6 veiksmai, kaip perkelti „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį (be prastovos)

Kaip perkelti „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį


Bandymas perkelti „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį gali būti bauginanti užduotis ir ne tik pradedantiesiems, bet net jei esate gana patyręs „WordPress“ vartotojas.

Viskas, nes „WordPress“ perkėlimas iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą yra visiškai kitokio pobūdžio iššūkis, nei paleisti 100% naują svetainę.

Vis dėlto nereikia prakaituoti! Mes jus apėmė. Štai kaip žingsnis po žingsnio perkelti „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį ir be jokių prastovų.

Čia yra veiksmų planas, kurį ketiname daryti:

Sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją → perkelkite tą atsarginę kopiją į naują pagrindinį kompiuterį → atkurkite ją ten → nukreipkite domeno vardą, kad lankytojai eitų tiesiai į naująjį pagrindinį kompiuterį.

1 veiksmas: kopijuokite svetainę

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti perkėlus „WordPress“ į naują serverį, yra svetainės atsarginės kopijos sukūrimas (kurią tada galima perkelti į naują pagrindinį kompiuterį ir ten atkurti)..

Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Rinkoje yra net paslaugų, kurios rūpinsis procesu jums, jau nekalbant apie dešimtis skirtingų papildinių, kurie žada sklandų atsarginių kopijų kūrimą / atkūrimą..

Čia mes sutelksime dėmesį į vieną geriausių visų jų sprendimų. Kelios priežastys:

 • jis gali būti naudojamas visuose kompiuteriuose
 • tai nemokama
 • tai veikia be žagsėjimo

Tas sprendimas vadinamas Kopijavimo aparatas – „WordPress“ papildinys. Tai buvo labai gera spauda internete ir dėl labai geros priežasties. Tai paprasčiausiai. Ar. Darbas.


Kopijavimo priemonė - „WordPress“ migracijos papildinys Kopijavimo priemonė – „WordPress“ migracijos papildinys

Autorius (-ai): Snap Creek

Dabartinė versija: 1.3.34

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 16 d

kopijavimo aparatas.1.3.34.zip


98% reitingai


1 000 000 + diegimų


WP 4.0 + reikalinga

Gerai, kad pradėkite dublikatorių įdiegti. Diegimo procesas yra standartinis, todėl čia nenuostabu.

Paruošę papildinį eikite į kopijavimo įrankį ir spustelėkite Sukurk naują mygtuką šalia Pakuotės:

Perkelkite „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį: pirmiausia sukurkite naują atsarginę kopiją

Kitame ekrane galite peržiūrėti atsarginės kopijos parametrus, jei norite, bet tai nėra privaloma. Jei skubate, tiesiog spustelėkite Kitas.

Kitas

Kitame skyriuje „Dublikatorius“ nuskaito dabartinę jūsų prieglobos sąranką ir įvertina, kaip suderinama ši sąranka, kad atsarginę kopiją būtų galima padaryti be vargo..

Priklausomai nuo jūsų šeimininko, galite pamatyti pranešimą čia ir ten, tačiau daugeliu atvejų jums nereikia jaudintis. Kopijavimo priemonėje taip pat pateikiami keli patarimai, kaip pašalinti visus šiuos veiksmus ir tęsti atsarginę kopiją.

Jei matote kokių nors pranešimų, patikrinkite Taip lauką, tada spustelėkite Sukurkite mygtuką. Jei pranešimų nėra, galite spustelėti mygtuką Sukurkite mygtuką iškart.

statyti

Štai kur kopijavimo priemonė daro savo stebuklingą reikšmę ��. Atsarginės kopijos kūrimo procesas gali užtrukti, atsižvelgiant į jūsų svetainės dydį. Langą turite laikyti atidarytą, kol jis baigsis!

atsarginę kopiją

Kai atsarginė kopija bus baigta, pamatysite patvirtinimo ekraną:

parsisiųsti

Atsisiųskite diegimo programos failą ir archyvą, kuriame yra atsarginė kopija. Jums to prireiks atlikus kitus veiksmus, norint perkelti „WordPress“ į naują serverį.

2 žingsnis: Paruoškite savo naująjį kompiuterį

Kad jūsų naujasis kompiuteris negalėtų gauti atsarginės kopijos, turite ją paruošti pasirūpindamas keletu dalykų:

 • pridėkite savo domeno vardą prie serverio
 • sukurkite tuščią svetainės duomenų bazę
 • (nebūtina) kopijuoti savo el. pašto adresus

Aptarsime, kaip visa tai padaryti toliau:

Daugelis žiniatinklio prieglobų naudoja „cPanel“, kad naudotojai galėtų patys nustatyti savo prieglobos aplinką, net nesuprasdami, kas vyksta po gaubtu. Jei jūsų naujasis kompiuteris naudoja kitą valdymo skydą, galbūt norėsite susisiekti su palaikymo tarnyba, kad jis galėtų jums atlikti šias tris užduotis.

Registracijos metu jūsų kompiuteris turėjo pateikti jums prisijungimo duomenis prie „cPanel“. Ieškokite to el. Pašto gautuosiuose. Kai kurie kompiuteriai leidžia jums apsilankyti „cPanel“ tiesiai iš pagrindinio kliento srities. Pavyzdžiui:

Štai kaip pasiekti „cPanel“ naudojant „Bluehost“: „Bluehost“ panelis

Pridėkite savo domeno vardą prie naujo serverio

Kai būsite prisijungę prie „cPanel“, eikite į DOMENAI skyrių ir spustelėkite „Addon“ domenai:

addon domenai

Įveskite savo domeno vardą į Naujas domeno vardas laukas. Kiti du laukai bus užpildyti automatiškai. Spustelėkite Pridėti domeną.

naujas domenas

Po sekundės sąraše pamatysite savo naują domeną. Šiame etape serveris yra pasirengęs priimti jūsų domeno vardą ir svetainę.

domenas paruoštas

Sukurkite naują duomenų bazę

Kitas dalykas, kurį turime padaryti norėdami perkelti „WordPress“ į naują serverį – sukurti tuščią duomenų bazę. Tai bus nauji jūsų svetainės duomenų namai.

Norėdami pridėti naują duomenų bazę „cPanel“, slinkite žemyn iki DUOMENŲ BAZĖS skyrių ir spustelėkite „MySQL“ duomenų bazės vedlys.

duomenų bazės vedlys

Tai yra naudinga nuosekli sąsaja, padėsianti jums sukurti naujos duomenų bazės kūrimo procesą.

 • 1 veiksmas yra jūsų duomenų bazės vardo pasirinkimas.

db vardas

 • 2 veiksmas yra skirtas sukurti vartotojų abonementus, kurie tada galės pasiekti tą naują duomenų bazę. Ši nauja vartotojo abonementas yra būdas „WordPress“ pasiekti duomenų bazę pirmyn ir atgal. Užpildykite reikiamus laukus ir kur nors užsirašykite prisijungimo vardą ir slaptažodį. Vėliau jums jų prireiks.

db vartotojas

 • 3 veiksmas yra paskutinis ir jums reikia priskirti naują vartotojo abonementą naujai duomenų bazei. Tiesiog pasirinkite Visi PRIVILEGAI ir spustelėkite Kitas žingsnis.

db priskirti

Nauja duomenų bazė ką tik pridėta!

(Pasirenkama) perkelkite savo el. Pašto adresą į naują serverį

Dauguma vartotojų turės bent vieną pasirinktinį el. Pašto adresą, nustatytą naudojant jų domeno vardą. Ar tu? Kitaip tariant, ar turite el. Pašto adresą, pvz., [email protected]?

Jei taip, perskaitykite šį skyrių. Jei ne, pereikite prie kito veiksmo.

Kai „WordPress“ perkeliate į naują serverį, domeno vardą taip pat perkeliate ir į naują pagrindinį kompiuterį, taigi visi el. Pašto adresai bus pradėti siųsti į tą naują pagrindinį kompiuterį..

Tačiau jei netinkamai nustatėte savo el. Pašto abonementus naujame serveryje, tie el. Laiškai kažkur dings arba bus pažymėti kaip "nepristatyta: gavėjo nėra." Manau, kad ne to norite.

Laimei, to išvengti yra gana paprasta:

„CPanel“ programoje slinkite žemyn iki EMAIL skyrių ir spustelėkite El. Pašto paskyros:

pašto paskyras

Spustelėkite + Sukurti mygtuką, esantį dešinėje.

susikurti el

Ką mes darysime dabar, tai pridėsime esamus el. Pašto adresus į naują serverį.

Štai tokia forma:

el. pašto pridėjimo forma

 • Domenas – pasirinkite savo naują domeno vardą – tą, kurį judate
 • Vartotojo vardas – tai svarbu (!), Turite įvesti tą patį vartotojo vardą, kurį naudojote su ankstesniu kompiuteriu; pavyzdžiui, jei jūsų el. pašto adresas yra [email protected], tada vartotojo vardas yra ženklas
 • Slaptažodis – naujas slaptažodis, nebūtinai turi būti tas pats kaip senasis slaptažodis
 • Saugojimo vietos – geriausia nustatyti Neribota

Spustelėkite + Sukurti baigti sąranką.

�� Jei jūsų senajame pagrindiniame kompiuteryje yra daugiau el. Pašto adresų, pakartokite procesą kiekvienam.

Sąraše turėtumėte pamatyti savo el. Paštą.

esami el

Šiame etape jūsų naujasis kompiuteris yra pasirengęs priimti visus jūsų domenui adresuotus laiškus.

3 veiksmas: įkelkite svetainę į naują pagrindinį kompiuterį

Kai domeno vardas ir duomenų bazė yra paruošti (ir el. Paštu), dabar galime įkelti visos jūsų svetainės atsarginę kopiją į naują serverį.

Norėdami tai padaryti, „cPanel“ slinkite žemyn iki Bylos skyrių ir spustelėkite Failų tvarkyklė:

failų tvarkyklė

Eikite į katalogą, kuris buvo sukurtas naujam domeno pavadinimui – tame, kurį perkeliate. Daugeliu atvejų tai bus kažkas, pvz., Public_html / YOURDOMAIN.com.

kelias

Pabuvę ten, tiesiog įkelkite savo svetainės archyvą – tą, kurį gavote iš Kopijavimo priemonės. Nepamirškite įkelti ir archyvo (ZIP), ir installer.php failo. Tai katalogas, kuriame viskas baigsis, kai „WordPress“ perkelsite į naują serverį.

įkelti

4 veiksmas: redaguokite vietinių kompiuterių failą

Šiame etape jūs esate beveik pasirengęs atlikti galutinį savo svetainės importavimą ir perduoti visus jos failus ir duomenis.

Vis dėlto! Kad galėtumėte tai padaryti, turite turėti prieigą prie naujojo serverio naudodami naršyklę iš vietinio kompiuterio. Tai savaime atrodo gana paprasta, tačiau turime išspręsti vieną problemą:

Šiuo metu jūsų domenas nebuvo oficialiai nukreiptas į naująjį serverį – to dar nepadarėme, kad išvengtume prastovų, ir tai padarysime tik paskutinę akimirką. Visa tai yra puiku ir nuobodu, tačiau tai taip pat reiškia, kad jūsų naujasis serveris iš esmės yra nematomas visuomenei (įskaitant jus) ir jo negalima tiesiogiai pasiekti.

Norėdami to išvengti, galite sukonfigūruoti vietinį kompiuterį, kad rankiniu būdu eitumėte į naują serverį, kai ieškote savo svetainės domeno.

Štai kaip tai padaryti:

Pirmiausia grįžkite į „cPanel“ ir sužinokite, koks yra jūsų naujojo serverio IP adresas. Ši informacija paprastai matoma šoninėje juostoje. Pavyzdys:

serverio IP

Pažymėkite šį adresą kažkur; jums to prireiks per minutę.

Kaip redaguoti pagrindinio kompiuterio failą „Windows“:

Kompiuterių failą galima rasti C: \ Windows \ System32 \ draiveriai \ etc. Jis gali būti paslėptas, todėl norėsite pakoreguoti failo rodymo parametrus, kad jį pamatytumėte.

Prieglobos failas neturi plėtinio, tačiau yra paprasto teksto formatu, o tai reiškia, kad galite jį atidaryti naudodami užrašų knygelę.

Pačioje šio failo pabaigoje pridėkite tokią naują eilutę:

YOUR.SERVER.IP.ADDRESS YOURDOMAIN.com

Pavyzdžiui:

1992 10 101 YOURDOMAIN.com

Įrašykite failą.

Kaip redaguoti pagrindinio kompiuterio failą „Mac“:

Suaktyvinkite terminalo programą. Jį galite rasti naudodami programų paleidimo priemonę.

Įveskite sudo nano / etc / hosts ir paspauskite Enter.

Įveskite savo administratoriaus slaptažodį ir paspauskite Enter.

Dabar esate „Nano“ teksto rengyklėje ir atidarote pagrindinio kompiuterio failą.

nano

Rodyklių klavišais pažymėkite žymeklį apačioje.

Pačioje šio failo pabaigoje pridėkite tokią naują eilutę:

YOUR.SERVER.IP.ADDRESS YOURDOMAIN.com

Pavyzdžiui:

1992 10 101 YOURDOMAIN.com

Kai turėsite liniją, laikykite nuspaudę "Kontrolė" ir "O" klavišus failui išsaugoti, tada "Kontrolė" ir "X" išeiti.

Nuo šiol, kai bandysite naršyti į savo svetainę iš savo interneto naršyklės, būsite nukreipti tiesiai į naująjį serverį.

�� Pabrėžkime, kad tik jūs galite pasiekti savo naują svetainės serverį. Bandant peržiūrėti svetainę, visi kiti vis tiek eis į jūsų seną serverį. Taigi, jų požiūriu, dar neperkėlėte „WordPress“ į naują serverį.

5 veiksmas: įdiekite svetainę naudodamiesi internetine diegimo programa

Suaktyvinkite naršyklę ir eikite į YOURDOMAIN.com/installer.php.

Kai tai padarysite, pamatysite pagrindinę diegimo programos sąsają. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sutikti su sąlygomis ir spustelėti Kitas.

dublikatorių montuotojas

Kitas žingsnis – turėsite įvesti naujosios duomenų bazės prisijungimo duomenis – tuščią, kurį sukūrėte prieš kelias minutes.

db sąranka

Daugeliui šeimininkų Priimančioji vertė turėtų būti nustatyta į „localhost“. Spustelėkite Testų duomenų bazė kai užpildysite visus laukus.

Jei viskas gerai, turėtumėte tai pamatyti:

db sėkmė

Galite spustelėti Kitas Norėdami tęsti, tada patvirtinkite iššokantį pranešimą, kad paleistumėte diegimo programą.

Spustelėkite Kitas kitame ekrane dar kartą, kad patvirtintumėte svetainės pavadinimą ir URL.

Po poros sekundžių diegimas turėtų būti baigtas. Štai kaip atrodo galutinis patvirtinimo pranešimas, kai pavyksta perkelti „WordPress“ į naują serverį:

Perkelkite „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį: kopijavimo priemonės sėkmė!

Patartina pažymėti žymimąjį laukelį, "Automatiškai ištrinti diegimo programos failus …"

Spustelėkite Administratoriaus prisijungimas norėdami pasiekti „WordPress“ informacijos suvestinę naujojo pagrindinio kompiuterio svetainėje. Visos jūsų „WordPress“ paskyros yra tokios pačios, kokios buvo prieš perkeliant svetainę į naują pagrindinį kompiuterį.

Prisijungę pamatysite patvirtinimą, kad diegimo failai buvo pašalinti. Jums greičiausiai nebereikės kopijavimo priemonės papildinio, todėl eikite į priekį ir išjunkite / ištrinkite.

Galite pamatyti savo svetainę naujame serveryje visa savo šlove, kai einate į YOURDOMAIN.com. Tiesiog atminkite, kad tiesiog tai matote dabar (jis dar nebuvo paskelbtas viešai internete) – taip yra dėl šeimininkų bylos, apie kurią kalbėjome prieš minutę. Pažvelkime į tai paskutiniame žingsnyje:

6 veiksmas: peradresuokite domeno vardą

Šiame etape jūsų svetainė buvo visiškai perkelta į naują serverį. Paskutinis žingsnis, kurį dabar turime atlikti, yra nurodyti visam pasauliui (žiniatinkliui) eiti į tą naują serverį ieškant jūsų svetainės – vietoj senojo serverio..

Paprastai tai daroma redaguojant vardų serverius, priskirtus domeno vardo sąrankai. Jei norite juos pakeisti, pirmiausia turėsite grįžti į vietą, kurioje užregistravote domeną.

Keisdami vardų serverio nustatymus, turėsite nurodyti naujų vardų serverių DNS adresus – tuos, kurie priskirti jūsų naujajam pagrindiniam kompiuteriui. Tuos „namserver“ adresus galite rasti naujojo pagrindinio kompiuterio naudotojų skydelyje.

Pvz., „SiteGround“ galite rasti tuos, kai einate Mano sąskaitos → Informacija & Skirtukas „Nustatymai“ → „Paskyros DNS“:

„SiteGround“ DNS

Jei ketinate priglobti savo svetainę naudodami „Bluehost“, jie iš tikrųjų visoms svetainėms naudoja tuos pačius DNS adresus. Galite rasti tuos adresus čia.

Jei kyla problemų norint išsiaiškinti, kokie yra teisingi DNS adresai, visada galite susisiekti su savo naujojo kompiuterio palaikymo komanda. Jie jums praneš apie jokią problemą.

Čia yra keletas vadovėlių, kaip pakeisti vardų serverio parametrus naudojant porą populiarių registratorių:

Kai nustatysite domeno DNS parametrus nukreipti į naująjį serverį, turėsite palaukti šiek tiek laiko, kol jie pasklistų visame žiniatinklyje. Paprastai šis procesas trunka apie 48 valandas.

Sveikiname, jūsų svetainė sėkmingai perkelta ir jūs jau išmokote, kaip perkelti „WordPress“ į naują serverį! ��✨

Kas bus perkelus „WordPress“ į naują serverį?

Pirmiausia galite grįžti į pagrindinio kompiuterio failą ir ištrinti tą papildomą įrašą, kurį padarėte perkėlimo metu. Jums nebereikia tos linijos.

Be to, tikriausiai norėsite dar kartą patikrinti, ar jūsų el. Pašto konfigūracija vis dar veikia el. Pašto įrankyje. Net jei vis dar naudojate tą patį el. Pašto adresą, faktinė konfigūracijos informacija galėjo pasikeisti.

Nusiųskite sau porą bandomųjų el. Laiškų iš kito adreso ir pažiūrėkite, ar juos gaunate. Jei ne, turėsite pasitarti su naujuoju kompiuteriu ir gauti informacijos, kaip teisingai nustatyti el. Pašto programinę įrangą.

Ir štai! Dabar jūsų „WordPress“ svetainė yra su naujuoju kompiuteriu.

Ar jūs stengiatės perkelti „WordPress“ į naują serverį ar pagrindinį kompiuterį? Ar kas nors apie čia aprašytą procesą yra neaiškus? Praneškite mums komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map