5 „geriausi“ „WordPress“ svetainių debesų prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m

5 „geriausi“ „WordPress“ svetainių debesų prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m

5 „geriausi“ „WordPress“ svetainių debesų prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ankstesnio pradinio lygio prieglobos pasaulyje galite rasti kitą žingsnį aukštyn – geriausių debesijos prieglobos paslaugų teikėjų pakopą („WordPress“). Bet kaip plaukti šiuose vandenyse?


Be to, ar verta vargti norint sužinoti apie debesų prieglobą? Ar kokiu nors būdu „debesies“ priegloba yra „WordPress“ geresnė? Na, tai tikrai skiriasi …

Šis įrašas padės jums padaryti teisingą pasirinkimą. Mes apžvelgiame geriausius šių dienų debesų prieglobos paslaugų teikėjus ir įvertiname juos pagal įvairius parametrus, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus.

Geriausi „WordPress“ debesų prieglobos paslaugų teikėjai

Įvadas į debesų prieglobą

Pradėkime nuo pradžių:

 • Paprasčiausia tradicinio žiniatinklio prieglobos forma yra bendro naudojimo priegloba. Šiame prieglobos modelyje viename serveryje yra kelių klientų svetainės.
 • Kita prieglobos forma yra VPS talpinimas. Tai yra panašu į bendrą hostingą, nes tame pačiame serveryje yra daugybė svetainių. Tačiau skirtas išteklių paskirstymas užtikrina, kad svetainės tam tikru mastu netrukdytų viena kitos veikimui.
 • Dedikuotasis priegloba yra prieglobos tipas, kai serveryje priglobiama tik viena svetainė. Tai suteikia galimybę visiškai valdyti pagrindinio kompiuterio išteklius ir todėl jūsų svetainė tampa nepriklausoma nuo kitų našumo.

Debesų priegloba yra visa tai, kas paminėta aukščiau …

Teoriškai virtualios mašinos debesyje negalima palyginti su tradicinėmis žiniatinklio prieglobos rūšimis. Viešas debesų prieglobos paslaugų teikėjas savo svetainėse pritaiko svetaines, kurių dalį gali įsigyti visi. Duomenų centrą, kuriame yra debesis, galima bendrinti tarp kitų klientų. Kita vertus, privatus debesis yra skirtas tik vienam klientui atokioje vietoje. Virtualus privatus debesis yra kliento galimybių išplėsti momentines dideles apkrovas išplėtimas. Jis gali būti laikomas kliento patalpose.

�� ant šono; kitas prieglobos tipas yra specializuotas priegloba, kai prieglobos teikėjas leidžia priglobti tam tikro tipo svetainę ar žiniatinklio programą. Įprasti specializuoto prieglobos pavyzdžiai yra „WordPress“ priegloba, „Node.js“ priegloba arba, dar labiau specializuota, „WooCommerce“ talpinimas.

�� Ko tikėtis iš geriausių „WordPress“ debesų prieglobos paslaugų teikėjų?

Galite įvertinti debesų prieglobos paslaugų teikėjus remdamiesi šiais aspektais:

�� Technologija:

Ar jūsų debesies prieglobos paslaugų teikėjo kaminas atitinka jūsų poreikius? Pvz., Jei priglobiate „WooCommerce“ svetainę, ar jums patogu pereiti prie pagrindinio kompiuterio, kuris teikia gerą bendrą PHP prieglobos palaikymą, bet jokio ypatingo palaikymo „WordPress“ ar „WooCommerce“ nėra?

Be to, ar pagrindinio kompiuterio konfigūracija atitinka jūsų programos poreikius? Kai kurios serverio technologijos gali veikti geriau mašinose, sukonfigūruotose tam tikru būdu, palyginti su kitomis. Jei ketinate atlikti rimtus nustatymus, į šiuos dalykus turėtumėte atsižvelgti.

�� Mastelio didinimo galimybės:

Didelis debesų prieglobos pranašumas palyginti su tradiciniu priegloba yra galimybė pritaikyti prie kintančios paklausos.

Ar šeimininkas yra pajėgus valdyti didžiausias apkrovas? Jei taip, ar jūsų šeimininkui reikia rankinio įsikišimo, kad būtų galima tvarkyti tokius krovinius? Ar ji skiria naujus išteklius, atsižvelgiant į srautą? Ar priimančioji šalis neteikia prioriteto šiems ištekliams, kai apkrovos normalizuojasi?

�� Priklausomybės:

Norėdami pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją, gali tekti įvertinti, kokias priklausomybes prieglobos paslaugų teikėjas turi. Pavyzdžiui, ar jis pasinaudoja kažkieno platforma, kad pasiūlytų jums sprendimą? Su pardavėjais susijusi rizika gali peraugti ir į jūsų prieglobos paslaugų teikėją.

�� Kitos savybės:

Norėdami atskirti savo paslaugas, šiais laikais šeimininkai teikia daugybę papildomų funkcijų, kurios gali būti jums svarbios. Kai kurie tokių funkcijų pavyzdžiai yra integruota versijos kontrolė, talpyklos kaupimas, CDN, SSL, skirti IP ir dar daugiau.

☁️ 5 geriausi debesų prieglobos paslaugų teikėjai

Štai mūsų sudėtis:

„InMotion“ hostingo debesų verslo sprendimai (www.inmotionhosting.com)

Geriausi „WordPress“ debesų prieglobos paslaugų teikėjai: „InMotion Hostingas“

„InMotion Hosting“ teikia platų prieglobos galimybių spektrą – bendrą, VPS, skirtą, „WordPress“ ir „debesies“ prieglobą. „InMotion“ debesies priegloba prasideda nuo 17,99 USD per mėnesį su 4 GB RAM, 75 GB saugykla ir 4 TB pralaidumu. Ir jūs turite galimybę atnaujinti į daug galingesnę sąranką su 8 GB RAM, 260 GB atminties ir 8 TB pralaidumu..

Nors nėra nemokamos pakopos, „InMotion“ 90 dienų pinigų grąžinimo garantija turėtų padėti jums lengviau naudotis jos teikiamomis paslaugomis. Jei judate iš kito prieglobos paslaugų teikėjo, čia yra nemokama perkėlimo paslauga.

Keletas papildomų funkcijų, kurias taip pat gausite, yra nemokama domenų registracija, nemokamas SSL, neribotos el. Pašto paskyros, palaikymas visą parą ir 3 skirti IP adresai. Taigi, jei pasirinksite šį pagrindinį kompiuterį, papildomos išlaidos, susijusios su svetainės valdymu, bus sumažintos.

„Amazon EC2“ (aws.amazon.com)

Geriausi „WordPress“ debesų prieglobos paslaugų teikėjai: „Amazon EC2“

„Amazon Web Services“ teikia įvairius kompiuterio sprendimus debesyje. Tiesą sakant, „Amazon“ portfelyje yra tiek daug daiktų, kad sprendimo priėmimas dažnai sukelia galvos skausmą.

Beje, didžiąja dalimi jų „AWS EC2 Compute“ galima traktuoti kaip savo "priėmimo skyrius." Nuo to jų pradinio lygio pasiūlymas yra „Micro instance“, kuris iš tikrųjų yra nemokamas 12 mėnesių (tada nuo 0,0104 USD / h). Tai gali išlaikyti apie 1000 vartotojų per minutę (be jokių apribojimų mėnesiniams lankytojams).

Nors nemokama pakopa suteikia prieigą tik prie 1 GB operatyviosios atminties egzemplioriaus, tačiau turite galimybę išplėsti iki 144 GB RAM ir, jei reikia, tinklo greitį iki 25 Gbps..

AWS suteikia virtualų serverį debesyje su SSH prieiga, tokiu būdu įgalindami konfigūruoti serverį savo noru. Tačiau tam reikia didelių techninių žinių ir jis gali būti nenaudingas vartotojui, norinčiam tiesiog priglobti paprastą svetainę.

Jei norite tiesiog priimti "svetainė" su AWS, „Amazon“ turi patogus vadovas apie tai, kaip pasirinkti iš gausybės įvairių serverių ir debesų kompiuterijos paslaugų. Kai kuriais atvejais galite pastebėti, kad naudojate „Amazon Lightsail“ bus naudingesnis.

Didžiausias AWS pranašumas yra išlaidų optimizavimas dėl dinamiškos kainos, kuri realiuoju laiku apmokestina krovinį. Atlikdami visus tinkinimus, taip pat gausite specialų „debesies“ IP adresą – tuo atveju, jei savo interneto programą jungiate prie API ar žiniatinklio paslaugos. Jei norite įdiegti sudėtingą žiniatinklio programą su daugybe priklausomybių, turėtumėte išbandyti AWS!

„Kinsta“ (kinsta.com)

Kinsta

„Kinsta“ yra „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja, kuri, kaip žinoma, pristato aukštos kokybės produktą. Viena svarbi informacija apie juos yra tai, kad visa jų sąranka vykdoma „Google Cloud Platform“. Pradinio lygio planas yra 30 USD / mėn., Už tai jūs gausite 10 GB saugyklos vietos, iki 20 000 apsilankymų ir CDN pervedimas 50 GB.

„Kinsta“ siūlo daugybę funkcijų, kuriomis galite mėgautis. Nėra galimybės perkelti iš kito teikėjo. Remdamiesi klientų buvimo vieta, galite pasirinkti duomenų centro geografinę vietą – kad sumažintumėte įkėlimo laiką. Taip pat galite sukonfigūruoti pasirinktą CDN. „Kinsta“ kasdien vykdo daugiau nei 1400 patikrų, ar nėra veiksnumo. Toliau, a inscenizacija srityje galite išbandyti savo svetainę prieš pradėdami gaminti.

Turėtumėte žinoti, kad „CodeinWP“ yra priglobta Kinstoje. Perskaitykite mūsų apžvalgą čia, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kodėl pasirinkome „Kinsta“.

„Cloudways“ (www.cloudways.com)

Debesys

„Cloudways“ save vadina valdomąja debesų prieglobos platforma. Jiems svarbus dalykas yra tai, kad jie priglobs jūsų svetainę pasirinkdami vieną iš penkių populiarių debesies paslaugų teikėjų – „DigitalOcean“, „Linode“, „Vultr“, AWS ir „Google Cloud“..

Pigiausias galimas planas yra 10 USD per mėnesį su 1 GB RAM, 25 GB saugykla ir 1 TB pralaidumu. Tai veikia „DigitalOcean“ serveriuose.

„Cloudways“ teikia daugybę vertingų funkcijų, tokių kaip palaikymas 24/7 visuose planuose, valdomos atsarginės kopijos, 60 ar daugiau pasaulinių duomenų centrų, paruošti PHP7 serveriai, išplėstinė talpyklą, sustojimo sritis, vieno paspaudimo serverio klonavimą ir dar daugiau. Taip pat galima nemokamai perkelti svetaines.

„SiteGround“ valdomų debesų priegloba (www.siteground.com)

„SiteGround“

„SiteGround“ yra prieglobos paslaugų teikėjas, turintis platų prieglobos galimybių spektrą – bendrą, skirtą, „WordPress“ ir „WooCommerce“ prieglobą. „Cloud“ prieglobos planai prasideda nuo 80 USD / mėn. Su 4 GB RAM, 40 GB saugykla ir 5 TB pralaidumu. Be to, „SiteGround“ taip pat suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Be to, kad siūlo kai kuriuos akcijų planus, „SiteGround“ taip pat leidžia konfigūruoti savo debesį, todėl jis labai tinka jūsų verslo poreikiams. Iš esmės jūs pasirenkate, kiek procesoriaus branduolių jums reikia, atmintį, SSD disko vietą ir „SiteGround“ suteikia kainą, kurią turėsite sumokėti už tai per mėnesį..

„SiteGround“ taip pat suteikia nemokamą sąranką ir perkėlimą į jūsų svetainę. Jis turi „cPanel“ ir SSH prieigą, atsižvelgiant į tai, su kuo jūs galite jaustis patogiai. Su šiuo pagrindiniu planu taip pat pateikiamas nemokamas „CloudFlare“ kompaktinis diskas. Taip pat gausite nemokamą prieigą prie SSL ir specialius IP adresus.

Bendras „SiteGround“ našumas buvo įspūdingas mūsų 2019 m. „WordPress“ prieglobos apklausoje.

Be savo „debesies“ sprendimų, jei pradedate dirbti kaip naujas žiniatinklio valdytojas, bendras pasirinkimas gali būti jūsų pirmasis pasirinkimas išbandyti vandenis. Todėl „SiteGround“ yra idealus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems kūrėjams, todėl jis yra vienas geriausių šių dienų debesų prieglobos paslaugų teikėjų.

�� Kurį iš šių geriausių debesų prieglobos paslaugų teikėjų pasirinkti?

Žinau, kad tai nėra lengvas pasirinkimas. Kiekviena iš šių bendrovių turi savo stipriąsias puses ir nėra aiškaus, 100% tam tikro laimėtojo. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių:

 • Jums reikia maksimalios galios ir mastelio? Eiti su „Amazon AWS“. Tai bus viskas, ką įmesite!
 • Reikia kažko, nuo ko lengva pradėti? „SiteGround“ ir „InMotion“ puikiai tiks.
 • Norite kažko viduryje – tokio, nuo kurio lengva pradėti, ir taip pat pakankamai galingo, kad prireikus galėtų tvarkyti apkrovą ir mastelį? Kinsta ir Cloudways yra ta vieta, į kurią turėtumėte eiti. �� mūsų pasirinkimas!

Čia yra trumpa suvestinė lentelė su keletu svarbesnių parametrų:

Priimančioji
Kaina / mėnuo (nuo)
Konfigūracija (bazinis planas)
„InMotion“17,99 USD4 GB RAM, 75 GB atminties, 4 TB pralaidumo
„Amazon EC2“12 mėnesių nemokamai | nuo 0,192 USD / val1 GB RAM, 750 valandų egzempliorių naudojimo per mėnesį
Kinsta30 USD10 GB atminties, 50 GB CDN, 20 000 apsilankymų
Debesys10 USD1 GB RAM, 25 GB atminties, 1 TB pralaidumas
„SiteGround“80 USD4 GB RAM, 40 GB atminties, 5 TB pralaidumo

Ką tu pasirinkai? Ar išbandėte kurią nors iš čia aprašytų platformų? Nedvejodami praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector