Bendri vs valdomi „WordPress“ priegloba: pagrindiniai skirtumai ir kaip priimti sprendimą

Bendrinamas ir valdomas „WordPress“ priegloba ilgą laiką buvo „WordPress“ bendruomenės karšto mygtuko tema. Ir mums tai nėra svetimi dalykai – atlikdami daugybę hostingo apžvalgų, palyginimų ir apklausų, mes visada susidūrėme su daugybe įdomių požiūrių ir nuomonių iš kiekvienos barikadų pusės..


Tačiau dalintis ir valdomais hostingais vienas prieš kitą gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pradžių.

Šiame straipsnyje apžvelgsiu, ką turi omenyje kūrėjai ir kasdieniai vartotojai pasidalintas vs valdomas „WordPress“ priegloba.

Tuomet įsigilinsiu į specifinius skirtumus tarp šių dviejų ir rekomenduoju parinktį, kuri yra geresnė pagal pateiktą scenarijų.

Bendrai naudojamas ir valdomas „WordPress“ priegloba

Paskubomis? Čia pateikiamos mūsų rekomendacijos, kaip geriausiai dalintis ir tvarkyti „WordPress“ pagrindinius kompiuterius

Bendrai naudojamas ir valdomas „WordPress“ priegloba trumpai

Bendros ir valdomos „WordPress“ prieglobos diskusijos yra susijusios su pridėtomis „WordPress“ specifinėmis paslaugomis ir našumo koregavimais, kuriuos gausite naudodami valdomą „WordPress“ prieglobą.

Valdomoji „WordPress“ priegloba yra tarsi konsjeržo paslauga jūsų „WordPress“ svetainei, tuo tarpu įprastas bendrai naudojamas priegloba palieka daug darbo jums, kai reikia padaryti atsargines kopijas, optimizuoti „WordPress“ ir dar daugiau..

Tačiau …

Bendras priegloba ir valdoma „WordPress“ priegloba iš esmės nėra skirtingi dalykai

Kai žmonės kalba apie bendrą hostingą, jie dažniausiai vartoja frazę pakaitomis su "bendras pigus hostingas."

Bet štai dalykas:

Iš tikrųjų rasite daugybę bendrinamų prieglobų, siūlančių "valdoma platforma" arba "valdomos paslaugos", ir šie kompiuteriai dažnai yra įtraukiami į valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių sąrašą.

 • Bendri priegloba yra tik prieglobos plano tipas ten, kur yra jūsų svetainė "akcijų" išteklius su kitomis to paties serverio svetainėmis.
 • Valdomoji „WordPress“ priegloba yra papildomų paslaugų ir našumo patarimų rinkinys, kuris yra įprastos prieglobos viršuje.

Štai kodėl galite pigiai naudotis bendrai valdoma „WordPress“ priegloba – pavyzdžiui, „Bluehost“ – ~ 3 USD per mėnesį – ir brangiais specialiaisiais valdomų „WordPress“ pagrindiniais kompiuteriais, pavyzdžiui, „Pagely“, pradedant nuo 499 USD per mėnesį..

Bendrinamas ir valdomas „WordPress“ priegloba - „Bluehost“ pavyzdys
brangus valdomas „WordPress“ prieglobos pavyzdys iš „Pagely“

Tiesą sakant, rasite tvarkomų „WordPress“ pagrindinius kompiuterius, maitinamus visų tipų skirtinga architektūra – bendras, VPS, skirtas, debesis.

Nepaisant šio įspėjimo, mes kalbėsime apie bendrą šio straipsnio kalbėjimą ir traktuosime bendrą ir valdomą „WordPress“ prieglobą kaip skirtingus subjektus. Nors tai gali būti techniškai neteisinga, tai teisinga, kai atsižvelgiama į tai, kaip dauguma žmonių vartoja šias dvi sąvokas.

Pagrindiniai skirtumai tarp bendro ir valdomo „WordPress“ prieglobos

Trumpai tariant, bendras hostingas

Bendrinamasis priegloba yra pagrindinis dalykas, kai šeimininkai stengiasi sumažinti savo išlaidas, sutelkdami daugybę skirtingų svetainių į vieną serverį. Tai skamba neigiamai, bet taip nėra. Bendras priegloba tarnauja tikslui.

Jei bendri prieglobos įrankiai to nepadarė, nė vienas iš mūsų negalės priglobti neribotų svetainių už tą pačią pinigų sumą, kurią išleidžiame „Starbucks“ kiekvieną mėnesį.

Pvz., Bendras priegloba yra puikus sprendimas koncepcijos įrodymo tipo svetainei ar pomėgių svetainei. Ir galbūt net mažo verslo svetainei su sąlyga, kad viskas, ko reikia, yra paprasta "vizitinė kortelė internete." Jei kiekvienam tokiam projektui pasirinktumėte profesionaliai valdomą „WordPress“ prieglobos sąranką, negalėtumėte išbandyti daugiau nei 1–2 vienu metu. Naudodamiesi bendra priegloba, galite paleisti 10 tokių svetainių viename serveryje.

TL; DR: Taip pat sukūrėme trumpą vaizdo įrašą apie tai, kas yra bendrai naudojama ir valdoma „WordPress“ priegloba, plius, kuri bus labiau tinkama atsitiktiniams vartotojams. Pasižiūrėk:

Be to, dalinsitės savo serverio ištekliais su dešimtimis ar šimtais kitų svetainių, tai reiškia, kad jūsų svetainė gali sulėtėti dėl to, kad kažkas įvyksta kažkieno kito svetainėje. Kokybiški bendrinami kompiuteriai neperkrauna savo serverių, kad taip nenutiktų – ypač biudžetą turintys bendro naudojimo kompiuteriai paprastai perparduos vietą.

Be to, paprastai valdysite savo svetainę (-es) naudodami bendrą „cPanel“ prietaisų skydelį..

„cpanel“ prietaisų skydelis

Nors „cPanel“ turi keletą specifinių „WordPress“ funkcijų, tokių kaip diegimo įrankis, ji nėra sukurta specialiai tam, kad palengvintų „WordPress“ gyvenimą, pvz., Valdomų „WordPress“ prieglobos prietaisų skydeliai..

Valdomo „WordPress“ priegloba trumpai

Valdomoji „WordPress“ priegloba yra paslaugų rinkinys, veiklos optimizavimas ir kita pridėtinė vertė. Šios papildomos funkcijos:

 • Gali padėti greičiau įkelti jūsų svetainę, nes kiekviena konfigūracija yra specialiai nustatyta taip, kad būtų optimizuota „WordPress“
 • Suteikite įrankių, kurie palengvina „WordPress“ diegimą ir valdymą, taip pat įrankių, tokių kaip svetainių pastatymas, kurie padės saugiai atlikti „WordPress“ svetainės pakeitimus.
 • Padėkite išlaikyti jūsų svetainę naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip automatiniai atnaujinimai ir automatinės atsarginės kopijos
 • Geriau apsaugokite savo „WordPress“ svetainę naudodamiesi saugos taisyklėmis ir ypatybėmis, kurios yra skirtos „WordPress“

Be šių funkcijų, paprastai galite valdyti savo svetainę naudodamiesi specialiai sukurtu prietaisų skydeliu (nors tai ne visada būna biudžetų valdomuose „WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose).

Pavyzdžiui, štai kaip tinkintas prietaisų skydas atrodo „Kinsta“:

„Kinsta“ UI

Be tiesiog geresnio išvaizdos, jūs taip pat galite atlikti daugybę naudingų „WordPress“ veiksmų tiesiai iš prieglobos informacijos suvestinės:

Papildinių valdymas:

valdyti papildinius

Peržiūrėkite automatines atsargines kopijas arba rankiniu būdu darykite naują atsarginę kopiją:
automatinės atsarginės kopijos

Ne visi valdomų „WordPress“ prieglobos prietaisų skydai atrodo kaip „Kinsta“, tačiau dauguma siūlo panašų atnaujinimą per „cPanel“ parinktį, kurią gaunate su bendrintais pagrindiniais kompiuteriais..

Tačiau mainais už šias savybes jūs paprastai aukojatės kaip mažesnės svetainės ribos ir maksimalus leidžiamų apsilankymų skaičius per mėnesį.

Privalumai ir trūkumai pasidalijamojo prieglobos

Kaip ir tikėjotės, didžioji dalis bendro „WordPress“ valdomo ir valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumų yra susijusi su kaina, o minusai apima funkcijas ir našumą …

Privalumai už bendrą prieglobą

 • Jūs dažnai mokate žymiai mažesnį mėnesinį mokestį
 • Daugybė bendrų prieglobų leidžia jums prieglobos neribotai svetainėms už vienodą kainą
 • Nors "neribotas lankytojų skaičius" neegzistuoja, dauguma bendrinamų kompiuterių neribotai reklamuojasi ir neturi griežtos apsilankymų jūsų svetainėje ribos

Bendros prieglobos minusai

 • Kadangi dažnai dėmesys skiriamas išlaidų mažinimui, o ne našumo didinimui, jūsų svetainė paprastai įkeliama šiek tiek lėčiau
 • Kadangi dalijatės ištekliais, jūsų svetainės įkėlimo laikui taip pat gali turėti įtakos tai, kas vyksta su kitomis bendrojo serverio svetainėmis
 • Jums trūksta pridėtinės vertės funkcijų, tokių kaip automatiniai atnaujinimai ir automatinės atsarginės kopijos
 • Jūs ne visada turėsite konkrečių „WordPress“ našumo ir saugos patarimų

Valdomo „WordPress“ prieglobos pliusai ir minusai

Valdomo „WordPress“ prieglobos privalumai ir trūkumai yra šiek tiek įvairesni …

Valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumai

 • Serverio architektūra, sukurta specialiai „WordPress“, o tai paprastai reiškia geresnį našumą
 • Integruotas serverio talpyklos kaupimas, o tai taip pat reiškia geresnį našumą
 • Automatiniai „WordPress“ atnaujinimai, kad jūsų svetainė būtų saugi ir veikianti
 • Automatinės atsarginės kopijos, užtikrinančios jūsų „WordPress“ svetainės duomenų saugumą
 • „WordPress“ būdingi saugos tikslai, pavyzdžiui, ugniasienės, prisijungimo grūdinimas ir kenkėjiškų programų nuskaitymas
 • Patogesnis svetainės tvarkymo informacijos suvestinė (nors ne visuose valdomuose „WordPress“ pagrindiniuose kompiuteriuose)
 • Naudingos funkcijos, tokios kaip sustojimo vietos kad būtų lengviau valdyti savo svetainę
 • Visi klientų aptarnavimo agentai yra „WordPress“ ekspertai

Valdomo „WordPress“ prieglobos minusai

 • Valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai dažnai kainuoja daugiau nei bendri pagrindiniai kompiuteriai, nors galite rasti tokių pagrindų kaip „Bluehost“
 • Valdomi „WordPress“ prieglobos paprastai taip pat nustato griežtesnius svetainių apribojimus ir (arba) lankytojų viršutines ribas
 • Paprastai galite priglobti tik „WordPress“ svetaines (aišku)
 • Siekdami užtikrinti našumą, kai kurie valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai nustatys apribojimus papildiniams, kuriuos galite naudoti

Bendrinamas ir valdomas „WordPress“ priegloba – kurį turėtumėte pasirinkti?

Tokių kompiuterių kaip „Bluehost“ ir „SiteGround“ dėka pasirinkimas tarp bendrai naudojamų ir valdomų „WordPress“ prieglobos tapo daug lengvesnis.

Tiesą sakant – nesvarbu, koks yra jūsų biudžetas, rekomenduojame laikytis valdomo „WordPress“ sprendimo (jei, žinoma, ketinate naudoti „WordPress“).

Dabar įmanoma rasti pradinio lygio valdomą „WordPress“ prieglobą, pradedančią beveik už tokią pačią kainą, kaip ir pigūs bendrinami pagrindiniai kompiuteriai:

Įmonė
Kaina / mėn. iš
Tinka
Disko talpa
Nemokamas domeno vardas
Vid. krovimo laikas
Eiti į
„Bluehost“2,95 USDneatskleidžiama50 GBY2,87 sApsilankykite | Perskaitykite apžvalgą
„SiteGround“3,95 USD~ 10 000 apsilankymų per mėnesį10 GB (SSD)N0,74 sApsilankykite | Perskaitykite apžvalgą
„InMotion“ talpinimas4,99 USD~ 20 000 apsilankymų per mėnesį40 GB (SSD)Y0,62 sApsilankykite | Perskaitykite apžvalgą

Visos trys parinktys taip pat suteikia jums nemokamas atsargines kopijas ir nemokamus SSL.

Galite praleisti kai kurias labiau valdomas funkcijas, pavyzdžiui, pasirinktinius prietaisų skydus ir sustojimo svetaines, tačiau už prieinamą kainą gausite daugybę valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumų..

Jei norite daugiau "liukso" valdytą „WordPress“ prieglobos patirtį, tada galite naujovinti į keletą papildomų „premium“ variantų, tokių kaip:

Įmonė
Kaina / mėn. iš
Tinka
Disko talpa
Nemokamas domeno vardas
Vid. krovimo laikas
Eiti į
kinsta30 USD~ 20 000 apsilankymų per mėnesį5 GB (SSD)NNetaikomaApsilankykite | Perskaitykite apžvalgą
WP variklis31,50 USD~ 25 000 apsilankymų per mėnesį10 GB (SSD)N0,94 sApsilankykite | Perskaitykite apžvalgą
smagračio logotipas23 USD~ 25 000 apsilankymų per mėnesį5 GB (SSD)N1,11 sApsilankykite | Perskaitykite apžvalgą

Šios trys parinktys taip pat suteikia nemokamas atsargines kopijas, SSL ir CDN.

Kaip matote, čia kainodara yra panaši, tačiau, atsižvelgiant į laisvą disko vietą, jūs gaunate šiek tiek mažiau. Mainais gausite labiau „WordPress“ optimizuotą aplinką (tariamai).

Tai apie sumą! Ar turite kitų klausimų apie bendrai naudojamą ir valdomą „WordPress“ prieglobą? Palikite komentarą ir mes pasistengsime padėti jums apsispręsti.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map