5 geriausi „WordPress“, palyginti su 2020 m., Prieglobos paslaugų teikėjais

Jei galvojate apie interneto prieglobos žaidimą, perparduoti prieglobą gali būti pelningas verslas. Nesvarbu, ar esate interneto agentūra, teikianti prieglobą savo klientams, ar įmonė, teikianti atskiras prieglobos galimybes, yra daugybė perpardavinėtojų teikėjų, kuriuos galite pasirinkti iš.


Šiame straipsnyje apžvelgiame penki populiariausių perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjai. Visi šie elementai skiriasi siūlomomis funkcijomis, planais ir kainodara. Tačiau jei jūs ketinate perparduoti prieglobą, čia tikrai bus kažkas, kas tinka jūsų verslo poreikiams.

Geriausi perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjai

Compared Palyginti geriausi perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjai

Štai pagrindiniai penketukai:

 1. „SiteGround“ (www.siteground.com)
 2. „InMotion“ priegloba (www.inmotionhosting.com)
 3. Smagratis (getflywheel.com)
 4. Skystas internetas (www.liquidweb.com)
 5. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

Štai kas daro juos puikiais perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjais:

1. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„SiteGround“ - galbūt geriausias pasirinkimas tarp geriausių perpardavinėtojų teikėjų

„SiteGround“ priegloba yra ideali svetainių kūrėjams ir kūrėjams, norintiems priglobti savo klientų svetaines ilgą laiką. Kaip prieglobos paslaugų teikėja, „SiteGround“ gali daug ką pasiūlyti, įskaitant keturias serverių vietas visame pasaulyje, prieigą prie „Cloudflare CDN“, pažangųjį saugumą ir 99,99% –100% veikimo laiką (pagal mūsų testus). O kaip perpardavinėtojo funkcijos? Pažiūrėkime:

 • Lengvas valdymas – Visus perpardavėjo įrankius galima pasiekti iš vienos prietaisų skydelio, tai leidžia lengvai valdyti visas prieglobos paskyras.
 • Vieno paspaudimo paskyros paleidimas – Naudodami „SiteGround“ vieno paspaudimo paskyros paleidimo funkciją, perpardavinėtojai ypač greitai ir lengvai suras paskyrą naujiems klientams.
 • Sąskaitos ypatybės – Kiekvienas vartotojas gauna 10 GB internetinės erdvės, neribotą pralaidumą, FTP paskyras ir „MySQL“ duomenų bazes, taip pat nemokamas el. Pašto paskyras ir kasdienines atsargines kopijas.
 • Baltos etiketės parinktys – „SiteGround“ teikia ne firminius „cPanels“, leidžiančius perpardavėjams prekiauti savo prieglobos paslauga.
 • Parama per parą per parą – „SiteGround“ ekspertai dirba visą parą ir teikia techninę pagalbą perpardavėjui.

„SiteGround“ suteikia perpardavėjams galimybę įsigyti nedaug planų (kreditų). Atsižvelgiant į tai, dėl „SiteGround“ kreditų schemos pobūdžio pirmiausia turite įsigyti mažiausiai penkis kreditus, kurie jums kainuos pradinę 225 USD sumą. Tačiau „SiteGround“ leidžia įsigyti tiek hostingo planų ir domenų, kiek turite klientų, taigi, išplėsdami savo verslą, galite išplėsti hostingo paslaugą.

Iš viso vienas kreditas yra 42,00 USD. Vienam suaktyvinimui jums reikia vieno kredito.

�� Eikite į „SiteGround“ perpardavėjų prieglobą

2. „InMotion“ priegloba (www.inmotionhosting.com)

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hosting“ siūlo platų perpardavėjų planų ir funkcijų spektrą. Taigi, kad ir kokie būtų jūsų perpardavėjo prieglobos poreikiai, bus kažkas, kas jums tinka. „InMotion Hosting“ turi serverius, esančius JAV rytiniuose ir vakariniuose pakrantėse, o pagrindines saugos funkcijas teikia „Correro“ ir „Patchman“ kartu su kasdienėmis atsarginėmis kopijomis, o jų veikimo laikas yra maždaug 99,98% –99,99%..

Dabar patikrinkime kai kurias perpardavėjo funkcijas (jas galima rasti visuose planuose):

 • Sąskaitos valdymas – „InMotion Hosting“ suteikia prieigą prie WHMCS, leidžiančią automatizuoti valdymą, sąskaitų išrašymą ir palaikymą klientams iš vienos centrinės prietaisų skydelio. Taip pat galite lengvai valdyti savo klientų paskyras naudodamiesi SSH, privačiomis nebrandintomis vardų serverėmis ir neribotomis FTP paskyromis.
 • Domenai – „InMotion Hosting“ perpardavėjams suteikia galimybę neribotą skaičių domenų nemokamai, taip pat papildomus, sub-ir rezervuotus domenus. Visi planai pateikiami su nemokama „eNom“ domenų perpardavėjo sąskaita, leidžiančia užregistruoti aukščiausio lygio domenus savo klientams.
 • Kliento ištekliai – Perpardavėjai gali visiškai kontroliuoti, kiek išteklių gauna kiekvienas klientas. Galite priskirti tiek vietos diske, pralaidumo, domenų ir pan., Kiek norite, ir tai gali būti ribojama tik jūsų pačių perpardavėjo paketo ištekliais..
 • balta etiketė – Anoniminiai vardų serveriai ir neribotas „cPanel“, kurie gali būti pažymėti pagal individualų prekės ženklą, reiškia, kad jūs galite lengvai pažymėti savo prieglobos paslaugą ir pateikti savo klientams pasirinktinius prieglobos paketus..
 • Palaikymas – Perpardavėjui teikiama pagalba visą parą, el. Paštu, tiesioginiais pokalbiais ir telefonu. Tačiau jūs, kaip perpardavėjas, esate atsakingi už pagalbos klientams teikimą.

Perpardavėjai gali pasirinkti vieną iš šešių planų, kurių bendras hostingas prasideda nuo 15,39 USD per mėnesį, o paketai naudojant virtualius privačius serverius nuo 41,64 USD per mėnesį. Vietos diske, pralaidumo ir pateiktų IP adresų skaičius priklauso nuo plano.

�� Eikite į „InMotion“ perpardavėjų prieglobą

3. Smagratis (getflywheel.com)

„FlyWheel“

Kitas iš geriausių perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjų kolekcijos yra Smagratis. Šis valdomas „WordPress“ prieglobos sprendimas teikia perpardavėjų programą, kuri puikiai tinka agentūroms, norinčioms pasiūlyti „WordPress“ prieglobą kaip savo paslaugų dalį. Smagratis pasirūpins jūsų klientų „WordPress“ atnaujinimais, atsarginėmis kopijomis, talpyklos kaupimu ir kenkėjiškų programų stebėjimu. Visos klientų svetainės taip pat yra talpinamos VPS, ir jūs galite pasirinkti iš septynių serverio vietų.

Kitos svarbiausios „smagračio“ funkcijos:

 • Paprastas prietaisų skydelis – atsisveikinkite su „cPannel“, nes „smagratis“ naudoja savo pasirinktinį prietaisų skydelį. Pasiekite visus savo klientų svetainių prieglobos nustatymus ir statistiką naudodamiesi šia specialiai sukurta viskas viename valdymo sistema.
 • balta etiketė – Galite lengvai pritvirtinti „Flywheel“ prietaisų skydelį balta etikete, kad visa su klientais susijusi medžiaga parodytų jūsų prekės ženklą. Nusiųskite savo logotipą ir pasirinkite spalvų schemą, kad jūsų klientai niekada nežinotų, kad naudojatės „smagračio“ priegloba.
 • Automatizuoti mokėjimai – Klientai gali nustatyti automatinius prenumeratos mokėjimus naudodami prietaisų skydelį (naudodami juostą). Tada smagratis išsiųs automatizuotus atsiskaitymo el. Laiškus naudodamas jūsų prekės ženklą.
 • Nemokami SSL sertifikatai – Visos svetainės gauna nemokamą SSL sertifikatą iš „smagračio“, kuris padeda jas saugoti.
 • Palaikymas – Ekspertų komanda yra pasirengusi padėti jums iškilus bet kokiems klausimams ar klausimams, suteikiant galimybę klientams suteikti aukščiausią palaikymą.

Norėdami pasinaudoti „smagračio“ perpardavėjų programa, turėsite prisiregistruoti pagal vieną iš „smagračio tūrinių“ planų. Kainos prasideda nuo 92 USD per mėnesį, o tai reiškia iki dešimties vietų ir apima 40 GB disko bei 4 TB pralaidumo. Tuomet galite padalinti išteklius kaip reikia, sukurdami savo pasirinktines paslaugas ir kainas.

�� Eikite į „smagračio“ perpardavėjo prieglobą

4. Skystas internetas (www.liquidweb.com)

Skystas internetas

Skystas internetas yra valdoma prieglobos įmonė, siūlanti įspūdingą perpardavimo parinkčių pasirinkimą, įskaitant dedikuotus serverius ir VPS, taip pat nuotolinių išteklių saugyklą. „Liquid Web“ taip pat siūlo serverius vienoje ES zonoje ir dviejose JAV zonose, „CloudFlare CDN“, „DDoS“ apsaugą ir 100 proc..

Čia yra pagrindinės perpardavėjų savybės:

 • Individualūs planai – Sukurkite savo pasirinktinius planus parduoti. Padalinkite išteklius, pasirinkite paslaugas ir priedus ir pasirinkite funkcijas, kurios atitiktų jūsų klientų poreikius.
 • balta etiketė – Nepriklausomai nuo to, kokį planą pasirinksite, galėsite pažymėti savo paslaugą balta etikete. Pažymėkite savo klientų prietaisų skydelius arba atlikite tinkinimus WHMCS, kad jūsų klientai gautų visiškai firmines paslaugas.
 • WHMCS – Tik iš vienos sąsajos stebėkite visus prieglobos paslaugų aspektus. Tvarkykite paskyras, generuokite profesionalias sąskaitas faktūras, teikite visapusišką palaikymą, automatizuokite el. Laiškus ir dar daugiau. „Liquid Web“ taip pat sukūrė savo WHMCS papildinį, skirtą debesies produktams parduoti.
 • SSL sertifikatai – „Liquid Web“ siūlo nemokamus standartinius SSL sertifikatus, kad užtikrintų jūsų klientų apsaugą.
 • Palaikymas – „Liquid Web“ yra žinomas dėl savo pirmosios klasės klientų palaikymo. Nepriklausomai nuo klausimo, pardavėjas gali susisiekti su palaikymo komanda visą parą.

Kaip minėta, „Liquid Web“ siūlo daugybę perpardavinėtojų planų ir galimybių, kurių kainos prasideda nuo 99 USD per mėnesį. Tačiau norėdami parduoti bet kurias jų paslaugas ar produktus turėsite kreiptis į jų perpardavėjų programą. Jei norite gauti WHMCS pranašumus, taip pat turėsite turėti prieglobą naudodami „Liquid Web“.

�� Eikite į „Liquid Web“ perpardavėjų prieglobą

5. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

„Bluehost“

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas šioje geriausių perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjų kolekcijoje yra „Bluehost“, kuris siūlo savo perpardavinėtojų prieglobos paketus per „ResellerClub“. Bendrovės paskelbė apie savo partnerystę dar 2014 m., Kai „Bluehost“ pirmą kartą rekomendavo „ResellerClub“ kaip puikią vietą visiems jūsų perpardavinėtojų prieglobos poreikiams.

Pažvelkime į „ResellerClub“ siūlomas funkcijas:

 • Keturi perpardavėjų prieglobos planai – „ResellerClub“ keturi planai, iš kurių perpardavinėtojai gali pasirinkti. Kainos prasideda nuo 10,99 USD, įskaitant 40 GB vietos diske ir 800 GB duomenų perdavimo. Kitame skalės gale didžiausias planas už 25,49 USD per mėnesį siūlo 200 GB vietos diske ir 4000 GB duomenų perdavimo.
 • Lankstūs planai – Perpardavėjai gali sukurti neribotą skaičių svetainių ir paskirstyti savo plano išteklius bet kokiu norimu būdu. Tai leidžia jums sukurti pasirinktinius prieglobos planus ir įkainius savo klientams.
 • WHM ir WHMCS – Lengvai sukurkite, tvarkykite ir administruokite žiniatinklio prieglobos paskyras ir planus naudodamiesi WHM, kad atitiktumėte savo klientų poreikius. WHMCS taip pat galima įsigyti perpardavėjams pagal tris svarbiausius „ResellerClub“ planus – tai leidžia lengvai automatizuoti atsiskaitymą, bilietų palaikymą ir kitas kliento valdymo funkcijas..
 • balta etiketė – „ResellerClub“ pateiktą valdymo pultą galima visiškai pritaikyti ir jį galima pažymėti tokiu ženklu, kad atitiktų jūsų stilių.
 • Palaikymas – Perpardavėjai yra pirmoji paramos linija savo klientams. Tada galite susisiekti su visą parą dirbančia palaikymo komanda telefonu, el. Paštu ar tiesioginių pokalbių metu ir aptarti visas jūsų klientų problemas.

Kitos funkcijos apima „CloudFlare CDN“, neribotas el. Pašto paskyras, prieigą prie daugiau nei 400 „Softaculous“ programų ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

�� Eikite į „Bluehost“ / „ResellerClub“ prieglobą

�� Į ką atkreipti dėmesį renkantis perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjus?

Pasirinkus perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėją, reikia daug daugiau nei tik žengti su etikete, kuri atrodo labiausiai pažįstama arba turi gerų klientų atsiliepimų. Taip pat turėtumėte apsvarstyti ir kitą informaciją bei palyginti jas su jūsų verslo poreikiais ir kaip ketinate naudoti perpardavinėtojų paketus. Pažvelkime į keletą pagrindinių veiksnių, kuriuos turėtumėte išnagrinėti prieš rinkdamiesi perpardavinėtojo pagrindinį kompiuterį:

�� Sąskaitos valdymas
Patogios vartotojui funkcijos, įskaitant WHMCS prieigą, WHM ar pasirinktinius prietaisų skydelius, leis jums lengvai sukurti, valdyti ir automatizuoti visus klientų prieglobos aspektus. Kitaip tariant, nenorite būti verčiami bendrauti su serveriais šaltinio kodo ar unix lygiu.
��️ Šaltiniai
Peržiūrėkite pralaidumą ir internetinę erdvę, kurią teikia kiekvienas kompiuteris, ir kaip jas galima perparduoti. Ar galite sukurti savo klientų planus? Kiek svetainių galite priglobti? O kokias kitas funkcijas galite pasiūlyti – el. Paštą, domenus, SSL sertifikatus?
�� Kliento sąsajos
Priklausomai nuo jūsų siūlomo prieglobos tipo, kai kurie jūsų klientai gali norėti savarankiškai atlikti tam tikras administracines užduotis. Pagrindinis kompiuteris turėtų tai leisti ir pateikti tam tikrą standartinę vartotojo sąsają, kad tai būtų įmanoma. Bent jau kiekviena kliento sąskaita turėtų turėti prieigą prie savo „cPanel“.
��️ balta etiketė
Sužinokite, ar galite pridėti savo prekės ženklą prie klientų prietaisų skydelių, „cPanel“, el. Laiškų ir bet kokios kitos su vartotoju susijusios medžiagos..
�� Palaikymas
Sužinokite, kaip palaikymas veikia save ir savo klientus. Ar esate atsakingas už palaikymo teikimą tiesiogiai savo klientams? O kokio tipo palaikymą galite gauti kaip pardavėjas?
�� Kainodara
Perpardavinėtojo priegloba labai skiriasi kaina, atsižvelgiant į pasirinktą pagrindinį kompiuterį ir paketą. Atidžiai apžiūrėkite siūlomas kainas ir savybes, apsvarstykite prieglobos paslaugų kainų taškus ir pažiūrėkite, ar numeriai veikia. Pvz., Kai kurie planai, kurie iš pradžių gali pasirodyti brangūs, iš tikrųjų gali būti gana geri, jei atsižvelgsite į tai, kiek klientų paskyrų galite jose sukurti. Tuo pačiu metu kiti, labiau prieinami planai gali būti suvaržyti.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, čia yra geriausių perpardavinėtojų, teikiančių prieglobos paslaugų teikėjus rinkoje, santrauka:

�� Paskutinės mintys apie geriausius perpardavinėtojų teikėjus

Kaip matote, šiame populiariausių perpardavinėtojų teikėjų sąraše yra keletas įspūdingų sprendimų. Tačiau pasirinktas perpardavėjo teikėjas turėtų būti grindžiamas tik jūsų verslo ir klientų poreikiais. Prieš pradėdami veiklą perpardavinėtojų programoje, atlikite tyrimus, perskaitykite apžvalgas ir kalbėkite tiesiogiai su prieglobos paslaugų teikėjais. Tai padės užtikrinti, kad pasirinksite geriausiai jūsų verslui tinkantį perpardavėjo teikėją.

Nepaisant to, jei esate naujas žaidėjas prieglobos perpardavime, jums greičiausiai sekasi su „SiteGround“. Visų pirma, jų prieglobos paketai buvo žinomi dėl aukščiausios kokybės ir puikaus palaikymo, todėl galite būti tikri, kad jūsų klientais bus tinkamai pasirūpinta. Be to, „SiteGround“ perpardavinėtojų planų kainų modelis yra labai aiškus, todėl galite lengvai įvertinti, kiek tai jums kainuos ir kiek uždirbsite perparduodami..

Bet kuris iš šių populiariausių perpardavinėtojų teikėjų kreipiasi į jus? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map