Mis WordPressis jagatud on: asjad, mida õppisime, analüüsides 202 populaarset ajaveebipostitust

Mis WordPressis jagatud on: asjad, mida õppisime, analüüsides 202 populaarset ajaveebipostitust

Mis WordPressis jagatud on: asjad, mida õppisime, analüüsides 202 populaarset ajaveebipostitust
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Mõni aeg tagasi avaldasime selle postituse. See on nimekiri 101 parimatest ajaveebidest, mis käsitlevad WordPressi, ja nende kõige populaarsematest (2) postitustest. Eesmärk oli anda kogukonnale tagasi ja suunata teid mõnele huvitavale lugemisele / veebisaidile, millest te ehk pole teadlik olnud.


Aga miks mitte seda kaugemale viia?

Miks mitte uurida lähemalt neid 202 postitust ja analüüsida selliseid teemasid ja alamrikke, mis on ajaveebisfääris WordPressi osas kõige populaarsemad?

Niisiis oleme selle idee edasi arendanud ja loonud lihtsa uurimisstrateegia, mis annaks meile soovitud vastused. Siin on tulemused.

Selles postituses saate teada, millised teemad pälvivad kõige suuremat tähelepanu sotsiaalmeedias WordPressi nišis. Kui olete WordPressi blogija, peaksite sellele tõenäoliselt tähelepanu pöörama.

Mis siin täpselt on?

Sissejuhatuses mainitud loendipostituses valisime 101 kõige populaarsemat saiti, mis kirjutavad kõigest, mis on seotud WordPressiga, ja valisime igaühe seast kaks kõige populaarsemat artiklit. Kasutasime vaikimisi sotsiaalseteks võrgustikeks Twitterit, Facebook, Google+ ja LinkedIn võrdlused.

Siin loetava postituse jaoks oleme need artiklid korraldanud ja kategooria järgi sortinud. Arvutasime iga artikli sotsiaalsete aktsiate koguarvu (tänu sellistele vahenditele nagu ShareTally ja SharedCount) ja selle põhjal oleme koostanud kõige populaarsemate teemade loendi.

Kuid see pole veel kõik, et vältida tulemuste viljumist üksikute artiklite eriti suure või väga madala osaarvu korral, oleme kasutanud 25% kärbitud keskmise meetod. See andis meile tegelikuma keskmise arvu.

Mis on 25% kärbitud keskmise meetod??

Kärbitud keskmine – või kärbitud keskmine – sarnaneb keskmiselt. See arvutab teatud numbrivahemiku keskmise. Sel juhul loobub see kahest vastasservast võrdses koguses andmeid. 25% kärbitud keskmise kasutamisel visatakse madalaim 25% ja kõrgeim 25% ära. Nii et lõppkokkuvõttes jääb edasiste arvutuste aluseks vaid keskmised 50%. Lühidalt, me kasutasime seda meetodit, et vältida teatud ajaveebide populaarsust ja tohutut arvu, et mõjutada lõplikku paremusjärjestust.

Kuidas artikleid rühmitasime

Enne paremusjärjestuse jagamist on veel üks asi, mida tahaksime selgitada. Artiklid jaotati mõne suure teemakategooria vahel:

Pluginad

Erinevatel eesmärkidel kasutatavate pistikprogrammide loendid ja muud pistikprogrammidega seotud postitused (sealhulgas näpunäited).

SEO

Artiklid, mis pakuvad SEO lahendusi ja ressursse WordPressile. Sealhulgas õpetused ja näpunäited veebisaidi optimeerimiseks.

Kiirus

Artiklid ja juhendid veebisaidi kiiruse parandamiseks.

Turvalisus

Uudised ja teated mitmesuguste haavatavuste ja nende vastu võitlemise meetodite kohta. Samuti artiklid, mis pakuvad näpunäiteid ja ressursse oma veebisaidi turvalisuse tagamiseks.

Üldine WP

Tulevikutrendid, WordPressi uued versioonid ja kõikvõimalikud WordPressiga seotud üldised artiklid.

Hosting

Hostimisega seotud teave ja õpetused. Sealhulgas postitused selle kohta, kuidas hostimine teie veebisaidi toimivust mõjutab, ja nõuanded, kuidas valida sobiv host.
WP armatuurlaud

Artiklid ja õpetused WordPressi juhtpaneelil töötamise kohta (sh sisu loomine, meediumi lisamine jms).

Arendus / saidi väljaehitamine / kodeerimine

WordPressi arendamisega seotud näpunäited, otseteed, koodilõigud, õpetused ja muud tehnilised nõuanded.

Äri / turundus

Näpunäiteid oma ettevõtte käivitamiseks ja laiendamiseks, kasutades erinevaid turundusstrateegiaid ja muutes WordPressi mõistatuseks.

WooCommerce

Uudised, näpunäited, WooCommerce’i integreerimist pakkuvad teemad, e-poe loomise õpetused ja muu teave WordPressi e-kaubanduse kohta.

Teemad

Kõik WordPressi teemadega seotud. Kaasa arvatud teemade loendid, näpunäiteid konkreetse teema optimeerimiseks ja kohandamiseks, mis tahes teemale uute elementide lisamiseks, tõhusa teema valimiseks ja palju muud.

Muud

Kõik, mis ei sobinud ühtegi teise kategooriasse.

Siin on WordPressis kõige rohkem jagatud teema

Olgu, nii et pärast kõigi numbrite krigistamist, asjade arvutamist Excelis ja nii edasi, näib, et kõige populaarsem kategooria on… SEO.See saab keskmiselt 816 aktsiat avaldatud artikli kohta. (Pidage meeles, et selle arvutamiseks kasutatakse 25% kärbitud keskmist.)

Siin on diagramm, mis tutvustab kümme kõige enam jagatud WordPressi teemat (hõljutage kursorit üksikute jaotiste kohal, et näha sotsiaalmeedia jagamiste keskmist arvu artikli kohta):

Muide, kas soovite omaenda sisus lisada selliseid diagramme nagu see? See on tegelikult üsna lihtne. Kõigiga tegeleb WordPress Visualizer plugin (tasuta).

Siin on WordPressi kõige kirjutatud teema

Vaatame lisaks kõige jagatavamale teemale ka iga kategooria artiklite üldarvu. Peamine küsimus: kas SEO on jagamist väärt ainult seetõttu, et see on ka kõige kirjutatuim teema?

Nagu selgub, ei.

Esimene koht siin läheb arendus / saidi ülesehitamine / kodeerimine.

See pole aga eriti üllatav. Lõppude lõpuks on WordPress avatud lähtekoodiga tarkvara projekt, nii et on loomulik, et blogijad keskenduvad kõige rohkem platvormi sisemisele tööle.

Siin on tabel, mis tutvustab populaarseimaid kategooriaid vastavalt artiklite arvule igas kategoorias (kui soovite veel näha, hõljutage kursorit ribade kohal):

Mis teema saab kõige rohkem aktsiaid

Lõpuks, kui 25% kärbitud keskmine kõrvale jätta, uurime iga kategooria sotsiaalmeedia aktsiate koguarvu. Pidage meeles, et ülipopulaarsed saidid ja viiruslikud sisutükid on nende tulemuste osas tugevalt viltu. Nii et lõpuks tahaksin öelda, et siin pole palju kasulikku teavet, kuid siiski on huvitav andmestik.

Suurima aktsiate koguarvuga teema on… pistikprogrammid.

Siin on tulemuste esitamise diagramm (hõljutage kursorit üksikute jaotiste kohal, et näha iga teema jagatiste koguarvu):

Olgu, nii et päris palju võtab selle kokku! Nende andmete kogumine on osutunud väga huvitavaks, nii et loodame, et sellest on kasu ühel päeval, kui teil on mõtteid järgmise blogipostituse jaoks..

Kui te pole veel blogi asutanud, siis lugege neid kahte juhendit: StartBloggingOnline ja MonetiseeriPros. Mõlemad ressursid pakuvad isikliku või ametialase ajaveebi loomise järkjärgulisi õpetusi.

Muide, kas olete mõne sellise tulemuse üle üllatunud??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector