Ar „WordPress“ be serverio yra prasmingas? „Shifter vs HardyPress“ – geriausios „Headless WordPress Hostingas“ palyginimo galimybės

Kai pirmą kartą pamačiau terminus, "begalinis „WordPress“ talpinimas" ir "„WordPress“ į statinį," Aš nežinojau, ką iš to padaryti. Aš buvau kaip tie neturtingieji „Westworld“ šeimininkai, "man neatrodo kaip niekis." Nepaisant to, idėja, dar vadinama be serverio „WordPress“, greitai įgyvendinama, ir dabar turime dvi įdomias kompanijas, siekiančias pristatyti masėms be serverio „WordPress“..


Trumpai tariant, aš turėjau ištirti šį pagrindinį „WordPress“ prieglobos dalyką!

Toliau pateikiamas žvilgsnis į be serverio „WordPress“ pasaulį: kas tai yra, kaip jis veikia, kodėl su tuo nesijaudinti, kas turėtų naudoti „WordPress“ be galvų prieglobą, kurį sprendimą pasirinkti kuriant sąranką.
Ar „WordPress“ be serverio yra statiška? „Shifter vs HardyPress“ - palyginti geriausios „WordPress“ be „head head“ prieglobos parinktys

Turinys:
Kas yra be serverio „WordPress“? | Kodėl turėčiau naudoti statinį „WordPress“? | Kam reikalingas statinis „WordPress“ priegloba? | Kas turėtų vengti „WordPress“ be serverio? | Kaip veikia be serverio „WordPress“ | Labiausiai palyginamos statinės „WordPress“ hostingo kompanijos O spektaklis? | Ką daryti, jei noriu pasidaryti „pasidaryk pats“? | Galutinis verdiktas

Kas yra be serverio „WordPress“?

Žodis "be serverio" galbūt nėra pati laimingiausia, nes jums vis dar reikia serverio, kad jūsų svetainė veiktų. "Statinė „WordPress“" yra daug daugiau taško.

Taigi pagrindinė serverless / headless / WordPress statinio idėja yra ši:

Užuot sukūrę kiekvieną puslapį, kurį norite skristi kiekvieną kartą, kai lankytojas nori jį pamatyti, galite konvertuoti visą „WordPress“ svetainę į statinį HTML tik vieną kartą, o po to visiems pateikti kelis kartus..

Kažkas panašaus į tai:

statinė „WordPress“

Tai reiškia, kad „WordPress“ be galvos yra procesas, apimantis du pagrindinius veiksmus:

 1. Konvertuokite savo svetainę į statinę (HTML, JS, CSS).
 2. Pateikite žmonėms, o ne įprastoje svetainėje.

Dabar šaunus dalykas yra tai, kad jūs vis dar galite dirbti su savo "sėkla" „WordPress“ svetainė gana įprasta. Jūs galite pridėti papildinius, temas, dirbti „wp-admin“, keisti dalykus, rašyti įrašus ir t. Vienintelis skirtumas yra tas, kad kai viskas baigta, turite konvertuoti svetainę į statinę ir įdiegti ją į serveris.

Yra keletas šio požiūrio privalumų ir trūkumų:

Kodėl turėčiau „WordPress“ naudoti statiškai?

Yra keturios priežastys, dėl kurių beprasmis „WordPress“ yra prasmės:

 • Saugumas. Statinė yra ypač saugi. Aš net rizikuoju pasakyti, kad tai negali būti labiau saugu. Ne „WordPress“ saugos papildinys, jokios saugos gairės (ar sudėtingas slaptažodis?) negali suteikti jums tokio paties saugumo lygio kaip ir „WordPress“ be galvos. Iš esmės, kadangi viskas yra statiška, nėra nieko, kas įsilaužtų į kitas, išskyrus faktinę mašiną, ant kurios yra failai..
 • Greitis. Statiniai failai įkeliami greičiau nei dinaminiai. PHP instrukcijos ir duomenų bazės skambučiai paprasčiausiai užtrunka. Kadangi tokio žingsnio nėra, statinė kraunama greičiau.
 • Kaina (paprastai). „Static“ turėtų būti pigiau priglobti, ypač jei susiduriate su dideliu srautu. Galų gale, užklausoms apdoroti reikia mažiau serverio laiko. Aš sakau, kad tai "turėtų" būti pigesni, nes praktiškai tai ne visada būna.
 • Proto ramybė. Tai yra aukščiau išvardytų elementų derinys, tačiau mintis yra ta, kad jums nereikia jaudintis dėl jokių atnaujinimų, įsilaužėlių, priežiūros, scenarijų naikinimo, netinkamų papildinių ir pan. Statiškos svetainės tiesiog neturėtų.

Vis dėlto!

�� Yra ir keletas gana reikšmingų trūkumų, ypač jei esate įpratę "„WordPress“ gyvenimas":

 • Nuolatinis atstatymas. Kiekvieną kartą, kai ką nors pakeisite, turite konvertuoti ir įdiegti savo svetainę.
 • Komentarai neveikia. Gerai, kad aš atšiaurus. Aš iš tikrųjų turiu omenyje tai, kad vietiniai „WordPress“ komentarai neveiks „WordPress“ be serverio, be to, neveiks ir jokie komentarų papildiniai, nes jiems visiems reikalingas PHP. Vienintelis jūsų sprendimas yra perjungti į „Disqus“ arba naudoti socialinius komentarus (kurie veikia ne iš šaltinių).
 • Kontaktų formos neveikia. Tas pats, kaip ir su komentarais. Jei norite kontaktinių formų, turėsite įterpti iš „Typeform“, „Google Forms“, „Zendesk“ ir kt.
 • „WooCommerce“ neveikia. Vėlgi, „WooCommerce“ yra dinamiškas PHP įskiepis. Todėl jis neveiks. Alternatyva? Perjunkite į „Shopify“ ir tada integruokite ją į savo „WordPress“ svetainę.
 • Forumai neveikia. Pamirškite apie „bbPress“. „Zendesk“ pateikia keletą alternatyvų.
 • Narystės moduliai neveikia. Jei jūs naudojate „BuddyPress“, „WPMember“ ar panašius dalykus, vėlgi, jie neveiks. Turėsite pereiti prie trečiųjų šalių.
 • Svetainių paieška neveikia (!) – Taip, jūsų gero „WordPress“ svetainės paieška neveiks. Kaip alternatyvą galite pridėti „Google“ paieškos modulį. Nors, žinoma, nėra tobulas.

Apskritai, jei naudojate papildinį, kuris daro bet kokį dinamišką veiksmą, pagrįstą lankytojo įvestimi, jis neveiks „WordPress“ be serverio.

Tai tikrai nemažas trūkumas. Be to, tuos be serverio „WordPress“ nustatymus paprastai sunku valdyti, jei norite pereiti papildomą biudžetą suprantantį kelią (skaitykite: norite mokėti tik už serverio vietą, o ne prisiregistruoti prie be serverio esančio „WordPress“ sprendimo, kuris palyginsime keletą žemiau).

Esant tokiam „pasidaryk pats“ scenarijui (įrašo apačioje taip pat turime keletą „pasidaryk pats“ variantų, neturinčių serverių) rasite dirbdami su komandos eilute ir tiesiogiai bendraudami su serveriu. Žinoma, tai gali jūsų visai negąsdinti, tačiau daugeliui žmonių tai yra niekuo dėta sritis.

Taigi, prieš pateikdami sąrašą perspektyvių „WordPress“ prieglobos sprendimų rinkoje, pirmiausia atsakykime į pagrindinį klausimą:

Kam vis tiek reikalinga statinė „WordPress“?

Taigi, nepaisant „WordPress“ be serverio sąrankos pranašumų – spartos, saugumo ir kt., – tai ne visa „WordPress“ mintis, kad svetainė išlieka dinamiška, keičiantis realiuoju laiku?

Su tuo sunku ginčytis, tačiau vis dar yra keletas perspektyvių naudojimo atvejų, kai „WordPress“ gali būti statiškesnis, drįstu sakyti, geresnis.

a) laisvai samdomi darbuotojai ir agentūros

Tai turbūt pats intuityviausias scenarijus, kai statinė „WordPress“ turi daug prasmės.

Kai esate „WordPress“ laisvai samdomas vertėjas, galite susidurti su klientais, kurie nelabai nori visiškai atnaujinti savo svetaines (ar net skelbti turinį), kai jūs jiems perduosite raktus į savo naują svetainę. Galbūt jiems reikalinga paprasta vizitinių kortelių svetainė arba jie negali atsibosti su ja nieko nedaryti dėl laiko ar personalo trūkumo.

Tuo pačiu metu nenorite nieko palikti atsitiktinumui ir rizikuoti, kad svetainė įsiterps, kai bus aptiktas naujas pažeidžiamumas ar kažkas.

Panašiu atveju konvertuoti svetainę į „WordPress“ be serverio yra prasminga:

 • svetainė lieka internete,
 • prie jo gali prieiti visi,
 • pigiau bėgioti ir naudoti greitai,
 • klientas net nepastebi ir nesirūpina, kad daiktas yra statiškas.

Neišmesdami jokių pranašumų, gausite visas statistikos pranašumus.

Tokiu atveju jūs iš esmės traktuojate „WordPress“ kaip savo "statybininkas" o ne variklis, važiuojantis svetaine.

b) Svetainės, kurios mažai atnaujinamos

Apskritai, nėra „WordPress“ visada įjungtoje būsenoje – kur kiekvienas gali bet kada prisijungti ir daryti bet ką – nėra tobula..

Jei jau atnaujinate svetainę labai retai, kodėl gi neužrakinus jos visiškai, kai nieko nevyksta. Vėlgi, tai yra daug saugesnis ir daug pigesnis būdas priglobti savo svetainę.

Kalbant apie saugumą:

c) Vietos, kuriose saugumas yra ypač svarbus

Yra atvejų, kai jūs tiesiog negalite sau leisti, kad jūsų svetainė būtų suskaidyta ir sugadinta.

Ir tai netaikoma net vyriausybinėms svetainėms ir panašiai (esu tikras, kad jos gyvena pagal savo standartus).

Bet, pavyzdžiui, net jūsų vietinė mokykla nenorėtų, kad į jų svetainę būtų įsilaužta ir joje būtų netinkamo ar nepadoraus turinio. Nors tokias situacijas galima paaiškinti vėliau, blogas įspūdis išlieka.

d) Sklypai su sudėtingais projektais

Puslapio kūrėjo amžiuje nėra neįprasta, kad didžiąją dalį svetainės dizaino tvarkote pats kūrėjas. Kaip ir jūs, gaukite tik paprastą pagrindinę temą, o tada naudodami mėgstamą puslapio kūrėją sukurkite visa kita, pridėkite keletą geriausių priedų prie rinkinio, kad svetainė atrodytų ypač puikiai..

Vienintelė problema yra ta, kad tokia svetainė yra šiek tiek sunki, o tai atsispindės jos veikime.

„WordPress“ pakeitimas statiniu yra greitas pataisymas, kuris vis tiek leidžia puikiai atrodyti ir tuo pat metu puikiai veikti.

e) Sklypai, kurie pasirinko savo kelią

Kai kurių tipų svetainių galiojimo laikas yra ribotas. Tai gali būti renginio, vyriausybės įsteigto projekto, archyvo ir kt. Svetainė.

Kai kurioms iš šių svetainių gali tekti likti aktyvioms dėl teisinių priežasčių arba tiesiog parodyti žmonėms, kas nutiko. Laikydami šias svetaines tiesioginėmis „WordPress“ diegimo programomis, kyla tik problemų. Turite juos prižiūrėti, grįžti ir atnaujinti scenarijus ir tt Todėl „WordPress“ paversti statiniu ir padaryti viską kartu yra daug paprasčiau..

f) demonstracinės svetainės

Pvz., Jei esate „WordPress“ temų kūrėjas ir norite parodyti savo temų demonstracines versijas, kodėl gi nepadarius to statinėse svetainėse, o ne vykdant sudėtingas „WordPress“ sąrankas?

Privalu ir tai, kad jums taip pat nereikia jaudintis, kad viskas nutrūks po nesąžiningo „WordPress“ atnaujinimo.

Kas turėtų vengti statinio / be „WordPress“ talpinimo?

Iš esmės visa tai lemia vienas veiksnys:

Jei kasdien prisijungiate prie „wp-admin“, venkite „WordPress“ be serverio!

Kasdien susidurti su jūsų svetainės konvertavimu iš „WordPress“ į statinį vėl ir vėl būtų per daug sudėtinga. Ypač todėl, kad konvertuoti įprasto dydžio tinklaraštį gali užtrukti nuo 20 iki 60 minučių.

Kitaip tariant, jei esate tinklaraštininkas, galite pamiršti apie begalę „WordPress“ prieglobą.

Kaip veikia be serverio „WordPress“

Yra du keliai į „WordPress“ be serverio:

 • kelias (a) reiškia tiesiog prisiregistruoti „WordPress“ prieglobos įmonėje be galvos ir leisti joms atlikti visus sunkumus keliančius veiksmus, o „WordPress“ prietaisų skydelį galite naudoti gana paprastai.
 • kelias (b) yra „pasidaryk pats“ požiūris; šį kartą tai jūs, kuris apsilanko veikiančioje „WordPress“ svetainėje, paverčia ją statiniu ir po to įkelia kur nors, kur ją galima aptarnauti lankytojams

Čia susitelkime į a kelią, nes jis labiau prieinamas visiems. Šio įrašo pabaigoje turėsime keletą rekomendacijų dėl „pasidaryk pats“ principo.

Apskritai, visi statiniai „WordPress“ sprendimai yra panašūs vartotojo požiūriu.

Jūsų patirtis prasideda, kai prisiregistruojate naudodamiesi begaline „WordPress“ prieglobos platforma ir pasirenkate įprastą planą.

Po to vienu mygtuko paspaudimu galėsite sukurti naujas „WordPress“ svetaines – taip pat ir kelias.

Šios svetainės yra visiškai veikiančios ir gali būti naudojamos kaip ir bet kuri kita „WordPress“ svetainė. Galite prisijungti, įdiegti temas, papildinius, konfigūruoti bet ką, atlikti pasirinktinius kodo pakeitimus.

Skirtumas tik tas, kad svetainė nėra matoma visuomenei. Visiems, ko verta, tai yra jūsų asmeninis gyvenimas inscenizacijos aplinka.

Kai atliksite savo patarimus, galėsite tai padaryti po kelių paspaudimų visuomenei. Konversijos procesas gali užtrukti, atsižvelgiant į tai, kokia didelė svetainė (net 20–60 minučių).

Visas procesas yra lengvai prieinamas ir supaprastintas iki maks. Iš esmės, nereikia serverio valdymo įgūdžių.

Nepaisant to, yra keletas skirtumų tarp geriausių WordPress sprendimų be serverių.

Labiausiai palyginamos statinės „WordPress“ hostingo kompanijos: „Shifter“ ir „HardyPress“

Čia yra supaprastinta palyginimo lentelė:

„Shifter“ vs „HardyPress“

Shifter
„HardyPress“

Kaina0 USD – 1 svetainė
20 USD – 3 svetainės
40 USD – 10 svetainių
90 USD – 30 svetainių
150 USD – 50 svetainių
5 USD – 1 svetainė
25 USD – neribotos svetainės
nuo 350 USD – paprotys verslui
Nemokamas bandymasY – reikalinga kreditinė kortelėY – nereikia kreditinės kortelės
CDNYY
HTTPSYY
Atsarginės kopijosYY
Integruotos svetainių paieškos ir kontaktinės formosNY

Čia yra išsamus palyginimas. Žaidėjai, į kuriuos žiūrime, yra šie: „Shifter“ vs „HardyPress“:

Shifter (www.getshifter.io)

„Shifter“ yra begalės „WordPress“ prieglobos vietos lyderis rašymo metu. Jie jau kurį laiką yra buvę ir sugebėjo suteikti apeiti kai kuriems įprastiems "„WordPress“ į statinį" problemos (pvz., komentarai, el. komercija ir kt.).

Apskritai, įmonė veikia „WordPress“ bendruomenėje – remia „WordCamps“ – ir taip pat atsižvelgia į tikruosius vartotojų poreikius.
„Shifter“ logotipas

Kainos ir funkcijos

„Shifter“ siūlo penkias pagrindines kainų nustatymo pakopas, atsižvelgiant į tai, kiek svetainių jums reikia ir kiek srauto tikitės. Apskritai, atrodo, kad jie patenkina įvairaus tipo vartotojus, kurie gali būti suinteresuoti pereiti į „Shifter“.

 • 0 USD – 1 svetainė // 1 GB saugykla // 1 GB mėnesinis perkėlimas // atsarginės kopijos neleidžiamos
 • 20 USD – 3 svetainės // 10 GB saugykla // 1 TB per mėnesį
 • 40 USD – 10 svetainių // 500 GB saugykla // 5 TB per mėnesį
 • 90 USD – 30 svetainių // 1 TB saugykla // 10 TB per mėnesį
 • 150 USD – 50 svetainių // 1 TB saugykla // 10 TB per mėnesį

Taip pat yra nemokamas bandymas, leidžiantis išbandyti reikalus (reikalinga kreditinė kortelė). O mokėdami kasmet, jūs gaunate nuolaidą.

Ši kaina nėra beprotiška, bet taip pat nėra ypač patraukli. Jei naudojate 2–10 svetainių, ten galite rasti pigesnių standartinių prieglobos variantų. Žinoma, jūs negaunate "„WordPress“ į statinį" sugebėjimas.

Apskritai, „Shifter“ siūlo keletą nuostabių savybių, išskyrus statinį dalyką. Visuose planuose yra integruotas CDN ir HTTPS. Taip pat galimi tinkinti domenai. Plius: yra „HTTP / 2“ įgalintas šliuzas, jis paruoštas „IPv6“, talpykloje yra optimizuotas ir gausite vienerių metų atsarginę kopiją.

Kaip ja naudotis

„Shifter“ siūlo ypač patogų sprendimą. Aš tai tikrai turiu omenyje.

Registracijos procesas yra … registracijos procesas. Nieko neįdomu. Standartiniai dalykai.

Po to gausite prieigą prie švaraus vartotojo skydelio, per kurį galėsite atlikti visą savo darbą.

perjungiklis prietaisų skydelyje

Čia galite sukurti savo naują svetainę. Gavę projekto pavadinimą pamatysite pagrindinę projekto skydą.

pamainos projektas

Pirmas natūralus žingsnis yra paspausti "Paleiskite „WordPress“" ir pradėkite dirbti savo svetainėje.

Pradėję „WordPress“ (tai gali užtrukti maždaug minutę), galėsite prisijungti prie prietaisų skydelio.

Ten viskas kaip įprasta. Standartinis wp-admin skydelis, kuriame galite atlikti visus įprastus dalykus.

Baigę pakeitimus galite grįžti į „Shifter“ ir spustelėti "Generuoti" sukurti tai, kas vadinama artefaktu, – galutiniu jūsų statiniu svetainės vaizdu.

poslinkio artefaktas

Tuomet tas artefaktas gali būti paviešintas.

Iš tikrųjų jūsų „WordPress“ svetainė be serverio atrodo kaip bet kuri kita svetainė. Net sakoma "„WordPress“" kai ieškote generatoriaus metažymos HTML šaltinyje.

Reikėtų žinoti, kad „Shifter“ automatiškai nepašalina visų su statiniu nesuderinamų dalykų. Reiškia, jei paliksite įgalintą savąją „WordPress“ komentarų sistemą, „Shifter“ parodys komentarų formas – jos tiesiog neveiks galutinėje „WordPress“ prieglobos sąrankoje.

Baigę atlikti visus pakeitimus galite tiesiog "sustabdyti „WordPress“" ir užrakinkite, palikdami tik visuomenei prieinamą statinę versiją.

Už ir prieš

��

 • Puiki vartotojo sąsaja, nepaprastai lengva naudotis.
 • Galite paleisti kelis „WordPress“ egzempliorius ir juos visus valdyti taip pat efektyviai.
 • Geras anksčiau sukurtų statinių svetainės versijų valdymas. Galite išmesti bet kurį iš jų.
 • Automatinis naujausio artefakto diegimas.
 • Paleiskite ir sustabdykite tiesioginį „WordPress“ egzempliorių, kai tik norite.

��

 • Pereiti nuo „WordPress“ prie statinio gali šiek tiek užtrukti. Turėdami pakankamai turinio, jūs žiūrite net valandą laiko.
 • Nesijaudinkite dėl kainos, susijusios su standartinio „WordPress“ prieglobos sritimi.
 • Neįmanoma perkelti svetainės į pasirinktinį domeną nemokamame plane. Galite juos pridėti kai pagal bet kurį iš mokamų planų.

„HardyPress“ (www.hardypress.com)

„HardyPress“ yra įmonė, panaši į „Shifter“ tuo, kad ji priartėja prie „WordPress“ begalinio prieglobos naudojimo paprastumo aspekto, tačiau ji taip pat suteikia šiek tiek daugiau patarimų čia ir ten.

Jie taip pat yra įtraukiami į „WordPress“ bendruomenę, vaidindami „WordCamps“ ir adresuodami savo produktą „WordPress Pro“.

Įdomu tai, kad naudodamiesi „HardyPress“ vis tiek galite naudoti kontaktines formas ir svetainių paiešką savo statinėje „WordPress“ svetainėje.
„HardyPress“ logotipas

Kainos ir funkcijos

„HardyPress“ kainų nustatymo modelis yra šiek tiek supaprastintas – yra keturios pakopos, kurios skiriasi kaina žymiai labiau nei „Shifter“:

 • 5 USD – 1 svetainė // 500 MB saugykla // 50 GB per mėnesį
 • 25 USD – neribotos svetainės // 3 GB saugykla // 500 GB mėnesinis pervedimas
 • 80 USD – neribotos svetainės // 30 GB saugykla // 2 TB per mėnesį
 • nuo 350 USD – pasirinktiniai nustatymai verslui

Yra nemokamas bandomasis laikotarpis (nereikia kreditinės kortelės) ir nuolaida, jei mokate kasmet.

„HardyPress“ siūlo daugybę tvarkingų funkcijų, įskaitant, pavyzdžiui, „WordPress“ išjungimą (išjunkite tiesioginį „WordPress“ egzempliorių, kai baigsite darbą), viskas talpinama „Amazon AWS“, integruotame CDN, HTTPS, „HardyPress“ svetainės paieškoje (jūsų paieškos variklis nes standartinė „WordPress“ paieška neveiks), vienerių metų atsarginės kopijos.

Be to, jei naudojate konkrečiai „Contact Form 7“, ji vis tiek veiks net po „WordPress“ į statinę konversiją. Nežinote, koks apgaulingumas slypi už to, bet tai yra nuostabu!

Kaip ja naudotis

Nuo šio rašymo negalite tiesiog sukurti naujos paskyros „HardyPress“. Turite paprašyti prieigos naudodamiesi registracijos forma ir šiek tiek palaukti, kol bus patvirtinti (mano atveju užtruko 10 minučių, taigi, jokia didžioji).

Po to darbas su platforma yra gana aiškus. „HardyPress“ tiesiai priešais jus klausia, ar norite importuoti esamą svetainę, ar sukurti naują.

„HardyPress“ importas

Jei einate su tuščia svetaine, jums tereikia pateikti naują „WordPress“ prisijungimo informaciją ir spustelėkite „Įdiegti“.

Po kurio laiko prietaisų skydelyje pamatysite savo naują „WordPress“ egzempliorių.

„HardyPress“ prietaisų skydelis

Nuo šiol viskas yra gana lengva dirbti. Panašiai kaip „Shifter“, jūs gaunate savo įprastą „WordPress“ svetainės diegimą.

Aš taip pat turiu jį atiduoti „HardyPress“ laive. Geras dalykas!

„HardyPress“ laive

Galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės, atlikti bet kokius norimus pakeitimus ir įdiegti juos viešai. Baigę tiesiog uždarykite svetainę.

Taip pat verta paminėti, kad vartotojo skydelyje atrodo daugiau funkcijų, nei naudojant „Shifter“. Gaunate daug informacijos apie tai, kaip prisijungti prie savo svetainės per FTP ir PHPMyAdmin, sugeneruotus displėjus, jums saugomas atsargines kopijas, aktyvius papildinius jūsų „WordPress“ svetainėje (be to, jei jie suderinami su HardyPress), taip pat bendrą informacijos skydą, kuriame pateikiami tokie duomenys kaip jūsų paslaugų naudojimas, PHP versija, talpyklos nustatymai ir dar daugiau.

„HardyPress WordPress“ papildiniai

Kai žiūrite savo statinę svetainę, ji atrodo taip, kaip jos „WordPress“ versija – kaip ir galima būtų tikėtis.

Už ir prieš

��

 • Atrodo, kad svetainė bus diegiama greičiau nei naudojant „Shifter“.
 • Daugiau funkcijų turinčio vartotojo skydelio nei naudojant „Shifter“, tačiau juo naudotis lengva.
 • Paleiskite ir sustabdykite tiesioginį „WordPress“ egzempliorių, kai tik norite.
 • Vykdykite kelis „WordPress“ nustatymus.
 • Atsisiųsti atsargines kopijas galite tiesiogiai iš vartotojo skydelio.
 • Galite atkurti bet kurį diegimą iš archyvo.

��

 • Nors šaunu, kad 7 kontaktų forma vis dar veikia, negalite priimti daugiau nei 100 pranešimų, jei vykdote pigiausią planą.
 • Vis dar šiek tiek brangu, palyginti su rinkoje esančiais standartiniais „WordPress“ prieglobos planais.

O spektaklis?

Norėdami atlikti šį testą, aš sukūriau tą pačią svetainę kiekvienoje platformoje ir po to įdėjau jas kaip statines. Svetainės veikia taip pat Hestia tema, saujelė papildinių ir šiek tiek bandomojo turinio.

Čia pateikiami krovimo laikai:

„Shifter vs HardyPress“ pasirodymas

Shifter
„HardyPress“

Svetainė sukurta1,5 min1 minutė
Vašingtonas0,25 sek0,42 s
Frankfurtas0,29 sek0,78 sek
San Franciskas0,22 sek0,23 sek
Sidnėjus0,89 sek0,48 s

Apskritai, viskas labai gerai! Kaip matote, krovimo laikas vargu ar viršija pusės sekundės ženklą. Tikriausiai tai turi daug bendro su integruotu CDN. Natūralu, kad pačios svetainės nebuvo tokios sudėtingos, tačiau tai vis tiek parodo, kokio našumo patobulinimo galite tikėtis iš begalės „WordPress“ prieglobos.

Ką daryti, jei noriu eiti pasidaryti savo nuožiūra?

Jei nebijote savarankiškai eksperimentuoti su be serverio „WordPress“ – kaip ir be vartotojui patogaus įrankio, kaip ir vienas iš aukščiau išvardytų -, jums yra keletas perspektyvių variantų:

 • Galite patys gauti „Google Cloud“ arba „Amazon AWS“ abonementą ir tada pereiti prie „WordPress“ naudodami WP2Static Prijunkite.
 • Naudokite Gatsby. Tai yra JS sistema, padedanti kurti „React“ svetaines. Taip pat galite naudoti „WordPress“ taip pat ir statinį. Štai pamoka.
 • Naudokite Brefas. Įrankis, kuris perkelia esamą „WordPress“ svetainę į visiškai veikiančią svetainę be serverio, kurią maitina AWS. Štai gerai pamoka

Kiekvienas iš jų apima skirtingą lygį "Pasidaryk pats" todėl turėtumėte rasti tai, kas atitiktų jūsų poreikius ir įgūdžius.

Galutinis sprendimas be serverio „WordPress“

Apskritai, pati statiška „WordPress“ prieglobos erdvė yra mano pirmas metų netikėtumas.

Vienintelė mintis – užimti visiškai matomą „WordPress“ svetainę ir paversti ją statiniu HTML – man paskambino kaip „bonkers“. Bet dabar, išnagrinėjęs, kas yra įmanoma iš pirmų rankų, turiu pripažinti, kad… jis turi prasmę.

Tai nėra novatoriška, 100% netinkama kiekvienam scenarijui, tačiau kai kuriems jis tikrai yra prasmingas.

Kalbant apie „Shifter“ ir „HardyPress“: ar kuris nors iš jų yra geresnis? Ne visai. Abu sprendimai vartotojo požiūriu yra gana panašūs ir turi savo privalumų ir trūkumų. Yra nemokamų bandymų su abiem, todėl tikriausiai geriausia išbandyti bet kurį iš jų ir pagalvoti apie tai..

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map