Geriausia „WordPress“ priegloba Europoje: 5 parinktys, palyginti su 2020 m. ����

Geriausia „WordPress“ priegloba Europoje: 5 parinktys, palyginti su 2020 m. ����

Geriausia „WordPress“ priegloba Europoje: 5 parinktys, palyginti su 2020 m. ����
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ar ieškote geriausio „WordPress“ prieglobos Europoje, nesvarbu, ar ieškote geriausio „WordPress“ prieglobos? Išsiaiškinkime.


Trumpai tariant, jei jūsų tikslinė auditorija yra įsikūrusi Europoje, prasminga priglobti jūsų svetainę kartu su įmone, kuri galėtų patenkinti Europos rinką. Svetainės priegloba iš serverio, esančio Europos duomenų centre, padės užtikrinti greitą įkėlimo laiką, aukštą našumą ir aukščiausios klasės vartotojo patirtį jūsų lankytojams Europoje..

Laimei, yra daugybė „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, galinčių pasigirti Europos duomenų centrais ir kitomis geriausiomis funkcijomis, kurios leis sklandžiai paleisti „WordPress“ svetainę Europoje.

Geriausias „WordPress“ priegloba Europoje

Šiame straipsnyje apžvelgiame geriausią „WordPress“ prieglobą Europoje. Ypač mes lyginame:

 • „SiteGround“ (www.siteground.com)
 • WP variklis (wpengine.lt)
 • „IONOS“ (www.ionos.co.uk)
 • „Simplenet“ (simplenet.io)
 • OVH (www.ovh.co.uk)

Aptarsime planus ir paketus, kuriuos siūlo šie kompiuteriai, bei jų pagrindinius įrankius ir funkcijas. Svarbu ir tai, kad mes atsižvelgsime į tai, kodėl jie yra geriausiose vietose, kad priglobtų Europos demografinius rodiklius atitinkančias svetaines. Pradėkime…

�� Kaip išsirinkti „WordPress“ prieglobos paslaugą Europoje

Renkantis „WordPress“ prieglobos paslaugą Europoje, reikia atsižvelgti į platų asortimentą. Nors kai kurie iš šių veiksnių skirsis priklausomai nuo jūsų svetainės ir auditorijos poreikių, čia yra keletas pagrindinių komponentų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, prieš priimdami sprendimą dėl tinkamo projekto pagrindinio kompiuterio:

�� Palaikymas:

Svarbu ne tik tai, kad priimančioji teikia aukštos kokybės pagalbą, bet jei pats jūsų verslas yra Europoje, tada jums reikia priimančiojo kompiuterio, kuris užtikrintų, kad jo palaikymas pasiekiamas jūsų laiko zonoje..

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo palaikymą visą parą, kuris yra idealus, arba labiau lokalizuotas tam tikram laikui būdingų palaikymo variantų. Jei turite pageidaujamą prieigos prie palaikymo būdą (pvz., Telefonu), taip pat verta patikrinti, ar ši galimybė siūloma.

��️ Atsiliepimai:

Tyrimas prieglobos įmonės įvertinimais ir apžvalgomis yra puikus būdas sužinoti apie jos teikiamas paslaugas. Tačiau visada ieškokite apžvalgų, susijusių su jūsų geografine vietove. Prieglobos paslaugų teikėjas gali sulaukti geriausių atsiliepimų iš JAV klientų, tačiau daug mažesni įvertinimai iš jo kolegų Europos.

�� Kainodara:

Turėdami prieglobą gausite tai, už ką mokate, todėl visada geriausia pasirinkti aukščiausio lygio planą, jei jūsų biudžetas gali būti toks. Jei esate įsikūręs Europoje, galbūt taip pat vertinsite mokėjimą eurais arba vietine valiuta – patikrinkite, ar tai yra galimybė.

Available Turimi ištekliai:

Kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas siūlo skirtingų tipų prieglobos galimybes, planus ir paketus. Turėsite ištirti kiekvieną planą, kad pamatytumėte, kokie ištekliai yra įtraukti. Kai kurios prieglobos įmonės siūlo neribotą skaičių svetainių, pralaidumą ir saugyklą. Kiti apriboja šiuos išteklius, todėl įsitikinkite, kad pasirinktas paketas atitinka jūsų pagrindinius reikalavimus.

Specific „WordPress“ ypatybės:

Turėdami papildomų specialių „WordPress“ funkcijų, integruotų jūsų prieglobos plane, tikrai gali padėti greitai nustatyti ir sklandžiai vykdyti jūsų svetainę. Naudingos „WordPress“ funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

 • Automatinis „WordPress“ diegimas
 • Automatiniai „WordPress“ atnaujinimai
 • „WordPress“ inscenizacijos aplinka
 • Ekspertų „WordPress“ palaikymas

Lygiai taip pat galite pasirinkti „WordPress“ valdomo prieglobos planą, pritaikydami jį visiems WordPress prieglobos poreikiams.

Taigi, dabar turėtumėte aiškiai suprasti kai kuriuos pagrindinius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją savo projektui. Toliau pažvelkime į penkias geriausias „WordPress“ prieglobos paslaugas Europoje ir sužinokime, ką jie gali pasiūlyti.

���� Geriausias „WordPress“ priegloba Europoje

„SiteGround“ (www.siteground.com)

Geriausias „WordPress“ priegloba Europoje: „SiteGround“

„SiteGround“ yra prieglobos įmonė, siūlanti įvairias prieglobos galimybes, įskaitant valdomą „WordPress“ prieglobą, el. Prekybos parduotuvių prieglobą, debesų prieglobą ir daug daugiau. Iš pradžių 2004 m. Įkurta Bulgarijoje, „SiteGround“ dabar turi biurus ir duomenų centrus visame pasaulyje.

Peržiūrėkime keletą pagrindinių „SiteGround“ funkcijų:

 • Europos duomenų centrai – „SiteGround“ turi tris Europos duomenų centrus, esančius Londone, Amsterdame ir „Eemshaven“ Nyderlanduose.
 • Palaikymas – „SiteGround“ teikia palaikymą visą parą, naudodamas telefoną, tiesioginius pokalbius ir el. Paštą.
 • Kaina – „SiteGround“ kainos prasideda nuo 3,95 EUR per mėnesį už žemos pakopos bendrojo prieglobos planą.
 • Šaltiniai – „SiteGround“ rekomenduojamas bendrojo prieglobos planasAuga didelis“Leis jums priglobti neribotą skaičių svetainių ir suteiks 20 GB talpyklos internete ir iki 25 000 apsilankymų per mėnesį.
 • „WordPress“ funkcijos – Visuose planuose yra „WordPress“ diegimas, „WP Starter“ svetainių kūrimo vedlys, automatiniai „WordPress“ branduolių ir įskiepių atnaujinimai ir daug daugiau..

„SiteGround“ savo serverių infrastruktūrą perkelia į „Google Cloud“, o tai padeda užtikrinti greitą krovimo laiką ir įspūdingą našumą. Visuose planuose taip pat yra SSL sertifikatai, kasdieninės atsarginės kopijos ir prieiga prie patikimos el. Pašto paslaugos, norint paminėti keletą funkcijų.

Lygiai taip pat galite pasirinkti vieną iš „SiteGround“ valdomų „WordPress“ prieglobos paketų. Tai apima nemokamą perkėlimą, „WordPress“ inscenizaciją, „dev“ priemonių rinkinį, kliento bendradarbiavimo įrankius ir daug daugiau.

�� Eikite į „SiteGround“

WP variklis (wpengine.co.uk)

Geriausias „WordPress“ priegloba Europoje: „WP Engine“

„WP Engine“ yra garsi valdoma „WordPress“ prieglobos įmonė, valdanti daugiau nei 120 000 svetainių daugiau nei 140 pasaulio šalių. Idealiai tinka svetainių prieglobai Europoje ir viešojo maitinimo įstaigoms Europoje. „WP Engine“ veikia duomenų centrai Belgijoje, Londone, Vokietijoje ir Airijoje.

Štai keletas pagrindinių „WP Engine“ funkcijų:

 • Europos duomenų centrai – „WP Engine“ leidžia vartotojams pasirinkti duomenų centrą, arčiausiai jo pirminės auditorijos. Tiesą sakant, „WP Engine“ nustatė, kad JK įsikūrę klientai gavo a 82% sumažėjęs vėlavimas kai jie keitė serverių vietas iš Belgijos į Londoną, taigi tos serverių vietos iš tikrųjų turi reikšmę.
 • Palaikymas – „WP Engine“ palaikymo agentai prieinami visą parą, per telefoną, tiesioginius pokalbius ar el.
 • Kaina – „WP Engine“ nėra pigi prieglobos įmonė, tačiau jos kainos atspindi jos siūlomus įrankius, funkcijas ir paslaugas. „WP Engine StartUp“ planas, kuri orientuota į mažų svetainių ar tinklaraščių maitinimą, prasideda nuo 25 USD per mėnesį (visos kainos nurodytos JAV doleriais).
 • Šaltiniai – „WP Engine“ paskirsto išteklius priklausomai nuo jūsų pasirinkto paketo. „StartUp“ planas leis jums priglobti vieną svetainę, sulaukti iki 25 000 apsilankymų ir suteiks prieigą prie 10 GB saugyklos bei 50 GB pralaidumo per mėnesį..
 • „WordPress“ funkcijos – „WP Engine“ siūlo visą „WordPress“ patirtį su visais įrankiais ir funkcijomis, skirtomis palaikyti ir pagerinti „WordPress“ svetainės našumą. Visiems planams naudinga iš anksto įdiegta „WordPress“, automatizuoti „WordPress“ pagrindiniai ir saugos atnaujinimai, našumo stebėjimas ir daug daugiau.

Visuose „WP Engine“ planuose taip pat numatyta prieiga prie 35+ „StudioPress“ temos, kūrimo aplinka, visuotinis CDN ir nemokami SSL sertifikatai – tai tik keletas siūlomų papildomų funkcijų..

�� Eikite į „WP Engine“

IONOS (www.ionos.co.uk)

Geriausias „WordPress“ priegloba Europoje: IONOS

„IONOS“ yra populiari „WordPress“ prieglobos paslauga Europoje, turinti 10 duomenų centrų visame pasaulyje, nemažai jų įsikūrę Vokietijoje ir JK. Iš pradžių įkurta Vokietijoje, „IONOS“ (anksčiau vadinta 1&1) dabar yra pasaulinė prieglobos įmonė, šiuo metu palaikanti daugiau nei aštuonis milijonus svetainių.

„IONOS“ funkcijos:

 • Europos duomenų centrai – Pasirinkite duomenų centrus Londone, Berlyne, Karlsruhe ir Frankfurte.
 • Palaikymas – „IONOS“ siūlo palaikymą telefonu visą parą iš daugelio Europos šalių, įskaitant JK, Ispaniją, Prancūziją, Vokietiją, Italiją ir kt.
 • Kaina – Pirmųjų metų verslo pradžios plane kainos prasideda tik nuo 1 EUR per mėnesį.
 • Šaltiniai – Šaltiniai, kuriuos turite teisę skirtis, priklauso nuo jūsų pasirinkto prieglobos plano. Ant pagrindinis „WordPress“ verslo planas, Ištekliai apima 100 GB saugyklos vietos, 10 duomenų bazių, 100 el. pašto abonementų, be to, galite paleisti dvi valdomas „WordPress“ svetaines. Tačiau „IONOS“ taip pat siūlo lankstų mastelį, automatiškai keičiant atminties ribas, kad per kelias sekundes būtų galima reaguoti į eismo srautus.
 • „WordPress“ funkcijos – „IONOS“ siūlo ir bendrą, ir profesionalų „WordPress“ prieglobą. Bendrai naudojamuose „WordPress“ prieglobos paketuose yra internetinis „WordPress“ asistentas, kuris padės nustatyti tinklalapį, atlikti automatinius „WordPress“ pagrindinius atnaujinimus ir dar daugiau.

„IONOS“ taip pat siūlo nemokamus viso gyvenimo domenus su visais bendrais planais, taip pat SSL sertifikatus ir prieigą prie el. Pašto adresų.

�� Eikite į IONOS

„Simplenet“ (simplenet.io)

paprastasis tinklas

„Simplenet“ valdo nedidelė „WordPress“ ekspertų komanda, siūlanti prieinamą ir aukštos kokybės „WordPress“ prieglobą mažoms ir vidutinėms įmonėms. Iš „Rumunijos“ įsikūręs „Simplenet“ siūlo trijų tipų „WordPress“ prieglobą – Bendrai naudojama, valdoma ir įmonė – kiekvienas siūlo keletą planų, kad atitiktų klientų poreikius ir biudžetą.

Taigi, pažvelkime į svarbiausias „Simplenet“ funkcijas:

 • Europos duomenų centrai – Vienas duomenų centras Europoje yra Rumunijoje.
 • Palaikymas – „Simplenet“ siūlo savo pažymėtų el. Pašto palaikymą ir išsamią dokumentaciją naudodamasi savo žinių baze.
 • Kaina – Biudžetas draugiškas bendras priegloba prasideda nuo vos 4,90 euro per mėnesį, o specialus priegloba prasideda nuo 29 eurų. Tačiau jei mokate kasmet, dviejų mėnesių hostingas gaunamas nemokamai.
 • Šaltiniai – Jie labai skiriasi priklausomai nuo plano. Tačiau žemos pakopos bendrojo prieglobos pradiniame plane galite paleisti dvi svetaines, gauti 5 GB SSD, 2 GB RAM ir neribotą pralaidumą..
 • „WordPress“ funkcijos – Šis „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas siūlo „WordPress“ optimizavimą ir veikimo bei saugumo stebėjimą, prieigą prie aukščiausios klasės „WordPress“ temų ir papildinių, ekspertų palaikymą „WordPress“ ir dar daug daugiau..

Įgyvendindama visus planus, „Simplenet“ taip pat teikia nemokamą svetainių perkėlimą, kasdienines atsargines kopijas, nemokamus SSL sertifikatus ir 99,9 proc..

�� Eikite į „Simplenet“

OVH (www.ovh.co.uk)

ovh

Prancūzijai priklausanti „OVH“ yra didžiausia prieglobos įmonė Europoje ir šiuo metu valdo 28 duomenų centrus septyniose šalyse, iš kurių 16 yra Europoje. Peržiūrėkime svarbiausias jo savybes:

 • Europos duomenų centrai – OVH turi 11 duomenų centrų Prancūzijoje, 2 Vokietijoje, 2 JK ir 1 Lenkijoje, dar keturi centrai šiuo metu statomi..
 • Palaikymas – OVH teikia skirtingą palaikymo lygį, priklausomai nuo jūsų įsigyto prieglobos paketo. Pagalbos galimybės apima plačią žinių bazę, taip pat pažymėtus el. Laiškus ir palaikymą telefonu.
 • Kaina – OVH siūlo biudžetą Asmeninis prieglobos planas tik už 1,99 euro per mėnesį, idealiai tinka mažoje svetainėje ar tinklaraštyje.
 • Šaltiniai – OVH siūlo platų planų, funkcijų ir išteklių paskirstymo asortimentą. Naudodami asmeninį planą gausite 100 GB vietos diske, neribotą srautą ir iki penkių svetainių.
 • „WordPress“ funkcijos – Pasinaudokite vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimu ir „WordPress“ apmokytų agentų palaikymu.

Pirmus metus OVH taip pat siūlo nemokamą domeno vardą su visais planais, SSL sertifikatais, CDN ir dar daugiau.

�� Eikite į OVH

�� Paskutinės mintys apie „WordPress“ prieglobos paslaugas Europoje

Akivaizdu, kad Europoje yra daugybė įspūdingų „WordPress“ prieglobos paslaugų. Priimdami sprendimą dėl tinkamo jūsų svetainės pagrindinio kompiuterio, gerai pagalvokite apie savo svetainės ir auditorijos poreikius, tada pasirinkite geriausiai tinkančią paslaugą..

Norite greito ir sąžiningo patarimo? Štai jis:

 • Jei esate čia, norėdami rasti pigiausią „WordPress“ svetainės prieglobos variantą Europoje, eikite su IONOS. Pradiniam laikotarpiui sunku įveikti tik 1 eurą per mėnesį.
 • Norite gauti visiškai valdomą ir laisvų rankų „WordPress“ prieglobos sprendimą? WP variklis visada yra geras pasirinkimas.
 • Ieškai sprendimo, kuris yra viduryje – ne per brangus, bet ir labai pajėgus? Niekada negali suklysti „SiteGround“. Jie yra gana įperkami, vis dar siūlo gerą serverio našumą ir yra žinomi dėl išskirtinio klientų aptarnavimo.

�� Norėdami daugiau sužinoti apie „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus, skaitykite šiuos straipsnius:

 • 10 geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, palyginti ir išbandyti
 • Geriausias pigus „WordPress“ priegloba: 10 variantų už mažiau nei 3,95 USD / mėn
 • 5 geriausi „WordPress“ didelio srauto prieglobos paslaugų teikėjai

Kuri „WordPress“ prieglobos paslauga yra geriausia jūsų projektui? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

�� DUK

Kas yra „WordPress“ talpinimas?

„WordPress“ priegloba yra ypatinga interneto prieglobos rūšis, kuri buvo optimizuota darbui su „WordPress“ svetainėmis. Palyginti su standartine interneto priegloba, „WordPress“ priegloba siūlo automatinius platformos atnaujinimus, atsargines kopijas ir įmontuotas papildomas funkcijas.

Kaip ieškoti „WordPress“ prieglobos Europoje?

Pagrindinis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra serverio vieta. Jei jūsų auditorija yra Europoje, bet jūsų serveris yra JAV, jūsų svetainė nebus pakankamai greitai įkeliama tiems lankytojams iš Europos. Rinkdamiesi savo kompiuterį taip pat atsižvelkite į tai, kiek srauto gali aptarnauti jūsų serveris. Be to, įsigykite šeimininką, kurį galite sau leisti. Brangesnis ne visada reiškia geresnį prieglobos pasaulyje.

Kiek aš turiu mokėti už prieglobą Europoje?

Kaip paaiškėja, žiniatinklio priegloba nebūtinai turi būti brangi. Jei turite nedidelį biudžetą, galite sulaukti net ir tokio lygio 1 € / mėn pirmąjį laikotarpį. Jei norite gauti veiksmingesnę sąranką, taip ir būtų 3,95 euro / mėn, kurios vis dar nėra tiek daug.

Ar aš taip pat gaunu domeno vardą kartu su mano priegloba??

Nesvarbu, ar gausite nemokamą domeną, į kurį įtraukta priegloba, įvairiose įmonėse skiriasi. Mūsų sąraše yra vienintelės įmonės, kurios jums pirmus metus suteikia nemokamą domeno vardą IONOS ir OVH.

Ar reikia žinoti kodavimą, kad galėčiau nustatyti „WordPress“ svetainę?

Ne. Visi kompiuteriai šiuo metu siūlo tam tikrą „WordPress“ diegimo formą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti porą mygtukų. Nepaisant to, „WordPress“ įdiegimas yra tik pirmasis jūsų „WordPress“ patirties etapas. Be to, turėsite pasirinkti temą ir įdiegti kelis papildinius.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector