5 „geriausias“ „WordPress“ priegloba Australijoje (2020 m.) ����

Ar norite atidaryti Australijos vartotojų bazės svetainę? Ar esate verslo savininkas, parduodantis internete Australijai? Ar norite susisiekti su daugiau Australijos klientų? Jei atsakytum "taip" atsakydamas į vieną ar kelis iš šių klausimų, laikas investuoti į geriausius „WordPress“, kuriuos teikia Australija, pasiūlymą. ����


Šis vadovas palygins penkis geriausius „WordPress“ pagrindinius kompiuterius Australijoje ir padės išsirinkti geriausią variantą jūsų verslui.

Kas yra „WordPress“ ir „WordPress“ priegloba?

„WordPress“ yra populiariausia šiuo metu prieinamų svetainių operacinė sistema. Kitaip tariant, jei norite sukurti optimizuotą, gražią ir funkcionalią svetainę tuo pačiu metu, „WordPress“ yra jūsų pasirinkimas.

Atsižvelgiant į tai, „WordPress“ priegloba yra ypatinga žiniatinklio prieglobos rūšis, optimizuota „WordPress“ svetainėms. „WordPress“ prieglobos planai paprastai būna iš anksto įdiegti „WordPress“, kad galėtumėte iškart pradėti kurti savo svetainę. Kai kuriais atvejais jie taip pat gali iš anksto įdiegti tam tikrus papildinius ir suteikti jums prieigą prie pasirinktų „WordPress“ temų.

Geriausias „WordPress“ hostingas Australijoje

���� Geriausias „WordPress“ priegloba Australijoje

1. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

Geriausias „WordPress“ priegloba Australijoje: Nr. 1 „Bluehost“

 • Kaina nuo: 4,38 AUD / mėn. (Įprasta 11,86 AUD / mėn.)
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: Neįvertinta
 • Nemokamas domenas: Taip + iki 25 padomenių
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis žiniatinklio serveris: Ne
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

„Bluehost“ yra viena populiariausių svetainių talpinimo paslaugų pasaulyje ir netgi sulaukė oficialaus WordPress.org patvirtinimo. „Bluehost“ siūlo greitą krovimo greitį, nepertraukiamą veikimą ir daugybę nemokamų saugos funkcijų, įskaitant nemokamą SSL sertifikatą.

„WordPress“ diegimas „Bluehost“ yra lengva ir apima tik „Bluehost“ vardo, kurį norite nustatyti, nurodymą svetainėje. Kalbėdamas apie vardą, „Bluehost“ suteikia jums pirmus metus nemokamą domeno vardą.

„Bluehost“ taip pat suteikia prieigą prie tikrai lengvai naudojamo vartotojo skydo, skirto valdyti ir administruoti svetainę, kai ji bus sukurta. Kiekvienas variantas yra lengvai prieinamas ir aiškiai aprašytas.

�� Eikite į „Bluehost“

2. Pašėlę domenai (www.crazydomains.com.au)

Geriausias „WordPress“ priegloba Australijoje: # 2 „CrazyDomains“

 • Kaina nuo: 5,42 AUD / mėn. (Įprasta 10,83 AUD / mėn.)
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: 100 000 lankytojų per mėnesį
 • Nemokamas domenas: Ne
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Ne
 • Vietinis žiniatinklio serveris: Taip
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Taip

Pašėlę domenai pradėjo kaip domenų registratorius ir išsiplėtė, kad pasiūlytų platų interneto prieglobos planų pasirinkimą, įskaitant kelis „WordPress“ prieglobos planus.

Jie taip pat investavo į žiniatinklio serverius visame pasaulyje, įskaitant tris Australijoje. Turėsite įdiegti savo „WordPress“, tačiau naudojant vieno spustelėjimo diegimo scenarijus, tai vis dar yra viena geriausių „WordPress“ svetainių, esančių Australijoje, parinkčių..

„Crazy Domains“ suteikia daugybę su „WordPress“ susijusių funkcijų, tokių kaip „WordPress“ įrengimas vienu paspaudimu, iš anksto įdiegta GIT, įjungta WP-CLI ir automatiniai „WordPress“ atnaujinimai..

�� Eikite į „Crazy Domains“

3. Debesys (www.cloudways.com)

Debesys

 • Kaina nuo: 10 AUD / mėn
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: 1 TB
 • Nemokamas domenas: Ne
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Ne
 • Vietinis žiniatinklio serveris: Taip
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

Debesys yra tikrai globalus žiniatinklio prieglobos tinklas, dirbantis su keliais duomenų centrais visame pasaulyje. Tai apima paskirtas erdves Australijoje, kurias teikia „Vultr“, „Amazon Web Services“ ir „Google Cloud Platform“. Jie taip pat siūlo unikalią „Pay as You Go“ sistemą, leidžiančią mokėti tik už paslaugas, kurias planuojate naudoti, kurių bazinė kaina yra 10 AUD / mėn..

Tai yra debesijos priegloba, kuri nėra jūsų standartinė bendrojo prieglobos įvairovė. „Cloud hostingas“ teikia didesnį mastelį ir yra universalesnė ir tinkamesnė sąrankai.

�� Eikite į „Cloudways“

4. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“

 • Kaina nuo: 4,95 AUD / mėn. (Įprasta 14,95 AUD / mėn.)
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: 10 000 lankytojų per mėnesį
 • Nemokamas domenas: Ne
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis žiniatinklio serveris: Ne
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

„SiteGround“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ prieglobos paslauga, žinoma dėl greito ir pastovaus krovimo laiko, kokybiško el. pašto prieglobos ir naudingo klientų aptarnavimo. Visuose „SiteGround“ planuose taip pat yra nemokamas SSL sertifikatas ir CDN.

Pradinio lygio „WordPress“ prieglobos sprendimas leidžia paleisti vieną svetainę, sunaudoti iki 10 GB vietos diske ir pasveikinti ~ 10 000 lankytojų per mėnesį. Prisiregistruodami gausite naują „WordPress“ diegimo programą, joje bus automatiniai atnaujinimai, įdiegta WP CLI ir nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos. Visos šios funkcijos palengvins jūsų svetainės valdymą kiekvieną dieną.

�� Eikite į „SiteGround“

5. Varyk Tėti (au.godaddy.com)

Varyk Tėti

 • Kaina nuo: 5,49 AUD / mėn
 • Eismas leidžiamas / pralaidumas: 25 000 mėnesinių vartotojų
 • Nemokamas domenas: Taip
 • Iš anksto įdiegta „WordPress“: Taip
 • Vietinis žiniatinklio serveris: Ne
 • Vietinis klientų aptarnavimas: Ne

Varyk Tėti yra vienas didžiausių internetinių svetainių prieglobos vardų, ne tik „WordPress“ ir ne tik Australijoje. Jie siūlo planus įvairiomis valiutomis, įskaitant Australijos. Visi jų planai pateikiami kartu su CDN, užtikrinančiu greitą tarptautinį greitį, el. Pašto prieglobą vieneriems metams, nemokamą domeną vieneriems metams ir svetainės atsarginės kopijos apsaugą atkuriant vieną paspaudimą.

Taip pat yra automatinės „WordPress“ pagrindinės programinės įrangos ir saugos atnaujinimų. Pradinio lygio plane galite laikyti vieną svetainę ir gauti 30 GB disko saugyklos vietos. Šis pradinio lygio planas tinkamas iki 25 000 lankytojų per mėnesį.

�� Eikite į „GoDaddy“

�� Ko reikia ieškoti „WordPress“, talpinančioje Australiją

Yra šeši dalykai, kurių norite ieškoti „WordPress“, esančiame Australijoje:

�� Vietiniai interneto serveriai
Vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis iš geriausios „WordPress“, talpinančios Australiją, yra tai, ar jūsų svarstoma platforma iš tikrųjų siūlo Australijoje esančius interneto serverius. Vietinis žiniatinklio serveris yra geriausias būdas užtikrinti greitą krovimo laiką. Be abejo, jūs taip pat norėsite imtis tolesnių veiksmų, kad optimizuotumėte savo svetainę, kad ji būtų greitesnė.
�� Kainos nurodytos Australijos doleriais
Jei jūsų verslas yra Australijoje, prieglobos planas, įkainotas Australijos doleriais, siūlo du pagrindinius pranašumus. Pirma, jums nereikia jaudintis dėl valiutų kursų. Antra, laikydami visas savo išlaidas viena valiuta, palengvinsite mokesčių laiką.
�� Vietinis klientų aptarnavimas
Kaip verslo savininkas, kiekvieną minutę, kai jūsų svetainė veikia netinkamai, gali būti minutė, kai jūs prarandate pinigus ir tikrai netenkate pinigų, jei svetainė nyksta. Norite, kad žiniatinklio priegloba su klientų aptarnavimo darbuotojais būtų prieinama jūsų darbo laiko metu. Prieš registruodamiesi bet kurioje žiniatinklio priegloboje, taip pat turėtumėte ištirti bendrą klientų aptarnavimo savalaikiškumą ir naudingumą.
��️ Vietos verslo savininkų atsiliepimai
Nelaiminga realybė yra tai, kad daugeliui tarptautinių žiniatinklio prieglobų darbas su klientais Australijoje yra pasąmonė, o ne pagrindinis tikslas. Tai reiškia, kad jų palaikymo paslaugos gali būti neteikiamos Australijos klientams tokios pat kokybės, kokią gauna kiti klientai. Geriausias būdas išvengti šios problemos yra ieškoti atsiliepimų iš kitų Australijos verslo savininkų, kad būtų patvirtinta jūsų perkamos paslaugos kokybė..
�� Nemokamas domeno vardas
Išskyrus prieglobą, domeno vardas yra vienas dalykas, kurio jums tikrai reikia norint sukurti svetainę. Daugelis prieglobos paketų siūlo tai kaip nemokamą perkėlimą pirmaisiais prieglobos metais. Tai yra paprastas būdas sutaupyti 15–20 USD, taigi, nors tai greičiausiai neturėtų būti sandorio nutraukėjas, prieglobos planas su nemokamu domenu beveik visada yra pranašesnis už tą, kuriame nėra domeno vardo.
�� Leidžiamų svetainių skaičius
Didžioji dauguma svetainių talpinimo planų leidžia naudoti tik vieną svetainę, tačiau kai kurie gali leisti sukurti dvi ar daugiau svetainių. Šie planai gali jums sutaupyti milžinišką pinigų sumą, jei norite sukurti atskiras svetaines įvairioms jūsų verslo šakoms arba sukurti atskiras svetaines klientų ir darbuotojų naudojimui..
✉️ El. Pašto talpinimas
Naudoti el. Pašto adresą, prijungtą prie savo domeno vardo, atrodo profesionaliau, nei naudoti trečiosios šalies pagrindinį kompiuterį, pvz., „Gmail“. Bet kuri patikima žiniatinklio priegloba leis jums bent vieną savo domeno el. Pašto adresą, o kai kurie siūlo kelis prie jūsų domeno prijungtus el. Pašto adresus. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad daugelis žiniatinklio prieglobos naudoja gremėzdiškas trečiųjų šalių el. Pašto paslaugas, todėl galbūt norėsite apsvarstyti atskirą el. Pašto prieglobą.
�� „WordPress“ jau įdiegta
Galiausiai, jei jūs konkrečiai ieškote „WordPress“ prieglobos, norėtumėte pagrindinio kompiuterio, siūlančio iš anksto įdiegtą „WordPress“. Tai leidžia iškart pradėti kurti savo svetainę. Kai kurie kompiuteriai taip pat gali iš anksto įdiegti papildinius, pvz., El. Prekybą, o tai gali sutaupyti papildomo laiko.

�� Galutinės mintys apie geriausią „WordPress“, kuriame yra Australija

Visos šios parinktys suteikia kokybišką žiniatinklio prieglobą su pastoviu greičiu ir pagreitėjimo laiku, tačiau geriausias pasirinkimas jums priklauso nuo individualių jūsų verslo poreikių:

 • Jei kaina yra pagrindinis rūpestis, norėsite pasirinkti „Bluehost“ arba „SiteGround“; jų "įprasta kainodara" gali būti didelis, tačiau pardavimai yra dažni ir abu siūlo įmontuotas funkcijas, kurios padės jums sutaupyti. �� mūsų pasirinkimas
 • Dėl prieigos prie vietinis klientų aptarnavimas, jūs norėsite pasirinkti Pašėlę domenai.
 • Kam saugokite savo duomenis, pasirinkti „SiteGround“, jų automatizuota atsarginių kopijų sistema ir žinios palaikančios.
 • Norėti jūsų svetainei atsparus ateityje turint omenyje galimą plėtrą ir eismo intensyvumą? Debesys gali būti geriausias pasirinkimas jums.

Vis dar stengiatės apsispręsti? Pažvelkite į šią lentelę, norėdami greitai palyginti:

Geriausias „WordPress“ priegloba Australijoje: SANTRAUKA Priimančioji
Kaina nuo
Eismas leidžiamas
Nemokamas domenas
„WordPress“ įdiegta?
Vietiniai interneto serveriai?
Vietinė parama?
„Bluehost“4,38 AUD / mėn. (Įprasta 11,86 AUD / mėn.)Neįvertinta
Pašėlę domenai5,42 AUD / mėn. (Įprasta 10,83 AUD / mėn.)100 000 apsilankymų per mėnesį.
Debesys10 AUD / mėn1 TB pralaidumas per mėnesį.
„SiteGround“4,95 AUD / mėn. (Įprasta 14,95 AUD / mėn.)10 000 vizitų per mėnesį.
Varyk Tėti5,49 AUD / mėn25 000 vizitų per mėnesį.

Pasirinkę „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, taip pat galbūt norėsite peržvelgti mūsų pagrindinių „WordPress“ papildinių ir geriausių metų „WordPress“ temų sąrašus – jums tikrai reikės kai kurių iš jų.

Ar jums šis straipsnis buvo naudingas? Ar yra informacijos, kurią, jūsų manymu, turėtume įtraukti į savo sąrašus? Pasidalykite savo mintimis ir pasiūlymais žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map