43 Expert Bloggers Weigh In: Jaká je nejúčinnější strategie marketingu sociálních médií pro rok 2020

43 Expert Bloggers Weigh In: Jaká je nejúčinnější strategie marketingu sociálních médií pro rok 2020

43 Expert Bloggers Weigh In: Jaká je nejúčinnější strategie marketingu sociálních médií pro rok 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

V dnešní digitální ekonomice jsou praktické obchodní znalosti více než silné. Je nezbytný pro přežití a elementární pro prosperující! A nelišíte se, pokud hledáte strategii marketingu sociálních médií pro rok 2020.


Můžete si dovolit strávit týdny a měsíce se snaží přijít na to "tajemství" na Pinterest, Facebook nebo Twitter úspěch úplně sami?

Ani si nemyslím …

Proto navrhuji, abyste se místo toho setkali a učili se od odborníků. A pak možná ukradnou nejlepší marketingovou strategii sociálních médií pro rok 2020.

Pokud chcete vědět, co funguje v digitálních médiích do roku 2020 (a dále), je důležité se učit od bloggerů, kteří jedí, žijí a dýchají marketing sociálních médií. Možná jste už o některých z nich slyšeli.

Měl jsem to potěšení pohovořit s těmito slavnými blogery v oblasti digitálního marketingu a tento článek, který právě čtete, nyní obsahuje to nejlepší "tajné recepty" o nejlepší strategii sociálních médií, platformách a nástrojích.

Výkonná marketingová strategie sociálních médií

Bonusové informace: Věděli jste, že můžete WordPress zrychlit o 50–80% s malým úsilím? Klikněte zde pro několik jednoduchých oprav, které můžete udělat dnes.

43 Expert Bloggers

Všichni museli odpovědět na stejnou sociální marketingovou otázku:

Jaká je vaše nejsilnější marketingová strategie v oblasti sociálních médií a jak s ní propojíte svůj blog WordPress?

Užijte si nahlédnutí, klidně se spojte s těmito bloggery a sdílejte příspěvek se svými přáteli a spolupracovníky. dík!

Zac Johnson

Zac Johnson

Přidružený podnikatel, internetový obchodník a blogger
ZacJohnson.com
@Cvrlikání

Moje nejsilnější marketingová strategie v oblasti sociálních médií byla prostřednictvím vytvoření mého podcastu, Vzestup podnikatele. S téměř 100 epizodami v knihách je skvělé sledovat, jak se show v průběhu času rozrostla a oslovila nové publikum.

Můžete vidět 15 mých oblíbených epizod tady. (mějte na paměti, že při sdružování se s dalšími odborníky a značkami může také přinést nové publikum a expozici zpět sobě)

Při hraní na sociálních médiích to funguje několika různými způsoby. První je, že každá epizoda je dostupná prostřednictvím iTunes a také prostřednictvím mého blogu.

Až bude nová epizoda uvedena do provozu, bude rozeslána do všech mých sociálních médií a zároveň bude zveřejněna na blogu, aby ji mohl poslouchat kdokoli. Zde pro mě opět pracují dvě různé formy obsahu – zvuk a text (blogový příspěvek).

Kromě toho, že jsem propagoval pořad, host v každé epizodě obvykle vydá také svou vlastní propagaci. Pokud máte správné nástroje na místě, můžete použít nástroj jako MeetEdgar připojte všechny své blogové příspěvky (nebo jakýkoli obsah) a nechte je naplánovat na opakované sociální sdílení v průběhu času.

Při tom byste také měli uvést sociální účet osoby, s níž se dotazujete. To by pak zvýšilo pravděpodobnost získání dalších sociálních podílů a odkazů dokonce i týdny nebo měsíce poté, co byl spuštěn váš původní obsah / podcast.

Jon Dykstra

Jon Dykstra

FAT Stacks Entrepreneur
FatStacksBlog.com
@Cvrlikání

Závisí to na webu, ale svou odpověď omezím na svůj web s nejvyšším provozem, který také získává největší provoz na sociálních sítích.

Na dlouhou dobu Facebook byl nejlepší kanál sociálních médií, ale na začátku roku 2016 se Pinterest stal nejlepším zdrojem provozu v sociálních médiích, který generoval přes 84 000 návštěvníků měsíčně (přenos zdarma).

I když to příliš 2 roky, aby si tuto úroveň Pinterest provoz, klíčem pro mě byly 2 věci.

 1. SumoMe Image Sharer

Jen abyste věděli, dotyčný web je web, který na Pinterestu funguje dobře a je zaměřen na obrázky.

Plugin SumoMe Image Sharer usnadňuje návštěvníkům sdílení jednotlivých obrázků na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru. Jak si můžete představit, většina sdílených položek je na Pinterestu.

Zde je poslední snímek statistik Image Sharer:

Jon Dykstra 1

 1.  Nastavení bohatých pinů

Nastavení Rich Pins pro mé nebe webu vzneslo můj Pinterest provoz. Je to snadné a snadné.

Pinterest vás provede tímto krokem na https://developers.pinterest.com/docs/rich-pins/overview/

Během několika týdnů Rich Pins ztrojnásobil můj Pinterest provoz z 400 dát nebo vzít na více než 1200 za den.

Během 3 měsíců Rich Pins zvýšil můj Pinterest provoz z 1200 denních návštěvníků na více než 3 500 denních návštěvníků.

Jon Dykstra 2

Jon Dykstra 3

Pokud jste ve výklenku, který je přátelský Pinterest a na svém webu máte spoustu obrázků, je nastavení Rich Pins opravdu dobrým krokem v provozu.

Přečtěte si celý svůj příspěvek o Pinterestu na adrese http://fatstacksblog.com/pinterest-traffic/.

Matthew Barby

Matthew Barby

Globální vedoucí růstu & SEO @HubSpot, oceněný blogger, průmyslový mluvčí a lektor
MatthewBarby.com
@Cvrlikání

Napsal jsem obrovskou případovou studii, která nastiňuje celek strategie sociálních médií které jsem použil k tomu, abych na svém webu WordPress řídil obrovský růst.

Můžete to zkontrolovat, ale zde je několik rad, které bych dal:

 1. Pokuste se zaměřit na růst svých sociálních médií a poté klepnutím na kanály mimo samotné sociální sítě.
 2. Přemýšlejte o tom, jak můžete na svůj web vytvořit mechanismus, který podpoří zapojení do vašich účtů na sociálních sítích – například nabídnout exkluzivní obsah uživatelům, kteří sdílejí váš obsah na sociálních médiích.
 3. Dalším způsobem by mohlo být využití vašeho seznamu předplatitelů e-mailů k zapojení do sociálních sítí.

Tady je další způsob, jak zapojit sociální sítě hlouběji do mých stránek WordPress … pomocí mých plugin sociální sítě WordPress což mi pomáhá procházet pomocí metrik sociální virality mého obsahu.

Neil Patel

Neil Patel

Zakladatel, podnikatel, investor & vlivný. Columnist for Forbes, Inc, Entrepreneur, Huffington Post
NeilPatel.com
@Cvrlikání

Nejsilnější strategie sociálních médií, kterou jsem viděl, je spojení s lidmi, kteří sdílejí blogové příspěvky ve vašem prostoru. Například pomocí vyhledávání na Twitteru zjistím, kdo sdílí konkurenční články, poté se připojím k těmto jednotlivcům a požádám je o sdílení mého obsahu.

Mnoho lidí bude váš e-mail ignorovat, ale alespoň 10% bude sdílet váš obsah. Je to snadný způsob, jak získat přitažlivost k vašemu blogu.

Adam Connell

Adam Connell

Pomáhá podnikatelům oslovit více lidí online. Zakladatel BloggingWizard a fanoušek Firefly a Chinese s sebou
BloggingWizard.com
@Cvrlikání

Zpočátku to může znít intuitivně, ale držte se mě tady.

Můžete si nastavit web nebo nechat někoho nastavit pro vás. A okamžitě se pokuste lidi povzbudit, aby si prohlédli vaše tweety, jako je vaše stránka na Facebooku, a podívejte se na vaši fotku na Instagramu.

Odkazy na sociální profily jsou pravděpodobně na velmi prominentních místech s příležitostným sociálním widgetem – možná se zobrazují tweety atd.

A přestože to může mít za následek růst vašich následků, je pravděpodobné, že někteří lidé skončí na Facebooku a místo odhlášení z vaší stránky – ocitnou se při sledování kočičích videí.

Pak je tu skutečnost, že stavíte na pronajatém pozemku. Když Facebook změnil svůj algoritmus poprvé, někteří bloggerové ztratili 90% své komunikace přes noc. Může to znít, jako bych říkal, že sociální je ztráta času. Ale to je daleko od pravdy.

To, co říkám, je toto:

Spoléháme-li se na 1–2 různé platformy pro růst našich podniků, musíme zaujmout odlišný přístup, který snižuje potenciální riziko.

Co tedy můžete udělat místo toho?

Nejprve si vytvořte svůj e-mailový seznam a poté pomocí svého e-mailového seznamu vytvořte na svých prioritních sociálních sítích následující. Stále zpřístupňujte své sociální profily, ale dejte přednost vytváření seznamu e-mailů. Vytvořte silnou nabídku, která nutí lidi, aby se zaregistrovali do vašeho seznamu.

Poté vyzvěte účastníky, aby se s vámi spojili na sociálních sítích z vaší stránky potvrzení a na několika místech v rámci automatické odpovědi.

Poté budete mít:

 • Větší seznam e-mailů, který je váš – žádná změna alba zpravodajských kanálů ho nemůže odstranit.
 • Možnost zvýšit provoz zpět k vašemu obsahu (pokud je to vaše věc) – většina e-mailových přenosů přinese více kliknutí.
 • Více angažované sociální sledování – pravděpodobně nebudete mít tolik následovníků, ale ti, kterých získáte, budou mnohem více angažovaní, a to je důležité?!

Technické nastavení pomocí WordPress:

Nejprve potřebujete e-mailového poskytovatele, jako je MailChimp nebo ActiveCampaign.

Každý z těchto nástrojů poskytuje formuláře pro přihlášení, ale jsou velmi základní z hlediska funkčnosti a nevypadají velmi dobře.

Pomocí nástroje, jako je Thrive Leads nebo SumoMe, můžete na svém webu WordPress zobrazit formuláře pro přihlášení. SumoMe může pracovat s jakýmkoli webem HTML, pokud nepoužíváte WordPress. Pokryl jsem několik dalších možností tento příspěvek na seznamu stavebních pluginů.

Pak je třeba nastavit jedinečnou stránku potvrzení, na kterou předplatitelé přejdou po potvrzení jejich předplatného.

Pokud máte vedoucí magnet, je to dobré místo, kam byste se měli vyjádřit, ale měli byste také zobrazit výzvy k akci, aby se s vámi lidé spojili na hlavních sociálních profilech..

Potom můžete udělat podobnou věc v rámci automatické odpovědi. Stačí požádat účastníky, aby se s vámi spojili, poskytli odkazy na vaše sociální profily a vysvětlili hlavní výhody, které získají z připojení.

Andrea Loubier

Andrea Loubier

Mailbird CEO. Milovník vína a produktivní e-mail blbeček, který miluje cestování
GetMailBird.com 
@Cvrlikání

Pro sociální média byste měli pro každý kanál vytvořit jiný obsah. Propojené v následovníci budou mít různé potřeby a zájmy, než vaši fanoušci a sledující na Facebooku nebo Twitteru.

Propagace obsahu blogu prostřednictvím sociálních médií.

Stejný obsah můžete propagovat pomocí různých úryvků. Tyto úryvky jsou poté zaměřeny na různé publikum a lze je sdílet na různých kanálech a skupinách sociálních médií.

Jdeme na přímý dotaz na blogu Mailbird, mnohokrát požádáme lidi, aby sdíleli své myšlenky v komentářích našeho blogu a poté je sdíleli pomocí tlačítka Facebook.

Jinak máme také odběratele blogů, takže kdykoli zveřejníme nový příspěvek, na který jsou upozorněni.

U sociálních médií však bylo jedním z našich nejlepších hackerů, kteří se zapojili do všech sociálních kanálů, hostit Sweepstakes událost, která povzbuzuje lidi, aby se připojili a sledovali nás na všech sociálních kanálech, na kterých je Mailbird, mezi které patří LinkedIn, Google+, Facebook, Twitter, YouTube a další.

Jakmile se spojí, rychle se s nimi spojíme, abychom se jich zeptali, jak je to s Mailbirdem ke spuštění konvoje.

Rádi také sdílíme spoustu zábavných nebo inspirativních obrázků souvisejících s e-mailem / produktivitou, pokud jde o sdílení. Spojujeme se s příslušnými skupinami v těchto kanálech v závislosti na úhlu obsahu, který máme v té době.

Andrew-BrandBuilders

Andrew James

Zakladatel značky a marketingový expert
BrandBuilders.io

My v Stavitelé značek používají FB jako náš primární zdroj sociálního provozu.

V první řadě musíte mít na svém webu nainstalován pixel s přesměrováním FB (na celém webu). To vám umožní segmentovat publikum podle stránek, které navštívili, což vám pomůže určit, zda se převedly či nikoli.

Řekněme, že prodáváte "Produkt A" který má hodnotu 199 $.

 • Můžete pokračovat a vytvořit vedoucí magnet, který se vztahuje k cílovému publiku (pomáhá jim vyřešit konkrétní problém) a poté nastavit vstupní stránku s jasnou CTA.
 • Vytvořit "Děkuju" stránka, kde si návštěvník bude moci stáhnout / zobrazit hlavní magnet.
 • Nainstalujte převodní pixel na svůj "Děkuju" stránka.
 • Dále můžete pokračovat a vytvořit třísku svého hlavního produktu.
 • Pokud prodáváte online kurz SEO; můžete ji roztříštit oddělením jednoho modulu kurzu a představit jej jako samostatnou nabídku, řekněme "Jak psát nadpisy, které převádějí"
 • Až budete mít připravenou nabídku třísek, cenu ji kdekoli mezi $ 7 – 29 $ (pro tento příklad ji budeme cena za 9 $).
 • Tuto třísku můžete použít jako nabídku Tripwire.
 • Lidé, kteří si zakoupí vaši nabídku tripwire, si s větší pravděpodobností (!) Zakoupí vaši základní nabídku – produkt A.
 • Vytvořit "Děkuju" stránka a nainstalujte druhý převodní pixel.
 • Nakonec nastavte přistání + "Děkuju" stránka pro vaši základní nabídku – produkt A a ujistěte se, že jste nainstalujte převodní pixel na "Děkuju" stránka.

Teď začíná zábava. Protože máte na svém webu nainstalován pixel pro cílení, můžete snadno sledovat a zacílit na lidi, kteří navštívili (nebo nenavštívili) konkrétní stránky (stránky s poděkováním) a zobrazují jim reklamy.

Objasnit – Pokud osoba, která přistála na vaší stránce, blogovém příspěvku atd., Neviděla stránku s poděkováním vedoucího magnetu, znamená to, že se zajímají o vaše široké téma, ale možná si nevšimli vašeho hlavního magnetu, nainstalovaný blokování vyskakovacích oken nebo něco podobného.

Můžete pokračovat a nastavit reklamu na Facebooku a zacílit na tyto konkrétní návštěvníky (máme nainstalovaný retargeting pixel, pamatujete?).

Vytvoříme vlastní publikum a uveďte všechny lidi, kteří navštívili váš blog / web, a vyloučte lidi, kteří navštívili stránku s poděkováním vašeho hlavního magnetu. Takto budete zobrazovat své reklamy POUZE těm návštěvníkům, kteří se dosud nepřevedli na potenciální zákazníky.

Dalším krokem je zajistit, abychom vám nabídku Tripwire představovali POUZE lidem, kteří konvertovali na vstupní stránce vašeho hlavního magnetu. Můžete jim poslat e-mail s odkazem TW nebo je automaticky přesměrovat do nabídky TW, jakmile se zaregistrují pro váš hlavní magnet – zcela na vás.

Z naší zkušenosti – 50% návštěvníků vstupní stránky olovnatých magnetů se převede na potenciální zákazníky a asi 10% těchto potenciálních zákazníků se převede na zákazníky zakoupením nabídky Tripwire.

Jakmile to uděláte, můžete pokračovat a nastavit své druhé vlastní publikum.

V tomto budeme POUZE zacílit na lidi, kteří navštívili vaši děkovací stránku (potenciální zákazníky) vašeho magnetu, a vyloučit lidi, kteří navštívili děkuji (zákazníci) vaší tripwire..

Měli byste si nastavit reklamu, která by je požádala, aby se vrátili na svou prodejní stránku TW (buďte kreativní) a snažte se je převést na zákazníky.

Poslední krok je stejný. Vytvoříte vlastní publikum včetně zákazníků, kteří navštívili stránku s poděkováním Tripwire, a vyloučit lidi, kteří navštívili stránku s poděkováním produktu A. Zobrazujte je pomocí reklam a snažte se je přesvědčit, aby si koupili vaši základní nabídku.

Vypadá to, že skutečná prodejní cesta podporovaná strategií sociálních médií vypadá. Reklamy budete neustále zobrazovat cíleným lidem a přesouváte je po trychtýři, dokud nedosáhnou stránky s poděkováním = $.

Pokud bude spuštěna správně, neměla by celá vaše sociální kampaň stát desetník (nabídka Tripwire pravděpodobně pokryje náklady na reklamu). Jak to? Pojďme dát nějaké čísla.

Řekněme, že na vaši vstupní stránku LM získáte 1000 kliknutí za 0,40 $ za proklik a z těchto 1000 návštěvníků se 50% aktivuje. To je 500 nových potenciálních zákazníků za 400 USD.

Do vaší nabídky Tripwire se tak dostalo 500 potenciálních zákazníků a 10% z nich se rozhodlo tuto nabídku zakoupit. To je tedy 50 kupujících za 9 USD, což znamená příjem 450 USD.

Co? Získali jste 500 nových potenciálních zákazníků a 50 okamžitých zákazníků A z toho vydělali zisk 50 $? To je šílené. Ne, to je naprosto dosažitelné.

Poté je jen na vás a vašich marketingových dovednostech co nejvíce prodat a tento proces opakovat znovu a znovu. Tohle je jen špička ledu.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

Webový stratég a spoluzakladatel Orbit Media. Řečník, obchodník s obsahem, ekolog a autor
OrbitMedia.com
@Cvrlikání

Sociální média jsou opravdu spravedlivá usnadněné slovo z úst. Cílem je snížit veškeré tření mezi obsahem a aktem sdílení. Přidání tlačítek pro sociální sdílení do obsahu je klíčem ke spuštění sdílení. Každý to ví. Každý blog to dělá.

Jak mnoho webů to špatně? 

Je snadné přidat tlačítka pro sdílení pomocí pluginů WordPress. Během několika kliknutí se tyto bonbóny barevné ikony objeví přímo ve vašem blogu. Ale integrace sociálních médií není tak snadná. Tyto nástroje pro sociální sdílení se mohou propagovat, zatímco čtenáři sdílejí jejich obsah.

Andy-Crestodina-1

Podívejte se, jak tlačítko přidá značku výrobce doplňků do tweetu? To vám ani vašim čtenářům nepomůže. To je pro ně usnadňující slovo!

Pokud nedůvěřujete svým zásuvným modulům nebo pokud chcete přesnější kontrolu, můžete si vytvořit vlastní tlačítka pro sdílení na sociálních sítích. Musíte to udělat samostatně pro každou sociální síť. Pokyny najdete zde:

Ano, existují pluginy, které to dokážou všechno za vás, ale každý dobrý vývojář WordPress by měl vědět, jak tyto fungují a jak je vytvořit sami.

Ashley Faulkesová

Ashley Faulkesová

Vytváření ohromujících webů, přátelského SEO, obsahu a WordPress
MadLemmings.com
@Cvrlikání

Moje nejlepší strategie marketingu sociálních médií je ve skutečnosti celkem jednoduchá. Zaneprázdněte se na Pinterestu.

Je škoda, že více lidí nepoužívá Pinterest více, protože pro mě je to jedna z nejvíce podceňovaných platforem sociálních médií s největším provozním potenciálem.

Proč?

Protože když přidáte něco do jakékoli jiné sociální mediální sítě, může to trvat nanejvýš minuty nebo dny. Pinterest je ale jako dobrý SEO. Provoz stále přichází. A v mnoha případech, pokud jsou kolíky populární, váš provoz také poroste!

Takže i když si myslíte, že na Pinterestu nemáte šanci, podívejte se a ujistěte se, zda někdo sdílí obsah ve vašem výklenku, než jej odmítnete jako možnost.

Pak se zaneprázdněte tvorbou úžasné obrázky pomocí Canvy, nezapomeňte do obrázku přidat relevantní text. Jakmile budou obrázky příspěvků připraveny, můžete je sdílet na svých a skupinových kartách.

Profesionální tip: skupinové desky jsou tajemstvím, které urychlí váš růst.

Určitě to trvá trochu času, než uvidíte výsledky a trochu vytrvalost, ale výhody jsou úžasné.

Brian Jackson

Brian Jackson

Příchozí marketingový pracovník, který miluje SEO, blogování, marketing obsahu, SaaS, #webperf, WordPress & růst hackování
WoorkUp.com
@Cvrlikání

Můj příspěvek mocný marketingová strategie sociálních médií právě nyní využívá novější nástroje v bloku, jako jsou SmarterQueue, Úzký a Marker obsahu. Ty mi pomáhají být produktivnější, takže můžu trávit více času produkováním obsahu.

 • SmarterQueue umožňuje mi zarovnat veškerý můj vždyzelený obsah a nechat jej pokračovat v cyklování na Twitteru, Facebooku atd.

To umožňuje více očí na celý můj obsah než kdykoli předtím.

 • Úzký je úžasný nástroj pro růst vašeho Twitteru v konkrétním výklenku. Jsem ohromen rychlým růstem a kvalitou následovníků, které získávám.

Tento nástroj vyvolal úžasné rozhovory, které se změnily v potenciální zákazníky a zákazníky.

 • Kdykoli píšu kulaté příspěvky, Content Marketer umožňuje mi oslovit všechny zúčastněné jen pár kliknutími a požádat o podíly na sociálních sítích.

Tím se prudce zvýšila moje angažovanost na Twitteru a ušetřilo mi spoustu času.

Všechny tyto strategie výše vyžadují téměř žádné úsilí jednou nastavení. Výrazně zvýšili přenos sociálních médií na mé blogy.

Chris Makara

Chris Makara

Interaktivní marketing & Digitální stratég. SEO, sociální média & Interaktivní marketingový expert a fotbal, Bacon & Všestranný milenec Bowler
ChrisMakara.com
@Cvrlikání

Moje nejsilnější strategie marketingu sociálních médií je založena na internetu neustálá neustálá propagace mého stálezeleného obsahu blogu.

Většina obsahu blogu, který vytvářím, je z větší části stálezelená, což znamená, že není důvod, proč bych ho měl přestat propagovat na sociálních sítích, protože jsem jej napsal před více než rokem.

Pokud jsou informace stále vysoce relevantní a užitečné, pak je vhodné je sdílet znovu a znovu.

Co rád dělám, je identifikovat můj vždyzelený obsah na mých webech WordPress. Poté vytvořte tabulku aplikace Excel, ve které pro každý příspěvek blogu vytvořím různé aktualizace sociálních médií.

Někdy je to jen název příspěvku, jiné jsou statistiky z příspěvku a některé aktualizace citují prohlášení, které jsem v příspěvku učinil.

Vytvoření těchto aktualizací sociálních médií sice může zpočátku trvat, můžete je však znovu a znovu použít.

Vzhledem k tomu, že mám vše v souboru aplikace Excel, nebere moc, než se do něj importuje Objemně který automaticky odešle tyto aktualizace na můj účet vyrovnávací paměti.

Pokud nemám čas tyto aktualizace vytvořit ručně, existuje několik pluginů pro WordPress, které vaše příspěvky odešlou zpět na Twitter. Jeden takový plugin je Tweetily.

I když to nebylo roky aktualizováno, stále to funguje pro mě. Můžete provést určité úpravy, ale je to stále omezenější, než kdybyste si vytvořili vlastní a importovali je do hromadně.

Bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte, tento přístup vám umožní udržovat profily sociálních médií plné neustále se opakujícího obsahu z vašich stránek..

Daniel Thompson

Daniel Thompson

SEO, placená mediální specialista. Marketingový nadšenec. Obzvláště kvalifikovaní v pomoci místním podnikům řídit ziskový provoz
MyLocalSEO.ca
@Cvrlikání

Společenská platforma, kterou v současné době nejvíce využívám, je Instagram. To, co se mi na tom líbí, je to, že se úmyslně pokusili rozdrtit automatizaci.

Dva projekty, na kterých v současné době pracuji, jsou pánská módní stránka a elektronického obchodu. Mám mezi nimi dva ~ 30k sledujících Instagram a rostou každý den.

Oni také řídit 20-30 návštěvníků za den zpět na můj web bez propagace mimo jeden odkaz Instagram vám. Tyto účty jsou staré pouze čtyři měsíce.

Takže – původní otázka, jak se připojím k našemu blogu WordPress. V současné době je to jednosměrná ulice. Provozní toky z Instagramu na naše webové stránky. Momentálně zpracováváme nabídky pro oba weby, abychom mohli začít zvyšovat provoz a přidávat je do našich e-mailových seznamů.

V současné době pracuji na vytváření originálních obrázků pro naše pánský módní blog příspěvky. Pod těmito obrázky přidám výzvu k akci, abych zlepšil počet sledujících na IG.

Myslím, že největší mylná představa je, že musíte být v dokonalém odvětví, abyste si mohli vytvořit účet IG. Foundr je skvělým příkladem netradičního výklenku IG, který ho rozdrtí.

Pokud prodáváte biologicky rozložitelné hovno, máte psy. Pokud prodáváte autodíly, máte klasická auta. Většina spotřebních produktů půjčuje IG tak či onak.

Dave & Deb Travel

Dave & Deb

Oceněný cestovní pár
ThePlanetD.com
@Cvrlikání

Naše nejsilnější marketingová strategie v oblasti sociálních médií je mít silnou přítomnost ve více než jedné. Nevkládáme všechna naše vejce do jednoho košíku.

Naše značka je silná na Pinterestu, Twitteru, Facebooku, Google+ a StumbleUponu.

Usnadňujeme sdílení našeho obsahu z našich webových stránek kliknutím na tlačítko, ale také je pravidelně sdílejte sami. Nesdílíme to jen jednou.

Díky strategii, která zahrnuje celé spektrum sociálních kanálů, můžete cílit na různé zákazníky na různých platformách.

Zjistili jsme, že každá platforma sociálních médií řídí provoz na našem blogu, ale Pinterest je nejlepším přenosem. Důvod, proč se domníváme, že sociální média přitahuje tolik provozu na náš blog, je ten, že jsme sociální na sociálních médiích.

Nepoužíváme to jako hlasitý reproduktor, mluvíme s našimi následovníky. Když něco sdílíme, mají tendenci to číst, protože mají pocit, že nás znají. Čísla jsou důležitá, ale na vztahu s obecenstvem to opravdu záleží.

Dbáme na to, abychom zůstali konzistentní a neustále na sociálních médiích. Máme tým lidí, kteří nám pomáhají publikovat náš obsah na sociálních médiích, zatímco zůstáváme skutečným hlasem a pouze lidé, se kterými naši následovníci mluví.

Dave Schneider

Dave Schneider

Spoluzakladatel softwaru pro podporu bloggerů NinjaOutreach. Posedlý obchodem, marketingem a cestováním
NinjaOutreach.com
@Cvrlikání
AKTUALIZACE: Dave tyto webové stránky již neběží, ale najdete ho na adrese daveschneider.me

Při výrobě velkého jsme našli hodně úspěchů, konečný odkaz kola nahoru jako toto.

A pak informovat lidi, kteří jsou v nich přítomni, což vede k jejich sdílení na sociálních médiích.

Publikováno v květnu, to nás poslalo dál Minulý rok 7500 návštěv a obdržel stovky akcií. To také představovalo 21 zkušebních registrací a desítky dalších odběratelů e-mailů.

Cítili jsme, že by to mohlo být velmi úspěšné, protože se jednalo o tunu ovlivňujících osob, a po zveřejnění jsme provedli informační kampaň kolem obsahu, abychom ji dostali před všechny zmíněné.

Nakonec to skončilo žebříček v Google a vystupovalo na několika webových stránkách, což také pomohlo posílit jeho autoritu.

Proces od začátku do konce byl účinně:

 • Přišel se seznamem cílových klíčových slov, která byla relevantní pro náš produkt a pro která jsme se domnívali, že bychom mohli získat trakci, v tomto případě Případové studie o generování provozu
 • Produkuje epický obsah s více než 100 vlivnými vlivy
 • Propagace tohoto obsahu těmto ovlivňovatelům
 • Odkaz na tento obsah v důležitém hostu má, že jsme napsali později, com / traffic-hack /
 • Optimalizace pro přihlášení (na této stránce používáme uvítací rohož Sumo Me)

Tato strategie byla pro nás velmi účinná a replikovali jsme ji do dalších článků, i když to bylo nejoblíbenější.

Tyto příspěvky téměř vždy získávají stovky podílů a pomáhají nám budovat naše sociální média.

Dom Wells

Dom Wells

Učí lidi, jak uspět s místními marketingovými weby
HumanProofDesigns.com
@Cvrlikání

Moje nejúspěšnější strategie sociálních médií není o tom, jak ji použít ke generování provozu, ale spíše o vytváření sítí. V některých výklencích je nejlepším způsobem, jak získat trakci, spřátelit se s ostatními ovlivňujícími ve vašem oboru.

Skupiny Twitter a FB jsou skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Samozřejmě to záleží na vašem výklenku a na tom, kde vlivní lidé visí.

Tím, že jsem většinu 2014 a 2015 utrácel v síti a přihlásil se do výklenku, byl jsem schopen učinit provoz se doporučením mým zdrojem přenosu číslo 1 a nyní mě lidé neustále oslovují.

Myslím, že se mi podařilo povýšit na úroveň ovlivňovatele. Bez sociálních médií by to nebylo tak snadné.

Erik Emanuelli

Erik Emanuelli

Podnikatel, blogger, cestovatel, spisovatel na volné noze, závislý na sociálních médiích, milovník extrémních sportů a certifikovaný parašutista
NoPassiveIncome.com
@Cvrlikání

Jedna z nejjednodušších věcí, kterou jsem kdy udělal, když jsem prodával svůj obsah prostřednictvím sociálních médií, byla instalace Oživte starý příspěvek plugin do mého blogu WordPress.

V zásadě automaticky sdílí vaše staré články prostřednictvím vašich účtů na sociálních sítích!

Během pouhých pár minut práce jsem na svých sociálních kanálech zdarma aktualizoval a ukazoval na svůj starý obsah. Dva ptáci s jedním kamenem.

Francisco Perez

Francisco Perez

Online podnikatel podnikání, podnikání & SEO konzultant
IBlogZone.com 
@Cvrlikání

Jedinou strategií v oblasti sociálních médií, kterou jsem používal, je pravidelné publikování mých článků (starých i nových) během stanoveného času.

Zjistil jsem, že moje opakovaně zveřejňované příspěvky na Twitteru, Pinterestu, Facebooku a G +, které nakonec dostanou pozornost, kterou hledám a přivádějí do provozu svůj blog.

Čím novější je příspěvek, tím větší pozornost mu věnuji na začátku.

Pro starší, občas změním "tituly" vyzkoušet, který typ nadpisu přináší největší pozornost. Nástroje, které používám, jsou "oživit starý příspěvek", plugin WordPress a Hootsuite.

Samozřejmě ve spojení s touto strategií pravidelně na svých sociálních kanálech odpovídám na otázky, děkuji těm, kteří sdíleli mé příspěvky, a také sdílením dalších věcí.

Zde je odkaz do pluginu, který používám.

Gael Breton

Gael Breton

Poradce pro stavbu stránek
AuthorityHacker.com
@Cvrlikání

Upřímně řečeno, nejzákladnější pro mě, že mnoho lidí ignoruje, je zajistit, aby na všech vašich obsahových stránkách byla skutečně sociální tlačítka. Pokud je to možné, tlačítka, která s uživatelem posouvají dolů, jsou neustále na obrazovce.

A co je nejdůležitější, tlačítka, která jsou viditelná na všech zařízeních jako TON provozu, jsou dnes mobilní.

Zde je naše členění na jednom z našich serverů

Gael-Breton-1

Je zřejmé, že optimalizace mobilních sdílení je velmi důležitá a mnoho provozů B2C bude vypadat stále více.

Naštěstí vám SumoMe umožňuje toto všechno opravdu snadno. Ze všech placených sociálních pluginů, které jsem vyzkoušel. SumoMe je všechny porazí ve všech aspektech a je zdarma.

Při hraní s pluginem jsem si všiml zvýšení sociální sítě, kterou mnoho lidí ignoruje: e-mail.

Zde je rozpis našich akcií na síť (díky analýze SumoMe)

Gael-Breton-2

Šedá = e-mailové sdílené položky. Jedná se o druhý nebo třetí nejpopulárnější způsob sdílení obsahu v závislosti na dnech. Překonávat Twitter každý den.

Poté jsme začali přidávat tlačítka na naše obrázky, když jsme rozšířili naši aktivitu na Pinterestu a všimli jsme si, že většina sdílení Pinterest se stala tímto způsobem, takže pokud používáte síť, zapněte ostřejší obraz.

Gael-Breton-3

Míchání těchto tlačítek sdílení spolu s repostingem infografik jiných lidí, které souvisely s článkem (a přidělením atributu), výrazně podpořilo náš sociální provoz na autopilotu..

Pokud chcete z těchto akcií získat co nejvíce, ujistěte se, že vaše sociální data SCHEMA a používají Coschedule hlavní analyzátor psát společensky lákavé titulky pro zvýšení vaší CTR.

To je vše, dělejte tyto jednoduché věci a vy byste měli mít více z vašeho WordPress webu, pokud jde o sociální média téměř vše na autopilotu!

Gerald Weber

Gerald Weber

Internetový podnikatel, spoluzakladatel virového obsahu Buzz a SEO chlap
HoustoniPhoneScreenRepair.com
@Cvrlikání

Moje nejsilnější marketingová strategie pro sociální média (zejména pro novější webové stránky, blog nebo podnikání) používá platformu Buzz virového obsahu propagovat blogové příspěvky s odvoláním Viral. (Úplné zveřejnění: Jsem spoluzakladatelem hlášek virového obsahu).

To je řečeno, že to opravdu funguje. Ve skutečnosti to funguje velmi dobře, pokud je váš obsah v populární oblasti a má virovou přitažlivost.

Například moje žena a já jsme začali nový kšeft v srpnu 2013 a propagoval blog pouze pomocí platformy VCB.

Důvod, proč je tak účinný, spočívá v tom, že pro obchodníka / bloggera, který nemá velké následky k tomu, aby generoval REAL sociální mediální podíly z REAL lidí a REAL sociálních mediálních účtů, je to relativně jednoduchý způsob..

Žádné loutkové účty a žádné falešné podíly. Automatizuji tento proces přidáním kanálu RSS našeho blogu. Po schválení moderátory VCB se pak každý příspěvek automaticky odešle ke sdílení.

Uvědomte si, že příspěvky na blogu stále musí být schváleny moderátory.

Adam Steele

Adam Steele

Internetový podnikatel ve Vancouveru. Fungující workoholik. @MagistrateInc, @LoganixDotNet a @PBNlocal
Magistrateinc.com
@Cvrlikání

Naše strategie skutečně začíná interně – dokumentujeme vše, co děláme, co nejvíce našeho procesu. Určitě se o své zkušenosti podělíme především s nástroji, které používáme (jsme na tom skvělí Trello, například).

Často pak vyzvednout náš příběh a sdílet, jako by to byla případová studie o použití jejich produktu. Dostaneme odkaz, nějaké oční bulvy a všichni vyhrají.

To samozřejmě souvisí s blogem, protože naše médium pro sdílení našich příběhů je v současné době náš blog. Ale udržet to čestné a skutečně to dokumentovat náš každodenní svět je skvělý pro případovou studii a platformy se přirozeně zajímají.

Henneke Duistermaat

Henneke Duistermaat

Úctyhodný spisovatel na misi, aby zničil gobbledygooka. Regular Contributor ve společnosti Copyblogger
EnchantingMarketing.com
@Cvrlikání

Používá moje oblíbená strategie sociálních médií SlideShare protože je to skvělý způsob, jak znovu použít populární obsah a rozšířit svůj seznam e-mailů (i bez následujícího SlideShare!).

Postup vytvoření prezentace SlideShare:

 • Hledejte populární blogový příspěvek nebo hostový příspěvek, který jste napsali
 • Proměňte příspěvek v prezentaci SlideShare pouze sdílením klíčových bodů
 • Ujistěte se, že čtenáři cítí, že dostávají cenné tipy
 • Dejte SlideShare upoutání pozornosti
 • Ujistěte se, že otevírací sklíčko vypadá atraktivní
 • Přidejte bonus za přihlášení na poslední snímek a nalákejte lidi, aby klikli na vstupní stránku a odešli svou e-mailovou adresu

Nejlepší prezentace se objeví na domovské stránce SlideShare a takto váš blog může objevit nové publikum (hlavně B2B).

Můj snímek o copywritingu je a není, například dosud vygeneroval 494 odběratelů e-mailů (a stále počítá).

Istiak Rayhan

Istiak Rayhan

Marketing Blogger, SEO, sociální média a nadšenci WordPress
RoadToBlogging.com 
@Cvrlikání

Sociální média usnadňují někomu spojení s mým blogem prostřednictvím platformy, kterou již používají. Pomáhá mi oslovit cílové publikum a spojit lidi s podobnou myslí.

Nejsilnější marketingovou strategií pro sociální média je pro mě přesměrování, také známý jako remarketing.

Mnoho lidí navštěvuje můj blog každý den, ale jen velmi málo lidí mě sleduje na sociálních médiích a sdílí můj obsah. retargeting mi pomáhá navázat spojení s těmito návštěvníky a zvýšit mé sociální média, které sledují i ​​sdílejí sociální podíly.

Zvyšuji své nejoblíbenější příspěvky pro své publikum blogů. Funguje to skvěle, protože to jsou lidé, kteří se již o můj blog zajímají.

Spolu s přesměrováním se ujišťuji, že je pro lidi jednodušší sdílet svůj obsah a sledovat mě na sociálních médiích.

Zde je několik pluginů WordPress, které používám, abych rozšířil svůj blog a podpořil sdílení.

 • Správce kódů sledování – Pomáhá mi spravovat všechny sledovací kódy a konverzní pixely z jedné stránky. Mohu snadno spravovat vlastní publikum na Facebooku & Facebook přesměrování pomocí tohoto pluginu.
 • Monarcha – Jedná se o plugin pro sociální sdílení, díky kterému je sociální sdílení šíleně snadné. Pomocí pluginu můžete přidávat tlačítka pro sdílení různými způsoby. Můžete jej také použít k přidání tlačítek pro sledování sociálních médií.
 • Raketový batoh – Jetpack je vlastně svazek pluginů. Má spoustu funkcí. Jedna z funkcí mi umožňuje automaticky sdílet můj blogový příspěvek do kanálu pro sociální sdílení. Je kompatibilní s Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Path a Google+.
 • Klikněte na Tweet – Používám tento plugin na své oblíbené příspěvky k přidání "Klikněte na Tweet" krabice. Funguje to skvěle pro mě.
 • OnePress Social Locker – Tento plugin mi opravdu pomáhá zvýšit mé sociální sdílení. Záměrem je skrýt část příspěvku za sadou sociálních tlačítek a požádat návštěvníky, aby se podělili o můj obsah a uviděli skrytou část. Tento trik používám hlavně na dlouhých příspěvcích.

devesh

Devesh Sharma

21 letý blogger, internetový marketing, fanatik WordPress a zakladatel WPKube.com 
@Cvrlikání

Bylo by sdílení stejných příspěvků v různých časech nebo recyklace starých příspěvků. To lze snadno provést pomocí Oživte staré příspěvky nebo MeetEdgar.

Sdílení starých příspěvků vám pomůže získat větší provoz a sledovatele experiment provedený Tomem Tunguzem odhalil, že každý tweet má potenciál získat kolem 75% tolik tweetů, kolik jich bylo v předchozím počtu.

Jacob Cass

Jacob Cass

Grafický, logový a webový designér, Blogger, nezávislý pracovník a světový cestovatel
JustCreative.com
@Cvrlikání

Abychom maximalizovali sdílení mých příspěvků, jsem plán je v době, která je optimalizována pro mé čtenáře. S využitím Google Analytics můžete vidět, kdy a odkud pochází váš provoz, a také prohlížet svou e-mailovou zpravodajskou databázi.

Poté pomocí naplánovaných příspěvků naplánuji, kdy budou pravděpodobně online & Pufr.

Jako příklad naplánuji příspěvek na svůj blog v 9:00 a poté do 10:00 je importován do AWeber (můj poskytovatel e-mailu), pak naplánuji e-mailový zpravodaj, aby rozeslal kolem 13:00, když většina mého publika v okolí svět je online.

S Bufferem také plánuji sdílení příspěvků na mých platformách sociálních médií, abych zajistil zahrnutí obrázků pro maximalizaci počtu kliknutí.

Jon Haver

Jon Haver

"Po splacení 23,5 tis. $ Ve studentských půjčkách po 3 letech jsem se nechal inspirovat, aby pomohl ostatním splatit jejich dluh"
AuthorityWebSiteIncome.com
@Cvrlikání

Nejúčinnější marketingovou strategií v oblasti sociálních médií, která se připojuje k mému webu WordPress, je přesměrování mých návštěvníků na Facebooku pomocí bonusů za přihlášení, které z návštěvníků udělají odběratele.

Tím, že jsem mohl znovu zacílit na předchozí návštěvníky webových stránek, jsem schopen převést návštěvníky, kteří se nikdy nemusí vrátit na mé stránky, na některé z mých nejcitlivějších fanoušků tak, že je uvedu na můj e-mailový seznam..

Kevin_Indig

Kevin Indig

Vlastník SEO BU @dailymotion v Silicon Valley, bývalý @Searchmetrics @uniquedigitalDE @thereachgroup
DailyMotion.com
@Cvrlikání

Jedna věc, kterou vidím zapomenutý a podceňovaný znovu v čase, je … Skupiny Facebooku! Jsou to velmi silný zdroj provozu, pokud se jim podaří správně přistupovat.

Vidíte tyto hroty v celkovém provozu na snímku obrazovky? Ty pocházejí z propagace nového blogového příspěvku ve skupinách Facebooku!

Kevin Indig 1

Ale jak to děláš správně? Zde je třeba zvážit:

1. Pomocí vyhledávací funkce Facebooku najdete vhodné skupiny pro téma vašeho blogu nebo článku, který chcete sdílet. Čím konkrétnější je skupina, tím lépe. Například: zatímco téma „Fitness“ je velmi široké téma, „ztráta tuku“ by byla konkrétnější a vhodnější pro blogový příspěvek o ztrátě tuku.

2. Druhou proměnnou, kterou byste chtěli vzít v úvahu, je velikost skupiny. Perfektní skupina pro váš účel je nejlepší kombinací specifičnosti a velikosti.

Kevin Indig 2

3. V dalším kroku byste se chtěli připojit k 5-10 skupinám. Ve skupině nemůžete publikovat jako stránku fanoušků, takže budete muset použít soukromý profil. To znamená, že se tento profil najednou stane tváří blogu.

Je velmi důležité, jak důvěryhodný tento profil vypadá, takže najděte dobře vypadající profilový obrázek a příjemně komunikujte s lidmi, kteří komentují sdílený příspěvek..

Představte si, že projdete kolem baru a útržkovitě vypadající chlap vás požádá, abyste se dovnitř dostali hrubým tónem – šli byste? Na sociálních médiích je to stejné! Také si uvědomte, že mnoho velkých skupin je dobře moderováno, proto si pozorně přečtěte pravidla skupiny a držte se jich.

*** Sdílejte svůj blogový článek ve 3 až 5 skupinách najednou. Chtěli byste provést několik testů ohledně nejlepšího času na publikování ve skupině. Začněte se snažit o sdílení buď kolem oběda (12-1PM) nebo po práci (6-9PM), jak je uvedeno v tomto infographic.

Nezapomeňte také, že vaše příspěvky nebudou zaplavovat skupiny, protože uživatelé budou naštvaní. S sdílením jednou týdně ve skupině jsem měl dobré zkušenosti, ale také to záleží na samotné skupině. Pokud se zapojíte do skupiny mimo sdílení vlastního materiálu, můžete si vybudovat ještě větší důvěryhodnost!

Když sdílíte, je nanejvýš důležité napsat krátký popis článku blogu, který vzrušuje uživatele, aby na něj klikli. Čím více je individualizováno, je to vůči skupině, tím lépe. Proto můžete do popisu zahrnout název skupiny nebo se připojit k tématu skupiny.

Kevin Indig 3

Proč jsou skupiny na Facebooku tak silné? Nejen, že mluvíte s publikem, které se již o vaše téma potenciálně zajímá, ale můžete také využít komunitu Facebooku k převodu na své vlastní. Váš blog se může stát opakujícím se odkazem ve skupině a nakonec stále více a více členů skupiny navštíví váš web pravidelně.

A tady už máme druhou výhodu: stavíte rostoucí základnu vracejících se návštěvníků a věrných čtenářů. S tím jsou spojeny dvě vedlejší výhody: můžete je převést na předplatitele e-mailů, což je ještě silnější způsob, jak s nimi komunikovat a nechat je přijmout vaši značku.

A vylepšíte způsob, jakým je vaše značka vnímána ve výsledcích organického vyhledávání: více lidí klikne na váš výsledek, pokud vaši značku rozpoznají. To na oplátku má pozitivní dopad na váš výkon SEO!

Třetí výhodou využití skupin Facebook ve vaší strategii sociálních médií je interakce se členy skupiny. Dají vám vědět nejen to, co by jim v článku mohlo chybět, ale také jaké otázky mají ohledně tématu a jaká další témata se zajímají..

Na tyto otázky byste měli odpovědět ve svém článku. Po zveřejnění jej neváhejte upravovat. Upřesněte to v průběhu času! Komentáře mohou také poskytnout inspiraci pro budoucí články, které pak můžete znovu sdílet ve skupině, o které se diskutovalo, a odkazovat na lidi, s nimiž jste o tom hovořili. Takto budujete silnou uživatelskou základnu!

Kulwant Nagi

Kulwant Nagi

Internetový podnikatel, blogger, spisovatel, denní snílek
BloggingCage.com
@Cvrlikání

Nejsilnější strategií v sociálních médiích je pomáhat lidem v různých skupinách (FB), komunitách (G +) a hashtagech (twitter).

Můžete najít různé skupiny, komunity a značky hash ve vašem oboru a zkontrolovat, s jakými problémy se lidé potýkají. Pomozte jim podle vašich zkušeností vybudovat na těchto místech autoritu.

Jakmile jste na takových místech velmi aktivní, členové skupin / komunit vás začnou všímat.

Takže můžete mít chytlavý kryt časové osy, kryt G + nebo twitter twitter, který má vaši webovou adresu a vaši odbornost.

Takže tady vyhrajete hru. ��

Nechte je na svých stránkách a přeměňte je na předplatitele tím, že něco poskytnete zdarma (eBook, video, kurz, plugin).

Larry Kim

Larry Kim

Zakladatel @WordStream. Nejlepší sloupec @Inc Magazine. Podnikání, Start-Ups, Adwords, Facebook reklama
Mobilní opice 
@Cvrlikání

Děláme hodně sociální mediální reklama.

Propagace našeho obsahu do seznamů uživatelů (vlastní publikum) a remarketing (lidé, kteří nedávno navštívili náš web).

Zjistili jsme, že lidé, kteří znají vaši značku, budou 3x častěji oslovovat vaše propagované reklamy na sociálních sítích a dvakrát častěji převedou na potenciální zákazníky nebo prodej, když kliknou na váš web..

Luke Kling

Luke Kling

Affiliate Manager, Blogger a Web Developer
LukePeerFly.com 
@Cvrlikání

Moje nejsilnější strategie sociálních médií zahrnuje 3 kroky:

1) Nalezení obsahu, o kterém vím, že se mé publikum bude líbit a bude se chtít zapojit. Zapojení je klíčové pro sociální média (zejména stránky Facebooku).

Čím více zapojení získáte, tím více zapojení získáte v budoucnosti. Postupně poskytovat hodnotu.

2) Pravidelné zveřejňování příspěvků je nejjednodušším způsobem, jak zlepšit celkovou angažovanost. Pokud v průběhu měsíce zveřejňujete příspěvky náhodně, je méně pravděpodobné, že se váš obsah zobrazí.

Mám Facebook Stránky a Twitter účty, které jsem zveřejňoval 3krát denně každý jeden den za poslední 3+ roky. Interakce s mým obsahem je fenomenální, protože svému publiku poskytuji stálou hodnotu.

To vede k lepšímu zapojení do příspěvků méně… zajímavých (příspěvky na blogu nebo sponzorované příspěvky).

3) Také míchám typy obsahu na všech kanálech. Jednoho dne zveřejním 2 obrázky (s vysokou interakcí) a 1 blogový odkaz. Další den zveřejním 1 video YouTube a 2 obrázky.

Udržujte svůj obsah svěží a uživatel hádejte, co mu chcete dát dál. Naplánuji veškerý svůj obsah a udržuji jej ve všech svých kanálech čerstvý FPTraffic.com.

FPTraffic mi také umožňuje automaticky zařazovat nové blogové příspěvky z mých blogů WordPress a míchat je se zbytkem mého obsahu. Pomáhá to výrazně zvýšit mé celkové zapojení.

Používám svou strategii sociálních médií týdně přes 5 000 000 lidí, takže vím, že to funguje. Trvá to jen čas, úsilí a správné nástroje. Hodně štěstí!

Marcus Taylor

Marcus Taylor

"Stavím a experimentuji s webovými stránkami. Zakladatel @VentureHarbour"
VentureHarbour.com
@Cvrlikání

Jednou z nejlepších strategií, se kterými jsem se setkal, je použití anketních dotazů, nástrojů nebo průzkumů k lepšímu porozumění provozu a poté pomocí statistik z těchto průzkumů doladit obsah – učinit jej relevantnějším a rozšířitelnějším.

Například před dvěma lety jsme publikovali tento článek o nalezení nejlepšího webhostingu. Původně to bylo zaměřeno na profesionály (porovnávali jsme a hodnotili špičková webhostingová řešení).

Po přidání nástroje, který se uživatele zeptal, co hledají, jsme zjistili, že většina návštěv, kteří navštívili tento článek, byla začátečníci hledající nejlepší levný hosting společnost.

Poté, co jsme objevili tento náhled, jsme přepsali obsah, který byl zaměřen na začátečníky. Od té doby se významně zvýšila míra zapojení a sdílení obsahu.

Vytváření těchto forem a průzkumů může chvíli trvat, je to skvělá strategie, jak zajistit, aby váš obsah s vysokým provozem pracoval ještě tvrději, pokud jde o zvyšování sociální angažovanosti..

Marko Saric

Marko Saric

"Poradce a blogger na HowToMakeMyBlog.com. Píšu o marketingu obsahu, sociálních médiích a blogování"
HowToMakeMyBlog.com
@Cvrlikání

S na mysli organický dosah, moje nejsilnější strategie sociálních médií je vytvoření skvělého obsahu, který si lidé chtějí přečíst a sdílet.

To, co zveřejním na svém blogu, je to, co mohu ovládat.

Bohužel nemůžu kontrolovat, kolik z mé stránky má rád Facebook ukazuje mé příspěvky. Soustředím se tedy na publikování kvalitního obsahu…

 • to je pro mé publikum zajímavé
 • to učí lidi něco nového
 • to nabízí nový pohled na toto téma
 • to baví
 • a to je lépe a snáze srozumitelné než obsah, který je již k tomuto tématu k dispozici.

Mám úplné podrobnosti o tomto procesu vytváření obsahu zde. To je pro mě nejlepší způsob, jak oslovit více lidí, protože poskytuji dostatečnou hodnotu, aby lidé o tom chtěli sdílet a šířit o nich sociální média.

McKinzie Brocail

McKinzie Brocail

Spisovatel na volné noze, specialista na digitální komunikaci
McKinzieWrites.com

Může to být jedinečný a zajímavý hlavolam pracující pro STDcheck.com, celostátní poskytovatel testování STD v oblasti sociálních médií.

Jak se dalo očekávat, není jednoduchým úkolem přimět lidi, aby se zapojili do značky, která nabízí testování STD, něco velmi soukromého, na extrémně veřejných sociálních médiích..

Často musíme lidi na sociálních médiích přimět ke čtení a sdílení obsahu našeho blogu, protože sexuálně přenosná onemocnění jsou obvykle něčím, o čem si lidé chtějí mlčet..

Stejně jako většina společností sdílíme naše blogové příspěvky napříč našimi platformami sociálních médií a na našem blogu WordPress jsou povoleny nástroje pro sdílení, které návštěvníkům usnadní i to..

Oba tyto vývody mohou být vydavateli informací, ale blogy jsou primárně o vydávání informací, zatímco sociální média jsou spíše o zapojení a interakci s veřejností.

Snažíme se o přechod z jedné komunikační platformy na druhou tekutinu sdílením obsahu, který je zábavný, zajímavý, přesvědčivý, zábavný nebo chytrý.

Propojení našeho blogu a sociálních médií je pro STDcheck neuvěřitelně důležité. Nejen, že nám poskytuje relevantní a zajímavý obsah a kopii, kterou můžeme sdílet s našimi následovníky, ale také přináší na náš blog publikum, které by jej pravděpodobně nenalezlo nebo nevyhledalo samostatně.

Ve skutečnosti byly v minulosti blogové příspěvky, které nebyly nikdy sdíleny mezi našimi účty sociálních médií, samy o sobě velmi málo provozovány.

Po jejich sdílení napříč platformami, které používáme, jsme velmi rychle začali vidět dramatický nárůst (až 100krát větší provoz v některých případech!) v jejich názorech od jednotlivců, kteří kliknou a poté sdílejí příspěvky.

Přechod provádíme hladce v tom, že nejen kopírujeme a vkládáme odkaz na článek na Facebooku a zveřejňujeme automaticky vyplněný text. Přizpůsobujeme příspěvky tak, abychom byli podmanivější a lákavější pro naše publikum v sociálních médiích, abychom přiměli jednotlivce, aby je šířili svým přátelům a následovníkům … podobně jako STD, na které odkazujeme v našich blogech.

Monica Stott

Monica Stott

Cestujte blogger s láskou ke stylovým dobrodružstvím a víkendovým přestávkám. Top 10 britských cestovních blogů
TheTravelHack.com
@Cvrlikání

Moje nejsilnější strategie sociálních médií je umisťování obrázků přátelských do mého blogu.

Pinterest je pro mě největším řidičem provozu na sociálních médiích, takže se snažím lidi povzbudit, aby z mého webu přidali co nejvíce obrázků, kolik můžu.

Může trvat několik měsíců, než špendlík začne řídit hodně provozu, ale jakmile to bude pokračovat, bude řídit provoz, takže je na rozdíl od jiných kanálů, které mají krátkou dobu.

Nate Shivar

Nate Shivar

"Pracuji v SEO a Web Analytics a žiji v Atlantě, GA"
ShivarWeb.com
@Cvrlikání

Moje sociální mediální strategie je automatizovat mechaniku sociálních médií, abych mohl soustředit svůj čas na to, na čem skutečně záleží – na lidském rozhovoru a vztazích.

Je to strategie, kterou jsem podrobně popsal ve svém jak automatizovat Twitter na rok pošta.

Ne všechny věci by měly být automatizované, ale měli byste nastavovat systémy a hledat příležitosti k automatizaci částí vaší strategie sociálních médií, abyste uvolnili svůj drahocenný čas..

Například – klišé v sociálních médiích radu má "zveřejněte svůj nový obsah do všech svých sítí." Pro některé to může být užitečné. Ale i když je – neměli byste nutně fyzicky odesílat příspěvky do všech svých sítí.

I když ten úkol trvá "pouze 10 minut" – to je o 10 minut méně, než co musíte udělat – stačí napsat osobní e-mail, reagovat na DM, nastínit nový obsah, ponořit se do své analýzy atd..

To jsou věci, které skutečně povedou k dlouhodobému udržitelnému růstu vašeho webu. A obvykle mohou stroje dělat únavné úkoly lépe než vy, pokud si uděláte čas, abyste je nastavili správně.

Pokud používáte WordPress, máte k dispozici základnu, která zajistí automatizaci kvality. Existuje několik tajných automatizačních zbraní s WordPress.

Nejprve automaticky generuje kvalitní kanály RSS nejen pro váš web, ale také pro kategorie, značky a vlastní taxonomie. To znamená, že máte strukturovaný a strojově čitelný obsah.

Za druhé, WordPress se kromě jiných služeb dobře integruje s automatizačními nástroji, jako jsou IFTTT a Zapier. A i když tomu tak není, tyto kvalitní kanály RSS budou.

Podívejte se na svůj pracovní postup na sociálních médiích. Podívejte se na efektivní úkoly. Podívejte se na úkoly, které můžete udělat jen vy – a jaké úkoly jsou jednoduše únavné. Procházejte existující recepty IFTTT a Zapier zápis.

Zjistěte, zda již někdo vytvořil něco, co můžete použít.

Pokud ne, přerušte proces a vytvořte si svůj vlastní. Například místo "vzpomínáte na Pin" všechny vaše fotografické příspěvky, vytvořte IFTTT, který vychází z kanálu RSS pro značku.

Řekněte mu, aby automaticky odeslal na Pinterest pomocí vašeho názvu a popisu šablony. Existuje mnoho věcí, které závisí na vašem webu, vašem obsahu, publiku a vaší fantazii. Ale používání WordPress vám dává základ pro zavedení automatizace.

Nick Loper

Nick Loper

Chief Side-Hustler ve společnosti Side Hustle Nation. Obchodník, lyžař, autor, obchodní blbeček a podcaster
SideHustleNation.com
@Cvrlikání

Za posledních 60 dní, můj Pinterest provoz je vyšší než 2000%. (Abychom byli spravedliví, pomáhá to dělit se velmi malým počtem, ale ukazuje se, že jsem o Pinterestu nevěděl nic před pár měsíci.)

Základní strategie – a úvěr, kde je úvěr splatný, vše, co dnes vím, je od Rosemarie Gronerová na Busy Budgeter – slouží k připevnění vašeho nejlepšího obsahu k příslušným skupinám.

Když jsem začínal, měl jsem méně než 100 následovníků Pinterestu, ale zapojení do těchto skupinových skupin explodovalo můj nominál "dosáhnout" na více než 80 000 lidí během několika týdnů.

Velkou výhodou Pinterestu je, že se jedná o jedinečnou sociální platformu; je to jediný, kde lidé aktivně vyhledávají užitečné nebo skvělé články v blogu. Všude jinde to bude bavit nebo dohnat s přáteli.

Pokud se váš obsah líbí ženám, je to skvělý způsob, jak získat expozici a zvýšit provoz, a skvělé je, že nyní běží na autopilotu díky super dostupnému nástroji nazvanému Board Booster (bezplatná zkušební verze, poté 5 $ / měsíc).

Identifikujte své nejlepší příspěvky, vytvořte pro ně vertikální obrázky (1 000 × 1 500), požádejte o připojení k hrstku příslušných skupinových desek a jděte do města.

Rob Cubbon

Rob Cubbon

Podnikatel, bestseller Amazon, online učitel a grafik
RobCubbon.com
@Cvrlikání

Moje stránka na Facebooku počet sledujících se za několik měsíců zvýšil z 1 000 na 17 000. Trvalo mi 4 roky, než jsem odešel z 0 na 1 000 Likes dříve.

Co se stalo? Facebookové citace na Facebooku.

Facebooku se líbí stránky, které se zabývají – což znamená stránky, které zveřejňují věci, které se lidem líbí, komentují, sdílejí nebo kliknou.

Citáty obrázků vám poskytnou hodnocení Líbí se, komentáře, sdílení a kliknutí. Příspěvky na blogu nebudou. Na Facebooku se o vaše příspěvky na blogu nikdo nestará. Je však desetkrát pravděpodobnější, že se jim bude líbit, komentovat, sdílet nebo dokonce kliknout na nabídku obrázku.

K tomu jsem přidával i navazující vztahy s dalšími majiteli stránek na Facebooku a sdílením obrazových nabídek druhé strany a to vše znamená stále více lajků.

Co to všechno znamená? Provoz!

Přestože Facebook nezobrazuje blogové příspěvky o polovinu tolik, jako je tomu v obrázkových uvozovkách, máte-li na své stránce bláznivý vysoký počet kladných hodnot, a co je důležitější, zapojíte se, získáte návštěvnost.

Sharon Gourlay

Sharon Gourlay

Blogger a nadšenci cestování
WhereesSharon.com
@Cvrlikání

Moje nejsilnější marketingová strategie v sociálních médiích používá Pinterest inzerovat mé blogové příspěvky. Zjistil jsem, že to trvá jen asi 5 minut, aby byl přesvědčivý špendlík, který přiměje lidi, aby se připojovali k mým příspěvkům.

Dělám to dvěma způsoby – tím, že ve svém blogovém příspěvku budu mít skvělý pinnable obrázek spolu s pluginem WordPress, aby lidé mohli snadno připnout obrázek přímo na Pinterest.

Také jsem připnul obraz kolem sebe v Pinterestu na populární skupinové desky, kde se pravděpodobně budou repinovat.

Nejlepší část o Pinterestu pro mě je, že je asi deset minut dopředu a může přinést hity pro nadcházející roky. Žádný jiný kanál sociálních médií mi nedává nikde blízko stejné částky odměny za tak malé úsilí.

Sue Anne Dunlevie

Sue Anne Dunlevie

Pomáháme začínajícím blogerům uspět online. Následujte mě a získejte bezplatnou elektronickou knihu o tom, jak přilákat 1 000 předplatitelů za 30 dní
SuccessfulBlogging.com
@Cvrlikání

Pinterest je můj oblíbený kanál sociálních médií právě teď. Je to skvělý nástroj pro zvýšení návštěvnosti vašeho blogu – zejména pokud organizujete své tabule podle kategorií na svém blogu.

Například, mám desky Pinterest, které odpovídají tématům, o kterých bloguji, například "Vydělávání peněz pomocí svého blogu", "Myšlenky na blogový provoz", a "Blogování 101".

Začal jsem také skupinové tabuli na blogování a za méně než 6 měsíců má rada více než 8 000 sledujících. (Přetáhněte a požádejte mě, abych vás přidal jako přispěvatele).

Aplikaci Tailwind používám k naplánování kolíků tak, abych získal pravidelný provoz od Pinterestu. Je to mnohem snazší než připnout několikrát denně, každý den!

Dalším trikem je mít "připnout" na blogu WordPress, aby čtenáři mohli snadno přidávat vaše příspěvky. Tady jsou rychlé pokyny o tom, jak vytvořit tlačítko.

Syed Naimath

Syed Naimath

PlugMatter.com

Jednou z nejsilnějších strategií sociálních médií, které jsme přijali nejdelší dobu, je jednoduše poskytnout autorský kredit za obsah, který sdílíme.

I když to vypadá jako malé gesto, umožňuje nám to spolupracovat s mnoha neznámými bloggery a také s několika vlivnými osobami, jejichž obsah čteme a sdílíme.

Někdy můžete také přidat skutečný komentář do tweetu adresujícího autora; Příkladem tweetu může být:

Gratulujeme @ hackinglife7. Zní to jako dobrý nákup! "Zpráva o transparentnosti č. 11 – Snadné typy obsahu získané společností CodeinWP" bit.ly/1NL3yLz

NEBO

Skvělé Roundup @Adelina_Tuca. Rychlé souhrny jsou vždy užitečné. "6 hlavních vlastních typů příspěvků pro WordPress" – http://bit.ly/2021iqh

Když sdílíte obsah ostatních bloggerů se skutečným potvrzením, mnozí z nich také vrátí laskavost sdílením vašeho obsahu. Takže je to oboustranně výhodné.

Klíčem k úspěchu na sociálních médiích je zapojení se do skutečných interakcí s ostatními. Zapojení, bez ohledu na jeho účel, bude plodné pouze tehdy, bude-li to pravé a provedené s péčí a uznáním ostatních.

Thomas Smale

Thomas Smale

Spoluzakladatel FE International, který pomáhá majitelům firem online prodávat jejich společnost. Columnist ve společnosti Entrepreneur.com
FeInternational.com
@Cvrlikání

Posílení příspěvků na Facebooku s cílem zlepšit zapojení. To je zvláště silné, pokud znovu zacílíte publikum na svém webu. Tito lidé nedávno navštívili váš web, takže s největší pravděpodobností budou chtít sdílet svůj obsah na Facebooku.

To pro nás fungovalo nejlépe pomocí blogových příspěvků – WordPress je to obzvláště snadné a každý (i malé firmy) by měl pravidelně blogovat a zvážit malé placené kampaně na Facebooku, aby se zlepšil jejich dosah..

Tim Bourquin

Tim Bourquin

Podnikatel a andělé baseballový fanoušek
AfterOffers.com
@Cvrlikání

Když většina lidí mluví o používání sociálních médií k získání provozu, mluví o pokusu o získání volného provozu vytvořením následujícího na Twitteru nebo Facebooku a následným propojením těchto služeb se svým blogem a doufají, že následovníci kliknou na odkaz.

Brzy v mých blogovacích dnech jsem si uvědomil, že prostě není udržitelný. Stejně jako Facebook změnil pravidla a začal ukazovat příspěvky méně lidem, kteří měli "líbilo" na vaší stránce si každá síť sociálních médií uvědomuje, že za účelem vydělávání peněz potřebují lidi, aby inzerovali.

Nemohou udržet svůj vlastní podnik tím, že nedělají nic jiného než umožnit lidem posílat provoz na své webové stránky zdarma.

Dobrou zprávou je, že reklama na Facebooku je neuvěřitelně efektivní a nemusí být drahé, pokud správně zacílíte na reklamy.

Před dvěma lety jsem se rozhodl, že veškerý provoz, který jsem zdarma získal ze sociálních sítí, bude "poleva na dortu" a že většina provozu, kterou dostanu, by byla placená.

Prostě jsem potřeboval způsob, jak ukázat dobrou návratnost investice, a to buď zobrazováním reklam na mém vlastním webu, nebo prodejem placeného produktu prostřednictvím e-mailu s automatickou odpovědí.

V dnešní době se moje marketingová strategie v oblasti sociálních médií soustředí na reklamy na Facebooku. Jistě, jsem rád, když se na mém blogu dostane zdroj Twitteru "retweets" a kliknutí, nebo když se na Facebooku na mém blogu objeví příspěvky a sdílení příspěvků, ale na to se nepočítám.

Zacházení s blogem jako s podnikem znamená, že jste ochotni zaplatit, abyste se dostali před potenciální zákazníky.

Tady je to, co dělám na bezplatné i placené straně, abych získal přenos z Facebooku na svůj blog, kde pak mohu vyzvat návštěvníka, aby se zaregistroval do svého e-mailového zpravodaje.

Nejdůležitější však je umístit svůj marketingový pixel Facebook na každou stránku svého blogu. Tímto způsobem může být každý, kdo navštíví váš blog, opětovně zacílen pomocí reklam, když se vrátí na Facebook.

VŠECHNO, co dělám, je navrženo tak, aby bylo možné rozšířit svůj e-mailový zpravodaj, protože jakmile je mám na svém seznamu, moje jediná cena, která se jich týká, je můj měsíční poplatek za můj účet GetResponse..

Pro volný provoz:

 • Každý blogový příspěvek se umístí na blogovou stránku Facebooku jako příspěvek. Jakákoli kliknutí, která z těchto příspěvků získám, jsou úžasná, ale na velkém schématu mé firmy nezáleží.

Placený provoz:

 • Každý příspěvek na Facebooku (blogového příspěvku) je obohacen o 5 USD. Bez toho pravděpodobně oslovíte nanejvýš několik set lidí. Výdaje pouhých 5 dolarů na posílení příspěvku změní toto číslo na několik tisíc dosažených.
 • Jakmile se někdo vrátí na Facebook, znovu zacílím na ně (protože už byli "pixeled" když narazili na mou stránku s příspěvkem na blogu) s reklamou, která je odešle na moji vstupní stránku pro registraci e-mailového zpravodaje.
 • Pokud kliknou na reklamu na Facebooku a přejdou na tuto vstupní stránku, ale Neregistrují se, přesměrovávám na ně jinou reklamou, která je znovu povzbudí, aby se zaregistrovaly k odběru novinek..

Sečteno a podtrženo: Pokud právě začínáte, jednoduše utratte 5 $ za posílení každého příspěvku na Facebooku a můžete začít budovat toto důležité publikum lidí, kteří navštívili vaše příspěvky na blogu..

Poté můžete toto měřítko upravit tak, aby se zobrazovaly běžné reklamy na Facebooku, které lidi povzbuzují, aby se připojili k vašemu seznamu e-mailů.

V těchto dnech utratím za reklamy na Facebooku asi 1 000 $ týdně – hodně peněz, ale stále arašídy ve srovnání s tím, co někteří úspěšní majitelé jednotlivých stránek utratí.

Ale zajišťuje to stálý růst mého e-mailového zpravodaje a protože mám automatickou sérii, která vede návštěvníka k tomu, aby se stal platícím zákazníkem mých produktů, vydělávám peníze za tyto výdaje.

Mým cílem je utratit 1 000 $ za reklamy na Facebooku a vydělat zpět 2 000 USD za tyto výdaje za 100% návratnost investice.

Pokud uvažujete pouze o sociálních médiích jako o způsobu, jak získat bezplatný provoz, zastavte se. Vše, co dostanete zdarma, je "omáčka." Považujte svůj blog za obchodní a to znamená, že musíte zaplatit, abyste se dostali před své potenciální zákazníky.

Venchito Tampon.

Venchito Tampon

CEO a spoluzakladatel SharpRocket
DigitalPhilippines.net
@Cvrlikání

Opakované cílení publika pomocí reklam Facebook

Když se ostatní snaží používat Facebookové reklamy bez strategie, existuje několik strategických metod, které fungují pro naše kampaně s marketingem obsahu na SharpRocket. Investovali jsme několik babek (méně než 10 $ 47PHP = 1 USD), abychom propagovali naše obsahové zdroje cílenému publiku.

I když je určitě snadné přizpůsobit reklamy určitému publiku, které by mohlo mít zájmy, aby za vás podniklo akci – sdílejte, líbí se nebo zveřejňujete kliknutí, vždy existuje téměř záruka, že návratnost investic z přesměrování na Facebooku bude.

Tady je průvodce krok za krokem, který vás naučí, jak přesměrovat publikum pomocí reklam na Facebooku.

Zde je několik důležitých bodů:

 • Pokud máte více cílových publika, je bezpodmínečně nutné oddělit ty skupiny lidí, na které chcete cílit pouze pomocí příslušného příspěvku..
 • Vyzkoušejte testování A / B na obrázku, kopii, popisu a na vstupní stránce a zjistěte, který typ reklamy přinese nejlepší výsledky.

Peter Nilsson

Nadšený WordPress
WPDailyThemes.com
@Cvrlikání

Existuje spousta různých marketingových strategií v sociálních médiích, ale které z nich jsou nejúčinnější pro vaše místo nebo značku? Není to nejjednodušší zjistit.

Mým doporučením je vyzkoušet různé strategie a prozkoumat, které jsou pro váš web nejvýhodnější.

WordPress a sociální média se určitě spojily a drtivá většina, kteří používají WordPress jako publikační platformu a CMS rozsáhle využívají sociální média k získání většího provozu, budování vztahů a generování většího prodeje.

Často využívám reklamu v sociálních médiích, abych zvýšila návštěvnost svých webových stránek. Vyšší provoz obvykle vede k vyšším prodejům a novým obchodním i osobním vztahům.

Nemusí to být složitější (teoretické). V praxi je to poněkud složitější, ale chci vysvětlit svou nejsilnější marketingovou strategii v oblasti sociálních médií (ve skutečnosti dvě) a vyzkoušel jsem si svou cestu s jistotou s různými výsledky..

1. Facebook. Ne, že bych řekl, že Facebook je v každém případě tou nejlepší volbou. Vůbec ne, ale moje inzeráty na Facebooku skutečně předčily očekávání.

Nejprve, ale jde o doladění a zacílení správných lidí na základě zájmu, věku, polohy atd., Aby vaše reklamy byly relevantnější pro publikum, na které cílíte. Oslovení správné skupiny vám poskytne větší hodnotu a výsledky za vynaložené peníze.

2. Prozradí. Kdo nemiluje věci zdarma? Hostování reklamních předmětů na vašem webu může opravdu přeplnit provoz na vašich webových stránkách. Návštěvníci, kteří sdílejí dárky na sociálních médiích s následovníky, přáteli a známými a vyhrávají ceny.

Což zase navštěvuje váš web a sdílí prozradí. Postup se opakuje znovu a znovu, a to vše za reklamní náklady nula, nada, nic. Prostě to miluju.

Závěr

Whew … Děkuji, že jste se dostali až sem … jsme v tomto bodě na hranici 10 000 slov!

Marketing sociálních médií do roku 2020 je určitě snazší, když se najedete s předními blogery a uděláte to, co dělají. Jen jedna otázka, jaká je vaše oblíbená rada zde?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector