Tõhusad ajaveebi eesmärgid: teie ülim, praktiline juhend blogijatena eesmärkide seadmiseks, mõõtmiseks ja saavutamiseks

Hoiatus! See pole veel üks asi "peate seadma ajaveebi eesmärgid" -rant. See on rohkem. Palju rohkem. Esiteks: faktid: ajaveebid, mis seavad eesmärgid, mõõdavad ja peavad kinni headest eesmärkidest, on palju tõhusamad kui eesmärgivabad ajaveebid või ebatõhusate eesmärkidega ajaveebid. See postitus räägib teile kõigest selle eripärast, selgitab, kuidas seada tõhusaid ajaveebi eesmärke ja kuidas veenduda, et neist kinni peate..


Blogimise tegelik tegemine pole lihtne. Kas loote uue ajaveebi või arendate olemasolevat, istute maha ja räägite endale, "õige, aeg blogida!" on umbes sama kasulik kui tühja lõuendi ees istumine ja enda teada andmine "õige, on aeg pilt maalida!" Muidugi, väga valitud arvu inimeste jaoks võib selline loominguline vabadus olla nii vabastav kui ka inspireeriv.

Kuid enamikule meist võib selline suunamatu impulss olla üle jõu käiv ja ennast lüüa. See pole sobiv paik olemiseks, kuid see postitus võib teid aidata segadusest kuni blogimise õnnestumiseni.

See, mis eraldab suurepäraseid ajaveebisid ülejäänud, ei pea tingimata olema nende ideede või kirjutamise absoluutne kvaliteet, vaid pigem autorite võime visualiseerida, suunata ja arendada neid ühtseks visiooniks, millel on pikaajalised eesmärgid ja strateegiad. Teisisõnu – tõhusad blogi eesmärgid.
seada ajaveebi eesmärgid

Inimesed mõtlevad liitkasvu osas halvasti; eelistame mõelda lineaarselt. See tähendab, et me alahindame lühikese aja jooksul saavutatavat, kuid pikaajaliselt alahindame. Õige eesmärkide seadmine võimaldab teil siduda oma igapäevased taktikad oma suurte ambitsioonidega, nii et te ei satuks kunagi üle pea – kuid ülioluline, ärge kunagi ka ennast lühikeseks müüge.

Selles postituses vaatleme meetodeid, mida saate täna kasutada oma blogimise viimiseks järgmisele tasemele. Uurime toimitavate eesmärkide põhikomponente ning nende kujundamise ja arendamise tehnikaid. Vaatleme ka rakendusstrateegiaid: nende eesmärkide elluviimist, nendest kinnipidamist ja teie saavutuste jälgimist. Lõpuks käsitleme mõnda tavalist takistust ja kuidas neist üle saada.

Alustame põhitõdedest ja küsige raskeid küsimusi selle kohta, miks te seda teete.

Kuidas kujundada tõhusaid eesmärke: alustage miks

Esimene küsimus, mida peate endalt küsima, on ka kõige raskem: miks te seda blogi haldate? Mida loodate sellega saavutada? Küsige 5 erinevalt blogijalt ja saate 5 erinevat vastust:

Soovin platvormi, mis väljendaks meie brändi identiteeti ja eristuks konkurentsist
Tahan uurida meie ettevõtte kulisside tagamaid

Tahan tõsta usaldusväärsust
Tahan suhelda oma fännidega isiklikult
Tahan koostada suurepärase sisuga e-posti loendi

Just sellest loendist saate oma ajaveebi jaoks luua suvalise arvu konkreetseid, sihitud eesmärke. Kuid kuigi need kõik kõlavad nagu täiesti mõistlikud ideed, ei lähe need tegelikult piisavalt kaugele. See tähendab, et nad ei tegele tegelikult eduka ajaveebi taga peituvate strateegiliste eesmärkidega.

Mis mõtet on meililisti koostada? Milline eelis saab? "hoone usaldusväärsus" anda teile oma tööstuses? Kuidas siseringiteabe andmine teie ettevõtte arengut tegelikult aitab? Enne kui asute kaugemale, veenduge, et teil oleks konkreetne idee mille jaoks teie ajaveeb on mõeldud ja vajadusel, kuidas see teie ettevõtet aitab.

Aga oota! Samuti on oluline meeles pidada, et lihtsalt ajaveebi eesmärkide seadmine selle nimel ei ole tasuv. Ärge ainult lootke "valitsev tarkus" äris. Kus teha sina tahavad oma ajaveeb olema kuu aja pärast? Aasta pärast? Viis aastat? Kujutage ette oma ideaal "eduseisund" ja mõelge, kuidas olete sinna jõudnud, proovides töötada välja lühiajalisi eesmärke, mis viivad teie pikaajaliste eesmärkideni.

Ehkki need tunduvad algselt kaalukad, pole ühelgi ülaltoodud näitel sisemist väärtust, kui nad pole teiega seotud oma ajaveebi pikaajaline visioon. Eesmärgi pimesi valimine ja valimine teeb teile isikliku sõidu leidmise palju raskemaks.

Võtke mõni minut. Haara pliiats ja paber. Pange kirja mõned ideed ja visandid selle kohta, mis on teie arvates teie ajaveebi eesmärk ja kus näete, et see võtab teie ettevõtet.

Sellel pildil on ühe minu kliendi jaoks see harjutus tehtud. Võtke selle tegemiseks paar minutit ja hoidke seda alles pärast ilmselgete punktide katmist. Kui olete valmis, saame uurida, kuidas muuta need ideed konkreetseteks, saavutatavateks eesmärkideks.
ajaveebi eesmärgid

Blogi SMART tõhusate eesmärkide saavutamiseks

Vaatamata võimalustele ja põhjustele vaatame, kuidas seada oma ajaveebi hallatavaid ja tõhusaid eesmärke. Need tagavad, et olete sihitud konkreetsetele parandatavatele aladele ja seadistate end peamiste mõõdikute jätkusuutlikuks ja pikaajaliseks kasvuks.

SMART-raamistik on eesmärkide seadmisel kuldne standard. Võib-olla olete seda kõike juba varem kuulnud, kuid see on nii selge süsteem, et siin tuleb seda tõesti korrata. SMART on viieastmeline kontrollnimekiri, mis tagab, et saavutate oma eesmärgid võimalikult tõhusal viisil. SMART eesmärgid on:

Konkreetne

Konkreetne

Üldistused on kurikuulsalt kasutud. "Täiustage minu blogi" on sisuliselt mõttetu sihtmärk, millel pole määratletavaid parameetreid ega lõpp-punkte. Plaanide kitsendamine konkreetsete eesmärkideni on esimene samm edu saavutamiseks – vastasel juhul ei tea te enam, mis teil õnnestub!
Mõõdetav

Mõõdetav

See põhineb ideel, et nende eesmärkide saavutamiseks peaksite suutma oma eesmärke mõõta. "Saa paremaks kirjanikuks" pole mõõdetav eesmärk (kuidas headust mõõta?) – "kirjutage postitus, mis saab 100 aktsiat" on.

Saavutatav

Saavutatav

Muidugi, ühel päeval võiksite teie blogi lugeda 100 000 inimest. See võib lõpuks juhtuda. Kuid seda ei juhtu esimese kuu jooksul. Selle saamiseks vajate 10 000 ja enne seda 1000 jne. Keskenduge võimalusele, vastasel juhul peate lihtsalt pettuma.
Asjakohane

Asjakohane

See tuleb tagasi meie esimese punkti juurde: veenduge, et seate eesmärke, mis on asjakohased põhjusel, miks te oma blogi haldate. E-posti tellijate kogunemine just selle pärast annab teile rahuldava tunde, kui numbrid kerkivad, kuid see ei aita tegelikult. Selle asemel proovige püstitada selline eesmärk nagu "suurendada tootelehe klikkimise määra 30%", mis on otseselt seotud teie pikaajaliste tulude teenimise eesmärkidega.
Tähtajalised

Tähtajalised

Kindel viis millegi ignoreerimiseks on sellele ajaliselt piirangute kehtestamine. Lihtne eesmärk "kirjuta 10 blogi" on oluliselt erinev impulss "kirjuta novembriks 10 blogi". Pange oma ajale ranged piirid, et veenduda, et teil on põhjust asju tänapäeval korda teha.

Kuidas SMART blogimise eesmärgid välja näevad, kui see kõik kokku panna? Saame need laias laastus jagada kolme erinevat tüüpi eesmärkide hulka:

Loomise eesmärgid: need käsitlevad teie loomingulise väljundi eesmärkide seadmist:

 • "Kirjutage sellel nädalal 500 sõna päevas".
 • "Selle kvartali jaoks saate oma niši jaoks luua 3 uut erinevat ajaveebi kontseptsiooni".
 • "Teise peamise vaatajaskonnani jõudmiseks avaldage sellel kuul uues kandjas (video, taskuhäälingusaade jne)".

Tulemuslikkuse eesmärgid: need on seotud teie ajaveebi edukusega:

 • "Suurendage blogi liiklust nelja nädala jooksul 10%".
 • "Avaldage selles kvartalis neli blogi rohkem kui eelmises kvartalis" .
 • "Suurendage selles kvartalis e-posti teel registreerumise määra 15%".

Optimeerimise eesmärgid: need on seotud teie enda arusaamisega eesmärgi protsessist:

 • "Lugege järgmise kahe nädala jooksul 4 võtmeartiklit ja tehke märkmeid selle kohta".
 • "Seadistage ajaveebis Google Analytics ja kontrollige kord nädalas numbreid, värskendades tulemusi arvutustabelis".

Minge tagasi sellesse loendisse, mille olete varem koostanud. Loodetavasti olete nüüd hakanud mõistma, kuidas saaksite neid ebamääraseid ideid kasutada ja muuta need teostatavateks, SMART-eesmärkideks. Võtke kõik ideed, mille algselt kirjutasite, ja proovige neist välja töötada viis konkreetset eesmärki.

Selle jaoks on tõesti väärt aega kulutada: nagu kõigele muule, on ka ajaveebi eesmärkide seadmine harjutamisega lihtsam. Kui olete lõpetanud, tulge siia tagasi ja vaatame, kuidas saate neid eesmärke täita.

Kuidas jääda ajaveebi eesmärkide juurde: tagades, et jälgite oma ajaveebi

Nüüd peaksite tundma, millist vormingut peaksite oma eesmärkide struktureerimiseks oma efektiivsemaks muutmiseks kasutama, ning peaksite leidma ka ideid oma ajaveebi jaoks. Aga kuidas on lood ajaveebieesmärkide tegemise ja neist kinni pidamise protsessidega? Milliseid meetodeid saate kasutada oma pikaajaliste ajaveebi eesmärkide saavutamiseks?

Esiteks paar ilmset punkti:

I. Ärge võtke liiga palju eesmärke korraga. Parem on saavutada paar blogi eesmärki, kui ei õnnestu kümnel. Eesmärk on tugineda oma edusammudele ja seada tähtsuse järjekorda see, mis on toimiv, selle asemel, et üritada korraga kõike õnnestuda.
II. Oma eesmärkide kirja panemine kuskil silmapaistev hoiab neid teie meelel esirinnas. Teie teadetetahvel; oma sülearvuti, mis sul alati käepärast on; vana hea post-it-note-ekraanile kleebitud; mis iganes teie jaoks töötab. Lihtsalt neile pidevalt meelde tuletamine aitab teil oma eesmärkidele pühenduda.

III. Töötage välja see, mida te ei kavatse tähtsustada. Määrake selged piirid, mille pärast te ei peaks konkreetse eesmärkide nimel töötades muretsema. Kas keskendute saidi üldise liikluse suurendamisele? Ärge pöörake tähelepanu iga teie postituse kommentaaride arvule. Piiride seadmine eemaldatakse "sekkumine" mis võib muidu anda demoraliseeriva läbikukkumise tunde, et te ei saavuta kõiki asju korraga.
IV. Sea konkreetne eesmärk "päästikud". Niisiis, selle asemel, et endale öelda "kirjutage iga nädal", proovige seada eesmärk "kirjuta igal teisipäeval pärast lõunat" vms. See tuleb tagasi "tähtajalised" SMART-raamistiku üks aspekt ja aitab luua rutiinseid ja konkreetseid aegu oma ajaveebi eesmärkide nimel töötamiseks.

Vaatame ühe eduka blogija strateegiaid ja jagame need selge, lihtsa, kuid võimsa eesmärkide seadmise struktuuri jaoks, mis võib viia teie ajaveebi järgmisele tasemele.

Kolme taseme eesmärkide seadmise / läbivaatamise protsess

Üks tõhusamaid viise, millega pikaajaliste eesmärkide visualiseerimisel lühiajaliselt kokku puutunud olen, on kolmetasandiline ülevaatusprotsess välja töötanud Tiago Forte (Tiago valdab seda teemat suurepäraselt, kuid see viitab tema ainult tasulisele keskmisele ajaveebile; sama asja versiooni leiate siit). Ülevaatamisprotsessis valite ja jälgite oma kõige olulisemaid igapäevaseid / nädala- / kvartalieesmärke. See aitab teil oma väiksemad eesmärgid hõlpsalt seada kokku üldiste ajaveebieesmärkidega, võimaldades teil tõhusalt töötada väikeste ülesannetega ja olla kindel, et nad kõik teenivad teie pikaajalist visiooni.

Selle süsteemi tohutu eelis on see, et välditakse lõksu reageerimist sellele, mis on kiireloomuline mis tahes ajal, selle asemel, mis on oluline. Kasutan seda selleks, et aidata oma klientidel oma ajaveebi sisu tähtsuse järjekorda seada ja seda ka iga päev oma ülesannete haldamiseks. See on uskumatult tõhus ja ka praktiline – sageli on need asjad teie jaoks nõutava aja jooksul täiesti ebareaalsed, kuid see protsess loob kena tasakaalu töötamise ajal selle nimel, kus te käite, ja töö tegemise aja vahel. Niisiis, kuidas töötab kolmeastmeline protsess, mis on kohandatud ajaveebi eesmärkidele sobivaks?

 1. Tasemel kvartali eesmärkide seadmine peaksite järgmise 13 nädala jooksul välja töötama 3 peamist blogi eesmärki. Vaadake üle oma viimane kvartal (iganädalaste ülevaadete kaudu): oma saavutused, saavutused ja ebaõnnestumised. Proovige oma ideaali visualiseerida "eduseisund"; kas teie pikaajalisi eesmärke on vaja kohandada / muuta / välja visata? Tulge järgmise kvartali jaoks nii palju eesmärke kui võimalik. Seejärel kitsendage seda komplekti. Mis oleks teie jaoks kõige põnevam ja meeldejäävam eesmärk? Mida teeksite oma blogiga, millele antakse piiramatu aeg või ressursid? Jätkake tööd selle nimel, kuni teil on järgmiseks kvartaliks kolm selget, SMART-ajaveebi eesmärki.
 2. Nädala eesmärkide seadmine on üldjoontes sarnane. Jagage kvartaalsed ajaveebi eesmärgid lühemateks perioodideks (1. – 5., 6. – 10. Nädal jne) ja töötage eesmärgid välja üha mikrotasandil. See peaks teid nädalas võtma paar minutit. Mulle meeldib seda teha esmaspäeva hommikul, kuid reede pärastlõunad töötavad mõne inimese jaoks paremini. Igal nädalal minge oma kvartalieesmärkide hulka ja veenduge, et need on teie jaoks endiselt mõistlikud; vaadake üle oma blogis viimase nädala jooksul saavutatud tulemused ja valige siis järgmise nädala jaoks uued eesmärgid, mis on seotud teie kvartaliaegsete eesmärkidega.
 3. Tõenäoliselt ei hakka te oma ajaveebiga piisavalt sageli tegelema, et seadistamist õigustada igapäevased eesmärgid, kuid kasutage sama põhimõtet ka siis, kui töötate nädala jooksul: siduda prioriteetsed tööd oma iganädalaste eesmärkidega, kiireloomulisuse asemel Nädala eesmärkidest lähtuvalt näiteks kolme ülesande genereerimine, kui istute oma ajaveebi kallale, ja see on tõesti tõhus viis, mis sunnib teid keskenduma olulisele. Minu arvates on kasulik ka tehtud dokumendid dokumenteerida, nii et neid on nädala lõpus lihtne üle vaadata.

Kui üks teie eesmärk on suurendada toote liikluse suurenemist liikluse suurendamiseks, võiksite praktikas kulutada oma postituste reklaamimiseks rohkem aega kui oleksite muidu teinud. See on hea! Minu levinud ajaveebide probleem on see, et inimesed kirjutavad vanuses, kuid ei räägi kellelegi nende avaldatud sisust! Väike valideerimine lisareklaami tegemise kaudu, mis lisab lisakülastajaid, annab teile ka täiendava motivatsioonitõuke, mida peate oma ajaveebi kallal töötama.

Blogimissaavutuste jälgimine: tõhus enesehindamine ja vastutus

Kõigi nende eesmärkide ja saavutuste jälgimine on ülitähtis. Me ei suuda eriti hästi hoida ajus korraga palju erinevaid mõttevooge, kuid see on okei; sellepärast leiutasime kirjutamise! Veenduge, et olete oma ajaveebi eesmärgid kuskile kirja pannud, pole mitte ainult organisatsioonilistel põhjustel, vaid ka teie enda isiklikel motivatsioonidel.

Ei ole muud, kui rahulikult lehitseda ühe lehe järel edukalt täidetud ülesandeid, tuletamaks meelde, et teie eesmärgid on lõpuks saavutatavad.

Vana hea pliiats ja paber on lihtsaim viis; lihtne arvutustabel võib olla efektiivne või on seda silmas pidades loodud hulgaliselt produktiivsuserakendusi. Ärge kartke veeta aega hulga erinevate inimestega, et näha, mis teie jaoks sobib.

Oma saavutuste jälgimine on vaid üks vastutuse vorm – antud juhul ainult endale. Kuid üks parimaid viise, kuidas tagada oma eesmärkide järgimine, on väline vastutus. Miski pole nii motiveeriv kui teadmine, et keegi teine ​​kavatseb teid kontrollida ja vaadata, kuidas teil läheb!
Blogi eesmärkide arvutustabeli ekraanipiltSee on ekraanipilt märksõna jälgimisest, mille seadsin üles ja jälgin igal nädalal oma blogi loomisel. Kuskilt peate alustama!

Oma ajaveebi eesmärgid on väliselt vastutustundlikuks teha mitmel viisil:

 • Arutage oma eesmärke kord nädalas sõbra või kolleegiga. Topeltpunktid, kui aitate neid ka nende eesmärkide saavutamisel. Teen seda üks kord kuus koos sõbraga, kes töötab hoopis teises valdkonnas. Väline vaatenurk on äärmiselt kasulik.
 • Kui soovite natuke isiklikke panuseid üles seada, võiksite proovida sellist teenust nagu Beeminder või StickK. Need on teenused, mis kasutavad "nügima" motivatsiooniteooria, mis aitab teil oma lubadustest kinni pidada. Panite kvantitatiivsete eesmärkide saavutamiseks seatud reale teatud summa oma raha. Kui te ei saavuta oma eesmärke (ütleme, et teatav aeg kulub kirjutamisele), annetatakse teie raha heategevuseks!
 • Kui soovite olla vastutav veelgi rohkemate inimeste ees, võiksite endale kohustuse postitada oma sotsiaalmeedia kanalitesse regulaarseid värskendusi oma ajaveebi eesmärkide saavutamise olukorra kohta. WPShout, näiteks on viimase nelja aasta jooksul igal teisipäeval avaldanud pika artikli. Lugejad loodavad, et selle ajakava kohaselt avaldatakse uusi postitusi. See loob tohutu vastutuse surve ja suur hulk avaldamisviise on peamine põhjus, miks seda pole sõna otseses mõttes aastate jooksul rikutud.

Kõigil ülaltoodud punktidel saate oma väände teha. CodeinWP-is oleme juba ammu uskunud tavalise väärtust läbipaistvusaruanded (leiate meie kõik siit). Need on kahe eespool nimetatud punkti keerdkäigud. Leidsime, et need on üks parimaid viise meie eesmärkide visualiseerimiseks, nendele püstitamiseks ja nende saavutamiseks, samuti jagamiseks lugejatega selle kasutamise eeliseid. Me kirjutame oma igakuist ja need on teabekeskuseks meie igakuiste õnnestumiste, ebaõnnestumiste ja arenguruumi hindamisel. Samuti annavad nad meile isikupärasema ruumi, kus me võime oma maha jätta "professionaalne" natuke fassaadi ja rääkige meie ausatest arvamustest CodeinWP praeguse suuna kohta.

See on tõhusate ajaveebi eesmärkide saavutamise osa, mida on lihtne vahele jätta, kuna see võtab aega! Seekord on aga edusammude tegemisel oluline osa pigem oma kui oma ajaveebis. Järgmises jaotises kuvatakse teie blogi eesmärkidele kinnipidamise punktid, vaadates mõningaid kommentaare.

Tavalised teetõkked, mis takistavad inimesi oma blogi eesmärkide saavutamisel

"See kõik on väga hästi", Ma kuulen sind ütlemas, "kuid iga kord, kui üritan eesmärke seada, lähevad nad alati viltu! See on alati tehtud nii, et see kõlaks nii lihtsalt, kui seda lihtsalt pole!" Noh, mul on teile mõned head uudised: olete selle artikli nii kaugele jõudnud! Olete selgelt huvitatud oma ajaveebi-eesmärgi mängu täiustamisest ja olete ületanud kõige suurema takistuse: ei anna alla.

On väga lihtne sattuda mõtteviisi, et kuna üritasite korra eesmärkide seadmisel head olla ja see ei töötanud, ei tööta see enam kunagi. Vaatame kolme levinumat takistust, millega inimesed ajaveebi eesmärkide seadmisel kokku puutuvad, ja kuidas neid vältida:

liiga palju
Esimene – ja ma ei saa seda piisavalt rõhutada – on liiga paljude eesmärkide seadmine korraga. Seal on sadu eesmärke, mida saaksite endale paremaks seada. Kuule, liikluse saamiseks on sadu viise. Kui proovite neid kõiki korraga teha, saate üle jõu käia ja leiate, et ükski neist pole saavutatav. Kolm on hea arv.
keskendumata
Teine on sihipäraste eesmärkide seadmine – See on väga hea uue ajaveebi loomine ja enda jaoks mõtlemine, "Ma tahan alustada vestlust". Aga mida see tähendab? Kas soovite õhutada oma ajaveebide kommentaarides elavat arutelu? Kas soovite, et teie ideedest kirjutataks ja neid arutataks teistel saitidel? Kas soovite kirjutada külalispostitusi teistele saitidele ja näidata külastajaid oma saidil? Ja miks sa neid asju teha tahad? Fookus.
ebareaalne
Kolmas on ebareaalsete eesmärkide seadmine. Nagu eespool nägime, pole lihtsalt võimalik endale öelda, et saavutate oma esimese kuuga 100 000 vaatamist, kui te pole juba teistest saitidest fantastiliselt tuntud kirjanik. Enda peksmine, kuna saate ainult 100 vaatamist kuus, kui väljakujunenud ajaveebid tõmbavad sisse kümneid tuhandeid, ei aita teid.

Loodetavasti peaks see, mida oleme seni õppinud, aitama teil teada saada, mis ülaltoodud probleemidel viga on ja kuidas neid lahendada. Ma ei saa seadmise olulisust piisavalt rõhutada paar keskendunud, saavutatavat eesmärki, ja neile külge kleepides. Kui see lihtsalt kõlab nagu terve mõistus, siis see on nii. Meid on lihtsalt konditsioneeritud "unista suurelt" ja mõnikord on meie esimene tõuge ignoreerida nende suurte unistuste saavutamise tegelikkust.

Ennekõike: ära anna alla. Pidage meeles, et keskendute aeglasele, komplekssele kasvule. Siduge need päeva-, nädala-, kvartali-eesmärgid oma pikaajaliste ajaveebi eesmärkidega ja näete aja jooksul tõesti tulemusi.

Olete nüüd valmis keskenduma ja tööga hakkama saama

See postitus on olnud teie sissejuhatav juhend efektiivsete ajaveebi eesmärkide seadmiseks, mõõtmiseks ja saavutamiseks. Oleme vaadelnud:

 • Oluline on mõista, miks te ajaveebe ajate.
 • SMART eesmärkide seadmise raamistik.
 • Näpunäited eesmärkide saavutamiseks.
 • Tõhusa eesmärkide seadmise struktuuri juhtumianalüüs.
 • Tavalised teetõkked, mis võivad takistada tõhusat eesmärkide seadmist.

Järgmine samm on siis selle raamistiku võtmine ja oma ajaveebile kandideerimine. Ärge mõelge sellele kohustuslike juhiste kogumina, vaid juhiste kogumina, mida saate oma olukorrale vastavalt kohandada. Võib juhtuda, et palju efektiivsemaks tööks on teil vaja ainult osa sellest. Kui jah, siis fantastiline! Proovige seda, vaadake, mis teie jaoks kõige paremini sobib, ja ärge tehke mõlemat koos bitti, mida te ei vaja.

Selle eesmärk (no pun mõeldud) on aidata teil keskenduda ja edeneda, mitte genereerida meta-tööd, mis viib teid ülesande juurest eemale, nii et kohandage, kuni saate endale sobiva seadistuse..

Blogimine pole kunagi lihtne. Kuid see ei pea olema keeruline. Eesmärkide seadmise raamistik on lõppkokkuvõttes umbes nägemise selgus. Keerukuse kihtide eemaldamine selgete ja tõhusate eesmärkide seadmise abil vabastab ruumi, võimaldades teil vähem aega veeta ebamääraselt oma ajaveebi suuna pärast muretseda ja rohkem aega suurepärase sisu loomiseks.

Ja kokkuvõttes, just see teebki suurepärase ajaveebi.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map