4 geriausios „GoDaddy“ alternatyvos „WordPress“ svetainėms – pigesnės, greitesnės, geresnės

Kodėl ieškome perspektyvių „GoDaddy“ alternatyvų? Na, o kai kuriems klientams „GoDaddy“ yra tokia gera (ir jų yra labai daug), ji nėra tobula visiems scenarijams ir svetainės sąrankai. Kai kuriais atvejais jums gali prireikti pigesnio, labiau „WordPress“ optimizuoto, patikimesnio ar viso to, kas paminėta aukščiau. Čia pateikiamos geriausios „GoDaddy“ alternatyvos rinkoje.


Nurodykite savo svetainės žiniatinklio prieglobą – didelis sprendimas. Net jei tai pirmoji jūsų svetainė, norėsite pradėti kuo geriau. Tai reiškia, kad turite rasti prieinamą, patikimą paslaugų teikėją, siūlantį visas jums reikalingas funkcijas.

„GoDaddy“ yra gerai žinomas pagrindinis kompiuteris ir dažnas pasirinkimas naujoms svetainėms. Jis turi daug ką pasiūlyti, ypač jei jūs ieškote už prieinamą kainą valdomo „WordPress“ prieglobos. Tačiau yra nemažai kitų hostingo kompanijų, kurios teikia tiek pat, kiek ne daugiau nei „GoDaddy“, ir taip pat yra vertos jūsų dėmesio.

geriausios godaddy alternatyvos

Šioje apžvalgoje supažindinsime jus su „GoDaddy“ priegloba. Mes aptarsime, kas gali padaryti tai tinkama galimybe, taip pat paminėsime, ko jai trūksta. Tada ištirsime keturias „GoDaddy“ alternatyvas, kurias galbūt norėsite pasirinkti. Įšokime į dešinę!

Jei skubate, čia pateikiami svarbiausi mūsų pastebėjimai:

Rangas
Įmonė
Kaina
1„SiteGround“3,95 USD / mėn
2„Bluehost“2,95 USD / mėn
3Smagratis13 USD / mėn
4A2 talpinimas3,92 USD / mėn

Įvadas į „GoDaddy“ prieglobą

„GoDaddy“ „WordPress“ priegloba.

Nors dauguma hostingo kompanijų siūlo gana panašią paslaugą, kiekviena linkusi išskirti savo nišą. „GoDaddy“ save laiko pigiu, pradedantiesiems draugišku būdu labai greitai sukurti svetainę. Dėl šios priežasties tai yra populiarus pasirinkimas pirmą kartą svetainių savininkams ir dažnai rekomenduojama.

Pagrindinis „GoDaddy“ pasiūlymas yra pagrindinis bendras hostingas, kurį sudaro keturios kainų pakopos. Pigiausia versija kainuoja tik 7,99 USD per mėnesį įprastu (neparduodamu) įkainiu – tai uždirbs jums vieną svetainę kartu su nemokamu domenu ir neišmatuotą pralaidumą. Aukštesnės pakopos planuose yra daugiau svetainių, funkcijų ir išteklių – iki verslo plano iki 29,99 USD per mėnesį..

Jei ieškote kažko, kas nėra paprasta pasidalijamojo prieglobos paslauga, „GoDaddy“ taip pat siūlo VPS ir dedikuotų serverių planai. Visai neseniai „GoDaddy“ taip pat pasiūlė „WordPress“ specifinę prieglobos parinktį, kurios keturios atskiros pakopos kainuoja nuo 8,99 USD per mėnesį. Tai yra valdoma prieglobos paslauga, tai reiškia, kad teikėjas atliks tam tikras užduotis (pvz., Diegimą, atsargines kopijas ir atnaujinimus).

Apskritai tai gana tvirtas paslaugų sąrašas. Dabar, prieš pateikdami keletą „GoDaddy“ alternatyvų, panagrinėkime priežastis, kurias galite pasirinkti pasirinkti „GoDaddy“ arba ieškoti kitur..

Privalumai ir trūkumai, naudojant „GoDaddy“ savo „WordPress“ svetainėje

Pigūs prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „GoDaddy“, dažnai sulaukia daug kritikos. Gali būti pagrįsta stebėtis, ar įmonė pjauna kampus ir siūlo žemos kokybės paslaugas mainais už mažas kainas. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad „GoDaddy“ yra tvirta galimybė daugeliui „WordPress“ vartotojų.

Anksčiau mes atlikome keletą nuodugnių įvairių hostingo kompanijų apžvalgų. Pavyzdžiui, mes išsiuntėme apklausą beveik 5 000 mūsų skaitytojų, klausdami apie jūsų naudojamas prieglobos įmones ir prašydami įvertinimų bei nuomonių. „GoDaddy“ buvo daugiausia dažniausiai naudojamas kompiuteris, o vidutinis paslaugos atsiliepimų balas buvo 7,64 iš 10.

„GoDaddy“ populiarumas mūsų „WordPress“ 2017 m. Prieglobos apklausoje
(Grafikai Vizualizatorius.)

Kitose mūsų apžvalgose rastas vidutinis vartotojo įvertinimas 3,5 iš 5, kuris yra šiek tiek žemesnis, bet vis tiek nėra blogas. Be to, vidutinis „GoDaddy“ svetainių įkėlimo laikas buvo 0,45 sekundės, o tai yra labai geras rezultatas. Apskritai, daug žmonių naudojasi „GoDaddy“ ir yra patenkinti visa savo patirtimi.

Tuo pat metu akivaizdu, kad „GoDaddy“ nėra tinkamas pasirinkimas visiems. Nepaisant savo reputacijos, jis yra toli gražu ne vienintelis nebrangus žiniatinklio prieglobos tinklas. Tiesą sakant, yra tiekėjų, turinčių panašią ar mažesnę kainą su geresniais reitingais ir daugiau galimybių. „GoDaddy“ taip pat nesiūlo tiek daug aukščiausios klasės pasirinkimų, todėl jis gali neatitikti jūsų poreikių, jei ieškote kažko ne tik pagrindinio prieglobos.

Svarbiausia (mūsų tikslams), yra ir kitų bendrovių, siūlančių labiau WordPress vartotojams skirtą paslaugą. „GoDaddy“ „WordPress“ planai yra puiki galimybė, tačiau turėsite eiti kur nors kitur, kad rastumėte „WordPress“ specifinę prieglobą, kuri nėra valdoma, pvz..

Galų gale svarbu aiškiai pasakyti du dalykus. Pirma, „GoDaddy“ gali būti tvirtas hostingo pasirinkimas. Jei ieškote paprastos ir prieinamos prieglobos, kurią būtų lengva nustatyti ir prižiūrėti, verta apsvarstyti. Kartu tai neturėtų būti vienintelis jūsų priimamas kompiuteris. „GoDaddy“ alternatyvų yra daugybė, kai kurios siūlo paslaugas, kurios gali būti geriau pritaikytos jūsų poreikiams.

Keturios puikios „GoDaddy“ alternatyvos „WordPress“ svetainėms talpinti

Taigi, ką kitos prieglobos įmonės daro gerai, palyginti su „GoDaddy“? Remiantis surinktais duomenimis ir savo patirtimi, čia yra keturi teikėjai, į kuriuos verta atsižvelgti. Kiekvienam iš jų pateiksime svarbiausias jo savybes ir aptarsime, ką jis daro geriau nei „GoDaddy“..

Prieš pradėdami darbą, pateikiame apžvalgą, kaip lyginami visi keturi prieglobos paslaugų teikėjai (įskaitant „GoDaddy“):

Geriausios „GoDaddy“ alternatyvos

Varyk Tėti
„SiteGround“
„Bluehost“
Smagratis
A2 talpinimas

Įvertinimas (iš 5)3.54.63.34.63.8
Galimas „WordPress“ prieglobaTvarkoTvarkoTvarko ir nevaldomasTvarkoTvarko ir nevaldomas
Planai prasideda (per mėnesį)3,99 USD3,95 USD2,95 USD13 USD3,92 USD
Palaikomų svetainių skaičius1–21 – neribotas1 – neribotas1–30+ 1 – neribotas
Nuostabios savybėsMaža kaina, puikus spektaklisPuiki reputacija ir palaikymasPatogus biudžetui ir optimizuotas efektyvumasAukščiausio lygio „WordPress“ optimizavimasĮvairių variantų ir gerų rezultatų

Žinoma, tai tik santrauka, todėl skaitykite daugiau informacijos apie mūsų „GoDaddy“ alternatyvas!

1. „SiteGround“ (www.siteground.com)

„WordGress“ svetainių talpinimas.

Jei ieškote lengvai naudojamo ir nebrangaus prieglobos paslaugų teikėjo, „SiteGround“ neturėtų būti pamiršta. Čia siūlomos priimtinos pradinės kainos, taip pat platus paslaugų pasirinkimas. Galite rasti bendrojo prieglobos, debesų prieglobos, dedikuotų serverių ir dar daugiau. Be to, „SiteGround“ siūlo pradedančiųjų valdomą „WordPress“ prieglobą rekomenduoja platforma pats.

Pagrindiniai bruožai

Valdytas „WordPress“ prieglobos planas:

 • Vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas.
 • Automatiniai atnaujinimai ir atsarginės kopijos.
 • Nemokamas „Cloudflare“ Turinio pateikimo tinklas (CDN).
 • Žinių „WordPress“ palaikymas.

Kainodara

Jei norite valdyti „WordPress“ prieglobą vienoje mažoje ir vidutinio dydžio svetainėje, mokėsite 3,95 USD per mėnesį. Daugiau svetainių ir funkcijų yra aukštesniuose lygmenyse.

„SiteGround“ ir „GoDaddy“

Šie du prieglobos paslaugų teikėjai pateikia įdomų palyginimą, nes yra nepaprastai panašūs. Jų „WordPress“ planai yra pigūs ir siūlo daug tų pačių funkcijų. Gausite automatines atsargines kopijas ir atnaujinimus naudodami abu, lengvą „WordPress“ diegimą, greičio optimizavimą ir netgi padėti kuriant sustojimo vieta bandymo tikslais.

Taigi kodėl verta pasirinkti „SiteGround“ per „GoDaddy“, kai abu planai apima tiek daug tų pačių variantų? Tokiu atveju priežastis kreiptis į vieną iš mūsų „GoDaddy“ alternatyvų priklauso nuo įvertinimų ir patikimumo.

Nors „GoDaddy“ vartotojai yra gana patenkinti savo teikiamomis paslaugomis, „SiteGround“ nuolatos patenka į aukščiausią tašką. Neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad „SiteGround“ vidutinis naudotojų įvertinimas buvo 4,6 iš 5, palyginti su „GoDaddy“ 3,5. Vartotojai taip pat nustatė, kad „SiteGround“ palaikymas yra pranašesnis (jų „WordPress“ žinios įvertintos 4,45 / 5), o 93% pasirinko pratęsti savo prenumeratą, kai ji bus baigta (priešingai nei 78% „GoDaddy“ klientų)..

Taigi, jei jūs ieškote kažko panašaus į „GoDaddy“ paslaugą, tačiau norite mokėti šiek tiek papildomai, kad užtikrintumėte solidžią paramą ir puikią bendrą patirtį, galbūt norėsite išbandyti „SiteGround“.

2. „Bluehost“ (www.bluehost.com)

„Bluehost“

„Bluehost“ gali būti puiki „GoDaddy“ alternatyva, jei ieškote patikimo varianto. Jie siūlo gerą našumą ir yra bene biudžetinis variantas. Jei to nepakanka, taip pat gausite nemokamą domeno vardą. Taip pat norime paminėti, kad „Bluehost“ yra svarbiausia WordPress.org rekomendacija, nes tai palanki pradedantiesiems skirtoje vartotojo grupėje ir saugioje pagrindinėje programoje..

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas pirmaisiais metais ir SSL
 • Antras populiariausias „WordPress“ metų priegloba
 • Tvirtas „WordPress“ ekspertų palaikymas
 • 30 dienų be klausimų pinigų gražinimo garantija

Kainodara

„Bluehost“ prieglobos planas prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį, tačiau norėdami gauti šią žemą kainą, turite pasirinkti 36 mėnesių planą iš anksto.

„Bluehost vs GoDaddy“

Tiek „Bluehost“, tiek „GoDaddy“ turi beveik tas pačias funkcijas. Būtent spektaklis ir palaikymas daro ankstesnįjį geresnį. „Bluehost“ siūlo 100% veikimo trukmę, kuri, beje, yra 99,69% „GoDaddy“ (kaip išbandė mūsų darbinis monitorius).

„Bluehost“ yra pradedančiųjų orientuota „WordPress“ priegloba, t.y., jų vartotojo skydelį lengviau naudoti. „Bluehost“ taip pat nugali „GoDaddy“, kai reikia palaikyti klientus. Pokalbių palaikymą galima pasiekti greičiau naudojant „Bluehost“. Greitas ir draugiškas aptarnaujantis personalas užtikrina, kad problema bus kuo greičiau išspręsta.

Apskritai, mes pasakytume, kad „Bluehost“ yra geresnė žiniatinklio priegloba ir puiki „GoDaddy“ alternatyva. Savo hostingo paketuose jis siūlo naudingą įrankių rinkinį ir galingą veikimą.

3. Smagratis (getflywheel.com)

Smagračio „WordPress“ talpinimas.

„GoDaddy“ ir „SiteGround“ siūlo patikimą prieglobą, apimančią pagrindus. Tačiau ką daryti, jei ieškote kažko šiek tiek tvirtesnio? Įveskite smagratį – dar vieną iš mūsų „GoDaddy“ alternatyvų. Ši „WordPress“ specifinė prieglobos įmonė orientuojasi į aukščiausio lygio valdomo prieglobos teikimą. Tai turi abu vienos ir kelių vietų planai, taip pat daugybė naudingų funkcijų.

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas perkėlimas ir „WordPress“ diegimas
 • VPS serverio talpinimas
 • SSL sertifikatas įtraukta, taip pat sustojimo svetainė (visose vietose, išskyrus pradinį planą)
 • Specialiai sukurta vartotojo sąsaja jūsų svetainei valdyti

Kainodara

Jei mokama kasmet, „smagračio“ vienos svetainės planas prasideda nuo 13 USD per mėnesį, su trimis aukštesnėmis pakopomis, siūlančiomis papildomas funkcijas. Taip pat galite prisiregistruoti dėl masinio plano, pradedant nuo dešimties instaliacijų už 96 USD per mėnesį.

Smagratis vs „GoDaddy“

Renkantis bet kokio tipo paslaugų teikėją, reikia pasakyti apie specializaciją. „GoDaddy“ naudoja platų tinklą ir tik neseniai pradėjo siūlyti planus, pritaikytus „WordPress“ vartotojams. Kita vertus, smagratis yra sutelktas tik į valdomą „WordPress“ prieglobą.

Tai reiškia, kad naudodami „smagratį“, gausite prieigą prie aukščiausio lygio platformos optimizavimo. Be to, paprasta gauti pagalbą sprendžiant su „WordPress“ susijusias problemas ir klausimus. Smagratis taip pat gavo aukštą įvertinimą pagal „WordPress“ optimizavimą mūsų naujausioje apklausoje – 4,9 / 5.

Taip pat verta paminėti, kad smagratis yra ypač geras pasirinkimas, jei esate dizaineris ar kūrėjas (ar ketinate juo tapti). Kelių svetainių planai puikiai tinka šiai programai, ir jūs gausite prieigą prie naudingų funkcijų, tokių kaip baltos etiketės variantas ir įvairūs įrankiai, skirti supaprastinti jūsų darbo eigą.

Apskritai nustatėme, kad „smagratis“ siūlo aukštos kokybės valdomą paslaugą. Tai puikus pasirinkimas, jei esate dizaineris ar svetainės savininkas, ieškantis „GoDaddy“ alternatyvų, kurios yra ypač gerai optimizuotos „WordPress“.

4. A2 priegloba (www.a2hosting.com)

A2 priegloba „WordPress“ priegloba.

Kol kas mes tyrėme „GoDaddy“ alternatyvas, daugiausia dėmesio skirdami valdomai „WordPress“ prieglobai. Tačiau „A2 Hostingas“ siūlo „WordPress“ vartotojams ir bendrus, ir valdomus prieglobos planus. Bendri planai suteikia stebėtiną kiekį išteklių, ir jūs galite gauti neribotą skaičių svetainių, kurių kaina siekia 3,92 USD per mėnesį. Tvarko priegloba yra brangiau (12,97 USD), tačiau gausite puikų našumą ir daugybę papildomų funkcijų.

Pagrindiniai bruožai

Bendras „WordPress“ priegloba:

 • Neribotas saugojimas ir perkėlimas.
 • Neribotas svetainių ir duomenų bazių kiekis, išskyrus pradinį planą.
 • Nemokamas SSL sertifikatas.

Valdomo „WordPress“ priegloba:

Kainodara

Bendri „WordPress“ planai „A2 Hosting“ prasideda nuo 3,92 USD per mėnesį vienai svetainei arba 4,90 USD neribotoms svetainėms. Kita vertus, valdomas priegloba, prasideda nuo 12,97 USD per mėnesį.

A2 priegloba prieš „GoDaddy“

Tvarkytas priegloba yra puiki galimybė, tačiau ji tinka ne visiems. Galbūt norėsite sutaupyti pinigų tvarkydami asmeninį prieglobą arba tiesiog norėsite labiau kontroliuoti savo serverį. Bet kuriuo atveju, kartais viskas, ko jums tikrai reikia, yra pagrindinis nevaldomas planas.

Tuo pačiu metu tikriausiai nenorite paaukoti visų lengvatų, susijusių su „WordPress“ specifine paslauga. Štai kodėl „A2 Hosting“ yra viena iš geriausių „GoDaddy“ alternatyvų. Galite pasirinkti valdomą arba nevaldomą prieglobą, be to, lengvai pakeisite savo mintis pakeisdami paslaugų teikėjus..

Mūsų duomenys rodo, kad vartotojai, kurie pasirenka A2 prieglobą, apskritai patenkinti jos teikiamomis paslaugomis. Apskritai mūsų paskutiniojo hostingo tyrimo metu jis įvertintas 3,8 / 5. Mūsų našumo testas taip pat parodė 0,96 sekundės pakrovimo laiką, kuris yra geras, be to, mūsų pačių duomenimis, platformos veikimo laikas per pastarąsias 75 dienas yra 99,78%..

Apibendrinant galima pasakyti, kad „A2 Hosting“ siūlo visą paketą – įvairių tipų „WordPress“ prieglobą, pagrįstas kainas ir gerą reputaciją įkrovai..

Išvada

Norėdami pakartoti, „GoDaddy“ nėra nieko blogo. Daugelis mūsų skaitytojų naudojasi šia paslauga ir džiaugiasi ja, bei siūlo puikų našumą. Tačiau, kai kalbama apie „WordPress“ specifinę prieglobą, ji yra vidutinė pakuotės tiekėja. Jei ieškote tvirtesnių paslaugų, geresnio palaikymo ar įvairesnių funkcijų, geriau tiktų viena iš mūsų aptartų „GoDaddy“ alternatyvų..

Prieš atsiskaitydami su prieglobos paslaugų teikėju, rekomenduojame apsilankyti:

Svetainės pagrindas:

Iš esmės tokia pati kaina kaip „GoDaddy“ su labai panašiu funkcijų rinkiniu, tačiau gali pasigirti ypač aukštais vartotojų įvertinimais ir kokybės palaikymu.

Smagratis:

Siūlo tvirtą valdomą prieglobą, skirtą dizaineriams ir agentūroms, ir suteikia aukščiausią „WordPress“ optimizavimą.

A2 priegloba:

Teikia tiek valdomą, tiek nevaldomą „WordPress“ prieglobą ir pasižymi geru našumu.

„Bluehost“:

Pigesnė „GoDaddy“ alternatyva, turinti geresnę palaikymo komandą, „WordPress“ įrankius ir aukštesnį veikimo laiką.

Dienos pabaigoje mūsų balsavimas keliauja į „SiteGround“ kaip aukščiausią bendrą „GoDaddy“ alternatyvą.

Kokia jūsų patirtis su „GoDaddy“? Ar rekomenduotumėte tai kitiems vartotojams? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map