5 „geriausios“ „WordPress Hosting UK“ parinktys, palyginti su 2020 m. ����

Jei esate tarptautinės svetainės asmuo, atleiskite terminą, tada tikriausiai žinote apie unikalius iššūkius, kurie kyla renkantis tinkamą „WordPress“ prieglobą jūsų konkrečiam scenarijui. Kitaip tariant, ar įprasti „WordPress“ prieglobos pramonės įtariamieji vis dar yra geras pasirinkimas, jei jūsų auditorija nėra JAV? Tiksliau, kadangi tai yra šiandienos tema, kas būtų, jei jūs esate ieškote geriausio „WordPress“ prieglobos JK? Ar šio pasaulio „SiteGrounds“ ir „WPEngines“ vis dar tinka jums?


Sužinokime šiandien!

Čia apžvelgsime geriausio „WordPress“ prieglobos JK temą, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis savo kompiuterį, taip pat penkios perspektyviausios parinktys, palyginti.

Geriausia „WordPress“ priegloba JK

���� Geriausias „WordPress“ priegloba JK

Pateikiame pagrindinius kompiuterius, kuriuos nusprendėme išskirti palygindami geriausias „WordPress“ prieglobos parinktis JK:

 1. „SiteGround“ (www.siteground.co.uk)
 2. „Bluehost“ (www.bluehost.com)
 3. 123 Reg (www.123-reg.co.uk)
 4. 1&1 „IONOS“ (www.ionos.co.uk)
 5. „GoDaddy“ (uk.godaddy.com)

Sąrašas yra trumpas, teisingas, bet tai yra dėl rimtos priežasties. Mes nusprendėme pasiūlyti tik tas įmones, kurios patikrina aukščiau esančiame sąraše minimus elementus – dalykus, kurių reikia ieškoti „WordPress“ pagrindiniame JK rinkoje.

Be to, mes atsižvelgėme į apklausos, kurią atlikome prieš kurį laiką, rezultatus. Jame paklausėme savo vartotojų, kas priglobia savo svetaines ir ar jie patenkinti paslauga. Išfiltravome šios apklausos rezultatus, kad sutelktume dėmesį tik į JK gyvenančius vartotojus. Čia apklaustos įmonės pasirodė ne kartą.

1. „SiteGround“ (www.siteground.co.uk)

„SiteGround“ - geriausia „WordPress“ prieglobos JK parinktis

 • Nuo: 2,95 £ / mėn
 • Leistinas srautas / pralaidumas: 10 000 apsilankymų per mėnesį
 • Leidžiamos internetinės svetainės: 1
 • Domeno vardas: neįtrauktas
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: taip
 • JK serverio vieta: taip
 • JK apklausos vartotojų įvertinimas: 3.9

„SiteGround“ yra įmonė, audrą paėmusi „WordPress“ prieglobos rinką. Jie yra populiariausias įtariamasis kiekviename „WordPress“ prieglobos reitinge ir dėl kelių labai gerų priežasčių:

Pirma, jie yra tik viena iš trijų hostingo firmų, kurias rekomenduoja WordPress.org. Antra, jie gauna labai gerus įvertinimus iš vartotojų ir siūlo puikų našumą. Jie taip pat teikia palaikymą visą parą, naudodamiesi telefonu, pokalbiais ir internetu.

Sąrankos metu jūs turite pasirinkti savo serverio vietą, esančią Londone, o tai tikriausiai yra geriausias pasirinkimas JK esančioms svetainėms.

Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad „SiteGround“ neapima naujo domeno vardo nemokamai. Jei sąrankos metu norite užregistruoti .co.uk domeną, tai bus 14,95 svaro sterlingų per metus.

�� Eikite į „SiteGround“

2. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

mėlyna dvasia

 • Nuo: 2,43 svaro sterlingų / mėn
 • Leistinas eismas / pralaidumas: nepamatuotas
 • Leidžiamos internetinės svetainės: 1
 • Domeno vardas: įtrauktas 1 nemokamas domeno vardas
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: taip
 • JK serverio vieta: taip
 • JK apklausos vartotojų įvertinimas: 3.1

„Bluehost“ yra pagrindinis „WordPress“ prieglobos rinkos ir kitos įmonės, kurią oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“, pagrindas.

Nors praeityje jie turėjo keblių laikotarpių, jie per pastaruosius keletą metų padarė didžiulius patobulinimus ir dabar siūlo vieną iš lengviausių ten naudojamų sąsajų „WordPress“ prieglobos rinkoje..

Kiekviename „WordPress“ prieglobos plane yra iš anksto įdiegta „WordPress“, automatiniai atnaujinimai, nemokamas domeno vardas pirmaisiais metais, palaikymas visą parą (per telefoną ir pokalbius) ir net inscenizacija (skirtas „WordPress“ kurti). „Bluehost“ taip pat turi duomenų centrą Londone.

�� Eikite į „Bluehost“

3. 123 Reg (www.123-reg.co.uk)

123 reg - turbūt antras geriausias „WordPress“ priegloba JK

 • Nuo: £ 5.49 / mėn
 • Leistinas eismas / pralaidumas: nepamatuotas
 • Leidžiamos internetinės svetainės: 5
 • Domeno vardas: įtraukti 2 nemokami domenų vardai
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: taip
 • JK serverio vieta: taip
 • JK apklausos vartotojų įvertinimas: 3.3

123 reg yra populiariausias domenų vardų registratorius (registruota daugiau kaip 3,5 mln. domenų) ir interneto priegloba JK (priglobta daugiau nei 1 mln. JK svetainių). Įkurta 2000 m., Įmonė daro savo ženklą ir nuolat plečia jų infrastruktūrą – dabar gali pasigirti naujausia aparatūra su krovinių balansavimu ir "uola" tinklas.

Kalbėdami apie jų siūlomą „WordPress“, turime pripažinti, kad jo dalys yra tikrai įspūdingos. Svarbiausia tai, kad galite priglobti iki penkių svetainių ir pirmus metus gauti ne vieną, o du nemokamus domenų vardus!

Palaikymo parinktys taip pat yra geros – gausite DUK, kad atsakytumėte į daugelį klausimų, JK telefono numerį, kuriuo galite skambinti visą parą, ir internetinę bilietų sistemą. Natūralu, kad 123 Reg yra pagrindiniai kompiuteriai JK, ir šalyje yra duomenų centrai.

�� Pereiti į 123 reg

4. 1&1 „IONOS“ (www.ionos.co.uk)

1and1 jonai

 • Nuo: £ 1 / mėnuo *
 • Leistinas eismas / pralaidumas: nepamatuotas
 • Leidžiamos internetinės svetainės: 1
 • Domeno vardas: įtrauktas 1 nemokamas domeno vardas
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: taip
 • JK serverio vieta: taip
 • JK apklausos vartotojų įvertinimas: 3.8

* Tai yra reklaminė kaina. Kaip pasiūlymo dalį jūs gausite 1 svarą už mėnesį. pirmus šešis mėnesius, o po to £ 6 / mėn. po to.

1&1 IONOS yra dar vienas labai populiarus kompiuteris JK, ir nėra sunku suprasti, kodėl. Galimybė sumokėti ne mažiau kaip 1 svarą / mėn. pirmus šešis mėnesius plius nemokamas domeno vardas yra tai, ko niekur kitur nematėte! Tai suteikia daugiau nei pakankamai laiko išbandyti savo svetainės idėją.

Be to, sakoma, kad tai yra valdomas „WordPress“ prieglobos planas, o tai reiškia, kad jums nereikia patiems rūpintis jokia technine sąranka. Su 1&1 būdami JK įmone, duomenų centrą taip pat gausite JK. Kalbant apie klientų aptarnavimo parinktis, galite paskambinti internetu, pagalbos centrą ir JK telefono numerį.

Be to, sąsaja taip pat yra labai patogi vartotojui ir leidžia viską lengvai sukonfigūruoti. Pvz., Yra „WordPress“ asistentas, kuris nuosekliai paaiškina viską. Jame klausiama apie jūsų svetainės paskirtį ir siūlomos kelios temos ir papildiniai, kurie galėtų būti naudingi.

�� Pereikite prie 1&1 IONOS

5. „GoDaddy“ (uk.godaddy.com)

Varyk Tėti

 • Nuo: 2,97 svaro sterlingų / mėn
 • Leistinas srautas / pralaidumas: 25 000 apsilankymų per mėnesį
 • Leidžiamos internetinės svetainės: 1
 • Domeno vardas: įtrauktas 1 nemokamas domeno vardas
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: taip
 • JK serverio vieta: ne
 • JK apklausos vartotojų įvertinimas: 3.8

„GoDaddy“ yra tikrasis prieglobos rinkos veikėjas – ne tik „WordPress“, bet ir apskritai! Nors per daugelį metų įmonė ne visada turėjo geriausią spaudą, pastaruoju metu jie gana intensyviai bendrauja su „WordPress“ vartotojais – aktyviai dalyvauja „WordPress“ konferencijose ir bendruomenėje..

Jų naujoji prieglobos platforma buvo sukurta specialiai „WordPress“, siekiant optimizuoti greitį, patikimumą ir saugumą. Vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad „GoDaddy“ šiuo metu neturi duomenų centro JK. Artimiausias yra Amsterdame, Nyderlanduose.

Taip pat yra palaikymas visą parą ir palaikymas telefonu su JK numeriu. Jie paprastai yra labai naudingi (išbandyti). Be to, jie turi moderniausius įrankius, skirtus jūsų svetainės atsarginėms kopijoms kurti ir atkurti iškilus problemoms (taip pat išbandyti)..

�� Eikite į „GoDaddy“

�� Į ką atkreipti dėmesį galvojant apie geriausią „WordPress“ prieglobą JK?

Rinkdamiesi „WordPress“ pagrindinį tinklalapį, aptarnaujantį JK skaitytojus, turite atsiminti keletą dalykų:

�� Ne visi šeimininkai yra gyvybingi
Vien tai, kad jūsų auditorija yra JK, reiškia, kad turėtumėte rasti kokybišką serverį / duomenų centrą, kuris taip pat yra JK. Paprasta! Ir taip, nors jūs visada galite padėti sau sukurti tam tikrą kokybės CDN, kol kas jis jus nuves. CDN yra puiku, jei norite aptarnauti įvairią auditoriją visame pasaulyje ar žemyne, bet jei norite aptarnauti auditoriją vienoje šalyje, jums vis tiek (paprastai) bus geriau su šeimininku, turinčiu serverius toje šalyje. Šalis. Vieta, vieta, vieta!
�� JK kainodara
Aš manau, kad jūs kuriate svetainę verslo tikslais. Todėl du galimi scenarijai: (a) Jei jūsų verslas yra įsikūręs ne JK, nekreipkite dėmesio į šį punktą. (b) Jei gyvenate JK, visada geriau būti apmokestinamiems pagal JK taisykles, įstatymus ir kitus teisės aktus. Mokesčių atžvilgiu jums visada bus lengviau, jei prieglobos paslaugų teikėjas jums išrašys sąskaitą faktūrą vietine valiuta (šiuo atveju GBP). Natūralu, kad mokėjimas už prieglobą užsienio valiuta nesibaigia žaidimu, yra tik spąstai, tačiau, atsižvelgiant į jūsų verslo įstatymus, tai gali būti reikšminga. Ypač ten, kur „Brexit“ gresia tamsoje. Žinoma, veiksnys yra ir pati kaina. Tikriausiai nenorite permokėti už šeimininką, kad JAV galėtumėte įsigyti daug pigiau. Ir aš norėčiau reklamuoti jums tvarkomus „WordPress“ prieglobos sprendimus ir pasakyti, kokie jie pranašesni, aš žinau, kad dauguma vartotojų nori mokėti ~ 5 svarus sterlingų per mėnesį ar mažiau, ir tai gerai.
⏰ Parama vietos laiko juostoje
Laiko juostų skirtumai kartais gali būti nepatogūs. Pvz., Apsvarstykite šiuos dalykus: Jei esate JK, o jūsų kompiuteris gyvena JAV, tai reiškia, kad galbūt negalėsite gauti palaikymo pirmąją savo darbo dienos pusę. Jei esate su šeimininku, pavyzdžiui, „smagratis“, jų palaikymo telefonu laikas yra 9–18 val. EST, tai yra vėlyva popietė JK, iš esmės po darbo laiko. Idealiu atveju norėtumėte palaikymo telefonu ir pokalbiais bei norėtumėte susisiekti su tuo palaikymo tarnyba standartinėmis darbo valandomis.
�� JK pagrįstų vartotojų apžvalgos
Vėlgi, vietos klausimas. Šį kartą tai yra apie vartotojų apžvalgas ir įvertinimus. Iš esmės, problema yra ta, kad nors tam tikram pagrindiniam kompiuteriui gali būti duoti geri atsiliepimai, kai pradėsite ieškoti tik tų atsiliepimų, kuriuos gauna JK klientų, galite sužinoti kitokią istoriją. Visada ieškokite vietinių vartotojų atsiliepimų.
Allowed Leidžiamas pralaidumas / srautas
Daugelis bendrų prieglobos dalyvių jums pasakys, kad jie jokiu būdu neriboja jūsų srauto / pralaidumo. Iš dalies tai tiesa. Viena vertus, taip, jei tik tuo naudojatės "normalus," nepatirsite jokių problemų. Bet jei dalis jūsų turinio bus virusinė arba dėl kokių nors priežasčių srautas padidėjo, jūsų svetainė vis tiek gali sumažėti. Todėl geriau iš savo kompiuterio gauti konkrečius įvertinimus ar apribojimus, kuriuos srautus gali atlikti jūsų sąranka. Galimybė priimti 5000–10 000 lankytojų per mėnesį yra geras atspirties taškas naujoms svetainėms.
Allowed Leidžiamų svetainių skaičius
Tai atrodo paprasta, bet tai nėra kažkas, į ką žmonės kreipia daug dėmesio rinkdamiesi „WordPress“ pagrindinį kompiuterį. Palyginę savo galimybes „WordPress“ prieglobos JK rinkoje sužinosite, kad kai kurios firmos leis jums turėti 2–5 svetaines, o kitos – tik vieną svetainę. Visi maždaug už tą pačią kainą. Įsitikinkite, kad gavote tai, ko jums reikia.
�� Nemokamas domeno vardas
Kai kurie prieglobos domenų vardai jums suteikiami nemokamai pirmaisiais metais. Tai gera premija ir puikus būdas sutaupyti 15 svarų sterlingų.
��️ „WordPress“ iš anksto įdiegta
Pigiausi bendrinami pagrindiniai kompiuteriai suteiks jums prieigą prie „cPanel“ ir kai kurių ten esančių scenarijų diegėjų. Nors tai nėra ypač sunku įdiegti „WordPress“ todėl jums gali patikti patogesnis sprendimas – pagrindinis kompiuteris, iš anksto įdiegiantis „WordPress“ jums, kad jūs tiesiog eitumėte į naują tuščią „WordPress“ egzempliorių..

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta pirmiau, pereikime prie mėsos ir bulvių. Pateikiame JK rinkos „WordPress“ prieglobos santrauką:

�� Kurias iš šių geriausių JK „WordPress“ prieglobos galimybių pasirinkti?

Kaip ir daugumoje dalykų, čia nėra aiškaus nugalėtojo. Visos šios platformos sukūrė didelę klientų bazę, kuri džiaugiasi jų teikiamomis paslaugomis. Suprantame, kad galbūt jūsų mėgstamiausi tiesiog peržvelgs šį sąrašą, bet tai gerai.

Toliau pateiktas paukščių skrydžio vaizdas palyginus šiuos penkis geriausius „WordPress“ prieglobos kompiuterius JK:

Geriausias „WordPress“ priegloba JK: santrauka Priimančioji
Kaina nuo
Eismas
Svetainės
Domeno vardas
JK serveris
JK vartotojo įvertinimas
„SiteGround“2,95 svaro10 000 apsilankymų per mėnesį1neįtrauktostaip3.9
123 reg£ 5,49neišmatuotas52 nemokami domenaitaip3.3
1&1 IONOS£ 1neišmatuotas11 nemokamas domenastaip3.8
„Bluehost“2,43 svaro sterlingųneišmatuotas11 nemokamas domenastaip3.1
Varyk Tėti2,97 svaro25 000 apsilankymų per mėnesį11 nemokamas domenasne3.8

Čia išsiskiria keletas dalykų:

Pirmiausia, 1&1 „IONOS“ yra pigiausia prieglobos galimybė JK rinkai, jei norite išbandyti naują idėją. Kita vertus, „123 Reg“ suteikia geriausią kainos ir kokybės santykį – galite priglobti iki penkių svetainių ir gauti du nemokamus domenų vardus. Tuo pačiu metu jūs tikrai negalite suklysti su tokiu kompiuteriu kaip „SiteGround“ – tai mūsų mėgstamiausias ir geriausiai vertinamas pasirinkimas šiame sąraše.

Norite greito ir sąžiningo patarimo? Štai jis:

 • Jei norite pasirinkti pigiausią prieglobos variantą, kurį galima rasti JK rinkoje, eikite su 1&1 IONOS.
 • Jei visų pirma svarstote apie kokybę, eikite su „SiteGround“.

Kadangi čia kalbame apie „WordPress“ prieglobą, turbūt paleisite naują serverį tinklaraštyje, kai tik jį gausite. Mes turime išsamų 11 skyrių vadovą šia tema. Tai pereina nuo tuščio iki visaverčio ir sėkmingo tinklaraščio – remiantis mūsų patirtimi, kai lankytojų sulaukia nuo 0 iki 250 000. Pasižiūrėk; tai nemokama. ��

�� DUK

Kaip ieškoti „WordPress“ prieglobos JK?

Vien tai, kad jūsų auditorija yra JK, reiškia, kad turėtumėte rasti kokybišką serverį / duomenų centrą, kuris taip pat yra JK. Venkite serverių, esančių už šalies ribų, nes dėl to jūsų svetainė bus įkeliama lėčiau. Be to, įsigykite šeimininką, kurį galite sau leisti. Brangesnis ne visada reiškia geresnį prieglobos pasaulyje.

Kiek aš turiu mokėti už prieglobą JK?

Vidutiniškai mes nustatėme, kad „WordPress“ kokybiško prieglobos kainos JK prasideda nuo maždaug 3–5 svarų sterlingų per mėnesį.

Ar taip pat gaunu domeno vardą, įtrauktą į JK „WordPress“ prieglobą?

Tai nėra taisyklė, tačiau kai kurie kompiuteriai pirmaisiais metais jums pasiūlys nemokamą domeno vardą. 123 reg., 1 d&1 „IONOS“, „Bluehost“ ir „GoDaddy“ suteikia jums domeno vardą nemokamai.

Ar man reikia žinoti kodavimą, norint sukurti „WordPress“ svetainę JK prieglobos platformose?

Paprastai ne. Visos pagrindinės prieglobos įmonės siūlo paprastus „WordPress“ diegimus vienu spustelėjimu, o tai reiškia, kad jums nereikės nešvariomis rankomis tvarkyti savo svetainės.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map