Kuidas saada piiramatuid, kindlalt toimivaid ajaveebipostituse ideid mittemidagiütleval viisil (Spoileri märguanne: see hõlmab teie vaatajaskonnaga rääkimist)

Eduka blogimise suurim väljakutse on järjepidevus tulevad välja kaasahaaravad blogipostituse ideed et lugejad saavad tegelikult naudi. Alguses kirjutame lihtsalt kõik üles, mida tavaliselt uudishimulikele klientidele öelda võiksime. Mõne kuu jooksul tundub see lihtne. Kuid siis…


Saame läbi kõik oma esialgsed ideed ja juhtub üks kahest asjast: saame aru, et meie artiklid ei kajasta meie vaatajaskonda või on meil ideed täiesti otsa saanud. Mõnikord juhtub mõlemat ja kasvu puudumine koos meie originaalsete ideede lõppemisega tühjendab meie motivatsiooni.

Sel hetkel lasevad paljud ettevõtete omanikud lihtsalt oma ajaveebid surra. Oleme neid kõiki näinud – kuue või kaheteistkümne või isegi kahekümne postitusega ajaveebid, kõik aastast 2014. Nad kummitavad internetti ja ootavad, et keegi neisse taas elu sisse puhuks..

Parimal juhul on need surnud ajaveebid raisatud võimalused suhtlemiseks ja kaasamiseks. Halvimal juhul on nad silmapaistvalt esile toodud ja muudavad veebisaidi – ja seega ka ettevõtte – ebaprofessionaalseks.

Seda kõike seetõttu, et need esialgsed postitused kirjutati loomingulises vaakumis. Ilma tagasisideta või kaasamiseta on artiklite jaoks ideede leidmine aja raiskamine. Nende kirjutamine on veelgi suurem raiskamine. Kuid see ei pea olema nii.
Kuidas saada blogipostituse ideid

Saate luua lõputu ajaveebi postituste ideede voo, mida teie vaatajaskond soovib innukalt lugeda, kellega suhelda ja mida jagada. Saate teada, kuidas oma pealkirju ja artikleid struktureerida, et meelitada Google’is üles arvestatav lugejaskond, kasvatades nii oma ajaveebi kui ka oma ettevõtet. Kõik, mida peate tegema, on astuda välja oma loomingulisest vaakumist ja hakata oma publikuga rääkima.

Ideede otse vaatajaskonnalt hankimine võimaldab luua sisu, mida nad juba otsivad. Veel parem, kui saate õppige keelt, mida nad selle sisu otsimiseks kasutavad. Siis saate neid täpseid sõnu kasutada oma artikli pealkirjas, aidates sellel otsingumootorites kõrgemal kohal olla ja oma sihtrühma tähelepanu köita.

See juhend tutvustab teid mitmel erineval viisil oma sihtrühmaga suhtlemiseks, isegi kui nad pole juba teie saidil.

Kuidas oma publikuga rääkida

Selleks on mitu viisi, kuid uuringud on sageli kõige tõhusamad, seega keskendume peamiselt neile. Näitame teile ka seda, kuidas saate oma sihtrühmaga suhelda, kui teie praegune vaatajaskond on väike (või isegi puudub).

1. meetod: uurige oma e-posti loendit ajaveebipostituse ideede saamiseks

Parim koht alustamiseks on alati teie e-posti aadresside nimekiri. Need inimesed juba tunnevad teid ja meeldivad teile, nii et nad on rohkem valmis teie küsimustele vastama. Kui olete oma turunduse õigesti teinud, saavad nad ka teie sihtrühmaks, nii et nad saaksid ülevaate sellest, mida laiem publik võiks soovida.

Olemasoleva publiku vaatlus aitab teil suhteid ka süvendada. Inimestele meeldib see, kui ettevõtted neid kuulavad. Neile meeldib, et nad mõjutavad teie ettevõtet otseselt ja tunnevad, et nende arvamus on oluline. Ja kui hakkate nende ideede põhjal sisu looma, teavad nad, et olete tähelepanu pööranud.

Soovite kohandada küsimusi oma vaatajaskonnale, kuid on olemas mõned põhiküsimused, mida iga ettevõte saab kasutada (täitke tühjad midagi teie ettevõtte jaoks olulist):

 • "Mis on teie suurim väljakutse seotud (tühi)?"
 • "Millised on teie kõige põletavamad küsimused (tühi)?"
 • "Kus näete lünki ettevõtete pakutavates teenustes (tühi)?"
 • "Kuidas soovite, et ettevõtted täidaksid need lüngad / milliseid tooteid soovite, et nad looksid??"

Pidage meeles, et teie vaatajaskonnal on piiratud aeg, nii et mida vähem küsimusi esitate, seda tõenäolisem, et inimesed täidavad teie küsitluse. Inimesed kipuvad kiirustama ka pikemate küsitluste kaudu. Vastavalt uuringu teostas SurveyMonkey, inimesed kulutavad keskmiselt:

 • 75 sekundit ühe küsimusega küsitluses,
 • Kahe küsimusega küsitluse korral 40 sekundit iga küsimuse kohta,
 • 30 sekundit küsimuse kohta, kui neid on 3–10.

Ja see läheb ainult hullemaks, kui teete uuringu pikemaks.

Need kiirustatud vastused võivad mõnele asjale kasuks tulla, kuid need ei anna teile parimat ajaveebipostituse ideed. Kui soovite tõelisi kalliskive, siis jälgige, et küsitluses oleks üks või kaks küsimust. Üldisemate ideede saamiseks võiksite siiski hoida oma küsitluse pikkuse alla 10 küsimuse.

Kui olete koostanud kindla küsimuste loendi, saate need oma inimestele kättesaadavaks teha mitmel erineval viisil:

Kasutage TypeForm või SurveyMonkey
Mõlemad tööriistad on uuringute koostamisel suurepärased. CodeinWPi lemmik on TypeForm. Kasutasime seda oma esialgse WordPressi hostimisuuringu jaoks. Saate lihtsalt luua küsitluse ja seejärel saata selle lingi oma uudiskirja tellijatele.

Saatke küsimusi toores vormis
Teine võimalus on saata oma küsimused lihtsalt tavalise e-kirjana ja oodata siis vastuste saabumist. Negatiivne külg on see, et seda tüüpi küsitlustelt saadud vastuste kategoriseerimine on keerulisem..

Manustage küsitlus oma WordPressi saidile
Käepärase WordPressi pistikprogrammi abil saate luua lihtsa küsitluse ja seejärel manustada selle tavalisele lehele. Seda saate teha järgmiselt.

tüüpvorm

2. meetod: hüppelise vaatluse kuvamine kõigile külastajatele

Veel üks suurepärane viis oma publikult teabe saamiseks on hüpiküsitluse loomine, mida kõik külastajad näevad teie saidile sisenedes või sealt lahkudes. Need uuringud on tõhusad, kuna need võimaldavad teil jõuda laiema vaatajaskonnani, kuid need peavad olema isegi lühemad kui meiliküsitlused. Külastajad võivad teie saiti nautida ja soovivad aidata seda parandada, kuid nad pole veel teie ees pühendunud.

Ideaalis peaksid hüpikküsitlused keskenduma ühele või kahele peamisele küsimusele. Suurepärane näide sellest on meie enda hüpiküsitlus WordPressi hostimise kohta. See kampaania keskendus kahele pealtnäha lihtsale küsimusele – millist hostiettevõtet te kasutate ja kui suure tõenäosusega soovitate seda -, kuid see võimaldas meil koguda uskumatul hulgal teavet WordPressi hostide kohta.

Võite WordPressi jaoks leida mitu küsitluse pluginat, mis muudavad tegeliku uuringu loomise imelihtne. Seda väärtust pakub ka iga väärt kolmas tööriist.

Mõned valikud:


YOP küsitlus

Autor (id): oma programmeerija


88% hinnangud


20 000 rohkem kui installimisi


WP 3.3 + Nõuab

Rohkem infot

yop-poll.zip

Praegune versioon: 6.1.6

Viimati värskendatud: 20. mail 2020


88% hinnangud


20 000 rohkem kui installimisi


WP 3.3 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


YOP küsitlus


Küsitlus, küsitlus, vorm & Viktoriini tegija autor: OpinionStage

Autor (id): Arvamusportaal.com


88% hinnangud


10 000+ installimist


WP 2.8 + Nõuab

Rohkem infot

sotsiaalsed küsitlused-valikuvõimalused.19.6.36.zip

Praegune versioon: 19.6.36

Viimati värskendatud: 27. aprillil 2020


88% hinnangud


10 000+ installimist


WP 2.8 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


Küsitlus, küsitlus, vorm & Viktoriini tegija autor: OpinionStage


Viktoriini ja küsitluse meister – WordPressi parim viktoriini, eksami ja küsitluse pistikprogramm

Autor (id): ExpressTech


96% hinnangud


30 000 + installida


WP 4.9 + Nõuab

Rohkem infot

quiz-master-next.6.4.11.zip

Praegune versioon: 6.4.11

Viimati värskendatud: 22. mail 2020


96% hinnangud


30 000 + installida


WP 4.9 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


Viktoriini ja küsitluse meister – WordPressi parim viktoriini, eksami ja küsitluse pistikprogramm

3. meetod: kasutage oma infolehe tervitusmeili arukalt

Teie teretulnud e-kiri on esimene võimalus, kuhu saate jõuda, hästi… tervitage inimesi oma uudiskirjaga ja see on ka suurepärane võimalus saada uutelt tellijatelt kohest tagasisidet.

Neid saab enamiku e-uudiskirja klientide jaoks üsna intuitiivselt seadistada. Lihtsalt minge oma e-posti loendi juhtpaneelile ja otsige mõlemat "automaatvastaja" funktsioon või otse "teretulnud meilid." Peaksite seadma need e-kirjad kõigile uutele tellijatele kohe pärast tellimuse kinnitamist välja saatma.

Selle meetodi puhul on kõige olulisem, et tegelik tervitusmeil oleks lühike, armas ja asjalik. Need inimesed meeldivad teile piisavalt, et lasta teid oma postkasti, kuid nad pole nii pühendunud kui teie olemasolevad tellijad.

Sageli on siin parim küsimus üks ülaltoodud küsimustest: "Millega olete hädas (tühi)?"

Keegi, kes kasutab seda lähenemist suurepärase efektina, on Gabriela Pereira DIY MFA-st. Tema esialgne e-post on tavapärasest pikem, kuna tema publik, kirjanikud, on nõus rohkem sisu lugema, kuid ta lõpeb selle hämmastava jaotisega:

DIYMFAEMAIL

Gabriela turunduskursusel Pixels to Platform jagab ta, et võib-olla vastab tegelikult iga kümnes tellija sellele küsimusele, kuid nende vastused on andnud palju parimaid ideid. Ta kasutas neid vastuseid isegi oma blogipostituste, sealhulgas kursuste sisu kujundamiseks enamaks.

Sean McCabe juhendist leiate tasuta ressursi, mis selgitab, kuidas see lähenemisviis teie jaoks tööle panna, Kuidas oma kätt kirjapublikut kasvatada.

4. meetod: vaadake oma andmeid üle

Oma publikuga rääkimine tähendab tegelikult rohkem kuulamist ja mõnikord ei pea te üldse rääkima. Juba olemasolevad andmed võivad teile öelda palju selle kohta, mida teie vaatajaskond soovib ja mis juba töötab.

Teie WordPressi saidil peaks olema sisseehitatud analüütika, kuid alati saate üksikasjalikumat teavet Google Analyticsist (GA). Kui teil pole veel GA seadeid seadistatud, saate selle käivitada mõne minutiga selle juhendiga, lisaks on siin mõned keerukamad strateegiad, kui olete põhitõed välja mõelnud. Enne kui saate olulisi andmeid, peab GA olema vähemalt üks kuu töötav.

Kui olete juba kasutanud GA, minge oma konto juhtpaneelile ja vaadake saadaolevat statistikat, keskendudes järgmistele küsimustele:

 • Mis on praegu kõige populaarsemad artiklid?
 • Mis on kõigi aegade populaarseimad artiklid? Kas nad on erinevad?
 • Miks need on teie arvates kõige populaarsemad artiklid??
 • Kas saate laiendada / luua populaarsemate artiklite värskendatud versioone?

Pange kindlasti kirja kõik vastused.

On hea võimalus, et ainuüksi nendest küsimustest saate mitu blogipostituse ideed, kuid me pole seda teinud! Sel hetkel peaksite istuma oma lemmik ajurünnaku tööriistaga ja veetma pool tundi, vastates veel paarile küsimusele:

 • Milliseid sarnaseid artikliteemasid saate oma blogis katta?
 • Kuidas saate neid artikleid olemasoleva populaarse sisuga ühendada?

Seadke taimer ja pange kirja kõik ideed, mis meelde tulevad. Kui teil on kindel nimekiri vähemalt kahekümnest ideest, ringitage need, mis teile kõige rohkem meeldivad, ja hakake neid kontuurideks muutma.

Kuidas "rääkige oma publikuga" kui alles alustad

Sel hetkel võiksite mõelda "Noh, see kõik on suurepärane nõuanne, kuid mul pole veel publikut". Või võib teie olemasolev vaatajaskond olla liiga väike, et toimida hea valimi suurusena.

Õnneks on oma sihtrühma leidmiseks ja nendega vestlemiseks palju võimalusi.

Kolm peamist kohta, mida peaksite otsima, on Quora, foorumid ja sotsiaalmeedia.

1. samm: määratlege oma sihtrühm

Enne kui saate nendega suhelda, peate täpselt teadma, kes on teie sihtrühm. Oleme juba koostanud ulatusliku juhendi saidil kuidas oma sotsiaalmeedia vaatajaskonda tuvastada ja leida, nii et kordame siin vaid mõnda põhitõde.

Tehniliselt võite oma sihtrühmana valida ükskõik millise inimrühma, kuid kui nad ei huvitu teie toodetest / teenustest, raiskate palju aega ja võib-olla raha. Seega peate leidma inimesed, kelle teenimiseks teie ettevõte on kõige paremini valmis, mitte ainult inimesed, kellega soovite töötada.

Oma sihtrühma saate tuvastada, esitades endale mõned küsimused:

 • Kuidas teie tooted / teenused inimesi abistavad??
 • Kelle jaoks te oma tooteid / teenuseid algselt lõite??
 • Kas need inimesed ostavad tegelikult selliseid tooteid või teenuseid nagu teie?
 • Kas teie toode / teenus on asjakohane ühe, kahe või kõigi sugude jaoks?
 • Milline vanuserühm saab teie toodetest / teenustest kõige rohkem kasu?
 • Millised on nende põhiväärtused?
 • Kas soovite keskenduda kohalikule müügile või on teie ettevõte rahvusvaheline??
 • Kas teie tooted / teenused sobivad ideaalselt teatud tööstusharude inimestele?
 • Kui palju kliendid peavad teenima, et nad saaksid mugavalt teie teenuseid / tooteid osta?

Neile küsimustele vastamise abil saate luua oma sihtrühmale demograafilise profiili, mis omakorda aitab teil välja mõelda, kust neid leida.

2. samm: kasutage ajaveebi postituse ideede saamiseks Quorat

kvoor
Quora on üks parimaid kohti blogipostituse ideede jahtimiseks, kuna see näitab täpselt, milliseid küsimusi teie vaatajaskond küsib – ja milliseid vastuseid neile pakutakse. See võimaldab teil neid vastuseid täiustada ja laiendada.

Quorat saate kasutada nii turundus- kui ka uurimisvahendina:

 1. Järgige oma niši jaoks olulisi teemasid (Quora ise soovitab kasutajatel jälgida kümme teemat).
 2. Mõelge välja vastused populaarsetele küsimustele ja avaldage need ajaveebi postitustena. Kasutage täpselt sama sõnastust, mida inimesed, kes küsisid.
 3. Vastake küsimusele Quora ja lisage link oma ajaveebi postitusse, et saada viiteid / põhjalikumat teavet.

Oleme ajaveebi loomise põhjalikus juhendis rääkinud üksikasjalikumalt, kuidas Quorat kasutada (nr 16 ja # 38).

3. samm. Kasutage ajaveebipostituse ideede saamiseks foorumeid ja sotsiaalmeediat

Foorumid ja sotsiaalmeedia on ka suurepärased tööriistad, et aru saada, mida teie publik soovib teada. Saate koguda tohutul hulgal teavet, lihtsalt järgides õigeid niite, rühmi ja rööpmelogisid.

Foorumites ja sotsiaalmeedias saate ka otse publikult küsida, mida nad soovivad. Seda saate teha kas avatud küsimuse postitamise või küsitluse loomise teel. Eelkõige kasutasime küsimusi "Millega olete hädas (tühi)" on siin kõige tõhusamad kasulike vastuste saamiseks.

Mõnel juhul, eriti kui töötate väikeses nišis või olete kaasablogijate kogukonnas, võite isegi otse küsida "Mida ma peaksin selle nädala kohta blogi pidama?" Ma pean kirjanike ajaveebi, nii et teen seda sageli Twitteris. Mõnikord teen sellest lahtise küsimuse, kuid sagedamini kasutan küsitlust. See on üks, mille jooksin hiljuti, kusjuures iga variant oli üks mu tavapärastest ajaveebi teemadest.

Kõik need ajaveebi postituse ideed on suuniste andmiseks piisavalt konkreetsed, kuid piisavalt laiad, et anda mulle teatavat loomingulist vabadust. Need põhinevad ka minu ajaveebi kolmel põhiteemal: kirjutamine, produktiivsus ja vaimne tervis. Võite teha midagi sama laia või isegi paluda oma jälgijatel valida konkreetsete pealkirjade vahel.

Kuule #kirjutamine Twitter! Mida ma peaksin järgmisel nädalal blogima?

– Dianna Gunn (@DiannaLGunn) 4. oktoober 2017

Muidugi töötab see ainult väga aktiivsetes kogukondades. Kui teil on antud sotsiaalmeedia platvormil vähem kui 3000 jälgijat, siis tõenäoliselt ei saa te märkimisväärset vastust. Kuid võib-olla saate ikkagi läbi viia eduka ajaveebi postituse ideede küsitluse asjakohastel foorumitel.

Toimetuskalendri loomine õpitu abil

Kui olete saanud ammendava loendi blogipostituse ideedest, on aeg luua toimetuskalender. See aitab teil säilitada järjepidevat ajaveebi ajakava, mis on ajaveebi edu kõige olulisem tegur. Samuti aitab see teil jälgida, milliseid teemasid te käsitlete, et saaksite teada, millal peate oma loendit täitma.

Iga kuu avaldatavate artiklite arv peaks põhinema kahel teguril: (1) kui kiiresti asjad teie tööstuses liiguvad, ja (2) mitu artiklit saate kuus välja panna ilma kvaliteeti ohverdamata.

Üldiselt, mida rohkem kordi postitada saate, seda suuremat liiklust saate ajaveebile suunata. Uuringu viis läbi Hubspot näitab, et 16 korda kuus uuendatud ajaveebid saavad keskmiselt 3,5 korda rohkem liiklust kui ajaveebid, mis postitavad ainult 0–4 korda kuus.

(Diagrammid autorilt Visualizer Lite.)

Kuid kuus üle 16 korra postitamine toimib ainult siis, kui suudate artiklite vahel kvaliteeti säilitada. Google on pidevalt nende algoritmide värskendamine saitide järjestamiseks kvaliteedi alusel, ja 94% veebis olevatest inimestest jagavad artikleid kasulikkuse põhjal. Teisisõnu, inimesed otsivad ja jagavad teie sisu ainult siis, kui see on tegelikult kasulik.

See muudab ideaalse artiklite arvu suurimaks numbriks, mida saate iga kuu toota, ilma kvaliteeti ohverdamata. Kui saate praegu toota ainult ühe kvaliteetse artikli nädalas, keskenduge sellele, et see üks artikkel oleks parim. Kuna teie ettevõte kasvab, kaaluge vabakutseliste palkamist, et oma postitussagedust suurendada.

Mõni nišš nõuab ka sagedamini postitusi kui teised. Uudiste saidid või saidid, mis on keskendunud kiire tempoga tööstusele, võivad pikemate nädalaartiklite peal vajada lühikesi igapäevaseid postitusi. Muud nišid, nagu minu enda loomingulise kirjutamise nišš, on pigem andeks ajaveebidele, mis postitavad kord nädalas või isegi kord kuus. Vaadake oma tegevusala edukamate ajaveebide tööd ja proovige luua sarnane ajakava.

Lõplik nõuanne

Suurepärase ajaveebi postituse ideede loomiseks on kümneid viise, kuid parim viis oma sisu õnnestumise tagamiseks on juurida see sinna, mida teie sihtrühm juba soovib. Ja parim viis teada saada, mida nad soovivad, on nendega otse suhelda.

Kas tunnete end ülekoormatud? Selle kontrollnimekirja abil saate toimida järgmiselt:

 • Looge oma sihtrühmale demograafiline profiil
 • Lisage üks küsimus – "Millised on teie suurimad võitlused (tühi)" – automaatvastajale tervituse e-posti aadressile
 • Registreeruge TypeForm või SurveyMonkey
 • Koostage 2-10 küsimusega pikk küsitlus
 • Saatke uuring oma uudiskirja tellijatele
 • 10 päeva pärast saatke järelmeil kõigile, kes uuringut ei täitnud
 • Installige spetsiaalne WordPressi küsitlusplugin
 • Looge uue pistikprogrammi abil 1–2 küsimusega hüppelküsitlus
 • Vaadake oma Google Analyticsit, et leida 10 populaarseimat artiklit ja ajurünnaku sisu sarnastel teemadel
 • Liituge Quoraga ja jälgige kümme oma nišiga seotud teemat
 • Leidke oma niši foorumid ja vaadake kõige populaarsemaid teemasid; nendel lõimedel põhinev ajurünnaku sisu
 • Liituge oma sihtrühma seas populaarsete sotsiaalmeedia saitidega ja jälgige asjakohaseid kategooriaid / räsimärke
 • Kui teil on foorumis juba korralik sotsiaalmeedia jälgimine või hea maine, küsige, millist sisu nad soovivad

Kui olete lõpetanud, on teil rohkem blogipostituse ideid, kui teate, mida teha (kui ei, siis võite alati vaadata see meie täiendav postitus ThemeIsles – see loetleb veel 20 viisi oma WordPressi ajaveebi ajaveebi postituse ideede väljamõtlemiseks).

Samuti on meil uudishimulik, milline on teie praegune lähenemisviis heade, huvitavate ajaveebipostituse ideede väljatöötamiseks?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map