Kuidas oma blogi reklaamida: saate teada, mida edukad ajaveebid blogi liikluse saamiseks tegelikult teevad

Kuidas oma blogi reklaamida: saate teada, mida edukad ajaveebid blogi liikluse saamiseks tegelikult teevad

Kuidas oma blogi reklaamida: saate teada, mida edukad ajaveebid blogi liikluse saamiseks tegelikult teevad
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Esiteks, olgem siinkohal kursis ühe (kahetsusväärse) asjaga, mis puudutab teie ajaveebi reklaamimise õppimist …


Kriimustada, et see läheb kaugemale ajaveebidest. See toimib peaaegu samamoodi ka siis, kui midagi muud reklaamida.

See on see:

Igasuguse reklaamimise toimimiseks on vaja ühte kahest ressursist: ⏲️… ��

(Kui emotikonid on keelatud, on selleks aega ja raha.)
See on 10. peatükk suurema juhendi kohta kuidas alustada edukat blogi.

Kui soovite õppida oma ajaveebi reklaamima, pole hõbepilke või pigem esinevad need väga harva.

Näiteks kui Keskmine esmalt tõusis maale, paljud inimesed said nähtavaks, liigutades oma artiklid sellele uuele platvormile ja seejärel linkides nad tagasi oma algsete ajaveebidega.

Põhimõtteliselt oli taktika lihtne – see oli väga lähedal sellele, mida me võisime hõbekuuliks nimetada.

Kuid selliseid võimalusi ei tule sageli ja kui need tekivad, saate neid kasutada vaid korraks.
keskmise

Mida selle asemel teha? Nagu ma ütlesin, kas kaks asja … või mõlemad:

 • ⏲ ​​veeta aega oma blogi regulaarselt reklaamides, kasutades paar meetodit, täiustades iga kord oma lähenemist,
 • �� raha kulutama saada ajaveebi liiklust koheselt ja loodan, et sellest piisab, et pall veerema hakkaks.

Kumbki pole täiuslik. Kumbki pole parem. Mõlemal on oma koht ja mõlemat saab kasutada oma ajaveebi reklaamimiseks.

Mida me konkreetselt soovitame – nagu ka selles, mida teha, et oma uut ajaveebi tõhusalt reklaamida?

Toimib järgmine protsess.

Kuidas oma blogi reklaamida?

1. See algab teie sisust

Oleme selle juhendi olulise osa ära kulutanud, et arutada, kuidas otsustada, mida blogida, ning kuidas seejärel välja pakkuda konkreetseid sisuideid. Oleme seda teinud, sest teie sisu on kõige olulisem vara oma ajaveebi.

Teisisõnu, kui sisu ise pole tipptasemel, pole kunagi mingit reklaamihulka tähtsust.

Või öeldes seda veel ühel viisil, ainult parimat sisu tasub reklaamida.

Põhimõtteliselt, kui reklaamite sellist tüüpi sisu, mis pole antud teemal kõige parem, siis kaotate ainult aega ja / või raha, sest see asi ei tõuse kunagi tippu. Alati on keegi parem, parema artikli / uuringu / video / nokaga.

Niisiis, jälle, kõigepealt mõelge sisule. Kui olete selle tõepoolest andnud endast parima ja teie käes on tõeliselt vinge sisu, reklaamite seda just siis!

CodeinWP ekraan

Siin on näide, mida ma juba mainisin – meie postitus, kuidas lihtsustada WordPressis administraatori liidest. Nagu näete, pole see tohutu ja pole ka toretsev ega midagi muud, kuid tegeles teemaga, millest keegi ei teadnud asja, kuid mis oli inimestele huvitav, ehitades klientidele saite. Muud postitused, mis hõlmasid sarnaseid teemasid, ei kirjutatud liidese lihtsustamise vaatenurgast, vaid olid pigem otseste juhistega üksikutele tööriistadele. Meie postitus suundus teistsuguse nurga alt ja suutis seeläbi lugejatega paremini kõlada.

scott bolingeri ekraan

Veel üks näide, kuidas oma blogi reklaamida teiselt blogijalt.

See postitus tekitanud WordPressi nišis palju arutelusid ja tähelepanu, hoolimata sellest, et sait on suhteliselt väike ja pole nii populaarne. See esitas huvitava arvamuse, avaldati õigel ajal ja õigetele inimestele.

2. ABN – olge alati võrgustunud

See reegel kehtib ajaveebi reklaamimisel sama täpselt kui igas ärivaldkonnas – see, keda teate, on sama oluline kui see, mida teate.

Õigete inimeste tundmine võib viia teie blogipostituse vaid ühelt teiselt veebi lehelt nädala trendikasse sensatsiooni ja ma ei liialda siin.

Võtke meie oma postitus näitena. See on otsene võitlus / võrdlus turul pakutavate peamiste megateemade – Divi, Avada ja X – vahel. Üks peamisi asju, mida me selle reklaamimiseks tegime, oli selle jagamine iga teema kogukonna rühmaga Facebookis. Me teadsime mõnda sealset inimest. Jagasime nende sisu varem, suhtlesime nendega. Nii et kui meil, kellel oli midagi jagada, olid nad seda innukalt kontrollinud.

postitus fb avadal
postitus fb x-l

Nendel päevadel muutub võrkude loomine lihtsamaks. Meil on Facebooki gruppe peaaegu iga ettekujutatava teema jaoks, seal on foorumeid, alamdedaleid jne. Sarnaste inimestega kohtumine pole tegelikult keeruline.

Seetõttu peaksite oma blogi reklaamimise õppimisel kõigepealt liituma iga Facebooki grupiga, mis on teie niši jaoks asjakohane.

 • �� Alustage kuulamisest. Pöörake tähelepanu käimasolevatele aruteludele, suhelge inimestega, hakake aitama neid, kus iganes saate neid aidata.
 • ��️ Küsige aeg-ajalt oma küsimusi. Mitte võltsitud. Ma räägin ehtsatest asjadest, mille osas olete oma niši / ajaveebi teema osas uudishimulik.

Aja jooksul saate grupis tuntuks ja inimesed pööravad loomulikult tähelepanu sellele, mida soovite neile ka näidata.
kuulamine

Teine asi, mida saate teha, on liituda veebikursusega, mis on seotud teie niši või üldiste äriteemadega. Paljudel veebikursustel on kogukondlik komponent, tavaliselt veebifoorumi vormis. Suhtlege sealsete inimestega sarnasel viisil.

Aja jooksul kasvab teie võrk punktini, kus saate teha a "väljamakse" iga natukese aja tagant, paludes inimestel pilk heita ja võimalusel reklaamida midagi, mida teie kirjutasite.

3. Tehke korduvalt ühte asja

Teie võrk on kasulik, kui soovite reklaamida uut oma "nurgakivi sisu" – midagi suurt, mille avaldate vaid korra aega, ja midagi, mida te tõesti tahate, et inimesed näeksid.

Kuid te ei saa paluda inimestel jagada teie sisu iga kord, kui midagi uut avaldate. See muudaks nad teiega üsna kiiresti pahaseks.

Regulaarseks reklaamimiseks on hea luua oma protsess, mida saate iga uue postituse avaldamisel usaldusväärselt teostada..

Kuidas oma blogi reklaamida: käivituspadja meetod
Idee on kasutada seda protsessi käivituspadjana. Ma mõtlen järgmist:

 1. Esiteks reklaamite igat sisu ühtemoodi.
 2. Pöörake tähelepanu varajastele tulemustele.
 3. Kui miski hakkab tooma, näiteks kümnekordselt tavapäraseid tulemusi (rohkem aktsiaid, rohkem kommentaare), suurendage oma reklaamikampaaniaid, jagades seda kas oma võrguga või investeerides rohkem raha tasulisse reklaamikampaaniasse.

See kõlab hästi, eks, aga kuidas oma blogi täpselt reklaamida – mida täpselt teha? Kuidas seda reklaamiprotsessi üles ehitada??

On kaks peamist viisi: tasuta marsruut või tasuline marsruut.

�� Tasuta marsruut koosneb teie enda sisu jagamisest erinevatele sotsiaalmeedia kanalitele ja järjehoidjate saitidele. Mõelge näiteks Redditile, vaid oma konkreetse niši jaoks.

Leidke oma nišist kõige populaarsemad platvormid – või otse oma kohal olev nišš (kui see on liiga väike) – ja hakake oma profiili üles ehitama seal. Alustage sisu jagamist ning lugege ja hääletage ka teiste inimeste sisu.
�� tasuline marsruut on veelgi lihtsam. Kõik, mida vajate, on 5 dollarit päevas, et oma postitusi Facebookis reklaamida.

Ärgem mõelgem siia, kuidas seda kõige paremini teha, kuna see on üsna mahukas teema (vaadake julgelt see juhend), kuid põhimõte on lihtne:

Uurige, milline on teie ideaalse sihtrühma demograafia → sihtige neid otse Facebookis.

Näidake neile oma sisu ja jälgige tähelepanelikult, milliseid tulemusi saate.

Fakt on see, et me ei tea kunagi, mis lõpuks osutub populaarseks postituseks. Selliseid asju lihtsalt ei osata ette näha.

Seetõttu peate seda tegema propageeri kõike võrdselt ja siis pöörake tähelepanu sellele, mis töötab.

Nii tasuta marsruudi kui ka tasulise marsruudi eesmärk on hakata oma postitustele kuvama isegi kõige väiksemat pilti.

4. Tähtis: tehke toimivus kahekordseks!

See on nende kõigi kõige olulisem samm, kui soovite õppida oma ajaveebi reklaamima.

Kui olete oma igapäevast reklaamimist, oma meetodeid täiustanud ja protsessi õppinud, on teil paratamatult mõned postitused, mis teevad palju paremini kui teised. See on siis, kui midagi hakkab jagama või kommenteerima kümme korda.

topelt alla
See on aeg oma pingutused kahekordistada.

 • Eraldage eelarves postituse reklaamimiseks rohkem eelarvet Facebookis (või hakake seda kõigepealt reklaamima, kui seni olete ainult tasuta reklaaminud).
 • Uurige oma võrku ja näidake neile postitust.
 • Esitage postitus rohkem suhtlusvõrgustike / järjehoidjate kanalitesse, kui te seda veel teinud pole.

Näiteks reklaamime nende kaudu seda, mida meile meeldib teha postitustega, mis hakkavad pisut auru koguma Külgriba.io (üks parimaid infolehti seal) ja WPMail.me (WordPressi asjade jaoks).

Eesmärk on muuta postitus selliseks "viiruslik" nagu suudame. Kui seda näeb piisavalt palju inimesi, pääseb see paratamatult ka mõne mõjutaja juurde, millises etapis saab seda veelgi jagada.

Viiruste postitused toovad ka teie saidile rohkem linke ja seega rohkem inimesi jälgib neid linke teid kontrollima.

See, mida lõpuks otsite, on suured võidud. Kui teie vaatajaskond ignoreerib mõnda postitust enamasti, ärge proovige seda korduvalt oma kõri alla lükata, ükskõik mida. Nii ei saa oma blogi reklaamida. Liikuge lihtsalt järgmise postituse juurde.

Pärast seda on teie ülesanne hoida neid inimesi saidil, mis viib mind järgmisele:

5. Hoidke inimesi kihlatuga

40,5% – see on keskmine teatatud põrkemäär autor: Mercury.one. Põrkekiirus tähendab inimeste arvu, kes külastavad teie saiti vaid sekundiks ja lahkuvad põhimõtteliselt kohe pärast saabumist.

Inimeste külla toomine on vaid pool võitlust …

Samuti soovite neid kuidagi oma saidil hoida, et nad saaksid veelgi rohkem sisu tarbida. Selleks on kaks peamist viisi:

a) Siduge oma sisu tugevalt omavahel ��

Hea sisemine sidumisstruktuur on tohutult alahinnatud asi.

Ilma heade siselinkideta ei tarbi inimesed enam teie sisu kui see leht, mida nad algselt vaatama tulid.

Eesmärk on lisada vähemalt üks sisemine link ajaveebi postituse 250 sõna kohta.

Kui olete teada saanud, kuidas oma ajaveebi reklaamida, võite olla üllatunud, kui tõhus see võib olla.

b) Alustage infolehte ✉️

Professionaalne (või poolprofessionaalne, kuid raha teeniv) ajaveeb vajab uudiskirjade nimekirja.

Idee on see, et kui olete veennud oma veebisaidi külastajaid uudiskirja tellima, peate teavitama neid kõigist uutest postitustest, mida avaldate. Suurepärane ajaveebi kasvu jaoks.

Raske osa on veenev.

Selleks on erinevaid viise. Neist pealik on pakkudes inimestele tellimise eest tasuta ressurssi.

Oleme avaldanud terve kaheosalise juhtumiuuringu selle kohta, kuidas me siin ajaveebis uudiskirjade loendit koostame. Vaadake siit: esimene ja teine.

 • Veel üks idee, sisu uuendamine. Loe nende kohta lähemalt siit.

Infolehe enda haldamiseks võite kasutada selliseid platvorme nagu SendinBlue, MailChimp, Sendy või MailPoet. Seadistamine on üsna lihtne ja seda saab teha vähem kui tunniga. Infoleht võib olla lühisõnum, mille saadate oma e-posti tellijatele regulaarselt.

Reklaammõistatus – linnulennult

Kõike eelnevat arvesse võttes on ajaveebi edendamine järgmine:

 • �� Looge reklaamimist väärt sisu.
 • �� Ole alati võrgustik – osale aktiivselt vastavates Facebooki gruppides.
 • ⚙️ Looge reklaamiprotsess, mida saate usaldusväärselt täita iga kord, kui avaldate uue postituse. Tuginege tasuta ja / või tasulistele meetoditele.
 • ⚡ Topelt maha, mis töötab! Tähendage, eraldage rohkem ressursse sisu reklaamimiseks, mis toob teie keskmisest postitusest kümme korda rohkem algtulemusi.
 • �� Hoidke inimesi kaasatud ja oma saidil. Tehke seda oma sisu omavahel hästi ühendades. Alustage ka infolehte.

Nagu näete, pole oma ajaveebi reklaamimise õppimine ja tegelikult võimalus seda lahti tõmmata eriti seksikas. See on peamiselt kombinatsioon samade asjade tegemisest ikka ja jälle ning vähemalt kord vastuse saamisel vähemalt sama vähe heidutada. Need, kellel õnnestub sellest kinni pidada, on need, kes võidavad.

Mis siis juhtuda võib, kui seda teete "võida"? Sellest räägib järgmine peatükk:

11. peatükk: Kuidas ajaveebi raha teenida

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector