Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs Standard Spellchecker pro WordPress

Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs Standard Spellchecker pro WordPress

Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs Standard Spellchecker pro WordPress
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Gramatika bude tvrdá. Každý blogger se může vztahovat. A pro mě – nebýt rodilým mluvčím angličtiny – je to ještě brutálnější. Trávím příliš mnoho času vylepšováním různých částí mých příspěvků jen proto, abych se ujistil, že jsou … co je to slovo … čitelné. Naštěstí máme v dnešní době nějaké skvělé nástroje, které mohou způsobit, že gramatika bude méně bolestivá. Podívejme se, který je nejlepší mezi Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway.


Na jedné straně gramatika není všestranným blogováním. Stále si můžete vytvořit úspěšný blog nebo online časopis (nebo blogový obchod), přestože zde a tam máte nějaké drobné problémy.

Na druhou stranu je však povoleno určité kritické množství chyb. Jakmile to zasáhnete, váš obsah nebude možné strávit a vaši čtenáři začnou vypadávat … přímo k vašim vzdělanějším konkurentům.

Mám ale dobré zprávy. Existuje řešení.

Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Standard Spellchecker pro WordPress

Ve skutečnosti můžete své čtenáře přimět, aby si mysleli, že víte, jak psát obsah, který je gramaticky správný.

Zde je návod:

Co je v tom pro tebe?

V tomto příspěvku, naučíte se, jak můžete vylepšit své psaní, pomocí umělého editoru – softwaru, který upozorní na vaše gramatické chyby a další problémy, které se mohou skrývat ve tmě.

Konečná hra je zde proto, aby byl váš obsah přátelštější pro čtenáře, přitažlivější a celkově neocitl. To lze provést, jakmile půjdete s jedním z hráčů, které dnes porovnáváme – Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway.

Jinými slovy, následující nástroje byste měli prozkoumat, pokud chcete být lepším bloggerem (získejte okamžitou zpětnou vazbu a vysvětlení, proč je něco považováno za gramatické ne-ne).

Dále:

1. Gramaticky

Gramaticky je pravděpodobně nejoblíbenějším nástrojem a jistě zajímavým řešením, které nabízí řadu funkcí a pěknou integraci prohlížeče pro Chrome.

Je navržen tak, aby vám poskytl "lepší způsob psaní" (jejich slova). Vyhledává a opravuje gramatické chyby, dává vám návrhy slovní zásoby a dokonce kontroluje plagiát v textu..

Existují dva způsoby práce s gramatikou. Můžete buď získat výše uvedený plugin Chrome, nebo použít samotnou webovou aplikaci. V obou případech získáte přístup k v podstatě stejnému rozsahu funkcí.

S Gramatikou pracuji už několik měsíců. Upřímně mohu říci, že je to pravděpodobně nejlepší pomocný nástroj pro spisovatele v reálném čase pro WordPress.

Přestože neexistuje nic jako oficiální gramatický plugin pro WordPress, rozšíření Chrome se velmi dobře integruje s výchozím editorem obsahu ve WordPressu. To znamená, že nemusíte nikam odcházet, abyste mohli zkontrolovat gramatiku. Jakmile začnete pracovat na novém příspěvku, objeví se v pravém dolním rohu editoru ikona Gramatika.

gm1

Ikona zobrazuje číslo, které představuje problémy zjištěné při psaní. Kliknutím na něj se otevře standardní okno gramatického editoru.

gm2

Až tam budete moci procházet poštou po řádku, zobrazit zpětnou vazbu a buď schválit navrhované změny, nebo ne, váš hovor.

gm3

S každým návrhem získáte vysvětlení toho, co je špatného a proč. Kliknutím na "více" vám poskytne další příklady a zpětnou vazbu.

gm4

Stejně jako u každého pravopisu můžete adresář rozbalit a přidat do něj nová slova. Navíc se zdá, že současná knihovna slov se neustále rozšiřuje o moderní výrazy. Když už uvidíte něco podobného, ​​určitě nebudete poškrábat hlavu a nebudete frustrovaní "online" podtržení (MS Word, proč to děláte ?!).

Navíc, pokud jde o kontrolu pravopisu, většinu z toho lze provést bez toho, aby došlo k vystřelení gramatického editoru. Kdykoli se slovo nezdá být správné, plugin Chrome jej automaticky podtrhuje. Když umístíte kurzor myši nad slovo, dostanete okamžité návrhy na správný formulář. Není třeba klikat pravým tlačítkem nebo nic. Velmi rychlý.

Gramatická integrace WordPress je pouze jednou stranou mince. Protože se jedná o plugin Chrome, funguje s každým typem pole pro zadávání textu. To znamená, že gramatiku můžete používat v Gmailu, sociálních médiích (Facebook, Twitter), na fórech a dokonce i při psaní komentářů k jiným blogům. V podstatě kdekoli, kde se něco dá napsat, a poté klikněte na Odeslat.

Nyní, o nevýhodách.

Je tu jen jeden. Celá pomoc v reálném čase může při psaní rušit. Možná jsem to jen já, ale když píšu, vidím příliš mnoho podtržených slov a rostoucí počet kritických chyb je hlavní rozptýlení, které mě zpomaluje. Osobně rozšíření na dobu psaní obvykle vypnu a když je čas provést nějaké úpravy, znovu ho zapnu. Funguje to tak dokonale.

Souhrn funkcí:

 • ✅ Okamžitě najděte a opravte více než 250 typů gramatických chyb.
 • ✅ Kontextová kontrola pravopisu.
 • ✅ Vylepšete výběr slov pomocí kontextově optimalizovaných slovních zásob.
 • ✅ Pokročilé korektury. Hledá opakování slov a další věci.
 • Available K dispozici jsou pluginy MS Word a MS Outlook.
 • Available K dispozici je plugin Google Chrome.
 • ✅ Zjistěte plagiátorství kontrolou textu na více než osmi miliardách webových stránek.

Cena:

Grammarly si můžete vyzkoušet zdarma na jejich domovské stránce (malé okno editoru). Poté jsou k dispozici tři hlavní plány:

 • Měsíčně – 29,95 $ / měsíc.
 • Čtvrtletně – 59,95 $ / čtvrtletí (19,98 $ / měsíc).
 • Roční (nejlepší hodnota) – 139,95 $ / rok (11,66 $ / měsíc).

Zkuste gramatiku

Nebo přeskočte na konečný verdikt o Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway kliknutím sem.

2. Jetpack

Raketový batoh je jedním z nejpopulárnějších doplňků WordPress. Sakra, pravděpodobně už je na svém webu používáte pro řadu účelů. Ale věděli jste o tom "Pravopis a gramatika" modul?

Ne?

Dobře, modul skutečně začal jako samostatný plugin nazvaný After the Deadline a poté se dostal do hlavní struktury Jetpacku.

Jakmile aktivujete tento modul (wp-admin > Raketový batoh > Nastavení), přidá do editoru WordPress pokročilé funkce kontroly pravopisu.

jp1

Nyní je na tomto modulu Jetpacku skvělé, že můžete nakonfigurovat, která pravidla a problémy by měl plugin kontrolovat. A opravdu skvělá věc je, že každý uživatel na vašem blogu si může stanovit tato pravidla pro sebe. To lze provést prostřednictvím standardní stránky profilu – YOURSITE.com/wp-admin/profile.php

jp2

Všechny z nich jsou určeny k tomu, aby vám pomohly vyřešit gramatické problémy a identifikovat další problémy související se špatnými styly psaní, které by mohly být trochu obtížnější najít.

Z vlastní zkušenosti vám důrazně doporučujeme, abyste strávili chvilku výběrem správné kombinace filtrů, kterou chcete zachovat. Pokud je všechny zapnete na dlouhou trať, budete jen naštvaní. Například první věci, které jsem vypnul, byly pasivní hlasová kontrola a kontrola složitých frází.

Jakmile dokončíte práci na příspěvku, stačí kliknout na ikonu dámy a po několika sekundách uvidíte některá doporučení.

Každé slovo nebo fráze, které se nehodí, budou podtrženy. Kliknutím na slovo / frázi získáte vyskakovací okno, kde uvidíte, co je špatně, dostanete návrhy, jak to opravit, a také vysvětlete, proč je problém.

jp3

Celkově tato funkce není tak pokročilá jako funkce Grammarly, ale je to stále skvělý nástroj, který vám může pomoci vylepšit psaní nesmírně.

A na osobní poznámku …

Je to ostuda.

Je škoda, že Jetpack je jediný – jediný – rozumný plugin pro WordPress, který nabízí jakoukoli skutečnou funkčnost oprav gramatiky. Všechno ostatní je starší než dva roky (obvykle se nedoporučuje instalovat takové pluginy) nebo poskytují jen některé základní funkce.

Cena:

Existují placené plány pro Jetpack, ale pokud vše, co hledáte, je schopnost řešit gramatiku, můžete se držet bezplatného plánu.

Vyzkoušejte Jetpack

Nebo přeskočte na konečný verdikt o Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway kliknutím sem.

3. Zázvor

Zrzavý je nástroj vyvinutý společností s názvem Ginger Software. Vytvořili si jméno díky práci na technologii pro vylepšení jazyka, která využívá statistické algoritmy a zpracování přirozeného jazyka. Což, myslím, znamená, že nástroj je velmi účinný v tom, co dělá.

Dobrá věc na Ginger je, že získáte pěkný počet verzí pro různé systémy: aplikace pro Windows, iOS, Android, rozšíření Chrome, rozšíření Safari.

Je však zřejmé, že aplikace pro iOS je nyní jejich hlavním zaměřením. Mám na mysli to, že v podstatě každá jiná verze nástroje vypadá velmi podobně jako aplikace pro iOS (malé okno pro samotnou aplikaci, posuvné menu zarovnané doleva a celkově plochý design).

A nechápejte mě špatně, že aplikace pro iOS je docela v pohodě, ale pokud jde o verze pro počítače, tento nástroj je trošku krátký. Například, i když je k dispozici rozšíření pro Chrome, ve skutečnosti se integruje s poli pro zadávání textu na webech (to s některými z nich, ale zdá se, že nefunguje s hlavním polem pro úpravy příspěvků v WordPress).

Hlavní věc, kterou rozšíření dělá, je otevření dalšího editoru, kde můžete kopírovat a vložit svůj příspěvek.

g2

Aplikace na ploše funguje velmi podobně – musíte ji vypálit a poté zkopírovat a vložit text. To může být docela problematické, pokud chcete rychle zkontrolovat příspěvek WordPress. Například, pokud máte nějaké odkazy v textu, zmizí, jakmile jej zkopírujete zpět z Ginger.

g1

Jak již bylo řečeno, funkce Gingerovy kontroly gramatiky jsou velmi efektivní a nástroj dokáže najít problémy, které všechny ostatní nástroje na tomto seznamu chyběly. Například pouze Ginger tuto frázi správně identifikoval "a dokonce vám zkontroluje plagiát" jako problematické (mělo by být "vaše" ne "vy").

Myslím, že vždy existuje kompromis, pokud chcete získat kvalitní nástroj. Nic není perfektní. A tam, kde Ginger zaostává z hlediska použitelnosti, nahradí to v kvalitě samotných kontrol.

Souhrn funkcí:

 • ✅ Aplikace / pluginy pro: Windows, iOS, Android, Chrome, Safari.
 • ✅ Pokročilá gramatická kontrola.
 • Rep Odpůrce věty. Umožňuje prozkoumat různé způsoby frázování textu.
 • ✅ Překladové nástroje (40 jazyků).
 • ✅ Slovník. Pomůže vám pochopit význam slov, která používáte.
 • Reader Čtečka textu. Přečte si, co jste napsali.

Cena:

Můžete vyzkoušet Ginger zdarma. Poté jsou pro prémiový plán tři cenové úrovně:

 • Měsíčně – 29,96 $ / měsíc, účtováno měsíčně.
 • Roční – 12,48 $ / měsíc, účtováno jako jedna roční platba ve výši 149,76 $.
 • Dva roky – 9,99 $ / měsíc, účtováno jako jedna dvouletá platba ve výši 239,76 $.

Oni také nabízejí Zázvor pro podnikání, ve výši 9,99 $ / člen měsíčně.

Zkuste Ginger

Nebo přeskočte na konečný verdikt o Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway kliknutím sem.

4. Hemingway

Hemingway je velmi skvělý nástroj, ale je také trochu odlišný od čehokoli jiného na tomto seznamu. Hlavně, namísto soustředění se na mikro, řekněme, to vás povzbuzuje k tomu, abyste se více podívali na své psaní.

Tady je to, co myslím. Přestože vás společnost Hemingway informuje o nějakém podivně vypadajícím slovu, jeho hlavní úlohou je zlepšit celkovou čitelnost vašeho příspěvku. Za tímto účelem zdůrazňuje celé věty, které jsou buď obtížně čitelné, nebo velmi obtížně čitelné. Pak je jen na vás, abyste s tím něco udělali.

h1

Hemingway je k dispozici jako online nástroj nebo jako zcela nová aplikace Hemingway Editor pro Mac a Windows.

Nejsou k dispozici žádná rozšíření prohlížeče ani jiné typy integrací. To pro někoho, kdo pracuje s WordPressem, znamená, že musíte zkopírovat a vložit svůj obsah do Hemingway, tam pracovat a pak jej zkopírovat zpět do WordPress.

Hemingway je vizuální nástroj. Používá různé barvy podle závažnosti daného problému ve vašem příspěvku. Například věty, které jsou velmi obtížně čitelné, jsou červené, obtížně čitelné, žluté atd.

h2

Pokud jde o používání nástroje, stačí se vznášet nad danou frází a Hemingway vám dá návrhy.

Podle mého názoru je Hemingway skvělým řešením, jak tuto poslední kontrolu provést před zveřejněním příspěvku, poté, co jste ji již vložili pomocí jiného nástroje (například gramatiky)..

Cena:

Webový nástroj je zcela zdarma. Editor plochy je 19,99 $ (jednorázová platba).

Vyzkoušejte Hemingway

Nebo přeskočte na konečný verdikt o Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway kliknutím sem.

5. Standardní kontrola pravopisu

Máme dobré, opravdu špatné, takže teď si povídáme ošklivé.

Upřímně řečeno, standardní kontroly pravopisu nejsou příliš užitečné jako nástroj pro blogery, spisovatele nebo kohokoli provozujícího webovou stránku. Kromě toho, že vám pomohou všimnout si některých základních překlepů, nejsou pro nic jiného dobré.

Ginger Software ve skutečnosti udělal pěknou srovnávací tabulku standardní kontroly pravopisu a jejich nástroje:

gingervs

Moje rada je zde opravdu jednoduchá … prostě se držte dál od standardních kontrolních pravopisů při jakékoli seriózní úpravě nebo gramatické kontrole. S některým ze čtyř výše popsaných nástrojů jste mnohem lépe.

Dobře, ale který z nich si vybrat konkrétně?

Verdikt – Gramatika vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway vs standardní kontrola pravopisu

Zde jsou moje doporučení – tři alternativní cesty, kterými se můžete vydat:

(b) Další krok nahoru: Použití Gramaticky. Gramatika sama o sobě vám poskytne velkou hodnotu a v podstatě vše, co potřebujete, pokud jde o kontrolu gramatiky a zlepšení psaní..
(c) Maximální hodnota: Použití Gramaticky a Zrzavý. V tomto nastavení bych nejprve použil gramatiku (protože je to jednodušší nástroj, protože je integrován do vašeho prohlížeče), a poté Ginger, abych zjistil, zda se nějaké problémy nesou hlouběji pod povrchem.

Co myslíš? Zkoušeli jste už dříve používat tyto gramatické dámy? Vypadají jako něco, z čeho byste mohli těžit?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector