5 geriausi „WordPress“ didelio srauto hostingo teikėjai ��️��️��️��

5 geriausi „WordPress“ didelio srauto hostingo teikėjai ��️��️��️��

5 geriausi „WordPress“ didelio srauto hostingo teikėjai ��️��️��️��
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Jei ieškote didelio srauto „WordPress“ prieglobos, akivaizdu, kad jūsų dėmesys bus daug kitoks nei tas, kuris ieško pigaus pradinio lygio „WordPress“ prieglobos. Kaina tampa mažiau reikšminga, nes našumas ir patikimumas tampa svarbiausiu dalyku.


Norėdami padėti jums rasti geriausią „WordPress“ svetainės, kurioje yra didelis srautas, prieglobą, mes surinkome penkis puikius pagrindinius kompiuterius, kuriuos naudoja realaus gyvenimo didelio srauto svetainės.

Būkime tikri – šie „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai tikrai nėra pigiausi pagrindiniai kompiuteriai, tačiau jie pasižymi gera našumo verte ir gali padėti patikimai bei greitai įkelti svetainę dešimtims ar šimtams tūkstančių lankytojų. Paprastai galite tikėtis mokėti 50 USD + per mėnesį už šiuos kompiuterius, nors atkreipsiu dėmesį į keletą pigesnių variantų, atsižvelgiant į tai, kaip "aukštas" jūsų srauto svetainė yra.

Geriausi didelio srauto „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

�� Ko reikia ieškoti naudojant didelio srauto „WordPress“ prieglobą

Prieš įtraukdami į sąrašą, greitai apsvarstykime keletą svetainių, kuriose lankomasi daug srauto, apsvarstymo, nes tai suteiks jums šiek tiek įžvalgos, kodėl pasirinkome pagrindinius kompiuterius, kuriuos mes padarėme:

�� Išmanusis talpyklos kaupimas:
Talpinimas yra puikus būdas pagreitinti savo „WordPress“ svetainę ir sumažinti serverio apkrovą, o tai ypač svarbu svetainėse, kuriose srautas didelis. Nors yra daugybė puikių „WordPress“ talpyklos papildinių, kurie gali padėti įdiegti talpyklą programos lygiu, efektyvesnis požiūris dažnai yra talpyklos turinio pateikimas serverio lygiu, nes tai visiškai pašalina poreikį įkelti „WordPress“ / PHP, kai teikiama talpykloje. turinys.
Specialūs ištekliai:
Dauguma pigių „WordPress“ prieglobų gali pasiūlyti biudžeto kainas turėdami jus "Dalintis" išteklius su kitomis to paties serverio svetainėmis. Puikiai tinka mažai srauto turinčios svetainės, tačiau tai nėra gera galimybė didelio srauto „WordPress“ svetainėms. Vietoj to norite atskirtų išteklių, kurie skirti tik jūsų svetainei. Nors dedikuotas serveris gali suteikti jums šiuos išteklius, populiaresnis būdas, kurį pamatysite, yra naudoti debesies prieglobą iš „Amazon Web Services“ (AWS)., „Google Cloud Platform“, ar kitų debesų tiekėjų. Jūs vis dar gaunate savo svetainei skirtus išteklius, tačiau prireikus ją yra daug lengviau pakeisti ir konfigūruoti.
�� „Nginx“:
„Nginx“ yra žiniatinklio serveris ir atvirkštinis tarpinis serveris, ypač populiarus didelio srauto svetainėse, nes jis dažnai gali atlikti ne tokį populiarų „Apache“ žiniatinklio serverį, kuris naudojasi srautu. Nors „Apache“ yra bendroji interneto serverių rinkos lyderė, „Nginx“ yra iki šiol rinkos lyderis kai žiūrite į populiariausias 1000, 10 000 arba 100 000 svetainių, kuriose dažniausiai lankoma. Taigi didelio srauto svetainei tikrai reikia pagrindinio kompiuterio, kuris naudoja „Nginx“ kaminą.
��️ Mastelio keitimas:
Jei jūsų svetainės srautas yra didelis dabar, yra didelė tikimybė, kad ateityje srautas gali būti dar didesnis. Norėdami išspręsti šią problemą, naudodamiesi didelio srauto „WordPress“ priegloba turėtų lengvai palengvinti jūsų plano sudarymą pagal poreikį. Daugelis šiame sąraše esančių kompiuterių naudoja debesų prieglobos infrastruktūrą, kuri leidžia lengvai pridėti išteklių, kai jums jų reikia.
Uptime:
Uptime yra svarbus visoms svetainėms, bet ypač svarbus didelio srauto svetainėms, nes prastovų poveikis yra dar didesnis. Žemyn trisdešimt minučių žemo srauto svetainėje? Tai gali paveikti porą lankytojų. Didelio srauto svetainėje? Tai gali neigiamai paveikti šimtus ar tūkstančius lankytojų. Nepriimkite vien tik žodžių ant rinkodaros egzemplioriaus – ieškokite faktinio paslaugų teisinio susitarimo (SLA), kuris garantuoja tam tikrą veikimo laiką ir suteikia žalos atlyginimo galimybes, jei priimančioji šalis negali įvykdyti šios garantijos. Paprastai grąžinimą ar kreditą gausite, jei pagrindinis kompiuteris negalės įvykdyti garantijos.
�� Turinio pristatymo tinklas:
Turinio pateikimo tinklas (CDN) padeda pagreitinti jūsų bendrojo įkėlimo laiką ir sumažinti jūsų serverio apkrovą pateikdamas statinį turinį iš serverių tinklo visame pasaulyje, o ne tik iš vieno serverio, kuriame yra jūsų svetainė. Daugelis aukščiausios klasės „WordPress“ pagrindinių kompiuterių dabar siūlo integruotas CDN funkcijas, kad pagerintų našumą, neverčiant jūsų integruotis su trečiosios šalies CDN paslauga..

��️ Geriausias „WordPress“ priegloba didelio srauto svetainėms

Štai šeimininkai, kurie, mūsų manymu, teikia geriausias didelio srauto „WordPress“ prieglobos parinktis:

 1. Kinsta (kinsta.com)
 2. Pagely (pagely.com)
 3. WP variklis (wpengine.com)
 4. Panteonas (panteonas.io)
 5. „SiteGround“ (siteground.com)

1. „Kinsta“ (kinsta.com)

„Kinsta“ didelio srauto „WordPress“ priegloba

„Kinsta“ yra populiarus valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, kuriame naudojama „Google Cloud Platform“ aukščiausios kategorijos infrastruktūra, kuri yra ta pati infrastruktūra, kurią „Google“ naudoja savo paslaugoms.

Be į srautą nukreiptos didelio srauto svetainių architektūros, „Kinsta“ taip pat siūlo patogias funkcijas „WordPress“ vartotojams, tokias kaip lengvas pastatymas, automatinės atsarginės atsarginės kopijos kasdien (arba dažniau už papildomą mokestį) ir pasirinktinio prieglobos informacijos suvestinė..

„Kinsta“ yra „CodeinWP“ tinklaraščio priegloba, o daugiau sužinoti galite mūsų išsamioje „Kinsta“ apžvalgoje. „CodeinWP“ kasdien priima daugiau nei 10 000 lankytojų, o tai, mano manymu, yra "didelis eismas".

�� Pagrindinės didelio srauto svetainių savybės:

 • „Nginx“ žiniatinklio serveris.
 • Talpinimas serverio lygiu per „Nginx FastCGI“ talpyklą.
 • „Google Cloud Platform“ infrastruktūra.
 • Integruotas CDN maitina „KeyCDN“.
 • Lengvas mastelio keitimas nes „Kinsta“ leidžia jums patobulinti arba pažeminti jūsų planą.
 • „Elasticsearch“ ir „Cloudflare Railgun“ priedai geresniam našumui.
 • Skaidrus perteklius. „Kinsta“ niekada neišnaikins jūsų svetainės dėl srauto padidėjimo – jūs tiesiog sumokėsite skaidrų perteklinį mokestį, atsižvelgiant į jūsų naudojimą.
 • Garantija 99,9% kas mėnesį per SLA.
 • Išsami analizės informacijos suvestinė stebėti naudojimą kartu su „New Relic“ stebėjimu.

⭐ Didelio srauto „WordPress“ svetainių priegloba Kinstoje:

 • „CodeinWP“ (tai mes), „Ubisoft“, „TripAdvisor“, „FreshBooks“, „Buferis“

�� Kainodara:

„Kinsta“ turi daugybę įvairių poreikių planų, todėl tai jokiu būdu nėra pilnas sąrašas.

Kaip ir kai kurie kiti valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, kiekvienam planui taikomas mėnesio apsilankymų limitas. „Kinsta“ neuždarys jūsų svetainės, jei viršysite šią ribą, bet jūs turėsite mokėti viršijančius mokesčius ir (arba) atnaujinti į aukštesnę pakopą. Viršijanti riba yra 1 USD / 1 000 lankytojų:

 • Starteris – 30 USD per mėnesį už 25 000 apsilankymų (tikrai ne didelio srauto „WordPress“ priegloba, tačiau tai yra pradinio lygio planas)
 • 1 verslas – 100 USD per mėnesį už 100 000 apsilankymų
 • 3 verslas – 300 USD per mėnesį už 400 000 apsilankymų
 • 1 įmonė – 600 USD per mėnesį už 1 000 000 apsilankymų

Jei mokėsite kasmet, gausite nemokamus du mėnesius.

�� Eik į Kinsta

2. Pagely (pagely.com)

Puslapių talpinimas didelio srauto „WordPress“ svetainėms

„Pagely“ yra vienas seniausiai valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių ir pradininkas erdvėje. Nors daug „WordPress“ kompiuterių nebebuvo "žemutinėje rinkoje" siūlyti labiau įperkamus planus atsitiktiniams vartotojams, Pagely iš tikrųjų dingo "iki rinkos" o daugiau dėmesio skiriama kokybei ir paslaugoms, o ne kainai.

„Pagely“ kainos tikrai nėra pigios, tačiau greičiausiai neieškote pigiausio varianto, jei norite geriausio srauto svetainių „WordPress“ prieglobos.

�� Pagrindinės didelio srauto svetainių savybės:

 • „Amazon“ žiniatinklio paslaugos (AWS) varoma infrastruktūra.
 • Aukščiausio lygio DNS „Amazon Route 53“ teikia greitą puslapio įkėlimo laiką.
 • „Nginx“ žiniatinklio serveris, nors taip pat galite naudoti „Apache“ su „Nginx“ priekyje ir veikti kaip atvirkštinis tarpinis serveris.
 • 100% veikimo garantija per SLA. Tai yra aukščiausia bet kurio šiame sąraše esančio pagrindinio kompiuterio garantija.
 • „PressCache“ kuriame pateikiamas talpyklos turinys iš pasaulinio krašto serverių tinklo. Pagalvokite apie tai, kaip talpyklos kaupimą ir kompaktinį diską.
 • Vaizdo optimizavimas pagal pareikalavimą pagreitinti krovimo laiką.
 • Serverių be „WordPress“ priegloba galimybė per „Northstack“

⭐ Didelio srauto „WordPress“ svetainių priegloba „Pagely“:

 • „Booking.com“, „Visa“, „Garmin“, „Virgin Atlantic“, „Nginx“ (taip, aukšto našumo interneto serverių, esančių „Pagely“, interneto svetainė)

�� Kainodara:

„Pagely“ siūlo ir VPS, ir įmonės planus. Štai kainų pavyzdys:

 • VBURST-1 – 199 USD per mėnesį
 • VPS-1 – 499 USD per mėnesį
 • VPS-1 + [HA] (didelis prieinamumas) – 1 249 USD per mėnesį
 • Iš anksto sukonfigūruotas įmonės planas – prasideda nuo 2500 USD per mėnesį
 • Individualizuotos grupės – prasideda nuo 5000 USD per mėnesį

Jei mokate kasmet, galite gauti 5% nuolaidą.

„Pagely“ nenustato jokių savavališkų lankytojų, kuriuos galite turėti per mėnesį, skaičiaus.

�� Eikite į Pagely

3. „WP Engine“ (wpengine.com)

WP variklis

Padedama 250 mln. USD investicijų 2018 m. Ir neseniai įsigyto „Flywheel“ (buvusi konkurentė) įsigijimo, „WP Engine“ neabejotinai sustiprino savo pozicijas kaip viena populiariausių ir žinomiausių „WordPress“ valdomų kompiuterių valdytojų..

„WP Engine“ save vadina a "„WordPress“ skaitmeninės patirties platforma," kuris, manau, yra signalas, kad tai ne tik priegloba. Pavyzdžiui, „WP Engine“ įsigiję „StudioPress“ nemokamai gausite populiarias „Genesis“ programas ir temas vaikams..

„WP Engine“ taip pat aprūpinta daugybe patogiai valdomų „WordPress“ funkcijų, tokių kaip automatinės atsarginės kopijos ir sustojimo svetainės.

�� Pagrindinės didelio srauto svetainių savybės:

 • Talpinimas serverio lygiu per laką ir Memcached.
 • Veiklos stebėjimas naudodamiesi „New Relic“ ir specialiu puslapio našumo įrankiu, norėdami rasti silpnąsias vietas, kai jūsų svetainė yra apkrauta.
 • Integruota CDN paslauga greitesniam visuotiniam krovimo laikui ir mažesnei serverio apkrovai.
 • Nginx serverio kamino.
 • AWS debesų infrastruktūra.
 • 99,95% neveiklumo garantija per SLA (išskyrus visus "atleista prastova," kuri apima planinę ir avarinę techninę priežiūrą).

⭐ Didelio srauto „WordPress“ svetainių talpinimas „WP Engine“:

 • „AMD Developer Central“, „Under Armour“, „Jobvite“

�� Kainodara:

„WP Engine“ siūlo tris iš anksto nustatytus planus, taip pat pasirinktinį planą didesniems poreikiams.

Kaip ir „Kinsta“, kiekvienam planui taikomas mėnesinių apsilankymų limitas, todėl turėsite atnaujinti (arba mokėti viršijančius mokesčius) jei peržengsite šią ribą. Didesnis „WP Engine“ mokestis yra toks pat kaip „Kinsta“ – 1 USD per 1000 lankytojų viršija jūsų limitą:

 • Pradėti – 30 USD per mėnesį iki 25 000 apsilankymų
 • Augimas – 115 USD per mėnesį iki 100 000 apsilankymų
 • Skalė – 290 USD per mėnesį iki 400 000 apsilankymų
 • Paprotys – pasikalbėkite su pardavėjais, jei jums reikia daugiau lankytojų

Jei mokėsite kasmet, gausite nemokamus du mėnesius.

�� Eikite į „WP Engine“

4. Panteonas (panteonas.io)

„Panteon premium WordPress“ priegloba

„Panteonas“ yra populiarus valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, siūlantis keičiamą infrastruktūrą, sukurtą „Google Cloud Platform“. Šiuo atžvilgiu jis panašus į „Kinsta“, nors „Pantheon“ naudoja kitokią technikos kaminą „Google Cloud Platform“ viršuje.

Be aukšto našumo technologijų kamino, „Pantheon“ taip pat sukuria daugybę patogių funkcijų, tokių kaip daugybė inscenizacijos aplinkų, automatinės atsarginių kopijų kūrimo ir atnaujinimų programos ir dar daugiau..

�� Pagrindinės didelio srauto svetainių savybės:

 • „Nginx“ žiniatinklio serveris.
 • Talpinimas serverio lygiu per laką ir Redisą.
 • Elastingas priegloba, todėl labai lengva išplėsti svetainės dydį, kad būtų galima valdyti srauto padidėjimą. Sužinokite daugiau apie elastingą „Panteono“ metodą.
 • Visuotinis CDN integruota į jūsų prieglobą, kurią veikia greitai.
 • Programos veikimo stebėjimas per naująją relikviją.
 • Garantuojamas 99,95% mėnesio veikimo laikas per SLA bet tik elito planams.

⭐ Didelio srauto „WordPress“ svetainių priegloba „Panteone“:

 • Patagonija, „SendGrid“, MIT

�� Kainodara:

Kaip ir „Kinsta“ bei „WP Engine“, „Pantheon“ planuose yra eismo ribojimas ir jūs viršysite mokesčius, jei viršysite tą ribą. Panteonas viršijantys mokesčiai yra žymiai didesnis nei tiems dviem šeimininkams po 2,50 USD už 1 000 apsilankymų:

 • Pagrindinis – 41 USD per mėnesį iki 25 000 apsilankymų
 • Spektaklis – keturios pakopos, pradedant nuo 160 USD per mėnesį ir pradedant nuo 916 USD per mėnesį. Apsilankymų skaičius svyruoja nuo 25 000 iki 300 000 lankytojų per mėnesį
 • Elitas – tu turi kalbėtis su pardavėjais. Gali tvarkyti iki 10 milijonų vizitų per mėnesį

Manoma, kad pagal visas kainas mokate kasmet, nes tai gali būti didžiulė išankstinė investicija.

�� Eik į Panteoną

5. „SiteGround“ (siteground.com)

„SiteGround Cloud“ priegloba

„SiteGround“ turbūt geriausiai žinomas dėl savo biudžetą tvarkančių „WordPress“ prieglobos planų, kurie į vieną mažą paketą supakuoja tokias pažangias funkcijas kaip sustojimas, serverio lygio talpyklos kaupimas, automatiniai atnaujinimai ir dar daugiau..

Bendri „SiteGround“ planai veikia didelio srauto „WordPress“ svetainėse. Aukščiausios pakopos „GoGeek“ planas palaiko ~ 100 000 mėnesinių apsilankymų, o intelektualusis kaupimas talpykloje / optimizavimas gali padėti jums pasiekti daugiau nei tai.

Tačiau geresnis didelio srauto svetainių pasirinkimas tikriausiai yra „SiteGround“ debesų prieglobos planai, kuriuose siūlomi skirti (ir valdomi) ištekliai už prieinamą kainą. (Daugiau apie debesų prieglobą čia.)

�� Pagrindinės didelio srauto svetainių savybės:

 • Talpinimas serverio lygiu su Nginxu ir Memcachedu.
 • Specialūs ištekliai lengvas mastelio keitimas į debesies planus (ne tiek į pigesnius bendrus planus).
 • Garantija 99,9% kasmet per SLA.
 • Nemokamas CDN integracija per „Cloudflare“.

⭐ Didelio srauto „WordPress“ svetainių talpinimas „SiteGround“:

 • WPLift, WPShout

�� Kainodara:

„SiteGround“ netaiko jokių savavališkų lankytojų apribojimų. „SiteGround“ tikrai pateikia numatomus savo bendrų planų apsilankymus, tačiau tai tik sąmatos, o ne griežtos ribos.

Bendruose planuose faktiniai „SiteGround“ apribojimai yra susiję su procesoriaus naudojimu, o debesies planams nėra savavališkų apribojimų, nes jūs mokate už tam skirtus išteklius:

 • „GoGeek“ bendras planas – 11,95 USD per mėnesį reklaminė kainodara / 34,95 USD per mėnesį įprasta kainodara. Tinka iki ~ 100 000 apsilankymų per mėnesį (atminkite – tai nėra sunkus dangtelis, o tik apytikslis įvertinimas).
 • Debesų talpinimas – svyruoja nuo 80 USD per mėnesį iki 240 USD per mėnesį, atsižvelgiant į tai, kokių išteklių reikia jūsų svetainei.

Taip pat galite konfigūruoti savo pasirinktinį debesies planą. „SiteGround“ turi skaičiuoklės įrankį, kuris padės įvertinti kainą pagal jūsų poreikius.

�� Eikite į „SiteGround“

�� Koks yra geriausias „WordPress“ didelio srauto priegloba?

Tai apibendrina mūsų mintis apie geriausią „WordPress“ prieglobą, skirtą didelio srauto svetainėms. Jie visi yra aukštos kokybės šeimininkai, todėl jūsų pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų poreikių ir biudžeto.

Norėdami padėti palyginti šiuos penkis pagrindinius kompiuterius, pateikiame lentelę, kurioje pateikiama pagrindinė kiekvieno pagrindinio kompiuterio informacija:

Geriausias „WordPress“ priegloba didelio srauto svetainėms: SANTRAUKA

Priimančioji
Kaina nuo
Nėra sunkių vizitų limito?
Infrastruktūra
SLA Uptime garantija
Kinsta30 USD„Google Cloud“99,90%
Pagely199 USDAWS100%
WP variklis30 USDAWS99,95 proc.
Panteonas41 USD„Google Cloud“99,95 proc.
„SiteGround“11,95 USDBendrai / debesyje99,90%

Atsižvelgiant į tai, atsižvelgiant į aukščiau pateiktą informaciją (o jei neturite savo mėgstamiausio tarp šių kompiuterių), mes pasakytume, kad jūs tikriausiai pirmiausia turėtų išbandyti Kinsta (mūsų pasirinkimas) ir pažiūrėkite, kaip jums jie patinka. Jie siūlo daugybę skirtingų prieglobos pakopų, todėl visada prireiks vietos išplėsti dydį, tuo tarpu pradinio lygio planai yra gana prieinami..

Ar turite klausimų, kuris iš šių kompiuterių geriausiai atitinka jūsų poreikius? Paklauskite komentaruose!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector