6 geriausi el. Pašto paslaugų teikėjai, palyginti su 2020 m. ✉️

Daugelyje svetainių prieglobos planų yra integruotas el. Pašto priegloba, tačiau geriausi el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjai siūlo įvairius pranašumus, kurių galbūt negaunate iš savo kasdienio žiniatinklio prieglobos ir jų standartinių bendrų serverių..


Tiesiog reikia paminėti keletą šių privalumų:

 • Visiška jūsų el. Pašto kontrolė – Jei el. Pašto serverį ir savo svetainės serverį naudojate atskirai, galite visiškai valdyti savo el. Paštą. Kada paskutinį kartą jūs ketinote pakeisti nesąžiningą žiniatinklio prieglobą, bet sustabdėte judėjimą, kai prisiminėte, kad taip pat turėtumėte perkelti savo el. Paštą? Taip, el. Paštas gali būti skausmingas, kai su juo elgiamasi netinkamai.
 • Mažesnė tikimybė patekti į šlamšto aplanką – Kai esate bendrojo žiniatinklio serveryje, kitam asmeniui, kuriam skiriamos baudos už šlamštą, gali būti baudžiami ir jūsų el. Laiškai. Pasamdydami trečiosios šalies pagrindinį kompiuterį prižiūrėti individualų el. Pašto serverį galite visiškai išvengti šios problemos.
 • Nėra nereikalingos konfigūracijos – Galite gauti du ankstesnius pranašumus sukūrę savo serverį, tačiau tam reikia daug techninių žinių ir sudėtingo proceso. Dirbdami su trečiosios šalies el. Pašto kompiuteriu, atliksite visą techninį darbą iš savo rankų ir galėsite sutelkti dėmesį į svarbesnius savo verslo aspektus..

Geriausi palyginti el. Pašto paslaugų teikėjai

Trumpai tariant, trečiųjų šalių el. Pašto priegloba supaprastina jūsų darbo eigą, užtikrina, kad el. Laiškai būtų matomi, ir jums reikia labai mažai sąrankos. Šiandien nėra jokios priežasties nedaryti šios investicijos į jūsų verslą. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia išsiaiškinti, yra geriausias el. Pašto priegloba jūsų unikaliai darbo eigai.

Ne laikas skaityti viso to?

Apsvarstykite šią suvestinę lentelę, kurioje pabrėžiama svarbiausia informacija:

Geriausi el. Pašto paslaugų teikėjai 2020 m Platforma
Kaina nuo
gautųjų skaičius
Gautųjų dydis
Priedas
Priedai
„G Suite“6 USD / vartotojas / mėn130 GB25 MB„Google“ dokumentai, skaičiuoklės ir pristatymai
„Zoho Mail“1 USD / vartotojas / mėn15 GB25 MB„Office“ įrankiai, jei perkate „Zoho Workplace“ paketą
„Office 365“12,50 USD / vartotojui / mėn150 GB20 MB„MS Office“ įrankiai: „Outlook“, „Word“, „Excel“, „PowerPoint“
„GreatMail“8,33 USD / mėn810 GBJokios ribos
„SiteGround“3,95 USD / mėnneribotas2000 MB50 MBĮtraukta naujausia „WordPress“ priegloba
A2 talpinimas3,92 USD / mėnneribotasneribotas50 MBSvetainių talpinimas įtrauktas

Geriausi 2020 m. El. Pašto paslaugų teikėjai

1. „G Suite“

Geriausi el. Pašto paslaugų teikėjai: „GSuite“

„G Suite“ yra ne tik el. pašto paslaugų teikėjas: tai „viskas viename“ verslo valdymo rinkinys, kuriame yra verslui optimizuotų įrankių, kuriuos tikriausiai jau naudojate tvarkydami asmeninį gyvenimą, versijos. „G Suite“ teikia daugybę privalumų visų formų ir dydžių įmonėms:

�� Pažintis – Daugelis žmonių jau naudoja „Google“ įrankius organizuodami savo kasdienį gyvenimą, todėl pritaikyti „G Suite“ verslui yra gana lengva.

�� Organizacinės priemonės – „G Suite“ ne tik siūlo daugybę įrankių gautiesiems tvarkyti, bet ir suteikia prieigą prie daugybės kitų „Google“ organizacinių įrankių..

�� Debesų pagrindu veikiančios sistemos – Kurkite, redaguokite ir saugokite viską, ko jums reikia, debesyje.

Trumpai tariant, „G Suite“ yra paprastas, bet galingas debesimis paremtas rinkinys, turintis puikų el. Pašto prieglobą ir daugybę kitų verslo įrankių.

Kainodara ��

„G Suite“ siūlo tris planus: Pagrindinį planą – 6 USD / vartotojas / mėn., Verslo planą – 12 USD / vartotojui / mėn. Ir „Verslo planą“ – 25 USD / vartotojui / mėn..

Savybės ��️

Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į Pagrindinio plano funkcijas:

 • Pasirinktiniai el. Pašto adresai
 • Neribotas grupės el. Paštas
 • 25 MB el. Pašto priedai
 • 9% garantuojamas veikimo laikas
 • Vaizdo ir balso konferencijos
 • Saugūs vidiniai pranešimai
 • Bendri kalendoriai
 • Galimybė kurti „Google“ dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus
 • 30 GB saugykla debesyje, paskirstyta komandai
 • Klientų palaikymas visą parą
 • Saugumo ir administracinės priemonės
 • „G Suite“ įspėjimo centras

Aukštesnio lygio planai suteikia prieigą prie tokių funkcijų kaip neribota saugykla debesyje ir „SmartSearch“.

Who G Suite yra geriausias for

„G Suite“ yra ideali vieta organizacijoms, norinčioms lengvai naudoti debesų pagrindu sukurtą el. Pašto sprendimą. Tačiau visos „G Suite“ funkcijos yra žiniatinklio naršyklėje. Daugelis įrankių leis jums tęsti darbą neprisijungus, tačiau gali būti, kad neišsaugosite tinkamai. Jei norite išsaugoti savo darbą neprisijungę, turėtumėte apsvarstyti kitas galimybes.

2. „Zoho Mail“

„zoho mail“ - paprasčiausias iš geriausių el. pašto paslaugų teikėjų

„Zoho Mail“ yra dalis „Zoho“ darbo vieta, alternatyvus verslo įrankių rinkinys, skirtas įmonėms, turinčioms ribotą biudžetą. Jei pasirinksite „Zoho“ kaip savo el. Pašto kompiuterį, turėsite puikių pranašumų:

�� Nemokamos programos mobiliesiems – „Zoho“ siūlo ir „iOS“, ir „Android“ programas mobiliesiems.

�� Puiki kaina – Galite gauti tik metinį pašto siuntimo planą, kuris kainuoja tik 1 USD vienam vartotojui per mėnesį.

„Zoho Workplace“ ir ypač „Zoho Mail“ sugeba pasiūlyti daug tų pačių galimybių, kaip ir kitos šio sąrašo parinktys, už pastebimai mažesnes kainas.

Kainodara ��

Jei viskas, ko norite, yra „Zoho Mail“, galite nusipirkti metinį planą už 1 USD / vartotojui / mėn. Standartinis „Zoho Workplace“ planas yra 3 USD / vartotojas / mėn., O „Professional“ – 6 USD / vartotojas / mėn.

Savybės ��️

Šiame straipsnyje mes laikysimės funkcijų, galimų tik „Mail“ plane:

 • 25 MB el. Pašto priedai
 • 5 GB atminties
 • El. Pašto talpinimas keliems domenams
 • Pašto priminimas
 • Užduotys, pastabos ir žymos
 • el. programėlė
 • Nemokamos programos mobiliesiems
 • Visiškai funkcionalūs verslo kalendoriai su susitikimų planavimo ir dalijimosi galimybėmis
 • 24/7 techninė pagalba visiems apmokamiems planams

Kam labiausiai tinka „Zoho Mail“, ��

„Zoho Mail“ yra vienas iš geriausių elektroninio pašto paslaugų teikėjų, teikiančių solopreneurs ir kitus verslo savininkus, kurie nori susimokėti tik už tas funkcijas, kurios yra absoliučiai būtinos jų verslui, ir kurie nenori mokėti nemažos sumos.

3. „Office 365 Business Premium“

kabinetas 365

„Office 365“ verslui yra „Microsoft“ indėlis į el. pašto prieglobos ir verslo ryšių pasaulį. Šis rinkinys teikia daugybę privalumų:

�� Gaunate visą „Office“ – Tai susiję ne tik su el. Pašto priegloba, bet ir naudodami „Office 365“, iš tikrųjų gaunate visą „Office“ paketą. Tai apima visų laikų „Microsoft“ bestselerius, pvz., „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir kt.

�� Galimybė dirbti bet kur – „Office 365“ yra programinės įrangos pagrindu, todėl jums nereikia interneto ryšio, kad jis veiktų (nebent akivaizdžiai norite siųsti el. Laišką).

�� Pažangios bendradarbiavimo priemonės – Dalykitės dokumentais tiesiogiai, o ne per priedus, kad visi galėtų dirbti su ta pačia dokumento versija. Įtraukta visa versija, kad prireikus galėtumėte grįžti prie ankstesnio dokumento kartojimo.

�� Prieiga prie naujų programų versijų, kai jos pasirodys – Būdami prenumeratos savininku, automatiškai gausite prieigą prie naujų „Office“ programinės įrangos versijų, kai jos pasirodys, be jokių papildomų licencijavimo mokesčių.

„Office 365“ yra galingas programinės įrangos rinkinys, užpildytas įrankiais, kurie gali supaprastinti daugelį jūsų verslo aspektų. Net didžiąją dalį savo darbo galite atlikti neprisijungę. Tačiau pagrindinė duomenų saugojimo sistema pagrįsta debesimi, todėl dirbdami neprisijungę galite negalėti pasiekti tam tikrų failų.

Kainodara ��

„Office 365 Business Premium“ kainuos jums 12,50 USD / vartotojui / mėn. Tai suteiks jums prieigą prie visų „Office“ paketo įrankių ir el. Pašto prieglobos (per „Microsoft Exchange“)..

Jei norite įsigyti tik „Microsoft Exchange“, tai galite padaryti už 4 USD / vartotojas / mėn.

Savybės ��️

„Office 365 Business Premium“ planas suteikia prieigą prie:

 • El. Pašto talpinimas naudojant 50 GB pašto dėžutę ir pasirinktinį el. Pašto domeno adresą
 • Lengvas el. Pašto adresų kūrimas ir ištrynimas
 • Maksimalus 20MB priedo dydis
 • Stalinių „Office“ programų versijos: „Outlook“, „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, taip pat „Access“ ir „Publisher“, skirtos tik kompiuteriui
 • 50 GB atminties vienam vartotojui
 • Automatiškai sinchronizuojama su „Exchange“ programa, kad būtų galima pasiekti įrenginius
 • Bendri kalendoriai
 • Individualizuoto scenarijaus kūrimas
 • 1 TB visos atminties per „OneDrive“
 • Pokalbių pagrindu sukurta darbo vieta, skirta sujungti savo komandas su „Microsoft“ komandomis
 • 24/7 palaikymas telefonu ir žiniatinkliu

Kam „Office 365“ yra tinkamiausias ��

„Office 365 Business Premium“ yra idealus verslui, norinčiam įvairių galingų verslo įrankių, kuriuos jie gali naudoti internetu ir ne. Tai, kad yra visas „Office“ paketas, gali būti didžiulė nauda.

Jei jums nereikia „Office“ ir jums tiesiog reikia el. Pašto prieglobos, „Microsoft Exchange“ tai jums suteiks.

4. „GreatMail“

greatmail

„GreatMail“ yra efektyvus, tačiau prieinamas pasirinkimas, turintis keletą galingų pranašumų:

�� Skirtingų platformų palaikymas – Visiškas suderinamumas su „Outlook“, „Apple Mail“, „Thunderbird“ ir kitais el. Pašto klientais.

�� Didesnis saugumas – Užšifruoti el. Laiškai saugo jūsų duomenis, o naujausia apsaugos nuo šlamšto technologija neleidžia virusams ir kitam šlamštui patekti į jūsų gautuosius..

�� Keli domenai – Iš vieno administratoriaus skydelio galite valdyti el. Pašto adresus, susijusius su keliais domenais.

„GreatMail“ nesiūlo jokių išgalvotų priedų, tačiau jie pateikia viską, ko reikia norint tvarkyti grupės verslo el. Laiškus..

Kainodara ��

„GreatMail“ standartinis planas kainuoja 99,95 USD per metus (8,33 USD / mėn.). Taip gausite 8 gautuosius. Galite išplėsti mokėdami 1 USD / vartotojui / mėn. Už kiekvieną papildomą el. Pašto sąskaitą.

Savybės ��️

Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į standartinį planą:

 • Visiškas suderinamumas su įvairiais el. Pašto klientais, įskaitant „Outlook“, „Apple Mail“ ir „Thunderbird“
 • Kelių domenų valdymas iš vienos paskyros
 • Priedams neribojamas dydis
 • Konfigūruokite gautuosius, kad el. Laiškai būtų automatiškai išsaugomi esamoje debesies saugyklos paskyroje arba tiesiogiai kompiuteryje
 • Automatinė visų pašto dėžučių konfigūracija
 • SSL ir TSL šifravimas
 • Naujausia antivirusinė ir šlamšto filtravimo technologija

Į aukso planą taip pat įtrauktas patobulintas kalendoriaus ir kontaktų sinchronizavimas.

Kam „GreatMail“ yra geriausias ��

„GreatMail“ yra ideali priemonė vidutinėms ir didelėms įmonėms, norinčioms suteikti pagrindinį el. Pašto suderinamumą įvairiausiems darbuotojams neišleidžiant pinigų. Mažiausiai 8 pašto dėžutės dėka jis yra nepraktiškas pasirinkimas mažesnėms įmonėms.

5. „SiteGround“

svetainės aikštelė

Visų pirma, „SiteGround“ yra žiniatinklio priegloba, taip pat siūlanti keletą el. Pašto prieglobos pasiūlymų:

�� Tvarko „WordPress“ priegloba – Kiekvienas „SiteGround“ planas yra visiškai integruotas „WordPress“ ir valdomas „WordPress“ priegloba. Jie netgi buvo oficialiai patvirtinti „WordPress.org“!

�� Naujoviškos greičio technologijos – „SiteGround“ siūlo greitą ir nuoseklų našumą.

Trumpai tariant, „SiteGround“ yra viena vieta, kur iš to paties teikėjo galite gauti aukštos kokybės, lengvai naudojamą el. Pašto ir žiniatinklio prieglobą..

Kainodara ��

„SiteGround“ siūlo tris planus: „StartUp“ planą 3,95 USD / mėn., „GrowBig“ planą – 5,95 USD / mėn. Ir „GoGeek“ planą – 11,95 USD / mėn..

Savybės ��️

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime el. Pašto funkcijoms, pridėtoms prie „StartUp“ plano. Galite atidžiai pažvelgti į kitas „SiteGround“ funkcijas čia:

 • Tinkintas el. Pašto adresas
 • 2000 MB gautieji
 • 50 MB arešto riba
 • Per valandą atsiųsta iki 400 el. Laiškų
 • Viename el. Laiške – iki 40 gavėjų
 • Per minutę gaunama iki 20 el. Laiškų
 • Neišsiųstas laiškas pakartotinai bandomas po 24 valandų
 • „SpamExperts“ įgalinta pagal numatytuosius nustatymus visuose serveriuose

Kam „SiteGround“ yra geriausias ��

Jei dar neturite svetainės arba norite pereiti prie naujos svetainės prieglobos, „SiteGround“ yra puikus pasirinkimas jums. Jei esate patenkintas dabartiniu žiniatinklio priegloba ar norite, kad el. Pašto priegloba palengvintų bendradarbiavimą, apsvarstykite kitą įrankį iš šio sąrašo.

6. A2 talpinimas

a2hosting

„A2“ priegloba yra dar viena paslauga, sujungianti aukštos kokybės el. Pašto prieglobą į svetainės prieglobos planą, todėl jums nereikia tvarkyti kelių valdymo pultų. A2 priegloba apima keletą pastebimų privilegijų:

�� Neribotas saugojimas ir duomenų perdavimas – Niekada nesijaudinkite dėl reikalingo duomenų kiekio.

�� Suderinamumas su daugybe el. Pašto programinės įrangos – A2 el. Pašto priegloba yra automatiškai integruota su programine įranga, skirta kontaktų formoms kurti ir el. Laiškams siųsti. Tai taip pat suderinama su daugeliu el. Pašto klientų.

�� Automatizuotos atsarginės kopijos – Jūsų el. Pašto adresai bus automatiškai kuriami.

Kainodara ��

Galite gauti „Lite“ planą už 3,92 USD / mėn., „Swift“ planą už 4,90 USD / mėn. Arba „Turbo“ planą už 9,31 USD / mėn. Tačiau atnaujinus šias kainas padidės. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite jų prieglobos planų sąrašą.

Savybės ��️

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime funkcijoms, susijusioms su el. Pašto priegloba. Peržiūrėkite visą jų prieglobos planų sąrašą, kad gautumėte daugiau informacijos:

 • Neribotas pasirinktinių el. Pašto adresų pasirinkimas
 • 50 MB failų priedų apribojimas
 • Šiuolaikinė apsauga nuo šlamšto
 • Pasirinkta žiniatinklio pašto programinė įranga, turinti tris parinktis + suderinamumas su daugeliu kitų
 • El. Pašto ekspeditoriai
 • Autoatsakikliai

Kam A2 priegloba yra geriausia ��

Panašiai kaip „SiteGround“, „A2“ priegloba yra puikus pasirinkimas, jei ieškote vietos ne tik el. Pašto, bet ir jūsų svetainės prieglobai. Viskas viename sprendimas palengvina jūsų įrankių valdymą.

Ko reikia ieškoti el. Pašto talpinimo paslaugų teikėjo svetainėje

Funkcijos, kurių jums reikės iš el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjo, skirsis atsižvelgiant į jūsų pramonės šaką, tačiau yra keletas funkcijų, kurių turėtų ieškoti dauguma įmonių:

 • Individualizuotas domeno naudojimas be jokių papildomų mokesčių – Tai reiškia, kad pagrindinis kompiuteris leidžia jums sukurti el. Pašto adresus naudojant oficialų jūsų įmonės domeno vardą.
 • El. Laiškai atskiri pagal domeną – Jei nustatysite el. Pašto adresus, pvz., [email protected] ir [email protected], kai kuriuose bendrintuose nustatymuose šie el. Laiškai gali būti nukreipti į tuos pačius gautuosius, nes jie naudoja tą patį vartotojo vardą. Tai nėra idealu. Norite turėti galimybę nustatyti atskirus el. Laiškus skirtingiems domenų vardams.
 • Reikšminga pašto dėžučių saugykla – Jums ir jūsų darbuotojams reikia daug vietos archyvuoti ryšius su klientais ir kitus svarbius verslo dokumentus. Ieškokite el. Pašto prieglobos, siūlančios bent 2 GB saugyklos vienam vartotojui.
 • Klientų palaikymas visą parą – Turėtumėte turėti galimybę gauti techninę pagalbą iš savo el. Pašto serverio bet kuriuo dienos ar nakties metu.
 • Apsaugos filtrai – Šios savybės padės apsaugoti jūsų verslo el. Paštą nuo šlamšto, virusų ir kitų saugumo grėsmių.
 • El. Pašto pristatymo garantijos – Nenorite gauti el. Laiškų, kurių niekur nėra. Jums reikia garantijų.
 • Failų siuntimo galimybė – El. Laiškas, leidžiantis išsiųsti bent 25 MB failus, gali palengvinti didelių darbo failų bendrinimą. Kai kurie el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjai taip pat teikia patobulintą failų dalijimąsi dar didesniems dokumentams.
 • Lengva naudoti – Norite investuoti į sistemą, leidžiančią lengvai kurti naujas paskyras ir tvarkyti su jūsų verslu susietas el. Pašto paskyras. Geriausi el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjai taip pat siūlo lengvai naudojamas sąsajas atskiroms paskyroms. Tai dažnai būna su organizacinėmis priemonėmis, kurios padeda valdyti įvairius verslo ryšius.
 • Uptime – Bet kada jūsų tinklas netenka laiko, kai jūsų verslas praranda pinigus. Ieškokite el. Pašto paslaugų teikėjo, kuris garantuoja 99,9% veikimo laiką ir siūlo pataisas, kad jums nereikėtų prižiūrėti savo sistemos.
 • Nuolatiniai tobulinimai – El. Pašto rinkodaros pasaulis visada keičiasi. El. Pašto dizaino galimybės ir kokybiškos vartotojo patirties galimybės kasmet didėja. Geriausi el. Pašto paslaugų teikėjai taip pat stengiasi nuolat tobulėti ir tobulėti. Apsvarstykite atnaujinimų dažnumą ir atnaujinimo tipus, į kuriuos el. Pašto kompiuteris investavo neseniai.

Paskutinės mintys apie šiuos geriausius el. Pašto paslaugų teikėjus

Kiekvienos įmonės poreikiai yra skirtingi, todėl svarbu atsižvelgti į jūsų komandos funkcionalumą, kai tyrinėjate geriausius el. Pašto paslaugų teikėjus. Visos šio sąrašo parinktys yra puikios, tačiau jos veikia įvairių tipų įmonėms:

 • „G Suite“ yra ideali įmonėms, norinčioms valdyti kelis savo verslo aspektus vienoje pažįstamoje vietoje, ir pasitikinčios „Google“ tinkamai rūpintis jų duomenimis.
 • „Zoho Mail“ idealiai tinka mažoms įmonėms, turinčioms ribotą biudžetą ir minimalius funkcionalumo reikalavimus. �� geriausias biudžeto sprendimas tik el. paštu
 • „Office 365“ yra puikus pasirinkimas įmonėms, kurios nori ne tik el. pašto prieglobos, bet ir turėtų naudos iš įvairių „Microsoft“ biuro programų, esančių po ranka, galios viename pakete.
 • „GreatMail“ yra maloniai paprastas pasirinkimas vidutinėms ir didelėms įmonėms, norinčioms savo darbuotojams suteikti pagrindines el. pašto funkcijas neiškraunant banko.
 • „SiteGround“ yra idealus verslas, kuris dar neturi svetainės ar nepatenkintas savo šeimininku ir nori pakeisti ką nors geresnio. „SiteGround“ yra „viskas viename“ vieta tiek svetainių, tiek el. Pašto prieglobai. �� geriausia svetainė + el. pašto sprendimas
 • A2 priegloba yra alternatyva „SiteGround“. Patikrinkite, ar jums nepatinka „SiteGround“ pasiūlymai.

Svarbiausia, atminkite, kad geriausias el. Pašto kompiuteris yra tas, su kuriuo jums patinka dirbti. Prieš pradėdami spręsti ilgalaikį sprendimą, nebijokite eksperimentuoti su keliomis galimybėmis.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map