGround“3,95 USD / mėn
A2Namas3,92 USD / mėn

Žiniatinklio priegloba mažam verslui – apribojimai

Pirmiausia, dauguma mažų įmonių negali sau leisti brangių prieglobos nustatymų ir neturėtų jų sau leisti.

Keletas priežasčių:

 • Svetainė dažnai yra testas – norime tik pamatyti, ar kliento buvimas internete gali duoti realios naudos.
 • Ji užima antrąją vietą kitoms išlaidoms, kurias klientas tikrai turi savo lėkštėje.
 • Tai dažnai traktuojama kaip vienkartinis dalykas. Vis dar populiarus požiūris, kad svetainė yra kažkas "jūs kuriate" o ne kažkas to "jūs reguliariai dirbate."
 • Kai kuriems klientams sunku įžvelgti tokio dalyko, kaip žiniatinklio priegloba, vertę.

Apie tai paskutinis punktas – maža suvokiama interneto prieglobos vertė. Štai ką turiu omenyje ir prašau su savimi nešiotis …

Daugeliui žmonių, vaikščiojančių po šią planetą, žiniatinklio serveriai nėra kažkas, apie ką jie žino. Bendrai žinoma, kad svetainės yra "internete." Ne tai, kad jie įjungti "kompiuteriai, esantys tolimuose duomenų centruose, prijungti prie tinklo ir nuolat įjungti."

Apskritai, paprastam žmogui skirtumą tarp domeno vardo, svetainės ir žiniatinklio prieglobos nėra taip lengva suvokti, kaip jūs turbūt manote..

Todėl tikimasi, kad visi smulkaus verslo klientai iškart pateks į lėktuvą ir entuziastingai gaus ~ 20 USD / mėn. Prieglobos planą (ar net 10 USD / mėn. Planą). yra tiesiog nerealu. Priegloba neturi tiek daug suvokiamos vertės.

Taigi ką galime padaryti dirbdami mažo verslo svetainėje klientui? Be to, kaip mes galime jiems tiksliai parodyti prieglobos vertę?

Kokybiško interneto prieglobos reikalavimai smulkiajam verslui

Čia yra dvi istorijos pusės:

 • tu poreikis iš žiniatinklio prieglobos mažam verslui kaip kūrėjui,
 • jūsų klientas nori iš šeimininko.

Pradėkime nuo kliento.

Taigi, visų pirma, tai, ką mes jau žinome, yra tai, kad klientas greičiausiai labai norėtų nieko nebenaudoti prieglobai (tai taip pat įmanoma, jei jums įdomu).

Vienintelis dalykas, kurio jie nori, yra tai, kad jų svetainė būtų visada prieinama žiniatinklyje ir nereikėtų spręsti jokių techninių sąrankos aspektų. Nelabai daugiau.

Taigi dabar pateikite savo kaip kūrėjo reikalavimus. Kaip jūs įsivaizduojate, čia bus šiek tiek daugiau dalykų:

�� Patikimas
Patikimumas visada yra didelis klaustukas. Daiktai visada gali atsitikti nenuspėjamai, ir net geriausi serveriai retkarčiais gali prisijungti neprisijungę. Vis dėlto vis tiek verta atsiminti, kad jei kas nors nutiks blogai, klientas vis tiek kreipsis į jus atsakymams (ir tikriausiai taip pat kaltina jus). Dėl šios priežasties labai svarbu dirbti su mažų įmonių, turinčių gerų rezultatų, žiniatinklio priegloba, nes tai sumažins laiką, kurį turėsite paaiškinti, kodėl neveikia tas ar kitas.
�� Kambarys augti
Nors dauguma mažų įmonių tikriausiai norės atidaryti tik vieną svetainę, verta turėti galimybę kliento portfeliui augti ir plėstis į dar keletą svetainių. Nors dauguma šeimininkų tai leis, kai kurie iš jų gali imti daugiau mokesčių nei tai, kas gali būti laikoma pagrįsta. Be to, turėtų būti lengva padaryti naujas svetaines – nereikia konfigūruoti ar perkelti pradinės svetainės.
�� Atsarginės kopijos, atnaujinimai, kitas valdymas naudojant autopilotą
Norite, kad šeimininkas pasiūlytų tam tikrą priežiūrą ir tvarkytų tokius dalykus kaip atsarginės kopijos, atnaujinimai ir pan. Yra didelė tikimybė, kad klientas nesivargins pats pasirūpinti tais dalykais. Ir kadangi jūs visada norite būti apsaugoti ištikus nelaimei, pasirūpinimas tais dalykais, kai jie bus priimami, gali būti neįtikėtinai naudinga.
�� Duomenų centrai keliose vietose
Arba bent keliose vietose. Iš esmės, jei jūsų klientas veikia Čikagos rajone, kodėl jis turėtų serverį, esantį San Fransiske, tiesa? Tik užteks svetainės įkėlimo tikslinei auditorijai.
�� Geras palaikymas
Geras tiek klientų aptarnavimo, tiek jų problemų sprendimo įgūdžių prasme.
�� Tam tikros saugumo priemonės
Jūs tikrai nenorite, kad jūsų klientas kada nors pamatytų savo svetainę nulaužtą.
�� Galimybė atidaryti elektroninės prekybos parduotuvę
Internetinės parduotuvės įtraukimas į smulkaus verslo svetainę yra gana įprastas dalykas. Tačiau, jei svetainė yra įsteigta serveryje, kuris nesiūlo prieinamų SSL sertifikatų, skirtų IP ar atitikimo PCI, jums gali tekti perkelti visą svetainę į visiškai naują pagrindinį kompiuterį. Geriausia to vengti ir pasiruošti iš anksto. Daugiau apie geriausią elektroninės komercijos prieglobą.

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta aukščiau, pažvelkime į keletą konkrečių variantų, susijusių su žiniatinklio priegloba smulkaus verslo svetainėms:

Trys geriausios žiniatinklio prieglobos galimybės smulkaus verslo svetainėms

Pastaba; Be aukščiau išvardytų veiksnių, aš taip pat grįžau prie mūsų hostingo apklausos rezultatų ir filtravau sąrašą, kad sutelkčiau dėmesį tik į pranešėjus, kurie naudojami mažo verslo svetainėse. Toliau pateikiau kiekvienos šeimininkės apklausos įvertinimo balus.

1. „InMotion Hostingas“ (www.inmotionhosting.com)

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hosting“ yra žinomas žiniatinklio prieglobos srities žaidėjas. Anksčiau mes tai rekomendavome keletą kartų ir dėl rimtos priežasties. „InMotion Hosting“ siūlo labai prieinamą kainą ir daugybę bruožų, kurie turėtų būti naudingi smulkaus verslo svetainėms.

Kainodara

 • "Paleisti" – 3,99 USD / mėn, 2 svetainės, neribota vieta diske, neribotas pralaidumas, neribotas el.
 • "Galia" – 5,99 USD / mėn, 6 svetainės, neribota vieta diske, neribotas pralaidumas, neribotas el.
 • "Pro" – 13,99 USD / mėn, neribotas tinklapis, neribota vieta diske, neribotas pralaidumas, neribotas el.

Galimi duomenų centrai

 • Vašingtonas.
 • Los Andželas, Kalifornija
 • Nėra duomenų centrų už JAV ribų

Įvertinimai

 • Patikimumas: 4,36 / 5
 • Palaikymo įvertinimas: 4,18 / 5
 • „WordPress“ palaikymo komanda: 3.90 / 5

Ką sako vartotojai

Jie yra skaidrūs, jei vienas iš jų serverių neveikia, ir jie iš tikrųjų jums pasakys, kokia yra problema, jei ji rimta. Vieną kartą įprastas atnaujinimas 2 dienas išjudino jų serverius. Jie visiems papasakojo, kas nutiko. Aš niekada negirdėjau to iš kitos prieglobos įmonės.

Atsarginės kopijos ir saugumas

 • „InMotion“ vykdo automatines nuotolines atsargines kopijas visuose bendrojo prieglobos ir VPS prieglobos planuose nemokamai. Kiekvienoje paskyroje yra 10 GB nemokamų nuotolinių atsarginių kopijų kūrimo bloko. (Svarbi pastaba: naujos atsarginės kopijos perrašo ankstesnes atsargines kopijas, todėl rekomenduojama, kad vartotojas atsargines kopijas saugotų ir jų pabaigoje.)
 • Jūs gaunate prieigą prie 24/7/365 JAV palaikymo, o visus prieglobos planus prižiūri serveriai visą parą ir visą parą..

Papildomos funkcijos ir privilegijos

 • Nors „InMotion“ nesiūlo jokių specializuotų „WordPress“ atnaujinimo funkcijų, jos vis tiek siūlo leisti sukonfigūruoti svetainę atnaujinti pati per „WordPress“ įmontuotus įrankius.
 • Už papildomą mokestį jūs galite patekti į „InMotion“ ekspertų komandą, kuri gali padėti sukurti svetainę ar pasirūpinti kitomis su valdymu susijusiomis užduotimis. Kainos etiketė svyruoja nuo 40 USD / mėn. Iki 100 USD / mėn. Dalyvaudami taip pat gausite patobulintas saugumo priemones, greito reagavimo palaikymą ir papildomą platformos optimizavimą.

Elektroninės komercijos galimybės

„InMotion Hosting“ siūlo tam tikrus prieglobos planus, skirtus IP adresams, įvairias SSL parinktis, be to, taip pat laikosi PCI.

Spektaklio eksperimentai

Testai, atlikti naudojant „Pingdom“ įrankius.

Eikite į „InMotion“

2. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“

„SiteGround“ yra viena geriausiai įvertintų kompanijų mūsų prieglobos apklausoje (4,6 / 5). Jie turi prieglobos planus, optimizuotus paleisti „WordPress“ svetaines, siūlo gerus serverio parametrus už prieinamą kainą ir leidžia pasirinkti iš kelių duomenų centrų.

Apskritai, „SiteGround“ prieglobos planai leidžia jums gana gražiai augti ir pateikti skirtingas funkcijas bei parametrus, atsižvelgiant į nagrinėjamo smulkaus verslo svetainės mastelį..

Kainodara

 • "Pradėti" – 3,95 USD / mėn, 1 svetainė, 10 GB vietos diske, tinka ~ 10 000 apsilankymų per mėnesį, nemokamos el. Pašto paskyros.
 • "„GrowBig“" – 5,95 USD / mėn, neribotas tinklapis, 20 GB vietos diske, tinkama ~ 25 000 apsilankymų per mėnesį, nemokamos el. Pašto paskyros, prioritetinis palaikymas, 1 metai nemokamos pakaitos SSL.
 • "„GoGeek“" – 11,95 USD / mėn, neribotas tinklapis, 30 GB vietos diske, tinkama ~ 100 000 apsilankymų per mėnesį, nemokamos el. Pašto paskyros, prioritetinis palaikymas, 1 metai nemokamos pakaitos SSL, nemokamas PCI laikymasis, inscenizacijos funkcijos.

Galimi duomenų centrai

 • Čikaga, IL
 • Amsterdamas, Nyderlandai
 • Singapūras
 • Londonas, JK
 • Milano, Italija

Įvertinimai

 • Patikimumas: 4,65 / 5
 • Palaikymo reitingas: 4.69 / 5
 • „WordPress“ palaikymo komanda: 4.51 / 5

Ką sako vartotojai

Aš myliu „SiteGround“ ir manau, kad jie yra geriausias pasirinkimas, jei jums reikia talpinti kelias svetaines vienoje paskyroje, ypač jei taip pat norite turėti el. Paštą ir kitus „cPanel“ pranašumus..

„SiteGround“ užsitarnavo savo reputaciją kaip dabartiniai „WordPress“ bendrojo naudojimo prieglobos draugai. Puikūs jų pasiūlymai dėl puikių rezultatų ir optimizavimo, taip pat jų įsipareigojimas saugumui ir našumui. Jie pradėjo vieno paspaudimo „Let’s Encrypt“ sertifikatus. Ką daugiau gali pasakyti?

Atsarginės kopijos ir saugumas

 • „SiteGround“ siūlo nemokamas kasdienines visų hostingo planų atsargines kopijas. Pradėję nuo „GrowBig“, jie taip pat saugo iki 30 atsarginių svetainės kopijų.
 • Yra nemokami „Let’s Encrypt“ sertifikatai. Taip pat pakaitos SSL, kuriuos galima įsigyti aukštesnės pakopos planuose.
 • Parama, teikiama per parą ištisą parą per telefoną, pokalbių ir bilietų sistemą.
 • Papildomos saugos funkcijos, siūlomos per "SG svetainės skaitytuvas" parinktis – stebėjimo tarnyba, kuri kiekvieną dieną tikrina jūsų svetainę ir nedelsdama praneša, jei joje buvo įsilaužta ar joje buvo įvestas kenksmingas kodas.

Papildomos funkcijos ir privilegijos

 • Yra automatinio atnaujinimo funkcija galima „WordPress“ svetainėse. Galite pasirinkti, ar norite įgalinti tik „WordPress“ šerdies, papildinių ar visko automatinius atnaujinimus.
 • Vienu paspaudimu pastatytas ir iš anksto įdiegtas „Git“ pasiekiamas „GoGeek“ plane. Nors ne visiems, tai gali būti naudinga atliekant bet kokius tiesioginius kliento svetainės pakeitimus.

Elektroninės komercijos galimybės

„SiteGround“ siūlo atitiktį PCI, pradedant nuo jų „GoGeek“ plano, kartu su pakaitos simbolių SSL ir kai kuriomis optimizacijomis, kad „WordPress“ (ir „WooCommerce“) veiktų geriau. Atskirtą IP adresą galima įsigyti atskirai.

Spektaklio eksperimentai

Eikite į „SiteGround“

3. A2 priegloba (www.a2hosting.com)

A2 talpinimas

„A2“ priegloba buvo tam tikrą laiką rinkoje, tačiau pastaruoju metu ji sulaukė dėmesio tik dėl puikių jų pranešimų (faktinių vartotojų) ir patrauklių kainų. Tai daro juos tinkamu pasirinkimu atsižvelgiant į interneto prieglobą smulkiajam verslui.

Kainodara

 • "Lite" – 3,92 USD / mėn, 1 svetainė, 5 duomenų bazės, neribota saugykla, neribotas perkėlimas, 25 el. Pašto adresai.
 • "Greitas" – 3,70 USD / mėn, neribotas tinklapis, neribotos duomenų bazės, neribota saugykla, neribotas perkėlimas, neribotas el. pašto adresų skaičius, nemokamas failų atkūrimas.
 • "Turbo" – 7,03 USD / mėn., Neribotos duomenų bazės, neribota saugykla, neribotas perkėlimas, neribotas el. Pašto adresų skaičius, nemokamas failų atkūrimas, 20 kartų greitesnis puslapio įkėlimas, A2 svetainės greitintuvas (pasirinktinis talpinimas).

Galimi duomenų centrai

 • Mičiganas
 • Amsterdamas, Nyderlandai
 • Singapūras

Įvertinimai

 • Patikimumas: 4,43 / 5
 • Palaikymo reitingas: 3.71 / 5
 • „WordPress“ palaikymo komanda: 3.67 / 5

Ką sako vartotojai

Po kovos su „GoDaddy“ ir visomis ten esančiomis galimybėmis, „DreamHost“ pasirodė per brangus, o „A2“ man pasiūlė greitį, patikimumą ir mastelį, reikalingą augti.

Atsarginės kopijos ir saugumas

 • Atsarginės kopijos imamos automatiškai „Swift“ ir „Turbo“ planuose. Be to, jie turi failų atkūrimo funkciją, jei kas nors nepavyktų.
 • Galimos atsarginės atsarginės kopijos.
 • Visuose prieglobos planuose yra nemokami SSL sertifikatai per „Let’s Encrypt“. Taip pat galima įsigyti pakaitos simbolių SSL ir patobulintą SSL.
 • 245/365 "guru įgula" palaikymas pasiekiamas el. paštu, telefonu, tiesioginiame pokalbyje.
 • Į visus planus įtrauktas „A2“ nuolatinio saugumo paketas – aktyvi apsauga nuo kenksmingų įsilaužėlių ir saugumo grėsmės. Apima: „KernelCare“, dvigubos žiniatinklio prieglobos užkardą, „Brute Force“ gynybą, virusų nuskaitymą, serverio grūdinimą, 24/7/365 saugos stebėjimą.

Papildomos funkcijos ir privilegijos

 • A2 leidžia suaktyvinti „WordPress“ automatinio atnaujinimo galimybės naudojant „cPanel“.
 • Jūs gausite nemokamą „CloudFlare“ CDN integraciją.
 • Paprasta „Google Apps“ sąranka.

Elektroninės komercijos galimybės

„A2“ priegloba siūlo geras SSL parinktis, įskaitant nemokamus „Let’s Encrypt“ sertifikatus, taip pat pakaitos simbolių SSL ir išplėstinius SSL. Taip pat yra galimybė gauti tam skirtą IP adresą už 1,96 USD / mėn.

Kalbant apie PCI laikymąsi, štai ką sako A2:

Trumpas atsakymas yra tas, kad A2 Hostingas nepalaiko PCI laikymosi. Tačiau, norėdami užtikrinti PCI laikymąsi, savo svetainėje galite naudoti trečiųjų šalių pirkinių krepšelio API (programų programavimo sąsają).

Spektaklio eksperimentai

Eikite į „A2 Hostingas“

Išvada

Apskritai, jūs tikrai negalite suklysti pasirinkdami bet kurią iš siūlomų platformų, siūlančių geriausią prieglobą smulkiajam verslui. Jie visi daugiau nei gali tarnauti bet kokiam verslui, be to, palieka daug erdvės augimui.

Tinkamas požiūris būtų visada išnagrinėti kiekvieno iš šių kompiuterių individualias ypatybes ir parametrus ir pasirinkti tokį, kuris iš tiesų atrodo pritaikytas tiek kliento, tiek jūsų poreikiams..

Turbūt pastebėjote tai, kad šiame sąraše nepateikiau „WP Engine“. Tai nėra klaida (arba bent jau aš tikiuosi). Kad ir koks nuostabus gali būti „WP Engine“ produktas, tai tiesiog per brangus produktas, kurį rekomenduojama daugumai smulkaus verslo svetainių. Jei jums pasiseks, kainos žyma bus 19,33 USD / mėn. = 232 USD / metus ir galbūt daug daugiau. Tai nėra tokios investicijos, kurias norės padaryti dauguma mažų įmonių savininkų.

Čia yra trumpa keleto reikšmingesnių platformų parametrų santrauka ir tai, kas paverčia jas geriausiomis žiniatinklio prieglobos priemonėmis mažoms įmonėms:

Geriausias žiniatinklio priegloba smulkiajam verslui

„InMotion“
„SiteGround“
A2 talpinimas

Hostingo planai prasideda nuo (USD per mėnesį)3,99 USD3,95 USD3,92 USD
Galimi duomenų centraiVašingtonas, D.C. / Los Andželas, Kalifornija / Nėra duomenų centrų už JAV ribųČikaga, IL / Amsterdamas, Nyderlandai / Singapūras / Londonas, JK / Milanas, ItalijaMičiganas / Amsterdamas, Nyderlandai / Singapūras
Patikimumas4.36 / 54.65 / 54.43 / 5
Palaikymo įvertinimas4,18 / 54,69 / 53,71 / 5
Atsarginės kopijosTAIPTAIPTAIP
SSL sertifikataiTAIPTAIPTAIP
„WordPress“ automatiniai atnaujinimaiTAIPTAIPTAIP

Ko jūs ieškote rinkdamiesi smulkaus verslo svetainės prieglobos planą? Ar visada eini su tuo pačiu teikėju?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector